کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سند

آنلی بیتون می گوید: دیدن اسناد و مدارك در خواب، علامت آن است كه اتفاقاتی نقشه های شما را برای تصاحب ثروت نقش بر آب می سازد. اگر خواب ببینید سندی را امضاء می كنید، علامت آن است كه علی رغم تلاشهای شرورانه دشمنان، اطرافیان به شما اعتماد خواهند كرد .

گم كردن سند در خواب، علامت آن است كه برای احقاق حقوق خود با دشمنان كشمكش خواهید كرد . اگرخواب ببینید سندی را امضاء می كنید، علامت آن است كه برای رسیدن به پیروزی در دادگاه باید با دقت وكیل خود را انتخاب كنید. امضاء هرگونه مدرك و سندی در خواب نشانه وقوع رویدادهایی نامطلوب است.

در سر زمین رویاها آمده:
یك سند را امضاء می كنید : خطر شما را تهدید میكند .
شما قبلا ًیك سند را امضاء كرده اید : ضرر مالی.
دیگران یك سند با شما امضاء می كنند: محبت شخص با ارزشی از شما سلب می شود.
سفته ای كه طلب داشته اید پرداخت می شود: تا آخرین روز عمرتان سلامت خواهید بود .
یك مرد با اسنادی در دستش: در اقدام به كارهای جدید بسیار محتاط باشید.
یك زن سند در دست دارد: یك تغییر خوشایند.
یك سندنویس اسنادی در دست دارد: منفعت مالی.
یك قرارداد شراكت در دست دارید: سود بزرگ در آینده.
اسناد شخصی خود را در دست دارید: پول هنگفتی نصیب شما خواهد شد .
اسناد مربوط به فامیل را در دست دارید: علامت كشف اموال قیمتی كه گمشده تلقی می شده اند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

58 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مایا

مایا : باسلام و عرض ادب
امروز خواب دیدم دکتری که قبلا کارمندش بودم چک بهم داد و گفت مبلغش رو بنویس من گفت من نباید بنویسم شما باید بنویسید بعد چون اصرار داشت من هم مبلغی نوشتم اما یادم نیست چقدر بود آقایی هم با من بود که نشناختمش ولی احساس کردم این اقا مثل همراه و حمایتگر است برای من. ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۲:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما گشایش کار خواهید یافت و به خاطر استقامت تان در کار و عملکرد مثبتی که از خودتان نشان می دهید،اعتبارتان پیش دیگران بالا می رود و شما را تحسین می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۷:۱۴
Inazi

Inazi : سلام و عرض ادب. من امروز صبح 4 ام شوال حول و حوش ساعت 10 صبح خوابی دیدم که البته بخشی از آن خاطرم هست. من خواب دیدم شب هنگام با یکی از دوستانم در حال قدم زدن در نمیدونم پارک یا خیابان بودیم که من به او گفتم رئیس موسسه مون خیلی با من خوبه چون فلان استادم دوست رئیس هست و سفارشمو کرده. بعد در صحنه دیگر دیدم رئیس موسسه مون در حال ورق زدن پرونده تحصیلی من که در یک پوشه زردرنگ هست، می باشد. احساس کردم که انگار در پرونده بدنبال چیزی می گرده و من نگران بودم یکی از مدارک تحصیلیم رو ببینه. اون در حین بررسی پرونده چند بار صفحات رو از نو چک می کرد و یک خودکار که رنگش رو نمیدونم قرمز یا سیاه بود، در دست داشت و علامت میزد، و من در تمام این مدت نگران بودم که اون مدرکی که دوست ندارم ببینه رو ببینه. اما در خواب احساس می کردم انگار این مدرک در پرونده نیست و یا اون چیزی نمی بینه. جزئیات خواب خاطرم نیست. بسیار ممنون و سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. چیزی در مورد سوابق شما هست که دوست ندارید که رئیستان از آن با خبر شود و حس اضطراب یا دلشوره بابت افشا شدن آن دارید و نگران هستید که نظر رئیستان نسبت به شما منفی شود و یا از شما عصبانی شود. اما رئیس شما سعی می کند که مسئولیت های شما را مشخص کند و شما فکرتان راحت خواهد بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۴:۰۶
Ad

Ad : با عرض سلام و خسته نباشید. خواب دیدم جایی بودیم و یک آقایی که نمی‌شناختمشون، یک دفتری در دست داشتند که روی یکی از صفحه‌های این دفتر یکسری کاغذهایی رو چسبونده بودند و داشتند اونها (کاغذها) رو بررسی می‌کردند. یک خانمی هم بودند که کاغذهایی که روی این صفحه بودند، در واقع چک های برگشتی مربوط به این خانم بود ولی شکلشون مثل چک نبود و این آقا در حال بررسی اونها بود و اینجور به نظر میومد که بخاطر این چک‌های برگشتی احتمال زندان برای این خانم هم باشه. اگه تعبیر بفرمایید ممنون میشم.

پاسخ
لینک۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. هر کسی در دنیا هر کاری بکند، همه ی اعمال او در دفتری ثبت می شود و اعتباری که خداوند و مردم برای دیگر مردمان در دنیا قائل هستند منوط به عملکردی است که مردم در زندگی شان از خودشان نشان داده اند. هر وقت کار بدی انجام دهند اعتبارشان پایین می آید و چک شان برگشت می خورد. و هر کسی که اعمالش بسیار بد باشد، اسیر و مستاصل خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۱:۴۴
سیما سحرابی

سیما سحرابی : سلام خانم هراتی.دیشب مامانم برام خواب دیده که گویا من میخواستم یه جایی(کار یا دانشگاه) برم و یه کاغذ دستم بوده و میگفتم دوتا ادم معتبر باید امضا کنه. در نهایت دو تا از خانومای فامیل پشت میز نشستن( در صورتی که کارمند یا چیزی نیستن ) و برام امضا کردن. اون دو نفرم اصولا ادمای مومنین تا جایی که میشناسمشون
ممنون

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۱:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانم های فامیل شما، مهر تایید روی خوب بودن اخلاقیات و شخصیت شما می زنند و امیدوار هستند که شما که اینقدر خانم و مهربان هستید، و درکتان بالاست، به حاجاتتان برسید و بتوانی شروعی تازه داشته باشید و خوشبخت شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۶:۰۲
salarian

salarian : سلام خواب دیدم همسرم خیلی زیبا شده ولباس فرم تنشه که خیلی بهش میاد اومد خونه برای دختر بزرگم یه دستبند طلا که ازدور مشخص نبود ساعته یا دستبند با یه چیز دیگه که یادم نیست وبرای دختر کوچکم هم طلا خریده بود من فکر کردم برای منهم طلا خریده ولی اومد نشست کنارم و یه پاکت دستش بود که مدارک سرمایه گداری توش بود که ده میلیادد برای من سرمایه گذاری کرده بود بهم داد
ممنون

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما رفتاری بسیار موجه و با دیسیپلین از خودش نشان خواهد داد و وجهه ی خوبی پیش شما دارد. او به حفظ زندگی اش با شما متعهد است و با دخترانتان دوستانه رفتار می کند و باعث موفقیت آنها خواهد شد. دستبند دخترتان منوط به سن او به ازدواج یا تعهدی اشاره می کند که باعث خوشبختی او می شود. همسر شما متعهد است که برای رسیدن شما به موفقیت و دستاوردی بزرگ تلاش کند و هدفش خوشبختی شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۲۵
Vahideh

Vahideh : سلام خانم هراتی
پریشب خواب‌های زیادی میدیدم اما این قسمت یادم هست که میدیدم:
تو هال خونهء قبلی پدر و مادرم بودم و بولیز و شلوار سفیدی تنم بود.. یه برگه‌ای به پشتی تکیه داده شده بود.. دو تا تشک هم روی زمین پهن بود که زن و مردی توش خوابیده بودن که نمیدونم کی بودن.. رفتم سمت برگه دیدم سندی هست (وکالتنامه طلاق) بعد بین اون دو نفر انگار صحبت در مورد رابطه دختری بود شاید دوست خودم).. مرده گفت برای این رابطه بهتره شش ماه بگذره. یا بهتره بذاری شش ماه از این رابطه بگذره! (دقیق نمیدونم منظورش به رابطه من و شوهرم بود یا کلا دوستم) بعد به ذهنم رسید که ببینم اسامی من و همسرم در برگه درست نوشته شده یا نه برای همین برگه رو برداشتم.. البته بعدش انگار دیدم اون زن و مرد پدر و مادرم هستن در صورتی که قبلش اصلا اونا نبودن!!

پاسخ
لینک۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر و مادر شما احساس می کنند که شما در کنار آنها سفید بخت بودید و حالا انتخاب غیر عاقلانه ای کرده اید. آنها اما در واقعیت نمی خواهند نظرشان را مستقیم به شما ابراز کنند و بگویند که راجع به شما صحبت می کنند چون معتقدند که شما گول خورده اید و اشتباه کرده اید و می ترسند که با بیان این موضوع، شما را ناراحت کنند. پدر شما معتقد است که نباید زود نتیجه گیری کنند. باید بگذارند اقلا 6 ماه بگذرد ببینند رابطه ی شما و همسرتان چطور است، بعد بگویند که اشتباه کردید یا نکردید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷:۵۵
mosayeb

mosayeb : سلام
در هفته پیش شب چهارشنبه
خواب دیدم پرونده ام پیش یه کارمند هست و ایشون برگه های پرونده رو یکی یکی امضاء میکرد بعد پرونده رو به دستم داد....همین قدر یادم بود

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. با انجام کار شما موافقت خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵:۵۷
Seyamak

Seyamak : با سلام.
در خوابم شخصی بدهکار(در عالم واقع بدهکاری بدین مفهوم ندارم) برای پرداخت بدهی به من مراجعه کرده بود . و یک برگ چک سفید را برای پرداخت امضا کرد. (امضا شبیه امضای یکی از همکارانم بود و برگه چک متعلق به خودم و در ذهنم می گفتم آیا این شماره سریال چک خودم با امضا ایشان قابل وصول است) در ادامه با ایشان یک قرارداد تنظیم می کردم که نحوه پرداخت بدهی از محل بخشی از سهم و یا مالکیت بدهکار در قرارداد مشخص می شد.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی می خواهد به شما لطف کند و خودش را متعهد می کند که پاداش بلاعوضی به شما بدهد. او خودش را مدیون شما می داند و می خواهد که زمینه ی زندگی تان با موفقیت به پیش برود. شاید شما راجع به انجام کاری بصورت بلند مدت تعهد داده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۱:۲۲
reza

reza : سلام خانم هراتی، خواب دیدم که سند خونه ی مامانم به اسم من و داداشم شده بود، انگار که مامانم سند رو به اسم ما زده بود، من گفتم که بهتره دنگ ها مون رو جدا کنیم که مامانم به شدت مخالفت کرد که حق ندارین دنگ ها تون رو جدا کنید اونجوری هر کسی راحت میتونه بره نصف خونه رو بفروشه اگه دنگ ها جدا نشه حداقل دیگه خیلی راحت نمیتونین خونه رو بفروشید. یه مساله ی قانونی برای من پیش اومده که شاید بی ربط نباشه براتون توضیح بدم، من یک سال و نیم پیش یه ماشین ثبت نام کردم و کل پول ماشین رو نقدا پرداخت کردم، ماشین رو یک سال دیر تحویلم دادن و من رو مجبور به پرداخت یه رقم بالا اضافه کردن و تازه دو دنک ماشین رو زدن به نام خودشون تا وقتی که تمام چک هایی که به زور از من گرفتن پاس نشه اون رو به نامم نمیزنن، دیروز ده دوازده نفر دیگه از مشتری های شرکت یک گروه تشکیل داده بودن و با یه وکیل صحبت کرده بودن که یه پولی از همه ی ما بگیرن و توی دادگاه شکایت کنن من هم فکر کردم که بهتره این کار رو بکنم، اینم بگم که من هیچ شناختی از این وکیل ندارم و نمیدونم آیا اصن میتونه تو این پرونده پیروز شه یا خیر، برای هفته ی آینده قرار گذاشتیم که این خواب رو دیدم، آیا این خواب نشونه ی اینه که این کار رو انجام بدم یا نه؟ که شکست میخورم یا پیروز میشم، لطفا راهنماییم کنید، ممنونم

پاسخ
لینک۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۱:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اینکه دیده اید که سند خانه ی مادرتان به نام شما شده یعنی به سود مالی بزرگی می رسید. مادرتان گفته که حق ندارید دنگ هایتان را جدا کنید و اشاره به این موضوع است که نباید هر کدام از شما فقط به دنبال منافع مالی خودتان باشید و به کار دیگری کاری نداشته باشید. الان شما در این مشکلی که دارید، یک منفعت مالی دارید که اگر صرفا به دنبال حل مشکلتان به صورت مجزا اقدام کنید، امکان برنده شدن و پیروزی شما صفر است! شما در صورتی می توانید برنده این شکایت در دادگاه باشید که همه متحد با هم و پشت همدیگر باشید. شما الان ضرر بزرگی را متحمل شده اید و کسی که چک های بیشتری از شما مطالبه کرده قبلا پول همه ی ماشین را یکجا از شما گرفته! در این مدت هم بهره ی همان پول را از این سرمایه گذاری برده است. این که شما فکر کنید که دست روی دست بگذارید می آیند فردا به شما می گویند بفرمایید این ماشینتان این همه بقیه ی پولتان و ببخشید که اینطوری شد، رویایی است در حد تبدیل کدو حلوایی به کالسکه ی طلایی سیندرلا!! اگر می خواهید حرفتان تاثیر گذار باشد باید با تمام کسانی که مثل شما متاثر از این جریان شده اند، متحد شوید و دنگ هایتان را جدا نکنید! اینطوری شاید بتوانید مشکلاتتان را با اتحاد با همدیگر طبق نکته ی کلیدی و راهنمای خوابتان که مادرتان گفته دنگها را جدا نکنید- شاید مشکلاتتان را اینطوری با موفقیت بتوانید حل کنید. به هر حال شما دو راه پیش رو دارید. یا اصلا بی خیال شوید و پول بیشتری بدهید تا ماشین را بگیرید، یا اینکه شکایت کنید. و شکایت منطقی تر است از دست روی دست گذاشتن و تسلیم حرف زور شدن. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۰۹
Dina

Dina : سلام ،خواب دیدم سیل اومده اماشدید نیست ولی مردم مضطرب هستن چون هشدار داده شده ک سیل شدید میشه،معشوق سابقمو دیدم از دور ک تو سیل خیلی کم عمق بود و آب سیل زلال بودبهش گفتم شهرو باید ترک کنه خطرناکه اما گفت بخاطر شغلم میمونم و حقوق اینجا دو میلیون بیشتره(همچین جمله ای رو قبلا بهم گفته بود برای کار در شهر یا کشور دور از خانواده و سختتر).بعدش تو یه مینی بوس شلوغ بودم ک بعضی افرادش در دوران مدرسه هم مدرسه ای من بودن وسرویس مشترک داشتبم.فهمیدم عده ای کارت ملیشون تو سیل آسیب دیده و باطل شده ک یه برگه بهش چسبوندن تا مشکل برطرف بشه.اول فکر کردم مال منم آسیب دیده ک دوستم گفت اینجور نیست اما تو شلوغی مینی بوس کارت میلیمو گم کردم ولی باز پیداش کردم،بعدش رفتم خونه مادربزرگم خانوادم اونجا بودن و فهمیدم بازم کارت ملی رو گم کردم. زنداییم هم کنار یه حوض تو حیاط مادربزرگم بود ک آبش زلال و پراز انواع ماهی بود ک با دیوار ازهم جدا نگهداری میشدن، زنداییم یکی ازماهی ها رو برداشت و جوری که بخاطر حضور من میخاد بپزدش و جوری حرف میزد ک من ماهی رو از زمانی ک کوچیک بوده دیدمش.اول با چاقو کف دست خودش دوتا برش موازی زد ک خون نیومدو دوتا برش همون شکل هم رو ماهی زد بعدم شروع کرد ب تمیز کردنش،بعد از اون وارد جایی شدیم ک خونه آشنا یاهتل یا همچین جایی بود،مشخص نبود کجا،ومن با معشوق سابقم بیرون رفتم فکر کنم دنبال چیزی برای خرید بودیم و یه کیسه خوراکی مثل آجیل هم همراهمون بود،وقتی برگشتم ب اون اقامتگاه یه عده دختر و پسر رو دیدم که انگار دوستام بودن و فهمیده بودن یکی از دوستامون بیماری لاعلاج داره و نزدیک مرگشه،و من خیلی ناراحت شدم.

پاسخ
لینک۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۰:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. افکار منفی در باره مسائل اقتصادی و شرایط سخت زندگی در بین مردم رواج پیدا کرده و مردم سختی ها را بزرگتر از چیزی که در واقعیت هست برای خودشان متصور می شوند و یا انتظار دارند که شرایط هر روز بدتر از روز قبل شود، به این دلیل فکرشان نگران است. شما به معشوق سابقتان شاید فکر کنید که او در چه حالیست و تفکرات و شیوه ی فکری او مانند قبل است و فکر می کند که باید رفت و مهاجرت کرد. شما نمی خواهید که هویت خودتان را از دست بدهید و نگران باشید. شما از جانب خانواده تان حمایت می شوید ولی باز نگرانی ها در وجود شما هم مشهود هستند. زن دایی شما نگرش های جدیدی نسبت به مسائل دارد و می خواهد به شما بگوید که افکار شما را از بچگی تان حفظ است و اینکه شما خوش شانس و سلامت هستید و لزومی ندارد که استرس داشته باشید. شما شاید مجبور شوید یک سری عادات و رفتارهای قدیمیتان را عوض کنید و سعی می کنید که به موفقیت برسید و به تمایلاتی که دارید دست یابید. اما به هر جهت همه مثل شما خوش شانس نیستند و زندگی بعضی از دوستانتان شدیدا به خاطر عوامل و فشارهای منفی؛ دستخوش تغییرات بدی شده و کسی از دوستانتان به افسردگی دچار خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰:۲۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت