کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب خواستگار

محمد ابن سیرین در مورد فردی که خواهان ازدواج یا به قول امروزی‌ها خواستگار است می‌گوید اگر کسی در خواب ببیند که خواستار ازدواج با دختری است نشانه آن است که بزرگی و مرتبه او از بین خواهد رفت. اگر زنی در خواب ببیند که فرد مرده ای به خواستگاری او آمده و با او ازدواج کرد بیانگر این است که از مال زن کم خواهد شد.

اگر کسی در خواب ببیند که قصد ازدواج دارد ولی دختری که قصد ازدواج با او را دارد نه می‌شناسد و نه نامش را می‌داند ابن سیرین این خواب را به نزدیک بودن اجل فرد تعبیر کرده است.

ابراهیم کرمانی: اگر زن شوهر داری ببیند که همسرش با شخص دیگری ازدواج کرده و آن همسر جدید را ملاقات نکرده نشانه عزت و شرف زن خواهد بود.

    امام صادق (ع) خواستار زن داشتن را بر چهار وجه می‌دانند.
  1. بزرگی،
  2. افزایش مال،
  3. سرحالی،
  4. خرمی و شادی

تعبیر خواب خواستگاری کردن

لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب به شما پیشنهاد ازدواج شد، نشانه‌ی خوشبختی در زندگی می‌باشد، شوهر کردن در خواب، نشانه‌ی رفاه مالی است و طلاق گرفتن، علامت آن است که مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.

تعبیر خواب خواستگاری و ازدواج دختر جوان با پیرمرد
آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند پیرمردی به خواستگاری او آمده و با او ازدواج می‌کند، علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

799 دیدگاه

فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت برای دریافت تعبیر خواب از طریق تلگرام به آی دی @yotaabcom پیام دهید.

Zahra

Zahra : سلام.دیشب خواب دیدم تعدادزیادی خاستگار دارم وهمه رو ردمیکنم،چندنفرشون سیاه روبودن و‌انگارادمای سطح پایینی بودن تو اتاقم سرک میکشیدن من بهشون توسری میزدم!فامیل پولدارمون رودیدم با بابام درمورد کاروپول حرف میزدن ازمنم برای کسی خاستگاری کردبهش گفتم من بمیرمم بله نميگم!درواقعيت مجردم.انگار دوباره عقدداداشم متاهلم باهمسرش تو خونمون بود.مهمانهافاميلهامون بودن اهنگ وتزييني هم نبود،صيغه عقدبه سادگي خونده شدزنداداشم گفت هيچوقت اونجوري كه دلم ميخواست پدرشوهرنگذاشت عقدكنيم(تشريفات و عكاس نداشتن)منم بردمشون توحياط كلي عكسهاي خوب ازشون گرفتم،لباس هردو كرمي وزيبا بود،منم كت شلواركرمي وشال پوشيده بودم موهام فرشده و بلند اززير شالم بيرون بود.دراخر برادرنامزد سابقم رو در بين مهمانهاديدم پاهاشو درازكرده بودمن باحس غرور از روي پاش ردشدم موهاموتكون دادم ورفتم.

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ازدواج فکر می کنید ولی حاضر نیستید که با هر کسی ازدواج کنید. شما بدلیل شرایط بدی که قبلا داشته اید، افکار و احساسات منفی زیادی به ذهنتان خطور می کند که سعی می کنید آن شرایط و افکار و نگرانیها را سرکوب کنید و به آنها فکر نکنید. شما می خواهید زندگی مرفه و متمولانه ای داشته باشید. شاید از فامیل پولدارتان هم خوشتان نمی آید و برایتان صرفا پول، همه چیز نیست. برادر شما و همسرش نسبت به هم به شدت متعهد هستند و زندگی خوب و آرامی خواهند داشت. هر چند که شاید در ابتدا زندگی را ساده گرفته اند ولی دوام و کیفیت زندگی شان بالاست. شما فکرتان کمی ناراحت است و هر قدر هم که بخواهید سعی کنید افکارتان را از دیگران مخفی کنید، مشخص است که ناراحتید و دلتان می خواهد که زودتر شرایط بهتری بر زندگی تان حکمفرما شود. شما به نامزد سابقتان یا کسانی که مثل او فکر کنند اهمیتی نمی دهید و خودتان را از ایشان برتر می دانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵:۱۴
Afsunn

Afsunn : با سلام دوست من که تنها زندگی می‌کنه خواب دیده که پدرم که فوت شده براش خواستگار آورده وخیلی خواستگار خوب و بزرگی هستش وترک هست (البته ما ترک هستیم) که خواستگار هم با سه قوطی شیرینی اومده خونشون پدر ومادر خودش که فوت شدند هم هستند و خانواده من هم حضور دارند ومن به او میگویم که خواستگار خوب وقدرتمندی هستش
وتاکید میکنم که بایدازدواج کند

پاسخ
لینک۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب او این است که دعاهای خیر پدر و مادر او و پدر شما پشت سر دوستتان است و آنها آرزو دارند که دوست شما ازدواج کند و در تمام شرایط زندگی خوشبخت و شیرینکام باشد. انشالله دوستتان گشایش کار خواهد یافت. او یا ازدواج می کند و یا به انجام کاری متعهد می شود که برای او نفع بسیار زیادی بهمراه خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۸:۰۶
Sj

Sj : لطفا نمایش داده نشه. من خانومم و متاهل وبدون فرزند.

پاسخ
لینک۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما حالت ذهنی تازه ای پیدا می کنید و زندگی تان تحولی مثبت خواهد داشت. از عادات قدیمی تان دست می کشید و طرز فکر قدیمی تان را کنار می گذارید. شاید حتی به صورت موقت تغییری در هویت خودتان به وجود بیاورید. کار یا پروژه ی تازه ای به شما پیشنهاد می شود ولی بعد این کار کنسل خواهد شد و برای شما هم این مسئله زیاد مهم نیست. شما سعی می کنید که از تجارب قدیمی تان استفاده کنید و برای آینده تان برنامه ریزی کنید. کار دومی هم به شما پیشنهاد می شود و شما فکر می کنید که اینکار برایتان سود زیادی ندارد و از انجامش منصرف خواهید شد هر چند که حضور شما در پیشبرد اینکار، از کار قبلی می توانست کارآمدتر باشد. توانایی شما برای متعهد شدن به کار یا پذیرفتن مسئولیت های تازه زیاد است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳:۱۲
نبات

نبات : سلام وقتتون بخیر
بعد از نماز صبح خواب دیدم که خواستگاری برام اومده و حتی صحبت هم کرده بودیم و ایشون منتظر جواب بودن(متاهل هستم) و توی خواب می گفتم من چطور با این آقا صحبت کردم و الان باید چه جوابی بهش بدم، پس همسر خودم چی میشه
و اون آقا رو اصلا در واقعیت نمی‌شناسم.
و قسمت دیگه ای از خواب رو یادم میاد که تعدادی رخت خواب داشتم که می گفتم مادرم وقتی که دخترم رو به دنیا آوردم بهم داده.
تعدادی آدم نیازمند دیدم و گفتم حالا که تو خونه برا این رخت خواب ها جا ندارم و نیازی هم نیست به مادرم پس بدم، به افراد نیازمند میدم. بعد از این که بخشیدم، همسرم بهم اعتراض می کرد که چرا این کار رو کردم و رخت خواب های اضافه رو بخشیدم.

پاسخ
لینک۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کار یا پروژه ای به شما پیشنهاد می شود که شما به این فکر می کنید که آن را بپذیرید یا خیر. شما از نظر مالی رفاه و قدرت و تمول بیشتری خواهید یافت و به این فکر می کنید که به افراد نیازمند کمک مالی کنید در حالی که شاید همسرتان مخالف این طرز فکر شما باشد. ضمنا لازم به یاداوری می دانم اگر بین خوابهایتان حتی یک ثانیه بیدار شوید؛ دیگر یک خواب محسوب نمی شود و باید اعلام کنید تا حق خواب جداگانه برای آن از شما کسر شود که خدای نکرده مدیون سایت و کارمندان آن نشوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱:۳۸
نبات

نبات : خیلی ممنون، خیر این ها همه برای یک خواب بودن وماجرای بین این دو رو فراموش کردم وگرنه خدمتتون عرض می کردم. مطمئن باشید بنده رو این موارد حساس هستم.
با تشکر

پاسخ
لینک۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر.

پاسخ
لینک۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰:۲۵
Madar

Madar : سلام لطفا خوابم مخفی بماند

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۵:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ازدواج فکر می کنید و گشایش کار خواهید یافت. می خواهید فکرتان به آرامش برسد و از شما بخوبی حمایت شود و خیالتان راحت باشد. ولی دوست دارید که خودتان برای زندگی تان تصمیم بگیرید نه اینکه دیگران نظراتشان را به شما تحمیل کنند. اگر راه راه کت او افقی بوده، شما به صورتی صریح و رک حرفتان را می زنید ولی اگر راه راه عمودی بوده، مخالفت و ناسازگاری خودتان را نسبت به شرایطی اعلام خواهید کرد. رنگ این راه راه روی کت او، نشانه ی طرز فکر محدود و غیر مجرب شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷:۳۳
afraghasemizadeh

afraghasemizadeh : سلام بعدنماز صبح خواب دیدم که پدرم اومدپیشم گفت که روزیکشنبه یک خواستگارمیاد برات وجواد(پسرعمه م)معرفیش کرده من گفتم که من تا نبینمش وباهاش حرف نزنم قبول نمیکنم پدرم با خنده گفت که مابهش جواب مثبت دادیم.بعدش انگار رفته بودم خرید یه شلوار نوخریده بودم داشتم مانتو نگاه میکردم که بخرم گفتم باید به شلوارم بیاداما یادم نیست رنگ شلوارابی بود یاسفید.که یه خانوم میانسالی نشسته بود.یه شورت روی زمین بود انگارمال من بود گفتم وای ببخشیدمال منه من پریدهستم زودشورتو برداشتم وقایمش کردم وشلوارم مرتب کردم که بیدار شدم.میشه تعبیرشوبگید.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۲:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ازدواج فکر می کنید و احتمالا گشایش کار خواهید یافت و اوضاع مطابق میلتان به پیش می رود. تعبیر خوابتان می تواند هم گشایش کار در رابطه با ازدواج باشد و هم در رابطه با شروع به کاری جدید. شما نقش تازه ای در زندگی تان ایفا می کنید و خوشبخت و آرام زندگی خواهید کرد. احساسات و تمایلاتتان را در رابطه با موقعیتی که در آن قرار گرفته اید؛ ابراز می کنید و از غم رها خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹:۰۳
تیرداد

تیرداد : سلام خانم هراتی خواب قبلی رو واسط فرستادم رو دقیق تر مینویسم
خواب دیدم دختری که رفته ام به خاستگاریش و جواب رد داده اومده بود خونه ما و منتظر من بود که برم خونه با هم صحبت کنیم من دیر رسیدم اون اومده بود از خونه ما بیرون که بره من رسیدم .بلیز شلوار تنش بود و قشنگتر شده بود. ساعت ده شب بود من که رسیدم اون رفت داخل خونه که صحبت کنیم من رفتم کت بپوشم یکی پوشیدم بهم قشنگ بود تقریبا خواهرم گفت یکی واسط میخرم 6 ملیون تومان من گفتم نه قسطی بخر . ساعت شده بود 12 شب که فکر کنم رفتم پیشش

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او به شما فکر می کند و خیال می کند که موانع زیادی سر راه ارتباط شما هست و نمی داند که عاقبت کار چه خواهد شد. شما شاید به او توجه نمی کنید چون قبلا به شما پاسخ رد داده و اینکه تا ساعت 10 شب منتظر شما بوده، به این معنی است که شما باید سعی کنید ظرفیت ذهنی و دانش و شناخت خودتان را از او بالاتر ببرید و دست به عمل تر باشید ( عملیاتی تر باشید ) و به هدفتان بیشتر فکر کنید. در خواب قبلی من 10 صبح را متصور شدم ولی 10 شب ساعت 22 است و معنی متفاوتی دارد. شما از رفتار او خوشتان می آید بیانگر این است که نیاز دارید عملیاتی تر و هدف محور تر باشید. 12 شب یا ساعت 24 سمبلی از پاداش، شادی، عشق، پول، موفقیت و خلاقیت است. به ملاحظات و تعاملات شما با مردمی با جایگاه و قدرت بالا اشاره دارد یعنی به معاشرت تان با افراد بالا دست اشاره دارد. این عدد ممکن است به شما بگوید که در عشق یا موفقیت، زیادی متکبر هستید. شما می خواهید اول پولدار شوید و بتوانید از او حمایت کنید و بعد به او مجددا فکر کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷:۳۶
تیرداد

تیرداد : سلام خانم هراتی
خواب دیدم دختر خانمی که چند بار به خاستگاریش رفتم و جواب منفی شنیدم اومده بود خانه ما تا من بروم باهاش صحبت کنم تا سدعت 10 منتظر من بود که من بروم باهش صحبت کنم اومد بیرون که بره اون موقع من اومدم دم در گفتم بور خونه من الان میام پیشت باهات صحبت میکنم رفتم یه کت پوشیدم در حینی که کت و پوشیدم خواهرم گفت یه کت واسط میخرم6 ملیون من گفتگ نه قسطی بخر . خلاصه شد ساعت 12 من میخاستم دیگه برم پیشش . این چه معنی داره که اون اومده بود خونه ما

پاسخ
لینک۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۷:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر او صبح به منزلتان آمده بوده و تا ساعت 10 منتظر بوده؛ او منتظر بوده که شاید شما به موقعیت بهتر و دستاوردهای بالاتری در زندگی تان برسید. شما می خواهید که شخصیتی حمایتگرایانه از خودتان بروز دهید و خواهرتان امیدوار است که شما خوشبخت شده و به سعادت خانوادگی برسید. شما اعتماد به نفستان خیلی قوی نیست ولی می دانید که به مرور زمان ارزش و اعتبارتان بالاتر خواهد رفت و امکانات و توانایی هایتان تقویت خواهد شد. اگر خدا بخواهد با نیروی کمک خود خدا انشالله شما به آرزویتان خواهید رسید. او به شما فکر می کند و شاید امیدوار است که شرایط زندگی تان بهتر شود تا بعد از او دوباره خواستگاری کنید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳:۴۶
Mohammad

Mohammad : با سلام
مخفی باشه
من مردی هستم با ناراحتی از خواب پریدم.

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ممکن است عاشق کسی شوید که تنهاست و ثروت زیادی ندارد و کسی حامی او نیست؛ یا می خواهید کاری را شروع کنید که نیاز به سرمایه و ثروت بیشتری دارید. اما بعد به این فکر می کنید که توانایی های مالی و اقتدار خودتان کافی هست یا خیر. شما در حالتی بین منطق و احساس گیر کرده اید و نیازهای عاطفی ای دارید که ارضا نشده است و نیاز به آرامش و راحتی دارید. تعبیر دوم این است که شما دست به انجام کاری می زنید که نتیجه مثبتی از آن بدست نخواهید آورد. به عبارتی آب در هاون می کوبید. فعالیتی در زندگی بیداریتان در جریان است که بدون هیچ خیر و برکتی برای شما به پایان می‌رسد. در واقع این خواب به شما هشدار می دهد که استعدادها و نیروهایتان بیخود و بی جهت تباه خواهد شد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۴:۴۷
yas

yas : سلام. با تشکر از تعبیرهای خوب شما. لطفا مخفی بمونه. ممنونم

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. احتمالا پدر شوهر و مادر شوهرتان شما را مثل دختر خودشان دوست دارند و می خواهند که در صورتی که خودتان می خواهید؛ به انجام کاری مشغول و متعهد شوید که بتوانید هارمونی و هماهنگی بیشتری در زندگی تان بوجود بیاورید. شاید همان فامیل مادر شوهرتان این کار را به مادرشوهرتان پیشنهاد کرده که با شما در میان بگذارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱:۳۷
ادامه

فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت برای دریافت تعبیر خواب از طریق تلگرام به آی دی @yotaabcom پیام دهید.