کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ران

تعبیر دیدن ران در خواب، دو وجه دارد. یا به فامیل بر می گردد و یا به ثروت و دارایی هایی که بر آنها متکی هستیم. حتی نام نیک و شهرت می تواند به شکل ران در خواب های ما ظاهر شود. اگر خواب ببینید که به ران راست خود نگاه می کنید، در فکر فامیل پدری و اگر به ران چپ می نگرید، دراندیشه فامیل مادری هستید.

اگر کسی ران راست خود را ضعیف دید، از فامیل پدری دور می شود و اگر ران چپ را ضعیف دید، از فامیل مادری دور می شود. اگر ران راست مجروح شد، از فامیل پدری کسی بیمار می شود و اگر ران چپ را مجروح ببینید از فامیل مادری کسی بیمار خواهد شد. اگر رانهای خود را قوی ببینید، بر نیروی جسمانی شما اضافه خواهد شد. اگر کسی ران های خود را به هم چسبیده دید، از بستگان خود دور نخواهد شد و اگر کسی مجرد باشد، با بستگان پیمان ازدواج می بندد.

در تعبیری دیگر اگر در خواب دیدید ران های ورزیده و چاق و محکمی دارید، بر قدرت و شهرت خویش متکی می شوید و دیدن ران های لاغر تعبیر عکس را دارد. اگر در خواب دیدید گوشت ران شما کنده شده، بخشی از مال شما از بین می رود.
اگر دیدید که ران شما زخم یا دردناک شده، یا به پول شما لطمه می خورد و یا به نام نیک و شهرت شما. اگر دیدید خودتان گوشت ران خود را کنده اید، نشان آن است که مال خود را خودتان هدر می دهید یا با انجام عملی نامناسب موجب بدنامی خویش می شوید.

محمد ابن سیرین می گوید: ران دیدن، قوت او و خویشان است. اگر ببیند ران او شکست یا بیفتاد، دلیل که از خویشان خود جدا شود و به تن ضعیف گردد و در غربت هلاک شود. اگر ببیند که ران کسی را ببرید، یا بیفکند، آن کس را همین دلیل کند.

ابراهیم کرمانی می گوید: ران راست، دلیل کند بر خویشان پدری و ران چپ، دلیل بر خویشان مادری کند. اگر ببیند که ران او باریک شد، خویشان او ضعیف شوند. اگر ببیند ران او پاره شد، نشانه این است که به خویشان او از جانب شخص بزرگ و مهتری، اندوه و خواری برسد. اگر ببیند گوشت رانهای او افتاده بود، دلیل است که مال خویشانش ضایع شود.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند رانهایش به ریسمان بر یکدیگر بسته شد، دلیل که از خویشان جدا نگردد و پیوستگی کند به نکاح. اگر ببیند گوشت ران خود را می خورد، دلیل کند که به قدر آن مال خویش خورد.

    امام صادق (ع) می فرماید: ران در خواب دیدن، برچهار وجه است:
  1. اهل بیت،
  2. دوستان که بر ایشان اعتماد باشد،
  3. خشم،
  4. مال.
  5. ران در خواب اهل بیت است و مال و دوستانی که می توان به آنها اعتماد داشت. اگر ببینید یک ران شما چاق است و دیگری لاغر، دوستان و دشمنان شما متمایز هستند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

2 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

MMitra

MMitra : ممنونم از لطفتون و وقتی که گذاشتید. بسیار ممنونم بابت هشداری که دادید.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم.

پاسخ
لینک۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸:۵۳
MMitra

MMitra : با سلام و وقتتون بخیر. راستش من یه خواب دیدم که اجزای زیادی برای تعبیر داره. بنابراین نمیدونستم خوابو بایستی کدوم صفحه بنویسم و این صفحه رو با اجازه شما انتخاب کردم. خواب دیدم یک صحنه ای رو که در اون یه خانمی با دست مردی رو به من نشان داد و گفت این آقا همسر آینده توست. وقتی نگاهم به این شخص افتاد دیدم ایشان یکی از آشنایان قدیمی است که سالها پیش ازدواج کرده ولی من از ایشان بی خبرم. وقتی نگاهم به این شخص افتاد اول به موهای سرش نظرم جلب شد با خودم گفتم چرا موهاش سیخ سیخی. این آقا یا کچل بوده و تازه مو در آورده و یا مو داشته و تازه موهاشو تراشیده. بعد نگاهم به ابروها و مژه هاش جلب شد. گفتم وای چه ابروهای پر پشت و چه مژه های بلندی داره. بعد خیره شدم به دو تا چشمش. گفتم چقدر چشمای درست و تیره ای داره بعدش انگار یک سفری به عمق چشماش داشتم نمی دونم دقیقا نور دیدم در چشماش یا چیز دیگری دقیق یادم نیست. بعدش چشمم افتاد به سبیل و ریشش و گفتم وای ریش و سبیل هم که داره(لازم به ذکره که ریش سببلش معمولی بود، در واقعیت فکر کنم این آقا ریش و سبیل نمیذارن). بعدش توجهم به سمت لباش که بسته بودند کشیده شدمخصوصا لب پایینش. بعدش دیدم این آقا یک لباس سیاه به تن داره و انگار از نظر ظاهری هم تا اندازه ای چاقه به طوریکه لباسش واسش تنگ بود. بعد یادم میاد که داشتم با خودم غر می زدم وای چاقم که هست و چه شکم بزرگی داره! بعد یهو توجهم دوباره به سمت پیراهنش جلب شد پیراهنش به نظر کثیف میومد انگار لکه هایی روی پیراهنش بود. بعدش شلوارشو دیدم که به نظر قهوه ای رنگ بود و اونم مثل پیراهنش کثیف بود. پیراهنش رو روی شلوارش انداخته بود و کمربندش دیده نمی شد. در اینجا من داشتم با خودم می گفت وای چرا لباساش کثیفه و چرا پیراهنشو روی شلوارش انداخته اصلا معلوم نیست کمربند داره یا نه. بعدش دیدم این آقا روی زمین نشسته به حالت چهارزانو و رانهای بزرگی داره. که من باز داشتم غر می زدم چه رانهای بزرگی داره. در انتهای خوابم چشمم به دستش افتاد که یک انگشتر از این انگشترایی که مردان مذهبیمون به دست می کنند به یکی از انگشتانش هست به نظرم اومد انگشترش عقیق باشه. بعدش از خواب پریدم. خواب عجیبی به نظر می رسید و اینه که مزاحمتون شدم واسه تعبیرش. ممنون از لطفتون و وقتی که می گذارید.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه به شما گفته اند که این آقا که یکی از آشنایان قدیم است شوهر شماست؛ منظور این است که یا نسبتی با او دارد یا از لحاظ فکری و عقیدتی شبیه به اوست. همسر آینده شما فکرش راحت است و مشکلی ندارد که خیالش ناراحت باشد ولی خیلی هم دوست و آشنا ندارد. او احساس خود را بروز نمی دهد و سعی می کند که به شیوه ای نامحسوس خودش را ابراز کند. مثلا مستقیم به شما نمیگوید که دوستتان دارد و سعی می کند که در عمل ابراز کند. او خوشبین و خوش شانس است ولی مرموز است و حرفش را به هر کسی نمی گوید. شخصیت واقعی خودش را نشان نمی دهد. او زیاد رمانتیک نیست و قدرت را از کلامش ابراز می کند و هر چه او بخواهد همان باید انجام شود. او رازدار و کینه ای و جدی است و خیلی پولدار است. در مورد مسائل اخلاقی او نمی گذارد که به او بد بگذردو دیسیپلین و نظم ندارد. از لحاظ استقلال مالی قوی است و احساس می کند که یک سری مسائل او را محدود کرده و نمی تواند هر کار که دوست داشت انجام دهد. در ارتباطات و راههایی که قدم بر می دارد گناهکار است ولی ظاهری مذهبی دارد و روزی اش زیاد است. لطفا اگر او به خواستکاریتان آمد او را نپذیرید!!! :)))) این خواب می تواند به منزله هشداری برای شما باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۱۱

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت