کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ساختمان

اگر کسی در خواب ساختمانی نوساز از ملک خود دید که آماده بهره برداری و استفاده بود، کاری را به اتمام می رساند و از آن سود می جوید. اگر عمارتی نیمه کاره از ملک خود داشت، کاری را نیمه تمام گذارده و اگر عمارتش کهنه و قدیمی بود، به کارهای سنتی راغب است.

اگر درب ساختمانش بزرگ و وسیع بود، وسعت رزق و روزی است و اگر کوچک بود، معنی برعکس دارد. اگر عمارتی برای کارهای عام المنفعه درست می کرد، در کارهای خیر مشارکت می کند و اگر ساختمان تکمیل شده بود، خیر دنیا و آخرت را خواهد برد.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن عمارت کردن درخواب بر چهار وجه است:
  1. صلاح این جهانی،
  2. خیر و برکت،
  3. کامرانی،
  4. گشایش کارهای بسته.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

45 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الف ب

الف ب : سلام روز بخیر .
خواب دیدم که داحل یه سالن یا هال خیلی بزرگی هستم و اونجا میز و صندلی های بزرگی وجود دارن . از میزهای خیلی بزرگ با تزیینات میوه و کیک و آماده ی پذیرایی از مهمونای زیاد که صاحب مجلسش منم . من اومدم از روی میز یه کیک ی وردارم بخورم . یه تیکه کیک خیلی بزرگی برداشتم ووخوردم بعدش اومدم باقالی پولو گرفتم که یخورم دیدم خواهرم و پسرش منو دور کردن و پسر خواهرم هی منو سوال پیچ میکنه . انگار از داشته های من راضی نیس یا میخواد همه چیز منو زیر سوال ببره یا انگار چیزی میخواد از من ...اینجوری که مشخص بود هال برای من بود . توش میزو صندلی های گرون قیمتی بودن که خیلی خاص بودن و خیلی گرون بنظر میرسیدن ،معلوم بود مال منن یا با پول من اونجا بودن بعد بازم دختر خواهرم رو میبینم که منو دور کرده بهمراه خواهرم و خواهرم میگه اگه گاوت زایید باید بدونی ما کمک کردیم و بهش غذا دادیم و بدونی که اگه گاو ما نزایید باید سهم دختر منم بدی . خواهرزاده ی دخترمم میگه باید سهم منو بدی . زیاد متوجه حرفشون نشدم ولی گویا توی خواب از من چیزی میخواستن و هرطور شده میخواستن از من اوکی بگیرن بابتش.
ممنون بابت تعبیر خوبتون پیشاپیش.

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. تحولی مثبت در زندگی شما به وجود خواهد آمد و شما را به بزرگی و ثروت زیاد خواهند شناخت. دوستان زیادی خواهید داشت و شرایط بسیار مثبتی برایتان به وجود می آید که هم خودتان راحت زندگی می کنید و هم اینکه به دیگران با مهربانی رفتار خواهید کرد. خانواده ی شما از شما انتظار دارند که وقتی به این مرحله از زندگی تان رسیدید، از ثروتتان به آنان هم ببخشید. انشالله همیشه خوش خبر باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۸:۰۹
شاتوت

شاتوت : سلام خانم هراتی روزتون بخیر و شادی ....من امروز صبح خواب میدیدم تو به عمارت سنگی هستم که از سنگهای مکعبی ساخته شده بود ....حیاط بزرگ خاکی داشت ...من بالای پشت بامش بودم و داشتم حیاط رو نگاه میکردم که مردی رو دیدم که سابقا دوسش داشتم دست پسر چهار سالش رو گرفته بود و داشت به سمت بیرون عمارت میرفت ...از سن واقعیش خیلی کمتر نشون میداد و سرش رو پایین انداخته بود و کاملا مشخص بود خیلی ناراحته و یجورایی سرد و بیروح بدون کلام داشت با بچه ش بیرون میرفت در همون حال خواهرش که زنی جا افتاده با موهای بلند و کمی پریشون کنارم اومد و در حالیکه با نگاه پر از تاسف و ناراحتی به برادرش نگاه میکرد با لحن بسیار غمناکی از زندگی سخت برادرش گفت کلماتش یادم نیست ولی میدونم به اختلافات اون و زنش اشاره میکرد و خیییلی ناراحت و متاثر بود ... اما راستش من فقط بیینده بودم و هیچ حس دلسوزی و ناراحتی و یا خوشحالی نداشتم ...جالب اینجا بود که قبلش شنیده بودم اینا میخوان عروسی هم بگیرن که کمی هم تعجب کردم عروسی و اختلاف جور درنمیاد اونم بعد بچه دار شدن!!! .در جای دیگه تو همون عمارت زنش رو دیدم که داشت از دست یه قاتل فرار میکرد تو خواب حس میکردم کاری کرده که خانواده شوهرش براش قاتل اجیر کردن فرار کرد رفت تو یه اتاق درو بست ولی قاتل که همدست هم داشت با گلوله هایی که داشت یه بمب درست کرده بود میخواست بندازه تو اتاقش ...که من از اونجا اومدم بیرون ...یجورایی بنظرم مسخره اومد ... با تشکر از تعبیرتون ممنون

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما جایگاه محکمی در زندگی تان دارید و ظرفیتتان بالاست. سعی می کنید که تحت چهارچوب خاصی فعالیت کنید و شخصیت شما محافظه کار است. شما به اوج موفقیت خواهید رسید. کسی که قبلا دوستش داشتید در زندگی اش شکست خورده و کم عقل است و جایگاه محکم خود را از دست داده و جاپایش قرص نیست. خواهر او دلش برای او می سوزد. ممکن است او بخواهد از همسرش جدا شود. همسر او هم احساس می کند که با آدمهای بی وجدانی طرف است که می خواهند او را بدبخت کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۲۲
پپری

پپری : سلام روز بخیر
دیدن مکرر یه خانه یا مکان خاص نشونه ی چیه؟
من یه خیابون که توش خونه های سفید رنگ هست رو چندین مرتبه دیدم حتی گاها خواب دیدم محل زندگیم اونجاست و برای خرید بیرون میرم.یعنی انگار واقعا اونجا زندگی میکنم.
نه این خواب بلکه چندین خواب مشابه این رو دارم که هی تکرار میشن
یه ساختمان تازه ساز خارج از شهر
یا یه ایوان خیلی زیبا رو به دریا که این مورد رو خیلی زیاد دیدم
یا یه جاده ی که یه پیچ خیلی بد داره و هر بار یه اتفاقی سر اون پیچ میفته
خواب اولی رو چند وقت پیش به صورت واقعی دیدم تو یه عکس... یعنی بلافاصله بعد از دیدن عکس اون خیابون به نظرم اشنا اومد و یادم اومد همه ی خوابامو

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. بستگی به نوع جایی که می بینید تعابیر متفاوت است. خانه ای که شما در خوابتان می بینید به روحیه شما و نظر شما راجع به ایده و فکری که در سرتان هست اشاره می کند؛ به امنیت ، نیازهای اولیه و ارزشهای شما اشاره می کند. شما شخصیتی با کرامت و پاک و صلح طلب دارید. شما ایده ی تازه ای به ذهنتان می رسد. نیاز به استراحت و زندگی لوکس و سرشار از ثروت دارید. اما برای رسیدن به این خواسته تان شما مجبور هستید در مسیر زندگی تان کار خطرناکی انجام دهید که با پاکی شما منافات دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶:۲۹
مهدخت

مهدخت : سلام و وقت بخیر
من مجرد هستم اما دیشب خواب دیدم شوهرم فوت کرده بود و یه پسر 14، 15 ساله دارم و اوضاعم خوب نیست‌؛ و پدر خودم پدر شوهر شده بود تو خواب و چند تا برادرشوهر هم داشتم و با اونا تو یه مغازه که مال خودمون بود کار میکردیم. بعد پدرشوهرم که همون پدرم بود گفت به ما که بیایید روی این مغازه رو، هر کدومتون یه طبقه خونه برا خودش بسازه. منم یه خونه از ارثیه پدری داشتم که پیش خودم گفتم اونو میفروشم و با پولش اینجا یه طبقه میسازم و زندگی میکنم. بعد دیدم خونه رو روی مغازه ساختم بعد پیش خودم گفتم خدا کنه بقیه هم زود بسازند چون هی بنایی میکنند و من اذیت میشم. بعد به پدرشوهرم گفتم شما کجا زندگی میکنید گفت من یه جای خیلی کوچیکی دارم همون جا میمونم.

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که حمایت درست و حسابی ندارید و دلتان گرم نیست. اما کار و پروژه ای به شما واگذار شده که برای موفقیت در آن شما باید سعی کنید با مسائلی که هر لحظه در حال تغییر هستند و اتفاقاتی که در حال رخ دادن هستند، انطباق پذیر باشید. شما افراطی رفتار می کنید و به تمایلاتتان زیاد توجه می کنید در حالیکه نیاز دارید که بیشتر خویشتن داری کنید و تمرکزتان روی اهدافتان باشد. در اینصورت مشکلات شما به زودی پایان خواهند یافت و شرایط سخت برایتان حل و فصل خواهد شد. پدر شما می خواهد حامی شما باشد تا شما به خواسته هایتان برسید و از کمک به شما دریغ نمی کند. شما می خواهید روحتان را قوی کنید و برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. اگر پدر شما فوت شده در واقع دعای خیر پدرتان پشت سر شماست و او کمکتان می کند که به موفقیت برسید. شما غمهایتان را کنار می گدارید از تجاربتان استفاده می کنید. پدر شما از شما چیزی نمی خواهد جسمش در همانجای کوچکی که دارد راضی است و رحمتی برایتان ندارد. اما شما باید برای جبران محبت های او برایش صدقه و خیرات بدهید و دعا بفرستید. (توضیح شما در باره پدرتان کافی نیست و ننوشته اید که ایشان زنده هستند یا خیر. اما استنباط من از نوشته های شما این است که ایشان فوت شده اند. اگر اینطور نیست ارث پدری به دعای خیر اموات شما اشاره می کند که پشت سر شماست. ) تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰:۴۹
الف ب

الف ب : سلام خانم هراتی ..
روزتون بخیر و خسته نباشید.
من خواب دیدم بالای یه ساختمونی هستم که به نظر درون ساختمون قسمت بالاش تعمیر و ساخته شده هست ولی پایین ساختمون مخصوصا پله هایی که منتهی به پایین میشه، صعب العبور و کاملا خراب و غیر قابل عبور عادی میباشد . خواب دیدم خواهرم جلوی من براحتی داره میره و من بسختی دارم پشتش این پله ها رو به سمت پایین میرم و دیدم که اون زودتر رسبد پایین و منتظر من موند تا برسم پایین و منم با هر مشقتی بود رسیدم پایین و بعد بهش گفتم چرا اینجوری بود پله هاش؟ گفت سخت نبود پایین اومدنش که.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما ذهنتان خوب کار می کند و نقشه های خوبی می کشید و حاه طلب هستید ولی رویکرد و موضع گیریتان راجع به یک موقعیت یا رابطه های بنیادین کاملا اشتباه است و نیاز به تغییر دارید. در مسائلی بنیادین و اعتقادی و یا فرهنگی تان اشتباهاتی وجود دارد و باید خودتان را از نو بسازید. خواهر شما می تواند حامی شما و راهنمایتان باشد تا مسائلی که نادیده گرفتیدشان هم برایتان مشخص شود و راه را به شما نشان می دهد که بتوانید مسائل دیگر را هم بهتر درک کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶:۵۶
داریوش

داریوش : سلام . خانم هراتی ممنون میشم متن خواب قبلیم در خصوص ساختمان که همینجا فرستادم را غیر قابل نمایش کنید . با تشکر

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۳۹:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عذر بنده را بپذیرید به علت کثرت کار تمرکز کافی برای درخواست شما مبنی بر حذف خوابتان نداشتم.

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴:۵۷
داریوش

داریوش : ببخشید خانم هراتی ادامه خوابمو یه جا نوشته بودم
ممنون

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹:۲۳
داریوش

داریوش : با عرض سلام و خسته نباشید .

ممنون از لطف شما بانوی گرامی.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید که روحتان را احیا کنید و درونتان را پاک کنید. شاید در مورد چیزی احساس گناه می کنید. می خواهید آگاهی هایتان را افزایش دهید. می خواهید دلتان را از نگرانی ها دور کنید و خوشبین باشید. سعی می کنید اشتباهات و مسائل منفی را فراموش کنید و به روی خودتان نیاورید. می خواهید همه ی نگرانی هایتان را دور بریزید و به آرامش برسید. شما به مقام بالا خواهید رسید و ثروتمند خواهید شد. یک دوره ی استراحت و تفکر و ارزیابی به زندگی تان رسیده است و تحولی تازه در پیش دارید. خوش بین هستید و به آرامش می رسید. شما سعی می کنید که به چیزی فکر نکنید و موضع گیری نکنید و مدتی بی خیال باشید ولی به هر جهت نمی توانید نسبت به دوستانتان بی تفاوت باشید. شما قدر وقت و عمرتان را می دانید و برادر بزرگ شما هم میخواهد از شما یاد بگیرد و ارتباطش را با شما بیشتر کند. سعی می کنید که منطقی فکر کنید و آرامشتان را حفظ کنید. شما به دنبال امنیت و حمایت هستید. خود واقعی تان و احساس واقعی تان را نشان نمی دهید. ترجیح می دهید به جای اینکه دور وبرتان شلوغ باشد تنها بمانید و از نظر احساسی خودتان را بسته نگه می دارید. شخصیتی خردمند و آرام دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۵۱
نرگس

نرگس : سلام
خواب دیدم پدرم ساختمان دو طبقه رو خریداری کردن و میخوان اون ساختمان رو به مبلغ ۵۰۰ میلیون بفروشن به اقایی و اون اقا هر روز جلو درب منزل ما میامدن و پیگیری میکردن وموز و بستنی میاوردن شناسنامه پدرم مشکل داشت و پدرم در حال پیگیری بود تا مشکل شناسنامه رو حل کنه و تا قرار داد بسته بشه من میخواستم با پدرم صحبت کنم ساختمان ویلایی رو نفروشه و نگه ش داره و ناراحت بودم

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما موفقیتی بدست می آورد و به لذت و جشن می رسد ولی قدر این موفقیت را نمی داند. او تصمیم مهمی باید بگیرد که زندگی اش را متحول خواهد کرد. کسی سعی می کند پدرتان را با خونسردی گول بزند و شرایطی به وجود بیاورد که پدرتان بلغزد و اشتباه کند. پدرتان نیاز دارد که خودش را بهتر بشناسد و بفهمد که هدفش چیست. نباید پدر شما گول بخورد چون می خواهند سرش را کلاه بگذارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۰۰
sara

sara : سلام خدا قوت
چند وقت پیش یکی از دوستام خواب منو دیده بود گفت خواب دیدم تو ی مکان تاریخی یا معبد مانندی هستی رفتی اونجا رو ببینی جای شلوغی هم بود با ستون های خیلی بلند

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مشکلات شما حل خواهد شد و گشایش کار خواهید یافت. دیدن ستون در خوابتان بیانگر قدرت، ثبات شما و جایگاه قرص و محکم است، خصوصا وقتی با سختی مواجه می شوید. شما حمایت کامل از طرف اطرافیان خود دارید، به خودتان افتخار خواهید کرد و دیگران به شما احترام می گذارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۱۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت