کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حوض

اگر کسی ببیند در خانه اش حوضی با آبی صاف و زلال دارد، به علم و دانش رو می آورد. اگر ببیند در آن حوض خود را می شوید، در کارها توفیق یافته و از گناه دوری می کند. اگر از آب حوض مقدار زیادی خورد و آن آب برای او گوارا بود، عمرش طولانی می شود. اگر از اهل علم است، بر علم او افزوده می گردد. اگر حوض خانه او دارای آبی بد بو و کدر و بد مزه بود، تمام آن تعابیر هم برعکس خواهد بود.

محمد ابن سیرین می گوید: اصل حوض در خواب علم ودانش است. اگر ببیند خویشتن با آب حوض می شست، دلیل که توفیق یابد و ازگناه و عصیان باز ایستد. اگر دید همه آب حوض را خورد و آن آب او خوش آمد، دلیل که عمر خود به سلامت گذراند و مالش زیاد شود. اگر اهل علم است، علمش زیاد شود.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند تن و جامه خود به حوض می شست، دلیل که اهل بیتش توبه کنند وسیرت نیک و راه دین جویند. اگر ببیند جامه خود به حوض بشست و پلیدی ازجامه در زیر آب ظاهر گشت، دلیل که به علم کار نکند و به بدی در میان خلق مشهور شود.

اگر ببیند کنار حوض، سبزه رسته بود، دلیل که از علم خود منفعت یابد و مردم نیز از علم او منفعت یابند، خاصه که حوض مِلک او باشد. اگر ببیند حوض ملک او نبود و از آنِ مسلمین بود زیاده و نقصان آن حوض به علمای آن دیار باز گردد یا به کسی که در آن شهر حاکم است. اگر ببیند آب حوض تیره و تلخ بود، دلیل بر غم و اندوه کند.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند آب حوض می خورد، مال یابد از مردی توانگر و عاقبت کارش نیک است و مال یابد به قدر بزرگی حوض.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن حوض در خواب بر چهار وجه است:
  1. مردم با منفعت،
  2. مردی توانگر،
  3. مال جمع کرده،
  4. عالمی که از وی علم و نفع حاصل کنند.

تعبیر خواب حوض کوثر

اگر کسی در خواب حوض کوثر را دید که مردم زیادی از آن آب می نوشند، حکمران عادلی بر آن سامان حاکم خواهد شد و اگر به قدر کمی از آب کوثر خورد، به امور دینی پایبند خواهد ماند. اگر ساقی کوثر امیر مومنان (ع) و یاحضرت رسول اکرم (ص) تشریف داشتند و از دادن حتی یک جام از آب کوثر به او امتناع فرمودند، تعبیر آن است که او با پیامبر و اولاد وی و جانشین وی خصومت دارد. و اگر دید هر یک از آن دو بزرگوار از حوض کوثر جامی به او دادند، در قیامت از شفاعت آن سروران برخوردار خواهد شد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

25 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Mehrsa

Mehrsa : سلام وقتتون بخیر زنداداشم خواب دیدن توی حوض خونه باباش اب گل الود بوده. و زنداداشم یه هو اب حوضو خالی کرده بوده کف حوض پر بود از سیخ کبابی ممنون

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام به خیر. ثروت پدر ایشان به گناه آلوده است و با جبر و دعوا و پرخاشگری و به نوعی با زور به ثروت رسیده اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴:۴۳
Leyla

Leyla : مادرم مخاستن ک شنا کنن که شنا نکردن کار داشتن و عمق آب بسیار زیاد بوده تقریبن مثله استخر بوده اما مادرم تو خواب گفته حوض، فراموش کردم اینارو بگم
من کاریو شروع کردم این نشان‌دهنده موفقیت تو کارم نبود؟؟
شرمنده دوباره کامنت گذاشتم لازم ک بدونم
مرسی از تعبییر خوابتون...

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست خوبم با کامنت های اضافه آمار سایت بهم می ریزد. لطفا برای آینده این را در نظر داشته باشید و خواب خود را نصفه نیمه نفرستید. آب انرژی مثبت و ثروت است. انشالله که شما موفق باشید ولی این صرفا موفقیت شما نیست برای خواهرتان هم هست.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۰۳
Leyla

Leyla : سلام، خسته نباشید
مادرم خواب دیدن که من و خواهرم در حوض حیاط خانمان(که در واقعیت همچین چیزی وجود ندارد) داریم شنا میکنیم و آب تمیز، پاک و زلال بوده و مادرم بهمون میگه ک آب حوضو هیچ وقت خالی نکنید دخترانم، بزا همینطوری پر آب باشه... واز خواب بیدار میشن.
من حاجتی دارم ک این روزا شدیدن متوسل شدم ب امام رضا از حاجت روایی خبر نمیده؟
سپاس از تعبییر خوابتون...

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما انرژی و افکار منفی را از زندگی تان بیرون خواهید کرد و مادرتان می خواهد همیشه مثبت اندیش باشید و ایمانتان را از دست ندهید. افکار منفی را از خود بشویید تا برود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۲۶
مهسا

مهسا : سلام
خانم هراتی روزتون به خیر و شادی. من امروز نزدیکهای اذان صبح خواب طولانی و جالبی دیدم یک قسمت از خوابم این بود که من در یک حوض ابی و پر اب راه رفتم دور تا دورش چراغ های ابی و فواره بود من اولش این چراغ ها و فواره رو روشن کردم و گفتم وقتی با خانواده میایم داخل همه چی زیبا باشه بعدش دوباره گفتم اسراف میشه و اومدم دوباره اون چراغ ها و فواره ها رو خاموش کردم. حوض نسبتا بزرگ و پر ابی بود مثه استخر. با ابی صاف و زلال
ممنون میشم این قسمت از خوابم رو تعبیر بفرمایید

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۶:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز شمام به خیر و شادی. شما به زندگی رویایی و پاک و دور از گناه و با رفتاری شایسته و عاقلانه و ثروتی حلال خواهید رسید که آن را با خانواده خود تقسیم می کنید. ولی خست!!! و این خست شما باعث خواهد شد که دیگران از شما ناراحت شوند و خوشی شما در حالی که می تواند به یک زندگی فوق العاده عالی تبدیل شود، مبدل به یک زندگی ساده خواهد شد با رفتار خودتان.

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵:۳۳
بنده خدا

بنده خدا : سلام و احترام
خواهرم خواب دیده اند، من در یک حوض بودم که آب تا گردنم بوده است ولی ایشان میخواسته اند بروند کاری را (شاید در آشپزخانه) انجام بدهند که باید از حوض عبود می کردند و وقتی وارد حوض شده اند آب تا ساق های پاهای ایشان بوده است.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با موردی مالی یا احساسی به صورتی مثبت مواجه می شوید که خودتان سعی می کنید عقلانیت را از احساسات جدا کنید ولی خیلی در عمق موضوع فرو می روید و نسبت به آن حساسیت نشان می دهید. خواهرتان برای رسیدن به گرمی و رفاه کمی از شما کمک مالی خواهند گرفت و اراده اش را مدیون حمایت شما خواهد دانست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴:۵۶
مریم

مریم : سلام صب خواب دیدم روی یه سکویی هستم که لبه اش چندین حوض رویرهم قرار گرفته وتوی همه اشون پر آب زلال وزیبا بودن از سکو مارپیچی میودم پایین کنار هر حوض می رسیدم یکی از حوض ها کم آب ورو به خشکی بود بقیه خیلی خوب بود با تشکر

پاسخ
لینک۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ثروت علم و دانش و موفقیت می رسید ولی در یک زمینه نقطه ضعف دارید و باید از افت شخصیت و مقام خود جلوگیری کنید. ببینید ایرادتان کجاست و رفعش کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۳۵
مریم

مریم : سلام خواب دیدم تو یه خونه کوچیکم یه حوض کوچیک وسطش بود که آب نداشت یه فواره داشت من فواره را باز کردم آب بالازد وبه دو طرف می ریخت من خیلی خوشحال شدم تعبیرش چی میشه

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۱:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما زمینه رسیدن به موفقیت و ثروت و علم را دارید ولی از این سه موهبت به اندازه کافی به شما نرسیده اما به زودی دست به کاری خواهید زد که خیلی راحت به هر سه این مواهب خواهید رسید و هم موفق و هم پولدار خواهید شد و هم سطح آگاهی شما بالا خواهد رفت.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰:۰۰
yasin137364

yasin137364 : سلام و عرض ادب خدمت خانوم هراتی عزیز
خدا قوت
بنده در واقعیت از آقایی خوشم می آید
او آقا حقوق خوندن و به دنبال وکالت هستند
از طرفی همسایه ی ما وکیل هستند
من چند وقت پیش خواب دیدم که من کنار یک حوض آب وایساده بودم و دور حوض به صورت دایره پیاز بود سر سبز
و از طرفی برای خونه همسایه(آقای وکیل) دایره پیاز بزرگتر بود ولی حوض آب نداشت.
من کنار حوض آب بودم پدر اون آقا از من پرسیدن چقد دیگه میخواد که حوض خودمون پر بشه منم بهشون گفتم دو وجب دیگه مونده.
دیشب خواب دیدم که آقای وکیل همسایه به من یک دمپایی نباتی رنگ دادند
آقای همسایه ازدواج کردند.
یعنی میشه تعبیر کرد که اون آقا قبول بشن و با بنده ازدواج کنند.
ممنون و تشکر از سایت خوبتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست خوبم از شما خواهش می کنم هرگز چند خواب را دریک خواب ننویسید!! اینکار خلاف مقررات سایت است و بنده نمی توانم بین شما و دیگران تبعیض قائل شوم. خوابهایی که در ادامه به این صورت ذکر شوند حذف خواهند شد. تعبیر خواب شما این است که شما فکرتان راحت است و دلتان به داشته هایتان خوش است و البته در زندگی تان حرف و غیبت دیگران وجود دارد که راجع به شما صحبت می کنند یا شما راجع به آنان صحبت می کنید. اما زندگی آقای همسایه تان اینطور است که او مثل شما احساسات به کار نمی برد و در مورد مسائل مردم عمیقا کنکاش و جستجو می کند. چون کارش این است که اینکار را بکند! از لحاظ روحی ایشان سعی می کند احساساتی برخورد نکند و صرفا منطق را به کار ببرد و شاید روزی اش هم حلال نباشد ( اگر از کسی دفاع کند که ظالم است). حالا شما دمپایی نباتی از او گرفته اید که این یعنی اینکه شما به ضروریات اولیه زندگی تان فکر می کنید و مهم است برایتان که حتما به این احتیاجات برسید و جناحی بیطرف دارید و از کسی دفاع نمی کنید ( فکر خودتان هستید و سعی می کنید جبهه ی کسی را نگیرید). اینکه آن آقا با شما ازدواج خواهد کرد یا خیر زیاد مشخص نیست ولی احتمال آن زیاد است. یا لااقل شما با کسی در ارتباط خواهید بود که مثل همسایه تان باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۰۵

زهرا : سلام خواب دیدم با شوهرم یه پارکی هستیم از وسطش یه حوض بسیار بسیار بسیار طولانی داره آب زلال و شفاف و صاف در جریان هست بعدش خواستیم از این طرف حوض بریم اون سمتش
نمیدونم حوض آب بود یا همین آبراهه هایی که توی پارک ها هست اسمش رو چی میگن؟
اگه ممکنه تعبیر میکنید

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ثروتی زیاد و عشقی پاک به شما می رسد و خوشیهای شما انشالله طولانی خواهد بود.

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۲:۱۵

زینت : با سلام حدود ساعت چهار صبح خواب دیدم عمویم که تازه فوت کرده با کودکی که لبه حوض بزرگی ایستاده بود ونفهمیدم دختر بود یا پسر با خوشحالی بلزی می کردند حوض بزرگی بود با رنگ آبی خوشرنگ ولی آب نداشت ممنون ازتون

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. ایشان جایشان خوش است و آمرزیده هستند. نبود آب در حوض به معنی این است که ایشان عمر طبیعی خودشان را کرده اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱:۰۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت