یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب دمپایی

اگر کسی در خواب ببیند که دمپایی تمیز و مرتبی بر پا دارد، یا ازدواج می کند و یا به سفری پر سود می رود و اگر دمپایی او سوراخ و خراب بود، در کارها فرو مانده می شود.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن دمپایی در خواب سه وجه است:
  1. زن،
  2. کنیزک،
  3. سفر.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر دمپایی نو خرید و در پای کرد، دلیل که زنِ معاشر خواهد. اگر در وقت رفتن یک دمپایی او بیفتاد، دلیل که از برادر و خواهر جدا شود. اگر دمپایی او سوخت، دلیل است زنش بمیرد.

تعبیر خواب گم شدن دمپایی
گم شدن دمپایی به معنی جدایی از خانواده مانند خواهر و برادر یا همسر است. همچنین ممکن است که بیننده خواب یک مورد کاری را از دست بدهد.

تعبیر خواب دمپایی خریدن
اگر کسی خواب ببیند که دمپایی سالم و زیبایی می خرید، ازدواج می کند و یا به سفری پر سود می رود.

تعبیر خواب دمپایی پاره
دمپایی پاره داشتن و یا پوشیدن در خواب، نشانه فروماندگی از کارها و یا داشتن همسری ناشایسته و نامناسب است.

تعبیر خواب دمپایی لنگه به لنگه
داشتن دمپایی لنگه به لنگه به معنای جور نبودن اوضاع زندگی زناشویی و یا بهم خوردن برنامه های کاری در زندگی است. همچنین شریک کاری و یا زندگی شما می تواند عقاید کاملا متضادی با شما داشته باشد که این موجب شکست در زندگی یا کار خواهد شد.

تعبیر خواب دمپایی آبی
رنگ آبی در خواب نشانه رویا ها و آرزوهاست. اگر خواب ببینید دمپایی آبی خریده اید یا پوشیده اید، به همسری که ایده ال شماست خواهید رسید و یا به سفری رویایی که آرزوی شماست خواهید رفت.

تعبیر خواب دمپایی قرمز
اگر زنی خواب ببیند که دمپایی قرمز بر پای دارد، همسری خواهد داشت که باعث شادی و مسرت او خواهد شد و یا شغلی خواهد داشت که به او زندگی بخشیده و باعث شادی او و ارتقای روحیه زنده بودن در او خواهد داشت. اگر مردی خواب ببیند که دمپایی قرمز به پا دارد، همسرش موجب عصبانیت او می شود و یا در کاری که دارد پرخاشجو خواهد بود و از اتفاقاتی که در شرف روی دادن هستند، احساس عدم رضایت و عصبانیت خواهد کرد.

تعبیر خواب دمپایی مشکی
اگر کسی خواب دید که دمپایی مشکی سالم و زیبایی به پا دارد، در زندگی و کار خود با عزت و غرور و سربلندی به سر خواهد برد ولی اگر ببیند که دمپایی او پاره و کثیف و مشکی است، از شریک زندگی و یا شریک کاری خود ناراضی است و احتمال جدایی او از کار و یا شریک زندگی اش می رود.

تعبیر خواب دمپایی زرد
دمپایی زرد نشانه ناراحتی و یا بیماری است خصوصا که دمپایی کثیف و یا پاره نیز باشد. اگر خواب ببینید دمپایی زرد به پا دارید، از همسر یا کار خود راضی نیستید.

تعبیر خواب دمپایی سفید
دمپایی سفید داشتن و یا خریدن به معنی سفید بختی در انتخاب همسر و یا کار است و نشان دهنده این است که در زندگی سربلند و سر افراز خواهید بود.

تعبیر خواب دمپایی سبز
دمپایی سبز خریدن و یا داشتن نشانه دیانت و سربلندی و درستکاری شریک زندگی و یا شریک کاری شما و البته خود شماست. اگر این دمپایی را در خواب به پا داشته باشید، بین شما و زوج زندگی و یا کاری شما، صمیمیت و مهربانی و درستی حکمفرما خواهد بود.

تعبیر خواب صندل

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

103 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

leila

leila : با سلام و عرض احترام خدمت خانم هراتی گرامی
خواب دیدم رفتم ب فروشگاه کفش فروشی ک همیشه میرم اونجا لباس هم دارن اونجا ی دست کت شلوار پرو کردم ک خیلی بهم میومد فک‌کنم مشکی بود اما من بلوز سفید زیرش رو نمی خواستم‌. اونجا ی اقای کچلی کار می کرد شکل ی هنر پیشه اقا. در اتاق پرو رو می زد گفتم من در اتاق پرو هستم برای بار دوم در زد درو باز کردم در حالی ک سعی میکردم زیرشلواری خونه بپوشم و ی پام هنوز نرسیده بودم بپوشم و مردم اومدن تو اتاق پرو. ناگهان من نمی دونم چی شد چطور شد اما لباس ورزشی قسمت پایین شلوارش رو لکه البالو کردم نمی دونم چطوری این لکه از کجا اومد ی خانمی اومد تو اتاق پرو و بمن گفت اگه بخوای من می تونم برای تو اعتراض کنم گفتم نه من داشتم لباس پرو می کردم اما مردم و نشون دادم ک مردم اومدن تو اتاق پرو و من نرسیدم حتی شلوارمو پام کنم اون خانم ی جفت دمپایی چرم داره من خوشم اومد و دلم خواست چیزی ک فکرمو مشغول کرد اینکه همش فک می کردم چطور شد اون شلوار ورزشی رو من لک رنگ‌البالو کردم از کجا
و ی سوال اینکه وقتی خواب ی شخصیت مثلا هنر پیشه می بینیم ایا جنسیت اون هنرپیشه در واقعیت هم مطابقه مثلا اگه هنر پیشه مرد ببینم در واقعیت هم اشاره ب شخصیت مذکر داره؟؟ممنون از توضیحات خوبتون
قبلا از تعابیر خوبتون بسیار سپاسگزارم
خدا پشت و پناهتون باشه

پاسخ
لینک۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۹:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید رفتار مناسبی از خودتان نشان دهید که به خاطر مهارت ها و توانایی هایتان شناخته شوید و قدرتتان را نادیده نگیرند. کسی هست که برایتان نقش بازی می کند و می خواهد که در دلتان جا باز کند و اهداف خودش را به واسطه ی شما عملی کند. اگر به این شخص اعتماد کنید، در مقابل دیگران نه تنها قوی جلوه نمی کنید بلکه به نظر خواهد آمد که استرس در وجودتان شکل می گیرد و انگار کارتان را خوب انجام نداده اید و یک جای کار می لنگد. شما باید سعی کنید در کارتان ورزیده باشید و اجازه ندهید که ترس وجودتان را بگیرد. بله خواب شما به یک آقا اشاره می کند او می خواهد نشان دهد که شما هیچ وقت به پای او در آرامش و قدرت نمی رسید و یک دست و پا چلفتی هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹:۵۷
kimzi

kimzi : سلام
خواب ديدم ميخوام به خونه برگردم و توي مسير برگشت به خونه يه بازار شبيه بازاراي قديمي دارن ميسازن جوري كه بايد از اون رد شد من دمپايي ابي دارم در ميارم و ميرم توي بازار با عجله يه در كوچك پيدا ميكنم كه ميتونم خارج شم يادك مياد دمپاييامو بر نداشتم يه دختر خيلي كوچولو اونجا واستاده بود انگار اونجا كار ميكرد دمپايياشو به من قرض داد دمپايياش قرمز و كوچولو بودن منم نوك انگشتامو كردم اون تو و رفتم از بازار بيرون بازار و دور زدم و دمپاييامو پوشيدم اومدم پس دادم دمپايياشو رفتم سريع خونه ديدم همسرم سر گربمو بريده ولي گربم نمرده بود گريه ميكردم ولي يهو يه فكري كردم خوشحال شدم رفتم سر گربمو گذاشتم روي تنش با گيره نگه داشتم گفتم ميبرم بخيه كنن درست شد،

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید با همسرتان زندگی کنید. ایده های زیادی به ذهنتان می رسد و به انتخاب های پیش رویتان نگاه می کنید. امکانات شما برای رسیدن به اهدافتان زیاد نیست. اعتماد به نفستان کم است و بعضی وقتها خودتان را به بی خیالی می زنید. احساس می کنید که جاپایتان قرص نیست و گاهی سعی می کنید که خیلی معصومانه قدم بردارید و خودتان را شاد نشان دهید و با شور و شوق بچه گانه ای همان جهت گیری قدیمیتان را دنبال می کنید و می خواهید با گذشت و فداکاری و استفاده از عقلانیت و آرامش، زندگی تان را بسازید. اما همسر شما ذهنیت شما را قبول ندارد. او فکر شما را قبول ندارد و استقلال و خودمختاری شما را از شما گرفته است. او نمی خواهد باور کند که شما قدرت تفکر بالایی دارید. شما در ابتدا فقط از عقیده ی همسرتان دلشکسته شده و ناراحت می شوید ولی بعد تصمیم می گیرید که خودتان را جمع و جور و قوی کنید و نگذارید که هویت و شخصیتتان از هم بپاشد. شما می خواهید موقعیت خودتان را اصلاح کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۱۲
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی
خواب دیدم انگار میخوام به جایی برم چادر مشکی (چادری نیستم) و ی کوله پشتی پر از لباس و سنگین داشتم بعد سر خیابون منتظر ایستاده بودم که ی اتوبوس خط واحد ایستاد و پر از خانم بودند من سوار شدم اولش جایی که ایستاده بودم یکم امن نبود ( قسمت کنار در) و میله رو گرفتم ولی بعدش رفتم قسمت بالا و داخل اون دوست قدیمی ام را دیدم انگار همه کارگر خانم بودیم و داشتیم میرفتیم جایی کار کنیم بعدش رسیدیم محل کار من متوجه شدم خونه خاله ام هست توی روستا که زمین های کشاورزی دارن و انگار قرار بود بریم روی زمین های اونها کار کنیم من صدای پسرخاله هام رو می شنیدم و به دوستم گفتم من اینجا کار نمیکنم اینها بهمون پول نمیدن ازاینجا بریم و من و دوستم و ی نفر دیگه بدون اینکه پسرخاله هام متوجه من بشن از اون جا اومدیم بیرون و نمیخواستم به بقیه بگم چرا دارم میرم و اومدم کوله پشتی ام رو بردارم دیدم درش باز شده و همه لباس هام مشخص شده من گفتم وای کی در این رو باز کرده لباس زیر های من مشخص هست و زشته همه دارن میبینن درش رو بستم و ی جفت دمپایی سفید و راحتی بیشتر شبیه صندل بود رو پوشیدم و از اونجا اومدم بیرون.ممنون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید مسئولیت پذیر باشید و باعث شوید که افتخاراتتان بیشتر شود و تجارب زیادی کسب کرده اید. یک عقب گرد موقتی در زندگی تان خواهید داشت و در این مدت، می خواهید تصمیم بگیرید که با آینده تان چه کار باید بکنید و همرنگ جماعت می شوید تا ببینید چه پیش می اید چون کنترلی روی زندگی تان ندارید و ابتکار هم به خرج نمی دهید. به ارتباط های خانوادگی رو می آورید تا پشتوانه بیشتری داشته باشید و طبق ارزشهایتان و اعتقاداتتان کار کنید. اما احساس می کنید که باید روش زندگی تان را عوض کنید و بیشتر تمایل دارید که یک خانم خانه دار باشید و ازدواج کنید. زندگی راحت و خوب خانوادگی خواهید یافت و ازدواج کرده و سفید بخت می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۰۰
Sadgh1

Sadgh1 : سلام صبح بخیر چند شب خواب می بینم که با پای برهنه کمی بروی زمین صاف ونرم هموار یا زمینی که کف آن از سیمان پوشیده شده است راه می روم که یادم می آید دمپایی یا کفش دارم بر می گردم دمپایی یا کفش که نو وجدید و رنگ دمپایی وکفش ان قهوه ای هست را بپوشم. تا با دمپایی یا کفش به راه خودم ادام هدهم

پاسخ
لینک۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در ابتدا احساس می کنید که سوتفاهماتی برایتان به وجود آمده و یا اعتماد به نفستان زیاد نیست و احساس می کنید که جاپایتان قرص نیست و برای چیزی که در زندگی تان پیش می آید آماده نیستید. ولی بعد به این فکر می کنید که موضع گیری و رویکرد شما نسبت به مسائل بسیار تازه و مثبت است و شما می خواهید عملگرا و محافظه کار باشید و به آرامش برسید. به سعادت خانوادگی و رسیدن به ثروت فکر می کنید و با این جهت گیری جدید، راهتان را ادامه خواهید داد تا به موفقیت برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۵۶
Sana

Sana : با سلام .من خواب دیدم که یه جای خیلی سر سبزی بودم با خانواده ام یه رود خونه زلال پر آب هم کنارمون بود خواهرم از رودخونه عبور کرد پدر هم عبور کرد من که میخاستم از رود خونه رد بشم یکی از دمپاییام که رنگش ابی بود آب رود خونه برد من هم اون لنگه دمپایی که پام بود هم سمت اون دمپایی که آب برد انداختم و تو دلم گفتم اگر کسی پیدا کرد تا باهم استفاده کنه ک یه لنگه به درد من نمیخوره وقتی انداختم دمپایا جفت شدن و بر خلاف مسیر آب رود خونه برگشتن سمتم منم جفت دمپاییارو دستم گرفتم و از اب رودخانه رد شدم .با سپاس

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شخصیتی احساساتی دارید. پدر و خواهرتان از موانعی که سرراه آنها، برای رسیدن به اهدافشان به وجود می آید، به راحتی عبور می کنند ولی شما احساس می کنید که جاپایتان قرص نیست و اعتماد به نفس کافی برای حل مشکلاتتان را ندارید. ولی شخصیتی بسیار خوش قلب دارید و این خوش قلبی شما، کائنات را وادار می کند که به نفع شما تغییر مسیر دهد و شانس زیادی به شما رو می آورد که هرگز در زندگیتان شکست نمی خورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰:۴۶
sanaz

sanaz : با سلام ..من خواب دیدم در خانه ای هستم ک از بچگی تا ۲۴ سالگی در اون بودم ..در داخل حیاط بودم ک از دیوار دو لنگ دمپایی زنانه طوسی رنگ سایز بزرگ ب داخل حیاط ما پرت شد و من هم میدونستم ک کدوم یک از خانومای همسایه اینارو پرتاپ کرده ..و از طرفی هم یه فرش داخل حیاط پهن بود ک خیسش کرده بودیم بشوریمش .

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به عقاید و روحیات گذشته تان پایبندید و می خواهید خانه و خانواده ای بر طبق ایدئولوژی خانوادگی تان بنا کنید. کسی هست که هنوز می خواهد سعی کند از کار شما سردربیاورد. شما می خواهید زمینه ی زندگی تان را از مشکلات پاک کنید و افکارتان را ترو تمیز کنید و از شر مسائل منفی خلاص شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۵۲
سجا

سجا : ببخشید خانوم هراتی عزیزم اخه من این خوابو که دیدم دقیقا 2هفته بعدش این آقا به من پیام داد که یکی از دوستات گفته تو هنوزم دوسم داری و توفکرمی(درصورتی که اصلا من چیزی به کسی نگفتم )و چون خیلی ازش دلخورم اصلا جوابشو ندادم گفتم شاید تعبیر این خواب بهم بگه این پیام دادنش مفهومش چیه اصلا چی میگه

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست خوبم خوابها گاهی شرایط امروز را می گویند گاهی گذشته را تعریف می کنند و گاهی مربوط به آینده هستندو وحی منزل نیستند که قابل تغییر نباشند. خوابی که شما دیدید، تعبیرش همان است که عرض کردم. اما شاید نشسته فکر کرده و خیال کرده که امتحان کند... ببیند نظر شما چیست و شما هم که به او نه گفته اید یا منتظرش گذاشته اید. ولی به نظر من نه رفتار شما درست است نه او چون اگر دو نفر همدیگر را قلبا دوست داشته باشند باید با هم گفتگو کنند و نظراتشان را واضح بگویند. نه اینکه با هم قهر کنند. مضافا به اینکه شما وقتی اول می نویسید خواستگارم، بنده در نظرم شخصی را تصور می کنم که از لحاظ روحی احساس قوی به شما ندارد. اما وقتی می گویید که باهاش قهر کردم، یعنی او خواستگار ساده نیست بلکه عاشق شماست یا دوست شماست. من از روی کلام شما خوابتان را تعبیر می کنم. علم غیب ندارم. شواهد خوابتان نکات کلیدی را مطرح می کند که من آنها را برایتان کد شکنی کرده و توضیح می دهم. انشالله که هر چه صلاحتان است همان بشود.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴:۴۵
سجا

سجا : سلام خانوم هراتی عزیز این خواب برای 1ماه پیشه که میخوام بگم خواب دیدم تو خونه قدیم مادربزرگم هستم و اونجا خواستگار قبلیم با خواهرش و مادرش هم بودن و کسای دیگه هم بودن که انگار نمیشناختم(حالت مهمونی بود)خواستگارقبلیم مثل همیشه ریش داشت و قیافشو خیلی توخواب دوس داشتم بهم نگاه میکرد و لبخند میزد ولی مادرش با خواهرش اصلا نگام نمیکردن یا اگه نگا میکردن تا میدیدن من متوجه شدم روشونو اونور میکردن بعد من یه دمپایی پام کردم رفتم حیاط به دوستم زنگ زدم خیلی خوشحال بودم بهش گفتم اون داره بهم فک میکنه(خواستگارقبلیم ) الان که دارم باهات حرف میزنم فک میکنه باکسی هستم و ازین حرفا که دیدم یه دفه خواستگارقبلیم اومد بیرون بهم گفت دمپایتو میدی میخوام برم آب بخورم (البته اونجا دم در پراز دمپایی کفش بود)بهش دادم و رفت ولی منم پا برهنه نموندم یه دمپایی یا کفش دیگه پام کردم و رفتم به مکالمم با دوستم ادامه دادم بعدوقتی دوباره برگشتم تو یه بچه رو مبل بود که غیرطبیعی بود قیافش ترسناک بود(فک کنم داشت گریه هم میکرد یادم نیست ) هیشکی سمتش نمیرفت ولی من رفتم بغلش کردم و داشتم میخوابوندمش و ساکتش کردم

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواستگار قبلی شما سنتی فکر می کند و خانواده ی او شما را دوست ندارند. خودش چشمش دنبال شما بوده ولی اینکه شما با تلفن در خواب صحبت می کردید تا او فکر کند با کسی دیگر ارتباط دارید، در تعبیر به این معنی است که او شکاک است و تقاضای خودش را از شما پس گرفته. اما شما هم اینطور نیست که اگر او بخت شما نباشد، بی همسر بمانید. شما موفق خواهید شد که شرایط را به نحو خوبی کنترل کنید و نگرانی هایتان را از بین ببرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۳۹
reyhan

reyhan : سلام خسته نباشید. خواب دیدم یکی از پسرهای فامیل (که خیلیا پیشنهاد میدن مارو برای همدیگه) درحالیکه من کفش پام بود اصرار داشت من دمپایی بپوشم چون بنظرش از کفش خوشگلتر بود و من زیاد مایل نبودم. ولی ایشون دمپایی رو پام کرد و من بهش میگفتم پاهای من تو دمپایی خوشگل نمیشه.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۵:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. او شما را از امنیت خاطر دور می کند و باعث می شود که شما احساس کنید که جاپایتان در زندگی قرص نیست! او همه چیز را خیلی ساده می گیرد و اعصابتان را خورد می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲:۳۰
Nasibeh

Nasibeh : سلام خواب ديدم كه جايي رفته بودم تو ماشين بودم خودم و دو تا پسرام با يه دوست بعد يهو شوهرم با ماشين ديگه از جلوم رد شد اما ما رو نديد منم به پسر بزرگم گفتم سرتو خم كن نبينتت بعد دست پسر كوچيكمو گرفتم بردم پشت كوچه كه صداشو شوهرم نشنوه ،بعد كه اون رفت برگشتم سمت ماشين رفتيم داخل يه خونه چند زماني اونجا بوديم بعد موقع برگشتن از اون خونه دمپايهمامو جا گذاشته بودم نگاه كردم جلو در خونه يك عالمه كفش و دمپايي بود يه دمپايي ديگه كه به نظرم بين اون همه كفش و دمپايي اندازه من بود پوشيدم با اينكه يه خانومه پاشو گذاشته بود رو پام اما بالاخره اومدم بيرون سوار ماشين شدم فقط ديدم پسر كوچيكمم دمپايش تو خونه جا مونده اما ديگه رفتيم و شوهرم ما رو نديد من و دوتا پسرم و دوستم

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما کنترل زندگی اش را به دست گرفته و به شما توجهی ندارد. اما شما هم نمی خواهید که او با شما کاری داشته باشد. برای پسر کوچکتان سخت است که ارتباط او و پدرش قطع شود. شما باید تجربه های زیادی کسب کنید تا اعتماد به نفستان در زندگی بالا برود. هر بار که با عده ای می نشینید، احتمالا شیفته و جذب روش های آنها برای موفقیت در زندگی شان می شوید و به فرصت های از دست رفته و موقعیت های نا بسامان می اندیشید و توانایی های خودتان را به حدی دست کم می گیرید که هاج و واج می مانید چکار کنید. ولی به هر جهت از کسی رویکردی و راهکاری می آموزید و سعی می کنید که کنترل زندگی تان را بدست بیاورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۳۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت