کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب خار

اگر کسی در خواب دید شخصی خاری بر گردن او فرو کرد، از آن شخص زیان می بیند و یا سخنان تلخ و ناگوار می شنود. اگر بیننده خواب بر بدن کسی خاری فرو برد، او به آن شخص آزار می رساند و حرفهای ناروا می زند. اگر دید در بیابانی در میان بوته خار افتاد و رخمی شد، در میان جمعی دشمن گرفتار می شود که هر یک به نوعی او را آزار می دهند.

اگر از افتادن در میان بوته خار صدمه ای ندید، بر جمع دشمنان پیروز می شود. اگر کسی به او بوته خاری داد، از آن شخص قرضی می گیرد. اگر از بوته خار به بدن او آسیب رسید، آن شخص او را در میان مردم رسوا می کند و افشا می کند که از او قرض گرفته، ولی اگر از بوته خار آسیبی ندید و او آن بوته خار را در میان آتش افکند، به زودی قرض خود را ادا می کند.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن خار در خواب بر سه وجه است:
  1. وام،
  2. دشمنی،
  3. دشواری کارها.

آنلی بیتون می گوید: دیدن تیغ گیاهان در خواب، نشانه آن است که مصیبت و بدبختی، راه پیشرفت را می بندد. دیدن تیغ گیاهان از لابلای برگهای سبز در خواب، نشانه آن است که دشمنان پنهانی می کوشند که شما به آسودگی و خوشبختی دست نیابید. اگر خواب ببینید که تیغی به دستتان فرورفته، یعنی باید مراقب توطئه‏ ی دشمنان باشید. اگر خواب ببینید که در تیغستانی گیر افتاده ‏اید، نشانه‏ ی آن است که به دام افراد حیله‏ گر می ‏افتید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

4 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

t

t : سلام وقت به خیر..من دیشب خواب دیدم نامزدم به یه آقایی لب پنجره هستند یهو آقاکه توخواب میدونستم فامیلشه ولی نمیشناختم هلش دادازپنجره ونامزدم پرت شدپایین..خیلی ترسیدم فک کردم ارتفاع خیلی بوده ولی دیدم ارتفاع خیلی کم بوده ولی نامزدم ازاون طرف افتاده بود توی تیغها ومن داشتم میدویدم سمتش گریه میکردم واسمش روصدامیزدم..بین فریادهام هم گاهی امام رضا روصدامیزدم..لطفا تعبیرشوبگید...ممنونم

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۷:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نامزدتان با فامیلش راجع به چشم انداز جدیدی که نسبت به یک موضوع دارند صحبت می کند و او نامزدتان را به سمت کاری اشتباه راهنمایی می کند و این کار به ضرر نامزدتان است زیرا او با موقعیتی خراش دهنده و ناراحت کننده مواجه می شود که باید بر آنها غلبه کند. لطفا برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹:۳۵
navid

navid : سلام‌.خواب دیدم تو دستم خار رفته و دستم را زخمی کرده.دستم خیلی درد گرفت و خار رو از دستم درآوردم‌.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. در ارتباطات شما با دیگران، موقعیتی خراش دهند وجود دارد که شما باید از آن دوری کنید. خار می تواند درد گذشته یا رنج فیزیکی یا بدهی و سختی کار یا دشمن شما باشد که به هر صورت بر آن غلبه خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷:۳۹
   aftab

aftab : سلام خواب دیدم دارم یه جایی توی حیاط خونه خواهرم راه میرم که متوجه شدم دمپایی پام نیست و خارهای زیادی فرو رفته توی انگشتان پای راستم که خم شدم همه رو در هوردم ودمپایی پوشیدم وبه راهم ادامه دادم که دیدم وسط حیاط یه دره مانند که شوهر خواهرم داره اون جا رو مثلا درست می کنه و همه چیز با سر وصدا وعجیب و غریب بود بعد دیدم یه بچه که مال اونهاست دنبالش از پله های زیادی پایین میاد که داد زدم گفتم بچه رو بگیر که در واقعیت این بچه رو ندارن ولی شوهر خواهرم متوجه نشد وهمون لحظه اب اومد بچه رو برد بعد من دیدم بچه پایین پله هاست رفتم پایین خیلی پله بود بچه رو اوردم وتوی را زیر پام گودال بود که از روش رد میشدم انگار زمین کشاورزی بود تو حیاط خونه اشان در ضمن من تو بیداری با خواهرم و شوهر خواهرم فقط سلام وعلیک دارم ولی خونه اشان نمی رم با دو ته از پسرهاش قهرم بعد دیدم برای دخترم می خواد خواستگار بیاد و خوار زاذه اون یکی خواهرم که با شوهرش در بیداری اختلاف داره و توی مراحل طلاق هست براش خواستگار اومده وهمون شلب عقد کنانش هست که دیدم خواهرم با دخترهاش داره چایی می خوره وبه من تعارف نکرد رفتم لباسهام رو عوض کنم دیدم کرست من نیست خواهرم گفت بیا کرست منو بزن بهم داد ولی من قبول نکردم وکرست خودم رو که تمییز بود از توی لباسهام پیدا کردم وزدم که برام تنگ بود وگفتم من برای عقد کنان نمی مونم چون شب میشه کی میخواد منو برسونه خواهرم گفت نمیدونم ولی بمون برای عقد کنان گفتم نه در ضمن ما خودمون خونه مون رو فروختیم و اقامون باهاش یه تجارتی راه انداخته ویه دختر دم بخت هم دارم که دو ساله خواستگاریش بهم خورده وناراحت هست ومنتظر برگشت خواستگارش هست ببخشیسد انقدر طولانی شد ببخشید خواهر زادهام که داره از شوهرش طلاق میگیره تو خواب عقدکنانش بود یه دسته گل تو دستس بود با گلهای قرمز و سفید و به من گفتش با بابام رفتیم در خونه مادرشوهر من که در واقعیت فوت شدن وبهش نمی دونم چی داده بودن که می گفت مادر شوهرت به ما تعارف نکرد بریم داخل و من پیش خودم گفتم اه مادر شوهرم اومده خوشحال شدم گفتم برم بهش سر بزنم وخواهر زادم گفت بابام گفته ماهی هجده هزار تومن بهت میدم

پاسخ
لینک۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما پیش خانواده خواهرتان راحت نیستید و اعتماد به نفس بالایی ندارید و آرامش ندارید. خار نمادی از دردهای گذشته و رنج های فیزیکی و حرفهای نیشداری است که به شما زده شده. شما می خواهید راحت باشید ولی جاپای محکمی ندارید. شوهر خواهرتان برای خودش مشکل درست می کند و نزدیک است که سرمایه اش را به باد بدهد ولی شما باز هم دلسوزی می کنید اما حاضر نیستید زیر منت آنان باشیدو گرمی و حمایت لازم برای زندگی خودتان را از خودتان و خانواده تان طلب می کنید و نه از خواهرانتان. خواهر زاده خواهرتان هم با مشکلی مواجه خواهد شد و مجبور می شود یک سری تعهدات را بپذیرد. شما برای همسر و دخترتان نگران هستید ولی چون سینه بند خودتان را پیدا کردید انشالله خیالتان را حت خواهد شد. روح مادر شوهرتان شاد. خواهر زاده شما عمرش طولانی است. عدد 18 هشداری از خیانت، فریب، دروغ و خودخواهی است. تعبیر دیگر این است که ۱۸ به معنی دروازه ورود او به بزرگسالی و مسئولیت هایی است که در پی آن می آید. در آخر اینکه لطفا خوابهایتان را تا حد ممکن خلاصه بنویسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۱۲
Fati

Fati : سلام و با ارزوی سلامتی و تندرستی برای شما خانون هراتی عزیز.
خواب دیدم که جایی هستم مثل یه اداره و یه میز بود که یه اقا نشته بود و انگار کارب مثل گزینش میکرد.صندلی روبه رو اون اقا یه اقای دیگه نشسته بود که با اون صحبت میکردن و منم با یه فاصله چن متری این طرف تر رو صندلی دیگه نشسته بودم.اون دوتا اقا با هم حرف میزدن که من یهو دیدم انگشت شصت دست چپم پر از خار هس.خارهای ریز خشک که انگشتمو پر کردن.من از این خارها قبلا دیدم تو بیداری.خیلی تیز و خیلی هم کوجیک هستن و یکی یکی در میاوردم از انگشتم و درد هم داشت.حتی بعضیاش خیلی سخت درمیومدن از بس ریز بودن.فک کنم تقریبا همه رو در اوردم.و یهو حس کردم تو انگشتای دیگه ام باز هس ولی در حد حس بود ندیدم.نمیدونم قبلش بود یا بعدش که من تو همون صندلی تاب میرفتم و بعد از یکی دو حرکت گفتم چه کاریه زشته و درست نشستم سرجام

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست عزیزم برای شما موقعیتی خراش دهنده پیش می آید که مجبور می شوید گارد بگیرید و شرایط خود را متزلزل حس خواهید کرد. ولی یکی یکی مشکلات را حل کرده و انشالله به نفع شما تمام خواهد شد.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷:۰۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت