کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حمام

علامه مجلسی ( ره) می گوید: اگر کسی خواب ببیند که به حمام می رود، توفیق زیارت حاصل می کند و گناهانش پاک می شوند و روحش از آلودگی رهایی می یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

125 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

 عسل صادقی

عسل صادقی : سلام خانم هراتی عزیز. من تو یه رابطه ای( فکر کنم به خاطر مزاحمت های مکررم میدونین قضیه رو ) به دلیل عشق غلطم دچار خسارات های شدید روحی . مالی و ...‌ شدم.این دنیا که هیچ از خدا خواستم اون دنیا هم نبینمش ،حتی بهش فکر نمیکنم ولی وقتی خوابشو میبینم بعدش میاد تو فکرم و کمی کلنجار میرم با خودم که این حالت و دوست ندارم.موقع اذان مغرب !( خوابم چند ساعته بود ) خواب دیدم با ایشون تقریبا دنبال همین مسائل دادگاه هستیم( تو بیداری تنهایی انجام میدم و اصلا نمیبینمش ) من تو دلم میگفتم دیگه داره تموم میشه و جدا میشیم . منتظرش بودم که بریم به کار نهاییمون برسیم دیدم داره میره حموم! ( تو یه جنگل مانند انگار. حموم هم شبیه خرابه و قدیمی بود ) گفتم کجا دیرمون شده . گفت میرم حموم تا وقتی اومدم بیرون دیگه هیچ بیماری نداشته باشم و پاک بشم دیگه بتونیم واقعا با هم باشیم ( منظورش از بیماری عفونت جنسی بودانگارکه تا الان داشت .واقعی هم یعنی رابطه جنسی، که ازین به بعد دیگه با هم داریم .چون ما در واقعیت رابطه نداشتیم البته به دلیل اینکه اون دچار تناقضات احساسی بود و درخواستی هم نداشت البته هرچند داشت هم قبول نمیکردم)رفت سمت حموم با بند و بساط لیف و لگن و لباس و من متعجب و کلافه که الان این کار چه معنی میده تو این زمان

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خوابهایی که نزدیک اذان مغرب می بینید باطل هستند ولی فکرتان مشغول این موضوع است و برای همین زیاد خوابش را می بینید. همین که می خواهید برای از بین بردن مشکلی تلاش کنید که او یک طرف قضیه است بخواهید نخواهید در فکرتان می آید. او نمی تواند این گناه را از شانه هایش پاک کند و این حمام خرابه وسط چنگل فکر خراب او را نشان می دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۳۲
matin

matin : سلام خانوم هراتی عزیز و روزتون بخیر . خونه خواهرم رو در خواب با طرحی بسیار سنتی و قدیمی دیدم و در تدبیر اصلاح و بازسازی خونه با هزینه خودم بودم و درین میان خواهرزاده ام رو دیدم که مادرش ، سرش رو میشست در حالیکه لباس تنش بود .یعنی صابون رو روی موهاش میمالید و با پیاله ای روی سرش اب میریخت ، منهم در حال تمیز کردن حمام بودم چون دو نقطه از حمام با مدفوع خواهر زاده ام الوده شده بود، البته با عرض معذرت به مقدار زیاد و یادمه که در خواب اول با دستمال برشون داشتم و بعد محلش رو شستم و بعد با یک تی مشغول نظافت سنگهای پذیرایی و راهروها شدم و در نهایت ، وقتی از خونشون بیرون میومدم بسیار خوشحال بودم از تمیزی و نو شدن خونه که به همت من چشمگیر شده بود و جلب نظر میکرد .لازم به ذکره که بین منو خواهرزاده ام اخیرا کنتاکتها و اختلاف نظرهایی پیش اومده که روابطمون رو کمی مکدر کرده .با عرض تشکر از ملاحظاتتون .

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. افکار قدیمی و سنتی بر خانواده خواهرتان حکمفرماست ولی شما تصمیم می گیرید که او را راهنمایی کنید و به او کمک کنید تا مشکلاتش از بین برود. خواهر زاده تان هم افکار منحط و اشتباه را به کمک نصایح خواهرتان از سرش خواهد شست و اخلاق او هم خوب می شود. شما به او کمک می کنید که نگرانیهایش خصوصا نگرانی های مالی اش حل و فصل شود و از این جهت کدورتها و ناراحتی ها را از زندگی خواهرتان پاک می کنید و خیالتان از بابت زندگی او راحت می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱:۲۶
matin

matin : درود بر شما . خونه خواهرم رو در خواب با طرحی بسیار سنتی و قدیمی دیدم و در تدبیر اصلاح و بازسازی خونه با هزینه خودم بودم و درین میان خواهرزاده ام رو دیدم که مادرش ، سرش رو میشست البته به سبک سنتی و در حالیکه لباس بر تن داشت .یعنی صابون رو روی موهاش میمالید و با پیاله ای روی سرش اب میریخت ، منهم در حال تمیز کردن حمام بودم چون دو نقطه از کف حمام با مدفوعش الوده شده بود و بعد با یک تی مشغول نظافت سنگهای پذیرایی و راهروها شدم و در نهایت ، وقتی از خونشون بیرون میومدم بسیار خشنود بودم از تمیزی خونه که به همت من چشمگیر بود

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز برای تعبیر ثبت شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰:۰۷
رز

رز : سلام وقت بخیر
خواب دیدم خونه قدیمی پدربزرگم هستیم و جایی که قبلا حمام بود اما الن خرابش کردن یه حمام بزرگ ساختن و ورودیشو با فرشهای دستباف فرش کردن میخاستم برم حمام لباساهمم تقریبا در اوردم که گفتن اینجا خونه خاله نیس(خونه پدربزرگم به خالم ارث رسیده)صاحب جدیدشم میگه دونفری باید برید حمام ،،خونه خیلی شلوغ بود بمن گفتن بیا با شوهرت برو گفتم من شوهر ندارم برم به دختر خالم بگم با اون بیام رفتم دخترخالمو گفتم قرار شد اون بیاد که دونفر بشیم مجدد داخل حمام شدم صاحب جدیدش اومد گفت چرا حمام نمیری گعتم شما گفتین دونفر باشین منم منتطر دخترخالمم گفت اره خدا خیرتون بده که بیدارشدم

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به اعتقادات و افکار پدر بزرگتان فکر می کنید و اینکه می توانستید در حضور او احساس آرامش داشته باشید و از غم رها شوید. مشکلات شما حل خواهد شد و خیالتان راحت می شود منوط بر اینکه با همدیگر مهربان باشید و هوای همدیگر را داشته باشید و فقط به فکر حل مشکلات و نگرانی های خودتان نباشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹:۲۷
Yasi

Yasi : سلام روزتون بخیر
دیشب خواب میدیدم پدرم که فوت کرده داره به دخترم یه حرکت ورزشی یاد میده میگه این حرکت خوبیه بعد اومد خوابید و عروس برادرم که پدرمو ندیده میگفت خواهرمقیافش به پدرش نرفته خیلی زیبا تره من میگفتم پدرم الان پیر شده و چشماش بسته است وگرنه رنگ چشای آبیش مثل پدرمه و جوونیش خیلی زیبا بوده بعد نگران بودم که پدرم حرفهای عروس برادرمو نشنوه تو دلم میگفتم پدرم بیداره چشماشو بسته بعدش رفتم حمام یه لباس دور سینم پیچیده بودم داشتم سرمو میشستم پسر برادرم اومد داخل فکر کنم چیزی میخواست برداره اولش که در داشت باز میشد فکر کردم کسی دیگه است نگران شدم منو لخت نبینه بعد دیدم برادرزادمه گفتم اشکال نداره یه پارچه دورم هست همزمان با من مادرم تویه حمام که کنار همین حمام بود رفت من صدا میکردم می گفتم نرو آب سرد میشه مامانم گوش نکرد رفت گفت همزمان آب و باز نمیکنیم

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۴:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روح پدرتان شاد. او می خواهد که دخترتان حقوق خودش و استعدادهای خودش را بشناسد و در زندگی تمرین کند که قوی باشد. روح او در آرامش است و از شرایط شما آگاه است. شما می خواهید نگرانی هایتان از فکرتان بیرون بیاید و مشکلاتتان را بشویید برود. خیال مادرتان هم راحت خواهد شد. احترام شما پیش برادرزاده تان بالاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶:۵۴
Mohammad

Mohammad : سلام . شعبان المعظم مبارک.
بنده امروز خواب دیدم ک میخوام در گرمابه شهر حمام کنم ک هیچ چیز با خودم نبرده بودم.یکی از نمره ها ک مخصوص دانشجوها بود خراب بود و تا اونو خواستن تعمیر کنن من رفتم از باجه واجبی و شامپو و حوله بخرم بخاطر اینکه مورد اول رو نداشتن گفتن ک برم از فلان مغازه بخرم وقتی میخواستم برم گفتن سفارش امروزمون زیاده منم ک ی لحظه یادم افتاد اصلا بهش نیاز ندارم چون پاک پاک هستم واسه خرید واجبی نرفتم.بعد ی صف طولانی شد و آخر سر هم نمره تعمیر شد و نمی دونم حوله و شامپو تونسم بخرم و برم دوش بگیرم یا نه ک اذان صبح گفته شد.

ممنون

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۵:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر همینطور برای شما. شما می خواهید از غمها و افکار منفی خلاص شوید و نگرانی هایتان را بشویید برود. در ذهن شما هست که برای یک دانشجو زندگی خیلی راحت نیست و مشکلات زیادی می تواند برایش به وجود آید ولی امیدوار هستید که این مشکلات را مسئولین بتوانند رفع کنند. از لحاظ مالی شما نگرانی خاصی ندارید که مقروض کسی باشید یا مشکل عمده ای داشته باشید. اما می خواهید فکرتان تمیز باشد و در مورد مسائل عاطفی و ازدواج برای اینده هم نگرانی هایی دارید. خیلی ها هستند که مثل شما می خواهند مثبت اندیش باشند و اوضاع کم کم خوب می شود و نوبت شما هم خواهد رسید. دیر یا زود شما به خواسته هایتان می رسید. تشکر از همراهیتتون.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶:۱۱
Mohammad

Mohammad : ممنون از لطفتون

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰:۵۳
Mehrnika

Mehrnika : سلام وقت بخیر
خواب دیدم یکی از دوستانم که بازیگر و کارگردان هست از حمام بیرون اومد و البته حمام در خیابان بود ،بعد از او من به داخل حمام رفتم دقیقا یادم نیست جه چیزایی اونجا بود ولی حس میکنم یه جکوزی بزرگ بود و ... من کمی تماشا کردم ته حمام یه دستشویی بود که به سمتش رفتم ولی احساس کردم در بسته نشده رفتم که درو ببندم ولی دستگیره خراب بود و آدمهایی که البته مرد بودن سرک میکشیدن به داخل و من به شدت دستشویی لازم بودم و هم حمام کردن برام مهم بود ،هر جه بیروت هلشون میدادم نمیشد در نهایت حس میکنم همه جا مدفوع بود و کثیف که منو کلافه کرده بود
با اینکه میدونستم کسی غیر ازمن اونجا نیست اما وسط تلاش من یع خانم سوپر استار بجه بغل و با یه زنبیل پر از غذا (ظاهرا غذا ابگوشت بود) اومد و با لبختدی ملیح به آقایی که مثلا صاحب اونجا بود از در خارج شد.
ممنون از لطف شما

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۹:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست بازیگر شما خیلی توسط مردم قضاوت می شود و گناهان او را می شویند و پشت سرش حرف می زنند. دوست شما نیاز دارد از شر مسائل منفی که در زندگی تجربه می کند خلاص شده و احساساتش را پاک کند. شما هم از شرایط زندگی او با خبر می شوید و خودتان را جای او می گذارید که چقدر سخت است که همه راجع به آدم صحبت و قضاوت کنند. همه فضولی کنند و سرک بکشند به زندگی آدم. این همه انرژی منفی و حرفهای بد به آدم بزنند در قبال ثروتی که هنرپیشه ها از همین طریق کسب می کنند... با این وجود آنها با علم به این مسئله امرار معاششان از همین طریق نظریات مردم انجام می گیرد و اینطوری آرامش روحی پیدا می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳:۲۷
محسن

محسن : سلام و وقت بخیر من توی یه شب دوبار خواب دیدم حمام هستم و زیر دوش هستم. بقیه اتفاق های خوابم فقط یه سوسک ازش یادمه که توسط شوهر خواهرم گشته شد ولی حمام و اینکه تو یه شب دوبار خواب دوش گرفتن دیدم فکرم رو مشغول کرده. ممنون

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما از غم فارغ خواهید شدو افکار منفی و انرژی های منفی وجودتان را می شویید میرود. مشکلاتتان حل می شود و شوهر خواهرتان کمکتان می کند که از نگرانی بیرون بیایید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶:۰۲
Sara

Sara : باسلام و وقت بخير ديشب خواب ديدم خانه اي خريده ايم كه حمام بسياربزرگي دارد به همراه مادر و خواهرزاده ام رفتيم حمام گرفتيم و در پشت حمام اتاق مجلل با وسايل لوكس و زيبا بود كه ميگفتند براي صاحبان قبلي خانه است، بعد در جايي ديگر ديدم در خانه اي همسايه ي قديمي ما صاحب نوه شده و آن نوزاد كوچك با چشمان آبي را در آغوش گرفتم ناگهان به يك بچه گربه تبديل شد و در كف دستم ادرار كرد و روي فرشها هم ريخت كه بسيار دچار چندش شدم و دستم راشستم بعد در ماشيني با دوستانم مشغول خوردن نان خوشمزه اي شديم

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. ایده ی جدیدی به ذهن شما می رسد و از ناراحتی ها خلاص خواهید شد. احتمال دارد به سفر زیارتی بروید و یا اینکه به هر جهت تمام غم هایتان را می شویید می رود. امکانات عالی و خوبی پیش رو دارید. زندگی شما متحول می شود و به سمت استقلال پیش می روید. به ثروت می رسید و روزی شما زیاد خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵:۵۰
Sara

Sara : سلام وقتتون بخیر...خانم هراتی من خواب دیدم که در حالی وسایل حموم دستم بود توی ی حموم بزرگ که نمیدونم کجا بود قرار داشتم و می خواستم حموم کنم اما دیذم کف حموم و دقیقا زیر دوش اب یه فرش قرمز بزرگ انداختن .دو تا دخترم اونجا بودن ک من ازشون پرسیدم باید اینجا حموم کنم ؟ک اونام خندیدن و گفتن پس کجا؟؟؟ یه گوشه از حموم کاسه توالت بود که من پام سر خورد و دستم خورد به لبه کاسه توالت از یه طرف دیگه دیدم که مسواکم در باز افتاده کنار کاسه توالت و همش از کثیفی اونجا نگران بودم که یکی از دخترا گفت عیب نداره عادت میکنی

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید ناراحتی و نگرانی هایتان را بشویید برود و از غم فارغ شوید. زمینه ی زندگی تان ثروتمند خواهد شد ولی باید سعی کنید که غم ها را زیر فرش قایم نکنید و واقعا از ذهنتان بیرونشان بریزید. شما ممکن است گاهی بلغزید و سر مسائل مالی ناراحت شوید و یا حالت تدافعی به خودتان بگیرید و انتقادی که از شما می شود را نپذیرید ولی به هر جهت مسائل منفی و بد همه جا هستند. سعی کنید که فکرتان را باز کنید و زیاد حرص و جوش نخورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷:۲۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت