یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سر بریدن (گردن زدن)

محمد ابن سیرین می گوید: اگر دید او را گردن زدند و سرش از تن جدا شد، اگر بیننده بنده بود آزاد شود، اگر بیمار است شفا یابد. اگر وام دار است وامش داده شود و حج اسلام کند. اگر کافری ببیند مسلمان شود.
اگر ببیند در وقتِ گردن زدن سرش از تن جدا نشد، دلیل که آن چیزها که گفتیم از گردن زننده به وی رسد. فی الجمله دیدن گردن زدن به خواب، درویشان را نیکو و توانگران را بد است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

38 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

نفیسه

نفیسه : سوال: سلام شوهرم این خواب را دیده است . خواب دیده است سر ایشان را من به کمک خودش بریده ایم و در جمع خانواده همه هستند و هیچکس ناراحت نیست هم خانواده خودشان هست و هم خانواده من . بعد از سر بریدن ایشان بدون سر در جمع ما نشسته و پدر همسرم که فوت کرده هم هستند . بعد می گوید حالا برای من فاتحه نمی گیرید؟ بعد ما همه میگیم پول نداریم و سکوت می کنیم . تا قبل از این جمله همه شاد بودند . خیلی نگرانم خواهش میکنم جواب بدید. همسرم قرار است یه عمل جراحی داشته باشد هفته آینده

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به همسرتان کمک می کنید که نگرانی هایش را دور بریزد و خیالش را راحت می کنید. مشکلات همسرتان و چیزهایی که فکر او را درگیر کرده است از بین خواهد رفت. عمر همسرتان طولانی است. برای پدر شوهرتان هم باید فاتحه و قرآن بخوانید. خیال شما راحت خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹:۰۶
Leili

Leili : خانم هراتی عزیز این خواب یکی از دوستان من دیده

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۴۳
Leili

Leili : سلام و سپاس.

خواب یه بچه حدودا سه ساله را دیدم که بیمار بود و در بیمارستانی بستری بود ولی نمیدونم به چه علت ممانعت میکردن از اینکه پدر و مادر این بچه اونو ببینند از خواب پریدم.این خواب را نیمه شعبان بیست دقیقه مانده به اذان صبح دیدم

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به خاطر حساسیت موضوع خوابتان را ویرایش کردم. پروژه ای که برای نشاط و سرزندگی و تکامل و موفقیت ایران پایه گذاری شده بوده ، بیمار و ناکارآمد است و در معرض نابودی قرار گرفته و عده ای که آدمهای خوبی هم هستند، اما با این توافقات مخالفند، نمی خواهند که این پروژه عملی شود. این فلسفه سیاسی جوان، از اینکه پروژه اش شکست می خورد متاثر و ناراحت است و شاید علیرغم همه ی مشکلات بتوان آن را نجات داد. حضرت حافظ در تعبیر به خدای واحد اشاره می کند و اینکه این مخالفتها باعث خواهند شد تا کار احتمالا به نابسامانیهایی بیانجامد. تصویر ذهنی این وقایع در ذهن پسرتان خواهد ماند.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۱۱
کیهان

کیهان : سلام خانم هراتی
در تعبیر خواب من فک کنم بد متوجه شدین
چون اولا من نگفتم‌برادرخانمم بلکه گفتم‌برادر پدرخانمم
دومن من در حالت واقعی اصلا با ایشان مشکلی ندارم و خیلی هم رفیقیم
سوما شما در خصوص ترس زیاد من‌، اینکه داشتم فرار میکردم و اینکه میخاست با چاقو سر منو ببره هیچ تعبیری نکردین
به نظرم‌اصلا متن خواب منو درست نخوندین

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : برادر پدر خانم شما می شود عموی خانم شما! بنده هم عرض کردم عموی خانمتان. بنده هم نگفتم که ایشان با شما دشمن است. گل کندن یعنی مهر را از بین بردن و شما دیده اید که او باعث کندن گلها می شود. یعنی مهر را از بین می برد. از بین بردن محبت بین دو نفر را سوسه آمدن بین دو نفر می گویند. سوم اینکه عرض کردم دخالت نکنید به معنی سربریدن است. بنده که کلمه به کلمه نباید بنویسم این = آن. مفهوم آن را نوشته ام. گردن رابطه بین قلب و مغز است. وقتی شما خیلی احساسی فکر میکنید از قلبتان فکر می کنید. وقتی منطقی فکر می کنید از مغزتان فکر می کنید. وقتی که گردنتان را می برند، یعنی می خواهند که شما در مسائل احساسی و منطقی دخالت نکنید. نمی خواهد که شما فکر کنید که چه کار کنید در کاری که به شما مربوط نیست. نمی خواهد که دلتان هم بسوزد در کاری که به قلب شما مربوط نیست و من همه اینها را مفصل توضیح دادم با کلماتی دیگر...اما مشابه.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۳۷
کیهان

کیهان : سلام
خواب دیدم که با بردار پدر خانمم (که میشناسمش) روی دیوار هستیم و روی این دیوار گل های خوب و زیبایی روییده است و من دیدم هر از گاهی انگار یکی از اون طرف با تیر یا نیزه می زنه و بعضی وقتا از گلها رو میکنه، و من از کنار برادر پدر خانمم داشتم میگذشتم که دیدم برادر پدرخانمم خودش داره اشاره میکنه به یکی اون طرف، که با یه چیزی می زنه تو گلها و من تا اینو‌دیدم بهش گفتم فلانی این کار خودته که ‌داری به اون میگی بزنه تو گلها و تا این گفتم دیدم برادر پدرخانمم بهم گفت دیگه این بار اخره و باید بکشمت و دیدم با یه چاقویی افتاد دنبال من که منو بگیره و بکشم، منم با یه ترس عجیبی فرار کردم و فریاد زدم که کمکم کنید و تا اومدم پایین تر (چون یکم شیبدار بود که داشتم فرار میکردم) دیدم دونفر از جلو منو گرفتن و بعدش دیدم برادر پدر خانمم با چاقو پشت سرم رسید و اومد که سرمو ببره، و‌من که خیلی ترسیدم، چشامو بستم وتو دلم گفتم انگار چاره ای ندارم و باید سربریدنمو تحمل کنم که یدفه از خواب پریدم.
خانم هراتی تور خدا راهنماییم کنید چرا این خواب رو‌دیدم و دقیقا قبل از اذان صبح بود که خوابو‌ دیدم. برادر پدر خانمم همین که اومد سرمو با چاقو ببره یدفه از خواب پریدم
و بلند شدم نماز صبح خوندم وکلی دعا کردم

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما متوجه می شوید که عموی خانمتان سوسه می آید و بین آدمها را به هم می زند و محبت بین آنها را از بین می برد. او به طور غیر مستقیم آدمها را به جان هم می اندازد و بین آنها دشمنی به وجود می آورد. شما این موضوع را متوجه می شوید و اگر به روی او بیاورید که می دانید که چه ذات بدی دارد، او نسبت به شما کینه خواهد گرفت. او نمی خواهد که شما عقلتان کار کند!! می خواهد که شما خودتان را بزنید به کوچه علی چپ و انگار که هیچی نفهمیده اید. اشتباه او را به رخ او نکشید چون در غیر اینصورت از کوره در می رود و می خواهد کاری کند که شما را بی مغز و کله پوک حلوه دهد. آدم بی سر در خواب به کسی اشاره می کند که فکر نمی کند و بی مهابا هر چه به ذهنش می رسد را به دهانش راه می دهد و هر چه در قلبش هست را سه سوته و بی فکر بیان می کند. برای خودتان دشمن نتراشید و کاری به کار او نداشته باشید. جایی هم از افکارتان درددل نکنید که ببرند بگذارند کف دستش! اگر مردم شعور داشته باشند، همانطور که شما متوجه ذات بد او شدید، باقی هم خودشان خواهند فهمید که او دوبه هم زن است. اگر هم نفهمیدند، مشکل خودشان است نه شما. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۴۳
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما . خواب ديدم با شخصي بيرون بودم . در خوب حس مي كردم در جايي كه هستم بين نيروهاي خودي و نيروهاي دشمن جنگ است(ايران بود.)و صداي شليك تفنگ و خمپاره مي آمد . من تعدادي سرباز دشمن را ديدن با فردي كه همراهم بود روي زمين (كه پر سنگهاي كوچك خاكستري بود )دراز كشيدم كه مرا نبينند ولي به سمتم آمدند و به من شليك كردند و حس مي كردم شخصي كه همراهم بود سر مرا از بدن جدا كرد( اين اتفاق را نديدم انگار روحم اين طور حس مي كرد.) در خواب اصلا حس ترس يا درد نداشتم.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما نباید نگران مشکلات باشید. فکرتان باز خواهد شد. بی خیال خواهید شد. شرایطی پیش می آید که استرس و نگرانی در زمینه هایی که فکرتان را مشغول کرده، برایتان از بین خواهد رفت و آسوده خاطر می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱:۲۳
کوروش ایرانشاهی

کوروش ایرانشاهی : با سلام . در نیمه شبی که از جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۷ به شنبه یعنی امروز منتهی میشد در خواب دیدم در مرکز یک شهر خیلی کوچک یا روستا بود که خاکی هم بود دیدم سر بریده یک خواننده معروف کورد که کلا شخص مهمی در زندگی شخص بنده هم نیست و خیلی برایم اهمیتی ندارد در زندگی واقعی ، سر این شخص را بصورت دمر گذاشته و با یک میله آن را مهار کرده بودند و تنه نداشت کلا سر بود به علاوه ریشه گردن کامل نکته عجیب این بود که سر هنوز زنده بود و یک شخصی از اهالی آنجا به من اشاره کرد سر فلانی را ببینیم آنجا وسط میدان خاکی گذاشته اند و وقتی بسمت سر رفتیم آن شخص با پا و چوب محکم به سر این شخص خواننده معروف ضرباتی میزد و آن سر هم آه و ناله و ابراز افسوس میکرد

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. این آدم بی عقلی می کند و از فکرش استفاده نمی کند و دیگران او را به خاطر حماقتش تحقیر می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵:۵۱
کوروش ایرانشاهی

کوروش ایرانشاهی : سلام و درود خدمت شما . خوب سوال بنده اینه سر این شخص یا تحقیر شدن این شخص بخاطر حماقتش چه ربطی به زندگی من داره . من مثلا با این شخص هیچ ارتباطی ندارم و کلا در عمرم چندبار کلیپ های خوانندگیشونو دیدم . حالا مفهوم نهایی این خواب چیه؟ آیا تلنگری برای شخص بنده داره؟

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. گاهی انسان از طریق تله پاتی از شرایط اشخاص در خواب آگاه می شود بدون اینکه اصلا به آدم ربطی داشته باشد. از هر خواب می توان درسی گرفت که منوط به شرایط خود شما، این قابل تشخیص است. مثلا یک نمونه این می تواند باشد که هر چه مشهورتر باشید، بیشتر در معرض خطر هستید تا آبرویتان برود. یا مثلا اینکه شهرت و ثروت همیشه به نفع انسان نیست بلکه می تواند باعث شود شما در چشم باشید و مردم روی همه کارهایتان تمرکز کنند و زندگی شخصی نداشته باشید... یا هر چیز دیگر.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۲۹
محمد

محمد : با سلام
دیشب خواب دیدم که در یک اطاقی چند نفر جمع شدن و طی یک حکمی قرار است که گردن زدنی را به جهت تخلفات مالی بزننو آقای با لباس مشکی با شمشیر ایستاده بود تا حکم اجرا بشهو همه حاضرین تلاش میکردن تا با صحبت کردن مانع این کار بشن و همگی صورتمان را برگردانده بودیم تا صحنه گردن زدن را نبینیم. من از اون اطاق خارج شدم و بعد از شاید چند دقیقه مجدد برگشتم ودیدیم سطح زمین از خون زیادی پر شده و یک سر بریده مردی خوش صورت با موهای باند مشکی و ریش بلند مشکی که با چشمهای باز به من نگاه میکرد ، گفت که اینها همه از ظلم و جور هستش و ناگهان دیدم که از کناز یک نیم تنه کوچک که به سرش متصل شده با دست راست که بسیار کوچک بود به جهتی اشاره کرد که در حیطه دید من نبود و میخواست به شخص یا کسی روی دیوار مجاور من اشاره کنه و میگفت این مقصر اینهمه ظلم هستش.
البته باید خدممتون بگم که چندین ماه هستش که من در کارم با مشکلاتی مواجهه شده ام و نمیتونم مطالبات مالی خودم رو که رقم زیادی هم هست بگیرم و نوعا همه در صدد فرار از تعهدات پرداختشون هستن و این مسئله برای من و زندگی کاری من مشکلاتی بوجود آورده و دائما سعی میکن تا با دعا و ذکر صلوات از خدا طلب یاری کنم.
همیشه سعی کردم که بنده ناسپاسی نباشم و از ذکر صلوات طی سالهای اخیر بصورت مستمر و چه در شادی و چه در غم به لطف خدا غافل نبودم.
سپاس از راهنمایی شما

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما امیدوارید که مشکلات مالی تان حل شود و از سختی ها رها شوید و افکار منفی را دور بریزید. ولی مشکلات مالی زمانی حل می شود که ظلم از میان برود و قضاوت به ناحق نکنند و شرایط به گونه ای شود که کسی محتاج به دزدی نباشد و مردم از سر همدیگر را کلاه گذاشتن دست بکشند. مرد خوش چهره ای که سرش را بریدند در واقع انصاف است و الان زمان بدی شده است... خداوند می بیند و می شنود و انشالله جواب ناحقی ها را خواهد داد. برای شما آرزوی سربلندی و موفقیت دارم و دعای خیر بنده پشت شماست. در پناه خدا باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵:۳۰
Masi

Masi : اتفاقا دوتا دختر بچه یتیم افغانی دارم که اولین بار که رفتم بهشون سر زدم... برگشتنی خیلی گریه کردم واز خدا خواستم منو شرمنده این بچه ها نکنه وبتونم همیشه کمکشون کنم .چون خیلی مظلوم بودن ولی دوستام میگن اشتباهه ایرانی وهموطنتو گداشتی به افعانی کمک میکنی ..
ولی بچه تو خوابم این دوتا نبودن
بازم خیلی خیلی ممنونم مثل همیشه از تعبیر عالی تون

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم انسانیت و نیکی کردن ربطی به نژاد و محل تولد ندارد. شما که بلند نشده اید بروید سرمایه تان را در افعانستان خرج کنید. اما همین که به کسانی که درمانده هستند و در کشور خودتان هستند کمک می کنید نهایت انسانیت است. به هر حال صلاح خویشتن خسروان دانند و بس. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵:۰۱
Masi

Masi : با سلام وخسته نباشید خدمت خانم هراتی عزیز
دیشب خواب دیدم توی یه خونه نااشنا هستم و یه دختر بچه ضعیف وکوچیک حدودا سه چهار ساله لخت رو دستای مادرشه ومادرش میخاد ببره سرشو ببره واز گوشتش غذا درست کنه ...من خیلی ناراحت بودم میگفتم نکن اینکارو بچه رو گرفتم بغلم خیلی کوچیکتربه نظر میرسید وگشنه ...من تو دهنم نون میجویدم ومیزاشتم دهن این بچه نون ها سفت بود واز روش با قاشق اب گوشت میریختم تو دهنش که بتونه نونا رو قورت بده
از وقتی بیدار شدم کلافه هستم ونگران اون بچه که نمیدونم کی بود

پاسخ
لینک۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید به فقرا کمک کنید. خواب شما الهامی به شماست که به اندازه وسعتان به کسی کمک کنید که بچه کوچکی دارد. به زنان بی سرپرست... یا کسانی که در شهرهای کوچک و روستاها هستند و از لحاظ مالی هیچ امکانی برای تامین معاش خودشان ندارند. خداوند برکتش را به زندگی شما افزایش خواهد داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸:۵۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت