کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حیض

اگر مردی در خواب خود را حائض ببیند، به گناه آلوده می شود و بر عکس اگر زنی خود را در حال حیض ببیند، از غم و اندوه رهایی می یابد. اگر مردی خواب ببیند که قصد همخوابگی با همسرش را داشت و او را حائض دید، کارهایش دچار مشکل خواهد شد و اگر دید که همسرش از حائض بودن پاک شد و غسل کرد و با او همبستر شد، دلیل که فرزند صالحی از آنان به وجود خواهد آمد که در امور شرعی و دینی پایبند اصول است. اگر مرد همسرش را حائض دید و از همبستری با وی امتناع نکرد، گناهی سخت مرتکب خواهد شد.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر مردی در خواب خود را حائض ببیند، گناهی مرتکب خواهد شد و اگر زنی خود را حائض ببیند، به ثروتش اضافه خواهد شد. اگر مردی ببیند که حائض شد، دلیل که به قدر آن خون او را مال حرام نصیب گردد.

اگر مردی ببیند که زنش حائض شد، دلیل که کارهای دنیا بر وی بسته شود. اگر ببیند زنش از غسل پاک شد، دلیل که کار دین و دنیا بر وی گشاده شود. اگر ببیند با زن حائض جماع کرد، دلیل که کارهای دنیائی بر وی آسان شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

56 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Raziye16

Raziye16 : سلام.من چند شب هست که خواب میبینم پریود شدم و‌خون زیادی با فشار از من میره جوری که لباسهام غرق خون هست و هرکاری می کنم بند نمیاد

پاسخ
لینک۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۵:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تحت فشار و استرس زیادی قرار دارید و این استرس را در رفتارتان هم نشان می دهید. ولی از غم فارغ خواهید شد و نگرانی هایتان را دفع می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳:۰۲
Maryam

Maryam : سلام خواب دیدم تو مدرسه با دوتا همکارم هستم که یکیشون خانم کمالی و یکی دیگه رو نمیشناختم جدید بود.
من پریود بودم و انقدر ازم خون میریخت رو زمین انگار شلنگ بهم وصل بود ولی فک کنم لباسام آلوده نمیشدن. خون ازم با فشار میریخت رو زمین.
به اون خانم جدیده گفتم نمیدونم چرا خونم بند نمیاد او انگار کمک کرد که خون بند بیاد تا چنددقیقه موفق شد ولی میدونستم برم خونه باز دوباره خونریزیم شروع میشه
خانم کمالی بی تفاوت اینور و اونور میرفت
و اصلا به خون هایی که ازم میریخت توجه نمیکرد. توفکر این بودم که لابد خانم کمالی برام جادوکرده که خونم بند نیاد(آخه تو واقعیت باهام لَجه).
در هرصورت میدونستم که برگردم خونه باز اون خونریزی خیلی شدید شروع میشه. سپاس از خانم هراتی

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۸:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر نزدیک پریودتان نیست و این خواب را دیده اید، پریود شدن شما به این اشاره می کند که از غم فارغ خواهید شد و مشکلاتتان حل می شود. اما اینکه خونریزی بسیار شدید است ممکن است به آزاد سازی و رها سازی احساسات منفی شما اشاره کند و بیانگر این موضوع باشد که شما تحت فشار و استرس بسیار شدیدی قرار دارید ولی نمی خواهید که این استرس و فشار را با رفتارتان نشان دهید. در ظاهر سعی می کنید که خونسرد و آرام به نظر بیایید اما از درون دلشوره دارید و مضطربید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲:۰۱
فاطمه

فاطمه : سلام من خواب ديدم همراه با خواهرهام و خانواده ام به خونه ي كسي دعوت شده ايم(نميدونم كي بود و چه مجلسي بود)وقتي رسيديم خانه ايي كه رفته بوديم خيلي شلوغ بودويكي از خواهر هاي من گفت من پريودم بايد برم دستشويي من هم با خودم گفتم بزار من هم برم دستشويي،وقتي رفتم دستشويي لباس زيرم رو ديدم كه خوني بود گفتم اا من هم پريود شدم،راحت شدم ديگه لازم نيست قرص بخورم(در بيداري براي مشكل پريودم بايد دارو بخورم)همونطور كه تو حالت دستشويي نشسته بودم خونريزي بند نمي امد با خودم گفتم برم به مامانمن هم بگم خوشحال بشه.(خواستم ببينم كه خوابم معني داره يا باتوجه به شرايط الانم كه براي عادت ماهينامه بايد قرص مصرف كنم ربط داره.)ممنون از وقتي كه ميگذاريد.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روابط دوستانه شما قویتر خواهد شد. خواهرتان قطعا از غم فارغ خواهد شد و شما هم ممکن است مثل خواهرتان از غم فارغ شوید انشالله. ولی با توجه به اینکه در بیداری قرص می خورید که پریود شوید، ممکن است خوابتان بازتاب نگرانی شما در بیداری باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۱۱
Arezou

Arezou : با عرض سلام و صبح به خير
من مجرد هستم خواب ديدم با مادرم روي مبل خونه نشسته بوديم و صحبت ميكرديم در خواب انگار حامله بودم و انگار ماه هاي اول حاملگي بود ، از روي مبل كه بلند شدم ديدم زيرم خوني شده ، مبل سفيد رنگ بود و خون تقريبا كم رنگ صورتي رنگ بود كه مبل رو كثيف كرده بود يادم نيست مادرم بهم گفت يا خودم ترسيده بودم كه چرا رم خون اومده يعني جنين سقط شده !! ضمنا الان از عادت ماهانم گذشته و نزديكش نيستم
ممنون ميشم تعبير كنيد

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواب شما 2 تعبیر دارد. تعبیر اول این است که شما نگرانی هایی دارید که با مادرتان درددل خواهید کرد ولی نگرانی شما بی مورد است و از غم فارغ خواهید شد. تعبیر دوم این است که شما هدف و نگرانی هایی دارید و می خواهید که جنبه ای از خودتان را رشد و توسعه دهید ولی برنامه های شما طبق نقشه تان پیش نمی رود و راه را اشتباه رفته اید. در این صورت این خواب می تواند هشداری باشد بر اینکه مسیر زندگی تان را باید عوض کنید تا به شکست منتهی نشود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱:۴۵
زهرااااا

زهرااااا : با سلام و احترام ....!
خواب دیدم رفتیم به شهری که خواهرم اونجا زندگی میکنه ( شهری کوچک شبیه دهستانی ) بعد در آنجا با خوااهرم رفته بودیم خونه یکی از اقوامشان .( خانمی جوان که تازه زایمان کرده بود .نا آشنا بود و ما برا تبریک رفته بودیم ) در آنجا بودیم که دیدم خونی مانند حیض یا شاید هم خودحیض ( خونی قرمز رنگ ) با حجم تقریبا زیاد ازم خارج شد ( نفهمیدم تو دستشویی بودم یا جای دیگه اما دیدم خیلی عذر میخوام لای پام خون زیادی ست و از واژنم خارج شده بود ) در خواب احساسم این بود که من هر وقت به این شهر میام خونریزی میکنم .حس میکردم سابقا هم اینطور بوده در حالی که د رواقعیت اینطور نیست .حس میکردم اگه برگردیم خونریزیم قطع خواهد شد ...تصمیم گرفتیم با خانواده برگردیم و داشتیم بر میگشتیم که دیگه نفهمیدم چی شد ...نفهمیدم خونریزیم داره قطع میشه یا نه ؟؟؟
خواستم ازتون بپرسم ایا این میتونه به معنی تمام شدن ناراحتتی ها و افسردگی ها باشه ؟؟؟ با سپاس فراوان

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما از از اینکه شرایط تان بدتر شود نگران هستید هر چند که اصلا نگرانی شما بی مورد است ولی به هر جهت شما از غم فارغ خواهید شد و نباید استرس داشته باشید که به مشکلی دچار شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰:۴۹
سمانه

سمانه : سلام.
خواب دیدم که رفته بودم دستشویی توی دستشویی نشسته بودم که یهو پریود شد.خون یهو قلپی زد بیرون و زیاد بود.مادرمو صدا زدم که برام نوار بهداشتی بیاره و اینکه تعجب کردم که چرا چند روز زودتر پریود شدم.بقیه خواب خیلی واضح نبود اینکه بعدا دیدم نوار بهداشتیم تمیزه و با خودم گفتم عهه با اون همه خونریزی چرا این تمیز مونده.با خودم فکر کردم یعنی خونریزیم یعنی قطع شده؟
ممنونم که تعبیرش میکنید

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۳:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. استرس و نگرانی از وجودتان دفع می شود و به آرامش می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳:۱۷
Asayesh

Asayesh : سلام خواب دیدم یه جایی مثل سرویس بهداشتی ها عمومی هستم پر از دسشویی ..بعد انگار مادر و خواهر نامزد سابقمم هستن.حالا انگار مادرش تو یکی از دسشویی ها هست..بعد هی من رو صد میزنه از داخل که هست بلند بلند..بهم میگه یه ظرفی اونجا هست بهش از زیر در بدم..بهش ظرف رو میدم تو دلم میگم اخه برای چیش هست..میام عقبتر جایی خواهر نامزدم ایستاده..درب دسشویی جوری هست که کامل میشه دید از زیر ..میبینم روی تولت فرهنگی نشسته که حالت صندلی داره فقط بعد انگار پریود هست ظرف رو گذاشته و خون میچکه و بعد چند مین یه هو ادرار میکنه و میاد بیرون..میگه بریم براتون خونه پیدا کردم زود راه بیوفت بریم خونه رو ببینیم من همینجور با تعجب نگاهش میکردم و یه هو انگار تو یه خونه ایی بودیم که میگفت این خونه رو براتون پیدا کردم من خوشم نیومده بود ازش میگفت خب اگر نمیپسندی بریم خونه بعد ..راه افتادیم بریم که بیدار شدم

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مشکلات و ناراحتی که شما در رابطه با مادر و خواهر نامزد سابقتان داشته اید، با اشخاص دیگری هم مطرح شده و شما در این مورد حریم خصوصی نداشته اید. خیلی ها هستند که از شرایط و مشکلات بین شما با خبر هستند. مادر نامزد سابقتان می خواهد که مشکلات را حل کند و چاره ای برای اختلافات بین شما پیدا کند و او موفق خواهد چاره ای بیاندیشد و نگرانی ها و اصظراب را از خودش دور کند. شاید با شما تماس بگیرد و پیشنهاد یا ایده ای را مطرح کند که شما در صورت موافقت با آن بتوانید مجددا با نامزد سابقتان در ارتباط باشید. شاید هم ایده ی او را نپذیرید و او مجددا به فکر راه حل جدیدی بیافتد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۴۶
zaahraa

zaahraa : سلام. خواب دیدم که رفتم حمام غسل حیض میکنم که پاک شده بودم. البته الان در بیداری ناپاکم و دو روز دیگر پاک میشوم.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۱:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما باطل است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷:۲۴
mina

mina : سلام وقت بخیر،خواب دیدم پدرم انگار عادت ماهیانه شده بود و از من و خواهرام نوار بهداشتی میخواست،ما هم دنبال نوار بهداشتی میگشتیم ولی پیدا نمیکردیم تا اینکه من یکی پیدا کردم و دادم بهش...

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. پدر شما تحت فشار و استرس عصبی قرار دارد و می خواهد که شما کمکش کنید و مرحم اعصاب او باشید و کاری نکنید که نگرانی های او را دیگران متوجه شوند. او می خواهد نگرانی ها را پشت سر گذاشته و آرامشش را شروع کند. او از نظر احساسی خسته است و احساس می کند که رس اش کشیده شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۴۴
Neda

Neda : سلام خانم هراتی نازنیم باز هم مزاحم همیشگیتون و زحمت دیگه ای که براتون دارم.خانم هراتی خواهرم خواب البتع خوابشون میگه زیاد بود ولی یادش رفته کلا.فقط هین یادشه که انگار یا عشق سابقشون یا یک اقایی مثل ایشون میگه یادم نیس که کی بودش اومدن توی اتاق خواب ووایشون هم توی اتاق خواب بودن و میخواستن ببخشید بهشون نزدیکی و سکس کنن خواهرم میگه از یک طرف خوشحال بودم که دوباره برگشتن ایشون از یک طرف میگفتم نمیخوام بدون ازدواج و عقدنزدیکی و سکس کنم.که همون موقع متوجه میشن پریود شدن.که میگه نمیخواستم بگم ولی گفتم خوب بالاخره متوجه میشه که من پریودم.بگم بهش.میگه نگاه کردن دیدن هم دوستشون از اینکه زدن به واژنشون خونی شده و هم دستشونو مالیدن به ملحفه ی سفیدی که زیرشون بود یعنی روی تختشون بود باز هم پیشاپیش از زحماتتون سپاسگذارم و ایام شهادت مولای متقیان را پیشاپیش تسلیت میگم.پایدار باشید نازنین

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. خواهر شما از اینکه عشق قدیم او رفته و یا در کل در رابطه با مسائل عشقی احساس منفی دارد و فکر می کند که زندگی او و روحیه اش خراب شده اما شرایط زندگی خواهرتان به زودی عوض خواهد شد. او از غم رها می شود و بدیهای گذشته را به همان گذشته می سپارد. زندگی خواهرتان متحول می شود و دوران خوشی برای او فرا رسیده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵:۱۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت