کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب خواستگار

محمد ابن سیرین در مورد فردی که خواهان ازدواج یا به قول امروزی‌ها خواستگار است می‌گوید اگر کسی در خواب ببیند که خواستار ازدواج با دختری است نشانه آن است که بزرگی و مرتبه او از بین خواهد رفت. اگر زنی در خواب ببیند که فرد مرده ای به خواستگاری او آمده و با او ازدواج کرد بیانگر این است که از مال زن کم خواهد شد.

اگر کسی در خواب ببیند که قصد ازدواج دارد ولی دختری که قصد ازدواج با او را دارد نه می‌شناسد و نه نامش را می‌داند ابن سیرین این خواب را به نزدیک بودن اجل فرد تعبیر کرده است.

ابراهیم کرمانی: اگر زن شوهر داری ببیند که همسرش با شخص دیگری ازدواج کرده و آن همسر جدید را ملاقات نکرده نشانه عزت و شرف زن خواهد بود.

    امام صادق (ع) خواستار زن داشتن را بر چهار وجه می‌دانند.
  1. بزرگی،
  2. افزایش مال،
  3. سرحالی،
  4. خرمی و شادی

تعبیر خواب خواستگاری کردن

لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب به شما پیشنهاد ازدواج شد، نشانه‌ی خوشبختی در زندگی می‌باشد، شوهر کردن در خواب، نشانه‌ی رفاه مالی است و طلاق گرفتن، علامت آن است که مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.

تعبیر خواب خواستگاری و ازدواج دختر جوان با پیرمرد
آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند پیرمردی به خواستگاری او آمده و با او ازدواج می‌کند، علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

362 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

roban

roban : سلام.خسته نباشید من تو دوره دبیرستان خواب دیدم که تو اتاق تو خونه بابام منتظر بودم صدام کنن لباسم هم آبی بود بعد بابام من رو صدا کرد منم رفتم دیدم وضو گرفته و یکم عصبی بود و داره با پسر عموم صحبت میکنن بهش که رسیدن گفت برو توپذیرایی چون تو پذیرایی مثل اینکه برام خواستگار امده بود ولی من میخواستم سمت پسر عموم برم پسر عموم همین رو میخواست ولی بابام گفت دیگه نه نباید بهش اعتماد کنی و باید از اون ردشی بری منم رفتم دیدم پسرخالم و خالم امده بودن خواستگاری سلام کردم و نشستم که احساس کردم حلقه ازدواج دستم بود البته بگم من الان ازدواج کردم با همون پسر عموم که گفتم و به خواست خود بابام بود و حلقه که اون موقع دیدم دقیقا مثل حلقه ازدواج الانم است و تو خواب میخواستم اون رو به دور چشم خواستگارام دربیارم ازدستم.مرسی از تعبیرتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما شخصیتی خردمند، از خود گذشته، آرام و وفادار دارید. پدر شما می خواسته که خیالش از بابت شما راحت شود و می خواسته که شما خودتان را بپذیرید و قبول داشته باشید. روی جنبه های مختلف خودتان کار کنید و نه اینکه صرفا به پسر عمویتان و قابلیت های او اعتماد کنید. پدرتان می خواسته به شما بگوید که کسی که در زندگی به او اعتماد می کنی و بر اساس آن اعتماد زندگی را می سازی خودتان هستید!! و نه پسر عمویتان. اعتماد داشتن البته شرط اول زندگی کردن است ولی اعتماد به خود داشتن از همه چیز مهمتر است. اینکه شما بدانید که کارهایتان و رفتارتان درست است و به خودتان شک نکنید تا شخصیت بالایی داشته باشید. پسرخاله تان هم احتمالا کاری کرده که روابطش با شما خراب شده و شرایط برای شما خوب پیش نرفته است. شما می خواهید به خودتان متعهد باشید و به توانایی های خودتان بیشتر از هر کسی دیگر باور دارید. این تکیه نکردن به دیگران و استقلال فکری شرط اول موفقیت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶:۱۱
رویا

رویا : سلام وعرض ادب این خواب را به نقل ازدختر خاله ام تعریف می کنم ممنون از زحمتی که می کشید

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به تربیت و اصول اخلاقی که با آن بزرگ شدید پایبند هستید و این اصول اخلاقی به شما احساس امنیت می دهد. می خواهید شروعی تازه داشته باشید. روابط شما با خواهر شوهرتان مثبت است. روح همسرتان شاد. خیال همسر خواهر شوهرتان راحت است واحساس آرامش دارد. شاید خانواده همسرتان می خواهند که مجددا شما ازدواج کنید و برایتان خواستگار می فرستند. شما هم می خواهید که مسائل را بهتر و دقیقتر بررسی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶:۱۲
Atefeh Amerizadeh

Atefeh Amerizadeh : سلام
من خواب ديدم يه اقايي كه قبلا ميشناختمش و از نظر احساسي با هم مدتي خوب بوديم و بعد شناخت خانواده شون خود مادر ايشون به من گفتند پسر من اهل ازدواج نيست و وقتت رو براي اين هدر نده. تو خواب اين پسر و مادرشون اومده بودن خواستگاري من و يه كيك صورتي هم اورده بودن و مادرهي ميگفت من فكر ميكردم پدر شما مخالف بودن كه به ما جواب نه داديد در حاليكه تو واقعيت خود مادربه من جواب رد داد و من تو خواب ميگفتم وااي نه اتفاقا پدر من بين همه خواستگارهام از پسر شما بيشتراز همه خوششون ميومد و تو خواب يه جور همه چي شاد و خوب و مثبت بود

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احتمالا این آقا هنوز عاشق شماست و مادر او از اینکه این صحبت را به شما گفته پشیمان است . مادر او خودش را پیش شما کوچک خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۱:۰۹
العبد

العبد : سلام
امیدوارم خوب باشید.
خواب دیدم جلوی درب خانه خواهر دختر خانمی هستم که به خواستگاری اش رفتم (جواب ایشان منفی بود) که چیزی را بدهم یا تحویل بگیرم. خانه آنها در یک جایی شبیه روستا بود و علی رغم سادگی دلنشین بود. یکی از سه فرزند کوچکشان مطلب خنده داری گفته بود (بنظرم صدایی بود که در پیامگیر تلفن ضبط شده بود) که من آن را شنیدم و سعی کردم جلوی خنده خود را بگیرم و خواهر ایشان از لای در مرا میدید با چهره ای بسیار بشاش به همسرش گفت که او (من) خنده اش گرفته است و دارد خود را کنترل می کند. من کارم را انجام دادم و رفتم روی تپه ای خاکی بودم که یک پسر هشت - نه ساله دو خبر به من از جانب خواهر ایشان داد که اولی را یادم نیست و دومی بنظرم درباره نظر دختر خانم راجع به من بود که مبهم گفت و چند نفر کنار صخره ای نشسته بودند که یک فرد نسبتا پیر به من گفت این همیشه مطالب را بر عکس می گوید.
آیا این خواب تعبیری دارد؟

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۶:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. با توجه به اینکه شما ننوشته اید که او چه چیزی را حتی به صورت مبهم به شما گفته، تعبیر نمی تواند کاملا دقیق باشد ولی از شرایط خواب مشهود است که آنان شخصیت پاک شما را آن موقع دست کم گرفته اند ( زمان خواستگاری) و الان پشیمان هستند. پیر به عقل و خرد اشاره می کند و صخره چالشی بزرگ است. آن دختر راجع به شما استباه کرده و شاید الان 180 درجه نظرش عوض شده باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱:۱۷
نرگس

نرگس : سلام
خواب دیدم آقایی با مادر و عمه اشان به خواستگاری من امدن اونها زود رسیدن من هنوز آماده نبودم و کمی طول کشید‌ به پیشوازشان برم توی اتاق چادر سفید پوشیدم بعد در اوردم و با بلوز و شلوار رفتم خانواده اون اقا مذهبی بودن فکر میکردم چادر میپوشیدم بهتر بود از اون اقا خوشم اومده بود اونها رفتن خبر رسید که مادر و عمه مخالف ازدواج ما هستند ولی. اون اقا از من خیلی خوششون اومده من هم همینطو ر

پاسخ
لینک۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساسات واقعی و افکار واقعی تان را نسبت به این اقا و خانواده اش بروز خواهید داد و اینکه دیده اید او به خواستگاری شما آمده به احتمال قوی روابط شما نسبت به قبل بدتر خواهد شد. به هر جهت شما حاضر نشده اید سیاست به خرج دهید و افکار خودتان را از او بپوشانید. حالا یا او از شما خوشش می آید و خانواده اش مخالفت می کنند و یا خانواده اش از شما خوشش می آید و او مخالفت می کند. نظر شما در هر دو صورت با نظر این اقا یکسان است. ( منوط به روابط و احساس شما در بیداری). تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۰۸
آسمان‌

آسمان‌ : سلام. قبلا با تشکر

پاسخ
لینک۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دلیل به هم زدن خواستگاری او این بوده که خانواده اش مخالف شما بوده اند ولی احساس خودش مثبت بوده است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰:۱۱
آسمان‌

آسمان‌ : ومن خودممی خواستم شرایط جور بشه وفرار کنم وبیام شهر خودم

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴:۴۱
آسمان‌

آسمان‌ : ببخشيد آن برنج وعدس، عدس سرخ بود که خورشتش می کنند. عدس روی برنج ریخته شده بود ودر دهانم گذاشت ومن نخورد م واو در فرق سر من زد.

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴:۱۲
آسمان‌

آسمان‌ : سلام.تشکر

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواستگار شما به شما ابراز تمایل می کند و می خواهد که چیزی را به خورد شما بدهد که شما تمایلی ندارید قبول و باور کنید. او احساسات گرمی نسبت به شما و خانواده تان از خودش نشان نمی دهد و فقط برای رفع نیازهای خودش می خواهد حرفش را به شما تحمیل کند. او ثروتش را به رخ شما می کشد و قبول درخواست او مساوی است با خرید دردسر برای خودتان. او خیال می کند که خیلی عاقل است و می تواند حرفش را و عقاید قدیمی اش را به شما تحمیل کند. لطفا حرف او را نپذیرید!!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۱۵
Test

Test : البته این قضیه خواستگاری مربوط به ۲ سال پیش هست و من از اون آقا بدم می اومد به شدت

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹:۰۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت