کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب زیارت

اگر خواب ببینید که به زیارت حرم امامان و معصومین رفته اید، به ایمنی و آرامش خاطر خواهید رسید. زیارت هر یک از امامان در خواب، نشانه رضایت قلبی ارواح آن معصومین از بیننده خواب و نوشته شدن ثواب زیارت برای او است.

معنی لغوی کلمه حرم در عربی به معنی جای امن و ایمنی است. اگرکسی ببیند که در حرم کعبه بود، از آفات دنیا ایمنی خواهد یافت یابد و انشاء الله به حج خواهد رفت.

امام صادق (ع) می فرماید: اگر کسی در خواب ببیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید خواهد شد. اگر کسی ببیند به حرم پادشاهی ظالم رفت، دلیل که کاری کند که از آن کار بدنام گردد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی ببیند وارد حرم پادشاه یا حرم مردی بزرگواری شد، دلیل که از شر پادشاه یا حاکم وقت ایمن شود و از پادشاه یا حاکم وقت، به او خیری خواهد رسید.

جمعی از معبران می گویند: اگر کسی خواب ببیند در حرمی مشغول زیارت است، حاجتی دارد که زیارت آن شخص، موجب حاجت روایی او خواهد شد.
اگر کسی ببیند پادشاه یا حاکم وقت، او را به حرم خویش دعوت کرد و او به آنجا رفت، مقامی از جانب حکومت خواهد یافت و کاری خواهد کرد که باعث بدنامی او خواهد شد.

تعبیر خواب زیارتگاه

زیارتگاه در خواب به جای امن و قرار گرفتن در ایمنی تعبیر می شود. اگر خواب ببینید به زیارتگاهی رفته اید، حاجتی در دل دارید که به واسطه کسی که به زیارت حرم او رفته اید، و به برکت دعای خیر آن شخص، به حاجت خود خواهید رسید و یا عملی انجام داده اید که ثواب زیارت حرم آن شخص به شما خواهد رسید.

تعبیر خواب زیارت اهل قبور

اگر کسی در خواب دید در گورستان مشغول خواندن فاتحه است، از مرگ و میرها عبرت می گیرد. اگر دید در گورستان از قبری، مرده ای با او سخنان دلنشین گفت، اعمالش خوب است و اگر سخنان عتاب آمیز می گفت، بد کردار است و باید به سوی خدا با توبه بازگشت کند.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن گورستان بر سه وجه است:
  1. غم،
  2. زندان،
  3. محنت.

محمد ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خواب قبرستان، ارتباط و مصاحبت با افراد جاهلی می‌باشد که دین و دنیای آن‌ها در فساد و تباهی است.

تعبیر خواب زیارت امام رضا (ع)

اگر کسی خواب ببیند که به مشهد برای زیارت اما رضا (ع) رفته است، عملی انجام داده که برای او ثواب حج نوشته شده و شفاعت امام رضا (ع) را برای خود خریده است. همچنین زیارت حضرت امام رضا، نشانه حاجت روا شدن بیننده خواب و در ایمنی و آسایش قرار گرفتن او است. کسی که این خواب را ببیند خداوند تعالی او را از شر دشمنانش ایمن نگه خواهد داشت انشاء الله.

تعبير خواب زيارت امام حسين (ع)

اگر کسی خواب ببیند به زیارت امام حسین (ع) نائل شده است، امام حسین (ع) از او راضی است و چنین شخصی باید افکار و اندیشه ای مانند امام حسین (ع) داشته باشد. انسان پرهیزکار، از خود گذشته، شجاع و فداکاری شود و فقط برای رضای خداوند زندگی را بگذراند. پس اگر کسی چنین خوابی دید، عملی انجام داده است که شفاعت و رضایت امام حسین (ع) را برای خود خریده و در آخرت ایمن خواهد بود.

تعبیر خواب زیارت کربلا

اگر خواب دیدید که به کربلا رفته اید، مانند یاران امام حسین (ع) مورد شفاعت ایشان و از بندگان صالح خداوند محسوب خواهید شد.

تعبیر خواب زیارت امامزاده

اگر کسی خواب دید به زیارت امام زاده ای رفته است، خوب است که برای روا شدن حاجت خود، از امام زاده ای که نزدیک به اوست، درخواست کند تا برای او دعای خیر کرده و به واسطه و به دلیل پاکی و بی گناهی آن امام زاده، خداوند متعال دعای بیننده خواب را انشاء الله مستجاب بفرماید.

اگر کسی در خواب ببیند که به زیارت امام زاده ای می رود، و برای شادی روح و برای قربت و نزدیکی به خداوند متعال دعا می کند، به برکت وجود امامی که امام زاده به او نسبت داده می شود، انشاء الله حاجت روا خواهد شد.

تعبیر خواب زیارت حضرت معصومه

حضرت معصومه (س) خواهر حضرت امام رضا (ع) بوده و از معصومین و شفاعت کنندگان درگاه خداوند برای صالحین و مردم با ایمان محسوب می شود. اگر کسی خواب دید که به زیارت ایشان رفته است و حاجتی در دل دارد، باید سعی کند در بیداری انشاء الله به زیارت ایشان برود، زیرا این خواب نشانه این است که ایشان به بیننده خواب نظر رئوفت و دوستی دارند و انشاء الله دعای خیر ایشان همراه کسی است که در دل با نیت پاک و به دور از گناه، از خانواده امام رضا (ع) درخواست دعای خیر دارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

842 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

تیرداد

تیرداد : سلام خواب دیدم به دوستم الکی گفتم رفتم زیارت امام رضا 12 ملیون خرج کردم گفت اون گفت چطور اینقد خرج کردی گفتم دوتا انگشتر خریدم 500 هزار بعد برا اینکه ضایع نشم رفتم پشت شیشه اژانس مسافرتی نگاه کردم بینم قیمت پرواز تهران مشهد جند هست که بگم با هواپیما رفتم البته دوستم باور نکرده بود .

پاسخ
لینک۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما وانمود می کنید که خیلی قدرت معنوی تان بالاست و به کمال الهی رسیده اید. آنقدر در این مورد تلاش می کنید که خودتان هم دروغ خودتان باورتان می شود. می گویید که به 2 تعهد مهم خود نسبت به خداوند عمل کرده اید که باعث تغییر مسیر زندگی عده ای شده اید و برای شادی و خوشبختی دیگران عملی پررنگ و جسورانه انجام داده اید. شما می خواهید وانمود کنید که روحتان به سمت امام رضا ع پر می کشد و از پیروان بسیار قوی او هستید و آرمانهای بلندی دارید که به واسطه ی آن بر مشکلات غلبه می کنید ولی دوستتان می داند که اینقدر ها هم که غلو کرده اید این مسائل حقیقت ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۵۰
سارا

سارا : سلام خسته نباشید .من شب ۵ شنبه خواب دیدم که برای کاری به تجریش رفته بودم و به داخل یک امامزاده وارد شدم و یادم نیست زیارت کردم یا نه ولی هر کار می کردم نمی تونستم از اونجا بیام بیرون .به هر سمتی می رفتم و از مردم سوال می کردم سمت دیگه ای رو بهم نشون میدادن اونقدر کلافه شدم که از خواب پریدم .ضمنا امامزاده شبیه امامزاده صالح نبود ولی توی تجریش بود .ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. در خوابتان به شما گفته شده که در آن شب برای رسیدن شما به موفقیت باید رو به خدا بیاورید و هیچ کاری نکنید جز نیایش خداوند که اینکار تنها راهی است که شما را به خوشبختی می رساند. دهم آگوست سال 610 میلادی یا 14 و 15 آگوست 610 میلادی برابر است با اولین باری که به حضرت محمد ص قرآن نازل شد ( شب قدر) در شب قدر هم اختلاف بین 19 تا 23 رمضان یعنی 4 روز وجود دارد که یکی از این شبها را شب قدر می گویند. و شب پنجشنبه مصادف می شده با شب قدر که اگر شما تا صبح یا بخشی از شب را به عبادت می پرداختید، قطعا حاجت روا می شدید برای همین هر جا می رفتید به شما امام زاده را نشان می داده اند. تشکراز همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸:۲۶
shamim

shamim : سلام خانم هراتی خسته نباشید. من متاهلم.خواب دیدم که در یک مکان متبرکی هستم که در اونجا دوتا خانوم که خادم اونجا هستن نشستند ..یه خانوم جلو تر از من وایستاده بود و دوتا پارچه به اون خادم ها داد و اون خادم ها پارچه رو میگرفتند یه چیزی خوندند من یادم نیست..بعد نوبت من شد من یک پارچه داشتم اون خانوم خادم بهم گفت که اون خانومی که رفت شوهرش دوتا پارچه داده بود یدونه برا کربلا یدونه برا امام زاده صالح تو برا کجا میخوای بدی؟..من گفتم من پارچه رو میدم برا امام زاده صالح ..گفت باشه بمون پارچه رو گرفت یه چیزی خوند انگار که یادم نیست..(پارچه ها طیف سبز رنگ داشتند ولی از این پارچه سبز هایی که رو مکان های مذهبی هست نبود جنسو رنگش فرق داشت ولی سبز بود). ممنون از تعبیرتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای حاجت روایی متوسل به امام زاده صالح ع می شوید تا عناصر لازم برای گشایش کارتان فراهم شود. به امام زده صالح ع متوسل شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۲۱
نسیم عبدای نهر

نسیم عبدای نهر : سلام وخسته نباشید شنبه دم دم صبح خواب دیدم توحرم امام رضا هستم که همه رابیرون کردن برای نظافت ولی به من گفتن بمون کمک ودرها را بستن بعداز باز کردن در بیرون امدنم متوجه شوم نوحه خوان میگه ازآقا ابولفضل هرچی بخوای میده و برگشتم دیدم پشت سرم حرم ابولفضل وتعجب کردم چی شد من پیش امام رضا بودم الاان پیش اقا ابولفضل سلام وادا احترام کردم درحالی که دردل گربه میکردم از خواب بیدار شدم باتشکر لطفا بهم بگید تعبیر این خواب چیه

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت امام رضا ع را برایتان نوشته اند. شما خیلی مهربان و با ایمان هستید و امام رضا ع را به خاطر وجود خودشان دوست دارید و نه به خاطر صرفا حاجت روایی. از این جهت خدای مهربان شما را دوست دارد و حضرت عباس ع به شما نظر محبت دارند. چنانچه حاجتی در دل داشته باشید و با توکل به خداوند متوسل به حضرت عباس ع شوید محال است حاجتتان را نگیرید. التماس دعای خاص دارم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰:۳۱
majkml

majkml : سلام خدمت خانم هراتی عزیز.

ممنون میشم خواب غیر قابل نمایش باشد.

تشکر

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری انجام داده اید که برایتان ثواب زیارت امام رضا ع نوشته شده. انشالله حاجت روا خواهید شد ولی باید کمی منتظر باشید. شما شروعی تازه خواهید داشت و به خوشبختی می رسید از شما حمایت می شود. عروس خاله تان ساده زندگی می کند و خیلی پولدار نیست ولی مهربان است. او استقلال خودش را از دست داده و نمی تواند روی پاهای خودش زندگی کند چون نگرانی های مالی دارد. خودش هم غصه می خورد و سعی می کند که مسائل را با دید وسیعتری نگاه کند و دقت بیشتری به خرج بدهد. شما از لحاظ مالی می توانید کمی او را حمایت کنید. او می خواهد غنی باشد. سعی می کند که کار کند و شغلی خارج از منزل داشته باشد. شما اگر به بی پولی بخورید از شما حمایت می شود ولی این خانم حامی ای ندارد جز همان کاری که سعی می کند خارج از خانه داشته باشد و خرجش را تامین کند. او توانسته سرمایه مختصری هم برای خودش جمع کند. خیر او گناهی نمی کند مرد غریبه ای که دیده اید گشایش کار اوست و او سعی می کند خارج خانه کار کند. ولی به او کمک کنید ثواب کرده اید در خوابتان هم با دست و دلبازی به او کمک کردید. من قبلا هم عرض کردم در مورد ایشان عمه ی شما گناهکار است و 10 تا زن دیگر هم بیاورند خانه همه را رد می کند. بین دو جوان جدایی انداختن خشم خدا را بر می انگیزد و تقاص کارش را باید پس بدهد مگر اینکه شما به او کمک کنید که سر عقل بیاید و این بنده خدا را اینقدر آزار ندهد. آن از شوهرش که به او خیانت کرد این هم از الان و فقر و تنگدستی. بله اجر شما هم با امام رضا ع. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۵۳
Narges

Narges : سلام خانم هراتی عزیز...خانم هراتی ما برای تولد امام رضا حرم امام رضا بودیم و الان حدود بیست روزگذشته ولی من هرشب خواب میبینم که رفتم حرم امام رضا و دارم زیارت میکنم بدون استثناخواب حرم رو میبینم حتی یه شبم خواب دیدم که میگن اون دوتا خانم حاجت روا شدن و من صورت اون خانما هارو نمیتونستم ببینم و تاریک بود ولی شبیه به منو مامانم بودن اینگار...من دوساله بابت یه حاجتم میلاد امام رضا میرم حرمش...و اینکه هر شب خواب حرم و زیارتشو و میبینم و در حیرتم...

پاسخ
لینک۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زیارت قبول. قلب شما پیش امام رضا ع است و امام رضا ع از شما راضی است و هرشب برایتان ثواب زیارت ایشان را می نویسند. شما قطعا حاجت روا شده اید. امام رضا ع از شما راضی است. خوشحال باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۰۶
Nedaroz

Nedaroz : سلام خانم هراتی نازنين.خسته نباشید بنده روز چهارشنبه عصر ساعت حدودای 6خواب دیدم صاحبخونمون مراسم سفره یا همچین چیزی داشت من وارد حیاط خونه شدم بدون روسری بودم با یه مانتوی قرمز تو پارکینگ خونه خیلی شلوغ بود واکثرا هم مرد بودن من کفشامو جفت کردم گذاشتم تو جا کفشی و میخواستم از پله ها برم بالا که دیدم تمام خانما دارن به سمت واحد ما میرن با عجله خودم وارد خونمون که شدم دیدم تو یکی از اتاق خوابامون مردم رو به دیوار دارن زیارت میکنن مثه طبقه پایین قبر امام رضا بعد من پرسیدم اینجا ارامگاه کیه همه گفتن امام موسی کاظم،با تعجب گفتم چه جالب نمیدونستم خونه ما زیارتگاه امام موسی کاظمه بعد اونجایی که شلوغ بود خلوت شد ومنم رفتم زیارت کردم تو این مابین دوتا پسر بور قدبلند تقریبا شبیه ترکا بودن نگاه زیارت کردن من میکردن موقع زیارتم چادر سرم بود. اینم عرض کنم من تو این یکماه اخیر هم خواب حرم امام حسین رو دیدم هم سفر به امام رضا که اونارو برام زحمت کشیدید تعبیر کردید.این خوابم جدید بهش اضافه شد.فقط خانم هراتی این سوالم داشتم اینکه خوابم عصر بوده کلا تعبیر داره؟ من شنیدم میگن فقط خواب شب تعبیر داره.ممنون از تعابیر زیباتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۸:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. این خواب تعبیر دارد و از محتوای آن می توان فهمید که خواب باطل است یا خیر. شما با شورو شوق نسبت به مسئله ای که در ذهنتان است رفتار می کنید و تابع حکمت خداوند هستید و به او توکل می کنید. باید برای رسیدن به خواسته تان متوسل به امام موسی کاظم ع شوید و اینطوری شما به صورتی دوبرابر گشایش کار پیدا می کنید و سختی های زندگی تان از بین خواهد رفت. امام موسی کاظم بسیار سریع الاجابه هستند و نماز ایشان را باید بخوانید. نذر کنید 3 بار نماز ایشان را بخوانید و 2 بار را قبل از حاجت روایی و بار سوم را گرو نگه دارید که انشالله حاجت بگیرید بعد بخوانید. مثل نماز صبح و در هر رکعت بعد از حمد 12 بار سوره قل هوالله احد را بخوانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹:۴۶
Neda

Neda : سلام خانم هراتی عزیرم بله درست فرمودین چه تعبیر زیبایی کردین.بله من خیلی به امام رضا ارادت دارم و عاشق امام رضا هستم همیشه با ایشون حرف میزنم و درد دل میکنم.و اینکه من کارکوچیکی و بسیار ناچیزی انجام دادم که کار خیرم ناچیزه شاید مورد قبول خدا قرار گرفته که همچین خوابی دیدم و اینکه حاجتی دارم که اول از خدا خواستم به صلاح خودش حاجت بگیرم و بعد امام رضا را شفیع قرار دادم.انشالله نشانه ای هم برای اون باشه.و اینکه چه حاجت بگیرم چه نگیرم همیشه ارادتمند امام هشتم هستم.باز هم ممنونم از تعبیرتون انشالله زیر سایه اقا باشین.

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۲:۱۲
Sheema

Sheema : سلام اميدوارم سلامت باشين ... خواب ديدم عيد نوروزه و تازه از سفر شمال برگشتيم. به محض رسيدن بليط خريدم فقط براي رفتن (براي بازگشت بليط نخريدم) به مشهد. داشتم چمدونمو مى بستم. چادر مشكي و چادر نماز برداشتم كه تو دلم گفتم كثيفن اون جا مى دم لاندري عيب نداره. بعد چند تا مانتوي رنگى و خوشگل سبز و زرد و گل گلي با روسرياي هماهنگشون داشتم ( كه تو واقعيت نه دارم و نه مى پوشم) كه مى دونستم خاله ام بعضياشونو دوخته برام ( در قيد حياتن) و يه مانتو برداشتم سبز با تور سفيد با روسري سفيد كه پيش خودم مى گفتم حالا اون جا همه فكر مى كنن من عروسم. حتي مهمون اومده بود خونه من مشغول جمع كردن وسايلم بودم و گفتم نكنه دير شده باشه بليط رو كه نشون پدرم دادم گفتن نه مى رسي نوشته هشت و نه دقيقه(اعدادي كه واضح بودن) پروازته. و بعدم بيدار شدم. كه دلم نمى خواست بيدار بشم :))) خيلي خوب بود.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به آرزویتان خواهید رسید و موفق خواهید شد و برای شکرانه ی رسیدن به حاجتتان می خواهید از امام رضا ع تشکر کنید که برایتان دعای خیر کرده است. شما فکر می کنید که خیلی بی گناه نیستید و اشتباهاتی کرده اید ولی امام رضا ع برای شما دعا می کند که خداوند گناهانتان را بیامرزد و شروعی تازه داشته باشید. شما سعی می کنید که رفتاری شاد و با کرامت و سرشار از صلح و صفا داشته باشید ( به خاطر حاجت روایی تان و برای قدر دانی از خداوند متعال). شما نصایحی از خاله تان خواهید شنید و می دایند که خبر موفقیت تان را همه خواهند شنید. هشت بیانگر قدرت، اختیار، موفقیت، کارما، دستاورد های مادی، احیا و ثروت است. وقتی که عدد هشت در خوابتان ظاهر می شود، به غرایز و شهود خود اعتماد کنید. نه بیانگر تکامل، خاتمه، تولد دوباره، الهام بخش بودن و تهذیب است. شما در مسیر سازنده ای هستید، به دنبال بهبود جهانید. عدد ۹ نمادی از طول عمر، احیا، تولد دوباره، الهام بخش بودن و تهذیب است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵:۳۴
roban

roban : سلام.خسته نباشید . تو خواب دیدم روبروی حرم حضرت عباس ایستاده ام تو بین الحرمین یه نوزاد قنداقی با قنداق سفید تو بغلم بود کنارم هم پسر خالم ایستاده بود منتظرم بودیم تا مامان و خالم از زیارت بیان بچه رو بگیرن بعد ما بریم زیارت بعد مامانم امد اون بچه رو از ما گرفت و بهم گفت حالا شما برید زیارت حضرت عباس.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما حاجتتان را با توسل به حضرت عباس ع از خداوند متعال گرفته اید و باید نذرتان را ادا کرده و زیارت ایشان را بخوانید یا اگر برایتان امکان دارد به زیارت او بروید. خواب می تواند به آینده هم اشاره داشته باشد و این یعنی به حضرت عباس ع توسل کنید حاجت روا خواهید شد و بعد باید زیارت او را بخوانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷:۴۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت