کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حیوانات

لوک اویتنهاو میگوید :تعبیر دیدن حیوانات در خواب خوشبختی، ثروت و رفاه در بیداری است. اهلی کردن حیوانات، نشانه رسیدن به بهره و سود است. غذا دادن به حیوانات، رضایت از کار و زندگی در بیداری و دیدن حیوان خشک شده، به معنی این است که شما خود را برای هیچ و پوچ نگران کرده اید. دیدن حیوانات وحشی به معنی مواجهه با مشکلات و دیدن حیوانات خانگی به معنی رسیدن به آسایش است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

76 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Rozz

Rozz : سلام خانم هراتی عزیز توی تعبیر خوابم پرسیده بودید آیا بار دار هستم خیر عزیزم بار دار نیستم ولی به شدت تحت فشارم این تغییری توی تعبیر خوابم ایجاد میکنه؟

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۶:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. فیل، نماد قدرت، نیرومندی، سرسپردگی و عقل است. خواب شما به شما می گوید که باید صبورتر باشید و دیگران را بیشتر درک کنید. مشکلات بزرگی در زندگی شما هستند که از آنها می ترسید و باید خاطرات تلخ گذشته را فراموش کنید. سعی کنید که با سیاست بیشتری با مردم و همسرتان تعامل کنید. افکار دمده ی قدیمی شما را تعقیب می کند و برای شما مهم است که دیگران چه می گویند!! باید سعی کنید که از افکار خاله زنکی و قدیمی و دمده ی مردم دوری کنید و اصلا این عقاید آنها برایتان مهم نباشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸:۴۶
Rozz

Rozz : سلام وقتتون بخیر خواب دیدم توی یه زمین بزرگ هستم که دورش دیوار بود ویه در بزرگ نرده ای داشت پشت در یه فیل بزرگ عصبانی داشت خودش رو هی میکوبید به در میخاست بیاد بهم حمله کنه فکر کنم دخترم هم باهام بود من ازش فاصله داشتم وخیالم راحت بود که در بستست ونمیتونه بیاد وبیشتر ازش دور شدیم یه دفعه یه فیل کوچک انگار بچش بود با میله ی بلند آهنی حمله کرد به مادرش مثل فواره از مادره خون میرفت وبعد باهم از اونجا دور شدن بعد رفتم جایی مثل خونه بود سقف داشت ولی گوریل توش بود بازم حالت حمله داشت وچنگ و دندون نشون می داد تودلم خوشحال بودم که نمیتونه بیاد بیرون وباز رفتم یه جای دیگه بازم سر پوشیده از بیرون پشت شیشه نگاه میکردم دایناسورای بزرگ سرشون مثل سر شیطون اومد به نظرم باز خیلی وحشی وعصبانی چنگ و دندون نشون میدادن ومن با اینکه ترسیدم خیالم راحت بود نمیتونن بیان بیرون و از اونجا ور شدم

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۱:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر شما در سنی هستید که بتوانید حامله شوید به احتمال زیاد باردار هستید و ممکن است به خاطر فرزندی که در شکمتان دارید و بزرگ شدنش به شما فشار وارد شده باشد ناراحت باشید. شما باید صبور باشید و عاقلانه تر رفتار کنید و درکتان را بالاتر ببرید. نباید اجازه دهید که چیزی فکرتان را ناراحت کند. تاثیر سوء رفتار شما روی دخترتان به صورتی منفی نشان داده می شود و او ممکن است به شما ایراد بگیرد و باعث استرس بیشتر در وجود شما بشود. شما احتمالا از دست همسرتان ناراحت هستید و فکر می کنید که او مزه ریخت و شما را گول زد و وادارتان کرد که کاری را انجام دهید ( اگر حامله باشید، همسرتان را مقصر می دانید). افکار دمده ی قدیمی شما را تعقیب می کند و برای شما مهم است که دیگران چه می گویند!! باید سعی کنید که از افکار خاله زنکی و قدیمی و دمده ی مردم دوری کنید و اصلا این عقاید آنها برایتان مهم نباشد. باردار هستید؟ :))))))

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۹:۵۹
Zahra

Zahra : سلام خانم هراتی عزیز از تعبیرات قشنگ وبه جاتون خیلی ممنونم.
تقریبا چند وقت پیش خواب دیدم مسول قسمتمون جوجه های زرد زیادی آورده ودر داخل جعبه ای نگه می داره یک حیوان سیاهی بیرون وکنار جعبه و بی حرکتی هست بعد دیدم جوجه ها تعداد واندازه شون بیشتر شده ورنگشون قهوه ای شده، اون حیوان اندازه یه مرد شده بود اول شبیه خرس بود بعد شبیه حیوان تنبل شد منتها در دستاش سه تا ناخن خیلی بلند داشت که حمله ور شد وسه بار دنبالم کرد وهر بار هم زد. از اون روز هم برای من وهم برای مسول مشکلات زیادی اتفاق افتاده، تا جایی که می خوام قسمتم را عوض کنم.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۶:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی در قسمت شما در محل کارتان، به سرمایه اندوزی و جمع آوری امکانات مالی قوی برای خودش مشغول است و دارد مخفیانه به نفع خودش از امکانات مالی شرکتتان جمع آوری می کند. چنانچه شما از این مسئله با خبر باشید او برای دفاع از خودش به شما ضربه خواهد زد. او وقت کشی می کند و خوب کار نمی کند و به بطالت و بیهودگی وقتش را در محیط کار تلف می کند ولی فقط دارد حقوق چرب و نرم زیادی را به دست می آورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲:۲۹
Ysmmm

Ysmmm : سلام خسته نباشید من خواب دیدم که یه پلنگ بسیار خوشگل یهو تو یک پارک ظاهر شد و ما واکنشی نشون ندادیم یه گوزن اومد اون رو خورد و یه گربه رو هم تو هوا خورد گردنشو گرفت بعد ما با یه آقای پیری که نمیشناسمش فرار کردیم از رو یک پل باریک اون هم اومد و بعد ۲ تا از عموهام رو دیدم که انگار پلنگ به یکی از اون ها گفت دیگری رو با تیر بزن وگرنه بهت حمله میکنم

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۲:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خانمی در زندگی شما هست که شخصیتی قوی و زیبا دارد و او قادر است بر مشکلات زندگی اش به راحتی غلبه کند. او شخصیتی ثابت دارد و همان کسی هست که هست!! و هیچ کسی نمی تواند او را عوض کند. اگر او عصبانی شود، به شدت می تواند خطرناک بوده و به دشمنانش صدمه بزند. این خانم خیالش بسیار راحت است و نسبت به یکی از آقایان فامیلتان، حالت تهاجمی و زورگو دارد، از لحاظ روحی بر این آقا غلبه کرده و او را تحت تسلط خودش درآورده است و به راحتی می تواند اخلاقیات او را کنترل کند. او شاید قبلا شخصیتی مظلوم داشته، ولی الان شخصیتی قوی از خودش بروز می دهد. شما سعی می کنید که بسیار خردمندانه رفتار کنید و زندگی تان را متحول کنید. به احتمال قوی این خانم پلنگ یا خانم عموی شماست یا عمه تان و یا مادر بزرگتان! او سعی می کند که عمویتان را تمام مدت کنترل کند و رفتار او را منوط به سلایق خودش عوش می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۴:۲۷
sarahkamrani

sarahkamrani : سلام،خواب دیدم که غروبه و هوا درحال تاریک شدن، تو آشپزخونه مون چندتا حیوان کنار هم اروم ایستاده بودن ،آهو و سگ و گرگ پلنگ و... بودن و چند تا هم تو بالکن آشپزخونه پشت پنجره بودن (شیر نر،میمون،شامپانزه،ببرو چندتا که خاطرم نیست)و میمون و شامپانزه انگار قصد داشتن از پارگی تور فلزی پنجره بیان داخل اما در نهایت نیومدن ،همه شون خیلییی آروم بودن و نه صدایی داشتن نه حالت حمله،منم نمیترسیدم ولی مراقب بودم،یکیشون یه گرگ_سگ خیلییی لاغر بود و بنظر خیلییی گرسنه میومد،با التماس نگاه میکرد و من بهش یه تیکه گوشت غذا دادم،ممنونم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پایان یک چرخه یا شرایط فرا رسیده و شما باید بنشینید و شرایط و موقعیتتان را بررسی و ارزیابی کنید. شما مردم و غرایزشان را درک می کنید . چه آنهایی که بینشی قوی دارند و چه آنهایی که ساده لوحانه فقط به ظاهر قضایا نگاه می کنند و چه آدمهای آبزیرکاه و موذی و یا آنهایی که قدرتی در دست دارند، چه فقیر و چه پولدار... کسانی که باقدرت یا موذی بازی می خواهند به اهدافشان برسند و آنهایی که برای مردم نقش بازی می کنند و یا با گذشت و کریم هستند همه را نگاه می کنید و شما با کسی که ادعای دوستی می کند ولی گاهی خشن و بد اخلاق است و نیاز به محبت تان دارد، با سردی و بی مهری رفتار خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۳:۰۴
Kkimia

Kkimia : سلام وقت بخیر
خواب دیدم به مسجد میرم و درانجا مادر و خاله ی خودم رو هم میبینم. کنار مادرم یک شیر و یک آهو بودن. شیر باآهو کاری نداشت.من شیر رو از گوشهاش میگیرم به به سمت نگهبانی میبرم.خیلی ترس داشتم ولی شیر بامن کاری نداشت. خواستم آهو رو بلنو کنم که ببرم، آهو دستمو گاز گرفت ولی تحویلش دادم. دوباره برگشتم با یک شیر دیگه مواجه شدم، اون شیر رو مثل شیر اولی باگوش کشیدم و به نگهبانی دادم.ازمسجد خارج شدم و تو خیابون ازینکه آهو دستمو گاز گرفت ناراحت بودم که یک پسر باچشمهای رنگی دستشو گذاشت دور گردنم منم دستمو که آهو گاز زد بهش نشون دادم و گفتم خیلی ناراحتم
ممنونم از پاسخگویی تون

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و مادرتان شخصیتی شجاع، قوی، مسلط و مغرور دارید که می توانید با پرخاشگری و تند رفتار کنید ولی اینکار را نمی کنید بلکه با خویشتنداری و تسلط بر افکار و اعصابتان سعی می کنید اوضاع را به خوبی کنترل کنید. ولی کسی در زندگی شما هست ( احتمالا خاله تان) که با وجود سادگی و زیبایی، محبت شما را با بدی جبران می کند و یا فشار و استرسی را به دوش شما وارد می کند که فکرتان ناراحت می شود. شما با این وجود، گشایش کار خواهید یافت و نسبت به آینده خوشبین هستید و سعی می کنید که خونسرد و ارام به نظر بیایید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸:۲۴
حسین حسین

حسین حسین : سلام خواب دیدم سوار بر اسب بلند سرخی هسم بدون ذین مطیع من بود هرچی میگفتم همونو میکرد.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با نشاط و خوش گذران و یا پرخاشگر و ستیزه جو هستید ولی قدرت و اقتدار خودتان را به همه نشان می دهید و می توانید به خوبی رفتارتان را کنترل کنید و خویشتندار باشید. شما زود از کوره در نمی روید و یا رفتاری از خودتان نشان نمی دهید که باعث بی احترامی شما شود. شما علیرغم تمام سختیها به موفقیت می رسید ،تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۵۴
Maryam

Maryam : سلام ببخشید توی خوابی که اینجا چند روز پیش ارسال کردم اون حیوونه بین کلاغ و اسب بود شما احتمالا خوندید الاغ.
ممنون.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۴:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : :))))) ار مجموع خصلت های حیواناتی که نوشتم عرض کردم اندازه ی الاغ درکشان نمی رسد. کلاغ از خباثت می گوید و اسب از غرور.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۹:۴۰
Hoshang

Hoshang : سلام.خدا قوت.این خواب را چند دقیقه قبل ثبت کردم.در صفحه خواب های من کنترل کردم،ثبت نشده بود،مجدد ارسال می کنم.اگر خطای از سوی من باشه پیشاپیش عذر می خوام.تو یک مزرعه شالی هستم.فصل برداشت تمام شده و مزرعه نزدیک مزرعه پدری ام که الان مال برادرانم هست می باشد.تو سمت بالای من یک سگ سیاه نشسته و من که مراقبت کردم از اونجا رفت.در سمت پایین چند سگ رنگارنگ کوچک و بزرگ هستند و ناگهان سگ ها محو می شند و چند اسب ظاهر می شند،من قصد نزدیکی به اسب را پیدا می کنم.یکی از اسب ها که رنگ قهواه ای است و(شاخ داره و یکی از شاخ هاش بزرگتر)را می گیرم و اسب رام شد و بعد گفتم اینکه یابو (نر)هستش را رها و یک اسب دیگه (ماده)که شبیه اسب هستَش ولی چیزی بین کره اسب و الاغ و خر است و شاخ کوچکی هم داره و جثه اش کوچک و رنگ اش به سفیدی می زنه ولی خاکستری است را به راحتی با گرفتن شاخش رام می کنم و به قصد نزدیکی به سمت طویله که آقای قرار بود در اختیارم بگذاره می برم در اونجا دیگه از شاخ حیوان خبری نبود و نمی دانم اصلا نزدیکی شد یا خیر! بیدار شدم یا ادامه خواب است،خودم را در یک مسیری می بینم وارد یک خونه ایی می شم به قصد نزدیکی با کسی ولی یک خانم کارگر را می بینم و بیرون می آم در ادامه بچه های اون خانم را می بینم که از من تقاضای پول می کنند و نمی دانم آیا به اون ها کمک می کنم یا خیر ولی گویا یک شرطی می گذارم.بعد در رویرویم مزرعه بزرگ حیوانات را می بینم که هر کس که حیوان خانگی مازاد یا نمی خواد نگه اش داره می آره اونجا می اندازه .چند تا حیوان کوچک شبیه به خرگوش بیرون کنار جاده بودند و من می خواستم داخل مزرعه بندازمشون.آدم های که حیوانات را آورده بودن یا اونجا بودن به نظر یک مشگل جسمی یا روحی داشتن.داخل مزرعه حیوانات پرورشی نظیر زرافه و شتر مرغ بود.

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. استدعا می کنم. شما در دنیایی مرفه زندگی می کنید که برادر شما در عین حال که دوست شماست ولی خصلت های اخلاقی سیاه و بدی دارد ولی شما می توانید خصلت های اخلاقی او را کاملا متوجه شوید و او نیات حقیقی او را بفهمید و از آنها سر درآورید. دوستان دیگری هم دارید که مهربان هستند و بینش و وفاداری و سخاوت در وجودشان هست و خصلت های خاص خودشان را دارند. شما می خواهید به مقام و قدرت و تسلط بر کارهایتان برسید. شما در شرایط فعلی تان ایده آل های بالا و امید و بینشی قوی می خواهید که بتوانید به واسطه ی آن زندگی تان را به کمال برسانید و از زندگی راضی باشید. و همسر شما می تواند شما را به این ایده آلهایتان برساند. او شخصیتی روشنفکر و مغرور دارد که خیلی با هر کسی قاطی نمی شود و البته خیلی هم قوی عمل نمی کند. شما می خواهید به ثروتی برسید ولی می دانید که پیش زمینه ی رسیدن به ثروت، خرج مال و اموال در جهت نیازهای جانبی کار است. مثلا اگر بخواهید به سرمایه ای برسید لازم است که اول در جهاتی ثروتتان را خرج کنید و از خودتان مایه بگذارید و بعد به سود برسید. در دنیای ما مردم بر حسب غرایزشان عمل می کنند. بعضی ها دید وسیعتری در زندگی دارند و خودشان را سپر بلای دیگران می کنند. بعضی ها هم اصلا واقعیت را نمی فهمند و منکر همه ی بدیهیات می شوند و نمی خواهند حقیقت و عدالت را بپذیرند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۵۱
زن ۴۰ ساله

زن ۴۰ ساله : اوایل خواب (قبل ۱۲ شب) خواب دیدم در حیاط منزل قدیمی پدر پدرم که نسبتا بزرگ هم بود، فامیل (دقیقا یادم نمیاد کدامشان) چند تا چند تا و پراکنده حضور داشتند. ولی حیوانات درنده هم توی حیاط بودند. دو سه نفر داشتند به یک یوزپلنگ با مهربانی غذا میدادند ولی کمی وحشیگری کرد. شیر نر سفید توی ایوان، پشت در ورودی هال خانه ایستاده بود و من با ترس در را باز کردم و رفتم توی خانه. دنبالم اومد و من در را با ترس محکم بستم و قفل کردم که نتونه بیاد تو. در شیشه ای بود و میدیدمش و ترسیدم. قبل ورود هم در حیاط که بودم از پشت در دیده بودم گرگی متعلق به یک آدم غیر ایرانی توی خود خانه و اتاقها پرسه میزند. وقتی توی خانه رفتم همش با خودم میترسیدم و میکفتم برم ازش بپرسم where is your wolf? (گرگتون کجاست). ولی نپرسیدم. یک خانواده دیگر از فامیل (فکر کنم عموم که شبیه زمان خیلی جوانیهایش بود و زن و بچه ش ) هم دوباره با زحمت (از دست شیر سفید) از در شیشه ای ایوان به هال گذشتند و وارد خانه شدند.
واقعا خواب ترسناکی بود.
من همسن الانم بودم.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر بزرگ شما شخصیتی اصیل و با وقار، قوی و شجاع داشته و می خواسته به همه ی کارها مسلط باشد. او شخصیتی پرخاشگر داشته که سعی می کرده خویشتندار باشد و می دانسته که همه چقدر از او حساب می برند. مادر بزرگتان هم شخصیتی قوی و مسلط و شاید حتی کینه ای داشته که محبت دیگران را به پای وظیفه ی ایشان می گذاشته و شما سعی می کردید که با ایشان برخورد بدی نداشته باشید. عموی شما هم در جوانی از ایشان خیلی حساب می برده و نمی خواسته که کاری کند که آنها از او ایراد بگیرند و به شدت از ایشان حساب می برده است. کسی هم در فامیلتان بوده که به واسطه ی ازدواج در واقع به فامیلتان اضافه شده بوده مثل شوهر عمه یا زن عمو که شخصیتی آبزیرکاه و موذیانه داشته و سعی می کرده که اوضاع را به نفع خودش پیش ببرد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۱۵
زن ۴۰ ساله

زن ۴۰ ساله : سلام. وقت بخیر. من زیاد در مورد مادربزرک و پدر بزرگ فکر نمیکنم. صفاتی که شما در مورد پدربزرگ-مادربزرگ-عمو-شخص سببی گفته اید خیلی به ترتیب به پدرم-مادرم-برادرم-همسرم نزدیکه؛ امکان داره که با وجود صحنه خواب که خانه پدربزرگ بود نه خانه پدری، خواب در مورد آنها که کفتم باشد؟ ضمنا خوابهای من معمولا در خانه قدیم پدرم است نه پدربزرگم؛ شاید اولین بار بود که به این واضحی در خانه پدربزرگ بودم.

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۵:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : اینکه آنها را به صورت مادر بزرگ... دیده اید از جنبه ی وابستگی به آنها و اصالت ایشان می تواند اشاره به مادر و پدرتان .... داشته باشد.

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۴۹
زن ۴۰ ساله

زن ۴۰ ساله : ممنون ولی ببخشید هر چی میخونم منظورتان را متوجه نمیشوم

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما فرمودید ممکن است اینها به پدر و مادرم اشاره کنند... چون صفات ایشان است. عرض کردم اگر اصالت و خصلت های پدر مادرتان شبیه به پدر بزرگ مادربزرگتان باشد بله. یا اگر شخصیتشان وابسته به پدر بزرگ مادر بزرگتان باشد؛ بله. می تواند اشاره به آنها کند.

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳:۱۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت