کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سماور

کتاب تعبیر خواب مدرن می‌گوید: سماور در خواب نشان دهنده مهمان نوازی و اندیشه‌های ناب شماست. بعد از دیدن این گونه خواب‌ها مهمانی ناخوانده برای شما خواهد رسید و ارتباط با این مهمان برای شما سود آوری خواهد داشت.

ونگا می‌گوید: دیدن سماور در خواب دلالت بر وعده دوستی از طرف کسی است که در وضعیت مالی بسیار خوبی به سر می‌برد. ارتباط با این دوست به دلیل اینکه تمامی رابطه‌ها و دوستی‌های قبلی شما را از بین خواهد برد خطرناک است. اما این دوستی ارزشش دارد به خاطر اینکه شما بسیار خوشحال خواهید شد.

تعبیر خواب چای داغ سماور
کتاب تعبیر خواب مدرن می‌گوید: اگر دختری خواب چای داغی که از سماور درست شده است را ببیند مورد توجه فردی قرار می‌گیرد که به او پیشنهاد خواهد داد. در رابطه با پیشنهاد آن مرد بایستی دقت زیادی به خرج دهد زیرا او فردی است که نمی‌تواند مدت زمان زیادی در رابطه باشد.

میلر می‌گوید: سماور براق و داغ نشانه خبرهای خوب است. اگر دختر جوانی خواب سماور براق و تمیز و چایی داغ در کنار آن ببیند بیانگر رسیدن خبرهای خوبی از ازدواج با فرد مورد علاقه اوست.

تعبیر خواب آب جوش سماور
میلر می‌گوید: اگر در خواب بخارات آب جوش سماور را دیدید نشان دهنده داشتن بحث و مشاجره شدید هم در خانه و هم در محل کار است. شما مثل سماور جوش آورده و احساساتتان باعث عصبانی‌ات شما می‌گردد. اجازه افتادن این اتفاق را ندهید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: سماور پر از آب جوش همسر بد خلق و خشمگین است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

12 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

  افسون

افسون : با سلام و عرض احترام خدمت شما .خواب ديدم با يكي از دوستانم سرمان را حنا گذاشته بوديم و به آرايشگاهي كه آرايشگر مرد جواني بود رفتيم، چون حدود ساعت ٥ صبح بود آرايشگر گفت الان ديگه كار نمي كنه و با اصرار قبول كرد كه فقط سر موهامو صاف كنه. من تصميم داشتم سرم را بشويم و بعد كوتاه كند و يكي از لباسهايم را آنجا شستم. بيرون مغازه روي ميزي ٢ تا سماور و قوري روي آنها بود.سماورها سبز تيره و به نظر سفالي مي آمد و من چيزهايي در دست داشتم و نزديك سماورها بودم كه ناگهان يكي از قوري ها كج شد كه بيفتد و من نگذاشتم و لوله ها و چيزهايي كه مربوط به سماور بود و جدا از آن ها بود و باد آنها را حركت داد و دودي بلند شد و روي زمين جرقه هايي از مواد آنها زده شد و چيزهايي از آنها را باد برد من به دنبال آنها رفتم كه ديدم انگار حرارت دارند ، خانمي آن را برداشت و من از او گرفتم . آنها تعدادي چاقوي سفيد يكبار مصرف بودند و مادرم در حالي كه تعدادي ديگر از آن چاقوها دستش بود به سمت من آمد و به من داد و گفت همه ي آنها يك بسته بوده و الان تقريبا كامل شد و ١٠ تا بوده و سر جايش بگذاريم.ولي حس مي كردم خيلي بيشتر از ١٠ تا هستند.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض احترام متقابل. شما چیزی در فکرتان هست که می خواهید زندگی تان را بهتر کنید ولی ذهنتان را مشغول کرده و می خواهید که به شما نصایح عاقلانه ای بشود که در پیشبرد اهدافتان بتوانید از آنها استفاده کنید. اما وقتی که همه چیز برایتان روشن و واضح است چه نصیحتی لازم دارید؟؟ شما باید مثبت اندیش باشید و دخالت بیش از اندازه ی این و آن را از سرتان دور کنید. شما به دو منبع مالی سودآور فکر می کنید ولی سبز تیره نشانه ی مادیگرایی و خیانت و فریب است و شما در گفتگوی نظراتتان با دیگران به مشکل برخواهید خورد. دوستی کسی با شما در حال تخریب خواهد بود و شما مانع این می شوید که دل کسی بشکند و رابطه تان به کل خراب شود ولی به هر جهت ارتباطات شما با منابع کاریتان تا اندازه ای با تنش و اضطراب یا استرس همراه خواهد شد و تخریب می شود و دعوا راه می افتد. اما دنیا به شما رو می آورد و شما خواهید توانست دوستیهایتان را دوباره منسجم کنید و به دستاورد بزرگی برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۰۵
Leila

Leila : سلام و درود
خانمي كه براي نظافت منزل ما مي ايد در مورد من خواب ديده در خانه اي ٧ سماور طلايي بزرگ و يك سماور كوچك وجود دارد كه در وسطش مانند فانوس خالي است و يك چاي بسيار خوش ر نگ در حال دم امدن است كه سماورها متعلق به من است در خواب ميگويد اين نتيجه كارهاي خوب من است.
سپاس

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز قبل از تعبیر خوابتان لازم به تذکر می دانم این نکته را حتما رعایت کنید. هر کاربر طبق قوانینی که شما هنگام ثبت نام در سایت آن را خوانده و بعد تیک زدید قبول دارم، فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت است. شما به فاصله چند دقیقه در ساعت 23:35 و 23: 42 دقیقه 2 خواب همزمان ارسال کردید. خواب 23: 35 دقیقه شما را بنده پای خواب دیروزتان تعبیر کردم. خواب 23: 24 دقیقه تان برای امروز نگه داشتم که الان تعبیر کنم. ولی این کار شما آمار سایت را به هم می ریزد. هرگز در یک روز 2 خواب ارسال نکنید. آمار سایت از ساعت 12 شب تا 12 شب فردا حساب می شود. این کار ریسک حذف خواب شما را به عنوان 2 خواب در 24 ساعت بالا می برد و بعد دلخور می شوید که چرا خواب مرا حذف کردندو تعبیر نشد. پس فقط 1 خواب در 24 ساعت ارسال کنید. اما تعبیر خواب شما این است که دوستی ها و روابط خوب شما و اندیشه های ناب شما برای شما افتخار آفرینی می کنند و شما در مرکز این دوستی ها با شوق و شور و حرارت به زندگی رنگ و بوی صفا و صمیمیت می دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸:۲۱
علیزاده

علیزاده : سلام
یکی از اقوام که یک خانم هست من رو که آقا هستم در خواب دیده . میگفت دیدم خوشحالی و داری سماور رو پر از آب می کنی. تعبیر این خواب چیه؟

ممنون

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اندیشه های نابی در ذهن شماست که باعث می شود شما به سود برسید. شخصیت شما اجتماعی و مهمان نواز است و خیلی راحت می توانید با دیگران دوست باشید. دلتان بزرگ است و باید خویشتندار باشید که عصبانی نشوید و جوش نیاورید. وضعیت مالی شما بهتر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۱۴
مریم

مریم : با تشکر از تعبیرهای دقیقتان برادر شوهرم امسال میخواد بره حج وما باهم یکم اختلاف داریم ونمیدانم به این مسئله بر می گردد یا نه؟

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شاید با هم صحبت می کنید و حل مشکلاتتان را مطرح خواهید کردو همدیگر را حلال می کنید.

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۵۸
مریم

مریم : سلام صب خواب دیدم سماور قدیمی بی بی ام خدابیامرز کسی نمی تونه روشن کنه من رفتم روشن کردم شعله آبی ونرم بسیارخوبی داشت باز در صحنه ای دیگر برادر شوهرم یک تک شعله رو میخواست روشن کنه نمی شد یا شعله گر می زد یا خاموش می شد من رفتم خیلی آروم روشن کردم انجا هم شعله آبی ونرمی شد بعد برادر شوهرم رفت حموم وجاری ام ازمن صابون وشامپو میخواست تعبیرش چی میشه با تشکر

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما زنده کننده و یاد آور اندیشه های ناب بی بی تان خدابیامرز را در ذهن خود دارید و می توانید مانند او به زندگی اطرافیانتان عشق بدهید و باعث دوستی ها و گرمی روابط آنان شوید. برادر شوهر شما می خواهد کاری را سروسامان دهد اما به تنهایی نمی تواند و شما با تدبیر خودتان به زندگی او هم آرامش و گرمی می بخشید و مشکل گشای او خواهید بود. برادر شوهرتان می خواهد تا بار سختی ها و مشکلاتش را بشورد و از ذهن و روحش سختی ها و گناهان را پاک کند و شما راهکار خلاصی از گناهان و مشکلات را پیش پای او می گذارید و باعث می شوید که او طرز تفکرات منفی را بریزد دور و رویکرد متفاوت و صحیحی برای زندگی اش انتخاب کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱:۱۵
Nika

Nika : سلام عزیزم خواب دیدم ، چندتا قرص توو دستم دارم و شبه توو تخت خواب دراز کشیدم منتظرم شوهرم (سابقم) از بیرون بیاد بهش بگم این قرصها واسه اون خیلی خوبه بعد میبینم ساعت سه نصف شبه ، یادم می افته طلاق گرفتم اون دیگه زن گرفته بلند میشم میرم زیر سماور رو خاموش میکنم و یک دیگ هم رو اجاق گذاشتم که توش سیب زمینی اب پز گذاشته بودم زبر اون رو هم خاموش کردم، تعجب کردم چرا یادم رفته بود طلاق گرفتیم.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما امید واهی به خوب شدن اخلاق او نداشته باشید یا اینکه خودش بفهمد و برگردد...خوش دلی و محبت نسبت به او را از دست می دهید و اشتیاقتان نسبت به او خاموش می شود و ساده لوحی را کنار می گذارید. زندگی رو به پیشرفت است برای خوشی خودتان تلاش کنیدو در گذشته ها نمانید.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷:۲۶
sara

sara : سلام روزتون بخیر
من با پسری دوست هستم ..خواب دیدم سوپر مارکت سماور گذاشته منم با کتری تمیز و نو رفتم آب داغ گرفتم (آبش جوش نبود و بخار نداشت)بردم خونه اون پسر اولین بار فقط خودش و باباش بودن رفتار خوبی داشتن باهام..دفه بعدی داشتم میبرم دیدم مامانش نشسته با همسایه شون راجع ب من حرف میزنه ک دختره میاد خونه مون همینجوری و...منم کتری رو دادم دستش و گفتم فقط خواستم اینو بیارم براتون بعد اومدم خونمون رو تختم نشسته بودم ک پسره اومد از تو کمد من ی شورت و زیرپیراهن سفید و نو برداشت پوشید گفتم اونجوری نرو جلوی بابام زشته اما گوش نکرد رفت با بابام حرف زد بابام هم برخورد بدی نشون نداد.همون موقع رفتم تو پذیرایی دیدم دو تا میز غذاخوری رو چیدن و مهمون اومده برامون مامان پسره هم بود.سه تا هم برادر داشتم (در واقعیت برادر ندارم)از خواب پریدم،دوباره خوابیدم حس کردم ادامه ش رو دیدم..اندفعه روی زمین سفره پهن کرده بودیم خانواده هردومون نشسته بودن دور سفره..منم برای مادرش لیموشیرین پوست میکندم نکتارش رو درمیاوردم ک راحت بخوره.توی پیش دستیش هم لیمو گذاشتم هم ی مقدار ماهی خرد شده..مامانش گفت خانومی ک آبجوش میفروشه پولش رو بعنوان صدقه میگیره(پول کمی میگرفت ازم فکر میکنم ۲ تومن)ببخشید طولانی شد..خیلی خلاصه ش کردم :)

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به دوستی با این آقا فکر می کنید و اینکه احساس شما نسبت به او آتشین مزاج نیست ولی بی تفاوت هم نیستید و می خواهید که رابطه ی خوبی با او داشته باشید. پدر او و خودش از اینکه احساسات گرمی به او نشان دهید خوششتان می آید ولی مادر او از این کار خوشش نمی آید و نمی خواهد که شما صمیمانه با پسرش در ارتباط باشید. این آقا از شما خواستگاری خواهد کرد و می خواهد با شما ازدواج کند. رابطه ی خانوادگی شما دوستانه خواهد بود و از روابطی صمیمی و احساساتی مثبت با هم گفتگو خواهید کرد. شما هم باید صدقه بدهید که روابط شما خراب و تند نشود و همیشه خوب باقی بماند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۲۲
ساناز

ساناز : سلام روزبخیر،خواب دیدم من و مادرم رفتیم خانه ی خاله ی مرحومم. مادرم برای خاله ام یک سماور بزرگ نو(درداخل جعبه) به عنوان هدیه برده بود. بعد مادرم یک شیشه عطر کوچک هم به خاله ام هدیه داد. من به اتاق خاله ام نگاه کردم دیدم که درسقف اتاق کاسه ی دستشویی طبقه بالا دیده می شود یک دفعه دختر خاله ام گفت که این دستشویی خشک است ما و همسایه دستشوییمان را از جلوی خانه به پشت خانه منتقل کردیم توی خواب با خودم می گفتم حالا منتقل هم کردند ولی این منظره خیلی زشت و تهوع آوری دارد. انگار برای ناهار رفته بودیم که یک دفعه دختر داییم و دخترش هم آنجا(خانه خاله ام)آمدند با خودشون می گفتند که ساعت دو باید بریم فلان جا.خواهرم به آنها گفت که شما برای ناهار آمده ایید حالا ناهار را نخورده میخواهید بروید خیلی زشته.دختر داییم به خواهرم گفت پس تو با دخترم برو. درحین صحبت آنها دیدم مانتو تنم است و روی مانتو یه پانچوی قلاب بافی خیلی ظریف پوشیدم(به رنگ مشگی).خواهرم گفت ما می خواهیم بریم برای دختر دایی پارچه بخریم تو هم بیا من گفتم جوراب پایم نیست شایدکفشم(کفش نو)پایم را بزنه.بعد دیدم جوراب پایم کردم که البته جوراب هم قلاب بافی ظریفی بود.آمدم کفشم را پایم کنم دیدم جلوی در یه بچه گربه روی کفشهای جلوی در بود.دختر خاله ام می گفت این بچه گربه است اما در خواب من می دیدم که این بچه گربه نیست بچه ببر بود که اندازه ی کف دست بود. بچه ببر را کنار زدم وکفشم را پوشیدم. بعد بیرون رفتم محله خیلی قدیمی بود دوستم را دیدم که بدون حجاب سوار یه دوچرخه رکاب میزند با خودم گفتم که توی این محله سنتی چرا با چرخ است چرا با ماشینش نیست. بعد رفتم داخل یک ساختمان باستانی که پر از گرد و خاک بود از پله ها بالا رفتم. پسری(در واقعیت ایشون را می شناسم و یه ارتباط کوچک کاری داشتیم اما در حال حاضر ارتباطی ندارم) را دیدم که انگار کار دیگری مثل یک پروژه بزرگ فیلمبرداری در دست داشت. آن پسر دمپایی به پا داشت و با همکارهایش به خنده می گفت که اگه کسی منو با این قیافه ببینه می خندند. بعد متوجه من شد من سریع از پله ها پایین آمدم با خودم می گفتم که الان منو می بینه و پیش خودش میگه که چه آدمی هست که بدون اجازه اینجا آمده. هر کاری کردم راه خروج را پیدا نکردم تصمیم گرفتم خودم را به غش بزنم. خودم را روی زمین انداختم کلی گرد وخاک بلند شد. شرررررمنده که طولانی شد. با سپاس فراوان


پاسخ
لینک۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. دوست خوبم لطفا خوابهایتان را با توجه به صدها کاربری که هر روز خواب ارسال می کنند کوتاه ارسال کنید و از ذکر جزئیاتی که در تعبیر مهم نیستند و صرفا نظر خودتان هستند خودداری کنید. مثلا این که شما با خودتان فکر کردید که چرا با چرخ است و نه با ماشین.... یا خوابتان را بخش بخش کنید. مادر شما برای خاله تان داغدار است و از او خیلی تعریف مثبت می کند و به خوبی یاد می کند. دختر خاله تان مرتب بالای سر خاله تان می ایستد و برای او درددل می کند. شما در زندگی تان به امنیت و آرامش و گرمی رسیده اید و احساس آزادی می کنید. دختر دایی تان مشکلی دارد که نیاز به نصیحت و کمک دارد. دختر خاله تان یا شما سعی می کنید که قوی و مهربان و قاطع رفتار کنید. دوست شما می خواهد در زندگی اش به تعادل برسد و آرامش کافی ندارد. احساس او این است که تضادهای فکری زیادی بین او و خانواده یا دوستانش وجود دارد که نمی تواند به راحتی کنترل زندگی اش را در دست بگیرد. پسری که او را می شناسید شرایط خوبی در حال حاضر ندارد و جاپایش قرص نیست. شما احساس می کنید که هیچ تناسبی با او ندارید و ارتباط شما با او یک بن بست است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۷:۰۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت