کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب خواستگار

محمد ابن سیرین در مورد فردی که خواهان ازدواج یا به قول امروزی‌ها خواستگار است می‌گوید اگر کسی در خواب ببیند که خواستار ازدواج با دختری است نشانه آن است که بزرگی و مرتبه او از بین خواهد رفت. اگر زنی در خواب ببیند که فرد مرده ای به خواستگاری او آمده و با او ازدواج کرد بیانگر این است که از مال زن کم خواهد شد.

اگر کسی در خواب ببیند که قصد ازدواج دارد ولی دختری که قصد ازدواج با او را دارد نه می‌شناسد و نه نامش را می‌داند ابن سیرین این خواب را به نزدیک بودن اجل فرد تعبیر کرده است.

ابراهیم کرمانی: اگر زن شوهر داری ببیند که همسرش با شخص دیگری ازدواج کرده و آن همسر جدید را ملاقات نکرده نشانه عزت و شرف زن خواهد بود.

    امام صادق (ع) خواستار زن داشتن را بر چهار وجه می‌دانند.
  1. بزرگی،
  2. افزایش مال،
  3. سرحالی،
  4. خرمی و شادی

تعبیر خواب خواستگاری کردن

لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب به شما پیشنهاد ازدواج شد، نشانه‌ی خوشبختی در زندگی می‌باشد، شوهر کردن در خواب، نشانه‌ی رفاه مالی است و طلاق گرفتن، علامت آن است که مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.

تعبیر خواب خواستگاری و ازدواج دختر جوان با پیرمرد
آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند پیرمردی به خواستگاری او آمده و با او ازدواج می‌کند، علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

475 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Narges

Narges : سلام دوستم خوابی دیدن.لطفا متن خواب تو سایت به نمایش نذارین .ممنون

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شخصیتی خالص و ساده، بی گناه و آسیب پذیر و بی شیله پیله دارید برای همین راحت می توانند شما را گول بزنند ولی شما نمی خواهید بپذیرید که اینطور هستید. خواستگار قبلی شما سعی می کند که وجهه ی دیگری از خودش را نشان دهد و احتمالا جور دیگری به فکر و دل شما راه پیدا کند. خانواده ی شما سعی می کنند که خانواده ی او را درک کنند و خواستگار شما سعی می کند که بیشتر فرهنگ و خانواده ی شما را درک کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶:۵۷
Vahideh

Vahideh : سلام.وقتتون بخیر.

پاسخ
لینک۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما آرزو دارید که گشایش کار پیدا کنید و در زندگی تان به مقام بالایی برسید و وجهه ی خوبی در زندگی داشته باشید. خواستگار شما در خواب، کاریست که به شما پیشنهاد می شود و شما هم می خواهید که آن را بپذیرید. اگر دو نفر عمیقا عاشق هم باشند آنهم چند سال.... بعید است که در عرض 3-4 ماه هر کدام بروند سر کار خودشان و دیگری را فراموش کنند. اگر دلتان پیش عشقتان است سعی کنید که غرور را کنار بگذارید و رابطه تان را ترمیم کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۰۳
mina

mina : سلام روز بخیر
چند شب پیش خواب دیدم که یک خانم چادری و چند تا آقا که تا حالا ندیدمشون اومده بودن خونه ما برای خواستگاری
خانم چادری و محجبه بود و فقط اون صحبت میکرد و من اون رو بیشتر میدیدم خودم ی جا پنهان شده بودم و از پشت داشتم به اون خانم نگاه میکردم
خانم داشت دائم از پسرش تعریف میکرد و در آخر صحبت هاش اسم پسرش رو آورد و گفت امیر عباس من همچین دختری دوست داره
در صورتی که در بیداری شخصی با این نام در فامیل و دوستانم اصلا نیست و در خواب همش به خودم میگفتم که مصطفی (دوست پسرم) که اسمش این نبود پس این کیه ؟ فکر میکردم که این خانم و همراهاش خانواده دوست پسرم هستن که اومدن خواستگاری
ولی در کل حس خوبی بهشون داشتم .

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما گشایش کار خواهید یافت و به ثروت می رسید. احتمالا کاری به شما پیشنهاد می شود که به واسطه ی آن به ثروت و به مقامی می رسید. همینطور خوابتان گویای این است که برای حاجت روایی متوسل به حضرت عباس ع شوید. احتمال ضعیفی هم وجود دارد که خوابتان صادقه بوده باشدو برایتان واقعا خواستگار بیاید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲:۳۸
ناری

ناری : سلام وقت بخیر
خواب دیدم اقای اشنایی که مجرد هستن و در واقعیت جدیدا بهم غیرمستقیم ابراز علاقه میکنه اما چون خواستگاری انجام نداده عکس العملی نشون ندادم. ایشون داخل خواب ازم خواستگاری میکنه و تمام انگشتان دستم رو محکم گرفته بود و با یه ذره عصبانیت ازم التماس میکرد بهش جواب مثبت بدم. و بهم وعد وعید زندگی خوب میده. این اقا در واقعیت همکارم هستن.
با سپاس

پاسخ
لینک۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۹:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او می خواهد از نظر ذهنی و فیریکی با شما ارتباطی قوی و نزدیک داشته باشد و از اینکه به او توجه نمی کنید ناراحت است. شما می خواهید که او توجه واقعی اش را با خواستگاری و ابراز تعهد به شما نشان دهد و از نظر او اول او باید شما را بشناسد و مطمئن باشد که همانی هستید که او می خواهد بعد اگر با خواسته های او منطبق بودید از شما خواستگاری کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۱۶
Azita

Azita : سلام خانم هراتي عزيزم. روزتون به خير و شادي
خواب ديدم غذائي خوردم كه شور بود و از يك آشنا كه يادم نيست كه بود ( خانم بود) به من يك ليوان ماست بدهد. در ادامه همون خواب ديدم ٦ مرد كه نمي شناختموشون خواستگارم بودند و بايد تك تك با هر كدوم سوار هواپيما مي شدم و در طول پرواز صحبت مي كرديم و در مورد ازدواج تصميم مي گرفتيم البته بيشتر شبيه مذاكره بود تا خواستگاري.
خيلي ممنون از تعبير هاي خوب شما

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۳:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی به خاطر حمایت از شما، به شما نصیحتی می کند که باعث ناراحتی شما می شود و عمل کردن به این نصیحت به ضرر شماست. شما دلتان شور می زند که چه کار کنید و می خواهید در هر موقعیتی بلد باشید که درست رفتار کنید. شما می خواهید در زندگی تان به هماهنگی و تعادل، آرامش و کمال، گرما و عشق، اتحاد و ازدوج و سعادت خانوادگی برسید و باید به خاطر همه ی این کارها و اهداف بلندی که دارید سعی کنید که بر موانع و مشکلاتتان غلبه کنید و روحیه ای آزادو بلند پرواز داشته باشید. شما نسبت به تعهداتی که دارید، فکر خواهید کرد و سعی می کنید که موفق باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۳۸
Pari

Pari : سلام
من متاهل هستم

خواب دیدم،، که خانومی واسه برادرش به خواستگاریم می آید،، درخواب مجرد بودم،، ومیخواهد من به منزل انها برم،، اما من اصلا نه لباس مناسب دارم و نه کفش،ویک جفت کفشی مشکی پوشیدم که از کهنگی زیاد هرلحظه ممکن بود پاره شوند،، پوسیده بودن،
من ومادرم به خانه انها رفتیم،، بعد مادرش به انتخاب من توی لیوانی که توی کاتالوگ بود،، اب اورد ،،من اصلا از اون خانواده و اون پسر خوشم نمیومد،، خیلی سطح پایین بودن ولی مغرور و از خود راضی،، تمام مدت من ناراحت بودم ولی مادرم خوشحال و راضی و با اونا صمیمی شد
بعد اون اقاهی که خواستگار من بود با عصبانیت اومد داخل و درحالی که حلقه ازدواج داشت گفت من قبلا زن داشتم و همیشه عاشق اون میمونم
البته طلاق گرفته بود ولی هنوز عاشق همون قبلی بود
ببخشید طولانی شد

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کار و هدفی به شما پیشنهاد می شود و از شما می خواهند که روی اینکار فکر کنید ولی شما احساس می کنید که برای انجام این کار مناسب نیستید، نگرش درستی روی آن ندارید، باور ندارید که بتوانید موفق شوید و دوست ندارید که اصلا به این کار فکر کنید. برای شما طرح و برنامه شان را توضیح خواهند داد که چطور باید رفتار کنیدو چه وظائفی دارید و مادرتان شاید فکر می کنند که اینکار به نفع شماست ولی شما نمی خواهید زیر بار مسئولیت بروید. در نهایت تشخیص خواهند داد که شما برای انجام اینکار مناسب نیستید و کارمند قبلی شان را باید حفظ کنند و یا شرایط قبلی شان را باید ادامه دهند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰:۰۹
Rahmani

Rahmani : سلام خسته نباشید من خواب دیدم برام خاستگاراومده در حقیقت من الان مجردم.انگاراصلا خونه خودمون نبود و من قیافه خواستگار و خانواده یادم نیس دقیق.انگاریکی توقلبم گف اینا بدن کلاهبرداران منم مخالفت کردم ولی مادرپسره کف ما بله رو ازخانوادت گرفتیم و داشتن کله قند خورد میکردن و ازانور با مامانم خمیر آماده میکردن فتیر درست کنن منم هی میگفتم نه کلاهبردارن

پاسخ
لینک۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۴:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کاری به شما پیشنهاد می شود که مطابق با روحیات شما نیست و از جهتی می دانید که این کار برایتان روزی حلالی هم به همراه ندارد. ولی خانواده ی شما فکر می کنند که این کار درامد بالایی دارد و فکر می کنند که اگر این کار را بپذیرید، نانتان در روغن خواهد بود و سعی می کنند که حرفهای شیرینی بزنند که رضایت شما را جلب کنند. از نظر خانواده تان عقلانیت حکم می کند که شما این کار را بپذیرید و در حالی که شما می دانید که اشخاصی که به شما پیشنهاد کار می دهند نانشان حلال نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵:۳۹
فاطمه

فاطمه : سلام و وقت به خير
من خواب ديدم تو خيابان تنها در حال راه رفتن هستم و يك خانم واقا كنارم راه ميرفتند و خانمه شروع كرد با من حرف زدن،من ايستادم تا به حرفاش گوش بدم و اون اقايي كه همراهش بود ازش فاصله گرفت و در اخر خانمه گفت اون اقا از شما خوشش اومده به من گفت از شما خواستگاري كنم من گفتم نه و رفتم،جايي كار داشتم كه اژانس هواپيمايي بود وقتي رسيدم ديدم رئيس اژانس همون مرديه كه ازم خواستگاري كرد،من رو صدا كرد تو اتاق اش اتاق اش بزرگ و چند ميز و صندلي بزرگ هم چيده بود شروع كرد با من حرف زدن و من گفتم شما ١٤سال از من بزرگتري مناسب هم نيستيم،موهاي اون اقا جو گندمي بود از كار اش و دارايي هاش ميگفت خونه دارم شركت دارم كارخانه دارم منم گفتم با اين شرايط عجيبه تا اين سن ٣٥،٣٦سالگي ازدواج نكرديد و از اتاق اومدم بيرون،بعد مادرم اومد و اون اقا با مادرم هم صحبت كرد من باز هم قبول نكردم و اون اقا ناراحت شد و گفت خيلي ناز ميكني باشه قبول نكن ،من و مادرم سوار تاكسي شديم و اون محل كه شركت و خانه ي اون اقا بود از ما خيلي دور بود،مادرم گفت خيلي مورده بدي هم نبود، و من مدام با خودم درگير بودم و ميگفتم شرايط خوبي داره اما من با سن اش و ظاهرش مشكل دارم و حس ميكنم ادم رو راستي نيست.ممنون .

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواب شما می تواند بازتاب افکار شما در بیداری در مورد ازدواج باشد و احساس شما را بیان کند که اگر کسی به خواستگاری تان بیاید که همه ی شرایط خوب را داشته باشد ولی اختلاف سنی اش با شما زیاد باشد، شما او را نخواهید پسندید. اما اگر در واقعیت شما اینطور فکر نمی کنید، تعبیر خواب شما این است که کاری به شما پیشنهاد خواهد شد که به واسطه ی قبول آن می توانید به ثروت زیاد برسید ولی شما احساس خواهید کرد که با قبول این کار، هارمونی و تعادل از زندگی شما می رود و مسیری که شما برای زندگی تان انتخاب کرده اید، با این کار منافات دارد یا شما با موانع و مشکلاتی مواجه می شوید که نمی توانید این کار را خوب انجام دهید پس از قبول آن امتناع خواهید کرد. شما به صورتی افراطی به تمایلاتتان توجه می کنید و نمی توانید با شرایط متغیر زندگی خودتان را تطبیق بدهید. شما نیاز دارید که بیشتر خویشتن داری کنید و تمرکزتان روی اهدافتان باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۱۴
تینا

تینا : سلام وقت بخیر
خواب دیدم که خواستگار مسنی دارم
میگویم سنش زیاد است و ممکن است همسر هم داشته باشد مادرم میگوید همسرش سالها پیش ترکش کرده ۲ برادر هستند که این یکی جوانتره و همسر هم نداره .
بعد میبینم که مادرم به من میگوید که همسر خواستگارت برگشته میپرسم از کجا فهمیدی میگوید زن برادرش به من گفت . و بعد دیدم که در اتاقی منتظر هستم انگار بیرون مجلس بله برون من با همان مرد مسن هست . که با همسر و برادر و همسر برادرش آمده بودند همسر خواستگارم و همسر زن برادرش پیرزن بودند . بعد مادرم با یک شیرینی خامه ای آمد پیش من بهش گفتم مگر قرار نشد که جواب رد بدهیم مادرم گفت الان هم همینطوری آمدند بعد شیرینی را خوردم خیلی خوشمزه بود .
متشکرم

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما با مرد مجرب و پولداری آشنا خواهید شد که روحیه ای جوان دارد ولی در عین حال پخته و عاقلانه رفتار می کند. دنیا به شما رو می آورد و به این خواستگارتان بله می گویید و مادرتان نسبتا از این شانس شما شوکه خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹:۰۵
Sima

Sima : سلام همسر من درقید حیات هست خواب دیدم داماد جاریم اومده بود خواستگاریم در حالی که تو خواب فکر میکردم این که از من خیلی کوچک تره ،شوهرم هم تو خوابم بود، ماه پیش هم چند بار پشت هم خواب دیدم یا کفشم گم شده یا دارم کفش میخرم

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما دو تعبیر متفاوت می تواند داشته باشد. اول اینکه داماد جاری شما ممکن است کاری بکند که خودش را از چشم شما بیاندازد و احترامش پیش شما کم شود. تعبیر دوم این است که شما گشایش کار خواهید یافت و کارهایتان به خوبی پیش خواهد رفت و البته شما احساس خواهید کرد که بهتر از این هم می توانست کارهایتان به پیش برود. خواب دوم شما راجع به کفش باید مجزا در تعبیر خواب کفش ثبت شود و البته توضیح کامل بفرمایید که کجا گم شده .... خوابتان را بصورت نیم خطی تعریف نکنید. همانطور که در تمام صفحات تعبیر خواب در کادر زرد رنگ آمده است: هر خواب را باید در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید. ضمن این که طبق قوانین سایت شما فقط مجاز به ثبت یک خواب در هر کامنت و در هر 24 ساعت هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷:۵۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت