کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حیوانات

لوک اویتنهاو میگوید :تعبیر دیدن حیوانات در خواب خوشبختی، ثروت و رفاه در بیداری است. اهلی کردن حیوانات، نشانه رسیدن به بهره و سود است. غذا دادن به حیوانات، رضایت از کار و زندگی در بیداری و دیدن حیوان خشک شده، به معنی این است که شما خود را برای هیچ و پوچ نگران کرده اید. دیدن حیوانات وحشی به معنی مواجهه با مشکلات و دیدن حیوانات خانگی به معنی رسیدن به آسایش است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

73 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

آوین

آوین : سلام خانم هراتی عزیز و وقت بخیر
خواب دیدم در خیابان مردم زیادی وجود دارد گروهی در دو طرف برای تماشا ایستاده اند و گروهی نیز مثل زمان راهپیمایی در خیابان هستند و سینی های بزرگی روی سر خود حمل می کنند که در داخل هر سینی حیوانی نشسته است. یادم هست که یک شتر در جلوی جمعیت راه میرفت و بعد از آن یک گاو داخل سینی به قطر 2-3 متر نشسته بود و روی سر مردم حمل میشد و پشت سر آن یک حیوان دیگر فکر کنم میش بود یا گوسفند و در نهایت هم یک خوک بسیار بزرگ و فربه داخل سینی نشسته و روی سر مردم حمل می شد و من در لابی یک ساختمان خیلی شیک که 7-8 پله از خیابان بالاتر بود پشت شیشه آنها را نگاه می کردم . یکی از اقوام همسرم که آقایی جوان هستند آمد کنارم و گفت برو پایین کنار مردم ولی من گفتم همینجا خوبه از بالا بهتر می بینم.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خوابتان 2 تعبیر متفاوت می تواند داشته باشد. تعبیر اول این است که برکت و فراونی و آرامش به مقدار زیاد در جامعه با سخاوت بین مردم تقسیم می شود که بخشی از این مال و ثروت متاسفانه حرام است. تعبیر دوم این است که انسانهایی که مثل شتر کینه ای و قوی ، مثل گاو پولدار و لجباز، مثل گوسفند آرام و مطیع و مثل خوک حرامخوار و پولدار هستند می میرند و مردم تابوت آنها را بر سر می کشند. شما هم نظاره گر ایشان هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۲۵
babak

babak : سلام.من خواب دیدم که زن عموی من به خانه ما امده و همراه خود دو سگ دارد و وقتی میخواستیم بخوابیم با وجود اینکه زمستان بود به من گفت کولر را بزن،،علت این کار را پرسیدم پدرم و زن عموم گفتند اینجا پر از زنبور و سوسک است و وقتی کولر را زدم خانه پر از سوسک و زنبور شده بود که من چند تا از انها را کشتم ولی یک سوسک از پاچه شلوارم به بالا امد و در همین حین من ترسیدم و از خواب بیدار شدم....چند دقیقه بعد از اینکه از خواب بیدار شدم خواب دوم را دیدم که به نظرم خیلی بی مربوط به این خواب اول نباشه.من حیواناتی از قبیل گاو و سگ دیدم که بسیار وحشی بودند و به من حمله میکردند ولی من میتوانستم فرار کنم ولی در اخر در طبقه بالای یک ساختمان نیمه کاره بودم که وقتی میخواستم پایین بروم یک سگ وحشی به من حمله کرد و دست من را گاز گرفت و از خواب پریدم

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۷:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم شما فقط مجاز به ثبت یک خواب در هر کامنت هستید و ارسال چند خواب در یک کامنت حتی اگر مربوط به هم باشند خلاف مقررات سایت است. تعبیر خواب اول شما این است که زن عموی شما کسانی را در زندگی اش دارد که خیلی به آنها وابسته است و دوستی های عمیقی بین آنان وجود دارد و او مرتب نگران است و بعد از بحث های داغ احتیاج به این دارد که به آرامش برسد و دلیل این که گفته کولر روشن کن هم این است که حس می کند دشمنان زیادی در زندگی اش وجود دارند که صرفا با سرد کردن روابط خودش با آنها است که می تواند احساس آرامش کند و از بحث های داغ بپرهیزد. غافل از اینکه از این سردی بیش از حد روابط است که دشمنی ها با او زیاد می شود و شما هم اگر بخواهید تابع او باشید با شما هم دشمن خواهند شد. اینکه آدم اجازه ندهد که کسی در کارش دخالت کند با این که نشان دهد با همه سرد و بی احساس است خیلی فرق دارد!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴:۵۴
Bahman57

Bahman57 : با سلام و احترام
دیشب خواب دیدم باز پرونده درست کردند و من به همراهشون رفتن و گفتم من راضی نیستم شما اینهارو بخوانید و همه مدارکو پاره کردم.و شروع کردم به توضیحات.انها بعد از توضیحات من قانع شدن که اصل موۻوع چیست و مرا تبرِِئه کردند.ما داخل یک اتاق شیشه ای بودیم.دیدم بیرون ان یک پلنگ هست که همش میخواد از راهای مختلف شیشه بیاد تو .و اذیت کنه.ولی شیشه ها مثل حفاظ عمل میکردند.و اجازه ورود نمیدادند.
با تشکر از شما

پاسخ
لینک۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما بر مشکلاتتان با مقاومت غلبه خواهید کرد و هیچ خطری نمی تواند شما را تهدید کند. شفافیت کار شما به وضوح پیداست و انگی به شما نمی چسبد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۳۳
    ali

ali : سلام. خسته نباشید. خواب دیدم جایی هستم ویه بز سیاه قوی را گرفتم واون را به داخل خونه بردم .

پاسخ
لینک۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خوابتان چند تعبیر می تواند داشته باشد. یا روزی حلال وثروت می یابید یا همسری ساده لوح و ثروتمند به زندگی تان راه می یابد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۵۶
    ali

ali : سلام. خواب دیدم که به یه تمساح یا کروکودیل تکیه زدم ویه اسب آبی (منظورم اسب آبی بزگ که پیش کروکودیل ها داخل آب زندگی میکنند) پشت سرم هست وقصد دارم از دست تمساح با کروکودیل واسب آبی فرار کنم ویهو سریع حرکت کردم واز پیش اونها فرار کردم واومدم به جای دیگه که احساس کردم نور بیشتری هست ودیدم یه موجودی بی حرکت روی زمین هست ویه نفر وفکر کنم پدرم بود گفت مار وسریع با پاهاش مار را له کرد ومار زهر به طرف من می پاشند ومن هم با یه چیزی توی دستم روی سر مار میزدم.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما طرز فکر اشتباه و غلطی دارید و نگرش شما تهییج شده و اشتباه است. احساس تهاجمی و قدرت و آزادی خواهی دارید و خطری نهان در کمین شماست. شاید کسی به شما نصایح بدی می دهد که احساسی فکر و رفتار کنید و منطق و عقلتان را نادیده بگیرید. افکاری مثل فریب و خیانت و رفتارهای غریزی پنهانی برای رسیدن به موفقیت را به شما یاد می دهند یا در سرتان چنین افکاری هست و نیروهای قوی و پولداری خودشان را حامی شما نشان می دهند ولی شما بسیار عاقلانه رفتار می کنید و از شر این نیروها و پشتیبانهای کاذب و از شر افکار اشتباهتان فرار می کنید و پدرتان در این راه از شما حمایت می کند. اما دشمنی کسانی که می خواهند شما همیشه به آنها خوش خدمتی کنید با شما واضح است و سعی می کنند سد راه موفقیت شما بشوند اما قدرت شما بالاتر از این است که آنها بتوانند به شما آسیب برسانند. برای دفع شر هم صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۰۱
nedaaa

nedaaa : سلام خسته نباشيد. خواب ديدم يك جايي بوديم كه من و دختر خاله هام يه طرف وايساده بوديم و خواهرم اون طرف وايساده بود و شيشه بود بين ما و خواهرم و يكهو يك حيوان وحشي كه تقريبا مثل ببر بود يكهو روي سر خواهرم بود و همه خيلي ناراحت بوديم و همه ميخاستن بزننش كه از روي خواهرم بره ولي اينقدر وحشي بود فرياد ميكشيد و همه ميترسيديم بهش نزديك شيم و شروع كرديم به ذكر لا حول و لا قوة الا بلا گفتن و فوت ميكرديم كه اون حيونه وحشي بره از روي سر خواهرم و خود خواهرمم خيلي ترسيده بود و با نگاهش كمك ميخاست و من يهو ديدم سر خواهرم نيس و دوباره شروع كردم به خوندن لا حول و لا... و همينجور كه اين ذكر رو ميخوندم از خواب بيدار شدم

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۲:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما می خواهد قدرت داشته باشد و اختیار دار خودش باشد و مثل شما محافظه کار نیست و از روبرو شدن با خطر نمی ترسد. اما او درست فکر نمی کند و در مقابل احساسات سرکوب شده ی خودش عقلانی رفتار نمی کند. شما نگران او هستید که در زندگی اشتباه کند چون عقل بر او حکمفرما نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴:۵۵
Fofo

Fofo : سلام خسته نباشید خواب دیدم با یه جمعیت که برام آشنا نبودن باید از یه جایی فرار میکردیم.دلیل فرار هم نمیدونستم.پایین صخره بودیم بالای صخره چند تا حیوون بود.اول یه روباه دیدم ترسیدم یکی گفت این روباه کاری با خودمون نداره میخواد راهو نشونمون بده بعد رفتیم جلو چند تا روباه دیگه یود.از صخره رفتیم بالا دیدم چند تا حیوون بودن یه خرس بزرگ با حیوانای دیگه.تعداد زیادی پرنده.من از خرس ترسیدم اما انگار کاری باهام نداشتن و ما رو فراری دادن.

پاسخ
لینک۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای فرار از مشکلاتتان نیاز دارید که افکارتان را از دیگران پنهان کنید و هوشمندانه تر رفتار کنید. شما احتمالا وارد یک دوره درونگرایی و تفکر می شوید و رفتاری پرخاشگرایانه خواهید داشت و به آرمانهایتان فکر می کنید و بنابراین با تلاش برای رسیدن به اهدافتان از سختی ها رها خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴:۰۴
nasim

nasim : سلام خانوم هراتی عزیز وقت تون بخیر باشه ان شالله ، من خواب دیدم رفتم سرپرستی سازمانی برای اینکه بیینم استخدام میشم یا نه اونا تو خواب حتی منبع رو بهم گفتن و من از اونجا داشتم بیرون میومدم کلی پله داشت و جالب بودن البته هم ترس داشتم هنگام پایین اومدن هم جالب بود برام وقتی هم اومدم پایین گفتم دیدی ترس نداشت وقتی از اون سازمان اومدم بیرون بازارچه داشت که اصلا تو واقعیت این شکلی نیست وبعد من تو خواب طی الارض کردم رفتم تو جنگل کلی حیوونات بودن و اونا منو دوست داشتن و دنبال من میدویدن و حتی گفتم چه حیوونه کنه ایی به گمون گوسفنده بود کنه بودهر جا میرفتم میومد انگار میخواست با من رقابت کنه اما من همیشه جلوتر از اون بودم و تو مسیرم یه عالمه اردک های کوچیک بودن که من گفتم چون مادرن ندارن شیر ازشون محافظت کنه اما خیلی جالب بود شیره حرفه منو گوش داد و تازشم اروم اروم بود و اونا رو تو بغلش گرفت البته بگم جنگلش خیلی قشنگ بود نور افتاب از لا به لای درختا میزد بیرون همش میگفتم جوون میده برای شب خوابیدن اخه حیوونات هم مهربون بود ترس هم نداشت و من بیدار شدم این تعبیر داره؟

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. منظور شما از اینکه حتی منبع رو بهم گفتن چیه؟ منبع چی؟ در تعبیر موثر است .

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۴۱
nasim

nasim : منبع ازمون استخدامی رو گفتن و گفتن نگران نباش از فلان جزوه مثلا سوال میاد

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام مجدد. شما موقعیت جدیدی خواهید یافت و به افکار سرکوب شده خودتان و موانعی که در زندگی قبلا تحربه کردید فکر می کنید و می ترسید که مشابه آن موانع پیش بیاید ولی اینطور نخواهد شد. شما به احتیاجاتتان در زندگی فکر می کنید و با کلی آدمهای مختلف جدید آشنا خواهید شد که شخصیت های متفاوتی از خودشان نشان می دهند. یک آدم عامی و بی مغز در زندگی شما پیدا می شود که فقط به فکر چریدن است و هر چه بگویند چشم می گوید و تابع جمعیت است و از خودش هیچ ابتکار عملی به خرج نمی دهد. شما شخصیت انعطاف پذیری دارید و خودتان را با شرایط جدید وفق می دهید. مغرور و شجاع و مسلط بر کارهایتان هستید و تونایی رهبری عده ای را در کارها به خوبی از خودتان نشان می دهید. امید و شادی به زندگی تان راه می یابد. دوستان جدید و مهربانی پیدا می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲:۰۲
مریم محقق

مریم محقق : سلام خانم هراتی عزیزم
من خواب دیدم توی یه اتاق که به نظرم خانه باغ قبلیمون میومد پسرم یه حیوون مث روباه سفید ولی خیلی کوچیکتراندازه گربه درحالیکه روی زمین افتاده که درحال مرگ هست پیداکرده و براش غذا گذاشته ولی اون نمیخوره و انگار منتظر مرگ هست من اون حیوون رو داخل نایلون شفاف گذاشتم غذاش رو هم گذاشتم و به پسرم هم فهموندم که اگه وقت مرگش باشه کاری نمیشه کرد پس بزاریم روال خودشو طی کنه بیدارشدم باخودم گفتم انشالله که معنیش تموم شدن مکر و حیله تو زندگیم باشه چون فک میکردم روباه بوده
ممنونم از تعبیر زیباتون

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. پسر شما احساس می کند که آن حس تنهایی و ایزوله شدنی که از زمان دعوای شما و پدرش داشته در حال تمام شدن است و این افکار منفی آن دوران برای او در حال مردن است. زندگی پسرتان متحول خواهد شد و انشالله او روز به روز سرحال تر و اجتماعی تر می شود و شما هم می خواهید که خاطرات سخت قدیم را کنار بگذارید و به فراموشی بسپارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴:۵۵
Sara

Sara : خواب دیدم یک سری حیوانات خانگی دارم.بهشون گفتم : گشنتونه
یکیشون خزگوش بود : جواب داد اره...یادمه براشون یک عالمه میوه آوردم . یادمه یگ گربه توشون بود که یک میوه دراز گذاشتم جلوش. میوه نارنچی بود . گربه با ولع تمام ابش رو خورد
بعد اخساس کردم جشنی بود ولی من تو یک اتاق بودم . مرتب میرفتم جلو اینه . ارایشم رو تمدید میکردم . انگار ارایشم کم میشد

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما آدم خوش شانس و موفقی هستید و نگاه مثبتی به زندگی دارید. فعالیت های شما زیاد است ولی نسبت به کارها یا اشخاص متعهد نیستید و از این شاخه به آن شاخه می پرید. شخصیت شما مستقل و خلاق و قوی است و اجتماعی و برونگرا هستید. سعی می کنید به خودتان انرژی مثبت و سلامتی زیادی تزریق کنید و مرتب به این فکر می کنید که وجهه ی بهتری نسبت به قبل داشته باشید و سیاست داشته باشید و خود واقعی تان را برای مردم نمایش ندهید ولی گاهی از دستتان در می رود و شخصیت طبیعی خودتان را برای دیگران بروز می دهید و سیاستمدارانه رفتار نمی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴:۵۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت