کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حوض

اگر کسی ببیند در خانه اش حوضی با آبی صاف و زلال دارد، به علم و دانش رو می آورد. اگر ببیند در آن حوض خود را می شوید، در کارها توفیق یافته و از گناه دوری می کند. اگر از آب حوض مقدار زیادی خورد و آن آب برای او گوارا بود، عمرش طولانی می شود. اگر از اهل علم است، بر علم او افزوده می گردد. اگر حوض خانه او دارای آبی بد بو و کدر و بد مزه بود، تمام آن تعابیر هم برعکس خواهد بود.

محمد ابن سیرین می گوید: اصل حوض در خواب علم ودانش است. اگر ببیند خویشتن با آب حوض می شست، دلیل که توفیق یابد و ازگناه و عصیان باز ایستد. اگر دید همه آب حوض را خورد و آن آب او خوش آمد، دلیل که عمر خود به سلامت گذراند و مالش زیاد شود. اگر اهل علم است، علمش زیاد شود.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند تن و جامه خود به حوض می شست، دلیل که اهل بیتش توبه کنند وسیرت نیک و راه دین جویند. اگر ببیند جامه خود به حوض بشست و پلیدی ازجامه در زیر آب ظاهر گشت، دلیل که به علم کار نکند و به بدی در میان خلق مشهور شود.

اگر ببیند کنار حوض، سبزه رسته بود، دلیل که از علم خود منفعت یابد و مردم نیز از علم او منفعت یابند، خاصه که حوض مِلک او باشد. اگر ببیند حوض ملک او نبود و از آنِ مسلمین بود زیاده و نقصان آن حوض به علمای آن دیار باز گردد یا به کسی که در آن شهر حاکم است. اگر ببیند آب حوض تیره و تلخ بود، دلیل بر غم و اندوه کند.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند آب حوض می خورد، مال یابد از مردی توانگر و عاقبت کارش نیک است و مال یابد به قدر بزرگی حوض.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن حوض در خواب بر چهار وجه است:
  1. مردم با منفعت،
  2. مردی توانگر،
  3. مال جمع کرده،
  4. عالمی که از وی علم و نفع حاصل کنند.

تعبیر خواب حوض کوثر

اگر کسی در خواب حوض کوثر را دید که مردم زیادی از آن آب می نوشند، حکمران عادلی بر آن سامان حاکم خواهد شد و اگر به قدر کمی از آب کوثر خورد، به امور دینی پایبند خواهد ماند. اگر ساقی کوثر امیر مومنان (ع) و یاحضرت رسول اکرم (ص) تشریف داشتند و از دادن حتی یک جام از آب کوثر به او امتناع فرمودند، تعبیر آن است که او با پیامبر و اولاد وی و جانشین وی خصومت دارد. و اگر دید هر یک از آن دو بزرگوار از حوض کوثر جامی به او دادند، در قیامت از شفاعت آن سروران برخوردار خواهد شد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

17 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

elham

elham : سلام خسته نباشید نمیدونم جای درستی خوابم رو مطرح میکنم یا خیر- من خواب دیدم که توی سالن خیلی بزرگ مانند تالار هستم و وسط اون سالن یک حوض آب قدیمی هستش که دوست پسرم منو میزاره توی اون حوض که توش پر آبه و همه کسانی که هستند اونجا دور ما ایستاده اند و منتظرن که دوست پسرم حرفش رو شروع کنه که نمی کنه.تمام مهمونام که اونجا ایستادند دوستای دوست پسرم هستن.این خواب تعبیری دارد؟

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که دوست پسر شما در حضور دیگران شما را در یک شرایط احساسی قرار می دهد، ولی هیچ ابراز احساسات به شما نمی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳:۵۹
leila

leila : با عرض پوزش خانم هراتی عزیز لازم بود توضیح بدم پدر همسرم چندین ساله ک فوت کردن و اون خونه مال همسرمه اگر در تعبیر تفاوتی حاصل می کنه در ضمن می خواستم لطف کنید و اکر نیازی نیست ثعبیر رو‌هم پاک بفرمایید
تشکر و خسته نباشید

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : او قبلا در زمان حیاتش راجع به این مسائل صحبت می کرده و ناراحت بوده... در باقی تعبیر فرق نمی کند.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۲۹
العبد

العبد : سلام
عید سعید فطر مبارک
خواب دیدم هم اتاقی من در محل کارم وسط اتاق کارمان یک استخر کوچک یا یک حوض در کف اتاق ایجاد کرده که فضای اتاق را تاحدی تنگ کرده و در اتاق مبل چوبی وجود دارد (در حال حاضر مبلمان اداری دارد) که تعداد صندلی ها بالنسبه زیاد بود ولی هنوز چیده نشده بود و دکمه ای زد و آب داخل حوض خالی شد و من یک مقدار به این فکر بودم که جا تنگ شده است.
این خواب تعبیری دارد؟

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عید شما هم مبارک. همکار شما برای خودش در محیط کاریتان یک فضای روحی و عقیدتی خاصی درست کرده که کاملا بی احساس و منفی رفتار می کند و در تعامل با مردم بسیار سیاستمدارانه برخورد می کند و اگر لازم باشد دروغ می گوید و البته موقعیت ها و جایگاه پیشرفت او در این فضا میسر خواهد شد ولی شما نمی توانید با این روحیه کنار بیایید! شما احساس می کنید که زمینه ی فکری تان تا اندازه ای با او تعارض دارد و این رفتار او، کار را برای شما هم سخت کرده است و نمی توانید جوری رفتار کنید که صلاح می دانید و او جلوی پیشبرد کارها به روش شما را گرفته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۵۰
Maryam

Maryam : سلام خانم هراتی وقت بخیر.من خواب دیدم خانه ما که بزرگ و حالت باغ داشت انگار با خانه خانواده شوهرم کنار هم بودن تو اون خونه یه حوض دایره ای دو قسمتی بود دو تا دایره توهم .همعروسم با دخترش دعواش بود و گریه میکرد و میگفت من سالها ست اینجا ظرف میشورم.دیدم شیر شستشو در محیط دایره دوم است و حوض دایره خارجی عمیق بود توشم کلی لجن و آب سیاه ترسیدم گفتم ...خانم چطور دستشو دراز میکرده تا زیرشیر ظرف بشوره؟اگه ظرفش میفتاده چکار میکرده؟خوب خودش نیفتاده تو لجنها.خلاصه تواین ترسها دیدم اون زن رفت تو اتاقی که دیوارش شیشه ای بود و جز خونه مابود. و با خواهرا و داداش من خنده سر میدادن و بازی.البته اون سنش خیلی بزرگتراز خواهربرادرمنه.من رفتم ته حیاطمون یکسری درخت انار بود و میز که روش غذابود .اومدم برگردم یه میز دیگه کنار همون اتاق دیدم و دیدم خواهرشوهرم داره روی پلو زعفرون میریزه و احساس کردم میخواد چیزبدی مث دعا بریزه رو پلو بده به همعروس و خواهربرادرم.رفتم جلو کنارش ایستادم تا متوجه من شد یهو دستپاچه شد با حق بجانبی و تندی گفت من عدسی برات پختم تو نخوردی.منم گفتم چرایه کاسه پر خوردم و یه قابلمه عدسی رو ریختم رو سر وصورتش باعصبانیت.انگار فهمیدهبودم که عدسی هم مشکل داشته .رفتم تو پذیرایی خونمون اون یکی خواهرشوهرم نشسته بود یه زن بلندقد ولاغرم اومد با مامانم سلام کردمامانم گفت ایشونو میشناسم ولی زیاد راغب به صحبت با دوستش نبود اون خانم گفت زن دایی شوهرمه.مامانم گفت حالامیرم صحبت میکنم باهاش هرچی باشه مهمونه و من یادم افتاد شوهرم اصلا دایی نداره و دروغ گفته بود
احساس خوبی واسه صحبت مامانم با اون زن رو نداشتم. خواهرشوهرم هم رومبل ساکت نشسته بود.ممنون که باتوجه به شرایطم تعبیرشو بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خانواده همسر شما ادمهای درستی نیستند. جاری شما یا به قول خودتان همعروستان آدم بدبختی است و خیلی سعی می کند کارها را به خوبی نظم دهد و به پیش ببرد و برای آینده برنامه ریزی کند ولی اختیار چیزی را ندارد و برای او هم مشکلات زیادی درست کرده اند. مضافا به اینکه گویا خواهر شوهرتان اهل جادو جنبل یا بدگویی از دیگران است و خلاصه شر به پا می کند. خواهر شوهر دیگرتان هم حرف های شما را به دیگران انتقال می دهد و دروغگوست. شما گول آنها را نخواهید خورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۱۴
Diyar

Diyar : باسلام‌خدمت شما خانم هراتی امیدوارم که روزهای خوبی داشته باشید .
مادرم‌خواب دیده که لباسهای برادر زاده ام که یک سال سن دارد درون یک‌حوض اب است حوض بزرگی بود لباسها به وسط حوض که میرسیدن میرفتن زیر آب انگار که چیزی اونا رو زیر آب میکشید .مادر از برادرم‌میخواد که لباسهارو از حوض بیرون بیاورد ولی برادرم‌توجهی نمیکنه .مادرم‌به طرف حوض میره وسه دست از لباسهای برادر زاده ام را از حوض بیرون‌میاوردو‌همانجا باخودش میگه که اینها فرزندان نوه ام هستندانگار که خواب رو تعبیر میکنه .تعبیراین‌خواب چی هست

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر همینطور شما. برادر زاده شما رفتار و کارهایش تحت تاثیر احساساتی که نسبت به او می شود، قرار دارد و او بسیار احساساتی است. با وجودی که سن او کم است، اما فکرش روشن است و یک بچه ی احساساتی و مهربانی است که اعمالش همه از ته دلش و از عمق احساسش از او سر می زند. در واقع بچه های برادر زاده ی شما، روش های مختلفی هستند که او از خودش بروز می دهد تا به خواسته اش برسد. او مهربان است و برایش هم به سلامتی و شادی پول خرج می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴:۱۵
yasin137364

yasin137364 : خیلی خیلی ببخشید
من چون میدیدم نیست
گفتم شاید ثبت نشده
ببخشید دیگه تکرار نمیشه

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش میکنم.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲:۵۶
yasin137364

yasin137364 : سلام خدمت شما
چند وقت پیش خواب دیدم کنار یک حوض که اطرافش به صورت دایره پیاز بود وایساده بودم
بعدش پدرِ پسری که بهشون علاقه دارم به من گفتن چقد دیگه میخواد که حوض خودمون پر بشه منم بهشون گفتم یه ذره دیگه
آب حوض صاف و زلال بود.
آقا پسری ک بهش علاقمندم به دنبال وکالت هستن.
همسایه ما وکیل هستن.
تو خوابم خونه همسایه هم ی دایره پیاز داشتن ولی بزرگتر از دایره ما ولی حوض آب نداشتن.
تعبیرش چی میشه؟؟؟؟؟

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز طبق قوانین سایت شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید ولی امروز این سومین خواب شماست که سعی میکنید ثبت کنید! لطفا به قوانین سایت احترام بگذارید. یک خواب شما ثبت شده و در نوبت تعبیر است. خوابهای دیگرتان را روزهای آتی ثبت کنید چون امروز تعبیر نخواهند شد.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳:۳۴
yasin137364

yasin137364 : سلام و عرض ادب خدمت خانوم هراتی عزیز
خدا قوت
بنده در واقعیت از آقایی خوشم می آید
او آقا حقوق خوندن و به دنبال وکالت هستند
از طرفی همسایه ی ما وکیل هستند
من چند وقت پیش خواب دیدم که من کنار یک حوض آب وایساده بودم و دور حوض به صورت دایره پیاز بود سر سبز
و از طرفی برای خونه همسایه(آقای وکیل) دایره پیاز بزرگتر بود ولی حوض آب نداشت.
من کنار حوض آب بودم پدر اون آقا از من پرسیدن چقد دیگه میخواد که حوض خودمون پر بشه منم بهشون گفتم دو وجب دیگه مونده.
دیشب خواب دیدم که آقای وکیل همسایه به من یک دمپایی نباتی رنگ دادند
آقای همسایه ازدواج کردند.
یعنی میشه تعبیر کرد که اون آقا قبول بشن و با بنده ازدواج کنند.
ممنون و تشکر از سایت خوبتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست خوبم از شما خواهش می کنم هرگز چند خواب را دریک خواب ننویسید!! اینکار خلاف مقررات سایت است و بنده نمی توانم بین شما و دیگران تبعیض قائل شوم. خوابهایی که در ادامه به این صورت ذکر شوند حذف خواهند شد. تعبیر خواب شما این است که شما فکرتان راحت است و دلتان به داشته هایتان خوش است و البته در زندگی تان حرف و غیبت دیگران وجود دارد که راجع به شما صحبت می کنند یا شما راجع به آنان صحبت می کنید. اما زندگی آقای همسایه تان اینطور است که او مثل شما احساسات به کار نمی برد و در مورد مسائل مردم عمیقا کنکاش و جستجو می کند. چون کارش این است که اینکار را بکند! از لحاظ روحی ایشان سعی می کند احساساتی برخورد نکند و صرفا منطق را به کار ببرد و شاید روزی اش هم حلال نباشد ( اگر از کسی دفاع کند که ظالم است). حالا شما دمپایی نباتی از او گرفته اید که این یعنی اینکه شما به ضروریات اولیه زندگی تان فکر می کنید و مهم است برایتان که حتما به این احتیاجات برسید و جناحی بیطرف دارید و از کسی دفاع نمی کنید ( فکر خودتان هستید و سعی می کنید جبهه ی کسی را نگیرید). اینکه آن آقا با شما ازدواج خواهد کرد یا خیر زیاد مشخص نیست ولی احتمال آن زیاد است. یا لااقل شما با کسی در ارتباط خواهید بود که مثل همسایه تان باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۰۵
Leyla

Leyla : مادرم مخاستن ک شنا کنن که شنا نکردن کار داشتن و عمق آب بسیار زیاد بوده تقریبن مثله استخر بوده اما مادرم تو خواب گفته حوض، فراموش کردم اینارو بگم
من کاریو شروع کردم این نشان‌دهنده موفقیت تو کارم نبود؟؟
شرمنده دوباره کامنت گذاشتم لازم ک بدونم
مرسی از تعبییر خوابتون...

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست خوبم با کامنت های اضافه آمار سایت بهم می ریزد. لطفا برای آینده این را در نظر داشته باشید و خواب خود را نصفه نیمه نفرستید. آب انرژی مثبت و ثروت است. انشالله که شما موفق باشید ولی این صرفا موفقیت شما نیست برای خواهرتان هم هست.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۰۳
Leyla

Leyla : سلام، خسته نباشید
مادرم خواب دیدن که من و خواهرم در حوض حیاط خانمان(که در واقعیت همچین چیزی وجود ندارد) داریم شنا میکنیم و آب تمیز، پاک و زلال بوده و مادرم بهمون میگه ک آب حوضو هیچ وقت خالی نکنید دخترانم، بزا همینطوری پر آب باشه... واز خواب بیدار میشن.
من حاجتی دارم ک این روزا شدیدن متوسل شدم ب امام رضا از حاجت روایی خبر نمیده؟
سپاس از تعبییر خوابتون...

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما انرژی و افکار منفی را از زندگی تان بیرون خواهید کرد و مادرتان می خواهد همیشه مثبت اندیش باشید و ایمانتان را از دست ندهید. افکار منفی را از خود بشویید تا برود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۲۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت