کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب بلند و کوتاه بودن قد

تعبیر خواب کوتاه شدن قد مرد از دیدگاه جابر مغربی: اگر کسی در خواب ببینید (دختر یا پسر) که مردی قدش کوتاه و کوتاه تر میشود دلیل بر اینکه مال و یا سرمایه ای حرام وارد زندگی او شده است که در اینجا کم شدن و کوتاه تر شدن قد تاویلی بر کم شدن برکت و یا مال است.

بیشتر معبران و یا کسانی که بر علم تعبیر خواب تسلط دارند کوتاه شدن قد را نشانه ای از کم شدن عمر هم تفسیر کرده اند.

تعبیر خواب کوتاه شدن قد مرده از دیدگاه شیخ طوسی : اگر کسی در خواب ببیند مرده ای که فرق نمی کند از آشنایان باشد یا غریبه قدش کوتاه شده است و یا قبلا او را با قد و قامت بلند دیده ولی الان کوتاه شده دلیل بر مرگ و یا بیماری نا علاج است.

تعبیر خواب دیدن مرد یا مردان قد بلند از دیدگاه ابن سیرین : خبر خوش اتفاقی نیکو نعمت و یا زیاد شدن عمر و مال از معانی و تعابیر دیدن مرد های قد بلند است .

اگر در خواب‌، آنچنان‌ قد بکشید که‌ از همه‌ اطرافیانتان‌ بلند قدتر باشید، یعنی‌ به‌ دیگران‌ به‌ دیده‌ حقارت‌ می‌نگرید. همچنین‌ این‌ خواب‌، به‌ این‌ معنا است‌ که‌ از اعتماد به‌ نفس‌، شهامت‌، جسارت‌، غرور، قدرت‌ و نفوذ مضاعف‌ و نویافته‌ای‌ برخوردار شده‌اید.

تعبیر خواب مرد قد کوتاه از دیدگاه ادوارد: اگر کسی خواب ببینید که مردی قد کوتاه را می بیند و بیشتر از همه کوتاهی اندازه و قد و قامت فرد جلب توجه کند دلیل بر اینکه مال و روزی اش اندک شود و یا بخشی از ثروت خودش را از دست بدهد که در این مورد حتما لازم است برای دریافت معانی دقیقتر تشریحی از خواب خود را بنویسید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

72 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

sanaz noori

sanaz noori : سلام ، نمیدونم متن خواب دیده نشود لطفا

پاسخ
لینک۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۶:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او به پیشنهاد شما پاسخ مثبت داده و یا خواهد داد و شما رفتاری دارید که از دست خودتان عصبانی هستید و احترامتان کمتر شده ولی احساس می کنید که احترام و مقام آن آقا پیش شما بالاست. او رفتاری از روی توافق با شما و سازش و مسالمت آمیز از خودش نشان می دهد که نه علیه شما جبهه می گیرد و نه به نفع شما اقدامی می کند و در وهله ی اول به منافع خودش فکر می کند. از لحاظ مالی او درامدش خوب است و نقشی محافظه کارانه و مالدوست و دنیاپرستانه دارد که به سعادت خود و خانواده اش ( حتی شما اگر به زندگی او بروید) فکر می کند و شما او را تحسین می کنید و یا دیگران برای او ارزش بالایی قائل هستند. بعد از مدتی شما احساس می کنید که اعتماد به نفستان پیش او پایین آمده و می خواهید که جاپای قرص و محکمی در زندگی تان داشته باشید پس اگر به او علاقه داشته باشید، سعی می کنید که قوی و با اعتماد به نفس او را همراهی کنید و اگر بخواهید به او بی تفاوت باشید، او هم دنبال زندگی اش خواهد رفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸:۵۶
sanaz noori

sanaz noori : متن خواب دیده نشود

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : لطفا این که نمی خواهید متن دیده شود را به صورت کامنت جداگانه هرگز نفرستید و پایان خوابتان بنویسید که متن مخفی باشد.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸:۳۰
sanaz noori

sanaz noori : سلام نمیدونم خواب اخر ماه شعبان تعبیر داره یا نه ، ولی توی روزای ۲۷ یا ۲۸ بود فکر کنم

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. ((در نوبت هستید)) و باید این خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷:۳۰
melika

melika : سلام خواب دیدم بادوستم و یه گروهی یجای اداری وایساده بودیم داشتیم حرف میزدیم دوستم کنارم بود بعد ینفری بهم گفت که فلانی (مرد مورد علاقه)توجهی به تو نداره دوستتو میخواد مرده هم جفتمون بود اما خب پیش دوستم وایساده بود.
بعد اصلاباور نمیکردم و اون مرد هم بخودش نمیگرفت میگفتم نکنه این حرف راست باشه ومیگم یعنی چون اون قدبلنده اونو میخواد وگرنه قیافه ای که نداره.یعنی اون دختر قدبلند میخواد ومنو نمیخواد و بازهم باور نمیکردم و یکی صدا زد گفت دوستم بیاد باهاش بره.
منم فقط نگا میکردم و باورم نمیشد که بخاد منو ول کنه باخودم میگم حالا که خودش چیزی نگفته تا ببینم چی میشه؟...دوستم در واقعیت متاهله اما توخواب مجرد بود.و اون قدبلنده منم قدکوتاه و تاحالا هم همو ندیدن و نمیشناسن.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۵:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که به او علاقه دارید، دنبال عشق و عاشقی نیست بلکه می خواهد به ثروت برسد و دنبال کسب درامد است تا به مقام بالا و ثروت زیاد برسد. شما نسبت به او حساس هستید و اعتماد به نفستان قوی نیست و فکر می کنید که اگر کسی با او صحبت کرد، شاید به او احساسی دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۲:۴۵
Leyli

Leyli : سلام من بعد اذان صبح خواب دیدم پدرم که سه ماهه فوت شدند با همون حالتی که از دنیا رفته بودند یعنی با پاهای کاملا لاغر و شونه های تخت شده تو خونمون از خواب بیدار میشه و میگه من خوب شدم و بهوش اومدم و هنوز اثراتی از ضعیف شدن رو درشون میدیم مثلا میلرزیدن یا از دهنشون بخارایی از سرما میومد و من شدیدا ترسیده بودم از این خوب شدن ناگهانی و میترسیدم که نکنه پدرو برای همیشه از دست بدم ، وایستادم کنارش تا باهاش حرف بزنم و دیدم خیلی بلند شده جوری که من باید گردنم رو کامل بالا میگرفتم تا باهاش حرف میزدم و تو دلم داشتم غصه میخوردم که حتما از دردی که کشیده اینجوری استخون ترکونده و قدش بلند شده که مامانمم اومد کنارش ایستاد و دیدم این منم که شدیدا کوتاه شدم کنارشون و با خودم گفتم اعع پس مشکل از منه ببین از غصه چجور اب رفتم و قدم کوتاه شده مادر و پدرم هردو با پاهای لاغر شدیدا بلند بودند و سینه های پهن و منم کوتاه شده میخواستم بببینم تعبیرش چیه

پاسخ
لینک۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۰:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. گناهان پدرتان آمرزیده شده و خدای بزرگ روح او را زنده کرده تا اجازه داشته باشد کنار شما زندگی کند و به آرامش برسد. مقام او و احترامش بالا رفته و دیگر هرگز طعم مرگ را نخواهد چشید. پدرتان عاقبتی خوش دارد ولی شما باید یاد بگیرید که از تجارب پدرتان استفاده کنید و هرگز مرتکب گناه نشوید. مادرتان هم مقام بالایی نزد خداوند داردو بی گناه است و ایمان او هم قویست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۱:۵۹
Lili

Lili : سلام من خواب دیدم رفتم خونه دوستم(پسر)خیلی قدش بلند شده بود و نگام ک میکرد چشاش کوچیک شده بودنو من تو دلم میخندیدم ب چشاش بعد رفت از اتاق واسم قرص ژلوفن بیاره پشت سرش رفتم یه عالمه شلوار ورزشی لول کرده چیده بود ک واسم جلب توجه میکرد بعد یهو داداشم اومد من سریع با اون رفتم ک متوجه حضور دوستم نشه

پاسخ
لینک۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۰:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تمایل دارید که از بعضی اشتباهات دوست پسرتان چشم پوشی کنید و او را خیلی بالاتر از خودتان می دانید. در مقابل او اعتماد به نفستان پایین است و این در حالی است که درک و آگاهی او از آنچه که شما تصور می کنید کمتر است و بینش او نسبت به مسائل قوی نیست. اما او سعی می کند که با تمرین و ممارست رفتاری مجرب از خودش نشان دهد. پس شما هم با تمرین اعتماد به نفستان به مرور زمان قویتر خواهد شد و نباید خودتان را دست کم بگیرید. او به خودش فشار می آورد که چیزهای مختلفی یاد بگیرد. شما تمایلی ندارید که راجع به او با برادرتان صحبت کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰:۰۱
فاطمه

فاطمه : سلام
مادرم راجع من خوابي ديدند كه خواستم لطف كنيد و تعبيرش رو بهم بگيد.خواب ديدند كه ما در جمع فاميل هستيم و من از همه قدم بلند تر شده،و موهام هم خيلي بلند شده و يك گيس بافته ام تا پايين كمرم.زنداييم هم در حال سبزي پاك كردن بوده و همش سبزي هاي زرد شده رو قاطي ميكرده و يك بچه كوچك هم در خواب داشته.مادرم به من ميگن فاطمه چه ويتاميني ميخوري كه انقدر قد و موهات بلند شده تو الان حتي از خاله ام بلند تر شدي(خاله منظورشون يكي از دوستان مادرم هست كه در بيداري بهشون ميگم خاله و خانمي به نسبت قد بلند هستند.)

پاسخ
لینک۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۱:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام و عزت شما بسیار بالا خواهد رفت و از همه ی فامیلتان موفق تر و خوشبخت تر خواهید شد. زن دایی تان سعی می کند که نظرات خوبی برای بهبود زندگی خودش یا شما ارائه کند ولی لابه لای نظرات او اشتباهاتی هم وجود دارد و همه ی حرفهایش درست نیست. او هدفی دارد که برای موفقیت آن تلاش می کند. مادر شما معتقد خواهد بود که شما از همه ی فامیل و دوستانتان زندگی موفقتری خواهید داشت و از همه سرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵:۰۰
parvane

parvane : سلام خدمت شما.من در واقعیت با نامزدم قهرم.خواب دیدم نامزدم از ارایشگاه نزدیکی خانه قدیمی پدرمادرم بیرون امد دست در دست هم راه میرفتیم دیدم قدش از من خیلی بلندترشده و با غروری به من نگاه میکرد من هم لبخند زیبا بر لب داشتم خیلی خوشگل شده بودم موهایم پریشان و در بغلش بودم دندونامم سفید و هردویمان لباس مشکی تنمان بود و لباس من قلب های ریز سفید داشت که در واقعیت همین لباس را دارم.قد نامزدمم در واقعیت متوسط است.و وقتی داشت میرفت گفتم یک روز میای که منم شدم مثل خودت.

پاسخ
لینک۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۴:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نامزدتان با سیاست بسیاری با شما رفتار خواهد کرد و سعی می کند که احترام خودش را حفظ کندو مقامش پیش شما بالاتر برود. شما هم سعی می کنید که وجهه ی خوبی داشته باشید و انشالله با هم آشتی می کنید. فکرتان راحت می شود و احترامتان پیش او بالا خواهد رفت. روابط شما با خانواده هایتان هم خوب خواهد بود و هر دویتان نسبتا سرسنگین و در عین حال سعی می کنید که ژست جدی بودن بیشتری داشته باشید که نکند دیگری بخواهد دوباره ناراحتتان کند. شما سعی می کنید که با او مقابله به مثل کنید و هر جور که با شما رفتار کرد متعاقبا همانطور با او رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۶:۵۵
Raha

Raha : سلام اول خواب دیدم یه ماهی قرمز توی ی ظرفی بدون آب وجاش هم تنگ بودداشت بالاوپایین می پرید ک انگارداشت می مردک من سریع آب ریختم توی ظرف نجاتش دادم...بعدش دیدم بادوس پسرسابقم قرارگذاشتم واون قصدش دوستیه.. من می شناختمش ولی اون منونمی شناخت ..وقتی دیدمش دیدم ک قدش وگردنش کوتاه شده بودک البته توی واقعیت قدوگردن بلندی داره ولی من توی خواب قدوگردن بلند واندام کشیده ایی داشتم ک توی واقعیت قدمبلندنیس وقیافمم ک کلا تغییر کرده بودویه قیافه دیگه داشتم احساس می کردم ک جذاب شدم ویه کت بلند زنونه رنگ شتری هم تنم بود باهم راه افتادیم ک حس کردم پاهای کوتاهیی هم داره وتوی خواب توی دلم می گفتم وااای قدمون هم اندازه شده ولی من دخترم واندامم کشیده هست وباغرروو باسربلند راه رفتم وزیرچشمی نگاهش کردم..اون توی خواب اعتماد ب نفسش زیاد شده بود ک توی واقعیت اصلااعتمادب نفس نداره و خجالت می کشه باکسی بره بیرون..ی جوری حرف زدم ک ۱درصدمنونشناسه بعدش همینجوری ک داشتیم راه می رفتیم رسیدیم ب آرامگاه ک چند تاقبربود ک ی دونش قبرشاه بود ک عکسش روش حکاکی شده ..بعدش دیدم اصلا منودیگه نمی شناسه توی دلم ناراحت شدم و ولش کردم رفتم ازش خیلی دور شدم ولی ی دفه باخودم گفتم بزار تابهم می رسه برم دستمال کاغذی بگیرم رو ب روی یه بقالی وایسادم خریدم تاسرم چرخوندم دیدم ازیه فروشگاه لباس دراومد وکلاتیپش عوض کرده بودیه لباس بافت نازک خاکستری کمرنگ ک زیرش لباس مردونه ک یقه هاش زده بود بیرون..تااینودیدم باخودم گفتن ببین زودآومده ولی رفته اول تیپشوعوض کرده دوباره ناراحت شدم پشتم کردم بهش رفتم اونم رفت ولی من توی حین راه رفتن نگاه ب پشتم کردم نگاش کنم دیدم اون ازقبلی ک من نگاش کنم داشته رفتنم باحالت نگاه التماسانه نگاه می کرده تادیدمنم فهمیدم روشو بگردون ولی بازم پشیمون شده دوباره نگام کرد..اینم باید بگم که خیلی هم ازهم دورنشده بودیم مثلاب اندازه ۱۰قدم یاکمتر.. فقط اون سمت راست مسیربود ومن چب..راستی نزدیک ۱ساله کات کردیم...ببخشیدک اینقدرزیاد شد...ممنون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که امیدهایتان را زنده نگه دارید و شور و شوقتان را در زندگی حفظ کنید. سعی می کنید که مثبت اندیش باشید. شما به دوست پسر سابقتان فکر می کنید و از ذات او کاملا با خبرید. احترام او پیش شما پایین آمده و دیگر مثل گذشته برای او ارزش قائل نیستید. احترام و مقام خودتان را اما درک می کنید و می دانید که اعتماد به نفس شما و توانایی شما برای حمایت از خودتان قویست. شما مسئولیت پذیر هستید و امکان پیشرفت در زندگی تان بالاست ولی برای او اینطور نیست. شما باور نداریدکه او بتواند قدمهای مثبتی برای زندگی اش بردارد و یا اینکه بتواند زود به اهدافش برسد. او شخصیتی متظاهر دارد و علیرغم اینکه می داند که توانایی ها و درک او پایین است وانمود می کند که بسیار معتمد به نفس است. شما می خواهید خاطرات تلخ قدیمی او را رها کنید و اجازه دهید که او با افکار منحط و پوسیده ی خودش به تاریخ بپیوندد. شما می خواهید گذشته ی تلخ خودتان را پاک کنید برود و شروعی تازه داشته باشید و او هر روز نقش عوض می کند تا ادمهای بیشتری را در مسیر های موقت به دنبال خودش بکشاند. او وانمود می کند که از اینکه شما را از دست داده پشیمان است چون حالا باید از اول سعی کند که کسی را پیدا کند که بتواند برای او نقش بازی کند . او بر خلاف چشمان ملتمسانه اش، در نظر می گیرد که منطقا" چه چیزی برای او خوب است و دنبال همان می رود ولی شما بر خلاف ظاهر منطقی تان، احساساتی هستید و زود گول می خورید. اصلا به او اهمیت ندهید. دوری از او برای شما دستاوردهای زیادی به همراه خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱:۲۴
آسیه

آسیه : سلام،روزتون بخیر
خواب دیدم قدم بلند شده،خیلی ناراحت شدم
مامانم بهم گفت مبارکت باشه
ولی بعدش باز قدم به حالت طبیعی خودش برگشت،اون موقع دیگه راضی بودم
ممنون از لطفتون

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۵:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شرایط شما عوض خواهد شد و اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد و مقام بالاتری خواهید داشت یا درکتان نسبت به موضوعی بالاتر می رود. شما شرایط زندگی امروزتان را دوست دارید. مادرتان از این بابت خوشحال خواهد شد ولی شما نمی خواهید که به خاطر این بالا رفتن مقام و یا به خاطر اتفاقات خوشی که برایتان می افتد، مغرور و متکبر شوید و همین طور که الان هستید افتاده و خاکی و بدون منیت زندگی خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲:۳۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت