کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب طلا

اگر مردی در خواب زینتی طلا با خود همراه داشته باشد، دلیل ارتکاب به فعل حرام است و اگر زنی انواع ساخته شده از طلا را به همراه داشته باشد و یا نگهداری کند، زیبنده خواهد بود. دیدن طلا در خواب برای زن شادی و سود و منفعت است اما دیدن طلا در خواب برای مردان رنج و اندوه است. اگر مردی در خواب ببیند که مقداری طلا یافته یا در جیب و کیف خویش دارد به مقدار حجم آن طلا ( نه به ارزش آن ) مالش از بین می رود و زیان می بیند. اگر کسی در خواب زرگری ببیند با مردی دروغ گو و لاف زن بر خورد می کند.

درنفایس الفنون آمده که اگر بیننده خواب ببیند طلا به امانت می دهد آن کس که امانت می گیرد به او خیانت می کند. طلا شنیدن سخن مکروه است.
مرحوم مجلسی نوشته: اگر کسی سکه طلا به خواب ببیند که به او می دهند به ریاست می رسد و چنانچه ببیند گم کرده از بیماری شفا می یابد.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی دید که زر می گدازد، بر زبان مردم می افتد. اگر ببیند که طلا به خانه می برد، مال می یابد و ثروتمند می شود. اگر ببیند طلا می خورد، مال خویش را هزینه می کند یا هدر می دهد. دیدن زر در خواب ، برای مردان غم و اندوه است و برای زنان نیکو و پسندیده است. اگر ببیند که زر ببافت یا کسی به او داد، دلیل بود که مالش ضایع گردد، یا تاوانی بر وی افتد، یا کسی بر وی خشم گیرد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی درخواب ببیند زرو یا سیم می گداخت، دلیل است که بر زبان مردم افتد. اگر ببیند که زر به خروار به خانه برد، دلیل که مال بسیار یابد. اگر ببیند که زر می خورد، دلیل است که به قدر آن مال بر عیال هزینه کند.

جابر مغربی می گوید: زر به خواب، برای مردان بد است ولی برای زنان خوب است. اگر ببیند که زر و سیم به یک جا جمع بود، دلیل است که عز و جاه یابد. اگر ببیند با زرگری نشسته و با او معامله می کرد، دلیل که او را با مردی دروغگو سر و کار افتد. یوسف نبی (ع) می گوید: هر که زر در خواب ببیند کار دنیا بر وی نظام گیرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

287 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Jaanaa

Jaanaa : سلام خواب دیدم در اتاقی رفتم ۲۱جعبه روی هم مرتب قرار داشت و داخلون طلا هست.انگار از طرف پدرم بود که به فرزندانش بدهد اولین جعبه را برداشتم نگاه کردم سرویش طلایی بود که مورد پندم نبود گذاشتمش سر جایش و جعبه بعدی برداشتم سرویس طلایی بود با گردنبندی بلند که دو پلاک داشت یک پلاک عقیق بیضی شکل تقریبا بزرگ و یک پلاک که یاقوت قرمزی وسط طلا شبیه الماس قرار داشت.یاقوت کوچک بود ولی خوش تراش و زیبا.که این پلاکو به گردنم انداختم.و انگستر طلا که دور انگشتمو میپوشوند و پهن بود به دست کردم و خیلی موردپسندم بود و یک لحظه انگشتری که به دستم بود و خودمو در آینه دیدم و پر از حس رضایت بودم.دختری مجرد هستم و خواب را قبل طلوع آفتاب دیدم.

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در نتیجه ی تعالیم پدرتان،به نقطه عطفی در زندگی تان رسیده اید و گذار کاملی به بزرگسالی دارید. شما مسئولیت پذیر تر شده اید و می توانید به موفقیت های بیشتری برسید. شما به تمایلات قلبی و جسمی تان خواهید رسید و شور و شوق بیشتری را در زندگی تان احساس خواهید کرد و نسبت به کسی متعهد می شوید ( اگر انگشت حلقه بوده) ، یا نسبت به انجام کاری متعهد می شوید که از صمیم قلب ایمانتان اضافه می شود و انرژی معنوی و روحانی بیشتری را در زندگی تان تجربه خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۳:۰۷
Jaanaa

Jaanaa : تا اونجایی که یادمه انگشتری که به دست کردم مانند حلقه بود ولی در انگشت وسط دست چپم بود و خیلی بهش میبالیدم خوشم میومد ازش.

پاسخ
لینک۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۴:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواب شما مربوط به ازدواج نیست بلکه شما یاد خواهید گرفت که با ملاحظه و کارایی، احتیاط، مسئولیت پذیری و سخت کوشی، نسبت به هدفتان متعهد باشید و به موفقیت برسید. تمام زوایای خواب که به نظر شما بی اهمیت می رسند در تعبیر مهم هستند مثل همین که انگشتر در کدام دست و یا کدام انگشت بوده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۱:۰۵
مریم مردانی

مریم مردانی : سلام خواب دیدم به همراه مادر ؤپدرم و داییم رفتیم برای من طلا بخریم و من دارم انتخاب میکنم و اصلا نمیدونستم که پچی میخوام ، بعد دیدم هونجا فروشنده یه دختر کوچیک بغلش بود که میگفت دختر داییمه انگار(در واقعیت دایی من دختر نداره) بعد دختر و دادن بغل من که البته بچه پوشک داشت و انگار داشت خراب کاری میکرد

پاسخ
لینک۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. ((در نوبت هستید)) و باید این خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۵:۲۸
farnaz249

farnaz249 : سلام،پسرخالم(که متاهل هست)گفت خواب دیدم یک وام خونگی که دارم اسمم این ماه در اومده و وام به اسم من شده.خوشحال بودم .از صاحب وام تشکر از حیات خونه قدیمیمون اومدم بیرون جلوش جوب اب بود توش آب خیلی کمی بود که کف جوب معلوم بود بعد یک سکه طلا پیدا کردم اوردمش داخل خونه نشان مامان خواهر دادم که سکه پیدا کردم .روش خوندم نیم سکه بود.گفتم میفروشمش اگرصاحبش پیدا نشد.ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله پسرخاله به ثروتی می رسد یا اعتبارش به اندازه ای بالا می رود که بتواند تا حدی، مشکلات و موانعی که برای رسیدن به اهدافش وجود دارند را از بین ببرد. او به موفقیت و کامیابی خواهد رسید. هر چند که این موفقیت خیلی بزرگ نیست و او به خاطر آن خیلی احساساتی و خوشحال نخواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۶:۴۹
 ali

ali : عرض ادب ..خواب دیدم یکی از دوستان من که دوسال پیش مرده با هم در یک خونه دو طبقه ای هستیم و از سمت خونه بع طرف پله ها میریم و ایشون لباس معمولی نزدیک به سفید چهار خونه پوشیده بود که دو نفر از په ها بالا اومدن یکیش یادم زن بود یا مرد و دیگری حالت مجسمه داشت تمام طلا و ایتقار راه میرفت که اون نفر بعدی که در کنار مجسمه طلا متحرک بود بع اون دوستم که مرده بود گفت این محسمه طلا را برای شما اوردم

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۲:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. روح دوستتان شاد. دوست شما آمرزیده شده و ارزش و اعتبار بالایی نزد خداوند دارد. او شخصیتی قوی و محکم و با ثبات داشته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵:۲۳
Negar

Negar : سلام خانم هراتی.خواب خواهرم:لطفا خواب نمایش داده نشود.تشکر از شما

پاسخ
لینک۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و خواهرانتان نیاز دارید یک مدت به خودتان آرامش و استراحت بیشتری بدهید و راجع به مسائل احساسی که در گذشته تان وجود داشته با هم حرف بزنید. تا بتوانید بعضی از مسائل حل نشده و نیمه تمام گذشته، خاطرات و احساسات سرکوب شده تان را بیشتر درک کنید، گذشته را پشت سر بگذارید و به سمت آینده تان پیش بروید. شما همگی شخصیت هایی مصمم و مقتدر و قوی پیدا کرده اید و می توانید مثل یک مرد از خودتان مراقبت کنید. شما از اینکه آدمهای هوس باز و کثیف بخواهند به شما فقط به عنوان ابزار جنسی نگاه کنند و شخصیتتان را تحقیر کنند عصبانی هستید و نمی خواهید به کسی اجازه دهید که به حقوقتان تجاوز کند. شما احساساتتان را بین خودتان رک و پوست کنده مطرح می کنید و از بیان احساساتتان به یکدیگر، خود داری نخواهید کرد و با هم صداقت دارید. شما هدف و کاری در دست دارید که برای پیشبرد آن، نهایت سعیتان را می کنید و از خودتان مایه می گذارید تا کارتان با موفقیت به پیش برود. حتی اگر لازم باشد، حاضرید مبلغی را از خودتان مایه گذاشته و هزینه کنید تا هدفتان کاملا با موفقیت انجام شود. خواهرتان هم به شما در پیشبرد این هدف کمک خواهد کرد و باید برای رسیدن به موفقیت، شور و شوق و احساس گرمتری نسبت به کارتان از خودتان بروز دهید و با سردی و بی میلی کار نکنید. لازمه ی رسیدن به موفقیت روشنی و وضوح و امیدواریست و شما با ناامیدی و بدون بررسی و تحقیق، نمی توانید در کارتان موفق شوید. خواهرتان سعی می کند که موفقیت شما را جار بزند و غُلُو می کند تا نشان دهد که جایگاه اجتماعی قوی دارد. شما هم با پرستیژ و بسیار شیک رفتار می کنید و دیگران شما را خیلی ثروتمند متصور می شوند. شما سعی می کنید که تجارب و افکار گذشته تان را از دیگران مخفی کنید ولی در نهایت نیاز به حمایت و پشتیبانی دارید و احساس تنهایی و ایزوله بودن دارید. خواب شما شامل 2548 کاراکتر و 4 حق خواب بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۶:۳۹
Vahideh

Vahideh : سلام خانم هراتی عزیز
وقتتون بخیر
خواب میدیدم تو خونه سابقمون بودیم.زن‌داییم شیرینی آورد گذاشت روی میز. داییم هم اومده بود.(سفیدپوش) مامانم چسبیده بود به داییم!(جفتی رو یه مبل بودن!درصورتی که اون موقع اصلا مبل نداشتیم) انگار داییم به من اشاره کرد و گفت این چیکار میکنه؟منم با لباس سفید نشسته بودم. مامانم گفت ازوقتی ماشین سفید جدیده رو گرفتیم،با اون اینطرف و اونطرف میریم! (تو بیداری ماشین جدید گرفتیم)بعد دیدم تو خونهء حیاط‌داری هستیم.خانمی بودکه انگار کارش خیاطی بود.زنه همونطور که دخترش رو نگاه میکرد،دختره رفت تو حیاط.دختره دخترعموم بود!(که رابطه خوبی نداریم!) وقتی داخل بود موهاش مشکی بود،اما وقتی رفت حیاط موهاش قهوه‌ای روشن با مش‌های روشن شد.بعد شب بود و از تو کوچه میدیدم دختری در قهوه‌ای رنگ خونه‌ای رو باز کرد(انگار خونه بالاشهر نبود) یه مرد حدود۵۵-۶٠سال اومد در آغوشش گرفت.بعد مرده رفت عقب‌تر،یه مرد جوان‌تر اومد درآغوشش گرفت(خیلی عمیق‌تر.حتی بوسیدش).دراین لحظه مرد مسن‌تر گریه‌ش گرفت!دست مرد جوان‌تر(درحالی که یه زنجیر طلا دستش بود) رفت تو جیب دختره،وقتی که درآغوشش بود.مرده وقتی برگشت،یه لبخند ونگاه موزیانه‌ای داشت و تو دستش٣تیکه طلا بود که مال دختره بود(انگشتر هم جزوشون بود)همینطور که نگاه میکردم میدونستم مال مادر منه اون طلاها!! تمام طلاها تو خواب برق میزدن یا نور زرد رنگ داشتن.حتی زنجیره!بعد یا مرده همسرسابقم شد،یا حس کردم همسر سابق اون طلاها رو ازمادرم برداشته(دزدیده)بعد انگار همسرسابق رو دیدم که داره جایی رو نگاه میکنه و چیزی میخوره درکنار بچه‌هاش. همه‌شون سفیدپوش بودن.(مثل خوردن برنج بادست)حس‌هایی هم داشتم که از اون طلاهایی که برداشته برای بچه‌هاش هزینه کرده!!

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۴:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما فکرش راحت است که شما الان تعادل و کنترل زندگی تان را به دست گرفته اید و او می تواند مطابق با موازین و سنت های فرهنگی خودش زندگی کند ( علی برای او نوعی تضاد و یا اختلاف فرهنگی محسوب می شده ). حالا مادرتان می تواند ارتباطات تنگاتنگ تری با خانواده اش داشته باشد و همه تان خیالتان راحت است. در خصوص روابط اجتماعی شما با دختر عمویتان، مادر او سعی می کند که برنامه ریزیهایی برای دخترش داشته باشد و دختر او هم مطابق خواسته ی مادرش، با شما مرموزانه و غیر صمیمی رفتار می کند اما در اجتماع، سعی می کند که خودش را روشنفکرتر و اجتماعی تر و محافظه کارتر نشان دهد. شما به این فکر می کنید که در شرایط بغرنجی که برایتان پیش آمد، عمرتان الکی حرام شد و البته مجرب هم شدید. شاید این تجارب باعث شده که شما حالا آمادگی بیشتری برای رسیدن به موفقیت و یا ایجاد رابطه ای متعادلتر داشته باشید. علی از شما سو استفاده کرد و آرامش خاطر مادرتان را از او گرفت و می خواهد که حالا برای فرزندانش رفاه و اعتبار بالاتری را تدارک ببیند و برای فرزندانش ارزش بیشتری قائل شود. حالا او بهترین دوستش را از دست داده و باید خودش از خودش مراقبت و حمایت کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰:۴۶
ستاره

ستاره : سلام لطفا خوابم دیده نشه

ببخشید خانوم هراتی عزیز خیلی طولانی شد

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر دایی همسرتان حالا که دارد از همسرش جدا می شود فیلش یاد هندوستان افتاده و خاطرات قدیمی یا علاقه ی قدیمی او نسبت به همسرتان در دلش زنده شده است. شما باید زرنگ باشید و ارتباط تان را با همسرتان به شدت قوی کنید. مطلقا قهر نکنید مطلقا کاری نکنید که همسرتان به شما بی توجهی کند. آنقدر با او صمیمی باشید که اصلا توجهی به دختر دایی اش نکند چون ممکن است دختر دایی او بخواهد که با رفتاری با پرستیژ و با نشان دادن اینکه شخصیتی موفق دارد، به زندگی شما حسادت کند. شما باید نشان دهید که بسیار با شخصیت تر و با پرستیژ تر از او هستید و مطلقا هم حسادت تان و یا سو ظن تان را به دختر دایی او به زبان نیاورید. اگر شوهرتان از درون زندگی خودتان احساس خوشبختی کند، هرگز به خاطر او زندگی تان را خراب نخواهد کرد اما اگر حسادتتان را ابراز کنید و قهر کنید و دعوا راه بیاندازید یا نسبت به دختر دایی اش چیزی بگویید که همسرتان خوشش نیاید و از او بدگویی کنید، فقط به ضرر خودتان کار کرده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۵:۵۲
مطهره

مطهره : سلام خواب دیدم در خانه پدربزرگ مادری هستیم، پدربزرگ یه مقداد طلا النگو میاره میگه من اینارو داشتم انگار رو نکرده بود
(هر چن در واقعیت همچنین چیزی ندارد).. گذاشت زمین من و دختر خاله و خواهرم هرکی هرچی برداره برداشتیم من فک کنم از اونا بیشتر برداشته بودم ک اگه خواهرم کمتر گرفت بهش بدم.. دیدم اونا هر کدوم 2، یا 4 تا گرفتن من فک کنم 4یا 6 تا ک بیشتر گرفته بودم.. طلا هم بعضی شکسته و بعضیا شاید سالم بودن ک دستموگذاشتیم.. ولی پیش خودم میگم درست شکسته هس ولی خیلی باارزش و قدیمی هس حتما قیمتش زیاد خب می‌فروشمش و دستمون یه چیزی میاد..دختر خاله دیگه هم اومده بود دیگه ب او ندادم طلای ک داشتم رو.. 26اذر 1 جمادی اول بیدار شدم از خواب ساعت تقریبا هفت صبح بود.. درضمن باردار هم هستم.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر اصالت و فرهنگی که دارید به موفقیت های زیادی در زندگی تان خواهید رسید و شما از دیگران بیشتر به سعادت خانوادگی خواهید رسید. تجارب موفقیت آمیز بیشتر و اصالت و درستکاری بیشتر و نیز ثروت بیشتری بدست خواهید آورد. احتمال دارد فرزندتان هم دختر باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۲:۲۷
مطهره

مطهره : ممنونم.. فرزندم پسر هس

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۸:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : استدعا می کنم. مبارک باشد.

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱:۰۱
ثمین محرابی

ثمین محرابی : سلام مجدد خانم هراتی عزیز
من فراموش کردم یه مطلبی رو درخصوص خوابی که چند دقیقه پیش بارگذاری کردم بگم، و نمیدونستم چطور ویرایشش کنم
همون شبی که خواهرم اون خواب رو در مورد طلاهای مادرم دیدن،من خواب دیدم رفتم پیش مادرم و گفتم کمی پول بهم بده، منظورم مبلغ کم بود ولی مادرم تعداد زیادی اسکناس که شبیه هیچکدوم از واحدهای پولی که میشناسم نبود اورد بهم داد و گفت بیا بشمر ببین چقدره و من مشغول شمردن شدم بقیه خواب رو یادم نمیاد
بازم ممنون

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷:۳۰
ثمین محرابی

ثمین محرابی : سلام،روزبخیر
مادر من قبل از عمل جراحی، تمام طلایی که داشتند پیش خواهرم به امانت گذاشتن و متاسفانه بعد از عمل فوت کردن.من چندین بار از ایشون خواستم سهم من رو از طلاهای مادرم بدن تا برای ایشون خیرات کنم ولی اینکارو نکردن،مادرم به خواب ایشون اومده و خواهرم ازشون پرسیده اونجا چطوریه و سوالاتی که کردن سخت بوده؟ مادرم گفتن نه خیلی جای خوبیه و راحتم و از من سوالی نکردن،و گفتن اینجا فقط یه آقایی هست میاد سطل زباله رو خالی میکنه اینقدر به سطل میزنه که سرم درد میگیره! با چندمتر فاصله از مزار مادرم یه سطل زباله قرار داره! بعد از خواهرم خواستن طلاهاشون رو بهشون تحویل بدن تا با خودشون ببرن و خواهرم تمام طلاهارو با فاکتور تحویل ایشون دادن.بنظر شما مایل به خیرات طلاهاشون هستن یا خیر؟
ممنون از زحمات و لطف شما

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۳:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روح مادرتان شاد. او هیچ گناهی را مرتکب نشده جز این اشتباهی که نسبت به خواهرتان کرده و طلاهایش را به او واگذار کرده و از این بابت فکر مادرتان ناراحت است. طلا و مال دنیا، در مقابل نعمت های اخروی مثل آشغال می ماند و دعوای شما و خواهرتان همان ضربه هایی است که مادرتان می شنود که به سطل آشغال زده می شود. اینکه مادرتان به خواب خواهرتان آمده و می گوید طلاهایم را بده تعبیر اش این است که خواهرتان باید سهم شما را به شما بدهد تا در صورتیکه که شما تمایل دارید، این طلاها را خرج خود مادرتان کنید وبرایش خیرات بدهید و شما مسئولیتی در مقابل سهم خواهرتان از طلاها ندارید. اما اینکه خواهرتان طلاها را با فاکتور به او داده یعنی خواهرتان باید با شما بنشیند و برای رضا و خوشنودی مادرتان، همه چیز را با فاکتور به شما نشان دهد تا ارث او و شما قاطی نشود و حق مادرتان و شما و خواهرتان ضایع نشود. اگر خواهرتان هم طلاهای خودش را که از مادرتان به ارث رسیده، نیاز ندارد و برای مادرتان خیرات کند، به نفع اوست . اما اگر این کار را نکند و طلاها را به شما نشان ندهد، خدای نکرده بلایی سر خواهرتان خواهد آمد که تمام موفقیت و ثروتش از دستش خواهد رفت. در مورد مطلبی که اضافه نوشتید تعبیر این است که شما می خواهید که مادرتان دعایتان کند و اعتبارتان را بالابر ببرد و شما به چنان موفقیتی در زندگی تان خواهید رسید که باورتان نمی شود چون دعاهای خیر مادرتان پشت سر شماست که هوای او را دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۰:۵۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت