کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب خارپشت (جوجه تیغی)

محمد ابن سیرین می گوید: خارپشت درخواب، دشمنی است زشت رو و بد اخلاق. اگر ببیند خارپشت را بکشت، بر دشمن خود پیروز خواهد شد. اگر ببیند که گوشت خارپشت می خورد، دلیل که به قدر آن از مال دشمن بخورد. اگر ببیند خارپشت او را بگزید، دلیل است از آن کس وی را گزند رسد، خصوصا اگر ببیند که از زخم آن، خون می رفت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

11 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

رز

رز : سلام از جایی رد میشدم نااشنا بود ولی تمام همکارام بودن وانگار محل کارم بود یه حیون عجیب غریب پایین بود شبیه جوجه تیغی بود ازش ترسیدم پایین میچرخید و منم فرار کردم از دستش از پله ها بسختی بالا رفتم خودمو رسوندم طبقه دوم ،دوتا از همکارام اونجا عکس میگرفتن از همدیگه و اون یکی رژ لب ازم میخاست منم دنبال یه مداد لب براش میگشتم از تو کیف عروسمون ،چون عروسمون ادرس داده بود که تو کیفم رژ هست منم رفته بودم اونو بردارم به این یکی همکارم بدم

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۱:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما خیلی حساس هستید و هر چیزی را شخصی برداشت می کنید ( خصوصا در محیط کار). شما دارید بعد معنوی تان را از دست می دهید. باید سعی کنید که بیشتر مراقب خودتان باشید تا از لحاظ احساسی و عاطفی آسیب نبینید تا اعتماد و صداقت داشته باشید و اعتماد دیگران را هم بتوانید جلب کنید. شما سعی می کنید و درکتان را بالاتر خواهید برد. همکاران شما می خواهند نسبت به همدیگر قضاوت کنند و راجع به دروغ از شما می پرسند. شما هم عروستان را به عنوان کسی که دروغ می گوید به آنان معرفی می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳:۱۴
Arman

Arman : با عرض سلام.
دیشب خواب دیدم ک ۲ تا بچه جوجه تیغی تو باغچه خونمون بودن ک یه دفعه ۲ تا گربه سیاه اومدن جوجه ها را گرفتن و بردن منم رفتم نجاتشون بدم ولی نتونستم.
ممنون

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما زیادی حساس هستید و هر چیزی را شخصی برداشت می کنید. شما یا کسی در زندگی بیداریتان هست که در حالت تدافعی قرار دارد و نمی خواهد نقطه ضعف هایش را رو کند. باید مراقب خودتان باشید و خودتان را از آسیب های عاطفی و احساسی حفظ کنید. باید سعی کنید که چیزی را که احساستان و شهودتان به شما می گوید را تایید کند و به حس درونی و ترس درونی خودتان اهمیت دهید و آن را جدی بگیرید. شما خواهید دید که بدشانسی به شما رو می آورد و کسی شما را فریب خواهد داد. برای دفع شر صدقه بدهید یا بگویید یک مرغ قربانی کنند و به فقرا ببخشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰:۲۶
jla

jla : سلام وقتتون بخیر. من خواب دیدم که همه اعضای خانواده یه سفر رفتیم شمال و بعد مادر و خواهرم در صدد خرید یه جوجه تیغی خوشگل بودن. جوجه تیغی های تپل و بزرگی توی یه باغچه بودن که حرکت نمی کردن و یه گل قشنگ روی سرشون بود. مادر و خواهر من برای خرید جوجه تیغی هم خیلی عجله داشتند

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و خانواده تان می خواهید که زندگی تان به سمت مثبت پیش برود و امیدوارتر باشید و چشم انداز جدیدی نسبت به مسائل داشته باشید. مادر و خواهرتان خیلی حساس هستند و هر چیزی را خیلی شخصی برداشت می کنند. آنان خیلی مهربان هستند و باید بیشتر مراقب خودشان باشند و از آسیب های عاطفی و احساسی خودشان را حفظ کنند. موقعیتی هست که آنان می خواهند با آغوش باز آنرا دنبال کنند. کسانی ( یا مادر و خواهرتان) در زندگی بیداریتان هستند که ممکن است در حالت تدافعی باشند و نخواهند که نقطه ضعف های خودشان را به دیگران نشان دهند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲:۴۹
Mohsen

Mohsen : خانم هراتی بین اینکه اون دختر خواهرم بود یا دخترم که الان نه سالشه شک دارم یادم نمیاد

پاسخ
لینک۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۱:۴۲
Mohsen

Mohsen : سلام خانم هراتی وقت بخیر

خواب دیدم روی پشت بام خونه ام که یک خارپشت زخمی دیدم افتاده البته بزرگ که اولش ترسیدم بعد یه خارپشت دیگه مثل بچه ها بود اومد طرفم که من بغلش کنم روی دوتا پا راه میرفت این بچه همون خارپشت زخمیه بو که هی بمن میگفت منم منو میشناسی منم اولش بغلش نکردم بخاطر خاراش بعد بغلش کردم اما خاراش اذیتم نمیکرد انگار نرم بودن بعد بردمش پایین تو خونه که همه فامیلا جمع بودن به همه نشونش دادم و به خاهرم گفتم بابا اینه نمیشناسیش انگار که از قبل همه میشناختنش الان یادشون رفته داشتم معرفیش میکردم حالت شگفتی و هیجان داشتم یا حالت دلسوزی و احساس دوست داشتن یا حالت نمیدونم غم بود اون حسو درست نمیتونم بیان کنم که دوباره برگشته خواهرمم انگاری که شناختتش از من گرفتش خارپشته حرف میزد بعد احساس کردم تبدیل شد به بچه انسان بعد یاده باباش افتادم که رو پشت بوم زخمی و خون آلود افتاده گفتم عهه باباشم بالاس زخمیه بنده خدا که دختر خاله کوچیکم از جاش بلند شد دوید بره کمکش کنه برادرمم بود که تازه فوت شده اونجا نشسته بود بعد همه خیلی غمگین بودن نشسته بودن که با یک جمله تقلید صدا از شخصیتهای کارتونی باعث شدم همه بخندن از اون جو غم آلود بیرون بیان احساس میکنم سه تا برادرم و پدرمم که فوت شدن بین ما تو جمع بودم

ممنون بابت زحماتتون

پاسخ
لینک۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۳:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دیدن جوجه تیغی در خوابتان به این معنی است که شما نیاز دارید مراقب خودتان باشید و خودتان را از آسیب های احساسی و عاطفی حفظ کنید. شاید شما زیادی حساس هستید و هر چیزی را خیلی شخصی برداشت می کنید. شما باید اعتماد و صداقت داشته باشید و موقعیتی پیش رو دارید که با آغوش باز آن را دنبال خواهید کرد. ممکن است کسی در زندگی شما حالت تدافعی گرفته باشد و نشان ندهد که از شما ناراحت است. سعی کنید کینه ها را کنار بگذارید و با محبت اشتباهات گذشته را از بین ببرید. روح امواتتان شاد... مسائل گذشته را دور بریزید و مطمئن باشید که کینه ها به آن تیغ داری که احساس می کنید کشنده نیستند.... با محبت خارها گل می شود و دلسوزی و عشق را در خانواده تان قوی می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷:۰۸
Maryam

Maryam : سلام حضور خانم هراتی عزیز
من خواب دیدم که در مسیری که انگاریه جاده بدون اسفالت ولی نسبتا هموار بود میرفتم حس میکردم خارج کشور است.بعد چند نفر که خارجی بودند بیرون مسیر جاده دیدم کمی عقب تر من بودند .در کنار جاده که بودند با هم حرف میزندنو من متوجه نمیشدم فقط سرم رو که عقب برگردوندم احساس کردم اونا به یه جوجه تیغی کنار جاده برخوردندو اون جوجه تیغی هم تیغ پرت کرد .من واسه اینکه تیغها بهم نخورن سریع روی جاده دراز کشیدم ولی چند تا تیغ به پشتم خورد.دقیقا دوتا کنار هم تو فضای بین دوکتفم حس میکردم به همین صورت رفتم تا از کسی کمک بخوام درشون بیاره انگار از مادرم کمک خواستم .یادم نیست.البته حس کردم اون خارجی ها سهوا باعث ناراحتی جوجه تیغی شده بودند و از احساس درد واقعی در همون نقطه که تو خواب خورده بودم بیدار شدم.
ممنون میشم تعبیر کنید با توجه به اینکه من با اقایی در خارج کشور زندگی میکنن عقد کردم و حالا خودم بنا به دلایل خودم که فهمیدم مناسب من نیستندمیخوام همینجا طلاق بگیرم و الان جریان داریم.

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. در زندگی امروزه شما هرج و مرج و در هم برهمی وجود دارد ولی شما سعی می کنید مسیر زندگی تان را با سخت کوشی و مقاومت بپیمایید. شما خیلی حساس شده اید و هر چیزی را سطحی برداشت می کنید و تا حدودی نزدیک است که بعد معنوی تان را از دست بدهید. باید مراقب خودتان باشید تا به شما آسیب عاطفی احساسی نرسد. چیزهایی راجع به دیگران هست که شما نتوانسته اید به خوبی درکشان کنید و البته خودتان هم خودتان را برای همه رو نمی کنید و احساس و نظرات واقعی تان را نمی گویید. مادرتان را پشتیبان و حامی خودتان می دانید. خیر پیش و موفق باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷:۳۷

سعید : سلام وقت بخیر
من خواب دیدم کنار خیابون دوتا بچه جوجه تیغی دیدم که یکیشو ماشین کشته بود اما اونیکی هنوز سالم بود ولی به زور راه میرفت . من اونو برداشتم بربرم خونه مداوا کنم که وسط راه یکی دوبار کمش کردم اما باز پیداش کردم . توی راه تیغاش کمی اذیتم کرد ولی نزدیک خونه اینم مثل اونیکی مرد . ممنون میشم‌جواب بدین

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام به خیر. جوجه تیغی در خواب به دشمن تعبیر می شود و شما به کسی رحم و مروت نشان می دهید که در اصل قصد آزار و اذیت شما را دارد. اینکه تیغاش به دستتان می رفته یعنی اندکی آسیب به شما می رساند ولی مرگ او یعنی بر دشمن خود غلبه خواهید کرد و نمی تواند مزاحم شما باشد.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۹:۲۹

حمید : سلام من خواب دیدم که پدرم امده توی اتاق استطبلمون و میگفت ی جوجه تیغی اون وره کی اورده و منم تو ی اسطبل خواب بودم

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دشمنی زشت و بد اخلاق از غفلت شما سو استفاده کرده و خودش را به ثروت شما نزدیک می کند. برای دفع شر صدقه دهید.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۳:۰۱

غلامرضا : با سلام و عرض ادب.
من خواب دیدم که تو یه خونه تو انباریش جوجه تیغی بچه زاییده و منم همشونو تو کیسه ریختم.
با تشکر

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۱:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. کسانی هستند که پشت سر شما حرف های بدی می زنند ولی شما همه آنها را از زندگی خودتان دور می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶:۱۳

Mana : ممنونم از جوابتون

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۳:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸:۱۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت