کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب عینک

دیدن عینک همانگونه که در بیداری سو و دید چشم را بهبود می‌بخشد در رؤیا نیز دل را روشن می‌کند. لازم به ذکر است که دیدن عینک در افراد عینکی خواب معمولی بوده و تعبیری به همراه ندارد. عینک وسیله ای برای محافظت چشم و حتی کمک به بینایی برای بهتر مشاهده کردن چیزهاست. بنابراین، وظیفه آن بسیار مهمتر از ظاهرش است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: عینک مرد خیر و نیکوکاری است که دست شما را می‌گیرد و کارها را برای شما آسان می‌کند. دیدن عینک در خواب گویای آن است که چنین کسی در زندگی شما نقش می‌گیرد. اگر ببینید که همسرتان عینک زده و او عینکی نباشد چیزی در شما اعجاب و ناراحتی او را برانگیخته که شهامت پرسیدن ندارد.

معبرین غربی: اگر در خواب مشاهده کنید که عینک زده‌اید بیانگر این است که در حال فریب دادن خود در مورد برخی از مسائل هستید.

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید: اگر کسی که عینکی است به هر نحوی عینک نداشته باشد ودر دیدن دوچار مشکل شود دلیل که از راه هدایت باز مانده است. استفاده از هر نوع عینک برای کسانی که عینکی نیستند در صورتی که موجب شود نور وارد شده بر چشم را کاهش یابد گرفتاری در گمراهی واگر موجب بهتر دیدن شود هدایت یافتگی.

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن عینک در خواب، نشانه آن است که بیگانگان تغییراتی در زندگی و کار شما می‌دهند که باعث نگرانی شما خواهد شد.

برایت می‌گوید: اگر خواب ببینید كه عینك به چشم دارید، بیانگر آن است كه دچار بدشانسى می‌شوید.

بنا به گفته تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا دیدن عینک در خواب اشاره به تصاویر زیر دارد: عینک: توانایی دیدن، فهمیدن و یا ناتوانی در این کارها، راهی برای پنهان کردن خود مانند شخصی که خود را پشت عینک آفتابی‌اش پنهان می‌کند. عبارت‌هایی مانند دوربینی و نزدیک بینی به درک تصویر عینک در رویا کمک می‌کند.
عینک آفتابی: حفاظت از خود یا پنهان شدن.

تعبیر خواب شکستن و گم کردن عینک
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب ببینید که عینکی داشته و آن را گم کرده‌اید مشکلی برای شما پیش می‌آید و اگر ببینید که عینک شما شکسته است زبان می‌بینید و گرفتار سختی و تنگی می‌شوید.

معبرین غربی: دیدن گم شدن عینک و یا عینک شکسته در خواب نشانه عدم توانایی در قضاوت مشکلاتی که در اطراف شما رخ داده است.

آنلی بیتون: دیدن عینکی شکسته در خواب، نشانه آن است که خود را سرگرم تفریحات نامشروع و ناپسند خواهید کرد.

تعبیر خواب عینک آفتابی
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر ببینید که عینک آفتابی زده‌اید رازی دارید که می‌کوشید پنهان نگه دارید. اگر ببینید که همسرتان عینک آفتابی زده او واقعیتی را از شما پنهان می‌کند. اگر ببینید که دیگری عنیک آفتابی زده سوالی برایتان مطرح می‌شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

34 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Farnaz

Farnaz : سلام من خواب ديدم ك عينك افتابي دارم ك انگار يكي از شيشه هاش درومده و سعي كردم ك شيشه رو بزارم سر جاش...درست شد بعد افتاد بعد ك نگاه عينكه كردم انگار ي جايش ترك برداشته بود و پيش خودم گفتم ك ميبرم درستش ميكنم و بعدش انگار تو ي مسيري قرار گرفتم ك انگار گم شده بودم و ي ادمي سعي ميكرد اشتباه به من ادرس بده و من راه خودمو رفتم و بابامو پيدا كردم

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۷:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که رازی را پنهان کنید و نمی توانید. هر بار قسمتی از احساس خودتان را بروز می دهید و در قسمتی از زندگی تان حس می کنید که کسی شما را درک نمی کند و نمی تواند شما را بفهمد. کسی سعی می کند از این نقطه ضعف شما سو استفاده کرده و شما را به راه های بد بکشاند یا راهنمایی غلطی به شما بکند که به گمراهی بیافتید ولی شما ایمانتان را حفظ می کنید و صمیمیتتان را با پدرتان و با آموخته های او به شما ( به رسومات و فرهنگتان) حفظ می کنید و نمی گذارید که شما را از راه بدر کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۵۴
Pari

Pari : سلام من خواب دیدم یکی از آشناهام که از یک سری راز های من باخبره،یه عینک دودی به پدرم و به دو تا از عموهام هم دوتا عینک دودی داده تعبیرش چیه؟

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احتمالا او راز شما را به پدرتان یا عموهایتان هم خواهد گفت ولی به آنها می گوید که به رویتان نیاورند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷:۳۷
zarrin

zarrin : باعرض سلام واحترام
چند وقت پیش خواب دیدم که یه جایی با چنتا از هم کلاسی هام نشستیم یکی از هم رشته های سال بالایی هم که دختر خیلی موفقی در درس وکارش هست کنارمون ولی روبه روی ما نشسته بود. انگار خورشید دیگه داشت به سمت غروب میرفت وخورشید پشت ما چند نفر بود و اذیتمون نمی کرد ولی اون دختر خانم روبه روش بود و اذیت میشد و یه عینک آفتابی به چشمش زده بود و غر می‌زد .
ممنون میشم تعبیر بفرمایید.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. برای شما احتمالا مشخص خواهد شد که این دختر خانم نمی خواهد که شما همه ی افکار و ذهنیات او را بدانید و سعی می کند که فکرش را از شما مخفی کند. او احساس می کند که خیلی مورد توجه و تحت فشار قرار گرفته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲:۲۷
Tehnia

Tehnia : عجب! دقیقا همینطور بود، کاش میشد کاری کرد متاسفانه.. بازم ممنون ازتون

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم.

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۳۲
Tehnia

Tehnia : سلام و خسته نباشید خدمت شما، من با یه آقایی قبلن صحبت میکردم و دوهفته پیش رابطه تموم شد، دم صبح خواب دیدم عینکش روی یه میز بود برداشتم و زدم به چشمم عینکه تو بیداری و واقعیت دسته داشت ولی توی خوابم نه با این حال روی صورتم وایساده بود و نمی افتاد.. نمیدونم تعبیری داره خوابم یا نه؟ ممنونم ازتون:)

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید به موقعیتتان از دید این آقا نگاه کنید و مسائل را ارزیابی کنید و سعی کنید متوجه شوید که چرا او با شما هماهنگ نیست. ولی این کاری که می کنید پایه و اساسی ندارد. او معتقد است که دیدگاه و درک شما خراب است و شما حقایق را درست نمی بینید ولی شما معتقدید که برعکس !! او خیال می کند که شما او را درک نمی کنید ولی درک شما بالاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۵۱
Mira

Mira : سلام خواب مادر بزرگم رو دیدم که برای دیدنش به خونش رفتم مادر بزرگم فوت کرده و در زمان حیاتشون بغیر از مطالعه از عینک استفاده نمیکرد توی خوابم عینک طبی بسیار زیبایی زده بود که با طل روی سرش ست بود پیرهن زیبایی هم به تن داشتن چند نفر هم به خونش اومده بودن از یه برنامه تلویزیونی که روی اشیا عتیقه خونش قیمت بزارن که با جا به جا کردن یکی از گلدونا مادربزرگم عصبی شده بود بعد از رفتنشون گلدون رو بررسی کردم دیدم گلدون پر از ترک و شکستگی است که از قبل با چسب چسبونده بودنش این رو هم باید بگم که هر زمان مادر بزرگم به خوابم اومده چیزی رو بهم هشدار داده و حتما بعدش اتفاقی تو زندگیم افتاده لطفاً راهنمائیم کنید تشکر میکنم

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. مادر بزرگ شما رفتاری خیلی مناسب داشته اند و از او به خوبی یاد می شود. او امروز که فوت شده، نگرش و دید قویتری نسبت به مسائل دارد و آگاهتر از قبل است. مردم می خواهند زندگی او را ارزیابی کنند و راجع به شخصیت او قضاوت کنند...گلدان نماد همه ی چیزهای زنانه است و احساس محبت و حمایتی هست که مادرتان نسبت به خانواده اش دارد. گلدان ترک خورده به عشقی که از گذشته فراموش شده و یا گم شده و دلی که شکسته اشاره می کند و اینکه او با تعهدی که نسبت به خانواده و عشقش دارد، به خانواده اش اعتماد می کند و همه چیز را به هم وصله پینه می کند تا همه را دور خودش نگه دارد. از این جهت مرکز توجه قرار می گیرد. شما هم شاید در مورد خودتان چنین احساسی داشته باشید که با کسی اختلاف داشته باشید ولی باید مثل مادر بزرگتان با گذشت و بخشش برخورد کنید و عاقلانه و با تدبیر باشید و نگذارید بین شما و عزیزانتان اختلاف باعث جدایی و دوری شما از هم شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲:۵۱
Nasibeh

Nasibeh : سلام عزيز خواب ديدم عينكه دوديم تو قابش تو دستم داشتم وقتي درش اوردم ميخواستم بزنم يه خانومه آزم گرفت زد به چشمش منم منتظر بودم كه ازش پس بگيرم و اون عينك هموني بود كه واقعا دارمش

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید رازی را پنهان کنید و نظر واقعی تان را به کسی نگویید ولی برایتان سوالی مطرح می شود که مثل یک راز می ماند!! شما می خواهید ته و توی مسائل مالی را دربیاورید و بدانید اوضاع چگونه است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۹:۴۰
مریم

مریم : سلام من خواب دیدم با همکارام دارم خوش و بش میکنم و بستنی میخوریم و بعد میریم سر کلاس کلاس خیلی شلوغه و انگار استاد عوض شده و سعی میکنم استاد و ببینم که چ شکلی و یکی از پشت سرم منو صدا میزنه میگه تو عینکی من میگم نه میگه پس عینک منو که به چشت زدی بده و من یهو میبینم که عینک دارم و درش میارم و بهش میدم و میبینم ی اداره ای باهام تماس میگیره و ازم میخواد بیام اداره اول تو اتاق انتظار میشینم و صدام میکنن وقتی داخل اتاق میرم مسئولش ی مرد جوان و خوشتیب بود که با دیدنم لبخند میزنه و بهم ی قرار داد میدن و من چند صفحه از اون رو امضا میکنم ممنون میشم تعبیرشو بگید

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که خونسرد باشید هر چند که از دست عده ای عصبانی می شوید و دنبال توصیه و راهنمایی هستید و سعی می کنید که مسائل را با دقت بیشتری بررسی کنید. شما توافق می کنید که کاری را انجام دهید و گشایش کار خواهید یافت. آماده اید که به یک رابطه بلند مدت یا پروژه تعهد بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۳۸
Azadi

Azadi : سلام عزیزم خواب دیدم جلو اینه بودم و داشتم عینکمو رو صورتم تنظیم میکردم ک درست رو دماغم جا بگیره بعد شیشه عینکم درومد منم دوباره جاش انداختم (تو واقعیت عینکی نیستم)

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکر می کنید که بهتر است نسبت به یک موقعیت دید و درک واضحتری داشته باشید. می خواهید که عاقلانه فکر کنید و تصویر ذهنی شما از خودتان این است که درکتان نسبت به یک موضوع اشتباه است و حقیقت را درست نمی بینید. سعی می کنید که نگاه درست تری به موضوع داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳:۲۶
 همسفر

همسفر : ممنونم خانم هراتی عزیز تشکر، الحمدلله آقام صادق است و این باعث اعتماد من شده ولی خودم در کل روی این قضایا(دوست داشته شدن همسرم از طرف دیگران) بسیار حساسم و این گاهی باعث وسواس فکری ام میشه

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲:۴۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت