کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سند

آنلی بیتون می گوید: دیدن اسناد و مدارك در خواب، علامت آن است كه اتفاقاتی نقشه های شما را برای تصاحب ثروت نقش بر آب می سازد. اگر خواب ببینید سندی را امضاء می كنید، علامت آن است كه علی رغم تلاشهای شرورانه دشمنان، اطرافیان به شما اعتماد خواهند كرد .

گم كردن سند در خواب، علامت آن است كه برای احقاق حقوق خود با دشمنان كشمكش خواهید كرد . اگرخواب ببینید سندی را امضاء می كنید، علامت آن است كه برای رسیدن به پیروزی در دادگاه باید با دقت وكیل خود را انتخاب كنید. امضاء هرگونه مدرك و سندی در خواب نشانه وقوع رویدادهایی نامطلوب است.

در سر زمین رویاها آمده:
یك سند را امضاء می كنید : خطر شما را تهدید میكند .
شما قبلا ًیك سند را امضاء كرده اید : ضرر مالی.
دیگران یك سند با شما امضاء می كنند: محبت شخص با ارزشی از شما سلب می شود.
سفته ای كه طلب داشته اید پرداخت می شود: تا آخرین روز عمرتان سلامت خواهید بود .
یك مرد با اسنادی در دستش: در اقدام به كارهای جدید بسیار محتاط باشید.
یك زن سند در دست دارد: یك تغییر خوشایند.
یك سندنویس اسنادی در دست دارد: منفعت مالی.
یك قرارداد شراكت در دست دارید: سود بزرگ در آینده.
اسناد شخصی خود را در دست دارید: پول هنگفتی نصیب شما خواهد شد .
اسناد مربوط به فامیل را در دست دارید: علامت كشف اموال قیمتی كه گمشده تلقی می شده اند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

35 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Negar

Negar : ممنون از تعبیرتون فقط یه سوال اینکه رو میزم سندای امضا نشده بوده به این معنی نیست که ممکنه پست بگیرم؟(اینم بگم که من و دوستم و همکارم همه مون تو قسمت مالی یه شرکت کار میکنیم و کارمون با اسناد مالی و حسابداری هستش)

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواب شما حول محور توجه او به شماست بنابر این تعبیر کردم که می خواهد مطمئن شود که حساب و کتابش ( تصورات ذهنی اش) راجع به شما درست است و شما هم او را دوست دارید. ولی با این اوصاف که الان می نویسید ممکن است شما مقام بالایی هم در کارتان بگیرید.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰:۰۴
Negar

Negar : سلام عزیزم
من تو محیط کارم یه آقایی هست چند وقته خیلی نگاه م میکنه توجه میکنه جوری که دوستمم فهمیده
دوستم این خوابو دیده برام:
خواب دیدم که من و تو وایسادیم داریم باهم حرف میزنیم رو میز تو ی عااااالمه کار برا امضا جمع شده بعد این همکار آقا اومد یه سند حسابداری گذاشت رو میز تو گفت خانوم فلانی تایید کن سند رو، انگار تو رییسش بودی بعد من و تو یه نگاه بهم انداختیم لبخند زدیم که این اومده دوباره
پیشاپیش ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۴:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او می خواهد مطمئن شود که حساب و کتابش درست است و می خواهد مطمئن شود که شما هم او را دوست دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳:۳۸
سایه

سایه : ببخشید با تشکر

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : اگر خوابتان صادقه است و اتفاق همان می افتد که می بینید برای چه می فرستید که تعبیرش کنم! پولتان را حرام نکنید و خوابتان را نفرستید به نفع شماست.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۳:۳۲
سایه

سایه : سلام خواب دیدم از پیچی وارد اتوبانی شدم که بالاش پر از خیابان های مخفی داشت و لی خیابان صافی بود ولی خیلی راحت نمی شد راه ها را دید رسیدم به انتهای اتوبان که خونه های آپارتمانی هست یکی از همکارهام بهم گفت مراقب آقای خانزادی که یکی دیگه از همکارها هست نبیندت بهم گفت تا اینجا که آمدی برو برای شناسنامه ات فرم بگیر که شناسنامه بگیری با خودم گفتم خودم شناسنامه دارم که ، از این شناسنامه جدیدهاست گفتم برم برای دخترم فرم پر کنم چون شناسنامه اش هم قدیمیه هم چون چندین سال پیش دزد کیف من را زده بود المثنی هست رفتم برای خودم فرم پر کردم با خودم گفتم من که دارم از این خونه پا می شم شناسنامه جدید هم ۲۰ روزی طول می کشه یادم باشه به همسایه ها بگم وقتی آمد بهم خبر بدن

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مسیر زندگی تان را با موفقیت طی می کنید و با سرعت به پیش می روید ولی باید دقت داشته باشید که در این راه، خیلی ها هستند که ادعای دوستی می کنند ولی دوستان واقعی نیستند و رازهایی دارند که شما از آنها بی خبرید و خیلی راه های اشتباه و فرعی هست که نباید به آنها توجه کنید. شما می خواهید به مقام و ثروت برسید و هویت جدیدی داشته باشید. دلتان می خواهد که دخترتان هم احساس کند که زندگی اش متحول می شود و از تنهایی بیرون بیاید شما احساس می کنید که دختر شما نیاز به حمایت شما دارد و تنهاست یا ایزوله شده و برای شما اینکه او زندگی خوبی داشته باشد از اینکه آینده ی خودتان خوب باشد مهمتر است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷:۰۲
Mb

Mb : با سلام، من امروز خواب دیدم که یه نفر برام فال گرفت و بهم گفت که پسری که دوستش دارم برای یک سال با یه خانومی قراردادی امضا میکنه و من بهش تبریک میگم، و من بعد از شنیدن این فال نگران شدم که نکنه با کس دیگه ای ازدواج میکنه، من یه دختر مجردم و پیشاپیش ممنونم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۳:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که دوستش دارید متعهد به انجام کاری می شود که به خاطر آن قرار است به ثروت برسد، ولی سرش را کلاه می گذارند و شما برایش تاسف می خورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰:۰۹
Mahsa

Mahsa : سلام و عرض خسته نباشید.من ماه پیش خواب دیدم خانم همسایمون وخواهرش اومدن خونمون(همسایه دیواربه دیوارهسن)ودرخواب انگارزمین خونه ماوهمسایه مشترک بودولی دیواربینمون بودواومدن خونمون ویه سندتودستشون بودوبه من ومامانم میگفتن مامیخایم سندخونمون روجداکنیم وسندروامضاکنیدکه جدابشیم وسندروگرفتن جلوی مامانم ومامانم ۲تاامضازیرسندزد. ممنون ازتعبیرتون

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و همسایه تان فاصله بیشتری از هم خواهید گرفت و این رابطه بین شما بدتر خواهد شد. مادر شما متعهد می شود که اصلا هیچ تمایلی به ادامه رابطه ای که سرشار از دوگانگی و تضاد و تناقض در رفتار باشد ندارد. احتمال قوی با شما دشمنی خواهند کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵:۰۶
Golesorkh

Golesorkh : سلام، صبحتون بخير. ديشب خاب ديدم پسري كه ازش خوشم مياد ولي باهاش قطع رابطه م، با مادرش سرزده اومده بود خاستگاري من. خودش پشت يه ميز كوچيك تو خونمون نشسته بود و يه لباس نخي سرتاپا آبي آسموني گشاد(دقيقا شبيه لباس بيمارستان) پوشيده بود و روش يه كمربند پارچه اي سفيد بسته بود و از دور تماشا ميكرد، من بيرون بودم و خونه نبودم وقتي رسيدم مادرش كه لباس مجلسي و كفش پاشنه بلند و شيك پوشيده بود،اومد بامن حرف زد راجع ب كارهاي ازدواج و يجورايي انگار بهم تيكه مينداخت. بعدش رفتن و چند روز بعد پيگير كارهاي عقد شدن، من انگار باورم نميشد اينا انقدرجدي پيگيرن.خانواده من به درخاست اونا يه نامه به عنوان قرار داد عقد طراحي كردن و من و اون هردو امضا كرديم. روي سربرگ اون قرار داد يه پلاك بزرگ طلا كه شكل پَر بود چسبونده بوديم.خانم هراتي عزيز در واقعيت راجع ب اين آقا دو ماهه كه بيخبرم. ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او خودش را پیش شما کوچک می کند. او مراقب است تا زیاد خرج نکند، ( خسیس است)، آزاد باشد و وقت کافی برای خودش بگذارد. شرایط شما را هم قضاوت کرده و مادرش از لحاظ مالی غنی است. شما و او توافق می کنید که ماندن شما با همدیگر قطعا به ضرر مالی هردوی شما تمام خواهد شد و بهتر است که همدیگر را فراموش کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۰۵
پریماه

پریماه : سلام من امروز توی خیابون خاب میدیدم یه کامیون دنده عقب میومد من دست دخترم وگرفتم و اومدیم کنار البته عادی بود دقیق صحنه یادم نست اما انگار راننده یک کامیون بود که پیاده شد ویک کاغذ رو امضا زد بعد روش نوشت کفیل بعد نام یکی از آقایون مربوط به مجموعه کارم که مجرد هم هست و برد گفت کفیل فلانی میخام بدونم تعبیرش چیه تشکر

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مسئولیت کارهای اداره شما زیاد است و به جای اینکه پیشرفت کنند دارند پس رفت می کنند. احتمالا کسی از سمت خودش عزل خواهد شد و کسی دیگر جایگزین او خواهد شد تا بتوانند کارها را با موفقیت به پیش ببرند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۵۲
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی
دختر عمه ام خواب دیده که شوهر خواهر دوست پسرش مدارکش رو در دستش گرفته و دختر عمه ام بهش میگه مدارکم رو بهم بده ولی اون مدارک رو نمیده و دخترعمه ام باهاش بحث میکنه و بعدش میاد سینه دخترعمه ام رو فشار میده ولی دختر عمه ام نمیزاره و پسره هم با شوهرخواهرش دعوا میکنه که چرا داری با دختره دعوا میکنی.
ممنون

پاسخ
لینک۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانواده دوست پسر دختر عمه تان می خواهند راجع به او تحقیقات کنند و شرایط و اوضاع مالی او را بررسی کنند و دختر عمه تان هم از اینکه راجع به او خیلی پرس و جو شود خوشش نمی آید. احتمالا دوست پسر او قصد ازدواج با او را دارد که شوهر خواهرش اینقدر اصرار دارد تا روی دختر عمه تان تحقیق شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۱۶
mahtab

mahtab : باسلام و عرض ادب خدمت سرکار خانم هراتی عزیز، خواب دیدم با افرادی ناآشنا وارد یه خونه ای شدم(فکر کنم خونه ویلایی بود) ،دیدم یه کفش جدید پاشنه بلند ظریفی تو پام هست که در واقعیت ندارم، با اونها تصمیم گرفتیم بریم استخر،بعد دیدم کفشم تو جعبشه و دارم با خودم میبرم ، استخر تو یه فضای بازی بود(مثل باغ) و آبش تمیز بود ،وقتی از استخر اومدم بیرون اصلا سردم نشد و یه لحظه گرمای خورشید و رو پوستم احساس کردم و وجودم گرم شد و احساس لذت کردم، داشتیم بر میگشتیم که یادم افتاد کفشامو بر نداشتم خواستم برم از کف استخر برشون دارم(انگار با خودم برده بودم تو استخر و کف استخر بود) بعد یهو خودمو دیدم که رفتم زیر یه تخت دارم جعبه کفشمو بیرون میارم که یه عالمه ( خیلی زیاد)سند املاک و ،، زیر تخت پیدا کردم انگار سالیان سال گم شده بود و در واقع مالک اون سندا پدر بزرگ یا اجداد اهالی همون خونه بود ،خیلی تعجب کرده بودم و میگفتم اگه بهشون بگم خیلی خوشحال میشن،(تصمیم داشتم بهشون بگم)بعد چند تا از سندا رو تا کردم گذاشتم تو جعبه کفش و به خودم میگفتم فعلا پیشم باشه ، فوقش بعدا اینارو هم یه جوری بهشون میدم که بیدار شدم ، تعبیر بفرمایید ممنون میشم

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام . شرایط تازه ای به زندگی تان راه می یابد و به ثروت و امکانات مالی قوی ای خواهید رسید. احساسات مثبت در زندگی تان جریان پیدا می کند و تجربه های جدیدی به دست می آورید. امید و شادی وجودتان را فرا می گیرد و به پول و ثروت بسیاز زیادی خواهید رسید. تغییرات خوشایند و منافع مالی به زندگی تان راه می یابد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۴۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت