کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ذرت

جدا کردن پوست ذرت از مغز آن در خواب، تعبیرش رسیدن به خوشبختی و موفقیت در زندگی است و اگر خواب ببینید که ذرت می چینید، به ثروت و شادی خواهید رسید. اگر ببینید دیگران در حال چیدن دانه های ذرت هستند، آنها زندگی شاد و موفقی خواهند داشت. دیدن ذرت پخته در خواب نشانه پیشرفت شما در زندگی است و اینکه با انجام کاری با روش درست و صحیح، موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد.

تعبیر خواب مزرعه ذرت
اگر خواب ببینید در مزرعه ذرت هستید و آن مزرعه متعلق به خود شماست، به ثروت بسیارزیادی خواهید رسید. اگر خواب ببینید در مزرعه ذرت هستید، شاهد ثروت بی شمار کسی خواهید بود و موقعیت مناسبی برای شما پیش خواهد آمد که از این ثروت سهمی داشته باشید. یا به شما کار خوبی پیشنهاد خواهد شد، یا به موقعیت مالی بهتری در زندگی خواهید رسید.

تعبیر خواب خوردن ذرت خام
اگر خواب ببینید ذرت خام می خورید، با حرص زیاد به جمع آوری مال خواهید پرداخت و علاوه بر ثروتمند شدن، رفتاری خست آمیز به خرج خواهید داد که بیشتر از همه خودتان را آزار خواهد داد.

تعبیر خواب ذرت بو داده
خوردن یا درست کردن ذرت بو داده در خواب به خوشی و صرف کردن ثروت با نشاط و شادی و خوش گذرانی تعبیر می شود.

تعبیر خواب دانه های ذرت
دانه های ذرت در خواب به ثروت، خوشبختی و موفقیت در زندگی تعبیر می شود. اگر این دانه ها را خودتان بچینید، خودتان موجب خواهید شد تا در زندگی پیشرفت کنید. اگر کسی به شما این دانه ها را بدهد، کسی موجب خوشبختی شما خواهد شد. اگر این دانه ها را بفروشید و در ازای آن پول از کسی بگیرید، خوشبختی و ثروت شما در معرض خطر قرار دارد و بهتر است در زندگی هشیار بوده و برای دفع بلا صدقه بدهید.

تعبیر خواب خریدن بلال
اگر خواب ببینید بلال خریده اید یا خودتان درست کرده اید، به ثروت و مال دست پیدا خواهید کرد و زندگی شما خوش تر از قبل و لذت بخش تر خواهد شد.

تعبیر خواب پختن بلال
دیدن ذرت پخته در خواب نشانه پیشرفت شما در زندگی است و اینکه با انجام کاری با روش درست و صحیح، موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد.

تعبیر خواب بلالی
اگر کسی خواب ببیند بلالی به نزد او آمده موقعیتی برای او پیش می آید که امکان ثروتمند شدن او را فراهم می کند. اگرکسی ببیند خودش دنبال بلالی رفته تا بلال بخرد، با تلاش و هشیاری خود، دنبال کسب ثروت زیاد خواهد بود. اگر از بلالی بلال خرید، به ثروت و خوشبختی می رسد.

بلال فروش در خواب کسی است که ثروت خود را به باد داده و در معرض خطر قرار خواهد داد. چنین شخصی با مهربانی ، اصراف و دلسوزی و سخاوت بیش از اندازه موجب خوشحالی دیگران شده ولی خودش را در معرض سختی و تنگدستی قرار خواهد داد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

23 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

احمدرضا

احمدرضا : سلام خانم هراتی
خواب دیدم توی یه زمین کشاورزی من و مادرم هستیم که انگار مال خودمون بود.بعد با هم می‌گفتیم خوبه این جا رو ذرت میکاریم و برای بوته هاش جا تعیین میکردیم.
ممنون میشم تعبیر بفرمائید

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان به این فکر می کنید که چطور می توانید زمینه ی رشد و رفاهتان را فراهم کنید و از امکاناتتان برای بالا بردن سرمایه هایتان استفاده کنید. شما می خواهید به فراوانی و رفاه و رشد و سعادت خانوادگی برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۸:۱۸
Samira

Samira : سلام
من به تازگی پدرم فوت کردند.هنوز دو ماه نشده و از شب قبل از فوتشون تا به امروز ۳ بار خواب های مختلفی دیدم که در همه انها پدرم میخواستند اجاق گاز یا سیگاری را روشن کنند و فندکشان کار نمیکرد و نمیتوانستند...
ممنون میشوم تعبیرش را بفرمایید چون از خوابم خیلی نگران و ناراحت هستم
سپاس

پاسخ
لینک۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. پدر شما هنوز به این باور نرسیده است که تعلقی در جهان مادی ندارد. معمولا در زمانهای نزدیک بعد از مرگ، تا مدتی اموات به عادات و روش های خودشان در دنیا تمایل نشان می دهند و می خواهند آن کارها را تکرار کنند. فندک در تعبیر به جرقه یا ایده ای جدید اشاره می کند و پدرتان دلیلی برای غصه خوردن و یا دلشوره ای برای امرار معاش یا توسعه ی زندگی اش ندارد به همین دلیل است که فندکش کار نمی کند. شما در واقع احساس او را دریافت کرده اید. مثلا من مادرم که فوت شده بود و منزلش را فروختیم، به خواب من می آمدند که حالا من کجا باید بروم حمام؟ من که دیگر حمام ندارم! و من در خواب به او می گفتم خانه ی ما حمام دارد بیایید اینجا. او از اینکه خانه اش فروخته شده بود و این حس مالکیت را دیگر نداشت ( طبق عادت دنیایی) ناراحت بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۰:۵۲
Neda

Neda : ممنونم از تعبیرتون عالی بود بسیار بسیار عالی میدونید چرا خواهرم امروز به دوستش زنگ زد و راجب برادرشون پرسیدن برادر دوستش متارکه کرده و الان چند وقته که رفتن خارج از کشور و میخوان عازم کانادا شن.وقتی بهم گفت گفتم خانم هراتی اعجوبه تعبیر خوابن: )))))))و خواهرم تعجب کرده بود از این تعبیر فوق العادتون البته خودتون هم فوق العاده هستین گلم خیلی دوسستون دارم

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۴:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر عزیزم منم دوستتون دارم.

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹:۱۰
Neda

Neda : سلام خانم هراتی گلم.ممنون بخاطر تعابیر ارزنده و زیباتون.خواهرم خواب دیدن برای خودشون که رفتن منزل پدر و مادر دوستشون دوستش دختر است. البته اونا مشهد زندگی میکنن.خواهرم همش توی خواب روسری خودشو مرتب میکرد و میکشید جلو و دکمه های پیراهنشو میخواست ببنده ی پیراهن مردونه چهار خونه که رنگهای سبز و ابی توش بود پوشیده بود.هی روسریشو میکشید جلو که دکمه هاش بازه معلوم نشه و هی اروم سرشو اون ور میکرد که دکمه هاشو با تلاش ببنده.چون خانواده ی دوستش کلا مذهبین.مامان و بابای دوستش هی بهش میگفتن چه عجب اومدی و از اومدنش خوشحال بودن.و خواهرم میگفت مزاحمتون شدم و کنار مامان دوستش نشسته بود اونا هی بهش خوش امد میگفتن و سلام و احوال پرسی دوستش در همون حین بلال کبابی میاره و خواهرمو و دوستش بلال کبابی میخورن خواهرم در حال خوردن بلال بود که داداش دوستشم میاد و سلام و احوال پرسی میکنه.و میبینه که داداش دوستش تولدش بود و براش کیک تولد خریدن و بهش تولدشو تبریک میگن و سوپرایزش کردن داداش دوستش متاهله. ممنونم از تعابیر زیباتون خانم هراتی گلم و سپاس فراوان

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۲:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. استدعا می کنم. خواهر شما سعی می کند که افکار و نظریات خودش را در مورد مسائل مختلف، برای خودش نگه دارد و در مقابل خانواده ی دوستش اظهار نظر واقعی خودش را نداشته باشد. او سعی می کند که مقید تر و بسته تر و سنتی تر از واقعیت در قبال آنان رفتار کند و بسیار تابع قوانین و مقررات خاصی خودش را نشان دهد. ( در اینصورت احترام خواهرتان پیش خانواده ی دوستش بالاتر خواهد رفت). خواهرتان و دوستش به ثروت خواهند رسید و زندگی برادر دوست او متحول خواهد شد و اتفاقات جدید خوبی در زندگی او رخ خواهد داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳:۴۳
kimia

kimia : سلام خسته نباشید خانوم هراتی عزیز........ خواب دیدم مادر شوهرم از کربلا برگشته داره عکساشو نشون میده!.(مادرشوهرم درحال حاضر کربلان. راستش چند وقت قبله رفتن خیلی منو ناراحت کردن من بشدت مرض روحی شدم وقتی خدا طلبید برن کربلا من به خدا شکایت کردم که چطور دلمو بشکونه و طلبیده بشه کربلا و دلم گرفت) عکسارو تو گوشی مبایلشون میدیدم که خیلی خوشحالو خندون با دوساشون عکس گرفته بودن و مسخره بازی در آورده بودنو همش درحال خوش گذرونی بودن با خانوما تو عکسا و کاملا شبیه رفتن پیک نیک بود و اصلا شبیه عکس زیارتی نبود هیچ عکسی از حرم یا عزاداری امام حسین نبود. بعد بمن گفتن راستیی بلالم داریم کباب کنیم من رفتم بلالارو اوردم کباب کنم دیدم همه بلالا وقتی پوستشو میکنیم بشدت خراب و سیاهه خیلی سیاه گفتم اینا خرابه که همه کی خریده گفتن اینارو آقا سعید خریده!(دامادشون.) گفتم عیب نداره من برم بیرون خوذم خوبشوو میخرم میارم کباب میکنم. ممنون از شما

پاسخ
لینک۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شوهر شما ظاهرا به زیارت رفته و رشد و باروری روحی داشته است ولی در واقعیت زیارت او مثل بلال سیاه عوض اینکه برایش فراوانی و برکت داشته باشد بی خاصیت است. صرفا رفتن به کربلا یا مکه که طلبیده شدن نیست! خیلی از مردم اراده می کنند پول دارند می روند و میایند. این دلیل بر این نیست که هر کسی رفت مکه واقعا حج او قبول است یا هر کسی رفت کربلا دیگر بنده ی خوب خدا شده است. خداوند خودش ناظر بر اعمال همه است و خودش می داند که چه کسی لیاقت بخشوده شدن دارد و چه کسی ندارد. شاید او هم متنبه شود و توبه کند. اما همانطور که دل شما را سوزانده دل آقا سعید را هم سوزانده و یا بر عکس آقا سعید دل آنها را خواهد سوزاند. کارما و تقاص در همین دنیاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۴۴
Fatemeh

Fatemeh : سلام خدمت خانم هراتی عزیز چند روزپیش جاریم که همسایه دیوار به دیوار ماهستند خواب دیده که یک بلال بزرگ که برگ های بزرگی هم داشته وسط خانه ما بوده وگریه میکرده وگفته که ما بهش آب نمیدهیم واز او آب خواسته واو هم یک سطل اب در خانه ما پاشیده قبل از پاشیدن آب میگه که خونه خیلی داغ بوده وقتی آب رو پاشیده خونه خنک شده ممنون از محبتتون لطفا تعبیر بفرمایید

پاسخ
لینک۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید به رفاه و رشد و باروری بیشتری در زندگی تان برسید و در زندگی تان هارمونی و هماهنگی به وجود بیاید و به سعادت خانوادگی برسید. همه ی این امکانات برای شما فراهم است ولی باید مثبت اندیش تر باشید به حرف همدیگر بیشتر گوش دهید و از مسئولیت هایی که دارید شانه خالی نکنید. اگر شما با عشق به زندگی تان نگاه کنید و به حرف همدیگر گوش کنید، قطعا به تمام خوشبختی هایی که می خواهید، می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷:۳۵
نیلوفر

نیلوفر : سلام روز خوش
من دیشب نزدیک های 5 صبح یه خوابی دیدم .خواب دیدم که در خانه قبلی خود مستقر بودیم و با خانواده به پشت بام رفتیم .به روی پشت بام که رسیدیم یادمه پشت بام مثل یک جنکل یا یک باغ یه جایی خیلی سرسبز بود . بعد چند دقیقه هوا تاریک شد و خانواده اصرار بر رفتن کرد و حتی انگار رفتن ولی مان اونجا یادمه چراغ خواب داشتم و روشن کردم و انگار دو الی سه نفر از خانوادم برگشتند. بین سبزه های انجا بلال های پوست کنده شده بودند و بین زمین پخش بودند از یک نفر که انجا بود پرسیدیم چرا اینها روی زمین اند و دقیق یادم نیست ولی یک جواب قانع کننده داد و دست مارا گرفت و به کنار یک درخت تنومند برد که بلال ها از آن اویزان بودند ولی بلال ها پوست نداشتند بعد به اطرافم که نگاه کردم دیدم هیچ کس نیست انگار یکی بهم گفت اینجا هوا تاریکه ما نمیمونیم من هم کمی نشستم می خواستم برم ولی دلم نمی امد از بلال ها دل بکنم امدم یکی از انهارا بچینم که از خواب پریدم .میدونستم اونجا خونه خودمونه ولی انگار وقتی روی پشت بام رفتیم کسی ان جای سرسبز را که به رویاها بیشتر شباهت داشت را نمی شناخت و برام عجیب بود که کسی درباره ی انجا حرفی نمیزد و تعجبی نمیکرد

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۴:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به امنیت و آرامش و زندگی موفقی که در گذشته داشته اید فکر می کنید. به اینکه سعادت و هماهنگی در زندگی تان بود، به حرف همدیگر گوش می کردید و از مسائل و مشکلات روزمره تان فاصله می گرفتید، به فراوانی و رفاه گذشته فکر می کنید و اینکه در شرایطی که مشخص نبود که در آینده چه پیش آید، شما مجبور شدید از زندگی گذشته تان و امنیتی که داشتید دل بکنید و شروعی تازه را برای خودتان انتخاب کرده اید. برای خیلی از مردم همین وضعیت پیش آمده که مجبور شده اند به خاطر یک سری سختی ها و مشکلات روش های قدیمی زندگی خودشان را عوض کنند و در شرایطی جدید قرار بگیرند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰:۴۷
maryam

maryam : با سلام وخسته نباشید شب تاسوعا من پدرم که حدود 80 روزه که فوت کرده را برای اولی بار خواب دیدم که ایشان در یه خانهای هست که خیلی بزرگ ومجلل و پدرم یک فرغون در دستش بود که پر از کتاب و یه گوشه خانه دری داشت که انگار وارد باغی میشد که پدرم کتابهارا از پله هایی که انگار جوی آب از آنجا رد میشد پایین میبرد و آنجا کتابها رو ردیف می کرد مثل قفسه کتابخانه بعد از سلام واحوالپرسی از اون پرسیدم کتابهای اضافی رو بفروش بعدش گفت نه منتظر یه پیرزن هستم بیاد مجانی بدم برا خودش ببره بعدش کنار اون کتابخانه یک درخت خیلی بزرگ انار داشت که کلی انار گرفته بود از کوچک تا بزرگ به اندازه یک قابلمه که در عالم حقیقی فکر کنم همچین اناری وجود نداشته باشه و انارها همه ترک خورده وپر دانه که من یکی از اون انارها را چیدم که تو بغلم به زور جا میشد واز من پرسید چیکار میکنی گفتم میخوام ببرم سرش تکان داد گفت ببر بعدش از اونجا اومدم بالا دیدم انار یادم رفته بعدش دویدم رفتم انارو بیارم و داداشمو دیدم داره رو به بابام میره وصدای بابام که داداشمو صدا میزد گفت بیا این کتابهارو درست بکنیم

پاسخ
لینک۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم خواب انار دیده اید باید در تعبیر خواب انار یا مرده خوابتان را ثبت کنید و نه در تعبیر خواب ذرت. منبعد اگر به این قانون سایت مبنی بر ثبت هر خواب در صفحه ی مرتبط با خودش اهمیت ندهید، از تعبیر خوابتان معذور هستم. روحشان شاد. پدر شما آمرزیده شده و روحشان آزاد و مقامشان نزد خداوند بالاست. او تجاربی دارد که امیدوار است زندگی او برایتان درس عبرتی باشد و از تجارب او در زندگی استفاده کنید. خصوصا امیدوار است که برادرتان از تجاربش استفاده کند. دعای خیر او پشت سر شماست و شما به ثروت خواهید رسید و انشالله ازدواج موفقی خواهید داشت و برای خودتان تشکیل خانواده می دهید و بچه دار می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۱۸
Bahar

Bahar : با سلام خدمت خانم هراتی گرامی
خوابی دیدم که داخل خانه قبلی هستم و همه جا تمیز وتازه فرش شده چند نفر هم کمک آمده بودند من می خواستم کتاب بخوانم ولی دوتا عینک روی هم زده بودم یکی کوچک تر و یکی بزرگ تر با خودم گفتم این طور نمیشه یکی را برداشتم و تمیز کردم وروی چشمم گذاشتم دیدم بهتر شد. خودم را توآینه دیدم پایین تنم لخت بود و هیچ لباس زیری هم پایم نبود سریع لباس پوشیدم و بیرون از اتاق رفتم. همه جا را با فرش های قرمز کوچک مانند گلیم پوشانده بودند خانه زیبا شده بود من طرف آشپزخانه رفتم داشتم ظرف میشستم وقتی تمام شده راه آب سینک ظرف شویی راتمیز کردم پر از ذرت بود همراه با مو فقط ذرت بیرون می آمد با خودم گفتم من این همه پول ذرت میدهم بعد مامانم میریزه توی چاه. کیسه کنار دستم رادیدم که زباله ها آنجا بود کیسه های ذرت دیدم که برای زباله گذاشته بودند عصبانی شدم و رفتم به مامانم بگم کی این کارو کرده...
باتشکر

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به اعتقادات و سنت های گذشته تان پایبندید و روحی بزرگ و پاک دارید. می خواهید دانشتان را زیاد تر کنید و مسائل را بهتر بررسی کنید و برای اینکار خیلی مشتاقید که همه چیز را درست درک کنید. شما احساس می کنید که نیاز به حمایت یا یک شخص حامی در زندگی تان دارید ( کار یا ازدواج). در شرایط حاضر خانواده ی شما از لحاظ اقتصادی شما را حمایت می کنندو گرمی و امنیت لازم در زندگی شما وجود دارد. شما نباید چیزهای به ظاهر دست کم را بی ارزش بدانید چون شما می توانید از چیزهایی که به ظاهر حداقل ارزش را دارند استفاده کنید و به ثروت و فراوانی زیاد برسید. توانایی ها و منابع تان را حرام نکنید و به ثروت فراوانی خواهید رسید که خیرتان به دیگران هم خواهد رسید. شما برای آینده برنامه ریزی می کنید و به پیش می روید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۳۰
Narges

Narges : سلام خانم هراتی عزیز...نزدیکای ظهر خواب دیدم رفتم خونه ی دوستم عفت (دوستم یه دختر بی نظیر و پاک و مومنی هست) و اینگار یجا بودم خسته شدم و میخوام عفت آمپول بزنه برام بعد یکم حرف میزنیم باهم میبینیم کنار خونه ی عفت اینا چندتا مزرعه هست ک فک میکنم برنجِ بعد دیدم مزرعه کناریه مزرعه ی بلالِ که برای یه غریبست و خیلی زیاد خیلی خیلی زیاد بلال میچینن و دارن کیسه به کیسه میبرن و من همش میگم چقد خوبه و ازین حرفا عفت هم منتظر شوهرش بود ک بره مزرعه ...بلال ها خیلی قشنگ و جالب بودن برام

پاسخ
لینک۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما عفت باعث آرامش روحی شماست و مرتب به شما انرژی مثبت تزریق می کند و خودش هم شرایط خوبی دارد و به ثروت زیاد خواهد رسید. همانطور که او مهربان است و به دیگران کمک می کند خداوند هم روزی او را زیاد خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۰۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت