کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ذغال

اگر کسی در خواب دید ذغال دارد، به همان میزان مال حرام به دست می آورد. اگر کسی به هر اندازه به او ذغال داد، مال حرام از او به شخص می رسد. اگر ذغال در آتش افکند و روشنی آن آتش زیادتر شد، از مال بزرگی به او منفعت می رسد. سیاه شدن لباس و بدن در خواب از ذغال و گرد آن، تعبیرش امکان رسیدن غم و مصیبت است و باید صدقه داد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

10 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

روز

روز : فقط باعرض پوزش من قسمتی از خوابمو نگفتم بخاطر ترس از طولانی شدن ولی دیدم دوستان کامل گفتن من هم جسارت کردم....من پیشتر از این خواب میدیدم که دریک جای زیارتی با خانواده م بودم که البته من وهمسرم توی اون زیارت گاه توی یکی از اتاقاش ساکن بودیم که البته فقط یه اتاق خالی بدون اساس منزل بود..دست فوشهایی بودن اونجا که برنج میفروختن ...دونوع برنج بود یکی گرون تر ویکی به صرفه تر ...خواهرمم میگفت بخر من قیمت دستمه نسبت به جای دیگه قیمتش خوبه منم تصمیم گرفتم یک کیسه ارزون وردارم اما باز تردید کردم وگفتم نه نصفشو بخرم،اما باز هم تردیدکردم ونخریدم چون از شوهرم ترسیدم بگه چرا پول خرج کردم...

پاسخ
لینک۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۳:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید این خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸:۴۰
روز

روز : باسلام...سال نو مبارک
خواب دیدم در جاده ای که به سمت گورستان ولایتمون میره هستم واونجا تعداد زیادی سرباز بودن که تنبیه شده بودن وچاله هایی به طول فرد وکم عمق حفر کرده بودن وذغال گداخته ریخته بودن وسربازها رو درون اون گودالها میزاشتن ومن همین جوری مات ومبهوت بودم که چطوری ناله نمیکنن وانتظار داشتم بسوزن ...اما انگار ذغال گداخته به اون صورت کارگر نبود وکسی نمیسوخت ؟

پاسخ
لینک۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۰:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. دوست عزیز قبل از تعبیر خوابتان عرض کنم که شما شاید در یک شب چندین خواب ببینید ولی فقط حق ثبت یک خواب را دارید. دوستانی که خوابشان را بی وقفه و با یک موضوع و مضمون در یک شب دیده اند و خوابشان طولانی است، به ازای تعداد خطوط خوابشان، از ایشان حق خواب کسر می شود مثلا کسی که 10 خط خواب دارد یک حق خواب و کسی که 30 خط نوشته 3 حق خواب از او کسر می شود. شما خطوط خوابتان طولانی نیست ولی مضمون و موضوع آن متفاوت است. بنابراین حتی اگر یک ثانیه بین خواب اول و دومتان بیدار شده باشید، دیگر یک خواب محسوب نمی شود و باید خواب دومتان را که مربوط به برنج است، بعدا در صفحه ی تعبیر خواب برنج ثبت کنید. خواب دوم شما هیچ ربطی به خواب اولتان ندارد. اما تعبیر خواب شما این است که شما احساس می کنید که تعداد زیادی از مردم شهر شما روحیه هایشان افسرده شده و ناراحت هستندو با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند. مردم به خاطر مسائل مالی با نظم و دیسیپلین زیاد کار می کنند و خودشان را به آب و آتش می زنند تا شرایط زندگی شان بهتر شود و به رفاه برسند. انشالله مردم بر سختی ها غلبه خواهند کرد و این دوران سخت نخواهد توانست زندگی مردم را از بیخ و بن خراب کند و به فساد بکشاند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸:۱۵
نسترن سیاه

نسترن سیاه : با تشکر بسیار.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست گلم از شما قبلا خواهش کردم باز هم خواهش می کنم خوابهایتان را کوتاه ارسال کنید! باور کنید حفظ تمرکز و تعبیر کاملا صحیح برای خوابهای طولانی واقعا دشوار است. شما احساس منفی شدیدی نسبت به آن جمع در محیط فرهنگی دارید و می خواهید با شدت خودتان را از شر آنان حفظ کنید. احساس کینه و تنفر نسبت به آنان دارید و حس می کنید که همه چشمهایشان روی شماست و باید خودتان را اثبات کنید و باید امتحان پس بدهید. شما تمایل دارید به امنیت حقیقی دوران کودکیتان برگردید و تمام انرژیهای منفی انباشته در وجودتان را دفع کنید. شما خیلی وقت است که احساسات منفی را در وجودتان نگه داشته و ابراز نکرده اید و خودتان را در قید و بند نگه داشته اید. حالا تمایل دارید که احساستان را کامل ابراز کنید. اما نگران هستید که برای اشخاص نادرست درددل کنید و آنها به جای دلجویی شما را محکوم کنند. از جهتی فکر می کنید که وقتی کسی گوش شنوا ندارد، برای چه باید با او درددل کرد. پس از خیر درددل کردن می گذرید. حتی از پدرتان هم کمکی نمی گیرید چون همانطور که فرمودید با او هم رابطه ی خوبی ندارید. شما گاهی به این فکر می کنید که امنیت زمان قدیم خیلی بهتر بود شما می توانید در شرایط صمیمی راحت فشار احساسی تان را تخلیه کنید. پدرتان وجهه ی بدی پیش شما دارد. پدر شما ظاهرا شخصیت پاک و حمایتگرایانه دارد ولی از درون سیاه قلب است. امید دارید که خداوند او را هم بیامرزد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۴۴
لیلا

لیلا : سلام.سال نو مبارک.دیشب خواب دیدم یه منقل به طول چند متر بود وتوش پر از ذغال روشن وچند نفر از آشناهامون وچند نفر غریبه دور این منقل ایستاده بودند ومن هم کنار منقل ایستاده بودم وبه ذغال ها که قرمز شده بودند نگاه میکردم ویه سیخ جگر ویه سیخ جوجه دستم بود که نیمه پز بود و این دوتا سیخ رو گذاشتم رو آتیش تا خوب بپزه وبعد از روی آتیش برش داشتم وگذاشتمشون لای نون و شوهر خواهرم یه تکه از جوجه هارو برداشت.بعد توی صحنه ای دیگه دیدم داداشم بهم میگه تو چرا همیشه رختخوابت پهنه وهمیشه خوابی چرا کار نمیکنی وبعد همین حرف رو مامانم بهم زد و من توی خواب ناراحت شدم وگفتم چرا اینها برعکس میگن من همیشه فعالیت دارم ومن این قدر تو خونه کار میکنم وچرا مامانم همچین حرفی میزنه اون که همیشه به من میگه این قدر کار نکن از پا میفتی وناراحت شدم وپشت سر این صحنه دیدم مادرم میگه که داداشم که بیکاره یه جا امتحان داده اگه قبول بشه مسئول یه منطقه ای میشه ویه نامه ای هم دیدم که در این مورد چیزایی توش نوشته شده بود.باتشکر ببخشید که طولانی شد.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. شما و خانواده تان از لحاظ رفاه و شرایط اقتصادی شرایط نسبتا" خوبی دارید و سعی می کنید که امکانات رفاهی بهتری به دست بیاورید. برادر شما اما احساس می کند که زیاد کار می کند ولی به اندازه شما سودی در رفاه و لذت از زندگی نمی برد. مادرتان هم تصدیق می کند که برادرتان از شما بیشتر زحمت کشیده ولی امکانات مالی ضعیفتری دارد. مادر شما امیدوار است که اعتماد به نفس برادرتان در مقابل دیگران بالا برود و شخصیت مثبت و موفقتری از خودش نشان دهد و اینکه به او کار خوبی داده شود که او هم به زندگی مرفه ای برسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱:۳۲
ایمانه

ایمانه : سلام و وقت بخیر خواب دیدم یکی از آقایون فامیل پیاده بود پرسیدم ماشینت کجاست گفت انداختمش دور یه فراری سفارش دادم گفتم خوب میفروختیش گفت نه بابا اصلا در شان من نبود انداختمش دور خیلی هم خوشحال بود

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. لطفا خوابتان را در تعبیر خواب ماشین بنویسید اینجا تعبیر خواب ذغال است و ربطی به خواب شما ندارد.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۵۳
ایمانه

ایمانه : سلام وقت بخیر خواب دیدم اتیش روشن کرده بودیم ذغال گداشتیم تو آتیش کاملا قرمز و افروخته شد بعد روی اون آتیش غذا پختیم و خوردیم ولی خواهرم غذا گیرش نیومد از غذای مونده دیروز خورد میشه تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با سعی و تلاش به ثروت و رفاه می رسید و گرمی و عشق و محبت به زندگی تان راه می یابد. خواهرتان از نظر احساسی، احساس تهی بودن و تنبلی و کسادی می کند و حس می کند که به او محبت زیاد نمی شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۰۰
ایمانه

ایمانه : سلام وقت بخیر خواب دیدم اتیش روشن کرده بودیم ذغال گداشتیم تو آتیش کاملا قرمز و افروخته شد بعد روی اون آتیش غذا پختیم و خوردیم ولی خواهرم غذا گیرش نیومد از غذای مونده دیروز خورد میشه تعبیر کنید لطفا

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز برای تعبیر ثبت شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۱۶
ایمانه

ایمانه : سلام خواب دیدم همسر یکی از دوستان دوران دانشجوییم در حالیکه باردار بوده مرده از پله های خونه پدریش افتاده و مرده همه میگفتند خیلی فجیع مرده گذاشته بودندش توی تابوت و همه دورش جمع بودند دکترا گفته بودند تا چند روز نباید دفن بشه باید بعد ار چند روز دفنش کنید یه نفر گفت از بس که بد بوده انقدر بد مرده الانم نمیذارند خاکش کنند شوهرش خیلی آشفته و داغون بود همه سیاه پوشیده بودند ولی من سفید خودم از لباسم تعجب کردم تو خواب

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر دوستتان خیلی مشکلات زیادی در زندگی اش دارد و شکست خورده و زندگی او متحول شده است. او احساس افسردگی شدید دارد و می خواهند به او کمک کنند که ناراحتی و افسردگی اش از بین برود و او راتنها نمی گذارند. روحیه همسرش هم خراب شده و همه ناامید هستند که او حالش خوب شود ولی شما امیدوارید که او بهبود یابد . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴:۴۳
passerby

passerby : باسلام وقت بخیر. مادرم خواب دیدن گوشه ای از خونه قبلی و قدیمیشون( که الان در حال ساخت و سازه ولی به دلایلی فعلا متوقف شده) پر از ذغاله و لابلاش پر از زباله و آشغاله آقای ناشناسی اونجا هستن میگن بذارید اینارو الک کنم تا زباله هاش جدا بشه مادرم میگه لازم نیست همه اینارو با زباله هاش از اینجا بردارید ببرید ما لازمشون نداریم کنار یا بیرون خونه هم چندتا خانم با چادر سیاه ایستادن که احتمالا از اقوام مادرم بودن که قبلا فوت کرده بودن و مادرم می‌گفت بیایید اینجا یه واحد یا اتاق بدیم بهتون اینجا زندگی کنید ولی هیچ جوابی نداده بودن و فقط ساکت ایستاده و نگاه میکردن. ممنون میشم اگه تعبیر بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما می خواهند افکار ناراحت کننده ، غم و غصه و همه چیزهایی که باعث شده تا در گذشته بابتش بسازند و بسوزند از بین برود و از ضمیر خاطرشان پاک شود. مادر شما می خواهد خاطرات خوش کسانی که قبلا فوت شده اند را با خودشان نگه دارند و همه بدیها و مشکلات و کینه ها را دور بریزند. همه را حلال خواهند کرد. روح امواتتان شاد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۱۳
Sara

Sara : سلام خواب دیدم یه تیکه ذغال رو روی آتیش میگیرم و یکم شعله ور میشه و اینکه بابتش پول میدم ولی یادم نیست برای چی اینکارو کردم بعد انگار اون ذغال یکم کوچیک بوده میرم یه ذغال بزرگ اندازه یه تیکه تنه درخت برمیدارم و میذارم رو اتیش که شعله ور بشه ولی انگار قیمتش خیلی زیاد بود یادمه ۵۰ هزار تومن بود...روی هر دو تا ذغال آتیش بود

پاسخ
لینک۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ذغال ثروت و رفاه است و به جای مشکلات ثروت به زندگی شما می آید و شما بار دیگر مشکلات بیشتری را بیرون می ریزید و ثروت بیشتری به زندگی تان می آید. جشن و شادی به زندگی تان خواهد رسید.

پاسخ
لینک۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۵۹

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت