کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب دمپایی

اگر کسی در خواب ببیند که دمپایی تمیز و مرتبی بر پا دارد، یا ازدواج می کند و یا به سفری پر سود می رود و اگر دمپایی او سوراخ و خراب بود، در کارها فرو مانده می شود.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن دمپایی در خواب سه وجه است:
  1. زن،
  2. کنیزک،
  3. سفر.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر دمپایی نو خرید و در پای کرد، دلیل که زنِ معاشر خواهد. اگر در وقت رفتن یک دمپایی او بیفتاد، دلیل که از برادر و خواهر جدا شود. اگر دمپایی او سوخت، دلیل است زنش بمیرد.

تعبیر خواب گم شدن دمپایی
گم شدن دمپایی به معنی جدایی از خانواده مانند خواهر و برادر یا همسر است. همچنین ممکن است که بیننده خواب یک مورد کاری را از دست بدهد.

تعبیر خواب دمپایی خریدن
اگر کسی خواب ببیند که دمپایی سالم و زیبایی می خرید، ازدواج می کند و یا به سفری پر سود می رود.

تعبیر خواب دمپایی پاره
دمپایی پاره داشتن و یا پوشیدن در خواب، نشانه فروماندگی از کارها و یا داشتن همسری ناشایسته و نامناسب است.

تعبیر خواب دمپایی لنگه به لنگه
داشتن دمپایی لنگه به لنگه به معنای جور نبودن اوضاع زندگی زناشویی و یا بهم خوردن برنامه های کاری در زندگی است. همچنین شریک کاری و یا زندگی شما می تواند عقاید کاملا متضادی با شما داشته باشد که این موجب شکست در زندگی یا کار خواهد شد.

تعبیر خواب دمپایی آبی
رنگ آبی در خواب نشانه رویا ها و آرزوهاست. اگر خواب ببینید دمپایی آبی خریده اید یا پوشیده اید، به همسری که ایده ال شماست خواهید رسید و یا به سفری رویایی که آرزوی شماست خواهید رفت.

تعبیر خواب دمپایی قرمز
اگر زنی خواب ببیند که دمپایی قرمز بر پای دارد، همسری خواهد داشت که باعث شادی و مسرت او خواهد شد و یا شغلی خواهد داشت که به او زندگی بخشیده و باعث شادی او و ارتقای روحیه زنده بودن در او خواهد داشت. اگر مردی خواب ببیند که دمپایی قرمز به پا دارد، همسرش موجب عصبانیت او می شود و یا در کاری که دارد پرخاشجو خواهد بود و از اتفاقاتی که در شرف روی دادن هستند، احساس عدم رضایت و عصبانیت خواهد کرد.

تعبیر خواب دمپایی مشکی
اگر کسی خواب دید که دمپایی مشکی سالم و زیبایی به پا دارد، در زندگی و کار خود با عزت و غرور و سربلندی به سر خواهد برد ولی اگر ببیند که دمپایی او پاره و کثیف و مشکی است، از شریک زندگی و یا شریک کاری خود ناراضی است و احتمال جدایی او از کار و یا شریک زندگی اش می رود.

تعبیر خواب دمپایی زرد
دمپایی زرد نشانه ناراحتی و یا بیماری است خصوصا که دمپایی کثیف و یا پاره نیز باشد. اگر خواب ببینید دمپایی زرد به پا دارید، از همسر یا کار خود راضی نیستید.

تعبیر خواب دمپایی سفید
دمپایی سفید داشتن و یا خریدن به معنی سفید بختی در انتخاب همسر و یا کار است و نشان دهنده این است که در زندگی سربلند و سر افراز خواهید بود.

تعبیر خواب دمپایی سبز
دمپایی سبز خریدن و یا داشتن نشانه دیانت و سربلندی و درستکاری شریک زندگی و یا شریک کاری شما و البته خود شماست. اگر این دمپایی را در خواب به پا داشته باشید، بین شما و زوج زندگی و یا کاری شما، صمیمیت و مهربانی و درستی حکمفرما خواهد بود.

تعبیر خواب صندل

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

163 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Xanum

Xanum : شارژ شد.لطفا خوابم را تعبیر بفرمائید.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱:۵۳
Xanum

Xanum : سلام. خواب دیدم با داداشم رفتیم بیرون، محله خودمون بود اما حس میکردم کاناداست و یه مسجدم نزدیکیش هست و دمپایی قهوه ای انگشتی خوشگل که ملیله دوزی هم داشت پام بود ولی دمپایی رو دراوردم بعد سوار قطار شدیم و قطار انگار از سوئیس میگذشت و مثل ترن هوایی بالا پایین داشت و همش حس میکردم نکنه بیوفتیم حتی داداشمم رانندگی میکرد و میگفتم تند نرون خطرناکه، ولی بیرونو که میدیدیم طبیعت مثل شمال سر سبز بود و اب و هواش عالی بود که یه قسمت پیاده شدیم روی دیواری که طولش یکی دو متر باشه راه میرفتم(دستامو به دو طرف باز کرده بود و در حال تعادل راه میرفتم و کیف میکردم از طبیعت) رفتم پارچه فروشی و پرده فروشی بود که پارچه میخواستم بخرم و پارچه رو روی خودم امتحان میکردم ولی یه عنکبوت کوچولوی کرمی دیدم که روی دیوار اتاقمه و خواستم با یک دمپایی بکشمش ولی در رفت و از جلو چشمم ناپدید شد و همش احساس میکردم توی پارچه هاست و میخواد نیشم بزنه و هر از گاهی یه قسمتی از پوست پام درد میکرد که احساس میکردم نیش زده ولی خبری از خود عنکبوت نبود و برگشتیم به قطار و سر راه برادرم گفت گوشیشو دزدیدن که من بخاطر ناراحتی داداشم که تازه خریده بود خیلی ناراحت شدم و یادم افتاد منم دمپاییامو سرکوچه جا گذاشتم و گفتم بیا برگردیم شاید پیدا کردیم و همش احساس میکردم یه نانوا توی مسجد گوشی رو دزدیده که وقتی رسیدیم محلمون سرکوچه دمپاییمو دیدم خیلی خوشحال شدم که همونطور سرجاش بود و کسی دست نزده بود و میگفتم خداروشکر اینجا دزد نداره و دمپاییارو پاک کردم خیلی خوشگل شدن ولی دلشوره گوشی داداشمو بخاطر داداشم داشتم که الان برادرم ناراحته گوشیشو گم کرده و کاری از دستم ساخته نیست.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۵:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و برادرتان در رفاه و آرامش و موفقیت زندگی می کنید و ایمانتان هم قویست. ولی می خواهید رویکرد دیگری نسبت به زندگی داشته باشید و مسیر زندگی تان را عوض کنید. شما به موفقیت ها و بالا پایین های زیادی در زندگی تان خواهید رسید و برادرتان می خواهد که زندگی شما را کنترل کند و شما از اینکه او تصمیمات عجولانه ای برای زندگی تان بگیرد، او را منع می کنید. با این وجود شما به موفقیت های زیاد خواهید رسید و بر موانع و مشکلات زندگی تان غلبه خواهید کرد. جایگاه بالا و خوبی خواهید داشت و به آرامش می رسید. شما سعی می کنید که ساده زندگی کنید و به منافع خودتان می اندیشید. می خواهید رفتاری سیاستمدارانه داشته باشید ولی از اینکه کسی به شما گیر دهد و در کارهایتان مشکل تراشی کند یا از شما بازخواست کند خوشتان نمی آید. شاید یک خانم در زندگی شما هست که مرتب به شما زیرپوستی و به صورت غیر مستقیم گیر می دهد و از شما ایراد می گیرد. ارتباط برادر شما با عده ای قطع خواهد شد و شما هم احساس خواهید کرد که زندگی آرام و شاد و متمول و ساده ی خانگی گذشته تان را دوست دارید و دلتنگ آن خواهید شد. برادرتان احتمالا به خاطر مسائل اقتصادی و کسب و کارش، رابطه اش را با عده ای قطع خواهد کرد. شما دوباره به امنیت گذشته تان برخواهید گشت ولی برادرتان اعتبارش را پیش دوستانش یا ارتباطش را با عده ای به خاطر مسائل مالی از دست خواهد داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱:۲۷
حسین ب

حسین ب : سلام خسته نباشید ،(یه هفته پیش خواهرم عکس دختر همسایشونو برام واسه اشنایی وازدواج نشون داد دختر خوب متوسط بود نظر انچنانی روش نداشتم)شبش خواب دیدم یه زن که نمیشناسمش بهم میگه بیا دخترمو بگیر،بعد دیدم دختره تو پاش دمپایی لنگه به لنگه پوشیده

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۷:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دمپایی به این اشاره می کند که او احساس ناامنی دارد و حس می کند که جاپایش در زندگی یا در یک موقعیتی قرص و محکم نیست. او می خواهد به زندگی خانگی و راحتی و آرامش برسد ولی شاید زیادی آرام و تنبل باشد. دمپایی لنگه به لنگه اشاره به این دارد که یا او دمدمی مزاج است و روی اعتقاداتش ثابت قدم نیست و یا اینکه اعتماد به نفسش پایین است و هرکه هر چه بگوید را می پذیرد. همینطور او ممکن است از نظر اخلاقیات و احساسات و یا برنامه های زندگی اش با شما جور در نیاید و نظرات متضادی با شما داشته باشد. هر چند که مادر او خیال می کند که شما برای ازدواج با دخترش مناسب هستید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۷:۰۹
نسرین

نسرین : سلام وقت بخیرلطف کنین خانم هراتی متن خوابم رو نشون ندین

پاسخ
لینک۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۲:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست شما از شما خواستگاری خواهد کرد و زندگی تان تحولی مثبت خواهد یافت. شما به آرامش و زندگی خانگی و رفاه خواهید رسید و سفید بخت خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۴:۴۷
Elmah

Elmah : سلام من تعبیر بفرمایید و اینکه خوابمونمایش ندین

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۲:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. قهر بودن شما سر این مسائل باعث شده که پدرتان احساس کند که آرامشش را از دست داده است. او می خواهد که شما با هم دوست و مهربان باشید و برای آرامش او به خاطر مسائل مالی با هم دعوا نکنید. دیدن آناناس در خوابتان بیانگر اعتماد به نفس، جاه طلبی و موفقیت است و آناناس نمادی از خوشرویی است. مادرتان هم می خواهد که به خاطر آرامش او با هم خوشرو و دوستانه رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۷:۱۶
پریسیماه

پریسیماه : سلام،، من خواب دیدم به یه جایی مثل آرایشگاه رفتم،، اونجا از یک جفت دمپایی چرم قرمز خوشم اومد که انگار ماله کسی بوده،، توی اریشگاه هم صاحب ارایشگاه و مدیر مدرسمون که الان خارج از کشوره. اونجا بود،، وقتی برگشتم خونه صاحب ارایشگاه تماس گرفت که بیا دمپایی رو ببر،، حتی مدیرمون هنوز اونجا بود و اونم میگفت چون خوشت اومده بیا اینا رو ببر و یک جفت دیگه میدیم به صاحبش،،، البته صاحبش هم راضی به این کار بوده

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۲:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی به شما نصیحتی خواهد کرد که به واسطه ی آن شما رویکردی شادتر، مقاومتر، سخت کوش تر و جدی تر نسبت به زندگی پیدا می کنید و آرامش و شادی بیشتری به زندگی تان راه می یابد. شما قادر خواهید بود که مسائل را بهتر مدیریت کنید و با سیاست تر رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸:۰۶
نفیسه

نفیسه : سلام خواب یک لنگه دمپایی سفید که سایزش یکم از پام کوچیک بود رو دیدم

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۲:۳۶
نفیسه

نفیسه : نه دقیقا فقط یک لنگه دمپایی سفید دیدم،

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. در این صورت شما احساس می کنید که با وجودی که پاک و با کرامت هستید ولی جاپای محکمی در یک موقعیت یا رابطه ندارید. نیاز به آرامش دارید ولی احساس ناامنی و ناکافی بودن می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹:۱۳
نازنین

نازنین : سلام وقت بخیر،من در دنیای مجازی با اقای در ارتباط هستم که به زودی ازدواج میکنه امروز صبح خواب دیدیم که هردو مقابل دو راه جدا از هم قرار گرفته ایم که اون انتخاب میکنه و مسیر رسیدن به خونه خود رو انتخاب میکنه منم از روی اجبار یا انتخاب عاقلانه مسیر خودم رو انتخاب میکنم ولی خیلی سختمه که دیگه اون مسیرشو عوض کرده و نمبینمش کلا نگاهم سمت راهیه مه اون رفته در همه وقت ،و اینکه اونو میبینم ولی اون اگه منو هم ببینه نمیشناسه،منم خوذم معرفی نکردم ،وقتی داشتم اون اقا رو که در مسیر خودش میرفتن نگاه میکردم یهو متوجه کفشام شدم(یه کفش اسپرت سفید در واقعیت دارم)دیدم کفش سفیدمو پوشیدم ولی کفشمو به حالت دومپایی پوشیدم(به‌اصطلاح کوشکی

پاسخ
لینک۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او مسیر زندگی اش را عوض خواهد کرد و به اهداف خودش که ایده آلش است خواهد رسید و از لحاظ روحی از شما بسیار فاصله خواهد گرفت. شما هم به اجبار مسیر خودتان را در زندگی انتخاب می کنید. شما احساس می کردید که با وجود او می توانستید سفید بخت شوید ولی حالا پا روی نگرش قبلی خودتان می گذارید و نظرتان نسبت به او عوض خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۳:۳۶
Solmaz

Solmaz : با عرض سلام خدمت استاد گرامي
من مجردم و با آقايي در ارتباط هستم
توي خواب ديدم كه اومدم بيرون از خونه و يه جايي هستم كه مثل بازار يا پاساژه، داريم ميريم با خاله م كه به جايي ميرسيم كه با ارتفاع كمي از زمين بلنده و راهي براي عبور نيست مگر اينكه بپرم اولش خيلي ميترسم و بعد آروم از يه طرفش ميام پايين و بعد متوجه ميشم كفشام نيستن و آقايي صدام ميكنه ميبينم يه لنگه كفشم به صورت مچاله دستشه و اون يكي لنگه ش نيست و ميگردمو پيدا نميكنم، كفش هم مدل دمپايي روبازهاي بند بندي كه تو سواحل شمالمون ميپوشن بود كه البته پشتش و دور و برش بند داشت همين كه كفش مچاله رو باز كردم كه بپوشم از پشت پاره شد ولي همونطوري پوشيدمو با يك پاي صاحب كفش پاره و يك پاي برهنه راه افتادم به سمت خونه كه برم كفش بپوشم و برگردم ماشينم رو از پاركينگ همون محل بردارم كم مونده بود به خونه برسم كه دوستم رو ديدم كه با شوهرش قهر كرده بود و بمن ميگفت و داشتن دعواي لفظي ميكردن باهم كه كمكش نميكنه شوهرش تو كاراي خونه و من حق رو به دوستم ميدادم
ممنون ميشم تعبير رو بفرماييد.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۰:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نیازهای فیزیکی و احساسی دارید که در حال حاضر در زندگی تان برآورده نمی شوند و به دنبال رفع این نیازها هستید. شما با مشکلات کمی که در راه رسیدن به اهدافتان به وجود آمد، ارتباط تان را با دوست آقایتان قطع کرده اید و احساس امنیت نمی کنید. اعتماد به نفس شما کم شده و احساس می کنید که جاپایتان در موقعیتی که در آن قرار دارید سفت و محکم نیست. رویکرد و اعتقاد شما نسبت به مسئله ای کاملا تضعیف شده و دارید اشتباه می کنید. شما نیاز دارید که اهدافتان را مجددا بررسی کنید. شما می خواهید که هویت خودتان را پیدا کنید و خودتان را بیشتر بشناسید. می خواهید که کنترل زندگی تان را بدست بگیرید و از رکودی که در زندگی تان به وجود آمده جلوگیری کنید. شما احتمالا درد مشترکی با دوستتان دارید و با دوست آقایتان اختلاف پیدا کرده اید و نیاز به حمایت دوستانتان دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۲:۰۳
sahar

sahar : سلام خانم هراتی نازنین. با مادر بزرگم که به رحمت خدا رفتند انگار که تازه از خواب بیدار شده بودیم و داشتم درحالیکه رختخوابامون کنار هم بود صحبت میکردیم. آروم و متین داشت بهم میگفت که از مادرم ناراحته چون همش به فکر خودشه و منم تأیید کردم که مادر خیلی عاطفی نیست.بعد مادربزرگم اسم و فامیل یه مرد رو بهم گفت و اینکه نه ماه دیگه باهاش ازدواج میکنم. از جام پاشدم که برم صورتمو بشورم. دو تا دمپایی تو حیاط بود یکیش سبز بود ولی هر دو سایز بچه گونه بودن. و اینکه داخل دمپایی ها برچسبهایی بود که روشون آیه های قرآن نوشته شده بود.اول اومدم سبزه رو بپوشم ولی پشیمون شدم دلم نمی‌خواست روی قرآن پا بزارم.درحالیکه پابرهنه ایستاده بودم مرد جوانی از کنارم رد شد احساس کردم مردیه که مادربزرگم بهم گفته بود ولی تو خواب ازش خوشم نیومد.اون یه جفت دمپایی آبی با سایز مناسب پاش بود.ازش خواستم که دمپاییشو به من بده ولی اون نداد و رفت برام یه جفت دمپایی آورد.من پوشیدم و رفتم صورتمو با آب سرد شستم.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۴:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. شما به نوعی بینش و آگاهی رسیده اید و نسبت به مسائل دقت بیشتری دارید. شما و مادر بزرگتان در مورد رفتار کم احساس مادرتان توافق دارید و او از مادرتان ناراحت است. شما ازدواج خواهید کرد و مسیر زندگی تان عوض می شود. نگرش های شما ساده و صادقانه و معصومانه است ولی باید دقت داشته باشید که برای موفقیت در زندگی باید خیلی مجرب تر و آگاه تر عمل کنید و در غیر اینصورت صرفا پاک بودن شما دلیل بر این نخواهد شد که بتوانید در هر کاری هم موفق باشید. دنیا جای بزرگی است که پر است از آدمهایی که با شما هم فکر نیستند و یا شما از آنها خوشتان نمی آید ولی باید سعی کنید در هر شرایطی، بهترین ها را از آن موقعیت و شرایط بیرون بکشید و کاری کنید که همه چیز به نفعتان باشد ضمن اینکه برای رسیدن به اهدافتان هم پا روی آموخته هایی که از قرآن کریم کسب کرده اید نگذارید و خداوند را هرگز در زندگی تان نادیده نگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۳:۳۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت