کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سر بریدن (گردن زدن)

محمد ابن سیرین می گوید: اگر دید او را گردن زدند و سرش از تن جدا شد، اگر بیننده بنده بود آزاد شود، اگر بیمار است شفا یابد. اگر وام دار است وامش داده شود و حج اسلام کند. اگر کافری ببیند مسلمان شود.
اگر ببیند در وقتِ گردن زدن سرش از تن جدا نشد، دلیل که آن چیزها که گفتیم از گردن زننده به وی رسد. فی الجمله دیدن گردن زدن به خواب، درویشان را نیکو و توانگران را بد است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

41 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Shima

Shima : سلام و خسته نباشید
خواب دیدم من رو دارن میبرن یه جایی همراهم داشتم ولی یادم نمیاد کی بود مرحله ب مرحله میرفتیم جلو رسیدیم یه جایی ک جلوی در یه سرباز وایساده که شمشیر به دست بود به همراهم گفت ک فقط من باید برم داخل از این به بعدش رو نمیتونین دیگ همراهیش کنید من رفتم داخل دو تا آقا بودن یکی انگار پادشاه بود(احساس میکردم زمانِ قاجار ایناس)شمشیر رو دادن دستِ پادشاه که من خیلی ریلکس و آروم بودم انگار نمیترسیدم گفتم بهشون من یه سوالی ازتون داشتم چرا منو میخواین بکشین ،اهمیتی ندادن ب حرفم،(منم تو دلم گفتم اینا منو میخوان بکشن به ظالما التماس نمیکنم که منو نکشن) آقایی ک همراهِ پادشاه بود گردنم رو آماده میکرد با شمشیر چندین خط ک موازی هم بودن رو گردنم کشید و ب پادشاه گفت از رو هر کدوم از خط ها خواستی گردن بزن، پادشاه اومد شمشیر رو گردنم گذاشت و آروم آروم داشت گردن میزد من فقط زبونم ذکر میگفت( الحمدالله الرب العالمین و یه ذکرهای دیگ ) ینی کامل حس میکردم(انقدی واضح حس میکردم ک ذهنم و بینیم یه جوری میشد) ک سرم داره بریده میشه ولی من خیلی خونسرد بودم اون آقایی که همراهِ پادشاه بود گفت این چرا آروم هست حرکتی نمیکنه تعجب کرده بودن بعدش گفتن تموم شده سر بریدن من تعجب میکردم که چرا هنوز زنده ام چرا سرم وصل هست به تنم.
یه کاسه خون از سرم رو ریختن تو کاسه ای خونم یه نقطه های سفیدی داشت میدادن ک پادشاه بخوره من گفتم خون نباید خورده شده آنزیم هایی داره نفهمیدم پادشاه خورد یا ن چون گفت نگه دارین خون رو حس کردم ب من هم گفتن بخورم من یه ذره خوردم تو دهنم نگه داشتم بعدش یه ذره فاصله گرفتم از همشون ریختم دور خون رو. بعد پادشاه اومد یه چیزی درست کرد بود که بذارن قسمتِ بریده شده سرم تا جوش بخوره من خوب شم گفتن بخواب الان خوب میشی

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که در مسیر زندگی تان اختیار دار خودتان نیستید و همیشه با زور و دیسیپلین دیگران خواسته اند که نظرات و احساسات و افکارشان را به شما تحمیل کنند. شما از اینکه نظرات منحط و قدیمی را بخواهید چشم و گوش بسته بپذیرید، احتراز و پرهیز می کنید. شما حاضر نیستید که منطق خودتان را کنار بگذارید و تصمیم و قضاوتی را که نسبت به موضوعی دارید عوض کنید. تا پای جان روی اعتقاداتتان ایستاده اید که البته این خودش نوعی بی فکری است!! اینکه سرتان را می زنند یعنی شما قادر نیستید که واضح فکر کنید و از سرتان استفاده کنید! شما نیاز دارید که غلیرغم میل باطنی تان با یک موقعیتی که ممکن است برایتان آزار دهنده باشد هم روبرو شوید. شما تمایل دارید که قبل از اینکه فکر کنید عمل کنید. ایمان شما قوی است و می دانید که نباید استرس و ترس را به وجودتان راه دهید و بنابراین سعی می کنید که تحت هر شرایطی آرامشتان را حفظ کنید. این آرامش شما و نقاط برجسته ای که در روح شما وجود دارد باعث می شود که کسانی که شما را غیر منطقی می دانند تحت تاثیر قرار بگیرند و افکار شما را دوباره بپذیرند. کلا خوابتان می گوید که نه باید بی منطق رفتار کنید و نه خودتان را غقل کل بدانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۱۲
reza

reza : سلام و خسته نباشید
امروز نیمساعت قبل از طلوع افتاب خواب دیدم که مکانی هستم چندین نفر بالای سرم هستند و من روی زمبن و زیر سرمن بصورت کج یک بالشت قرار دارد و قصد دارند من را سر ببرند و سر من را بریدند ولی سر بریده را ندیدم و حس کردم که وارد دنیای دیگر شدم و واقعا مرده ام، در ضمن بنده بدلیل مشکلاتم دیروز خیلی از خدا با گریه و عجز و اعتراض گله کردم که چرا جوابی به من نمیدهد،من مجرد هستم ولی عاشق دلباخته شخصی هستم که بسیار اذبتم از لحاظ روحی خواهشمندم تعبیر بفرمایید.(نکته قبل از اینکه سر من را ببرند گفتند بچه اش را بیاورید تا ببیند)

پاسخ
لینک۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما قضاوت نادرستی دارید و تصمیم بدی گرفته اید! واضح فکر نمی کنید و تمایل دارید که قبل از اینکه فکر کنید، عمل کنید و زود به خواسته تان برسید. بنابر این، طبق خواسته تان همان خواهد شد که می خواهید. به خواسته ی خودتان خواهید رسید و فکرتان راحت خواهد شد. از نگرانی بیرون می آیید و حاجتتان را خواهید گرفت. زندگی شما متحول خواهد شد و دیگر شما همان آدم سابق با همان زندگی سابق نخواهید بود. اما ممکن است در نهایت متوجه شوید که این آرزویی که شما دارید به ضررتان تمام شده است. ( دوست عزیز این خواب هشداری برای شماست. اگر بازور از خداوند چیزی بخواهید به آن خواهید رسید ولی فردا نباید گله کنید که خدایا تو که می دانستی ته موضوع به ضرر من است چرا راهنمایی ام نکردی و دوباره تقصیرها را گردن خداوند نیاندازید!!! درست ترش این است که بگویید که خداوندا با من همان کن که به نفع من است و تو صلاح می دانی نه آن که خودم بخواهم و به ضررم باشد). تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲:۵۲
مارال

مارال : سلام
این خوابو ۲۴ شوال دیدم و ساعت ۴:۳۰ صبح از خواب پریدم
بخش هایی از خواب رو فراموش کردم اما استخری بود ک پسر جوانی ک غریبه بود در اونجا از دنیا رفت فک کنم سکته کرده بود و انگار ذره ای هم تقصیر من بود اما یادم نیست چطور.قالیچه قرمزی بود ک خیس شده بود و چروک شده بود و بهم چسبیده بود با تلاش تونستم صافش کنم و داشتم خشکش میکردم با سشوار تا شاید پسر زنده بشه(با این کار فک میکردم دارم زندش میکنم)از طرف دیگه برادرم اومد تا براش فاتحه بخونه و یک هو ب سجده رفت و گفت سبحان ربی اعلی و بحمده و فرشو بوسید تا روح پسر شاد شه.در محله باز هم چند نفر از دنیا رفتن با چند. نفر از همسایه ها ک غریبه بودن برام هم تو خونه جمع بودیم ک خبر رسید تو محله سر دو نفرو بریدن با شنیدن خبر شوکه شدیم منم اول خندیدم برام مسخره بود این خبر.یکی از خانمای جمع فیلم اون دو نفر رو گذاشت لحظه مرگ.اما در. (این خانم ک فیلم گذاشتو a مینامم و خانم دیگری که به ظاهر خیلی مهربان و با ایمان بود b)
تو فیلم ندیدم سری جدا بشه یک هو تصویری از تمام صحنه های قتل ها پشت هم اومد ک خانم b پشت تمام این ادم کشی ها بود و فرماندهی میکرد و فقط نقاب ادم خوب داشت)
به شدت عصبانی شدم و یکی از دسته های روسریشو گرفتم و یک خانم دیگه دسته دیگه و. شروع کردیم ب کشیدن تا خفه بشه و سرش جدا بشه
خانم a جلومو گرفت و یک هو ب خودم اومدم دیدم الکی الکی داشتم قتل میکردم و رهاش کردم
همون لحظه خانم a دو دسته روسری (روسری سفید رنگ و. ساده. بود )رو گرفت و ارام و. بدون زور سر زن b رو جدا کرد بدون درد و خون و حتی نمرد و داشت نگاه میکرد تنشم همون طور ایستاده بود و سرشو گذاشت رو طاقچه تا بعدا تکلیفش مشخص شه
لطفا تعبیر بفرمایید ببخشید طولانی شد

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما باطل است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۹:۵۳
نفیسه

نفیسه : سوال: سلام شوهرم این خواب را دیده است . خواب دیده است سر ایشان را من به کمک خودش بریده ایم و در جمع خانواده همه هستند و هیچکس ناراحت نیست هم خانواده خودشان هست و هم خانواده من . بعد از سر بریدن ایشان بدون سر در جمع ما نشسته و پدر همسرم که فوت کرده هم هستند . بعد می گوید حالا برای من فاتحه نمی گیرید؟ بعد ما همه میگیم پول نداریم و سکوت می کنیم . تا قبل از این جمله همه شاد بودند . خیلی نگرانم خواهش میکنم جواب بدید. همسرم قرار است یه عمل جراحی داشته باشد هفته آینده

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به همسرتان کمک می کنید که نگرانی هایش را دور بریزد و خیالش را راحت می کنید. مشکلات همسرتان و چیزهایی که فکر او را درگیر کرده است از بین خواهد رفت. عمر همسرتان طولانی است. برای پدر شوهرتان هم باید فاتحه و قرآن بخوانید. خیال شما راحت خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹:۰۶
Leili

Leili : خانم هراتی عزیز این خواب یکی از دوستان من دیده

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۴۳
Leili

Leili : سلام و سپاس.

خواب یه بچه حدودا سه ساله را دیدم که بیمار بود و در بیمارستانی بستری بود ولی نمیدونم به چه علت ممانعت میکردن از اینکه پدر و مادر این بچه اونو ببینند از خواب پریدم.این خواب را نیمه شعبان بیست دقیقه مانده به اذان صبح دیدم

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به خاطر حساسیت موضوع خوابتان را ویرایش کردم. پروژه ای که برای نشاط و سرزندگی و تکامل و موفقیت ایران پایه گذاری شده بوده ، بیمار و ناکارآمد است و در معرض نابودی قرار گرفته و عده ای که آدمهای خوبی هم هستند، اما با این توافقات مخالفند، نمی خواهند که این پروژه عملی شود. این فلسفه سیاسی جوان، از اینکه پروژه اش شکست می خورد متاثر و ناراحت است و شاید علیرغم همه ی مشکلات بتوان آن را نجات داد. حضرت حافظ در تعبیر به خدای واحد اشاره می کند و اینکه این مخالفتها باعث خواهند شد تا کار احتمالا به نابسامانیهایی بیانجامد. تصویر ذهنی این وقایع در ذهن پسرتان خواهد ماند.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۱۱
کیهان

کیهان : سلام خانم هراتی
در تعبیر خواب من فک کنم بد متوجه شدین
چون اولا من نگفتم‌برادرخانمم بلکه گفتم‌برادر پدرخانمم
دومن من در حالت واقعی اصلا با ایشان مشکلی ندارم و خیلی هم رفیقیم
سوما شما در خصوص ترس زیاد من‌، اینکه داشتم فرار میکردم و اینکه میخاست با چاقو سر منو ببره هیچ تعبیری نکردین
به نظرم‌اصلا متن خواب منو درست نخوندین

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : برادر پدر خانم شما می شود عموی خانم شما! بنده هم عرض کردم عموی خانمتان. بنده هم نگفتم که ایشان با شما دشمن است. گل کندن یعنی مهر را از بین بردن و شما دیده اید که او باعث کندن گلها می شود. یعنی مهر را از بین می برد. از بین بردن محبت بین دو نفر را سوسه آمدن بین دو نفر می گویند. سوم اینکه عرض کردم دخالت نکنید به معنی سربریدن است. بنده که کلمه به کلمه نباید بنویسم این = آن. مفهوم آن را نوشته ام. گردن رابطه بین قلب و مغز است. وقتی شما خیلی احساسی فکر میکنید از قلبتان فکر می کنید. وقتی منطقی فکر می کنید از مغزتان فکر می کنید. وقتی که گردنتان را می برند، یعنی می خواهند که شما در مسائل احساسی و منطقی دخالت نکنید. نمی خواهد که شما فکر کنید که چه کار کنید در کاری که به شما مربوط نیست. نمی خواهد که دلتان هم بسوزد در کاری که به قلب شما مربوط نیست و من همه اینها را مفصل توضیح دادم با کلماتی دیگر...اما مشابه.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۳۷
کیهان

کیهان : سلام
خواب دیدم که با بردار پدر خانمم (که میشناسمش) روی دیوار هستیم و روی این دیوار گل های خوب و زیبایی روییده است و من دیدم هر از گاهی انگار یکی از اون طرف با تیر یا نیزه می زنه و بعضی وقتا از گلها رو میکنه، و من از کنار برادر پدر خانمم داشتم میگذشتم که دیدم برادر پدرخانمم خودش داره اشاره میکنه به یکی اون طرف، که با یه چیزی می زنه تو گلها و من تا اینو‌دیدم بهش گفتم فلانی این کار خودته که ‌داری به اون میگی بزنه تو گلها و تا این گفتم دیدم برادر پدرخانمم بهم گفت دیگه این بار اخره و باید بکشمت و دیدم با یه چاقویی افتاد دنبال من که منو بگیره و بکشم، منم با یه ترس عجیبی فرار کردم و فریاد زدم که کمکم کنید و تا اومدم پایین تر (چون یکم شیبدار بود که داشتم فرار میکردم) دیدم دونفر از جلو منو گرفتن و بعدش دیدم برادر پدر خانمم با چاقو پشت سرم رسید و اومد که سرمو ببره، و‌من که خیلی ترسیدم، چشامو بستم وتو دلم گفتم انگار چاره ای ندارم و باید سربریدنمو تحمل کنم که یدفه از خواب پریدم.
خانم هراتی تور خدا راهنماییم کنید چرا این خواب رو‌دیدم و دقیقا قبل از اذان صبح بود که خوابو‌ دیدم. برادر پدر خانمم همین که اومد سرمو با چاقو ببره یدفه از خواب پریدم
و بلند شدم نماز صبح خوندم وکلی دعا کردم

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما متوجه می شوید که عموی خانمتان سوسه می آید و بین آدمها را به هم می زند و محبت بین آنها را از بین می برد. او به طور غیر مستقیم آدمها را به جان هم می اندازد و بین آنها دشمنی به وجود می آورد. شما این موضوع را متوجه می شوید و اگر به روی او بیاورید که می دانید که چه ذات بدی دارد، او نسبت به شما کینه خواهد گرفت. او نمی خواهد که شما عقلتان کار کند!! می خواهد که شما خودتان را بزنید به کوچه علی چپ و انگار که هیچی نفهمیده اید. اشتباه او را به رخ او نکشید چون در غیر اینصورت از کوره در می رود و می خواهد کاری کند که شما را بی مغز و کله پوک حلوه دهد. آدم بی سر در خواب به کسی اشاره می کند که فکر نمی کند و بی مهابا هر چه به ذهنش می رسد را به دهانش راه می دهد و هر چه در قلبش هست را سه سوته و بی فکر بیان می کند. برای خودتان دشمن نتراشید و کاری به کار او نداشته باشید. جایی هم از افکارتان درددل نکنید که ببرند بگذارند کف دستش! اگر مردم شعور داشته باشند، همانطور که شما متوجه ذات بد او شدید، باقی هم خودشان خواهند فهمید که او دوبه هم زن است. اگر هم نفهمیدند، مشکل خودشان است نه شما. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۴۳
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما . خواب ديدم با شخصي بيرون بودم . در خوب حس مي كردم در جايي كه هستم بين نيروهاي خودي و نيروهاي دشمن جنگ است(ايران بود.)و صداي شليك تفنگ و خمپاره مي آمد . من تعدادي سرباز دشمن را ديدن با فردي كه همراهم بود روي زمين (كه پر سنگهاي كوچك خاكستري بود )دراز كشيدم كه مرا نبينند ولي به سمتم آمدند و به من شليك كردند و حس مي كردم شخصي كه همراهم بود سر مرا از بدن جدا كرد( اين اتفاق را نديدم انگار روحم اين طور حس مي كرد.) در خواب اصلا حس ترس يا درد نداشتم.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما نباید نگران مشکلات باشید. فکرتان باز خواهد شد. بی خیال خواهید شد. شرایطی پیش می آید که استرس و نگرانی در زمینه هایی که فکرتان را مشغول کرده، برایتان از بین خواهد رفت و آسوده خاطر می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱:۲۳
کوروش ایرانشاهی

کوروش ایرانشاهی : با سلام . در نیمه شبی که از جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۷ به شنبه یعنی امروز منتهی میشد در خواب دیدم در مرکز یک شهر خیلی کوچک یا روستا بود که خاکی هم بود دیدم سر بریده یک خواننده معروف کورد که کلا شخص مهمی در زندگی شخص بنده هم نیست و خیلی برایم اهمیتی ندارد در زندگی واقعی ، سر این شخص را بصورت دمر گذاشته و با یک میله آن را مهار کرده بودند و تنه نداشت کلا سر بود به علاوه ریشه گردن کامل نکته عجیب این بود که سر هنوز زنده بود و یک شخصی از اهالی آنجا به من اشاره کرد سر فلانی را ببینیم آنجا وسط میدان خاکی گذاشته اند و وقتی بسمت سر رفتیم آن شخص با پا و چوب محکم به سر این شخص خواننده معروف ضرباتی میزد و آن سر هم آه و ناله و ابراز افسوس میکرد

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. این آدم بی عقلی می کند و از فکرش استفاده نمی کند و دیگران او را به خاطر حماقتش تحقیر می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵:۵۱
کوروش ایرانشاهی

کوروش ایرانشاهی : سلام و درود خدمت شما . خوب سوال بنده اینه سر این شخص یا تحقیر شدن این شخص بخاطر حماقتش چه ربطی به زندگی من داره . من مثلا با این شخص هیچ ارتباطی ندارم و کلا در عمرم چندبار کلیپ های خوانندگیشونو دیدم . حالا مفهوم نهایی این خواب چیه؟ آیا تلنگری برای شخص بنده داره؟

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. گاهی انسان از طریق تله پاتی از شرایط اشخاص در خواب آگاه می شود بدون اینکه اصلا به آدم ربطی داشته باشد. از هر خواب می توان درسی گرفت که منوط به شرایط خود شما، این قابل تشخیص است. مثلا یک نمونه این می تواند باشد که هر چه مشهورتر باشید، بیشتر در معرض خطر هستید تا آبرویتان برود. یا مثلا اینکه شهرت و ثروت همیشه به نفع انسان نیست بلکه می تواند باعث شود شما در چشم باشید و مردم روی همه کارهایتان تمرکز کنند و زندگی شخصی نداشته باشید... یا هر چیز دیگر.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۲۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت