کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب راسو

دیدن راسو در خواب سارق است. اگر کسی ببیند در خانه اش یا در دکان یا محل کارش راسویی رفت، دزد به آن مکانها دستبرد می زند و کشتن راسو، اسیر شدن دزد است. اگر راسو را در دست داشت، مال سرقت شده را از دزد باز پس می گیرد. اگر کسی دید راسویی در خانه یا در مزرعه اش زندگی می کند، حتما دزدی خانگی دارد؛ دزدی که اهلی و آشناست و مال و ثروت او را اندک اندک می برد. اگر در خواب دید به راسو غذا می دهد، مال خود را به کسی می دهد که اگر هم ندهد،او می دزدد و می برد.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن راسو به خواب دزد است. اگر ببیند راسو در خانه یا در دکان رفت، دلیل کند که دزد در آنجا شود و چیزی بدزدد. اگر ببیند که راسو را بکشت، دلیل که دزدی را بگیرد و بر او ظفر یابد. اگر ببیند گوشت راسو می خورد یا چیزی از اندامهای او در دست داشت، دلیل است که مالی از دزد بستاند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند راسو وی را بگزید، دلیل که بیمارشود و سرانجام شفا یابد. اگر ببیند که با راسو جنگ و نبرد می کرد و بر او غالب آمد، دلیل که بر دزد چیره شود و او را قهر کند.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن راسو به خواب، بر سه وجه است:
  1. غم و اندوه،
  2. دزد،
  3. بیماری.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

1 دیدگاه

فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت برای دریافت تعبیر خواب از طریق تلگرام به آی دی @yotaabcom پیام دهید.

Mohsen

Mohsen : با سلام خدمت شما خانم هراتی
خوتب دیدم با چند تا از دوستان که نمیشناختمشون تو جاده ای با ماشین داریم میریم مثل جاده شمال هوای ابری بارونی که یه ماشین پشت ما داشتن میومدن در حال فیلمبرداری که فکر کردیم عروس دامادن اما نبودن و انگار فیلم بود که از ما رد شدن یه پسر دختر تو یه ماشین بودن از ما رد شدن بعد یه خورده جلوتر گفتم واای چقدر هوا عالیه هوای بارونی ابری و دوست دارم که بغل جاده وایسادیم که از دور چند تا راسو دیدم مشکی با خطای سفید خیلی زیبا و با تعجب گفتم بچه راسوهارو رفتیم جلوتر به سمت پایین جاده یه خارپشت سفید دیدم بعد امپدم اینورتر کلی حیوون دیدم آهو بره میمون که اومدن سمتم منم خوشحال نشستم اومدن بهم چسبیدن مخصوصا آهو دقیق یادمه که با گوشیم سلفی بگیرم تا گوشیو درآوردم دورم جمع شدن حیوونا اما گوشیم گیر کرده بود نمی انداخت دو سه بار هی امتحان کردم اما نشد این حیوونا هم هی دورم حمع میشدن تا باهام سلفی بگیرن بغلشون میکردم اما عکسه نشد یخورده ناراحت بودم همچین صحنه ای رو از دست داده بودم بعد رفتیم پایینتر رسیدیم به یک خرابه خونه قدیمی میگشتیم زیر خرتو پرتا یه عقرب سیاه بزرگ دیدم که رد شد به دوستم گفتم عقربو دیدی بعد ازون محل دور شدیم بعد خودمو تو یک مکان دیدم که همونجا بود اما حالت کارخونه داشت دوستام اونجا در حال کار بودن یکی از بچه ها همکارم داشت یک سری کفپوش جابجا میکرد منم کمکش کردم بعد دیدم گوسفند خریدن میخوان قربونی کنن اما گوسفند نبود میمون بود هی میگفتم این میمونه گوسفند نیست کسی باورش نمیشد گفتم بابا نگاه کنید داره رو پاهاش راه میره گوسفند مگه میتونه تا باورشون شد بعدم گوسفند فروشه همونجا بود رفتن عوضش کنن زیاد بود خوابه اما همینا یادمه خانم هراتی عزیز

بابت زحماتتون ممنونم

پاسخ
لینک۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۰:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در مسیر زندگی تان به سمت موفقیت پیش می روید و امیدوار هستید که دورانی خوش برایتان پیش بیاید. از گذشته دنبال یک زندگی عاشقانه بوده اید و تا امروز هم احساستان این است که این زندگی را خیلی ها تجربه کرده اند و شما فقط نظاره گر این زندگی بوده اید و چیزی که می خواستید را بدست نیاورده اید. علیرغم اینکه سعی می کنید مثبت اندیش باشید، گاهی از حرکت و پیشروی به سمت اهدافتان دست می کشید و در ذهن خودتان شرایطی را که برایتان پیش می آید و یا آمده را نظاره می کنید. شما به این فکر می کنید که گاهی با صراحت لهجه تان و یا با جسارت و شجاعتتان بنای ناسازگاری را با مردم داشته اید و آنها را از خودتان رانده اید و خودتان یا آنها را ناامید کرده اید و خشمگین شده اید و فکر می کنید که آنها هم در قبال شما همینطور بوده اند. گاهی برای خودتان در تنهایی غصه خورده اید و رفتاری خشن با دیگران داشته اید. گاهی سعی کرده اید سیاستمدارانه و زیرکانه و ابزیرکاه عمل کنید و گاهی سرشار از عشق بوده اید اما مشکل شما این است که شما نمی توانید به اندازه کافی روی خودتان تمرکز کنید و بیشتر به این نگاه می کنید که دیگران چطور هستند و چکار می کنند. گاهی هم حس می کنید که دیگران شما را درک نمی کنند و با آنها در ارتباط روحی نیستید. به شرایط وخاطرات قدیمتان فکر می کنید و حرفهای نیشداری که شما را رنجاند. اما سعی می کنید که از اول فکرتان را بسازیدو افکار قدیمی را کنار بگذارید. می خواهید روی خودتان کار کنید و قدرت تشخیصتان هم زیاد است شما آدمهای موذی را از آدمهای بی مغز به راحتی تشخیص می دهید و این تجربیات باعث شده که لااقل آدم شناستر از باقی مردم بشوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲:۴۱
Mohsen

Mohsen : خیلی ممنون از محبتتون بابت تعبیرهای خوبتون خیلی حرفه ای دست مریزاد
من همونم خواب سریالی همسر موفق باشین

پاسخ
لینک۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : :))))) خواهش می کنم

پاسخ
لینک۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳:۳۳

فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت برای دریافت تعبیر خواب از طریق تلگرام به آی دی @yotaabcom پیام دهید.