یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سند

آنلی بیتون می گوید: دیدن اسناد و مدارك در خواب، علامت آن است كه اتفاقاتی نقشه های شما را برای تصاحب ثروت نقش بر آب می سازد. اگر خواب ببینید سندی را امضاء می كنید، علامت آن است كه علی رغم تلاشهای شرورانه دشمنان، اطرافیان به شما اعتماد خواهند كرد .

گم كردن سند در خواب، علامت آن است كه برای احقاق حقوق خود با دشمنان كشمكش خواهید كرد . اگرخواب ببینید سندی را امضاء می كنید، علامت آن است كه برای رسیدن به پیروزی در دادگاه باید با دقت وكیل خود را انتخاب كنید. امضاء هرگونه مدرك و سندی در خواب نشانه وقوع رویدادهایی نامطلوب است.

در سر زمین رویاها آمده:
یك سند را امضاء می كنید : خطر شما را تهدید میكند .
شما قبلا ًیك سند را امضاء كرده اید : ضرر مالی.
دیگران یك سند با شما امضاء می كنند: محبت شخص با ارزشی از شما سلب می شود.
سفته ای كه طلب داشته اید پرداخت می شود: تا آخرین روز عمرتان سلامت خواهید بود .
یك مرد با اسنادی در دستش: در اقدام به كارهای جدید بسیار محتاط باشید.
یك زن سند در دست دارد: یك تغییر خوشایند.
یك سندنویس اسنادی در دست دارد: منفعت مالی.
یك قرارداد شراكت در دست دارید: سود بزرگ در آینده.
اسناد شخصی خود را در دست دارید: پول هنگفتی نصیب شما خواهد شد .
اسناد مربوط به فامیل را در دست دارید: علامت كشف اموال قیمتی كه گمشده تلقی می شده اند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

31 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Mb

Mb : با سلام، من امروز خواب دیدم که یه نفر برام فال گرفت و بهم گفت که پسری که دوستش دارم برای یک سال با یه خانومی قراردادی امضا میکنه و من بهش تبریک میگم، و من بعد از شنیدن این فال نگران شدم که نکنه با کس دیگه ای ازدواج میکنه، من یه دختر مجردم و پیشاپیش ممنونم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۳:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که دوستش دارید متعهد به انجام کاری می شود که به خاطر آن قرار است به ثروت برسد، ولی سرش را کلاه می گذارند و شما برایش تاسف می خورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰:۰۹
Manizh

Manizh : سلام و عرض خسته نباشید.من ماه پیش خواب دیدم خانم همسایمون وخواهرش اومدن خونمون(همسایه دیواربه دیوارهسن)ودرخواب انگارزمین خونه ماوهمسایه مشترک بودولی دیواربینمون بودواومدن خونمون ویه سندتودستشون بودوبه من ومامانم میگفتن مامیخایم سندخونمون روجداکنیم وسندروامضاکنیدکه جدابشیم وسندروگرفتن جلوی مامانم ومامانم ۲تاامضازیرسندزد. ممنون ازتعبیرتون

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و همسایه تان فاصله بیشتری از هم خواهید گرفت و این رابطه بین شما بدتر خواهد شد. مادر شما متعهد می شود که اصلا هیچ تمایلی به ادامه رابطه ای که سرشار از دوگانگی و تضاد و تناقض در رفتار باشد ندارد. احتمال قوی با شما دشمنی خواهند کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵:۰۶
Golesorkh

Golesorkh : سلام، صبحتون بخير. ديشب خاب ديدم پسري كه ازش خوشم مياد ولي باهاش قطع رابطه م، با مادرش سرزده اومده بود خاستگاري من. خودش پشت يه ميز كوچيك تو خونمون نشسته بود و يه لباس نخي سرتاپا آبي آسموني گشاد(دقيقا شبيه لباس بيمارستان) پوشيده بود و روش يه كمربند پارچه اي سفيد بسته بود و از دور تماشا ميكرد، من بيرون بودم و خونه نبودم وقتي رسيدم مادرش كه لباس مجلسي و كفش پاشنه بلند و شيك پوشيده بود،اومد بامن حرف زد راجع ب كارهاي ازدواج و يجورايي انگار بهم تيكه مينداخت. بعدش رفتن و چند روز بعد پيگير كارهاي عقد شدن، من انگار باورم نميشد اينا انقدرجدي پيگيرن.خانواده من به درخاست اونا يه نامه به عنوان قرار داد عقد طراحي كردن و من و اون هردو امضا كرديم. روي سربرگ اون قرار داد يه پلاك بزرگ طلا كه شكل پَر بود چسبونده بوديم.خانم هراتي عزيز در واقعيت راجع ب اين آقا دو ماهه كه بيخبرم. ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او خودش را پیش شما کوچک می کند. او مراقب است تا زیاد خرج نکند، ( خسیس است)، آزاد باشد و وقت کافی برای خودش بگذارد. شرایط شما را هم قضاوت کرده و مادرش از لحاظ مالی غنی است. شما و او توافق می کنید که ماندن شما با همدیگر قطعا به ضرر مالی هردوی شما تمام خواهد شد و بهتر است که همدیگر را فراموش کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۰۵
پریماه

پریماه : سلام من امروز توی خیابون خاب میدیدم یه کامیون دنده عقب میومد من دست دخترم وگرفتم و اومدیم کنار البته عادی بود دقیق صحنه یادم نست اما انگار راننده یک کامیون بود که پیاده شد ویک کاغذ رو امضا زد بعد روش نوشت کفیل بعد نام یکی از آقایون مربوط به مجموعه کارم که مجرد هم هست و برد گفت کفیل فلانی میخام بدونم تعبیرش چیه تشکر

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مسئولیت کارهای اداره شما زیاد است و به جای اینکه پیشرفت کنند دارند پس رفت می کنند. احتمالا کسی از سمت خودش عزل خواهد شد و کسی دیگر جایگزین او خواهد شد تا بتوانند کارها را با موفقیت به پیش ببرند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۵۲
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی
دختر عمه ام خواب دیده که شوهر خواهر دوست پسرش مدارکش رو در دستش گرفته و دختر عمه ام بهش میگه مدارکم رو بهم بده ولی اون مدارک رو نمیده و دخترعمه ام باهاش بحث میکنه و بعدش میاد سینه دخترعمه ام رو فشار میده ولی دختر عمه ام نمیزاره و پسره هم با شوهرخواهرش دعوا میکنه که چرا داری با دختره دعوا میکنی.
ممنون

پاسخ
لینک۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانواده دوست پسر دختر عمه تان می خواهند راجع به او تحقیقات کنند و شرایط و اوضاع مالی او را بررسی کنند و دختر عمه تان هم از اینکه راجع به او خیلی پرس و جو شود خوشش نمی آید. احتمالا دوست پسر او قصد ازدواج با او را دارد که شوهر خواهرش اینقدر اصرار دارد تا روی دختر عمه تان تحقیق شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۱۶
mahtab

mahtab : باسلام و عرض ادب خدمت سرکار خانم هراتی عزیز، خواب دیدم با افرادی ناآشنا وارد یه خونه ای شدم(فکر کنم خونه ویلایی بود) ،دیدم یه کفش جدید پاشنه بلند ظریفی تو پام هست که در واقعیت ندارم، با اونها تصمیم گرفتیم بریم استخر،بعد دیدم کفشم تو جعبشه و دارم با خودم میبرم ، استخر تو یه فضای بازی بود(مثل باغ) و آبش تمیز بود ،وقتی از استخر اومدم بیرون اصلا سردم نشد و یه لحظه گرمای خورشید و رو پوستم احساس کردم و وجودم گرم شد و احساس لذت کردم، داشتیم بر میگشتیم که یادم افتاد کفشامو بر نداشتم خواستم برم از کف استخر برشون دارم(انگار با خودم برده بودم تو استخر و کف استخر بود) بعد یهو خودمو دیدم که رفتم زیر یه تخت دارم جعبه کفشمو بیرون میارم که یه عالمه ( خیلی زیاد)سند املاک و ،، زیر تخت پیدا کردم انگار سالیان سال گم شده بود و در واقع مالک اون سندا پدر بزرگ یا اجداد اهالی همون خونه بود ،خیلی تعجب کرده بودم و میگفتم اگه بهشون بگم خیلی خوشحال میشن،(تصمیم داشتم بهشون بگم)بعد چند تا از سندا رو تا کردم گذاشتم تو جعبه کفش و به خودم میگفتم فعلا پیشم باشه ، فوقش بعدا اینارو هم یه جوری بهشون میدم که بیدار شدم ، تعبیر بفرمایید ممنون میشم

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام . شرایط تازه ای به زندگی تان راه می یابد و به ثروت و امکانات مالی قوی ای خواهید رسید. احساسات مثبت در زندگی تان جریان پیدا می کند و تجربه های جدیدی به دست می آورید. امید و شادی وجودتان را فرا می گیرد و به پول و ثروت بسیاز زیادی خواهید رسید. تغییرات خوشایند و منافع مالی به زندگی تان راه می یابد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۴۴
فرينا

فرينا : سلام صبح شما بخير دقيقاً وقت نماز بود كه خواب ديدم همه فاميل خونه ما جمع هستند دختر دايي هام كه باهاشون قهريم هم بودند، اما خواهرام توى خواب به اونا بى محلى ميكردند ر ازشون دلخور بودند دختر داييهام خيييلى منتظر موندن تا خواهرام باهاشون حرف بزنن اما اونا اصلاً حرف نزدندو دختر داييهام از اين قضيه ناراحت بودند يكى از دختر دايي هام اومد به من گفت بيا سهم باباى منو از خونه بخر ( مامانم توى شهرستان يه خونه داره كه بنام خودشه ) اما توى خواب انگار داييم هم از اون خونه سهم داشت دختر داييم اصرار داشت كه من سهم باباى اونو بخرم منم قبول كردم يه كاغذ كه انگار در مورد روابط ما و خانواده داييم اون تو نوشته بود رو برداشتم با دخترداييم از خونه ما اومديم بيرون اما اون يكى دختر داييم همچنان نشسته بود كنار خواهرام و ناراحت بود از برخورد خواهرام، ما اومديم بيرون به دو راهى دم خونمون كه رسيديم اون ميخواست بريم سمت شرق اما من من بهش گفتم بيا بريم اين طرف(غرب) بريم كپى بگيريم از اين كاغذ كاراش رو بكنيم براى امضاى سند، همون موقع يكى از خاله هاى دختر داييم كه از فاميل هستند، از خونه ما اومد بيرون اون با ماشين بود و ما پاده، اونهم رفت به سمت غرب من ودختر داييم هم داشتيم همون سمت ميرفتيم كه از خواب بيدارشدم ديدم وقت نمازه
راستش مامانم بيمار هست ، ميترسم كه فاميل خونه ما جمع شدند .اميدوارم خير باشه خوابم

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۲:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دایی شما به مادرتان سر می زند و خواهرانتان محل او و دخترانش نمی گذارند. شما تا اندازه ای کوتاه می ایید و دختر دایی تان می گوید شما هم در این اختلافات بی گناه نبودید و بپذیر که دایی هم حقی داشته. شما تا اندازه ای می خواهید با او به توافق برسید و کمی نرمش نشان می دهید ولی بعد دوباره در حالی که او می خواهد آشتی کند؛ شما جانب قهر را پیش می کشید و خاله تان هم با این حالت قهر از خانه بیرون می رود که احتمالا او هم با دایی تان مشکل دارد. انشالله مادرتان هم خوب می شود. مشکلی در خوابتان برای ایشان نیست ولی برای دفع شر و سختیها صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰:۳۹
mahtab

mahtab : باسلام و عرض ادب
خواب دیدم با یه اقای خیلی معمولی صحبت میکنم (شخص و مکان واضح نبود وهمه جا تاریک بود ) اون آقا یه سری برگه بهم نشون داد ، یکی از برگه ها ارزش 100 میلیارد دلار داشت ، یکی ارزشش کمتر بود و یه مقدار هم پول بود ، بهش گفتم اینو بده به من (برگه به ارزش 100 میلیون دلار) گفت نمیتونم ، در آخر یه سند (به نظرم سند ویلا بود)به من داد که مال خودش بود ،من سند و گرفتم و رفتم ، از اینکه سند خودشو به من داده بود یکم معذب بودم برگشتم گفتم حالا این زمین چند متره ؟ بیا نصفش مال من نصفش مال تو ، بعد متوجه شدم زمین 150 متره ، گفتم ویلای 75 متری که خوب نمیشه !! در آخر سند پیش من موند
ممنون میشم تعبیر بفرمایید، سپاس

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عرض ادب متقابل. شما به شروعی تازه و مسئولیت های بسیار زیادی فکر می کنید که به شما نمی دهند ولی تغییر خوشایندی در زندگی تان پیش می آید و به منفعت مالی بسیار زیادی خواهید رسید. با قدرتی معنوی و کمال الهی شما به مقامی می رسید که از زندگی لذت زیادی می برید و مسیر زندگی تان عوض خواهد شد. با کسی شریک در کاری می شوید که 100 درصد موفق خواهید شد و به جشن و سرور و شادی زیاد می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۰۵
شعله

شعله : سلام خانم هراتی عزیز روزتون بخیر.چند ماه پیش خواب دیدم یکی ازفامیلای دورم به من گفت بیاتابریم سندیه خونه ی دوطبقه رابه نامت بزنم امااین خونه هنوزکامل نیست وفقط دیوارچینی کردیم.منم باخودم گفتم من که توی این خونه راندیدم ولی به هرحال خونست.حالا بعدازچند ماه همون شخص باهمسرم میخوان یه پروژه ای رادست بگیرندکه همسرم خیلی تردیدداره.خواستم ببینم تعبیرخوابم به این پروژه برمیگرده یاتعبیردیگه ای داره.باتشکرازشما.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دیدن اسناد و مدارك در خواب، علامت آن است كه اتفاقاتی نقشه های شما را برای تصاحب ثروت نقش بر آب می سازد. اینکه دیده اید که سند امضا می کنید، انتخاب های غیر عاقلانه ای می کنید و خطر شما را تهدید میكند. اگر شما قبلا ًیك سند را امضاء كرده اید، به شما ضرر مالی می رسد و دیدن یك مرد با اسنادی در دستش به این معنی است که در اقدام به كارهای جدید بسیار محتاط باشید. تعبیر خوابتان احتمال قوی به این پروژه بر می گردد. محتاط باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۵۵
aram

aram : سلام
ما به خاطر گرفتن ارث و میراثی که حق مادرم بود، بعد از فوت پدر بزرگم از خانواده مادرم دچار کمی اختلاف شدیم و تا الانم نتونستیم کامل سهمشو بگیریم. چند وقت پیش بعد از ظهر خواب می دیدم از چمدان خودم، از آستر قیچی شده چمدان قولنامه ای که در اون ۳۵۰ متر بر زمین که به نام خودمون بود پیدا کردم. شماره زمین ۵ بود با یه ستاره کاغذی درخشان که رو کاغذ چسبانده بودند.ادامه مدارک دور گلویی یه روغن مایع ۱ یا ۱/۵ لیتری بود.بعد محدوده زمین رو کامل مثل نقشه مهندسی دیدم. پدربزرگم رو دیدم که در همون ساختمانی که نقشه رو پیدا کردم،لبه ایوان با پالتویی که زمستونها میپوشید ساکت و متفکر نشسته و یکی از خاله ها معترض به کار من.بعد مدارک رو برگردونم سرجاش که در این مو قع اون روغن رو دیدم. ممنون که وقت میذارید

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۱:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. شما در تجربیاتی که از زندگی کسب کرده اید، احساس می کنید که نبود هارمونی در زندگی تان و همینطور موانعی که به عنوان مانعی برای رسیدن شما به موفقیت در زندگی تان می شود، به خاطر زمینه ای است که بعد از فوت پدرتان به وجود آمده. احساس شما این است که با ماهیتی پر رنگ و جسورانه و انسانی، شما می توانید مسیر زندگی تان را تغییر دهید. گشایش کارتان و سرمایه تان را در گرو این عمل جسورانه می دانید و فکر می کنید که پدر بزرگ شما ست که برای شما محدودیت به وجود آورده. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷:۱۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت