کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب رانندگی

راننده درخواب کسی است که برای مدتی کنترل زندگی شما را به دست می آورد. اگر خواب ببینید با کسی سوار اتومبیلی شده اید و او رانندگی می کند، در مقطعی از زندگی شما، آن شخص دست به اعمالی می زند که بخشی از زندگی شما را متاثر می کند.

اگر خودتان رانندگی کنید، کنترل زندگی خویش را به دست دارید. اگر ببینید به آرامی رانندگی می کنید، از انجام وظایف خود در زندگی نتایج مساعدی را به دست می آورید. اگر ببینید با سرعت ماشین می رانید، با گذشتن از مراحل خطرناکی در زندگی، به نتایج مطلوبی دست خواهید یافت و به کامیابی خواهید رسید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

139 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مهربانو

مهربانو : خواب دیدم که یه جای تفریحگاهی هستیم و خواستیم بر گردیم و مادر شوهرم که حدود۶۰ ساله و اصلا رانندگی بلد نیست پشت فرمون بود و منو سه تا از دخترعموهای شوهرم که زیاد تو فامیل دوستداشتنی نیستن سوار ماشینش شدیم ومادرشوهرمم داشت رانندگی میکرد و من انگار جعبه عقب و پشت به اونا بودم و پاهامم بیرون حالت آویزون بود تا به یه جایی رسیدیم وایسادیم تا بقیه ام بیان. ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۶:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نیاز به آرامش دارید. مادر شوهرتان سعی می کند که کارها و زندگی تان را کنترل کند و دختر عموهای مادرتان هم از او تبعیت می کنند. شما به افکار آنان علاقه ای ندارید و اهمیتی نمی دهید و با وجودی که در ظاهر آنان را همراهی می کنید ولی در عمل، کاری را می کنید که خودتان دوست دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴:۱۱
مهربانو

مهربانو : زنده باشید ممنونم از تعبیر قشنگتون

پاسخ
لینک۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۷:۴۱
بهزاد

بهزاد : سلام وقت بخیر
خواب دیدم شب داخل کوچه تاریکی در حال رانندگی هستم که به سه راهی رسیدم سمت چپ رو نگاه کردم دیدم در تاریکی سه تا خانم در حال قدم زدن و زندیک شدن هست که پیش خودم خدا خدا می کردم که دخترداییم باشه ( بهشون علاقه دارم) وقتی که نزدیک شدن و وارد روشنایی شدن دیدم که خودشون هستن با مادر و خواهر شون که من به تماشایی دختر داییم پرداختم وقتی که نزدیک تر شدن ماشین روشن کردم و به سمت راست پیچیدم و تو اینه به عقب نگاه می کردم و خدا خدا می کردم که صدام کن اما خواهرش صدام کرد منم خودم زدم به نشنیدن و پیش خودم گفت اگر خودش صدا زد می ایستم که خبری نشد و من به راهم اهسته ادامه دادم که رسیدم به خیابان اصلی و وقتی وارد شدم دیگه ایشان ندیدم رفتم بالاتر و دور زدم جلوی مغازه ای ایستادم
سپاس از وقتی که می گذارید

پاسخ
لینک۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به محدودیت ها و شرایط بغرنجی که در آن قرار گرفته اید فکر می کنید و می خواهید مسیر زندگی تان را مشخص کنید. شما از نظر احساسی وابستگی زیادی به دختر دایی تان دارید که او هم البته مثل شما خودش را با محدودیت ها و شرایط سختی مواجه می داند. اما از آنجاییکه نمی خواهد به صورت مستقیم به شما ابراز علاقه کند ( هر چند خانواده اش شما را مناسب او بدانند) شما منطقا تصمیم می گیرید که بروید و راه تازه ای در زندگی تان پیدا کنید و به انتخاب های پیش رویتان نگاه می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۲:۳۳
طاهره

طاهره : سلام خواب دیدم هوویم دم درب منزلش هست وبه نظرم امد میخواهد ماشینش را ببرد پارک کند.(((اوماشین ندارد وپارکینگ هم ندارد)))چادر مشکی به سر داشت یک سوییچ ماشین در دستش بود.

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. هووی شما فکر خودش است و می خواهد آرامشش را حفظ کند. او می خواهد افکارش را از همه بپوشاند و کسی از کارهایش با خبر نباشد. او قدرت و اختیار کنترل زندگی خودش را به دست گرفته و خودش برای زندگی اش تصمیم گیری می کند و زندگی اش را کنترل می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۹:۵۹
Ad0rina

Ad0rina : سلام ، خواب ديدم سوار ماشينم كه شاسي بلند هم بود بودم( در واقعيت ماشين ندارم) در حالي كه يكي از همكارام(خانم ) بهم نگاه ميكرد كمي كه شروع به حركت كردم ماشين چپ كرد ويك دور زد و دوباره اومد روي ٤ چرخش ولي آينه سمت كمك راننده بسته شد من به مسيرم ادامه دادم و گفتم اشكال نداره يك جاي مطمئن كه رسيدم اينه رو درست ميكنم و براي ادامه مسير از آينه هاي ديگه استفاده كردم، در كل اين مدت هم بارندگي بودو برف پاك كن روشن بود.و سرعت رانندگيمم تقريباكمي بيشتر از حد مجازو نرمال بود

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۳:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که با قدرت و پرستیژ، زندگی تان را کنترل کنید و مستقلا به سمت اهدافتان به پیش بروید. ولی مانعی موقتی در راه رسیدن شما به اهدافتان، به وجود می آید که خیلی زود رفع می شود. اما شما منطقی برخورد نمی کنید. احساساتی می شوید و سعی می کنید که منفی بافی نکنید. اما عجولانه قضاوت می کنید و این به ضرر شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷:۰۳
bahara

bahara : خانم هراتی عزیز

با سلام و احترام. . لطفا متن خوابم رو نمایش ندید. سپاسگزارم

پاسخ
لینک۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. او سعی می کند که کاملا تعمدی، در حق شما مرتکب گناه و خطایی بشود و شما از اینکه او به شما ظلم می کند، به خدای بزرگ شکایت می کنید تا زندگی اش از حرکت باز ایستد و او از ترس نفرین شما از اینکار دست برخواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۶:۳۴
ayshan

ayshan : سلام استاد، خواب دیدم با مادرم رفتم دفتر دوس پسرم که تقریبا 8 سالی میشه ارتباط نداریم و دفترش یه جای قدیمی باکلاس بود دوتا منشی داشت که من همش احساس میکردم زنشه ولی زنارو محل نمیذاشت توجهش بمن بود که توی خواب تویوتا کمری داشت، داد بمن رانندگی کردم، تو مسیر بی آر تی رانندگی میکردم و ازدحام جمعیت بود که از فرمان گرفتم به شکل آویزون درومدم فرمان خودبخود رفت بالا که با خودم میگفتم خوبه خودروی بدون دنده بلدم رانندگی کنم و راحت تره، رسیدم خونه با همون ماشین دوس پسرم. مادرش که فوت کرده اونم حضور داشت در بعضی از جاهای خواب که یادم نیست و بهش از ته دل گفتم خدا رحتمش کنه.(چون قبلا با مادرش خواستگاری کرده بودن و بابام بخاطر بالا بودن سنش نذاشت بعدا مادرش فوت کرد) با تشکر

پاسخ
لینک۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما به خاطرات قدیمی تان فکر می کنید و اینکه او متمول بوده و با این وجود به شما علاقمند بوده است. او برای شما اختیار عمل و قدرت زیادی قائل بوده و کنترل زندگی اش را به شما سپرده بوده و بدون اینکه شما به اندازه ی او مجرب بوده باشید، به شما اختیار داده بوده تا قلبش را کنترل کنید. روح مادرشان شاد. شما برای او و نیز برای این آقا ارزش زیادی قائل هستید. سن فقط یک عدد است. روح انسان است که پیر یا جوان می شود. اگر افسرده باشید پیر دل هستید در اوج جوانی و اگر شاد و سرحال باشید و روحیه ای مثبت داشته باشید، زنده دل و جوانید در اوج پیری. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۶:۵۵
Ommolbanin

Ommolbanin : سلام شهره هستم خواب دیدم با همسرم با ماشین از خیابونی مسکونی تجاری میگذریم کمی سربالایی و هر بیست متر یه سرعت گیر داره همسرم رو صندلی لم داده و کمی فرو رفته من میترسم نکنه جلو رو‌ نبینه ولی محتاطه و متوجه میشم که می بینه و سرعتگیرها رو به آرومی رد میکرد هر از گاهی پسر بچه ها جلو‌ماشین ظاهر میشدن و من میترسیدم بهشون بزنه ولی بلافاصله بچه ها کنار میرفتن، بعد دوچرخه سواری شبیه دلقکها جلو ماشین میاد که اونم میره کنار و شوهرم همینطور با حالت لمیده رانندگی میکرد و هر از گاهی چشماشو‌بالا می برد تا خیابون رو ببینه . به انتها رسیده و به سمت‌چپ فرمان گرفت که دیدیم بازار محلی و‌شلوغیه و مجدد همون مسیر رو می خواستیم‌ دور بزنیم و برگردیم که بیدار شدم ساعت هشت صبح بود.

پاسخ
لینک۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۷:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما سعی می کند که در امور مالی و هدایت زندگی تان خیلی با احتیاط برخورد کند. او می داند که در بعضی زمینه ها باید با دادن صدقه و حمایت از دیگران، به زندگی تان برکت بیشتری وارد کند و شما نباید نگران باشید که او نمی تواند کنترل زندگی تان را خوب در دست بگیرد. شوهرتان همه ی مشکلات کاری و مسائل مضحکی که فکرتان را ناراحت می کند را یکی یکی حل و فصل خواهد کرد. شرایط به گونه ای است که شما احتیاجاتتان زیاد است و انتخابهایتان کم و مجبورید که صرفه جویی کنید و محتاطانه پولتان را خرج کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲:۳۷
Binazir

Binazir : من خواب دیدم دارم با ی ماشین سفید رانندگی میکنم و خواهرم کنارم نشسته و بدون مشکل دارم ب راهم ادامه میدم مامانم پشت سرمون نشسته بود هی حرف میزد و تمرکز منو بهم میزد .من کنار ایستاده بودم یهو ماشین رفت وسط خیابون من زود برشگردوندم و ب راهم ادامه دادم اخر مسیر رسیدیم ب مدرسه ای ک دبیرستان اونجا بودم . اونجا فقط خودم بودم دیگه مامانم و خواهرمو ندیدم

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که کنترل زندگی تان را بدست گرفته و با کرامت و آرامش زندگی کنید. خواهرتان از شما تبعیت می کند و نظرات مادرتان در باره ی شیوه ی کنترل زندگی تان زیاد برای شما مهم نیست و یا او احساس می کند که شما به نظرات او زیاد اهمیت نمی دهید. شما سعی می کنید که درست زندگی کنید هر چند که هنوز درسهای زیادی هست که از زندگی باید بیاموزید ولی می خواهید که خودتان زندگی تان را کنترل کنید و از تجارب خودتان در زندگی بهره ببرید. این زندگی شماست. ولی یادتان باشد که آدم عاقل به بهترین نصایح گوش می کند و بهترین آنها را می پذیرد. نصیحت ها هم مثل تلویزیون و صندلی و تخت و فرش... که کسی از قبل اختراعشان کرده، می توانند باعث آرامش انسان شوند و لازم نیست شما خودتان فرش ببافید صندلی درست کنید و تخت خوابتان را با دست خودتان بسازید. در جامعه تعامل با دیگران داشتن به نفع شماست و استفاده از تجارب دیگران خیلی بهتر است از اینکه کورکورانه وارد ماجرایی شوید که تهش شکست است و همه می دانند جز خودتان!!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۳:۴۰
Negar

Negar : سلام خانم هراتی عزیز وقتتون بخیر.شارژ کردم و خوابم را دوباره ارسال کردم

پاسخ
لینک۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۳:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر عزیزم. در نوبت هستید.

پاسخ
لینک۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۲:۲۲
Negar

Negar : سلام خانم هراتی. لطفا خواب نمایش داده نشود.تشکر.

پاسخ
لینک۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۲:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. میلاد سعی می کند که با رفتاری با کرامت و صادقانه کنترل اوضاع را به دست بگیرد و شخصیتی قوی و مغرور و حمایتگرایانه مانند پدرتان از خودش بروز می دهد. او سعی می کند که تمام موانع موجود در رسیدن به اهدافتان را کنار بزند و پدرتان از او تبعیت می کند و در حالی که شما منتظرید بدانید که او و پدرتان چه می کنند ولی رفتار شما منوط به رفتار ایشان و همراستای آنان است. هیچ نیرویی نمی تواند مانع پیشروی میلاد به سمت اهدافتان باشد. در زمانی که ایجاب کند، او حاضر است که کنترل و اختیار زندگی اش را دست پدرتان بسپارد و از او تبعیت کند. او می خواهد که با شما ازدواج کند و به رابطه تان سندیت ببخشد. بوسه ی او به علاقه ی او به شما اشاره می کند ولی اینکه نفس او شبیه خواستگار سابقتان است به این اشاره دارد که شما از بطن موضوع مطمئن نیستید. مخالفت او برای بوسه به مخالفت او برای جدایی از شما اشاره دارد و تمام شواهد امر در این خواب گویای این است که او تلاش می کند که به شما برسد. شما اما در تردید هستید و مرتب در تصمیمتان به عقب و جلو می روید و نمی خواهید که در رابطه با این احساستان کوتاه بیایید. اگر شما متمول هستید، باسن برجسته تان می تواند اشاره ای به این امکانات مالی کند و گرنه برجسته بودن آن به حمایت کسی از شما اشاره می کند. خیلی از مردم از همین روش میلاد و شما پیروی می کنند و همرنگ و یکسو برای رسیدن به خواسته هایشان تلاش می کنند. حالا گذشته از این ماجرا و اینکه شما هنوز به میلاد اعتماد ندارید، انصافا ازدواج با کسی که تمام فامیلش بر علیه شما هستند و خودش هم نمی تواند حقانیت خودش را به شما اثبات کند خودش جای سوال دارد. اگر میلاد با شما ارتباطی ندارد با او کاری نداشته باشید و حساسیت به خرج ندهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۲:۰۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت