کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب دمپایی

اگر کسی در خواب ببیند که دمپایی تمیز و مرتبی بر پا دارد، یا ازدواج می کند و یا به سفری پر سود می رود و اگر دمپایی او سوراخ و خراب بود، در کارها فرو مانده می شود.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن دمپایی در خواب سه وجه است:
  1. زن،
  2. کنیزک،
  3. سفر.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر دمپایی نو خرید و در پای کرد، دلیل که زنِ معاشر خواهد. اگر در وقت رفتن یک دمپایی او بیفتاد، دلیل که از برادر و خواهر جدا شود. اگر دمپایی او سوخت، دلیل است زنش بمیرد.

تعبیر خواب گم شدن دمپایی
گم شدن دمپایی به معنی جدایی از خانواده مانند خواهر و برادر یا همسر است. همچنین ممکن است که بیننده خواب یک مورد کاری را از دست بدهد.

تعبیر خواب دمپایی خریدن
اگر کسی خواب ببیند که دمپایی سالم و زیبایی می خرید، ازدواج می کند و یا به سفری پر سود می رود.

تعبیر خواب دمپایی پاره
دمپایی پاره داشتن و یا پوشیدن در خواب، نشانه فروماندگی از کارها و یا داشتن همسری ناشایسته و نامناسب است.

تعبیر خواب دمپایی لنگه به لنگه
داشتن دمپایی لنگه به لنگه به معنای جور نبودن اوضاع زندگی زناشویی و یا بهم خوردن برنامه های کاری در زندگی است. همچنین شریک کاری و یا زندگی شما می تواند عقاید کاملا متضادی با شما داشته باشد که این موجب شکست در زندگی یا کار خواهد شد.

تعبیر خواب دمپایی آبی
رنگ آبی در خواب نشانه رویا ها و آرزوهاست. اگر خواب ببینید دمپایی آبی خریده اید یا پوشیده اید، به همسری که ایده ال شماست خواهید رسید و یا به سفری رویایی که آرزوی شماست خواهید رفت.

تعبیر خواب دمپایی قرمز
اگر زنی خواب ببیند که دمپایی قرمز بر پای دارد، همسری خواهد داشت که باعث شادی و مسرت او خواهد شد و یا شغلی خواهد داشت که به او زندگی بخشیده و باعث شادی او و ارتقای روحیه زنده بودن در او خواهد داشت. اگر مردی خواب ببیند که دمپایی قرمز به پا دارد، همسرش موجب عصبانیت او می شود و یا در کاری که دارد پرخاشجو خواهد بود و از اتفاقاتی که در شرف روی دادن هستند، احساس عدم رضایت و عصبانیت خواهد کرد.

تعبیر خواب دمپایی مشکی
اگر کسی خواب دید که دمپایی مشکی سالم و زیبایی به پا دارد، در زندگی و کار خود با عزت و غرور و سربلندی به سر خواهد برد ولی اگر ببیند که دمپایی او پاره و کثیف و مشکی است، از شریک زندگی و یا شریک کاری خود ناراضی است و احتمال جدایی او از کار و یا شریک زندگی اش می رود.

تعبیر خواب دمپایی زرد
دمپایی زرد نشانه ناراحتی و یا بیماری است خصوصا که دمپایی کثیف و یا پاره نیز باشد. اگر خواب ببینید دمپایی زرد به پا دارید، از همسر یا کار خود راضی نیستید.

تعبیر خواب دمپایی سفید
دمپایی سفید داشتن و یا خریدن به معنی سفید بختی در انتخاب همسر و یا کار است و نشان دهنده این است که در زندگی سربلند و سر افراز خواهید بود.

تعبیر خواب دمپایی سبز
دمپایی سبز خریدن و یا داشتن نشانه دیانت و سربلندی و درستکاری شریک زندگی و یا شریک کاری شما و البته خود شماست. اگر این دمپایی را در خواب به پا داشته باشید، بین شما و زوج زندگی و یا کاری شما، صمیمیت و مهربانی و درستی حکمفرما خواهد بود.

تعبیر خواب صندل

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

115 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

طیبه

طیبه : دیروز خواب دیدم که تو خونه ای که برا زوار هست هستیم و یه آقای جوان دشاش پوش آبی که ایرانی بود با خانمای عرب صاحبخونه حرف می زد و ضمن تصدیق این کارشون و اینکه ایرانیا از این کارا نمی کنن و منم تایید می کردم و تو دلم می گفتم مرد باشخصیت هست بعدش دیدم با یه دختر جوان ایرانی شروع کرد به لاس زدن و من هی خجالت می کشیدم که چرا دختره اجازه می ده جلو همه اینجوری باهاش رفتار کنه بعدش مادرم گفت داره دیر می شه بریم نجف . اومدیم تو یه جاده خاکی یهو نگاه کردم دیدم کفشمو نپوشیدم و دمپایی سفید اون زائر خونه پامه خیلی ناراحت بودم که نمی تونستم برگردم و از طرفی هم می گفتم حق الناس و زیارتم مشکل داره یهو برادر کوچیکم اومد کنارم ایشون خیلی مقید حلال و حرام هستن و من بهش گفتم که حواسم نبوده و با دمپایی اونجا اومدم اونم گفت ناراحت نباش اونجا این چیزا مال زائر اس و مشکلی نداره منم خیالم راحت شد بعدش با تصور اینکه می ریم نجف دلم فنج زد بعدش دیدم رو یه پله ای چیزی نشستیم منتظر ماشین که ما رو ببره نجف خواهر کوچیکم داشت انار می خورد بعد چن تا دونه انار بهم تعارف کردم منم گفتم نمی خورم زیاد خوردم رودل می کنم نباید می خوردم اونم باز شروع کرد به خوردن و منم بهش گفتم نخور دیگه روده هات حساسه . البته خواهرم و خودم روده هامون حساسه

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زندگی شما متحول خواهد شدو شما نیاز به تغییر چشم انداز در زندگی دارید. امیدوار هستید که با دلسوزی و فداکاری به شما کمک شود تا به خواسته هایتان برسید. شما گشایش کار خواهید یافت و مشکلاتتان حل و فصل خواهد شد. ولی باید مراقب باشید که وقتی حاجتتان را گرفتید در خوشی ها افراط نکنید و خدا را از یاد نبرید. شما می دانید که مسیر زندگی شما برای رسیدن به اهدافتان با سختی های زیادی همراه است و می خواهید که نظراتتان و قضاوت هایتان درست باشد و متوسل به حضرت علی ع خواهید شد تا به خواسته هایتان برسید. خواهر کوچکتان به ازدواج فکر می کند و می خواهد که به ثروت برسد ولی شما خواسته های دیگری هم از زندگی دارید و نمی خواهید که به صورت افراطی چیزی را از خدای بزرگ بخواهید و به رضای خداوند راضی هستید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸:۰۱
منیره

منیره : بله حق با شماست اما چون سعی میکنم کوتاه بنویسم چیزیایی از قلم میوفته که گفتنش ضروریه

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : توضیحات اضافه مسائلی هستند که در تعبیر اثر ندارند. مثل اینکه بنوسید سه قدم رفتم جلوتر دیدم لنگه کفشم کج شده صافش کردم پوشیدم بعد دیدم چادرم کج شده. صدای بوق ماشین از خیابان می امد و گنجشک جیک می کرد! نه اینکه بنوسید داییم شغل چیست یا خانم پیشش بود یا آقا. اصل مطلب را باید گفت.

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷:۱۷
منیره

منیره : : سلام خانم هراتی عزیز من خواب دیدم یه عروس و داماد تو حموم خونه ما هستن ،البته لباس تنشونه، ما اونارو میبینیم چون در حموم شیشه ای، بعد من میبینم برادرزاده کوچیکم که یه پسر بچه است پشت در شیشه ای حموم داره اونارو نگاه میکنه ومن معترض چادر سفید گلدار رو از روی جا رختی برمیدارم سرم میکنم یه جفت دمپایی قرمز پام‌میکنم از سه چهار تا پله که بالکن خونه رو به حیاط وصل میکنه میرم تو حیاط و داییم که تو زیرزمین خونه است صدا میکنم (تو خوابم انگار داییم از زیر زمین خونه ما برای کار استفاده میکرد)وبهش اعتراض میکنم که مگه فقط قرار نبود از فضای خونه برای عکاسی عروس و داماد استفاده کنید اما حالا عروس و داماد رفتن تو حموم و طاها (همون برادر زادم)داره نگاشون میکنه و داییم حق به جانب میگه اشکال نداره هماهنگ شده است زیاد طول نمیکشه همون موقع من پشت در زیرزمین یه جفت کفش سیاه میبینم که متعلق به نامزد دوست دوست پسرمه (من و دوست پسرم دو ماه از هم جدا شدیم ودر ضمن به خاطر یکم بی محبتی دیدن از دایی بزرگم من از ایشون خیلی دلگیرم)

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم از شما خواهش می کنم همیشه خوابتان را کامل توضیح دهید تا قابل تعبیر باشد. الان این عروس و داماد که دیده اید اصلا معلوم نیست با شغل واقعی دایی شما تناسبی دارد یا خیر که بنده بخواهم تعبیرش کنم. تعبیر نصفه نیمه باشد مجبور میشوید کامنت بگذارید که توضیح دهید. کفش متعلق به نامزد دوست دوست پسرتان منظورتان کفش زنانه است یا مردانه؟ اگر کفش زنانه است، دایی شما قصد دارد پنهانی کاری کند که به ثروت برسد و سعی می کند که از شما در این زمینه کمکی بگیرد تا مشکلاتش حل شود و گشایش کار پیدا کند. شما هم سعی می کنید با شور و نشاط و با اعتماد به نفس بالا، با دایی تان همکاری کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۳۵
منیره

منیره : سلام خانم هراتی عزیز من خواب دیدم یه عروس و داماد تو حموم خونه ما هستن ،البته لباس تنشونه، ما اونارو میبینیم چون در حموم شیشه ای، بعد من میبینم برادرزاده کوچیکم که یه پسر بچه است پشت در شیشه ای حموم داره اونارو نگاه میکنه ومن معترض چادر سفید گلدار رو از روی جا رختی برمیدارم سرم میکنم یه جفت دمپایی قرمز پام‌میکنم از سه چهار تا پله که بالکن خونه رو به حیاط وصل میکنه میرم تو حیاط و داییم که تو زیرزمین خونه است صدا میکنم (تو خوابم انگار داییم از زیر زمین خونه ما برای کار استفاده میکرد)وبهش اعتراض میکنم که مگه فقط قرار نبود از فضای خونه برای عکاسی عروس و داماد استفاده کنید اما حالا عروس و داماد رفتن تو حموم و طاها (همون برادر زادم)داره نگاشون میکنه و داییم حق به جانب میگه اشکال نداره هماهنگ شده است زیاد طول نمیکشه همون موقع من پشت در زیرزمین یه جفت کفش سیاه میبینم که متعلق به نامزد دوست دوست پسرمه (من و دوست پسرم دو ماه از هم جدا شدیم ودر ضمن به خاطر یکم بی محبتی دیدن از دایی بزرگم من از ایشون خیلی دلگیرم)

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را پس فردا ارسال کنید. سایت روزهای دوشنبه و پنج شنبه تعطیل است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۱۳
بهار

بهار : غیر از تعبیر آخر که نمیدونم بقیه تعبیراتون دقیقا درست بود. باتشکر(-:

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : همه اش درست است :)

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۰۳
بهار

بهار : سلام مجدد خانم هراتی عزیز.راستش تیکه اخر خوابم که مربوط به مادربزرگم بود فکر میکنم ساعت۶چشمامو باز کردم و بعد بلافاصله دوباره خوابیدم.غیر از این یادم نمیاد بیدار شده باشم.ضمن اینکه خوابم یک سری جزییات داشت من چون دیدم ربطی بعد هم ندارن این ۳مکان از نوشتنش اجتناب کردم.من دو حق خواب دیگه دارم ظاهرا و با این حساب هر طور که صلاح میدونید کسر کنید ازش هیچ مشکلی نیست مرسی از زحماتتون

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : چون نمی دانستید دو خواب بوده یا سه خواب دو خواب از شما کسر شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۴۱
بهار

بهار : با سلام و وقت بخیر.من در خواب ۳مکان رو دیدم دیشب اگه تعبیر داره راهنمایی بفرمایید.
با همسرم رو تخت دراز کشیده بودم و من چون دیدم با همکار خانومش درباره موضوعی داره میخنده عصبانی و ناراحت شدم.اومدم برم دستشویی داخل که شدم یک لنگ دمپایی که همیشه اونجا بود رو پوشیدم دیدم همسرم برام یک جفت دمپایی قهوه ای که حالت طبی داشت خریده و داخل سرویس گذاشته که من بپوشم.من دیدم اون لنگه دمپایی بیرون افتاده رفتم اونو پا کردم و داخل سرویس رفتم.قسمت دیگه دیدم انگار کلاس دبیرستان داشتیم با معلم فیزیک ولی بچه ها انشا میخوندن.یکی از همکلاسی ها وقتی وارد کلاس شد دیدم با حجاب کامل اومد روسریشو لبنانی بسته بود.فقط بچه ها به مانتوش میخندیدن میگفتن فلانی از این مدل مانتو ها دوست داره.چین چینی بود و تور داشت حاشیه پایینش.از نزدیک دیدم قسمت آستینش از بازو تا پایین یه نوار توری. بدن نما داره.بعد خودمو خونه مادربزرگم دیدم که ماسک تقویتی گذاشته بود وقتی میخواست برداره چسبیده بود به صورتش و موهای صورت هم کنده میشد باهاش.من هم داشتم کمکش میکردم بکنه ماسک رو .پوست زیر ماسک سفیدتر و جوان تر میشد وقتی میکندیمش .با تشکر

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست عزیز جهت یادآوری و روشنگری خدمتتان عرض می کنم که اگر این سه مکان یا سه خواب را با فاصله از هم دیده باشید و وسط آن از خواب بیدار شده باشید، شرعا نوشتنش در یک کامنت حرام است و مدیون سایت خواهید بود. فقط در صورتی مجاز به نوشتن صحنه ها ی مختلف در خواب در یک کامنت هستید که به هیچ وجه وسط خواب بیدار نشده باشید و همه را پشت سر هم دیده باشید. چون ممکن است در یک شب انسان چندین خواب ببیند و شما مجاز به نوشتن فقط یک خواب هستید. اگر این اشتباه را مرتکب شده اید و سه خواب را در یک کامنت نوشته اید بفرمایید از حق خوابتان کسر کنم. قسمت اول خوابتان تعبیرش این است که همسر شما شدیدا سعی می کند امور مالیتان را بهتر کند و می خواهد شما مرفه و راحت باشید و مشکلات مالی نداشته باشید ولی شما دنبال ایراد کار می گردید و به او شک می کنید و حسادت های بی مورد باعث می شود که خودتان را عصبانی کنید. دوم اینکه شما در رابطه با تعامل با مردم مشکل دارید و هر چه دیگران بگویند را می شنوید!! به این فکر می کنید که دیگران چه می گویند و ایراد بگیرید در حالی که واقعیت امر برای خیلی از موارد چیزی نیست که شما خیال می کنید. سوم اینکه مادر بزرگتان مشکلاتش ( احتمال قوی معیشتی) حل خواهد شد و وجهه ی بهتری خواهد داشت و شما به او در این راه کمک می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴:۳۷
الهام

الهام : سلام و احترام , خواب دیدم به عنوان ناظر امتحانات دارم اماده میشم و پشت در اتاق بودم که دیدم دمپایی مشکی که با خودم اورده بودم بپوشم گم شد دنبالش میگشتم که دیدم یکی پاش کرده بهش گفتم برای منه و اونم متوجه شد و ازش گرفتم و پام کردم ( دمپایی ام مشکی و سالم بود) دوباره خواستم برم داخل که دیدم دامن مشکی تن کردم و پشت و رو پوشیدم (مدلش کلش بود و تقریبا بلند ) دراوردم و درستش کردم وارد کلاس شدم بعد دیدم بیرون از کلاس کنار پله ها بودم که بیام پایین یک عقربی دستم رو نیش زد و نصف اش افتاد زمین و نصف دیگه اش موند روی دستم اولش اصلا درد نداشت که کمی بعد متوجه دردش شدم البته خیلی کم بود ولی چون عقرب بود به خودم تلقین میکردم که دردش زیاده ولی یکی از خانم های فامیل ما که الان یادم نیست کی بود اومد و اونو از دستم جدا کرد و انداخت, بعد وارد خانه مادرم شدم دیدم در حال و آشپزخانه میز و صندل چیدن و همه دارن امتحان میدن و منم به عنوان استاد وارد شدم دیدم مادر بزرگ و خاله ام بالای کابینت نشسته اند و منو نگاه میکنن , منو غرور گرفت و زود زود به بچه ها میگفتم زودتر بنویسین و تمام کنین , که یکی از بچه ها رو دیدم که اصلا نمینویسه و بلد نیست بهش گفتم زودتر تموم کن و بده , که دیدم بهمراه ورقه به من یه عالمه تخم مرع و طالبی داد بهش گفتم اینا چی هستن من ورقه میخوام ولی ازش گرفتم و گذلشتم کنار که با خودم ببرم که خاله من یک تخم مرغ برداشت و در کاسه شکست و خام خام داشت میخورد که دیدم داخلش تکه های کوچک گوشت هست بهش گفتم اینو نخور این تخم مرغ میخواست به جوجه تبدیل بشه که وسط مونده ولی اون گوش نمیکرد و میخورد, بعد دختر عموی من وارد شد و با چند تا بچه پسر و دختر که برای پسرها گوشواره زده بود و منم تعجب کردم ,ولی با بچه ها بازی میکردم و حرف میزدم او برگشت بهم گفت میخوای یکی اش رو بدم بهت گفتم نه نمیخوام خدا پسر خودم و نگه داره , ببخشید که خواب مخیلی طولانی بود , ممنونم از لطف همیشگی شما .

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما احساس استرس و تحت فشار بودن دارید و اینکه حس می کنید که کسی می خواهد حق شما را از شما بگیرد و یا احترامتان را از بین ببرد. خودتان هم ممکن است به همین دلیل کنترل اعصاب و فکرتان را از دست بدهید و رفتار تند یا غیر منصفانه ای از خودتان نشان دهید. می خواهیدکه احترام و عزتتان سرجایش باشد. موقعیتی در بیداری تان وجود دارد که دردناک یا مضر است و احساسی مخرب، حرف های سوزناک، کلمات تلخ و یا افکار منفی باشد که توسط شما گفته می شود یا هدفش شمایید. شما ممکن است در ناخواسته از روی عصبانیت کاری کنید که به ضررتان تمام شود. عقرب نمادی از مرگ و تولد دوباره است. شما باید سعی کنید از شر خود قدیمی تان خلاص شوید و شرایطی جدید برای خودتان درست کنید. همینطور شما می خواهید همه ی فامیل را تحت نظر بگیرید و آنها را امتحان کنید می خواهید مچ همه را بگیرید!! خاله تان حرص ثروت دارد و عجول است ... خواب درهمی است فکرتان خیلی مشغول است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳:۲۲
somaye farahani

somaye farahani : سلام ..من خواب دیدم که یه دمپایی قرمز پوشیدم و رفتم کلاس بعد که کلاسم تموم شد اومدم دمپاییمو بپوشم دیدم نیست یعنی اینقدر جلوی در کفش دمپایی بود که پیداش نمیکردم مجبور شدم برگردم داخل ساختمون یه طبقه دیگه اش رفتم که اونجا یه جمعی از دوستهای خواهرم بودن خواهرم هم بود به من یه ریمل ابرو داد که بکشم به ابروهام تا صورتم یه رنگ و حالی بگیره ولی رنگ ریمله به رنگ ابرو های من نمیومد ،،،در ضمن ابروهام هم مثل قبل پر نبود و کم بود

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما روحیه ای شاد و پر شور و هیجان دارید و زندگی را راحت می گیرید. می خواهید درس های زیادی از زندگی کسب کنید ولی باید تجربه های زیادی کسب کنید تا اعتماد به نفستان در زندگی بالا برود. هر بار که با عده ای می نشینید، احتمالا شیفته و جذب روش های آنها برا ی موفقیت در زندگی شان می شوید و به فرصت های از دست رفته و موقعیت های نا بسامان می اندیشید و توانایی های خودتان را به حدی دست کم می گیرید که هاج و واج می مانید چکار کنید. تعبیر دیگر می تواند این باشد که شما فکر می کنید که همه می خواهند چیزهایی را از شما بگیرند یا از شما سو استفاده کنند و مرتب نگران عشق خود یا کار خود یا مقام خود هستید که کسی با حسادت آن را از چنگ شما در نیاورد. شما سعی می کنید که احساسات خودتان را مخفی کنید و ظاهر فریبی کنید ولی نمی توانید چون شخصیت شما خالص است. شما احساستان را راحت بروز می دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۵۶
سارا سارایی

سارا سارایی : سلام، خسته نباشید. خواب دیدم که با دوستام سفر رفته بودیم و الان تو یه جایی هتل مانند برای استراحت مونده بودیم ک من از یکی از دوستام دمپایی آبی شو قرض گرفتم برا کاری، ک یهو وقت رفتن شد من نگا کردم دمپاییه نبود ولی اونطرف تر یه دمپایی آبی دیگه بود خیلی شبیه اون یکی بود ک نمیدونستم مال کیه پوشیدمش و یکم دنبال دمپایی دوستم گشتم گفتم خب حتما خودش برداشته، داخل اتوبوس که سوار شدم ازش پرسیدم خودت دمپاییتو برداشتی گفت نه منم راننده اتوبوسو مجبورش کردم که نگه داره وقتی وایساد و منم داشتم برمیگشتم هتل ک دمپایی رو بیارم ک پشت سرمو نگاه کردم دیدم اتوبوس بدجوری سُر خورد و از جاده منحرف شد بطوریکه بنظرم راننده به زور تونست کنترلش کنه من راهمو ادامه دادم تو جاده ها ماشین ها خیلیی با سرعت حرکت میکردن که من با خودم گفتم باید حواسم باشه خطر داره باید با احتیاط رد شم ولی وقتی من میخواستم رد شم اصلا انگار ماشینی تو جاده نبود، تو راه از یکی پرسیدم هتل کجاس تا رسیدم و پیداش کردم، پله ها رو ک رفتم بالا دیدم دمپایی دم دره اتاقمونه و یکی از دوستام ک رفته بود جایی پوشیده بودش منم ناراحت و عصبانی گفتم ک چرا اینکارو کردی با اینکارت من خیلی بچه ها رو اذیت کردم یه روز سفرشونو هدر دادم و ...فک کنم وقت گفتن اینا حتی گریه هم میکردم دقیق یادم نیست بعد دختره هم اومد که با هم برگردیم به اتوبوس، من مجردم ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۱:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که دیگران در زندگی تان برای شما تصمیم می گیرند و شما تمام وقتتان را پای راضی کردن دیگران می گذارید و زندگی تان در هرج و مرج قرار گرفته. می خواهید چشم انداز تازه ای در زندگی تان داشته باشید و می خواهید هویت جدیدی پیدا کنید و از عادات و باورهای قدیمتان فاصله بگیرید یا آنها را رها کنید. شما دنبال این هستید که زندگی راحتی داشته باشید ولی تحت تاثیر حرفهای دیگران قرار می گیرید و موضع گیریهای آنان و نظراتشان را به نظرات خودتان ترجیح می دهید و در این حالت، کلا عقاید و باورهای خودتان را کنار می گذارید چون اعتماد به نفستان کم می شود و شیفته ی نظرات دیگران می شوید. فکر می کنید که آنان بهتر از شما فکر می کنند. سپس تصمیم می گیرید که مجددا شخصیت خودتان را حفظ کنید و برگردید به همان هویتی که قبلا داشتید. متوجه می شوید که نظرات دیگران همیشه هم درست نیست و شاید باعث لغزش و شکست آنان در زندگی شان بشود و می فهمید که همرنگ جماعت بودن اشتباه است. پس سعی می کنید به همان نظراتتان که از قبل داشته اید معتقد باقی بمانید و زود گول ظاهر را نخورید و خودتان را دست کم نگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۲۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت