کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب بلند و کوتاه بودن قد

تعبیر خواب کوتاه شدن قد مرد از دیدگاه جابر مغربی: اگر کسی در خواب ببینید (دختر یا پسر) که مردی قدش کوتاه و کوتاه تر میشود دلیل بر اینکه مال و یا سرمایه ای حرام وارد زندگی او شده است که در اینجا کم شدن و کوتاه تر شدن قد تاویلی بر کم شدن برکت و یا مال است.

بیشتر معبران و یا کسانی که بر علم تعبیر خواب تسلط دارند کوتاه شدن قد را نشانه ای از کم شدن عمر هم تفسیر کرده اند.

تعبیر خواب کوتاه شدن قد مرده از دیدگاه شیخ طوسی : اگر کسی در خواب ببیند مرده ای که فرق نمی کند از آشنایان باشد یا غریبه قدش کوتاه شده است و یا قبلا او را با قد و قامت بلند دیده ولی الان کوتاه شده دلیل بر مرگ و یا بیماری نا علاج است.

تعبیر خواب دیدن مرد یا مردان قد بلند از دیدگاه ابن سیرین : خبر خوش اتفاقی نیکو نعمت و یا زیاد شدن عمر و مال از معانی و تعابیر دیدن مرد های قد بلند است .

اگر در خواب‌، آنچنان‌ قد بکشید که‌ از همه‌ اطرافیانتان‌ بلند قدتر باشید، یعنی‌ به‌ دیگران‌ به‌ دیده‌ حقارت‌ می‌نگرید. همچنین‌ این‌ خواب‌، به‌ این‌ معنا است‌ که‌ از اعتماد به‌ نفس‌، شهامت‌، جسارت‌، غرور، قدرت‌ و نفوذ مضاعف‌ و نویافته‌ای‌ برخوردار شده‌اید.

تعبیر خواب مرد قد کوتاه از دیدگاه ادوارد: اگر کسی خواب ببینید که مردی قد کوتاه را می بیند و بیشتر از همه کوتاهی اندازه و قد و قامت فرد جلب توجه کند دلیل بر اینکه مال و روزی اش اندک شود و یا بخشی از ثروت خودش را از دست بدهد که در این مورد حتما لازم است برای دریافت معانی دقیقتر تشریحی از خواب خود را بنویسید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

51 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

آسیه

آسیه : سلام،وقتتون بخیر
خواب دیدم که یه نفر با یه وسیله ای مثل سرنگ منو به بیماری ایدز آلوده کرد،نمی شناختمش. وقتی فهمیدم که آلوده شدم و کاری نمی تونم بکنم خیلی ناراحت شدم
ممنون از لطفتون

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی به اسم عشق و حمایت از شما به شما نزدیک می شود و بعد موجب می شود که سلامت روان شما به خطر بیافتد و دلتان را می شکند. شما احساس خواهید کرد که بی دفاع و ضعیف و بی قدرت هستید. اگر این خواب مربوط به گذشته نیست، به آن به چشم یک هشدار برای آینده تان نگاه کنید! مراقب باشید که تا کسی را خوب نشناخته اید عاشق او نشوید و ساده لوحی را کنار بگذارید. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۳۱
مهتاب روسی

مهتاب روسی : سلام خواب دیدم قدم حدودا ۱۵ سانتی بلند شده و با همسرم همقد شدیم و یا ازخواهرام بلند تر شدم . می خواستم تعبیرش بدونم . ممنون

پاسخ
لینک۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شرایط سخت برای شما حل و فصل خواهد شد و مشکلات شما به زودی ناپدید می شود. احترام و عزت و ارزش شما بسیار بالا می رود و کسی شما را از همسرتان کمتر حساب نمی کند و ارزش و اعتبار شما از خواهرانتان هم بالاتر خواهد رفت. به ثروت و عزت بیشتری می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۰۱
آسیه

آسیه : سلام،وقت بخیر خواب دیدم توی یه خونه بودم به نظرم خونه مامانم بود،یهو زمین شروع به لرزیدن کرد،کنار یه ستون نشستم و سرمو پایین گرفتم که آسیبی بهم نرسه،یادمه چیزی خراب نشد فقط زمین یه کم لرزید،ممنون از لطفتون

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۰:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما تحت تاثیر از تکانهای شدید اجتماعی و نگرانی هایی که به خاطر این مسائل دارید، احساس ترس و بی یاوری می کنید ولی مشکلی پیش نمی آید که بخواهید به خاطرش نگران باشید. ختم به خیر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۳۰
Azadi

Azadi : سلام وقت بخیر خواب دیدم یه پسری که تو دانشگامون ازش خوشم میومد و قد بلندی داشت تو خواب با ی پسر قد کوتاه اشتباهش گرفته بودم و بعدا فهمیدم اینا دو نفرن و باهم فرق دارن.ممنون از پاسخگویی

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما خیال می کنید که این پسر قد بلند، شخصیت پستی دارد و نسبت به او اشتباه فکر می کنید. بعدا متوجه می شوید که این شما بودید که روی او بد فکر می کردید نه اینکه او واقعا بد باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶:۴۱
آسیه

آسیه : سلام،وقت بخیر.خواب دیدم کنار دخترم که ۷ سالشه ایستادم،ولی قد اون از من خیلی بلندتر شده بود.خیلی تعجب کردم با اشاره به شوهرم نشون دادم که به دخترم نگاه کنه

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دختر شما به مقام بسیار بالایی خواهد رسید و طول عمر با عزت خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۵۷
Azadi

Azadi : سلام وقت بخیر.خواب دیدم کنار ب بازیگر هندی شاهرخ خان وایساده بودم خودمو باهاش مقایسه میکردم و اون همش بهم میگفت تو قدت کوتاس من قدم بلنده منم همش دعا میکردم ک کاش قد منم بلند شه چون اون غیر طبیعی بلند بود.وگرنه قد منم خیلی بلنده.بعد دیدم بوسیدمش لبشو ی لحظه بعدش دستشو اونم مث من کنارم خوابیدو یکم خودمونو بهم مالیدیم

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما اشتیاق عجیب و شور و شوق بسیار زیادی دارید که در کاری به موفقیت برسید و مقام و رتبه ی شما بالا برود و از شرایطی که امروز دارید راضی نیستید. می دانید که قابلیت رسیدن به موفقیت را دارید و سعی می کنید به موفقیت هم برسید و این مثبت اندیشی را در ذهنتان حفظ می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۳۶
Yasaman

Yasaman : سلام من لا وجود تحصيلات ١٢ سال خانه دار بودم و الان حدود ٢ سال است كه شغل و حرفه خودم رو راه اندختم كه به نظر خيلي خرب پخش ميره همسرهادي بيمار هستن و من بل وجود دختر كوچك بسيار نگار سلامتي ايشون هستم . خواب ديدم پدر همسرم كه بسيار ديكتاتور هستن همسرم وا صدا مي كنند و همسر براي اولين بار به حضورشون نميرن . پدرشوهرم كه أماده جنگ بدون بهش حمله ور ميشن و من به دروغ و أز ترس سر همسرم رو در آغوش داشتم و گفتم بابا حالش بد بود . و قضيه تمام شد ولي وقتي با همسرم هم قدم شدم ديدم قدش خيلي خيلي كوتاه شد و من كه أز أين اختلاف قد بسيار غصه مي خوردم ( در واقعيت كاملا بر عكسه ايشون خيلي ببند و من خيلي كوتاهم) گفتم حاضرم هر عملي بكنم نت أز تو كوتاهتر بشم

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شخصیتی قوی و با گذشت و مهربان دارید و قطعا در کارتان موفق خواهید شد. همسر شما متوجه شده که شما چقدر دوستش دارید و حاضر نیست مثل قبل صرفا از حرفهای پدرش تبعیت کند. شما اما بیشتر از قبل از همسرتان حمایت می کنید. این که دیده اید همسرتان کوتاه شده به خاطر این است که او در مقابل شما احساس می کند که بار زیادی روی دوش شما انداخته و به اصطلاح کم آورده است! او احساس استیصال و نگرانی دارد و شما را خیلی از خودش بالاتر می داند و حس می کند که نمی تواند از شما به خوبی حمایت کند بلکه این شما هستید که دارید از او حمایت می کنید. روحیه او ضعیف شده و شما را خیلی بلند تر و سرتر از خودش می داند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۳۱
امین

امین : سلام بر شما.

دختری بود که حدود بیست سال پیش می‌خواستم با او ازدواج کنم و نتوانستم. این شکست تا مدت‌های طولانی برایم سخت و سنگین بود، باعث شکست و عقب ماندگی در زندگیم شد. به هر حال اشتباه از خودم بود و همیشه از این که خودم را برای چنین خواسته‌ای خوار کردم پشیمانم. بدون آرزوی وصال او، از خدا خواسته‌ام عزت و بزرگی فعلی من را به ایشان نشان بدهد. من و احتمالاً ایشان، هردو با افراد دیگری ازدواج کرده‌ایم و من هیچ نیت و آرزوی بدی برای ایشان ندارم.

و اما خواب: دیشب خواب ایشان را دیدم که کوتاه و نازیبا شده اند و اعتماد به نفس کمی دارند.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۸:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. امروز او به همان سختی دچار شده است که شما بیست سال پیش احساس می کردید که با آن مواجه شدید. او احترام و عزتش کم شده و زندگی بدی دارد. اعتماد به نفسش هم کم شده. کارما انتقام شما را از او گرفته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۳۳
امین

امین : من به دنبال اثبات عزت و بزرگی خودم بودم و هستم و خواری ایشان را نخواسته بودم؛ پناه بر خدای بزرگ. اگر نکته و پندی هست گوش می‌کنم، وگرنه سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بله قبلا هم فرموده بودید که خواری ایشان را نمی خواهید. اما این که چه برسر کسی می آید، به این بستگی دارد که آن شخض چه در دل دارد! شاید او زمانی به شما به دیده ی تحقیر نگاه کرده باشد و شما را قابل ندانسته باشد. حتی اگر شما از دل او با خبر نباشید، و او را نفرین نکنید خداوند از دلها با خبر است. هیچ وقت نباید انسانها همدیگر را قضاوت کنند و تحقیر کنند که اگر کسی قضاوت بدی در حق کسی بکند، خداوند او را رها نمی کند تا عین همان مسئله برایش پیش بیاید. به هر جهت چه واقعیت امر این بوده که قضاوت اشتباه او موجب ناراحتی امروزش شده و چه حقیقت غیر این باشد، او دوران سختی را می گذراند و از زندگی اش خوشبخت نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۲۷
Leila

Leila : سلام و خسته نباشید
شب خواب دیدم دختر عموم اومده خونمون من هم چادر سفید سرم هست و دختر عموم و بغل کردم و بوس کردم و چون تازه نامزد کرده بهش تبریک گفتم اما دختر عموم که تو واقعیت قدش بلند و خیلی چاق هست اما تو خواب قدش کوتاه و لاغر بود و حتی صورتش یک آدم دیگه بود که سنش هم کمتر به نظر می رسید و من خیلی تعجب کردم.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در مقابل دختر عمویتان خیلی سفید بخت و خوشبخت هستید. او ارتباطش با شما کمتر شده ولی از نظر شخصیتی اعتبار و ارزش او پایین آمده و از زندگی اش خیلی راضی نیست و غصه می خورد. او رفتاری کم عقل و بی تجربه از خودش نشان می دهد و باعث تعجب شما می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۲۶
reyhsol

reyhsol : سلام من مجردم خواب دیدم یه مردی از همکلاسی هام که مجرد هم هستن و هیچ ارتباطی با من ندارن، وقتی که من از اتوبوس پیاده شدم جلوی من وایستادن و چشم هاشون پر از اشک بود ، من توجهی نکردم و خواستم از کنار رد بشم که دوباره اومدن جلوی من وایستادن و یه سوال علمی از من پرسیدن( من دانشجوی پزشکی ام و سوال ایشون یه سوال در مورد یه بیماری بود که یادم نیست ) یادم نیست که جواب ایشون رو دادم یا نه اما وقتی خواستم از جلوی ایشون رد بشم و برم دیدم که به یک مردی دیگه اشاره میکنن و میگن این همون بیماره که در موردش ازتون سوال پرسیدم، در تمام مدت حرف زدنم با این اقا چشم هاشون پر از اشک بود و تو خواب قدشون خیلی خیلی بلندتر از من بود

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همکلاسی شما صاحب مقام و امتیاز بیشتری نسبت به شما خواهد بود و در کار و اخلاق آدم خیلی مثبت و درستی است. او احساس ناامیدی و ترس و تنشی در وجود خودش تجربه می کند که شاید به دلیل خرابی بازار کار برای او باشد و شاید هم از شرایط مردم و نابسامانی های اجتماعی نگران و ناراحت است. اگر درس شما رو به پایان است و به زودی قرار است وارد بازار کار شوید، این ترس و تنش او به خاطر بیکاری به خود او برمی گردد ولی اگر از تحصیل شما زیاد باقی مانده، نگرانی او به اوضاع نابسامان جامعه اشاره می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۴۴
reyhsol

reyhsol : من تا حالا با این همکلاسیم حتی یه کلمه هم حرف نزدم و حتی بهشون فکر هم نمیکردم ،ممکنه تعبیر خوابم یه فردی دیگه ای در واقعیت باشه ؟ اینم یادم شد بگم که قبل از اینکه ازم سوال بپرسن فقط بهم نگاه میکردن مثله اینکه چیزی میخواستن بگن اما نگفتن و فقط با اشک نگاه کردن بعدش سوال در مورد یه بیمار پرسیدن!

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : اینکه شما خوابش را دیدید دلیل بر این نیست که به او فکر می کردید. اما می تواند دلیل بر این باشد که او به شما فکر کرده است. گاهی انسانها احساس دیگران و انرژی آنها را نسبت به خودشان، به صورت خواب و به صورت تله پاتی دریافت می کنند. اشک نمادی از دلسوزی، شفای احساسی، پاکی معنوی یا درد است. شاید شما روی او تاثیرگذار هستید.

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۵۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت