کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حیض

اگر مردی در خواب خود را حائض ببیند، به گناه آلوده می شود و بر عکس اگر زنی خود را در حال حیض ببیند، از غم و اندوه رهایی می یابد. اگر مردی خواب ببیند که قصد همخوابگی با همسرش را داشت و او را حائض دید، کارهایش دچار مشکل خواهد شد و اگر دید که همسرش از حائض بودن پاک شد و غسل کرد و با او همبستر شد، دلیل که فرزند صالحی از آنان به وجود خواهد آمد که در امور شرعی و دینی پایبند اصول است. اگر مرد همسرش را حائض دید و از همبستری با وی امتناع نکرد، گناهی سخت مرتکب خواهد شد.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر مردی در خواب خود را حائض ببیند، گناهی مرتکب خواهد شد و اگر زنی خود را حائض ببیند، به ثروتش اضافه خواهد شد. اگر مردی ببیند که حائض شد، دلیل که به قدر آن خون او را مال حرام نصیب گردد.

اگر مردی ببیند که زنش حائض شد، دلیل که کارهای دنیا بر وی بسته شود. اگر ببیند زنش از غسل پاک شد، دلیل که کار دین و دنیا بر وی گشاده شود. اگر ببیند با زن حائض جماع کرد، دلیل که کارهای دنیائی بر وی آسان شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

72 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ناری

ناری : سلام وقت تون بخیر و شادی
خواب دیدم عادت ماهانه شده بودم و خونش اغشته به روغن بود. قطره ای از ان داخل دستشویی ریخت. به نظر یه اقا داخل ماشین در تعقیب م بود. کلی دست به دعا برداشته بودم و برای حل مشکلی دعا و به نظرم گریه می کردم.
با سپاس

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۸:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما از غم رها خواهید شد و در کارتان سهولت و آسانی به وجود خواهد آمد. گشایش کار خواهید یافت و مشکلاتتان حل خواهند شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲:۲۴
IRAN

IRAN : سلام خواب دیدم پریود شدم شلوار سفیدی پام بود دیدم خونی شده خیلی ؛من متعجب ،دوباره دیدم یه شرکت رفتم برای کار گفتند ما رو چطور پیدا کردید ما نیرو نمیخواییم گفتم آدرسشو پیدا کردم گفتند حالا که تا اینجا اومدی ازت یه تست بگیریم یه قلم و کاغذ سفید دادند گفتند بنویس مثلا مشغول به کار بشی اگه تو فلال شرایط قرار بگیری عکس العملت چیه سعی میکردم چهرمو ناراحت کنم که مثلا فلان شرایط سخته ولی لبخند به لبم میومد در حین نوشتن؛ من نوشتم من عزیز دل خدام یا رحمت خدا یا رحمت خدا به سمت من میاد یه چیزی تو این مضمون ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۵:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله شما از غم رها خواهید شد و دوباره استخدام خواهید شد و شروعی تازه خواهید داشت. شما می دانید که قدمهای درستی در زندگی تان برداشته اید و خدای مهربان شما را دوست دارد به همین دلیل است که در کارتان موفق خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۴:۵۲
مهربانو

مهربانو : با عرض سلام و ادب.
ببخشید من در این صفحه خوابم رو تعریف میکنم. دکمه دیدگاه فقط در حرف (ح) برایم قابل نمایش است.
امروز ظهر خواب دیدم شوهرم گردنش باریک و بلند شده و میگه می خوام به یه خانم سیده زنگ بزنم بعد زنگ زد و داشت باهاشون صحبت میکرد که من بیدارشدم.
با تشکر

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۱:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. قبل از تعبیر خوابتان لازم به ذکر می دانم شما فقط مجاز به ثبت یک خواب در هر 24 ساعت و در هر کامنت هستید و نه بیشتر! ضمن اینکه برای اینکه خوابتان را ارسال کنید باید از صفحه ی اصلی وارد لیست حروف الفبای تعبیر خواب شده و خوابتان را در صفحه ی مربوط به خودش ثبت کنید و نه از بخش دیدگاه!! در صورت تکرار ثبت بیشتر از یک خواب، و بی توجهی به مقررات سایت از تعبیر خواب شما معذور خواهم بود. شوهر شما می خواهد در کار کسی دخالت کند و نظراتش را در باره ی موضوعی بسیار محتاطانه با او مطرح کند و نه اینکه بخواهد به او زور بگوید. او می خواهد هم عقلانی برخورد کند و هم مطابق با خواسته های قلبش به پیش برود. تعبیر منوط به ارتباط شما با این خانم سید و شرایط زندگی او می تواند بسیار متفاوت باشد. از جمله اگر این خانم سید غریبه است، شوهرتان شاید می خواهد متوسل به حضرت فاطمه س شده و با تضرع از او بخواهد که حاجت روایش کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۲:۳۷
مهربانو

مهربانو : با عرض سلام و ادب و قبولی طاعات.
صبح قبل اذان خواب دیدم دوستم از کربلا اومده و برام سوغاتی دوتا مهر. تسبیح. جانماز و یه سری وسایل دیگه که یادم نیست آورده. کنارم نشسته داره با تسبیح ذکر میگه و گریه میکنه و منم به گریه اون گریه کردم.
دوستم بسیار مومنه و حافظ کل قرآن هستند. با تشکر از شما.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. دوست عزیز از صفحه ی دیدگاه وارد سایت نشوید. شما همه ی خوابهایتان را از دم در این صفحه نوشته اید و این نظم سایت را مختل می کند. خواب شما ربطی به حیض ندارد. ادامه ی بی توجهی شما به مقررات سایت مانع ار تعبیر خوابهایتان خواهد شد. اگر نمی دانید چطور به صفحه ی اصلی بروید با واحد پشتیبانی سایت از طریق تلگرام یوتاب@yotaabcom تماس بگیرید و از آنها بخواهید راهنمایی تان کنند. دعای خیر دوست شما پشت سر شماست و او از امام حسین ع برای شما و آرامشتان طلب دعای خیر کرده است. انشالله شما هم به حاجاتتان برسید و فکرتان راحت شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۳:۱۹
Rozz

Rozz : سلام با آرزوی سلامتی برای شما خواب دیدم توی دست شویی وپریود هستم ...در آخر با آب خودم رو شستم وبیرون رفتم

پاسخ
لینک۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۷:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اضطراب و استرس از وجود شما پاک می شودو از غم فارغ می شوید. شما شروعی تازه خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶:۲۴
مهربان

مهربان : با سلام. خواب دیدم یه جایی بودم تروخدا زود لباست رو بشور با اتو خشکش میکنیم برات. ممنون ازتون.

پاسخ
لینک۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۰:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شرایط زندگی شما عوض خواهد شد و روحیات تازه ای می یابید. برای شما به احتمال قوی خواستگار می آید و مادرتان خوشحال و با کرامت تر شده و از غم رها می شود. استرس و نگرانی از وجود مادرتان پاک می شود و تمام نگرانی های گذشته اش را دور می ریزد. شما دوست ندارید که دیگران بفهمند که مادرتان به خاطر مسئله ای فکرش ناراحت بوده... ولی به هر حال این مسئله رفع خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹:۰۴
shiimaa

shiimaa : سلام.وقتتون بخیر.خانم هراتی من 11 فروردین دو تا خواب دیدم.یکیشو که براتون فرستادم و تعبیر کردید برام که زایمان طبیعی راحتم بود و گفتید با عشقم آشتی میکنیم و ....
دومین خوابم که همون 11 فروردین دیدم این بود که خواب دیدم رفتم دسشویی و دیدم پریود شدم و زیادم بود.بعد دیدم رفتم تو حمام که نوار بهداشتیمو عوض کنم.که دو تا نوار رو هم بود عوض کردم و یه هو یک لباس زیر دیگه(سرمه ایی رنگ)اونجا بود اول فکر کردم مال خودمه پوشیدم بعد دیدم داخل اونم یک نوار بهداشتی خونی هست.و دیدم مال مادرم بود.در آوردم و همه ی نوار بهداشتیای کثیف رو ریختم دور و نوار تمیز برای خودم گذاشتم.بعد اومدم به مامانم گفتم چرا نوارتو جمع نکرده بودی؟گفت فراموش کرده بودم.در واقع هم خون خودمو دیدم هم مادرم.بعد که اومدم بیرون دیدم به مامان بابام دارم میگم مشتلق بدین.گفتن برای چی؟گفتم اسمم مکه در اومده و قراره برم مکه.
نمیدونم خانم هراتی دیدن این دو تا خوابم(زایمانم که برام تعبیر کردید و پریودم) در یک شب به هم ربطی داره یا نه.ممنون

پاسخ
لینک۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان هر دو بار فشار و استرسی که در وجودتان دارید را تخلیه می کنید و گذشته های تلخ را دور خواهید ریخت. مادر شما خیالش از بابت شما راحت خواهد شد. خدای بزرگ حامی شماست و انشالله به اوج آرامش و امنیت خواهید رسید. دقیقا به هم مربوط است. ممکن است حتی برای شما سفر حج بخرند ولی اگر اینطور هم نشود قسمت اخر خوابتان اشاره به این می کند که شما در پناه خداوند حاجت روا خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۲:۳۶
مهربانو

مهربانو : سلام و عرض ادب. تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما.
صبح خواب دیدم رفتم توالت خونه و دیدم ترشحم خونیه و گفتم احتمالا می خوام پریود بشم. ۲ بار دیگه رفتم توالت برای ادرار، دیدم ادرارم کمی از آن به رنگ ادرار و کمی به رنگ خون و با فشار داره خارج میشه و تقریبا حجمش هم زیاد بود. بار دیگه که رفتم توالت. دیدم پریود شدم. کمی زیر دلم درد میکنه و داره ازم یه لخته ی خون کوچک خارج میشه.
اصلا لباسم یا دست و پام کثیف نشده بود و الان هم پریود نیستم.
البته در این فاصله خواب یکی از مدیران اداره مون رو دیدم که یه لیست از اسامی کارمندان رو جهت پرداخت پاداش پایان سال آماده کرده که ببره پیش معاونت ودستور پرداختش رو بگیره و اسم من هم جزء لیست بود.
ممنونم از شما

پاسخ
لینک۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. سال نوی شما هم مبارک. شما کمی فکرتان ناراحت است ولی به زودی از غم رها خواهید شد و استرس و نگرانی از وجودتان دفع می شود. انشالله شما هم به ثروت می رسید و نگرانی های مالیتان تدریجا از بین می رود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۰:۵۷
IRAN

IRAN : سلام روزتون به شادی خواب دیدم(لطفا خواب نمایش داده نشود)

پاسخ
لینک۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه در خواب دیده اید پریود هستید ( پروئید یا پرویید، اشتباه است)، به این تعبیر است که شما از غم رها خواهید شد و نگرانی هایتان را کنار می گذارید. رفتاری شاد و سرشار از شوق و انرژی از خودتان نشان می دهید و افکار منفی را کنار می گذارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۱۹
Sorakhrshd

Sorakhrshd : سلام خانم هراتی عزیز. لطفا خوابم نمایش داده نشه. مرسی از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۷:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تنش های عصبی و نگرانی و قید و بندها را رها می کنید و آرامش و راحتی به زندگی تان راه پیدا می کند. سختی های شما تمام می شود و از غم و ناراحتی رها می شوید. مادر و خواهرتان می خواهند که شما خیلی قید و بند نگذارید و نگرانی ها را در خودتان ذخیره نکنید و به رخ نکشید. آنها رفتارشان تند است و باعث ناراحتی شما می شوند ولی در اصل ذاتشان بد نیست و این همان شخصی است که شما در خوابتان دیده اید و از او می ترسیدید. در واقع این کارهای آنان است که شما را می ترساند. اما مشکلات شما به زودی تمام می شود و ارزش غصه خوردن را هم ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱:۴۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت