یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب خواستگار

محمد ابن سیرین در مورد فردی که خواهان ازدواج یا به قول امروزی‌ها خواستگار است می‌گوید اگر کسی در خواب ببیند که خواستار ازدواج با دختری است نشانه آن است که بزرگی و مرتبه او از بین خواهد رفت. اگر زنی در خواب ببیند که فرد مرده ای به خواستگاری او آمده و با او ازدواج کرد بیانگر این است که از مال زن کم خواهد شد.

اگر کسی در خواب ببیند که قصد ازدواج دارد ولی دختری که قصد ازدواج با او را دارد نه می‌شناسد و نه نامش را می‌داند ابن سیرین این خواب را به نزدیک بودن اجل فرد تعبیر کرده است.

ابراهیم کرمانی: اگر زن شوهر داری ببیند که همسرش با شخص دیگری ازدواج کرده و آن همسر جدید را ملاقات نکرده نشانه عزت و شرف زن خواهد بود.

    امام صادق (ع) خواستار زن داشتن را بر چهار وجه می‌دانند.
  1. بزرگی،
  2. افزایش مال،
  3. سرحالی،
  4. خرمی و شادی

تعبیر خواب خواستگاری کردن

لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب به شما پیشنهاد ازدواج شد، نشانه‌ی خوشبختی در زندگی می‌باشد، شوهر کردن در خواب، نشانه‌ی رفاه مالی است و طلاق گرفتن، علامت آن است که مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.

تعبیر خواب خواستگاری و ازدواج دختر جوان با پیرمرد
آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند پیرمردی به خواستگاری او آمده و با او ازدواج می‌کند، علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

324 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Golnaz

Golnaz : سلام خانم هراتی عزیزم من میخواستم خواب مادرمو بگم خدمتتون خواب دیدن با پدرم دنبال شیرینی فروشی هستن انگار مراسم خواستگاری منه و دارن باهم حرف میزنن که از کدوم شیرینی فروشی شیرینی برای مراسم جشن و خواستگاری من بخرن و مامانم خیلی زیبا شده بوده موهاشو هم بخاطر مراسم خواستگاری و جشن زمینه تیره و روش مش بنفش و قرمز داشته.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله شما خوشبخت خواهید شد و پدر و مادرتان با هم همکاری می کنند که بساط شادی شما را فراهم کنند. مادر شما روح زیبایی دارد و راز دار شماست و در عین حال،، شاد و مهربان و با انرژی و اجتماعی هم هست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰:۲۸
Golnaz

Golnaz : ممنونم خانم هراتی عزیزم بابت پاسخگویی

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۶:۲۸
زینب ه

زینب ه : ممنون از شما که وقت میزارین
لازمه صدقه بدم یا قربانی کنم تا اینجور آدما از دور و برم برن؟

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم. صدقه برای دفع شر و بلا مفید است.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۲۰
زینب ه

زینب ه : سلام عصر خواب دیدم تو محل کارم هستم بعد یه نفر اومده بود میگفت میخواد اونا که تو وجودشون جن هست رو نجات بده بعد اومد از من یه جن آورد بیرون بعد رفتم پیش یکی از همکارام اون واسم دعا کرد که ازدواج کنم منم ایشالا گفتم بعد تو خواب یه نفر اومد که انگار داداش یکی از دوستای دوران ابتدایی من بود داشت با یه نفر به ناحق دعوا میکرد منم رفتم باهاش دعوا کردم بعد اون دعوا پسره اومد به من گفت من شما رو که دیدم گفتم عجب دختر زیبایی ولی حیف این زیبایی نیست که طرز تفکر شما اینه بعدم داشت با من صحبت میکرد وهمش تو خواب منو بهشته من صدا میکرد ولی من خوشم نمیومد بعد گفت بزارید شما رو برسونم خونه بعد تو خواب دیدم سوار ماشینش که یه ماکسیما بود هستم و داشتیم با ماشینش از پارکینگ میومدیم بالا مسیر سربالایی بود و من میترسیدم و جیغ میزدم اونم میگفت نترس بعد من فهمیدم گوشیم رو تو محل کارم جا گذاشتم گفتم منو ببر محل کارم گوشیم رو بردارم بعدم خودم میرم خونه تو خواب کلا از رفتارای نمایشی طرف خوشم نمیومد
تعبیرش چیه؟

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. جن در خواب شما دشمن شما یا خصلت های بدی است که به ضرر شما تمام می شود. شما سعی می کنید که خوش رفتار باشید و درست فکر کنید و اجازه ندهید که هوس ها و افکار منفی ذهن شما را اغوا کند. سعی می کنید که خوش اخلاق باشید و طرف حق را بگیرید. شما تا اندازه ای ظاهر بینی می کنید و از روی کلماتی که به شما گفته می شود، رودرواسی می کنید و به شما قول و وعده های بیجا و پوچی خواهند داد که در زندگی تان پیشرفت خواهید کرد. شما عاقل تر از این هستید که این وعده های توخالی را باور کنید. می خواهید ارتباطات خودتان را داشته باشید و شغل خودتان را حفظ کنید ولی اختیار زندگی تان را به کسی ندهید که با ریسک های سنگین زمینه ی سقوط شما را در زندگی فراهم کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۳۸
asal

asal : سلام وقت بخير پسرم 15 سالشه تو خواب ديده که يه مرده خيييلي قد بلند از تو راه مدرسه دزديش .اونو تو بغلش گرفته بوده و طرف يه خونه ميدويده ولي پسرم نميتونسته هيچ کاري انجام بده. با تشکر

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. دوست عزیز شما فقط مجاز به ثبت خوابتان در صفحه ای هستید که مربوط به خودش است. اگر خواب دزد دیده اید نباید در تعبیر خواب خواستگار آن را ثبت کنید. ضمنا" طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵:۴۶
asal

asal : با سلام من خواب ديدم رفتم با خانواده خونه خونه عمم که ناتني هستن.ايشون با 3 تا انگشتر که تو يه ظرفي گذاشته بود و يه حلقه ديگه هم که از عمه کوچيکم گرفتن که شد 4 تا حلقه ازم خاستگاري کردن براي خودشون
من رد کردم و حلقه رو دستم نکردم تعبيرش چيه؟ تشکر

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به هیچ وجه و از هیچ جهتی با او هماهنگی ندارید و اصلا نمی خواهید که کاری با او داشته باشید بنابر این دوستی و یا خواستگاری شان را رد می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵:۴۴
فرزانه

فرزانه : سلام ، وقتتون بخیر ، خواب دیدم پسری خوش چهره که بور بود با چشمان عسلی که در عالم بیداری من نمیشناختم با من بود و امدند خواستگاری من ( من خودم مطلقه ام و ایشان هم یکبار عقد کرده جدا شده بودند ) موقعیت خوبی هم داشت گویا ...و من از زیبایی او تعریف میکردم ...ممنون

پاسخ
لینک۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. انرژی مثبت و گشایش کار خواهید یافت. شما روحتان دارد در هم می شکند و مسئولیت های زیادی دارید و می خواهید مثل یک مرد قوی باشید. شجاع هستید و می خواهید در زندگی تان به موقعیت های خوبی برسید. اجتماعی هستید و سعی می کنید خوش بین باشید. زندگی شما به سمت مثبت متحول خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶:۲۳
ساره

ساره : خیلی ممنونم از تعبیرتون ولی مامان من در جریان این اتفاقا نیست. اینکه داره بهم می گه خواستگار میاد برام می تونه معنی هشدار و جلوگیری از رفتار اشتباه باشه؟

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بله چون مادر در خواب به جنبه ی عاقلانه تر و پیشرفته تر خودتان هم می تواند اشاره کند.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱:۰۷
ساره

ساره : خانم هراتی نازنین این مطلب رو هم اضافه کنم که من هیچ وقت شوهرمو به خانواده پدرم نشون ندادم چون خیلی بخیل و حسود هستن و از ناراحتی و مشکلات عزیزانشو شاد می شن و بهم زنگ می زنن که اطلاع بدن. در ضمن بعد از طلاق پدر و مادرم خیلی با بی مهری با ما رفتار کردن. مخصوصا مادربزرگم که مسائل احساسی خانواده براش بی اهمیت و زن عامی و سنتی. از این بابت که تو خواب گفتم خوبه فامیله چون نیازی نیست از چشم فامیل دورش کنم. بازم ممنون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۹:۵۷
ساره

ساره : سلام خانم هراتی عزیز ممنون که انقدر دلسوزانه و دقیق خوابها رو تعبیر می کنید.
دیشب خواب دیدم روی زمین سرم مثل جوری که در واقعیت می خوابم از پهلو روی بالش و مامانم توی گوشم می گه که امشب یا امروز(دقیق یادم نیست) برات خواستگار میاد. بعد مادر همکارم که بتازگی بهم ابراز علاقه کرده بالای سرم ایستاده بود و انگار مادربزرگ پدریم بود.(در واقعیت من چند سال مادربزرگمو ندیدم و به خاطر طلاق پدر و مادرم با خانواده پدرم قطع رابطه ایم.) از خواب بلند شدم و جا خوردم. بعد انگار تو دلم می گم خوبه فامیلن. انگار همکارم مثلا پسرعموم یا یکی از فامیلا بود. توی واتس اپ بهش پیغام دادم که چرا بهم نگفتی می خواین بیاین خواستگاری؟ بعد انگار در حین تایپ کردن دیدم عکس پروفایلش عوض شد و عکس خانمش که سرتاپا مشکی ساده پوشیده بود و مانتو و مقنعه تنش بود گذاشت. تنها یه گوشه عکس ایستاده بود و چهرش خنثی بود و درشت تر از واقعیت بود و زیبایی و ظرافتش کمتر شده بود. منم تا دیدم عکس عوض کرد پیغام نفرستادم. با خودم گفتم منم عکس خودمو شوهرمو می ذارم ولی یادم نیست عکس پروفایل منو اون گرفته بود یا عکس پروفایل اونو من گرفته بودم لطفا تعبیر دوتاشو بگید. در ادامه دیدم دارم شیرجه می زنم تو استخر ولی حالت استارت داشت و افتادم روی آب و نفس کم آوردم اومدم گوشه استخر ولی دفعه بعد نفس گرفتم زیرآبی رفتم زیرآب موجودات آبزی و ماهی های ریز بودن. باید بگم من بعد از اینکه خواب دیدم بهم دوتا گردنبند طلا که یکیش پلاک طرح خونه بود هدیه داد بعد از چند روز همکارم بهم ابراز علاقه کرد و گفت اگه مجرد بودم دوست داشت باهام ازدواج کنه. بهش قاطع گفتم که حتی فکر کردن و حس داشتن هم گناهه و چون آدم مذهبی انگار ناراحت شد و عذاب وجدان گرفت. ولی از طرفی هم چون همکاریم نگرانم که رابطه دوستی و همکاریمون تحت تاثیر قرار بگیره با اینکه خودش قبول کرد اشتباه کرده و این ربطی به دوستیمون نداره. لطفا کمکم کنید خانم هراتی من از وقتی که این داستانا پیش اومده ذهنم خیلی بهم ریخته و همش اضطراب دارم و از این همکارم فرار می کنم. ببخشید خوابم طولانی شد. ممنون می شم خوابمو تعبیر کنید.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۶:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما مثل شما عمیق به مسائل نگاه نمی کند و از اینکه همکارتان از شما خوشش آمده احساس خوشحالی و هیجان می کند و این کار مادرتان از روی بی فکری و ساده لوحی اوست. شما هم برایتان مشکل است که او را با این طرزفکر، درک کنید. شما احساس نزدیکی بیشتری با همکارتان دارید ولی همانطور که قبلا هم عرض کردم، این کار او از روی هوسبازی است و در دل او همسرش بیشتر از هر چیزی قرار دارد. اینکه عکس پروفایل او همسرش است، یعنی همسر او برای او با تمام نقایص و نقاط ضعفی که می تواند داشته باشد، دلیلی بر هویت همکارتان است و بدون همسرش خودش را ناقص و نیمه می داند. مضافا به اینکه همسر بینوای او از رفتاری که شوهرش با او دارد، آزرده است و خاطرش مکدر است و شاید به او شک کرده و جبهه گرفته که او را زمخت تر از حالت واقعی اش دیده اید. کسی که پروفایل دیگری را گرفته یعنی بیشتر تمایل به ارتباط با او دارد. خودتان را مضحکه دست مردم نکنید. اگر نتوانید زندگی خودتان را حفظ کنید و بخواهید از شاخه ای به شاخه ای بپرید، شاخه ی خودتان را هم از دست خواهید داد و کسی می آید جای شما را می گیرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵:۴۳
الی

الی : با مامان و بابا خط دوم نخورد

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۶:۲۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت