کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب فلج شدن

اگر خواب ببینید فلج (معلول) شدید، قراردادهایی بی ثبات با دیگران می بندید یا از انجام تصمیمات خود برای اجرای نقشه هایتان و انجام کارها، ناتوان و عاجز خواهید ماند. اگر دوست خود را فلج و زمین گیر دیدید، او دچار بیماری و تردید خواهد شد. اگر کسی خواب ببیند یارش فلج شده، نارضایتی از موضوعی شادمانی او را به غم تبدیل خواهد کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Bahar

Bahar : با سلام خدمت خانم هراتی گرامی
خوابی دیدم که در خانه نشسته ام و پدرم با ناراحتی به برادرم میگفت من دیگه پول ندارم تورو ببرم بیمارستان نمیدونم دیگه چی کار کنم پدرم با حالت ناراحتی و عصبانیت بیرون رفت من در رختخوابم خوابیده بودم که یکباره باگریه های مادرم از جا بلند شدم وخواهرم میگفت مامان بلند گریه نکنوقتی بلند شدم دیدم مامانم از زور گریه سرخ شده و برادرم فلج تمام بدن شده و سنش هم یک پسر بچه ۱۵ساله بود و روی تخت مادرم خوابیده بود منو نمیتونست ببینه و داشتند به زور بهش قرص میدادند من ناراحت شده بودم وراه چاره میخواستم پیدا کنم.
خانم هراتی گرامی دیشب به من فرمودید دعا کنم که انرژی های منفی از زندگیمون بیرون بره من هم حضرت رسول ص را قسم دادم و ختم سوره یس برایشان خواندم... برادرم هم بیمار دیالیزی هستند ...حقیقتا خیلی نگران و بسیار هم ترسیده ام که اتفاقی بیفته.
باتشکر

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما احساس استیصال می کند و پدر شما نمی داند که باید چطور به برادرتان کمک کند و مادرتان نسبت به برادرتان شخصیتی بسیار حمایتگرایانه دارد. انشالله شرایط سخت زندگی برادرتان حل و فصل خواهد شد و مشکلات او به زودی پایان می یابد. در پناه خدای بزرگ باشید و با آرزوی سلامتی برای همه مریضها خصوصا برادر شما. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۰:۱۱
yasi

yasi : سلام وقت به خير من خواب ديدم از طرف ادارمون با چند تا از همكارامون رفتيم استان يزد براي بازديد از پروژه ها در خواب من روي ويلچري نشسته بودم و با ويلچر حركت ميكردم و يكي از دوستان صميمي من كه الان با هم نيستيم و بينمان كدورتي پيش امده با من بودند (دز ضمن من اصلا هيچ تمايلي با دوستي مجدد با ايشاندارم ولي خودش چند بار به من رو زده ولي من نميخوام ديگه .) يه لحظه با خودم گفتم چرا من روي ويلچرم پاهام سالم بودن هيچ مشكلي نداشتن روي پاهام راه ميرفتم هر جا كه خسته ميشدم رو ويلچر مينشستم و همين خانم كه دوستم بودن قبلا همه جابا من بودن و ميگفتن اشكال نداره با ويلچر بيا اخرش بلند شدم خودم راه ميرفتم ويلچرم باهام بود

پاسخ
لینک۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید سعی کنید که در کارتان مستقل عمل کنید و خودتان روی پاهای خودتان بایستید و تکیه تان به خودتان و دانش خودتان باشد نه اینکه همه اش بنشینید و مثل آدمهایی که از پس کاری بر نمی آیند توقع داشته باشید که دیگران به شما خط بدهند و هر جا که دوست داشتند هولتان بدهند. شما می خواهید نسبت به این خانم هم مستقل عمل کنید و دیگر وابسته به او نباشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۲:۴۱
Shakiba

Shakiba : سلام من بایکی از دوستای صمیمیم جدیدا ی کدورت مختصری بینمون پیش اومده و از هم دلخوریم چند شب پیش ب فکرش بودم دلم براش تنگ شده بود شبش خواب دیدم ک توی خوابم چند وقتی بود همو ندیده بودیم بعد ی مدتی دیدمش فهمیدم ک مریص شده بوده دوتا مرد اومدن براش سرم وصل کنن حالش بد شده رفته تو کما وقتی من دیدمش از کما اومده بود بیرون ولی بدنش لمس شده بود یعنی میگفت حس ندارم گفتم چیشد اخه اینجوری شدی خیلی بد شده گفت ک اره بد تر از همه اینه ک همه چون راه میرم فک میکنن خوبم ولی من بدنم حس نداره خیلی دارم اذیت میشم (بدنش فلج نبود میتونست حرکت کنه فقط لمس شده بود حس نداشت )
تعبیر این خوابو میشه بگید ؟

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. فکر دوستتان ناراحت است و در یک موقعیت خاص، او احساس بی یاوری و ناتوانی می کند. او برای تغییرات بزرگی که در اطرافش اتفاق می افتد آماده نیست. بعدا هم که این تغییرات را بپذیرد، هرگز نخواهد توانست که مثل قبل باشد و دوستی جدیدی با کسی شروع کند و در بیان احساساتش همیشه دچار مشکل خواهد شد. در ظاهر او این احساس منفی را بروز نمی دهد ولی ذهنش کاملا افسرده و مستاصل خواهد شد. او دیگر هرگز نخواهد توانست که کسی را دوست داشته باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۴:۵۲
مریم

مریم : سلام خانم هراتی ..من میخاستم با خانواده زن عموم برم کربلا اما همسرم قبل از طلاقم منو ممنوع الخروج کرده بود و من میخاستم از گیت ایران خارج بشم اجازه ندادن و باکلی ناراحتی و سختی از مرز مهران برگشتم برگشتم‌خونه تنها....زن عمومو خانوادش خیلی ناراحت شده بودند و همشون رفته بودند حرم امام حسین و حضرت ابولفضل کلی همسرم را نفرین کرده بودند و به ایشون سپرده بودند...زن عموم شب خواب میبینه که همسرم با قیافه زشت میخاد بهش حمله کنه و زن عموم از ترس میگه یا ابوالفضل خودت نجاتم بده و همسرم یهوو دست و پاهاش فلج میشه و روی زمین میفته..میشه تعبیر خواب زن عموم بگید؟

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما از دست زن عمویتان بسیار ناراحت بوده و رفتاری که با شما کرده باعث شده که زن عمویتان او را نفرین کند. در نتیجه همسر شما به استیصال خواهد رسید. دوستان و ارتباطش را با دیگران از دست خواهد داد. استقلالش را از دست خواهد داد و نخواهد توانست بر روی پای خودش مستقل ایستاده و عمل کند. او خوار و وابسته به دیگران خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۵۱
مرجان

مرجان : آیا امکان دارد تعبیر خواب برای ایمل من ارسال گردد.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر. تعابیر فقط در سایت نشان داده می شوند در نوبت هستید.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۲۰
مرجان

مرجان : سلام
پدرم خواب دیدن که پدرشان یک بچه فلج با دست و پای خیلی دراز را در بغلش گذاشته و گفته به من تحویل دهند.تعبیرش چیست؟

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما دو تعبیر دارد یا اینکه از نظر پدر بزرگتان، شما دست به کاری خواهید زد که در آن گیر می کنید و هیچ راه صلاحی برای شما وجود ندارد و به استیصال می رسید. تعبیر دوم این است که خود پدر بزرگتان به شما پیشنهاد انجام کاری را می دهد که اگر قبول کنید، قطعا به شکست شما منجر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۰۰
Azadi

Azadi : سلام وقت بخیر خواب دیدم زنعموم فلج شده و رو ویلچره.بعد عموم زن گرفت و زنش از ادب من ایراد گرفت گفت بی ادبی منم پا شدم قهر کنم برم خونمون.بعد همش تصویر دو تا بچه رو میدیدم که سرشون پایینه پاشون بالاس ینی برعکس شده بودن.این تصویر دو تا بچه برعکس شده خیلی برام مهمه چون چنبار دیدمش .ممنون از پاسخگویی

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خانم عموی شما در مقابل همسرش احساس بی یاوری می کند و بسیار به همسرش وابسته است ولی این شوهر اوست که به او می گوید چه کار کند چه کار نکند و به او امر و نهی می کند و او از خودش اختیار و اراده ای ندارد. شوهرش است که او را باید در زندگی هول دهد و به جلو ببرد و او توانایی استقلال داشتن و روی پای خودش بودن را ندارد. عمویتان پولدار شده و حالا برای شما فخر می فروشد. شما احساس می کنید که عمویتان بی منطق است و همه را بلاتکلیف نگه می دارد و کارها را می پیچاند! کله معلق بودن به کاربردی و معقول نبودن و نداشتن استقلال اشاره می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۵۹
حمزه

حمزه : باسلام
خواهرم برایم خواب دید که من فلج شده ام ، برروی کمرم خوابیدم و مادرم که چند سالی است از دنیا رفته است در حال غذا دادن به من است. خواهرم ازش پرسید مامان این کیست؟ گفت این برادرت حمزه(من) است.
باتشکر

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در بعضی از موقعیت ها و جنبه های زندگی بیداریتان گیر کرده اید و احساس بی یاوری می کنید. شما ممکن است در مورد تغییری چه کاری و چه احساسی ناتوان هستید و نمی دانید که چکار کنید. روح مادرتان شاد. دعای خیر او پشت سر شماست و در حالی که شما مشکلاتتان را از دیگران مخفی نگه میدارید، او بر همه چیز آگاه است و با دعای خیر او روحیه شما بالا خواهد رفت و انشالله با گرفتن غذای روحی از او، از پس حل مشکلاتتان بر خواهید آمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۵۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت