کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب طبل (تبیره)

اگر کسی در خواب دید طبل می زند، سخنان باطل و دروغی را در میان مردم می پراکند و یا کار بیهوده ای را انجام می دهد که دیگران به آن توجه می کنند اما فایده و سودی ندارد. اگر همراه طبل رقص و نی هم بود، به لهو و لعب بیشتر تمایل دارد تا کارهای نیک. طبل زدن در خواب، انجام عمل بیهوده و لغو است. صدای طبل دروغ گفتن است. اگر در خواب احساس کنید که صدای طبل می شنوید ولی خود زننده طبل را نمی بینید دروغ می شنوید یا دیگران درباره شما حرف می زنند.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن تبیره در خواب، کاری است که به نادانی کرده شود و عاقبت آن کار ظاهر، باطل است و تبیره زننده در خواب، مردی است که دروغ شیرین و آراسته گوید به ظاهر و در باطن مردمان را غیبت کند و سخنان زشت گوید.

برخی از معبران می گویند: طبل زدن در خواب، تعبیرش این است که فتنه و خیانتی در شرف وقوع است و اگر دیدید که خودتان یا دیگری طبل می زنید اما صدا ندارد، شما یا آن شخص، مرتکب عملی خائنانه می شوید.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی دید با تبیره پای کوبید و می رقصید، دلیل است بر غم و اندوه. اگر دید او تبیره می زد، دلیل که سخن باطل گوید، یا کاری ناصواب کند و بدان مشهور شود.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی دید تبیره می زد، دلیل که کارهای باطل کرده و به مردمان وعده و قول دروغ دهد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

zeinab

zeinab : سلام من خواب دیدم شب تاسوعای امام حسین هست و خونواده ما حالا دقیق یادم نیست کدوممون ی عالمه طبل خریده بودیم و داده بودیم دست مردم که طبل بزنن برا امام حسین و توی خونه خودمون داشتن تمرین میکردن و من داشتم فکر میکردم به عنوان نذری با خودمون چی ببریم مسجد که مامانم داشتدسوسیس سرخ میکرد که گفت همینا رو لقمه میکنم ببریم ولی من گفتم کمه و نزاشتم و داشتم فک میکردم رنگینک درست کنیم ببریم مسجد.بعد خواهر کوچیکم ک الان دبیرستانی هست خیلی بچه شده بود تو خواب . و با ی ماشین سرتراش یهو دیدم داره موهاشو خراب میکنه ک نزاشتم.و دعواش کردم و میخواستم اتاقای خونمون رو تمیز کنم. بعد ادامه خوابم انگار من با دوست پسرم ازدواج کرده بودم و داشتم فکر میکردم که خدا رو شکر تاسوعای امسال ک میرم مسجد دیگه کسی ازم نمیپرسه چرا هنو ازدواج نکردی.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۴:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید در عین عبادت کردن برای امام حسین ع، نزد مردم بزرگ جلوه کنید و دروغی شیرین و آراسته را مطرح کنید که برای خودتان احترام بیشتری بخرید و در واقع عدم انجام این کار برای شما بهتر است تا انجامش. نیت شما بد نیست ولی خالص هم نیست و تمام هدفتان رضای خداوند نیست. خواهر کوچک شما هم کم عقلی می کند و افکار منفی به ذهنش راه می دهد که شما جلوی اینکار او را می گیرید و او را راهنمایی می کنید. شما می خواهید مشکلات زندگی تان کاملا برطرف شود. نسبت به دوست پسرتان متعهد هستید و امیدوارید که این تعهد به ازدواج واقعی ختم شود. شما باید خدای خودتان و خودتان را به ترتیب مورد اهمیت قرار دهید و کاری کنید که خداوند راضی باشد و شما سود ببرید. اهمیت دادن به حرف مردم برای شما هیچ فایده ای ندارد و مردم همانطور که انسان را بالا می برند، او را پایین هم می آورند و دلخوش به- به به و چهچه های مردم نباشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰:۱۳
Zohre

Zohre : سلام
روزتون بخیر ؛ خواب دیدم با مادرم تلفنی صحبت میکنم ؛یادم نیست صدای مادرم نمیرسید یا صدای من تلفن رو قطع کردم؛دوباره گرفتم شماره رو ،آهنگ پیشواز داشت که رعب به دل آدم می انداخت فکر میکنم صدای طبل هم داشت .ولی بعد دیدم قبل از اینکه مادرم جواب بده یک دختر نوجوان محجبه با چادر مشکی انگار از طرف مادرم خبر آورده بود.
با سپاس فراوان از لطفتون

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نیاز دارید راجع به مسئله ای با مادرتان صحبت کنید ولی نمی دانید که او آمادگی شنیدن این موضوع را دارد یا خیر و یا حتی خودتان نمی دانید که قادر هستید حرفتان را بزنید یا خیر. دلتان شور می زند که نکند اتفاق بدی برای مادرتان بیافتد. دختر در خواب ثروت و دنیاست ولی من متوجه نشدم که منظورتان از اینکه خبر آورده بود یعنی چه. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶:۴۲
Nur

Nur :
سلام ... وقتتون بخیر
از امام حسین در رابطه با موضوعی درخواست راهنمایی داشتم که این خوابو دیدم...
خواب دیدم در بین طبل ها هستم یکی دو ضربه زدم و متوجه شدم که آتش برای گرم شدنشان روشن است ...دست نگه داشتم تا گرم شن که بیدار شدم... نکته ی خواب رو می خواستم بدونم...باسپاس قبلی

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید توجه امام حسین ع را به موضوعی جلب کنید. پیشرفت غیر منتظره ای در مشکل شما به وجود می آید و مشکلتان حل و فصل خواهد شد. مانعی هست که شما را عقب نگه داشته و شما می خواهید این مانع را رد کنید. می خواهید افکار و نظرتان را ابراز کنید و صدایتان شنیده شود. امام حسین ع از کار شما راضی است . انرژی خلاق و انگیزه ی ایشان نسبت به موضوعی، عامل محرک فعالیتی است و حس کردن گرما، مشابه امید و شور و شوق و عشق بدون قید و شرط است که ایشان از این حرکت و فعالیت احساس می کنند. شما باید از کاری که شروع کرده اید فعلا منصرف شوید و دست نگه دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۱۰

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت