کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حوض

اگر کسی ببیند در خانه اش حوضی با آبی صاف و زلال دارد، به علم و دانش رو می آورد. اگر ببیند در آن حوض خود را می شوید، در کارها توفیق یافته و از گناه دوری می کند. اگر از آب حوض مقدار زیادی خورد و آن آب برای او گوارا بود، عمرش طولانی می شود. اگر از اهل علم است، بر علم او افزوده می گردد. اگر حوض خانه او دارای آبی بد بو و کدر و بد مزه بود، تمام آن تعابیر هم برعکس خواهد بود.

محمد ابن سیرین می گوید: اصل حوض در خواب علم ودانش است. اگر ببیند خویشتن با آب حوض می شست، دلیل که توفیق یابد و ازگناه و عصیان باز ایستد. اگر دید همه آب حوض را خورد و آن آب او خوش آمد، دلیل که عمر خود به سلامت گذراند و مالش زیاد شود. اگر اهل علم است، علمش زیاد شود.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند تن و جامه خود به حوض می شست، دلیل که اهل بیتش توبه کنند وسیرت نیک و راه دین جویند. اگر ببیند جامه خود به حوض بشست و پلیدی ازجامه در زیر آب ظاهر گشت، دلیل که به علم کار نکند و به بدی در میان خلق مشهور شود.

اگر ببیند کنار حوض، سبزه رسته بود، دلیل که از علم خود منفعت یابد و مردم نیز از علم او منفعت یابند، خاصه که حوض مِلک او باشد. اگر ببیند حوض ملک او نبود و از آنِ مسلمین بود زیاده و نقصان آن حوض به علمای آن دیار باز گردد یا به کسی که در آن شهر حاکم است. اگر ببیند آب حوض تیره و تلخ بود، دلیل بر غم و اندوه کند.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند آب حوض می خورد، مال یابد از مردی توانگر و عاقبت کارش نیک است و مال یابد به قدر بزرگی حوض.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن حوض در خواب بر چهار وجه است:
  1. مردم با منفعت،
  2. مردی توانگر،
  3. مال جمع کرده،
  4. عالمی که از وی علم و نفع حاصل کنند.

تعبیر خواب حوض کوثر

اگر کسی در خواب حوض کوثر را دید که مردم زیادی از آن آب می نوشند، حکمران عادلی بر آن سامان حاکم خواهد شد و اگر به قدر کمی از آب کوثر خورد، به امور دینی پایبند خواهد ماند. اگر ساقی کوثر امیر مومنان (ع) و یاحضرت رسول اکرم (ص) تشریف داشتند و از دادن حتی یک جام از آب کوثر به او امتناع فرمودند، تعبیر آن است که او با پیامبر و اولاد وی و جانشین وی خصومت دارد. و اگر دید هر یک از آن دو بزرگوار از حوض کوثر جامی به او دادند، در قیامت از شفاعت آن سروران برخوردار خواهد شد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

23 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

زهرا : سلام خواب دیدم با شوهرم یه پارکی هستیم از وسطش یه حوض بسیار بسیار بسیار طولانی داره آب زلال و شفاف و صاف در جریان هست بعدش خواستیم از این طرف حوض بریم اون سمتش
نمیدونم حوض آب بود یا همین آبراهه هایی که توی پارک ها هست اسمش رو چی میگن؟
اگه ممکنه تعبیر میکنید

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ثروتی زیاد و عشقی پاک به شما می رسد و خوشیهای شما انشالله طولانی خواهد بود.

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۲:۱۵

زینت : با سلام حدود ساعت چهار صبح خواب دیدم عمویم که تازه فوت کرده با کودکی که لبه حوض بزرگی ایستاده بود ونفهمیدم دختر بود یا پسر با خوشحالی بلزی می کردند حوض بزرگی بود با رنگ آبی خوشرنگ ولی آب نداشت ممنون ازتون

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. ایشان جایشان خوش است و آمرزیده هستند. نبود آب در حوض به معنی این است که ایشان عمر طبیعی خودشان را کرده اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱:۰۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت