کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب فلج شدن

اگر خواب ببینید فلج (معلول) شدید، قراردادهایی بی ثبات با دیگران می بندید یا از انجام تصمیمات خود برای اجرای نقشه هایتان و انجام کارها، ناتوان و عاجز خواهید ماند. اگر دوست خود را فلج و زمین گیر دیدید، او دچار بیماری و تردید خواهد شد. اگر کسی خواب ببیند یارش فلج شده، نارضایتی از موضوعی شادمانی او را به غم تبدیل خواهد کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

4 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مرجان

مرجان : آیا امکان دارد تعبیر خواب برای ایمل من ارسال گردد.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر. تعابیر فقط در سایت نشان داده می شوند در نوبت هستید.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۲۰
مرجان

مرجان : سلام
پدرم خواب دیدن که پدرشان یک بچه فلج با دست و پای خیلی دراز را در بغلش گذاشته و گفته به من تحویل دهند.تعبیرش چیست؟

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما دو تعبیر دارد یا اینکه از نظر پدر بزرگتان، شما دست به کاری خواهید زد که در آن گیر می کنید و هیچ راه صلاحی برای شما وجود ندارد و به استیصال می رسید. تعبیر دوم این است که خود پدر بزرگتان به شما پیشنهاد انجام کاری را می دهد که اگر قبول کنید، قطعا به شکست شما منجر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۰۰
Azadi

Azadi : سلام وقت بخیر خواب دیدم زنعموم فلج شده و رو ویلچره.بعد عموم زن گرفت و زنش از ادب من ایراد گرفت گفت بی ادبی منم پا شدم قهر کنم برم خونمون.بعد همش تصویر دو تا بچه رو میدیدم که سرشون پایینه پاشون بالاس ینی برعکس شده بودن.این تصویر دو تا بچه برعکس شده خیلی برام مهمه چون چنبار دیدمش .ممنون از پاسخگویی

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خانم عموی شما در مقابل همسرش احساس بی یاوری می کند و بسیار به همسرش وابسته است ولی این شوهر اوست که به او می گوید چه کار کند چه کار نکند و به او امر و نهی می کند و او از خودش اختیار و اراده ای ندارد. شوهرش است که او را باید در زندگی هول دهد و به جلو ببرد و او توانایی استقلال داشتن و روی پای خودش بودن را ندارد. عمویتان پولدار شده و حالا برای شما فخر می فروشد. شما احساس می کنید که عمویتان بی منطق است و همه را بلاتکلیف نگه می دارد و کارها را می پیچاند! کله معلق بودن به کاربردی و معقول نبودن و نداشتن استقلال اشاره می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۵۹
حمزه

حمزه : باسلام
خواهرم برایم خواب دید که من فلج شده ام ، برروی کمرم خوابیدم و مادرم که چند سالی است از دنیا رفته است در حال غذا دادن به من است. خواهرم ازش پرسید مامان این کیست؟ گفت این برادرت حمزه(من) است.
باتشکر

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در بعضی از موقعیت ها و جنبه های زندگی بیداریتان گیر کرده اید و احساس بی یاوری می کنید. شما ممکن است در مورد تغییری چه کاری و چه احساسی ناتوان هستید و نمی دانید که چکار کنید. روح مادرتان شاد. دعای خیر او پشت سر شماست و در حالی که شما مشکلاتتان را از دیگران مخفی نگه میدارید، او بر همه چیز آگاه است و با دعای خیر او روحیه شما بالا خواهد رفت و انشالله با گرفتن غذای روحی از او، از پس حل مشکلاتتان بر خواهید آمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۵۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت