یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب بلند و کوتاه بودن قد

تعبیر خواب کوتاه شدن قد مرد از دیدگاه جابر مغربی: اگر کسی در خواب ببینید (دختر یا پسر) که مردی قدش کوتاه و کوتاه تر میشود دلیل بر اینکه مال و یا سرمایه ای حرام وارد زندگی او شده است که در اینجا کم شدن و کوتاه تر شدن قد تاویلی بر کم شدن برکت و یا مال است.

بیشتر معبران و یا کسانی که بر علم تعبیر خواب تسلط دارند کوتاه شدن قد را نشانه ای از کم شدن عمر هم تفسیر کرده اند.

تعبیر خواب کوتاه شدن قد مرده از دیدگاه شیخ طوسی : اگر کسی در خواب ببیند مرده ای که فرق نمی کند از آشنایان باشد یا غریبه قدش کوتاه شده است و یا قبلا او را با قد و قامت بلند دیده ولی الان کوتاه شده دلیل بر مرگ و یا بیماری نا علاج است.

تعبیر خواب دیدن مرد یا مردان قد بلند از دیدگاه ابن سیرین : خبر خوش اتفاقی نیکو نعمت و یا زیاد شدن عمر و مال از معانی و تعابیر دیدن مرد های قد بلند است .

اگر در خواب‌، آنچنان‌ قد بکشید که‌ از همه‌ اطرافیانتان‌ بلند قدتر باشید، یعنی‌ به‌ دیگران‌ به‌ دیده‌ حقارت‌ می‌نگرید. همچنین‌ این‌ خواب‌، به‌ این‌ معنا است‌ که‌ از اعتماد به‌ نفس‌، شهامت‌، جسارت‌، غرور، قدرت‌ و نفوذ مضاعف‌ و نویافته‌ای‌ برخوردار شده‌اید.

تعبیر خواب مرد قد کوتاه از دیدگاه ادوارد: اگر کسی خواب ببینید که مردی قد کوتاه را می بیند و بیشتر از همه کوتاهی اندازه و قد و قامت فرد جلب توجه کند دلیل بر اینکه مال و روزی اش اندک شود و یا بخشی از ثروت خودش را از دست بدهد که در این مورد حتما لازم است برای دریافت معانی دقیقتر تشریحی از خواب خود را بنویسید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

45 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Yasaman

Yasaman : سلام من لا وجود تحصيلات ١٢ سال خانه دار بودم و الان حدود ٢ سال است كه شغل و حرفه خودم رو راه اندختم كه به نظر خيلي خرب پخش ميره همسرهادي بيمار هستن و من بل وجود دختر كوچك بسيار نگار سلامتي ايشون هستم . خواب ديدم پدر همسرم كه بسيار ديكتاتور هستن همسرم وا صدا مي كنند و همسر براي اولين بار به حضورشون نميرن . پدرشوهرم كه أماده جنگ بدون بهش حمله ور ميشن و من به دروغ و أز ترس سر همسرم رو در آغوش داشتم و گفتم بابا حالش بد بود . و قضيه تمام شد ولي وقتي با همسرم هم قدم شدم ديدم قدش خيلي خيلي كوتاه شد و من كه أز أين اختلاف قد بسيار غصه مي خوردم ( در واقعيت كاملا بر عكسه ايشون خيلي ببند و من خيلي كوتاهم) گفتم حاضرم هر عملي بكنم نت أز تو كوتاهتر بشم

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شخصیتی قوی و با گذشت و مهربان دارید و قطعا در کارتان موفق خواهید شد. همسر شما متوجه شده که شما چقدر دوستش دارید و حاضر نیست مثل قبل صرفا از حرفهای پدرش تبعیت کند. شما اما بیشتر از قبل از همسرتان حمایت می کنید. این که دیده اید همسرتان کوتاه شده به خاطر این است که او در مقابل شما احساس می کند که بار زیادی روی دوش شما انداخته و به اصطلاح کم آورده است! او احساس استیصال و نگرانی دارد و شما را خیلی از خودش بالاتر می داند و حس می کند که نمی تواند از شما به خوبی حمایت کند بلکه این شما هستید که دارید از او حمایت می کنید. روحیه او ضعیف شده و شما را خیلی بلند تر و سرتر از خودش می داند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۳۱
امین

امین : سلام بر شما.

دختری بود که حدود بیست سال پیش می‌خواستم با او ازدواج کنم و نتوانستم. این شکست تا مدت‌های طولانی برایم سخت و سنگین بود، باعث شکست و عقب ماندگی در زندگیم شد. به هر حال اشتباه از خودم بود و همیشه از این که خودم را برای چنین خواسته‌ای خوار کردم پشیمانم. بدون آرزوی وصال او، از خدا خواسته‌ام عزت و بزرگی فعلی من را به ایشان نشان بدهد. من و احتمالاً ایشان، هردو با افراد دیگری ازدواج کرده‌ایم و من هیچ نیت و آرزوی بدی برای ایشان ندارم.

و اما خواب: دیشب خواب ایشان را دیدم که کوتاه و نازیبا شده اند و اعتماد به نفس کمی دارند.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۸:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. امروز او به همان سختی دچار شده است که شما بیست سال پیش احساس می کردید که با آن مواجه شدید. او احترام و عزتش کم شده و زندگی بدی دارد. اعتماد به نفسش هم کم شده. کارما انتقام شما را از او گرفته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۳۳
امین

امین : من به دنبال اثبات عزت و بزرگی خودم بودم و هستم و خواری ایشان را نخواسته بودم؛ پناه بر خدای بزرگ. اگر نکته و پندی هست گوش می‌کنم، وگرنه سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بله قبلا هم فرموده بودید که خواری ایشان را نمی خواهید. اما این که چه برسر کسی می آید، به این بستگی دارد که آن شخض چه در دل دارد! شاید او زمانی به شما به دیده ی تحقیر نگاه کرده باشد و شما را قابل ندانسته باشد. حتی اگر شما از دل او با خبر نباشید، و او را نفرین نکنید خداوند از دلها با خبر است. هیچ وقت نباید انسانها همدیگر را قضاوت کنند و تحقیر کنند که اگر کسی قضاوت بدی در حق کسی بکند، خداوند او را رها نمی کند تا عین همان مسئله برایش پیش بیاید. به هر جهت چه واقعیت امر این بوده که قضاوت اشتباه او موجب ناراحتی امروزش شده و چه حقیقت غیر این باشد، او دوران سختی را می گذراند و از زندگی اش خوشبخت نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۲۷
Leila

Leila : سلام و خسته نباشید
شب خواب دیدم دختر عموم اومده خونمون من هم چادر سفید سرم هست و دختر عموم و بغل کردم و بوس کردم و چون تازه نامزد کرده بهش تبریک گفتم اما دختر عموم که تو واقعیت قدش بلند و خیلی چاق هست اما تو خواب قدش کوتاه و لاغر بود و حتی صورتش یک آدم دیگه بود که سنش هم کمتر به نظر می رسید و من خیلی تعجب کردم.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در مقابل دختر عمویتان خیلی سفید بخت و خوشبخت هستید. او ارتباطش با شما کمتر شده ولی از نظر شخصیتی اعتبار و ارزش او پایین آمده و از زندگی اش خیلی راضی نیست و غصه می خورد. او رفتاری کم عقل و بی تجربه از خودش نشان می دهد و باعث تعجب شما می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۲۶
reyhsol

reyhsol : سلام من مجردم خواب دیدم یه مردی از همکلاسی هام که مجرد هم هستن و هیچ ارتباطی با من ندارن، وقتی که من از اتوبوس پیاده شدم جلوی من وایستادن و چشم هاشون پر از اشک بود ، من توجهی نکردم و خواستم از کنار رد بشم که دوباره اومدن جلوی من وایستادن و یه سوال علمی از من پرسیدن( من دانشجوی پزشکی ام و سوال ایشون یه سوال در مورد یه بیماری بود که یادم نیست ) یادم نیست که جواب ایشون رو دادم یا نه اما وقتی خواستم از جلوی ایشون رد بشم و برم دیدم که به یک مردی دیگه اشاره میکنن و میگن این همون بیماره که در موردش ازتون سوال پرسیدم، در تمام مدت حرف زدنم با این اقا چشم هاشون پر از اشک بود و تو خواب قدشون خیلی خیلی بلندتر از من بود

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همکلاسی شما صاحب مقام و امتیاز بیشتری نسبت به شما خواهد بود و در کار و اخلاق آدم خیلی مثبت و درستی است. او احساس ناامیدی و ترس و تنشی در وجود خودش تجربه می کند که شاید به دلیل خرابی بازار کار برای او باشد و شاید هم از شرایط مردم و نابسامانی های اجتماعی نگران و ناراحت است. اگر درس شما رو به پایان است و به زودی قرار است وارد بازار کار شوید، این ترس و تنش او به خاطر بیکاری به خود او برمی گردد ولی اگر از تحصیل شما زیاد باقی مانده، نگرانی او به اوضاع نابسامان جامعه اشاره می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۴۴
reyhsol

reyhsol : من تا حالا با این همکلاسیم حتی یه کلمه هم حرف نزدم و حتی بهشون فکر هم نمیکردم ،ممکنه تعبیر خوابم یه فردی دیگه ای در واقعیت باشه ؟ اینم یادم شد بگم که قبل از اینکه ازم سوال بپرسن فقط بهم نگاه میکردن مثله اینکه چیزی میخواستن بگن اما نگفتن و فقط با اشک نگاه کردن بعدش سوال در مورد یه بیمار پرسیدن!

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : اینکه شما خوابش را دیدید دلیل بر این نیست که به او فکر می کردید. اما می تواند دلیل بر این باشد که او به شما فکر کرده است. گاهی انسانها احساس دیگران و انرژی آنها را نسبت به خودشان، به صورت خواب و به صورت تله پاتی دریافت می کنند. اشک نمادی از دلسوزی، شفای احساسی، پاکی معنوی یا درد است. شاید شما روی او تاثیرگذار هستید.

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۵۱
khorshid

khorshid : سلام.مجردم،من بيشتر خوابام تعبير ميشه و آينده رو خيلي ميبينم و تازگيها خيلي خواب ازدواجم و همسر آيندمو ميبينم و ازونجايي که در واقعيت انتخابم فقط از مرداي قد بلند هست توي خوابام هميشه ميبينم با يه مرد قد بلند دارم عقد ميشم ولي اينبار خواب ديدم توي خونه اي عروسيمه و با داماد کنار هم نشسته بوديم چهره داماد رو ديدم خوشقيافه بود ولي وقتي بلند شديم ديدم قد داماد کوتاهه يجورايي هم قد خودم بود و ناراحت شدم و توي ذوقم خورد و با تعجب گفتم واي چرا داماد قدش کوتاهه.بعد خودمو توي آينه اي که اونجا بود نگاه کردم و از قيافم و آرايشم راضي نبودم و گفتم چقدر آرايشگر منو بد درست کرده.ممنونم

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید سعی کنید که به جوانب مهمتری برای رسیدن به خوشبختی تان اهمیت دهید و فکر کنید. قد بلند به تنهایی نمی تواند برای شما خوشبختی فراهم کند. شما ممکن است با کسی ازدواج کنید که قدش بلند است و عقلش کوتاه و از این رو، بعدا که تصویر ذهنی خودتان را نسبت به خودتان مشاهده کرده و راجع به گذشته فکر می کنید به خودتان خواهید گفت که این وجهه ای که من از خودم می بینم و سختی ای که متحمل می شوم بابت فکر اشتباهی بود که قبلا داشتم و همه اش به ظاهر شخص نگاه می کردم. این خواب هشداری برای شما است که ادامه این روند فکری قطعا به ضرر شما تمام خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷:۴۵
zia

zia : سلام يک ماه پيش قبل اذان صبح خواب ديدم تو حياط مدرسه دوره راهنمايي هستم و قدم خيلي بلند شده اندازه ديوار حياط مدرسه طوري که بقيه بچه ها تا سينه من بودن اينو تعبير کنيد ممنون ميشم

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از زندگی درسهای زیادی یاد گرفته اید و پیش کسانی که در شرایط شما بودند از همه مقام و درک و اقتدارتان بالاتر است و شرایط زندگی بهتری خواهید داشت و دیگران پیش شما نه مجرب هستند و نه قوی. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲:۰۰
Mohsen

Mohsen : سلام خانم هراتی وقت شما بخیر خواب دیدم برادر خانم قدیمی از من کوچکتر هستند سنن قدش بلنده توی روستاشون هستیم ماشین خانم قدیمی هم دم در پارک بود پرشیا سفید رنگ رفتم داخل برادر خانمه اومد با لبخند بهم دست داد یهو دیدم قدش چقدر بلند شده جوری که باید بالا رو نگاه میکردم تا چهرشو ببینم بهش گفتم چه خوب شدی خندید و رفت و یه نفر دیگه هم بود شوهر خالشون اونم اونجا بود اما حرفی نمیزد فقط بود

ممنون از زحمات شما

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. برادر خانم شما عقل و اقتدارش زیاد شده و حرفش را می خرند و برایش احترام زیادی قائلند. برای رسیدن به خانمتان باید هوای برادرشان را داشته باشید و به او محبت کنید :)))). شوهر خاله شان اما زیاد در تصمیم خانمتان و زندگی شما نقشی ندارد هر چند که او مجرب تر است از برادر خانمتان. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۳۵
leili

leili : سلام
خواب دیدم با شوهرم ( در بیداری مجردم) دست در دست هم داریم قدم می زنیم از یه خیابون رد شدیم دیدیم افراد زیادی در حال آماده کردن خودشون برای جنگ هستن ، به شوهرم گفتم بنده خدا اونایی که باید توی جنگ باشن و اینکه کی می دونه سر خانم ها در جنگ چه بلایی میاد؟ شوهرم راجع به جنگ و اتفاق هایی که توی جنگ میفته کاملا توضیح داد مثلا خیلی واضح توضیح داد که به خانم ها چطور تجاوز میشه. بعد از این حرفا دید من روحیم خراب شد هی با هم قدم زدیم و دست منو توی دستاش لمس می کرد تا اینکه رسیدیم به پارک توی پارک روی نیمکت نشسته بودیم که دوستای دانشگاش ما رو دیدن! اسمشو صدا زدن ، تا قبل از اینکه اسمشو صدا بزنن من اصلا نمی دونستم شوهرم کیه ، ولی شوهرم خیلی مهربون بود. اسمش دقیقا همون اسم پسری هست که در بیداری دوسش دارم. وقتی فهمیدم هم اسمن توی خواب حس خوبی بهم دست داد. هی نگاش کردم ببینم اونه. ما در بیداری لبامون شبیه همه ، گوشتیه، به لباش نگاه کردم دیدم آره لبش شبیه. اما یه خال هم بالای لبش داره دقیقا عین لبای من در بیداری. ولی قدش در خواب بلندتر از اون فرد بود. قیافش هم شبیه مدیرساختمون خونمون بود. روی نیمکت که نشسته بودیم من دیدم یه کلاغ که مثل عقاب پرواز می کرد از بالای سرمون رد میشه، اما نترسیدم گفتم تا این شوهرم هست اصلا ترس نباید بهم راه پیدا کنه، خلاصه رفتیم پیش دوستاش ، انگار که روش نمیشد منو به دوستاش معرفی کنه، دوستاش مدام می گفتن خیلی خانم باوقاری داری. از سر تعریفای اونا به من نزدیک شد بعد یه آن دیدم دانشجویان دختر علوم تحقیقات رو به روی من هستن و یکسری سوال میپرسن و انگار یه مسابقه ای بود که هر کی زودتر جواب می داد و کم نمیاورد برنده می شد که من از همه زودتر جواب دادم.
دو تا نکته بگم شاید به درد تعبیر خواب بخوره،
۱. من در بیداری دکترای علوم تحقیقات قبول شدم ولی فعلا نرفتم به دلیل هزینه و نداشتن انگیزه.
۲. من سر اینکه به پسری که دوستش دارم خودم ازش خواستم بهم پیام نده. خیلی روی حرفای شما خانم هراتی عزیز و مشاورم فکر کردم . چون شما و ایشون نظرات متفاوت از هم دارین. مشاورم موافق کارمه و شما مخالف کارم. شما نظرتون این بود که من باید پیش قدم بشم. من خیلی فکر کردم و یه تصمیم بینابینی رو انجام دادم ، اینکه بالای صفحه ی شخصیم دلیل اینکه بهش اون حرفو زدم خیلی واضح نوشتم و گفتم.
حالا دیگه تصمیم با اونه. من مطمئنم هر روز صفحمو می بینه. و این نهایت کاری بود که از دستم برمیومد. دعا کنید خیر باشه.
ممنون

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۹:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نگران این هستید که در شرایط بحرانی جامعه چطور می توانید تنهایی از پس مشکلات بربیایید و دلتان می خواهد زندگی تان سر و سامان بگیرد. می خواهید با پسری که دوستش دارید ازدواج کنید و از تنهایی بیرون بیایید. اما پسری که در خواب دیده اید، در عین حال که آرزو دارید پسر مورد علاقه تان باشد، او نیست بلکه وجهه ی قوی و شخصیت مصمم و توانا و بعد مردانه خودتان است! خوابتان به شما می گوید که باید روی پای خودتان باشید و خودتان را قوی کنید. این به این معنی نیست که او را به دست نمی آورید یا به دست می آورید. اصلا موضوع او نیست . موضوع این است که شما باید خودتان را قوی کنید تا حرمت و احترام و عزت و توانایی تان پیش مرد و زن در جامعه بالا برود از عشقتان گرفته تا غریبه ها همه آرزویشان این باشد که حتی کنارشان راه بروید. خودتان را به عنوان یک شخصیت وابسته و آویزان کسی نشان ندهید!! شما در مقابل خیلی از دانشجویان، از همه سر ترید و موفقتر می توانید باشید. چرا به خودتان ظلم کنید؟ مسائل را قاطی نکنید عشق جای خودش را دارد و تحصیل و توانایی جای خودش را دارد. آدم توانا، به خاطر عشق با دیگران می ماند اما آدم ناتوان، به خاطر احتیاج. شما باید توانایی های خودتان را اثبات کنید. کار صحیحی کردید که دلیل خودتان را به او اعلام کردید. این منطفی ترین فکر ممکنه بود که انجام دادید. من هنوزم با نظر مشاورتان مخالفم. هیچ بشری حاضر نیست به کسی که به او بی اعتنایی می کند و می گوید با من تماس نگیر، آویزان شود و التماس کند. مگر اینکه بداند که دلیل چیست و سو تفاهمات از بین برود که شما هم اینکار را کرده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷:۳۴
Heranoush

Heranoush : سلام عزیزم . خالم یه خواب دیده لطف میکنید تعبیرش کنید. (خشایار اسم مردی هستش که سال 1392باهاش آشنا شدم خیلی دوستم داشت ولی یدفعه بدون اینکه علتش رو بگه گذاشت رفت دیشب خواب دیدم که یه نفر تو خواب گفت مریم مادر خشایار میخواد همکارت رو واسه خشایار خواستگاری کنه بعد اینجوری دیدم که انگار خشایار کت وشلوار کرم رنگ پوشیده و آماده شده بره خواستگاری ....منم دائم مراقب بود که ببینم رفتار خشایار و همکارم نسبت بهم چجوریه وچجوری آماده میشن واسه دیدن همدیگه ..ولی چند بار تو خواب دیدم که خشایار دستش رو میاورد سمت عقب و دست منو محکم میگرفت وحتی همدیگرو بغل کردیم)

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. خشایار با کسی که نسبت به شما حالت رقابتی دارد، آشنا شده و می خواهد نسبت به آن شخص با ظاهری حمایتگرا ولی بی طرفانه برخورد کند. او نشان می دهد که اهل هیچ جناحی نیست و جانب کسی را نمی گیرد اما در عین حال تمام مدت او را با شما مقایسه می کند و حس می کند که دلش برای شما تنگ شده و شما از او سرترید. آدمهایی که جراءت حرف زدن ندارند و ثبات روحی ندارند یکباره می آیند و یکباره هم می روند . یه این اشخاص نمی توان تکیه کرد. حتی به شما ارزش توضیح دادن هم نداده. قدر خودتان را بدانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۲۵
Tahereh

Tahereh : سلام شبتون بخیر
من ساعت 2 ونیم بعد از ظهر خوابمو فرستادم هنوز تعبیر برام نیومده

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز 120 نفر جلوتر از شما در صف بودند که بنده از 8 صبح تا الان دارم یک ریز تعبیر حواب می دهم لطفا صبور باشید قرار نیست تا شما خواب نوشتید سه سوته تعبیر شود.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۰۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت