کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حمام

علامه مجلسی ( ره) می گوید: اگر کسی خواب ببیند که به حمام می رود، توفیق زیارت حاصل می کند و گناهانش پاک می شوند و روحش از آلودگی رهایی می یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

130 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

sara

sara : سلام چون توی الفبا تعبیر وان نبود به اجبار اینجا توضیح دادم..خواب دیدم یه وان باشکوه و سلطنتی رو پر آب کردم و گذاشتمش برای فروش با قیمت ۱۲۰ تومن که پایین تر از ارزشش بود و میخواستم به مادر و دختری بفروشمش!اما نخریدن..یه دیوار نصفه هم کنار وان بود که به راحتی میرفتم بالاش و هی میرفتم اونور دیوار و دوباره برمیگشتم(من وارد رابطه خوبی شدم که امیدی به جدی شدنش ندارم گفتم شاید به خوابم ربط داشته باشه :-) )

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۳:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید سعی کنید که روحیه تان را از نو بسازید و از مشکلات و مسائل روزانه فرار کنید. شما باید مشکلاتتان را کنار بگذارید و به عشق فکر کنید. به باور شما رابطه تان با کسی که از او خوشتان می آید به جایی نمی رسد و این وان حمام در اصل با شخصیت با شکوهش کسی است که شما انتظار دارید در آغوشش به آرامش برسید ولی نصفه آبش کرده اید و خوش بین نیستید که همه ی قلبش متعلق به شما باشد. فروش آن هم به تمایل شما برای اتمام این رابطه اشاره می کند چون خودتان را درخور و شایسته ی ادامه ی آن نمی دانید یا می ترسید که قلبتان بشکند. موانع شما برای رسیدن به این شخص زیاد نیست و شما قادر هستید که با سختی ها مبارزه کنید ولی اعتماد به نفستان کم است. در اصل مانعی برای شما نیست که بتوانید قلب او را به دست بیاورید ولی خودتان خودتان را باور ندارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۳۶
Maya

Maya : عرض ادب واحترام
خواب ديدم در جايي هستم شبيه به يک راهروي نسبتا طولاني اما انتها و ابتداي راهرو رو مي بينم اينراهرو يک در در انتها، يک دردر ابندا و يک در در وسط داشت و در وسط راهرو يک دوش وجود داشت و من به نيت استحمام از در وسط واردميشم تا حمام کنم چندين بار خواستم حمام کنم به دلايل مختلف نمي تونستم يکي از دلايلش اين بود که در ابتدايي و انتهايي راهرو باز بود و انکار مسيري براي عبور و مرور ادمها بود من حتي در جايي خواستم بخاطر اينکه کسي منو برهنه نبينه موقع حمام مانع ورود اشخاصي بشم و درها رو مي بستم اما چيزي که چندين بار اتفاق افتاد دختربچه ي هفت هشت ساله اي بود که کلاه و چيزي شبيه کاپشن به رنگ قرمز پوشيده از هرکحا بيرونش ميکردم دوباره ميومد تو حتي در جايي از خوابم دختر بچه رو بعداز چندين بار بيرون کردن از اونجا با عصبانيت بيرون کردم و دروروش بستم امامثل روح دوباره وارد شد و من کم کم داشتم مي ترسيدم چون احساس ميکردم انسان نيست چيزي شبيه جن و روحه ولي به من اسيبي نميرسونه و فقط منو نکاه مي کنه اما يه بچه ي ديکه اي هم بچه ديکه اي هم ذود نمي دونم پسر بود يا دختر فکر ميکنم پسر بود و سنش از اون دختربچه کمتر بچه رو اومدم بندازم بيرون برگشت و انگار خواست پامو بگيره که من جداش کردم و بيرونش کردم و درو بستمو در نهايت به ياد ندارم که در اخر حمام کردم يا نه سپاسگزارم

پاسخ
لینک۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب و احترام متقابل. شما در یک دوره ی گذار در زندگی تان هستید و زندگی شما متحول خواهد شد. شما می خواهید از غمها رها شده و شروعی تازه داشته باشید ولی نمی توانید با کسی درددل کنید چون احساس می کنید که حریم خصوصی ندارید. شما به ثروت می رسید و گشایش کار می یابید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۱۶
Atoosairani

Atoosairani : در تکمیل خواب برادرم زیر دوش بود و دوش میگرفت من وارد شدم و بازوشو گرفتم
ممنون

پاسخ
لینک۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷:۲۲
Atoosairani

Atoosairani : سلام و وقت بخیر
دیشب خواب دیدم (دم صبح ) برادرم رفته بود حمام، حموم تو خونه خودمون نبود ی خونه ی دیگه بود فکر میکنم برادر کوچکم بود از تو حموم داد زد مامان کمک بجای مامانم من سراسیمه وارد حموم شدم دیدم چشماش لوچ شده ترسیدم دستش و گرفتم یکدفعه خندید ( الکی اینکار کرده بود می خواست ما رو سر کار بزاره و اذیت کنه ) و گفت الکی بود من خیلی ترسیدم بودم .
از خواب بیدار شدم صدقه دادم
ممنونم

پاسخ
لینک۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. برادر شما می خواهد که شروعی تازه داشته باشد. اشتباهات و خطاها یا گناهانش را بشوید برود و افکار منفی را از ذهنش بیرون کند. او برای شوخی وانمود می کند که قدرت تشخیص مسائل را ندارد و شما دلواپس می شوید ولی با وجودی که او واقعا قدرت تشخیص خوبی از بدی را دارد و مسائل را از هم به خوبی متمایز می کند ولی شما ترجیح می دهید که ارتباطتان را با او قوی تر کنید تا کسی گولش نزند و سرش را کلاه نگذارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰:۳۶
Khatoon

Khatoon : سلام خانم هراتی عزیز.خواب دیدم در فضایی هستم که نمیشناسم در بیداری ولی در خواب خیلی خوب میشناسم انگار یک مجتمع مسکونی هست من در طبقات بالا هستم به درخت هاش توجه میکنم جای سبز بنفش و آبی هستن بعد می بینم خاله هام هم هستن درختارو بهشون نشون میدم و از یه راه مخفی که روی سقف هاهس رو آجرهای سفالی بزرگ و پر نقش و نگار انگار تاریخی هست می برمشون پایین ،بعد یادم میفته امروز روز عروسیمه البته در بیداری من ازدواج کردم .بعد گفتم خیس عرق شدم باید برم حمام ،صحنه بعد یه حمام بود شبیه یه جای عمومی که بعضی جاهاش توالت بود بعضی کابین ها دوش و از روبرو انگار اتاق های دیگه بود مثل کلاس درس دانشگاه برای اینکه دوش بگیرم از دیوار یکی از کابینها پریدم توش ولی اینقدر کوچیک بود توش نمیشد خودمو بشورم روی دیواراش چند تا دختر نشسته بودن برای همین لباسای زیرمو در نیاوردم .بعد دیدم نمیشه گفتم بچه ها اینجا کوچیکه کمک کنین برم یه جای بزرگتر یکی گفت حموم آخری بزرگه ولی درش خرابه یکی گفت لباس زیرت خیس شده میخوای چیکار کنی ؟به یکی پول دادم گفتم برو برام لباس زیر بخر بیار بعد اونای دیگه کمک کردن بدون اینکه دیده بشم بدوم و برم حمام آخری که بزرگ بود و یسری توالت که اون طرف بود انتهاش به اون میرسید .رفتم زیر دوش وبا کف و صابون خودمو میشستم .چنتا دختر ازون توالتا اومدن بیرون ولی خیالم راحت بود که اونطرف که آقایون تو اون کلای ها هستن منو نمیبینن و دارم کارمو انجام میدم.

پاسخ
لینک۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با مسائلی جدید روبرو می شوید و روحیات حدیدی از خودتان نشان خواهید داد. درک شما بالاست و از لحاظ اقتصادی در شرایط خوبی هستید. آرمانهای شما بلند است و سرتاسر مهربانی و فداکاری و گذشت در وجود شماست. شما این روحیات اصیل و باورهای قدیمی تان را که از قبل در وجودتان داشته اید برای خاله هایتان مطرح می کنید و تلاش می کنید که احساسات گذشته تان را دوباره زنده کنید ولی یاد نگرانی های امروزتان هم هستید. استرس و نگرانی زیادی در زندگی امروزتان وجود دارد و شما می خواهید شرایطتان را عوض کنید. می خواهید که ناراحتی هایتان را بشویید برود و شروعی تازه داشته باشید. شما درددل می کنید و افکارتان را از منفی بافی ها پاک می کنیدو درکتان را بالاتر می برید هر چند که دوست ندارید که حریم خصوصیتان شکسته شود و تحت فشار قرار بگیرید. بنابر این سعی می کنید که راجع به مسائل خصوصی و زناشوییتان برای کسی صحبت نکنید و ابراز نگرانی نکنید. دنیا به شما رو می آورد و انشالله مشکلاتتان حل خواهد شد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۱۲
liyla

liyla : با سلام و احترام خدمت خانم هراتی عزیز
خواب دیدم تو یک خونه خیلی بزرگ بودم نیایش مثل باغ بود فکر کنم خونه دوستم بود بعد دیدم تمام خانواده ام اومدن دیدن من و دوستم وقتی هم وارد خونه شدن در مورد ما حرف میزدن و میخندیدن به حالت تمسخربعد من با عجله رفتم سراغ دوستم دیدم داره دوش میگیره در حمام باز بود ومن میدیدمش که لخته بهش گفتم بیا بریم پیش مهمونا اونا به خاطر ما اومدن. تشکر ازتعبیرهای خوبتون

پاسخ
لینک۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما ایده های بزرگی در سرتان دارید و افکار زیادی در ذهنتان در جریان است. دیگران حرفها و ایده های شما را به تمسخر می گیرند و باورشان نمی شود که بتوانید در کاری که در سرتان فکر عملی شدنش را می پرورانید، موفق شوید. دوست شما می خواهد که شروعی تازه داشته باشد و نگرانی های خودش را دور بریزد. او از تمام افکارش رک و پوست کنده با شما صحبت می کند و شما می خواهید که ارتباط خودتان و دوستتان را با دیگران قویتر کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۰۴
hediehhh

hediehhh : سلام، خواب ديدم پدربزرگ خدا بيامرزم توي حمام بود و پدرم داشت اونو ميشست و بعد در ادامه خوابم ديدم كه اينگار پسر عموم داره پدربزرگم رو ميشوره و به خنده به پدربزرگم ميگفت حالا هر كاري برا شما كه بكنيم پيدا نيست و همش ميگي بچم حسين و همش ميخاي خونه اونا بري( حسين يعني پدرم) و اون خوب شمارو ميشوره و اينارو به خنده ميگفت و پدربزرگمم لبخند ميزد

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. پدرتان برای آمرزش روح پدر بزرگتان کارهایی انجام می دهد که خداوند گناهان او را ببخشدو همینطور هم پسر عموی شما برای پدربزرگتان و بخشش او دعا می کند. پدر بزرگتان روحش به تمام محبت هایی که به او می کنید واقف است و نباید فکر کنید که او نیست و مرده و نمی بیند بلکه بهتر از قبل حتی می تواند از احساس شما با خبر باشد. او از شماها راضی است و دعای خیرش هم پشت سر شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۴۸
mina

mina : سلام روزتون بخیر عزیزم
شب گذشته خواب دیدم وارد یک حمام قدیمی شدم مثل حمام عمومی های قدیمی دخترعموم که زنداداشم هست باهام بود هر دو برهنه وارد حمام شدیم دیوار کوتاهی تو حمام بود که انگار قسمت زنان و مردان رو ازهم جدا میکرد دیدم پسری نوجوان از پشت دیوار مشغول تماشای قسمت زنان بود من دویدم رفتم زیر دیواری که پسر مشغول تماشا بود ایستادم تا منو نبینه ولی پسرک مشغول تماشا بود همه رو نگاه میکرد بعد صابون برداشتم شروع کردم سرم رو شستم صابون سفید بود فکر میکردم کف نکنه وقتی صابون به سرم زدم دیدم کف کرد و سرم رو شستم بعد متوجه شدم پسرک مشغول تماشای منه دعواش کردم گفتم اگه نری پایین آب داغ بهت میپاشم . پایین نرفت منم آب داغ بهش پاشیدم ولی هنوز پسرک از بالای دیوار داشت منو نگاه میکرد

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید گذشته های سخت و ناراحتی های قدیمی تان را بشویید برود. می خواهید رک و پوست کنده با خدای بزرگ درددل کنید و از او کمک می خواهید. احتمال دارد با دختر عمویتان به سفر زیارتی بروید. شما برای همدیگر هم درددل می کنید و گشایش کار خواهید یافت. انرژی مثبت به زندگی شما آمده و هر کسی که به درگاه خداوند دعا می کند تا گناهانش را بشوید و اینده ای روشن برای او رقم بزند، مورد توجه خداوند قرار خواهد گرفت و او به حال همه آگاه است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶:۴۳
b

b : سلام روز بخیر ...
خواب دیدم روی یه چهار دیوار نیمه کاره که دو سه متری ارتفاع هم داره از سمت زمین وایسادم و دارم دیوارای چهار دور رو چک میکنم . دوستمم این بالاس و داره میبینه .یه طرف دیوارو میبینم که لقه و هرلحظه امکان داره که کل اون سمت دیوار باهم بیفته کجکی . ولی من یجوری کردم که کجکیش به سمت داخل باشه و نیفته . بعدش دیدم دوش گرفتم و از حموم اومدم بیرون حوله سبز رنگی دورم پیچیده . یدفعه دوستم رو میبینم که از کلاس درسش بیرون اومده و بهم میگه دوتا کلاس خالی هست هرکدوم رو دلت میخواد میتونی بشینی . این دوستم چنتا کلاس داره تو موسسه اش. البته تو خواب درحال تدریس بوده . من هردوتا کلاس رو برای راحت نشستن جابجا شدم . یه موزیک خط و خش دارم این وسط پلی میشد .
ممنون بابت تعبیرتون .

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید که بر محدودیت ها و موانعی که در زندگی تان وجود دارد غلبه کنید و اینکه حریم خودتان را حفظ کنید و مانع از این شوید که به خاطر عادات و طرز فکرهایتان، دیگران متضرر شوند. دوست شما هم در انجام تصمیمی با شما همفکر است و گذشته ی خودتان و ناراحتی هایتان را فراموش خواهید کردو شروعی تازه خواهید داشت. سعی می کنید که درست فکر کنید و مثبت اندیش باشید. شاید به فکر بیافتید که ازدواج کنید و چیزهای زیادی هست که باید از زندگی بیاموزید. می خواهید به زندگی تان شور و هیجان ببخشید و در آن هماهنگی و هارمونی ایجاد کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹:۰۱
eli

eli : سلام وقتتون بخیر
خواب دیدم میخوام برم حموم میبینم تو حموم هستم برهنه متوجه میشم کلی در داره حموم و درها قفل ندارن و باز هستن و آدم هم بیرون حمام هست و من سعی میکنم بدون اینکه کسی من رو ببینه درها رو ببندم و یه چیزای مثل آجر و دبه پشت درها میذارم باز نشن ببخشید که دستشویی توی حمام هست تا میخوام ازش استفاده کنم کسی میخواد بیاد که از خواب میپرم. تقریبا ماهی یک بار همچین خواب دستشویی ی حمام میبینم همیشه هم تقریبا همینجوری که الان دیدم
ممنون از لطفتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید نگرانی هایتان را بشویید برود. می خواهید فکرتان تازه شود. عم هایتان را دور بریزید می خواهید از اشتباهات گذشته پاک شوید و شروعی تازه داشته باشید ولی حریم خصوصی ندارید و نمی خواهید که دیگران از مشکلات و نگرانی های شما با خبر شوند. به همین دلیل این خوابها را می بینید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۵۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت