کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ساختمان

اگر کسی در خواب ساختمانی نوساز از ملک خود دید که آماده بهره برداری و استفاده بود، کاری را به اتمام می رساند و از آن سود می جوید. اگر عمارتی نیمه کاره از ملک خود داشت، کاری را نیمه تمام گذارده و اگر عمارتش کهنه و قدیمی بود، به کارهای سنتی راغب است.

اگر درب ساختمانش بزرگ و وسیع بود، وسعت رزق و روزی است و اگر کوچک بود، معنی برعکس دارد. اگر عمارتی برای کارهای عام المنفعه درست می کرد، در کارهای خیر مشارکت می کند و اگر ساختمان تکمیل شده بود، خیر دنیا و آخرت را خواهد برد.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن عمارت کردن درخواب بر چهار وجه است:
  1. صلاح این جهانی،
  2. خیر و برکت،
  3. کامرانی،
  4. گشایش کارهای بسته.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

62 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Zahra

Zahra : با سلام یکی از همکارای من دیشب بین ساعت ۱۲تا چهار خواب میبینن که با یکی از دوستاشون اومدن شهرستان خونه پدر من بعد زنگ ایفون که زدن من نیومدم دم در از پشت ایفون شروع کردم سوالاتی رو راجع به ی ساختمان در حال احداث توی کوچه مون
از ایشون پرسیدم.ایشون میگن توی خواب ناراحت نشده بودن که من نرفتم به استقبالشون و از همون پشت ایفون جواب سوالات من رو دادن.زمانی که ایشون رسیده بودن ساعت حدود دوازه و نیم ظهر بوده.با تشکر

پاسخ
لینک۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همکار شما می خواهد وظائفش را انجام دهد و خیلی احساساتی رفتار نکند. او کاری خواهد کرد که شما زیاد خوشتان نمی آید و با او موافقت نمی کنید. نقشه هایی که همکارتان برای پیشبرد کارهای شرکتتان در دست انجام دارد با اهداف شما زیاد سازگار نیست و شما از آن ها استقبال نمی کنید. اما نمی خواهید که نظراتتان را رودررو با آنها مطرح کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۱:۵۹
Mahboobeh

Mahboobeh : سلام
من چند ماه پیش خواب دیدم که تو خواب ، به محل کارم که دفتر پیشخوان بود داشتم میرفتم و از کوچه عبور کردم و به محل کارم رسیدم.ولی تو خواب ساختموتش خیلی بد بود و وضع ناجوری داشت.یکی از همکارام پشت میزش مشغول کار بود که فامیلش آقای محمودی بود.بعد یهو غیب شد ، بعد دنبالش گشتم و بارها صداش زدم ، حتی تو دستشویی هم نگاه کردم ولی نبودش.بعد از خواب که بیدار شدم ، حتی تو بیداری ، صدای خودم که آقای محمودی رو صدا میزدم داشت تو سرم میپیچید و صدای خودم رو میشنیدم که میگفت : " آقای محمودی" . اونم چندین بار.
در ضمن تو همون خواب هم دو نفر عین خودمو دیدم (هم شکل خودم) ولی لباسهای متفاوت پوشیده بودن.ولی انگار با یکیشون ، درگیری جزئی پیدا کردم.

در ضمن ، من مجرد هستم و اون موقع تو دفتر پیشخوان کار میکردم و به آقای محمودی هم علاقه داشتم.
میخواستم بدونم تعبیرش چیه؟؟
با تشکر

پاسخ
لینک۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۵:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شخصیتی دمدمی مزاج، حساس و بهانه گیر پیدا کرده بودید که روی تصمیماتی که می گرفتید ثبات عقیده نداشتید. نمی توانستید که تشخیص دهید که تصمیماتتان درست است یا خیر. در آن واحد که از کارتان بدتان می آمده ولی از همکارتان خوشتان می آمده. شما اما نمی دانستید که آیا او خوب است یا خیر. باید دوستش داشته باشید یا خیر. او دوست شما هست یا خیر. شما تمایل به ارتباط قویتر با او داشتید ولی او به شما توجه خاصی نداشته. شما گاهی در دلتان به او علاقمند بودید و گاهی بی تفاوت و هر باز یکجور متفاوت نسبت به این شرایط رفتار می کردید و خودتان از این کار خودتان راضی نبوده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۸:۰۲
کبری

کبری : سلام.وقت شما بخیر.من در گیر مشکلات خانوادگی زیادی هستم که از همه راهها ناامید شدم و فقط به خدا و ائمه متوسل شده ام.دیشب فردی برای من نیت کرده و در خواب دیده که من مشغول ساختن ساختمان و خانه ای هستم از همان شالوده و ابتدای کارهایی که لازم است انجام شود برای ساختن خانه.و ایشان هم با کلیدی که در دست داشته یکی از درها را برای من باز کرده است.ممنون از لطف شما

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۷:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما روی خودتان کار می کنید و ذهن و جسمتان را بهتر می کنید تا ایده هایتان را عملی کنید. کسی که برای شما نیت کرده، دعای خیرش پشت سر شماست و این دعا کلید حل مشکلات شماست و انشالله گشایش کار خواهید یافت و شرایط موفقیت شما کم کم فراهم خواهد شد یا در حل یکی از مشکلات شما به شما کمک خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰:۱۲
Sahar

Sahar : سلام خسته نباشید

نمایش بشه ممنونم

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۲:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در واقعیت در فکرتان هست که برگردید به آمل و آنجا کار کنید ولی اینکه در آمل وارد بنای تاریخی شدید، به این اشاره می کند که شما باید از گذشته ی خودتان درس بگیرید. یادتان باشد که به چه دلیل فکر می کردید که در آمل کار کردن صحیح نیست و دلیل ترس ها و نگرانی های شما چه بوده و چرا کارتان را به بابل انتقال دادید. ارواحی که دنبال شما می کردند، همان منفی بافی ها و بد بینی های گذشته هستند که خوابتان به شما می گوید که این منفی بافی ها و بد بینی ها ( هر چند که کار خاصی با شما نداشته اند- یعنی در واقعیت اتفاق بدی رخ نداده) اما فکرتان را ناراحت کرده اند. شما می خواهید بی خیال باشید و جاه طلبانه دنبال اهدافتان بروید ولی باید منطقی رفتار کنید ( به زمین بیایید و هوا برتان ندارد) و از این فکر بیرون بیایید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۵:۱۰
Vahideh

Vahideh : سلام خانم هراتی گرامی و عزیز
پریشب در خواب خونهء قبلی‌ پدریم رو میدیدم که آپارتمانی بود در منطقه١۶ تهران. چهار طبقه با آجرای زرد سه سانتی. رفتم تو راهروش. رو پله‌هاش ایستادم. درِ طبقه اول باز بود و فرش شده بود. زمان ما یه خانم مسنی اونجا ساکن بود و بعدها فوت کرد. اونجا داشت کارهایی انجام میشد. یه سری آدم سپید پوش در تکاپو بودن. اما خب متوجه نشدم که دقیقا چه کاری میکنن. بعد دیدم از حیاط دارم داخل پنجره طبقه اول رو نگاه میکنم./ بعدش همسرم رو دیدم که تو یه پس زمینهء تیره با لباس‌های مشکی به حالت دراز کش هست و فکر میکنه یا خطاب به من میگه: حالا که میخوایی بری،...اما تصویری که من از تو در ملکوت به عنوان همسر دیدم چی؟ (منظورش این بود که او من رو در کائنات به عنوان همسر خودش شناخته و اینطوری معرفی شدم بهش)
*خواب‌ها به هم چسبیده و در یک شب بوده

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما به امنیتی که در گذشته داشته اید و بی خیالی ها و بی فکری های آن زمان نگاه می کنید. الان شما دید بازتری نسبت به زندگی پیدا کرده اید و الان شما درونگرا شده اید و به جست و جوی خودتان و اینکه همسرتان با شما چه کرد و چه تاثیری روی شما گذاشت نگاه می کنید. او شخصیتی کینه ای و مرموز یا ناراحت و افسرده به خودش گرفته و می داند که چطور قلق شما را بدست بیاورد!!! او خودش را تافته ی جدا بافته ای در ملکوت اعلا می بیند که می تواند شما را هر وقت خواست بدست بیاورد. کسی که همسر کائناتی خودش را پیدا می کند به خاطر 4 تا آجر که روی هم چیده شده زندگی اش را به جدایی سوق می دهد؟؟؟؟ خانه اش را هم در ملکوت دیده... شغلش هم ملکوتی است!! ایشان باید رو به قبله بنشیند و 3 بار ذکر یا هوتوتو... یا هوتوتو عرض کند!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹:۵۸
alireza

alireza : سلام. حالتون خوب باشه .. ممنون میشم متن خواب غیر قابل نمایش گردد.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما موفق می شوید که کارهای حقوقی مربوط به آنجا را به خوبی انجام دهید و به ثروت می رسید. زندگی شما متحول خواهد شد و امکانات رفاهی شما بیشتر می شود. زمینه ی زندگی شما از هر جهت به آرامش و رفاه خواهد رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳:۰۹
بهزاد

بهزاد : سلام و وقت بخیر
خواب دیدم یک جای با لباس سفید زیر پتو خوابیدم که ناگهان آسمان رعد و برق بزرگ و سفید می زند منم برای این که رعد و برق بخاطر پیراهن سفید با من برخورد نکن کامل میرم زیر پتو بعد از چند تا رعد و برق صدای از ساختمان میاد که از زیر پتو نگاه می کنم می بینم یک گردباد سیاه و بزرگ دیوار ساختمان خراب کرد و دور ساختمان حرکت می کن و کم کم دیوار ها رو خراب می کن
سپاس بابت وقتی که می گذارین

پاسخ
لینک۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۹:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید که از تغییرات شوکه کننده ی وقایع در امان باشید و اجازه ندهید که استرس و ناراحتی روی رفتار با کرامت شما تاثیر منفی بگذارد. حجم بالایی از نگرانی ها و یا شدت بالایی از بد اخلاقی ها پیرامون شما در جریان است و خیلی از مردم را متاثر ساخته است ولی جای شما امن و گرم و نرم است. دستاوردهای مالی مردم در حال شکستن است و یا مردم امیدها و جاه طلبی هایشان را از دست می دهند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۰۱
Sara

Sara : با سلام .من در واقعیت همش فکر میکنم همسر سابقم خوشبخت.
دیشب خواب دیدم رستوران همسر سابق هستم.
به مادرم گفتم ببین چقدر وضعش خوب شده. یک عمارت شده بود.
یکدفعه احساس کردم بالای اون ساختمون رستوران که شبیه عمارت بود، هستم و داشتم نگاه میکردم ببینم تا کجا وسعت داره.
یک دفعه احساس کردم کف پشت بام یک حفره داره.
و انگار داشتم می افتادم داخلش .ولی خودمو نجات دادم .خیلی ترسیده بودم .اومدم از کنار دیوار پایین رو ببینم ولی احساس کردم لبه های دیوار ،سیمانی و زشتن و انگار سست بودن و من میترسیدم اونو بگیرم.
بعد یک دفعه احساس کردم طبقه پایین هستم و میخواستم زودتر از اونجا برم. راه خروج معلوم نبود .
خلاصه خیلی درهم و برهم بود

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۵:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر سابق شما شاید از لحاظ مالی قویست و درامد بالایی دارد ولی ایده آلهای او روی سرش خراب شده و حواس پرتی ها و نارضایتی های زیادی در زندگی اش دارد. او بسیار بد رفتار و خشک و بی احساس برخورد می کند و هر لحظه ممکن است سقف آرزوهایش روی سرش خراب شود. شما شخصیتی اصیل دارید و با او همخوانی ندارید. اما خیلی به او فکر می کنید و این باعث شده که گیج شوید. او مربوط به گذشته تان است. عمرتان دارد می گذرد و شما باید فکر آینده تان باشید و حال را خوش باشید. گذشته ها گذشته. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۵۸
تینا

تینا : سلام روز بخیر
خواب دیدم که مراسم بزرگی در حال انجام هست مراسم برگزاری بزرگداشت یکی از امام ها . و در طبقه همکف یک ساختمان نسبتا بزرگ با چند نفر دیگر هستم و اونها رو مدیریت میکنم کاروانهای زیادی میان که بیشترشون زن هستند و من اونها رو بین اتاقای ساختمان تقسیم میکنم . بعد در نیمه های شب یکی از افراد که فکر کنم برادرم هست گفت که میخواد به یکی از اتاقها بره تا استراحت کنه بهش گفت افراد زیادی توی راه هستن و یک اتاق دربست نمیتونم بهت بدم و بعد گوشه زیر پله ای رو بهش نشون میدم و میگم برو و اونجا بخواب و اون هم میره اونجا میخوابه.
و بعد از مدتی یک مرد میاد و میگه که کارت خیلی خوب بود و باید یه موضوع رو بدونی که ظاهر این ساختمان رو نگاه نکن این ساختمان بزرگی با ۴۰۰۰ اتاق هست با علم به این موضوع به کارت ادامه بده
بعدش هم از خواب بیدار میشم.
ممنون از زحماتتون

پاسخ
لینک۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید که روحیه ی آدمها را با تشویق ایشان به توسل به ائمه ع قوی کنید و به هر کسی راهنمایی کنید که چطور می تواند با شرایطی که امروز در آن قرار دارد، کنار بیاید. می خواهید به مردم کمک کنید و دعای خیر برای ایشان بفرستید تا فکرشان راحت باشد. برای برادرتان دعا می کنید تا به برکت محبت هایی که شما به دیگران کرده اید، خدای بزرگ برای برادرتان هم گشایشی در کارش حاصل کند. شما گشایش کار خواهید یافت و فکر نکنید که به اهداف و آرزوهایتان نمی رسید. شما به دستاوردهای بسیار بزرگی در کارتان خواهید رسید. دور دور شماست و اوضاع به نفع شماست. دوره ی تذهیب، مهیا شدن و رشد رسیده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۵۲
علی

علی : سلام.دایی من خواب دیده که خونه فعلی مان که یک خونه قدیمی است(و مادرم و برادر مجردم در ان ساکن هستند)را بازسازی اساسی
کردیم، شامل پی و فونداسیون تا جزییات و کاشیکاری، ضمنا علاوه بر این خانه، در حال ساخت یک خانه دیگر در روستای مادری مان نیز هستیم،و دایی ام متوجه میشه عموم که فوت شده سرکارگر ساخت خانه فعلی مان هست و دایی ام سرکارگر ساخت خونه در روستایی مادری ام هست و دارن با هم تلفنی درباره هماهنگی کارها تلفنی صحبت میکنند.ممنون از شما

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۷:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زندگی شما متحول خواهد شد. ایده های تازه و افکار مثبتی به زندگی تان وارد می شود و دعای خیر عموی مرحومتان ( روحش شاد) پشت سر خانواده ی شماست. زندگی و افکار شما کاملا عوض و مدرنتر خواهد شد و دایی تان هم به نوبه ی خودش سعی می کند که به شما در سختی ها کمک کند و در پیشبرد اهدافتان کوشا باشد. خانه شما در خواب در واقع روح شما و روحیه شما و ایده ها و اهدافی است که در سر دارید تا به آنها برسید و بازسازی آن یعنی بهبودی روحیه و زندگی شما. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۲۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت