کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب زیر زمین

آنلی بیتون می گوید : اگر خواب ببینید در زیرزمینی زندگی می کنید ، علامت آن است که احتمال دارد شهرت و ثروت خود را از دست بدهید.

اگر خواب ببینید با متروی زیرزمینی به جایی می روید، علامت آن است که وارد معامله ای می شوید که باعث ناراحتی و اندوهگین شدن شما خواهد گشت.

اگر خواب ببینید در زیرزمینی سرد و مرطوب هستید ، نشانه آن است که تحت فشار تردید و دودلی قرار می گیرید و اعتماد خود را نسبت به همه چیز از دست می دهید . و احساس می کنید که در آینده وقایع بدی اتفاق می افتد و به خاطر داشتن این افکار ، همواره مضطرب و پریشان خواهید بود.

دیدن زیرزمینی که در آن مواد غذایی و نوشیدنی های مختلف انبار شده است. علامت آن است که پیشنهادی به شما خواهد شد تا در سود حاصل از کاری نامعلوم سهیم شوید.

اگر دختری چنین خوابی ببیند، علامت آن است که از سوی فردی قمار باز محتکر به او پیشنهاد ازدواج خواهد شد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فرزانه

فرزانه : سلام من خواب دیدم که با پدرم جلو خونمون داریم چندتا درخت میکاریم وهمچنین یکماه بعدش هم که فصل بهار بود خواب دیدم یک درخت خعلی خوشگل پرشکوفه داخل حیاط اتاقم دارم،و من خعلی خواب جوجه و بچه میبینم

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۵۱
فرزانه

فرزانه : سلام من درحال طلاق هستم وخواب دیدیم که وکیل گرفتم که کار های طلاقمو انجام بده بعدش وکیلم به من نامه داد که اون انگشتری که شوهرت بهت داده ودستت نمیکنی زودتر دستت کن که فکر کنم گفت دست جن ها افتاده ومن دنبال انگشترم میگشتم پیداش نکردم ودربیداری هم دستم نمیکنم اون انگشترو

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز قبل از هر چیز شما باید همیشه خوابتان را در صفحه تعبیر خواب مربوط به خودش بنویسید . این خواب را باید در تعبیر خواب طلاق می نوشتید نه زیر زمین. لطفا منبعد قوانین سایت را رعایت کنید. تعبیر خوابتان این است که شما باید در دادگاه بگویید که به شوهرتان متعهد هستید و می خواهید با او زندگی کنید!!! چون او می خواهد به دادگاه بگوید که شما از او تمکین نمی کنید و از همین نقطه ضعف شما می خواهند دشمنانتان استفاده کنند و رای دادگاه را برای خودشان جلب کنند. شما در اصل تعهدی نسبت به همسرتان در قلبتان ندارید ولی این به نفع شماست که اینگونه بگویید. چون شوهرتان می خواهد وانمود کند که این شما هستید که او را نمی خواهید و با این کار، دادگاه شما را محکوم خواهد کرد و تمام حق و حقوقتان از بین خواهد رفت. برگ برنده زمانی دست شماست که شما بگویید من همسرم را دوست دارم و می خواهم زندگی کنم ولی اوست که مرا نمی خواهد! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷:۲۹
فرزانه

فرزانه : خیلی خیلی تعبیرتون راست وحقیقت بود وکسانی که درجریان امور زندگی ام بودن خعلی حیرت کردن از تعبیرتون ،سپاس

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۵۵
Sepide

Sepide : سلام. من خواب دیدم انگار خونه قبلی مادربزرگم هستم ولی خونه مال یکی دیگه هست. ته حیاطشون یه زیر زمین هست. من مامانمو میبرم اونجا که نشونش بدم. دو تا دست کلید هم واسه در ها دستمه. در اول باز میکنم میریم داخل. اونجا یه عالمه کفش و وسایل دیگه بود ولی من بیشتر کفشاش به چشمم میومد که همه نو بودن. یک در دیگه هم اونجا بود که با کلید قفلشو باز میکنم و میریم داخل. اونجا کلی کفش دیگه بود و انگار مال من بودن ولی خودمم شک داشتم ولی به مامانم گفتم نگاه کن اینا همه ماله منه. انگار اونجا خونه مادرشوهر و پدر شوهرم بود و اونارو واسه من خریده بودن و من خیلی خوشحال بودم ولی توی خواب هم هنوز ازدواج نکرده بودم و احتمال میدادم که ماله منه. من در واقعیت مجرد هستم. من با یه احساس ترسی توی اون زیر زمین بودم انگار نمییخاستم کسی بفهمه من رفتم اونجارو دارم میبینم. بعد دیدم از کنار همون اتاقه که کفشام توش بود داره قطار رد میشه یعنی قطار از پشت پنجره دیده میشد که کامل چسبیده بود به دیوار و داشت ازونجا رد میشد. این خواب رو بعد نماز صبح دیدم. ممنون میشم خوابمو تعبیر کنید.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر بزرگ شما برای شما در پس زمینه ی ذهنش آرزوهای بزرگ دارد. ایده ها و نظرات زیادی برای خوشبختی شما مطرح می شود. کفش های متفاوت به نقش های متغیر شما در زندگی اشاره می کند. اعتقاد شما به باورهایتان قوی می شود و جاپایتان در زندگی قرص و محکم خواهد بود. جایگاهتان را در زندگی بدست می آوریدو به مسیر درست قدم می گذارید. قطار زندگی شما تازه شروع شده و ماجراهای زیادی را شروع خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۳۰
yasiee

yasiee : سلام و عرض ادب و احترام . وقتتون بخیر. خواهرم مجرده و قبلا مردی تو زندگیش بود که ایشون خودش از خواهرم جدا شد و ازدواج هم کرد. خواهرم ضربه سختی خورد و چند سال افسردگی گرفته بود. چند ساله ازش میگذره که من دیشب خواب دیدم اون اقا ازم خواسته خواهرمو ببرم پیشش تا خواهرمو ببینه. اما خواهرم به هیچ وجه حاضر نشد بیاد و اصلا رغبتی برای دیدنش نداشت و نیومد باهام. من با یه دختر که اصلا نمیشناختمش رفتم سر قرار. وارد یه زیرزمین شدم که یه مقدار تاریک بود و نور ماه از یکی از نورگیرها به داخل زیرزمین میتابید و یه مقدار اونجارو روشن میکرد بعد اون آقا رو اونجا دیدم که تکیه داده به دیوار توی تاریکی و وقتی که منو تنها دید که خواهرم همراهم نیست و باهام نیومده ناراحت شد. میدیدم که خیلی شرمنده و پشیمونه. من وایسادم وسط اون زیرزمین و یه دفتر و خودکار دستم بود خودمو مشغول میکردم تا کمتر بهش نگاه کنم چون بخاطر کاری که اون آقا کرده بود و به خاطر پشیمونی و شرمندگی که اون آقا داشت من بجاش خجالت میکشیدم که نگاش کنم ولی دستمو گذاشته بودم روی صورتم و از لا به لای انگشتام میپاییدمش میدیدم با بیقراری و پشیمونی قدم میزد . یه جا بند نمیشد و دستاشو تو هم فشار میداد و سر تکون میداد و حتی رفت دم در و سر کوچه رو نگاه کرد ببینه خواهرم میاد یا نه. اما هیچوقت خواهرم نیومد .خیلی ممنون.


پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب و احترام متقابل. او به خاطر اذیت هایی که کرده و اینکه خواهرتان را آزار داده به کارما و عقوبت کارهایش دچار شده و رنگ خوش نخواهد دید. او مانند خواهرتان باید خیلی سختی ها بکشد و در شرایط بغرنج زندگی کند تا تقاص کارهایش را پس بدهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۰۷
Mehrsa

Mehrsa : سلام صبحتون بخیر و شادی خواب دیدم کف آشپزخونمون یه زیر زمین هست که برادرم داشت بزرگترش میکرد و کف زیرزمین از جالیز صورتی بود ممنون

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. برادر شما می خواهد عشق و گرمی و محبت به زندگی تان بیاورد و در ذهنش زمینه ثبات و پایداری در عشق و محبتش را برای شما گسترده سازد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲:۳۸
سولاله

سولاله : سلام و عرض وقت بخبر و تشكر بابت زحمات شما خانم هراتي عزيز
بنده در خواب ديدم ب همراه ي اقايي داخل زير زميني هستيم . اونجا قرار بود جاده باشه. يكمش را ساخته بودن و خيلي خوب بود ولي بازم مونده بود .گفتن قراره اينجام راه بشه ولي من گفتم خيلي كار داره. تا مياد درست شه. دوتا از فاميل بودن به اساني وارد زير زمين شدن ولي من بسختي و گفتم وقتي درست شد منم راحت ميتونم. ممنونم از شما

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام خوش. تشکر. شما و آن آقا راجع به افکار و مسائل خاصی که برایتان مهم است و با کسی صحبت نمی کنید، با هم صحبت خواهید کرد و احساستان این است که این فکرها می تواند راه حلی برای رسیدن به یک هدف موفق باشد. البته بیشتر حالت نظریه و فرضیه را مطرح می کنید. دو نفر از فامیلتان خیلی راحت نظریه شما را می پذیرند و درک می کنند اما درک این نظریات و فرضیات هنوز برای شما سخت است و لازم دارید تا راهکارهای بیشتر و عملی تری به شما ارائه کنند تا بتوانید موضوع را قبول و هضم کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰:۰۶
کوروش

کوروش : ضمن عرض سلام و ادب خدمت شما
در خواب میدیدم که در زیر زمین که یک اتاقک کوچک هست و ورودی ان از سطح زمین بوسیله یک نردبان و به پایین میرود و آن دریچه ورودی هم آنقدر تنگ اشت که یک نفر بزور از آن رد میشود من تنها در آنجا بودم و انگار خودم رو برای امتحان چند درس باهم آماده میکردم حیاطی که آن زیرزمین در آنجا بود تاریک بود و من در دلم احساسم ترس داشتم که شاید اینجا جن داشته باشد ولی برای اینکه بیشتر نترسم خودم رو به بیخیالی زده بودم درسهایم رو خوب بلد بودم و احساس خوبی داشتم بالا که آمدم از زیر زمین پدرم را دیدم که به من گفت کوروش غذا خوردی من جایی دعوت هستم تو هم بیا من نرفتم او رفت و برگشت و کلی از غذایی که خورده بود تعریف کرد و من برنج و خورشت بادمجان خوردم و( این را خدمتتان عرض کنم که مدتی است که کدورتی بین من و پدرم وجود دارد که البته به خاطر بقیه اعضای خانواده است و البته به ظاهر باهم مشکلی نداریم اما هم من دلخورم و میدانم ایشان هم کدورت دارد ولی رفتار و کردار بقیه خانواده دامن زده به این کدورت) .
ادامه خوابم اینکه در لحظه ای که در زیر زمین خودم رو آماده میکردم برای رفتن و امتحان دادن دیدم شلوارم از درز کنار کاملا پاره شده است و مجبور شدم آن را عوض کنم و شلوار دیگری به پا کنم .
ممنون از وقتی که اختصاص میدهید و مطالب را بررسی میکنید.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما در پس ذهنتان و ضمیر ناخودآگاهتان از آینده ای مبهم و اینکه ندانید چه پیش می آید می ترسید ولی به اندازه کافی خودتان را باهوش و مجرب می دانید که بتوانید در مقابل سختی ها مقاومت کنید و از پس دشمنانتان بر بیایید. پدرتان در دلش می خواهد رابطه اش را با شما خوب کند و قلبا دوستتان دارد ولی شما این را باور ندارید. شما باید برای اینکه موفق شوید، و در زندگی بتوانید خوبی و قدرت خودتان را اثبات کنید، از نقشی که امروز در خانواده گرفته اید، کناره گیری کنید و روش جدیدی را پیش بگیرید که کاملا بی عیب و نقص به نظر بیاید. شلوار پاره رابطه خراب شما و پدرتان است. می خواهید موفق شوید، سیاست داشته باشید و شلوار نو بپوشید( رابطه تان را با او التیام ببخشید). فکر نکنید که کار سختی است. زرنگ باشید!! جن های زیر زمین کسانی هستند که از خراب شدن رابطه شما خوشحال می شوند و از آب گل آلود ماهی می گیرند. به این هم فکر کنید که علیرغم ظاهر قهری و سخت پدرتان او قلبا شما را دوست دارد. پس موفق باشید.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹:۴۱

پری : سلام وقت بخیر
من دیشب خواب دیدم که یکی از دوستانم یکسری از وسایل منزلش را آورده در زیرزمین آپارتمان ما وبا کمی دستپاچگی از من میخواهد که چند روزی اونها را در زیرزمین برایش نگه دارم ، منم گفتم باشه تا دو سه روز میتونم نگهش دارم اما اگر مدیر ساختمان ببینه ممکنه مخالفت کنه تاوقتی کسی ندیده ومخالفت نکرده برایت اینها را پنهان می کنم .

پاسخ
لینک۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام به خیر. دوست شما رازی را با شما درمیان خواهد گذاشت و می خواهد که رازدار او باشید.

پاسخ
لینک۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸:۲۸

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت