کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سر بریدن (گردن زدن)

محمد ابن سیرین می گوید: اگر دید او را گردن زدند و سرش از تن جدا شد، اگر بیننده بنده بود آزاد شود، اگر بیمار است شفا یابد. اگر وام دار است وامش داده شود و حج اسلام کند. اگر کافری ببیند مسلمان شود.
اگر ببیند در وقتِ گردن زدن سرش از تن جدا نشد، دلیل که آن چیزها که گفتیم از گردن زننده به وی رسد. فی الجمله دیدن گردن زدن به خواب، درویشان را نیکو و توانگران را بد است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

49 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ناری

ناری : سلام وقت بخیر
خواب دیدم داخل پنجره اتاق م یه سر بریده شده بود برداشتم دیدم سر خودم هست با خودم میگفتم مواد مغذی بهش نمیرسه از گردن جدا شده اما خودم سر داشتم.
در ادامه خواب داشتم با بیل زمین باغچه خونه مون رو شخم میزدم.
با تشکر

پاسخ
لینک۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۰:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما بعضی وقتها با دقت فکر نمی کنید و بی خیال هستید و عقلتان را از دست می دهید و بعضی وقتها کاملا عاقلانه و خردمندانه رفتار می کنید. شما سعی می کنید که عقلانی فکر کنید و قبل از اینکه ایده ها و پروژه های جدیدی را شروع کنید، اول خوب راجع به آنها بررسی و تحقیق کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۷:۰۰
سارا

سارا : سلام. من مجرد و خانم هستم و برا ی امتحان مهمی دارم درس میخونم
امروز صبح حدود ساعت 10 اینا خواب دیدم : موقع انجام ی کاری، یادم اومد باید برم محضر عقد کنم. انقد برام بی اهمیت بود ک اصن نمیدونستم با کی قراره عقد کنم. اونجا متوجه شدم با ی آقایی عقد کردم ک در واقعیت قبلا باهاش دوست و عاشقش بودم، ولی ب خاطر اهدافش رفت و منم دیگه عاشقش نیستم. بعد از عقد رفتیم خونه ک کنار هم استراحت کنیم، دیدم امتناع میکنه. متوجه شدم میخاد بهم اسیب برسونه. من سرشو از تنش جدا کردم ولی خون زیادی نیومد. میدونستم باز سرش ب تنش وصل میشه و میوفته دنبالم. برا همین بدون اطلاع خونواده فرار کردم سمت ی محله زاغه نشین. اونجا گیرم آورد و دنبالم میکرد، سرشم رو تنش سالم بود. دیگ از خواب بیدار شدم.
چند روز قبل هم خواب خواستگاری خودمو دیدم ولی اونو نمیشناختم. دو بارم خواب دزدی دیدم. بابام هم خواب دزدی دید.
اینا کنار هم تعبیرشون چیه؟
امروز بعد از اون خواب هم یکی آشناهامون زنگ زد برا خواستگاری.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب صبح شما این است که شما می دانید که برای رسیدن به موفقیت باید نسبت به کارتان متعهد باشید. بدون یک تعهد واقعی هرگز موفقیت در کارتان حاصل نخواهد شد. اما الان اصلا نمی دانید که باید تعهدی از خودتان نشان دهید یا خیر و فکرتان خسته شده و زیاد به امتحانات یا ... به چشم هدفمند نگاه نمی کنید. به خاطر تصویر عقد که در خوابتان دیده اید به تعهدی که قبلا نسبت به عشقتان داشتید فکر می کنید. به اینکه او هدفش را به شما ترجیح داد و شما هم می خواهید که این فکر او را که موجب ناراحتی شما شد، از وجود او دور کنید. شما او را دوست دارید ولی بدون "آن فکری که داشت" بدون "هدفش" که شما را به خاطر آن رها کرد. برای همین دیده اید که سعی می کنید سرش را از تنش جداکنید چون شما با فکر "سر" او مخالف بودید. شما سعی می کنید برای حفظ خودتان از شر ناراحتی، ( آسیب او به روح شما) از فکر او بیرون بیایید. نمی خواهید مثل گذشته دچار افسردگی شوید و از افکار منفی فرار می کنید و این افکار را دور می ریزید. اما او هنوز با همان فکر و با همان سر زندگی می کند و هر وقت به او فکر کنید، ناراحت می شوید. دوست عزیز اینها کنار هم در یک کامنت تعبیر نمی شوند!!! خواب نیم خطی بابام دزدی دیدکه تعبیر ندارد خوابتان را درست بنویسید تا تعبیرش را عرض کنم. هرگز در یک کامنت هم چند خواب را ننویسید.خواب خواستگاری را در تعبیر خواب خواستگاری جدا ثبت کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۰:۵۸
Amirmahdi

Amirmahdi : سلام ، آقا هستم ، قبل از اذان صبح خواب دیدم جایی هستم و یک نفر احتمالا زندانی را آوردند و با شمشیر گردن اونو زدند. کسی که گردن زد یک سرباز بود و یک شمشیر دسته دار بزرگی داشت و قبل از گردن زدن ، زندانی با او درگیر شد و آسیبی هم به سرباز رسید.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۰:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با جنبه ای از خودتان در تقابل هستید و بین قلب و مغزتان فاصله می افتد. شما می خواهید با نظم و دیسیپلین رفتار کنید و خودتان را مقید کرده اید که کاری را با زور انجام دهید و احساس آزادی نمی کنید. اما دلتان می خواهد که فکرتان راحت باشد و اجازه ندهید که هر روز افکار منفی به ذهنتان راه یافته و بین احساس آزادی و بی خیالی و این احساس مسئولیت شناسی و نظم و دیسیپلین، شما تصمیم می گیرید که بی خیالی را انتخاب کنید و جاه طلبی ها و رقابتی فکر کردن و وجهه ی قاطعانه ی خودتان را خراب می کنید. اما دیگر مهم نیست که به شما بگویند که خیلی منظم نیستید چون از این همه قید وبند و افکار اضافه خسته شده اید و می خواهید مدتی بی خیال باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱:۳۳
Behnaz

Behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم

عیدتون مبارک باشه

ارزو میکنم امسال و تمام سالهای پس از این برای شما و عزیزانتون سرشار از شادی و رحمت خداوند همراه با سلامتی به همراه داشته باشه

خواب من نمایش داده نشه و پیشاپیش ممنونم از تعبیر زیباتن

پاسخ
لینک۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۷:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عید شما هم مبارک. تشکر عزیزم همینطور برای شما. تصویر ذهنی شما از او این است که با وجودی که احساسات مثبت و پاکی بین شما در جریان است و امید زیادی دارید که رابطه تان شکل بگیرد، اما عملکرد او، نابخردانه خواهد بود و یا عملکرد او به پیروی از عقلانیت او نخواهد بود ! چون شما متصور هستید که او بی سر است و سرش بی بدن!! اگر عقل او راغب به ازدواج با شما باشد، توانایی انجام اینکار را ندارد و فکرش درست کار نمی کند. صورت سیاه او هم به این اشاره دارد که وجهه ی او پیش شما خراب می شود. اما از جهتی ممکن است که او از مادرش عصبانی باشد و خشم او به سیاه شدن چهره اش اشاره کند. در هر حال، روحیات او مثل سابق نیست و دلیل این رفتارش هر چه که هست، شما می دانید که تغییر رفتار در او به وجود آمده ولی از این خواب نمی توان به وضوح گفت که او شما را مقصر می داند یا مادرش را. باید صبور باشید تا ببینید که خودش کم کم چه می گوید و چه پیشنهادی به شما می دهد. نصیحت من در صورتی که قابل بدانید این است که اصلا از مادرش هیچ نکته ی مثبت یا منفی به او نگویید که بهانه ای داشته باشد که به خاطر اظهار احساسات شما نسبت به مادرش، تصمیم دیگری اتخاذ کرده است. کمی صبور باشید تا خودش تصمیمش را مطرح کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲:۱۸
shirin

shirin : سلام و وقت بخیر خدمت شما.
دیشب زود خوابیدم.ساعت ده شب خواب دیدم که برای مراسمی رفته بودم که جزئیاتش یادم نیست اما یادمه اونجا مسخره بازی درمیاوردن و با خودم گفتم ارزش نداشت که امدم. بعد که امدم بیرون با یکی از دوستانم بودم که ی پسربچه با پوست سفید و قیافه معمولی منو را دید و شناخت (تو خواب حس کردم ده ساله هست. من سی سالم هست) و یهو میخواست بیاد منو بگیره بکشه، من خیلی ترسیده بودم و از دستش فرار کردم که یک مردی که نمیشناختم و ندیدمش سر پسره را با شمشیر قطع کرد. و من فرار کردم و خیلی ترسیده بودم و فکر میکردم الان یسریا برای اینکه انتقام پسره را ازم بگیرن میان سراغم. تو خونه قدیممون که تو زندگی میکردیم بودم با ی در قدیمی که جای فقل داشت، میخواستم در را قفل کنم با ی جوارب قهوه ای بلند که دست دوستم بود اون ترسیده بود و فاصله میگرفت اما من سعی کردم جوارب را از دستش بگیرم و درو ببندم و سفت کنم(تو واقعیت این دوست را نمیشناسم و یادم نمیاد). بعد هم از ترس و وحشت بیدار شدم.
ممنون میشم تعبیرش را بفرمائید.

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به خاطر یک سری مسائل احساس ناراحتی و تحقیر می کنید و دلتان می خواهد که قدرتان را بدانند. به خاطر کارهای بی ارزش شاید ناراحتتان کنند ولی اوضاع به نفع شما پیش خواهد رفت و از نگرانی بیرون خواهید آمد. شما سعی می کنید که غنی و ثروتمند باشید و با استفاده از گرمی و حمایتی که از جانب ثروتتان به شما می رسد، جلوی بعضی از ناراحتی ها و نگرانی هایتان را بگیرید. شما نباید به کسی اجازه دهید که به قلب با اصالت شما خیلی زود نفوذ کند و روی شما اثر بد بگذارد. باید روحیه تان را قوی نگه دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۰۸
soha

soha : با سلام و خدا قوت. در خواب خودم رو تو خونه ای دیدم کوچیک که من و یکی از دوستانم که اسمش سارا هست اونجا هستیم، من ازونجا میرم چون گویا اون میخواد تنها باشه و بعد از مدتی دورادور متوجه میشم با دوستان دیگش خیلی سرگم هستند و خوش میگذرونند و تفریح میکنند، من هم یه کناری کاراشون و بگو بخندها و شیطنتهاشون رو تماشا میکنم و لبخند میزنم، یکی از کاراشون هم اینه که با لباس مبدلی میرند سر به سر یه اقایی که لباس مشکی و ظاهر خشنی داره میزارند و یکیشون میره سر وقت اون اقا ( من دقیقا در جریان کارهاشون و اینکه اون اقا کیه و دوستان سارا کی هستند و چرا دارند این کارا رو میکنند نیستم و فقط با خودم تصور میکنم که دارند تفریح میکنند که شایدم فکرم سطحی نگری باشه) بعد از همون دور میبینم که اون اقا سر اون شخص فرستاده شده با لباس مبدل رو می بره و سر رو در کناری گذاشته و یه لحظه سر بریده شده خونی رو میبینم و وحشت میکنم و احساس میکنم دشمنی و مشکلی بین اونها پیش اومده،انگار که تفریح تبدیل بشه به دردسر! بعدش اون مرد خشن مشکی پوش میاد بقیه گروهشون رو پیدا کنه که اونا از ترسشون تو خونه من قائم شدن و اون مرد خشن هم میاد توی خونه من، من و سارا و دوستاش جلوی اون مرد یه جوری فیلم بازی میکنیم که انگار نه اون رو میشناسیم و نه این افراد همون گروهی هستند که اون دنبالشون میگرده و سر بریده شده دوستشون رو هم داخل یخچال من قائم کرده اند، یادمه یه جایی اون مرد برای غذا درست کردن میخواد بره سر وقت یخچالم که من میگم من همین یه دونه یخچال رو دارم در حالیکه سر بریده شده داخل یخچال دیگه ای مخفی بود، اون مرد میره سراغ یخچال کوچیک من ته اتاق خواب و درش رو باز میکنه و میگه یخچالت شلوغ و یخ گرفته و کثیفه و من شروع میکنم به پاکسازی یخچالم از یخها و همینطور مواظب که اون نفهمه و ما رو نشناسه، انگار دردسر دوستم اومده توی خونه من در حالیکه من توی خوشیهاش نبودم و نظاره گر دور بودم... خانم هراتی عزیز این خواب چه معنایی داره؟ممنون از شما.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست شما ترجیح می دهد که افکارش را با شما مطرح نکند و خودش برای حل مشکلاتش اقدام کند. او استرس دارد و نمی داند که چطور باید مشکلاتش را حل کند و همه چیز را به شوخی و مسخره بازی می گیرد. دوست او هم کلا آدم بی خیالی است که اصلا فکرش را به کار نمی اندازد و اینکار دوست سارا مشکلات بیشتری را برای او فراهم می کند. سارا دوست شما که زمانی نمی خواست که شما در کارش دخالت کنید و ترجیح می داد که تنهایی مشکلاتش را حل کند حالا دست به دامان شما خواهد شد که او را راهنمایی کنید. شما به او پیشنهاد می دهید که خونسردی خودش را حفظ کند و دنبال دردسر نرود. شما بعدا از اینکه او صمیمیت و رفاقتش را فقط زمانی که مشکلات به او رو می آورند، با شما حفظ می کند، از او ناراحت می شوید. خواب شما به شما می گوید که اگر کسی خوشیهایش را برای شما نمی آورد شما هم مشکلاتش را نپذیرید و به کارش کاری نداشته باشید. به بعضی مردم رو بدهید می خواهند از شما سو استفاده کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹:۱۱
فاطمه

فاطمه : سلام . من امروز صبح بعد از نماز صبح خواب عجیبی دیدم. ممنون می شم تعبیرشو بگید. خواب دیدم تو خونه مون مراسم عزاداری هست به نظرم مراسم عزاداری امام حسین بود چون هیات خونه ما اومده بودن همه بودن همه فامیلا و همسایه ها . تو اون حین خواهرمو دیدم که به من گفت قراره ما رو قربانی کنن یعنی من و خواهرمو من با عصبانیت و ترس پرسیدم یعنی چی مگه می شه خواهرم با آرامش جواب داد آره یهویی شد دیگه به جز ما هم کسی پیدا نشد بعد یه کاغذ به من نشون داد که اجازه داده قربانیمون کنن و امضا کرده یادمه امضای خودمو هم دیدم با اینکه یادم نمیومد کی امضا کرده بودم‌ من عصبانی بودم و ترسیده و با خواهرم مشغول جر و بحث که یکی از اعضای هیات که یه مردی بود گفت نترس یه جوری سرتونو می برم که دردتون نیاد تو اون حین انگار داشت نشون می داد گفت ببین اینطوری سر تو می برم دیدم سر خواهرمو برید و ازش خون اومد بعد اون آقا گفت اونقدر زود می میرین هیچی نمی فهمین خیلی راحته اصلن قبل از اینکه سرش کامل از بدنش جدا بشه جون از بدنش درمیاد تو هم همینطور هیچ دردی نمی فهمین.
من که انگار قبول کرده باشم به خواهرم گفتم حداقل بزار برای بار آخر بغلت کنم و محکم بغلش کردم و بوسش کررم ولی اون خودشو کنار کشید و گفت حالا اینقدر خودتو لوس نکن قراره سرمونو ببرن چیزی نیست که. خیلی بی خیال بود بر عکس من که ترسیده بودم.
تمام تلاشمو کردم جلوی اینکارو بگیرم با همسایه ها با فامیلا حرف می زدم واسطه بشن که سر ما رو نبرن اما انگار هیشوی محلم نمی زاشت حتی پدرم تو فکر تدارک شام برای مهمونا بود مهمونایی که بعد از شام به مسجدی که بغل خونمون بود می رفتن. بعد رفتم با شوهر خواهرم(شوهر خواهر دیگرم که اتفاقا از هم جدا هم شده اند) صحبت کردم که واسطه بشه اعضای هیات سر ما رو نبرن بهش می گفتم به دوستات بگو این کارو نکنن بریدن سر ما کار درستی نیست ببین اونا دارن می رن مسجد و اون با حرص نگام کرد انکار آرزوش بریدن سرهای ما باشه یا طوری که انگار اصلن بریدن سرهای ما فکر اون باشه بعد با اعضای هیات دعوا کردم اما تو اونهمه زن و مرد انگار همه راضی بودن سر ما بریده بشه هیشکی کمکم نکرد ولی من باز دعوا می کردم
تو اون حین یکیشون گفت ببین از خواهرزاده ات یاد بگیر رفته خون داده اصلن نترسیده دیدم پسر خواهرم از اهدای خون برگشته اون که تو واقعیت یه نوجوونه تو خوابم بچه شده بود نشسته بود سر سفره ماست می خورد و خواهرم به من گفت ببین از اینهمه غذا فقط داره ماست می خوره کاش غذاهای دیگه هم می خورد دیدم داشت با حرص و ولع چند پیاله ماست خورد
از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما حاجتتان را با توسل به امام حسین ع خواهید گرفت و از فکر و ناراحتی بیرون می آیید از غم فارغ می شوید و کاملا بی خیال خواهید شد ولی به شکرانه ی این حاجت روایی باید شما و خواهرتان متعهد شوید که به اندازه ی وسعتان گوسفند با مرغ قربانی کنید و گوشتش را یا نذری بپزید و بین فقرا تقسیم کنید . پسر خواهرتان کم عقلی می کند و باید یاد بگیرد که در فرآیندهای مختلف درست رفتار کند و روح او خسته است و نیاز به حمایت خانواده تان دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۱۵
رضا

رضا : سلام و تشکر،
من آقا هستم و سه شنبه ۲۶ شهریور ساعت ۵ صبح خواب دیدم سر خانمی رو بریدم. به این صورت که من با آن فرد قبلا رابطه عاطفی عمیقی داشتم ولی یک طرفه بود و از سمت من بود. الان هم من با ایشون دوست صمیمی هستم و بهم کمک میکنیم و حتی احساس میکنم ایشون بدنبال داشتن و برقراری رابطه سابق هستن ولی خب به نظر میرسه از سمت من شدنی نیست. بگذریم... امروز هم به شهر دیگری میرن چون از مقطع دکتری قبول شدن. من خواب دیدم ایشون منزل سابق ما اومدن و بصورت نا معلوم باهم رفتیم زیر زمین که یکهو ایشون شروع کردن به سرفه کردن و بعدش بخاطر سرفه کردن مُردن، منم نمیدونم چرا ولی سرش رو بریدم اما قسمت سربریدنش رو اصلا ندیدم ولی توخواب کاملا احساس میکردم که من سرش رو بریدم. و داخل یک کارتن گذاشتم. چند روز بعد به خواهرم گفتم که ماجرا چیه و ما تو خواب بدنبال راهی بودیم که من از این قضیه تبرئه بشم. لازمه که بگم خونی دیده نشد و من چند باری به سر بریده هم سر زدم.
دیگه یکساعتیه از خواب بیدار شدم تن و بدنم میلرزه... خیلی نگرانش هستم.

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۵:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. استدعا می کنم. شما خیال کسی را که سرش را بریده اید را راحت می کنید و او را از نگرانی بیرون می آورید. شما یاد گرفته اید که این رابطه ی یکطرفه ی خودتان را پایان دهید. از اینکه بدنبال عشق او بدوید دست می کشید و او تکلیف خودش را خواهد فهمید. ضمن اینکه او با رفتن از این شهر و با علم به این مسئله که شما دیگر به او احساسی ندارید، خیالش راحت می شود که یک مسئله ی فکری اش حل شده و نگرانی اش را راجع به ارتباط با شما کلا منتفی خواهد دانست. سرفه ی او به این معنی است که او نیاز دارد بین خودش و شما فاصله بیاندازد تا خیالش راحت شود چون او معتقد است که وقت ندارد که روی این مسائل فکر کند. شما هم قال قضیه را می کنید و خیالش را روشن می کنید که من هم به تو دیگر احساسی ندارم. شما این خاطره ی تلخ او را در قسمتی از ذهنتان نگه داری می کنید و گه گاهی به آن فکر می کنید. سربریده به منتفی شدن فکر و خیال و بی خیالی محض اشاره می کند. به هیچ وجه نگران نباشید. این عاقلانه ترین تصمیمی است که شما راجع به او گرفته اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷:۴۸
Shima

Shima : سلام و خسته نباشید
خواب دیدم من رو دارن میبرن یه جایی همراهم داشتم ولی یادم نمیاد کی بود مرحله ب مرحله میرفتیم جلو رسیدیم یه جایی ک جلوی در یه سرباز وایساده که شمشیر به دست بود به همراهم گفت ک فقط من باید برم داخل از این به بعدش رو نمیتونین دیگ همراهیش کنید من رفتم داخل دو تا آقا بودن یکی انگار پادشاه بود(احساس میکردم زمانِ قاجار ایناس)شمشیر رو دادن دستِ پادشاه که من خیلی ریلکس و آروم بودم انگار نمیترسیدم گفتم بهشون من یه سوالی ازتون داشتم چرا منو میخواین بکشین ،اهمیتی ندادن ب حرفم،(منم تو دلم گفتم اینا منو میخوان بکشن به ظالما التماس نمیکنم که منو نکشن) آقایی ک همراهِ پادشاه بود گردنم رو آماده میکرد با شمشیر چندین خط ک موازی هم بودن رو گردنم کشید و ب پادشاه گفت از رو هر کدوم از خط ها خواستی گردن بزن، پادشاه اومد شمشیر رو گردنم گذاشت و آروم آروم داشت گردن میزد من فقط زبونم ذکر میگفت( الحمدالله الرب العالمین و یه ذکرهای دیگ ) ینی کامل حس میکردم(انقدی واضح حس میکردم ک ذهنم و بینیم یه جوری میشد) ک سرم داره بریده میشه ولی من خیلی خونسرد بودم اون آقایی که همراهِ پادشاه بود گفت این چرا آروم هست حرکتی نمیکنه تعجب کرده بودن بعدش گفتن تموم شده سر بریدن من تعجب میکردم که چرا هنوز زنده ام چرا سرم وصل هست به تنم.
یه کاسه خون از سرم رو ریختن تو کاسه ای خونم یه نقطه های سفیدی داشت میدادن ک پادشاه بخوره من گفتم خون نباید خورده شده آنزیم هایی داره نفهمیدم پادشاه خورد یا ن چون گفت نگه دارین خون رو حس کردم ب من هم گفتن بخورم من یه ذره خوردم تو دهنم نگه داشتم بعدش یه ذره فاصله گرفتم از همشون ریختم دور خون رو. بعد پادشاه اومد یه چیزی درست کرد بود که بذارن قسمتِ بریده شده سرم تا جوش بخوره من خوب شم گفتن بخواب الان خوب میشی

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که در مسیر زندگی تان اختیار دار خودتان نیستید و همیشه با زور و دیسیپلین دیگران خواسته اند که نظرات و احساسات و افکارشان را به شما تحمیل کنند. شما از اینکه نظرات منحط و قدیمی را بخواهید چشم و گوش بسته بپذیرید، احتراز و پرهیز می کنید. شما حاضر نیستید که منطق خودتان را کنار بگذارید و تصمیم و قضاوتی را که نسبت به موضوعی دارید عوض کنید. تا پای جان روی اعتقاداتتان ایستاده اید که البته این خودش نوعی بی فکری است!! اینکه سرتان را می زنند یعنی شما قادر نیستید که واضح فکر کنید و از سرتان استفاده کنید! شما نیاز دارید که غلیرغم میل باطنی تان با یک موقعیتی که ممکن است برایتان آزار دهنده باشد هم روبرو شوید. شما تمایل دارید که قبل از اینکه فکر کنید عمل کنید. ایمان شما قوی است و می دانید که نباید استرس و ترس را به وجودتان راه دهید و بنابراین سعی می کنید که تحت هر شرایطی آرامشتان را حفظ کنید. این آرامش شما و نقاط برجسته ای که در روح شما وجود دارد باعث می شود که کسانی که شما را غیر منطقی می دانند تحت تاثیر قرار بگیرند و افکار شما را دوباره بپذیرند. کلا خوابتان می گوید که نه باید بی منطق رفتار کنید و نه خودتان را غقل کل بدانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۱۲
reza

reza : سلام و خسته نباشید
امروز نیمساعت قبل از طلوع افتاب خواب دیدم که مکانی هستم چندین نفر بالای سرم هستند و من روی زمبن و زیر سرمن بصورت کج یک بالشت قرار دارد و قصد دارند من را سر ببرند و سر من را بریدند ولی سر بریده را ندیدم و حس کردم که وارد دنیای دیگر شدم و واقعا مرده ام، در ضمن بنده بدلیل مشکلاتم دیروز خیلی از خدا با گریه و عجز و اعتراض گله کردم که چرا جوابی به من نمیدهد،من مجرد هستم ولی عاشق دلباخته شخصی هستم که بسیار اذبتم از لحاظ روحی خواهشمندم تعبیر بفرمایید.(نکته قبل از اینکه سر من را ببرند گفتند بچه اش را بیاورید تا ببیند)

پاسخ
لینک۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما قضاوت نادرستی دارید و تصمیم بدی گرفته اید! واضح فکر نمی کنید و تمایل دارید که قبل از اینکه فکر کنید، عمل کنید و زود به خواسته تان برسید. بنابر این، طبق خواسته تان همان خواهد شد که می خواهید. به خواسته ی خودتان خواهید رسید و فکرتان راحت خواهد شد. از نگرانی بیرون می آیید و حاجتتان را خواهید گرفت. زندگی شما متحول خواهد شد و دیگر شما همان آدم سابق با همان زندگی سابق نخواهید بود. اما ممکن است در نهایت متوجه شوید که این آرزویی که شما دارید به ضررتان تمام شده است. ( دوست عزیز این خواب هشداری برای شماست. اگر بازور از خداوند چیزی بخواهید به آن خواهید رسید ولی فردا نباید گله کنید که خدایا تو که می دانستی ته موضوع به ضرر من است چرا راهنمایی ام نکردی و دوباره تقصیرها را گردن خداوند نیاندازید!!! درست ترش این است که بگویید که خداوندا با من همان کن که به نفع من است و تو صلاح می دانی نه آن که خودم بخواهم و به ضررم باشد). تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲:۵۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت