کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حیض

اگر مردی در خواب خود را حائض ببیند، به گناه آلوده می شود و بر عکس اگر زنی خود را در حال حیض ببیند، از غم و اندوه رهایی می یابد. اگر مردی خواب ببیند که قصد همخوابگی با همسرش را داشت و او را حائض دید، کارهایش دچار مشکل خواهد شد و اگر دید که همسرش از حائض بودن پاک شد و غسل کرد و با او همبستر شد، دلیل که فرزند صالحی از آنان به وجود خواهد آمد که در امور شرعی و دینی پایبند اصول است. اگر مرد همسرش را حائض دید و از همبستری با وی امتناع نکرد، گناهی سخت مرتکب خواهد شد.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر مردی در خواب خود را حائض ببیند، گناهی مرتکب خواهد شد و اگر زنی خود را حائض ببیند، به ثروتش اضافه خواهد شد. اگر مردی ببیند که حائض شد، دلیل که به قدر آن خون او را مال حرام نصیب گردد.

اگر مردی ببیند که زنش حائض شد، دلیل که کارهای دنیا بر وی بسته شود. اگر ببیند زنش از غسل پاک شد، دلیل که کار دین و دنیا بر وی گشاده شود. اگر ببیند با زن حائض جماع کرد، دلیل که کارهای دنیائی بر وی آسان شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

55 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

محمد

محمد : سلام.خواب دیدم پریود شدم وخون از پاهام جاری شد و ریخت به کف پاهام وچند جای فرش هم نجس شد وتوی خواب نگران نجس شدن فرش ها بودم.باتشکر .

پاسخ
لینک۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما اسمتون محمد هست من نمی دونم آقا هستید یا اسم آقا گذاشته اید چون در تعبیر مهم است. اگر خانم هستید از غم فارغ خواهید شد و مشکلاتتان حل می شود. به ثروت می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵:۵۸
Fatemeh

Fatemeh : عرض سلام خدمت شما خانوم هراتی عزیز..خواب دیشبم ک البته مربوط ب بعداز اذان صبح بود رو کامل یادم نیست اما اینجاشو یادمه ک تازه از حیض پاک شده بودم و رفتم وضو گرفتم ک نمازمو بخونم..نمازمو کامل خوندم اما بعدش، یهو دیدم خونریزی دارم..قرمزی رنگ خون رو هنوزم یادمه ،خیلی ناراحت شدم و احساس گناه داشتم چون وقتی همچنان حیض بودم نماز خوندم...
ممنون

پاسخ
لینک۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما از غم فارغ خواهید شد و خدای مهربان را شکر می کنید. بسیار خوشحال می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹:۰۰
مریم محقق

مریم محقق : سلام دوست عزیزم خانم هراتی عزیزم

تعبیرشو بزارین ممنونم

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. به زودی مشکلاتتان تمام شده از غم فارغ می شوید و تمام این بدیها می روند و فقط یک مقدار کمی خاطرات تلخ آن در ذهنتان می ماند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳:۱۷
مریم محقق

مریم محقق : سلام دوست عزیزم خانوم هراتی
من خواب دیدم که یه بسته نواربهداشتی به یه خانومی دادم که پس دادن قرض بوده ینی قبلا ازش گرفته بودم(تصورم در خواب) و داخل رستوران درحال غذاخوردن بودیم و یه آقای روحانی اومد داخل بهش تذکرداد و من متوجه شدم ایشون بسته نواربهداشتی رو تو جایی مثل طاقچه به عنوان دکور گذاشته و من دیدم که روی بسته پد بهداشتی اصلا نوشته یا تصویر مشخص کننده ای هم نداره و اون خانوم هم به شدت با اون آقا بحث میکرد که به شما ربطی نداره
ممنونم از تعبیرتون ببخشید خیلی مزاحمتون میشم دوست عزیزم از صبح تاحالا کلنجار رفتم با خودم که خوابمو بفرستم یانه ...

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما و دوستتان زیر بار فشار تصمیماتی که باید در زندگی بگیرید له می شوید و برای هم احساس حمایت و دلسوزی دارید و او قبلا شما را کمک کرده و شما جبران محبت او را می کنید. در عین حال شما سعی می کنید که به هم یاد دهید که اگر مشکلاتتان حل شد، و از غم فارغ شدید، این خوشبختی را از دیگران پنهان کنید و رازش را فاش نکنید. این نکته ی آخر که عرض کردم، یعنی پنهان کردن خوشبختی و کتمان آن، برای دوست شما الگو می شود و دیگران را ترغیب و تشویق می کند که دروغ بگویند و به کسی راست نگویند که مشکلی ندارند مبادا که چشم بخورند! یا مبادا که دیگران به خوشبختی آنها حسد ببرند. در واقع این روحانی در خواب شما، با اساس دروغ گویی و پنهان کردن خوشبختی از دیگران مشکل دارد و اینکه همیشه از منفی ها و غم ها برای دیگران حرف بزنید و خوشبختی ها را پنهانی و یواشکی برای خودتان داشته باشید، باعث می شود که مردم افسرده شوند و امیدشان را به خوشبختی از دست بدهند. چون کم کم، همه فکر می کنند که هیچ کسی خوشبخت نیست و همه از دم بدبختند! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴:۵۲
Raheleh

Raheleh : سلام خانوم هراتی عزیز
خواب دیدم همسرم واسه کاری که یادم نیست بهم اصرار می‌کرد و من قبول نمی‌کردم بعد یهو روی یکی از انگشتان دستم بی دلیل مثل جای سوزن خورده خون زد بیرون به همسرم میگفتم تقصیر توئه دیگه! خیلی کم بود اول ،ولی پاکش که کردم هی بیشتر میشد و از لای انگشتان دستم مثل خونابه روی فرش میریخت و من ناراحت بودم که فرشمون نجس شد و همش به همسرم میگفتم روی فرش دستمال بذاره که خون روش نریزه و اون دستمال میذاشت اما دستمال کوچیک و در نهایت یه گله از فرش خونی شد. من دویدم توی حمام (خونه یه جای آشنا نبود برام) و دیدم انگار پریود شدم و این خون زیاد از اونه. هی نوار بهداشتی مو عوض میکردم ولی خونریزیم زیاد بود و همه جام خونی شده بود. لباسهام و اون فضای نسبتاً بزرگ که انگار حمام -دستشویی بود و من مدام سعی میکردم خون ها رو بشورم و نجاست به جایی نمونه. یادمه یه بلوز سفید نخی رو از تنم درآوردم و خونی شده بود داشتم آستین هاشو میشستم اما کامل پاک نمیشد. حتی جایی از خوابم دیدم از اون فضا بیرون رفتم جایی مثل حیاط و کف کفشم خونی بود و لکه های خون رد مسیرم مونده بود که وقتی فهمیدم شلنگ آب آوردم و تمام اونجاها رو شستم و آب کشیدم. مدام در ذهنم بود همه جا رو تمیز کنم و آب بکشم و بعدش حمام کنم و خودم رو بشورم.
و در فکر بودم اون قسمت از فرش رو که تقریباً وسط یه فرش بزرگ بود چطور میتونم آب بکشم!؟ ممنونم اگه تعبیری داره بهم بگید‌.

پاسخ
لینک۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. همسر شما از شما تقاضایی دارد و شما نگران هستید که توانایی این را دارید که وظیفه ی خودتان را به خوبی انجام دهید یا خیر. این نگرانی ها زمینه زندگی تان را با استرس و اوقات تلخی در آمیخته ولی مترصد می شوید که فکرتان را از انرژی های منفی پاک کنید. شما از غم خلاص خواهید شد و همه مشکلاتتان حل می شود. دلتان می خواهد خاطرات و افکار بد را کاملا از ذهنتان پاک کنید و رد پای مشکلات کلا از زندگیتان حذف شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷:۲۲
ريحانه

ريحانه : سلام
خسته نباشيد
من خواب ديدم يك جايي مثل يك سرويس عمومي رفتم و پريود بودم،با عرض شرمندگي تو خواب ديدم چندتا نوار را مصرف كرده بودم...من چند ٤ شب پيش هم يك خواب با همين موضوع ديدم

پاسخ
لینک۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مشکلات شما حل می شود و از غم فارغ خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۴۵
طیبه

طیبه : با سلام.و خدا قوت خواب دیدم مغازه پدرم یه در دیگه هم داره که کلید روی در هست میام ببندم پدرم با خنده میرسه و میره داخل .میرم خونه پدرم میبینم مادرم وسط هال نشسته و سه تا ظرف زیبا دو تا بلور و یه چینی داره که داخلشون اب میریزه برای من و دو خواهرم..دوتا گوی بلوری هم داخلشون میندازه و اب شروع به حرکت میکنه و ظرفها تبدیل به استخر میشن پر از اب...دلم میخواست داخلشون شنا کنم اما پریود بودم..سریع میرم دستشویی میبینم خیلی خونریزی دارم.لباس زیرم هم خونی شده بود و دو قطره روی صورتم بود.تو اینه نگاه میکنم نوجوان شدم دور سوراخ بینی ام آب لزج سرماخوردگی و دورش هم کمی خون حلقه زده بود میام پاک کنم میبینم بینی چاقی دارم و‌دو تا سوراخش یکی هست خیلی سعی کردم وسط بینی رو پیدا کنم دیدم اتصال بین دو سوراخ به صورتم کنده شده .سعی میکنم امید بدم که در اثر اب بینی زیاد این کنده شده و بعدها خود بخود جوش میخوره.(پدر و مادرم در قید حیات هستند)ممنون از تعبیر شما.

پاسخ
لینک۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. ماشاالله روزی پدرتان زیاد است و او خیالش راحت است. مادرتان می خواهد شما بچه هایش، روحیه ای بسیار خوب و شاد داشته باشید و خوشبخت باشید. او برای روشنگری شما تلاش می کند و می گوید که حساس و دقیق باشید. شما به ثروت و خوشبختی زیادی خواهید رسید. شما از غم فارغ هستید ولی گاهی الکی ناراحت می شوید. گاهی بچه بازی در می آورید و ساده لوحی به خرج م یدهید. افکار منفی از ذهنتان بیرون می آید و ابراز ناراحتی می کنید ولی مشکلی نیست که برایتان حل نشدنی باشد. شما کمی غلو می کنید و بزرگنمایی می کنید و حرفتان را برای دیگران تعریف می کنید و ناله الکی سر می دهید. قدر خوشبختی تان را بدانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰:۱۳
Sara

Sara : سلام روزتون بخیر
من خواب دیدم که یه جایی انگار سرکلاس بودم ( کلاس طراحی که الان توی واقعیت دارم میگذرونم) با دوستم رفتم خونه اول دیدم بابام دو کارتن نوار بهداشتی خریده، دیدم که پریود شدم و خون زیادی میومد طوریکه لباس زیرم کاملا کثیف شده بود میخواستم لبا زیرمو عوض کنم یه اقای مسن که بهش میگفتم عمو (ولی در واقعیت عموم نبود) اومد توی اتاق من رفتم توی کمدکه لباس زیرمو عوض کنم و میخواستم اون اقا منو نبینه وقتی که عوض کردم دیدم توی کمد یه رختخواب بود و اون رختخواب هم موقع عوض مردن خونی شده بود، نواری که گذاشته بودم انگار یه پلاستیک خیلی نازک بود به خودم گفتم دوباره هم باید لباس زیرمو عوض کنم چون خیلی خونریزی زیاده و این نوار خیلی نازکه

پاسخ
لینک۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از غم فارغ خواهید شد و همه ذهنیت و افکار منفی را دور می ریزید. گشایش کار می یابید و این خوشبختی را می خواهید به صورت راز برای خودتان نگه دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۴۸
Somayeh

Somayeh : سلام وقت شما بخیر ، دوستم خواب دیده که پریود شده و خیلی ترسیده ( ایشون بچه دار نمیشن) و مادرش بهش میگفته که بچه ت سقط شده و همینجوری خونریزی داشته و ناراحت بوده

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مشکل ایشان حل خواهد شد و از غم فارغ می شود. احتمال دارد حامله شوند. مادرشان باور ندارد که ایشان بتواند حامله شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۲:۲۹
زینب ه

زینب ه : سلام خانوم هراتی بزرگوار
من نزدیکا اذان صبح خواب دیدم تو دستشویی نشسته بودمو پریود شدم و خون سیاه از من بیرون میومد و خون ریزی نسبتا شدید بود و گوله گوله خون سیاه بیرون میومد شکمم هم یه کم درد داشت به خودم میگفتم من که تازه پریود قبلیم تموم شده نباید پریود میشدم خواهرم هم کنارم بود من بهش گفتم از بس تو این مدت به ما سختی دادن و من سختی کشیدم دیگه مریض شدم و خون سیاه از من بیرون میاد تو خواب خیلی ناراحت بودم یه تیکه از خواب که دقیق یادم نیست این بود که فکر کنم نمیخواستم به مامانم بگم دقیق یادم نمیاد ولی به مامانم نمیگفتم چون پیش خودم میگفتم مامانم که واسه من کاری نمیکنه چرا بهش بگم البته این تیکه از خواب خوب یادم نمیاد
ممنون میشم برام تعبیر کنین

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما از جمیع غم ها فارغ خواهید شد و استرس و اضطراب از وجودتان دفع می شود. تغییراتی در زندگی تان به وجود می آید که استرس ناشی از فشار احساسات سرکوب شده در وجودتان را دفع خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲:۰۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت