کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب مسخره کردن

خالد بن علی بن محد العنبری گوید : مسخره کردن در خواب، به شکست و ناکامی تعبیر میشود. اگر کسی در خواب ببیند که او را مسخره میکنند در خرید و فروش او را فریب میدهند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

11 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Fatemeh

Fatemeh : سلام خانوم هراتی عزیز.طاعات قبول. بعد از اذان صبح خواب دیدم تو خونه مون روی ایوون پر از کیسه های برنج هست و من کنارشون بدون روسری ایستادم و به حیاطمون نگاه میکردم. که یه دفعه دیدم یهو یه سری زن و مرد (یه خانواده بودن) اومدن تو حیاطمون.منم چون روسری نداشتم یه گوشه پنهون شدم اما اونا متوجه من شدن و شروع کردن به مسخره کردنم، بابام همون لحظه اومد و یه پتو بهاره ک مثل اینکه دم دستش بود داد بهم تا بزارم رو سرم و از اونجا بتونم برم.اما مسخره کردن اونا همچنان ادامه داشت و منو به هم نشون میدادن و میخندیدن که خیلی باعث ازارام میشد تا اونجا که اشکمو در آورد میخواستم از خودم دفاع کنماا اما انگار نمیتونستم شاید گریه امونم نمیداد ک از خواب بیدار شدم...ممنونم

پاسخ
لینک۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به ثروت بسیار زیادی خواهید رسید ولی امروز که از آینده خبر ندارید، اعتماد به نفستان پایین است و نگرانی خودتان را از فقر نشان می دهید و برایتان مهم است که مردم راجع به شما چه فکر می کنند. اما وقتی که پولدار شدید از ذوقتان اشک خواهید ریخت. شما به امنیت و ثروت خواهید رسید و شروعی تازه خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۴:۵۵
Negar

Negar : سلام عزیزم
من خواب دیدم یکی از همکارای آقا که در واقعیت خیلی پشت منه و حمایتم میکنه و منم قبولش دارم با یکی دیگه از همکارای آقا که یه جورایی دشمن منه و از من خوشش نمیاد و چندین بار میخواسته زیراب منو بزنه داشتن رفتار منو مسخره میکردن درواقع چون من اهل چاپلوسی نیستم و ظاهرسازی نمیکنم داشتن منو مسخره میکردن که تو وقتی یه مدیری رو مثلا دم آسانسور مبینی رعایت نمیکنی اول به اون بفرما بزنی اول خودت میری داخل بعد تازه یادت میوفته که باید به مدیره تعارف میکردی و داشتن بلند بلند به من میخندیدن منم خیلی ناراحت شدم از پشت میزم بلند شدم گفتم تقصیر منه که همیشه نذاشتم گارا بمونه اگه برم کارا بمونه میفهمن وسایلم رو جمع کزدم برم انگار عینک آفتابی زدم که کسی گریه م رو نبینه داشتم میرفتم اون همکارم که درواقع دوست خودم میدونستم خیلی ناراحت بود انگاز از کارش پشیمون بود ولی محل ندادم حتی بهش نگاه نکردم و رفتم بیرون که یکی از خانوما که مدیرم میشه منو دید دیگه جلو اون عینک رو برداشتم و داشت گریه ها و اشک ها رو روی صورتم میدید گفتم اینجوری شده گفت ناراحت نباش رو من حساب کن حالا تو واقعیت خیلی رابطه نزدیک و دوستانه ای باهاش ندارم
مرسی از تعبیرتون

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۱:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در موقعیتی در بیداری، نادرست رفتار می کنید و از این رفتار نادرست خودتان که اسمش بی سیاستی است، دفاع می کنید و اسمش را عدم چاپلوسی می گذارید. دوست عزیز در زندگی موانع و دیوارهای زیادی سر راه انسان قرار می گیرد و اگر خیلی صاف راه بروید قطعا به دیوار خواهید خورد! گاهی انسان باید سعی کند در تعامل با مردم زیرکانه و سیاستمدارانه رفتار کند. آسایش دو گیتی تعبیر این دو حرف است! با دوستان مروت با دشمنان مدارا. این یعنی سیاست داشتن. یعنی ادب را رعایت کردن و اسمش چاپلوسی نیست. شما ممکن است احساس کنید که قربانی دیگران یا قربانی شرایط شده اید. مضافا به این که ممکن است برایتان مهم باشد که دیگران پشت سر شما چه می گویند پس بنابراین باید همیشه مراقب باشید که کاری نکنید که به ضررتان تمام شود. خواب شما به شما می گوید که حد اعتدال را با همه حفظ کنید چون کسانی که فکر می کنید دوست شما هستند، گاهی ممکن است خلاف این رفتار کنند و کسانی که فکر می کنید نسبت به شما بی تفاوت هستند، گاهی خیلی هم نسبت به شما احساس حمایتی نشان خواهند داد. محیط کار، محیط احساسی فکر کردن و احساسی رفتار کردن نیست. باید منطقی باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱:۱۷
فاطمه

فاطمه : سلام خانوم هراتی عزیزم‌.خسته نباشید. خواب خواهر بزرگم براتون مینویسم:ديشب خواب ديدم همسايم خودش ودختركوچيكش بستني درست ميكردند ميفروختن من و پسر كوچيكم اومديم كه ازشون بخريم رفتيم طبقه بالا مغازه كه سفارش بديم ديديم خيلي گرونه،خيلي بيشتر ازقيمت عرف. دو دل شدم براي پسرم سفارش بدم يا نه، پسرم خيلي اصرار به بستني داشت ولي من دو دل بودم براش سفارش بدم يا نه. رفتم خونه یکی از فامیل دور دیدم خواهر مجردم (که پسرشون معشوق سابقشه) اونجاست. پدر و مادر پسره به تمسخر و استهزاء ازاینکه به راحتی مانع ازدواج شدن به خواهرم و خانوادم میخندیدن و طعنه میزدن. معشوق خواهرم هم به هماهنگی پدر و مادرش خندید ولی هماهنگ تیکه و تمسخرا نبود. برادرهاش عصبانی شدن و ازین صحنه راضی نبودن و دفاع کردن. خواهرم دلش شکست. یکی از برادرا پسره اومد خواهرمو دلداری داد که نگران نباش. بش گفت از خانوادمون خودت ناراحت نکن. خانم هراتی من هم استرس مسئله کاری خودم و شوهرمو دارم که اوکی میشه یا نه و هم نگران خواهرمم هستم این خوابو دیدم.تشکر.

پاسخ
لینک۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید در زندگی تان پیشرفت کنید و به خوشی و موفقیت بالا برسید و خوب برای رسیدن به موفقیت بالا، باید از خودتان زیاد مایه بگذارید و شما مردد هستید که این کار ارزشش را دارد یا خیر. خواهرتان هم شانس آورده که پدر و مادر آن شخص او را برای پسرشان نخواسته اند چون اگر ازدواج می کردند آنها قدر خواهرتان را نمی دانستند و پسرشان با وجودی که زیاد مثل پدر و مادرش نبود ولی تحت تاثیر حرفهای آنها قرار می گرفت و خواهرتان را ناراحت می کرد. خواهر شما گشایش کار خواهد یافت و باید با کسی ازدواج کند که آن شخص به خواهرتان افتخار کند. خوابتان بیشتر از احساس شما می گوید و خبری از آینده به شما نمی دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳:۵۸
سمیه

سمیه : سلام روزتون بخیر ، ممنون و سپاس از تعبیرتون .(این خواب نقل قول یکی از دوستانمه که متاهلند) . قسمتی از خواب یادمه . به نظر می رسید که در مراسم ناهاری دعوت هستم ولی یادم نیست به چه مناسبتی بود . من و یکی از اقوام پدرم که خانم هستند (سالهاست که اصلا در ارتباط نیستیم و در این سال‌ها اصلا به یادشون هم نبودم !!! ) در این مراسم کنار هم پشت میز نشسته بودیم . در طرف دیگر میز ، چند تا خانم جوان (که برام آشنا نبودند) نشسته بودند و به ما نگاه می کردند .به نظرم رسید که همه ما با چادر مشکی پشت میز نشستیم (من مانتویی هستم ولی فامیل پدرم چادریند ) . این فامیل پدرم که در کنارم نشسته بودند اصلا چهره شان رو نمی دیدم (چادر مانع می شد ) ولی احساس می کردم که نورانی و زیباتر شدند(در کل چهره ی زیبا ومتینی دارند ) و خانم های جوانی که روبروی ما بودند قیافه هایمان رو مقایسه می کردند و به قیافه ی معمولی من ارام می خندیدند . ‌من متوجه این تمسخر شده بودم ولی کاری نمی تونستم انجام بدم و به رفتارهای آنها نگاه می کردم . با تشکر

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. استدعا می کنم. خانم های غریبه در خواب شما به گشایش در امور مالی برای شما یا این خانم فامیلتان اشاره می کند. عده ای شخصیت خانواده شما را مورد قضاوت قرار داده و از این خانم فامیلتان و شرایط خانوادگی ایشان صحبت و بحث می کنند. شاید فضائل اخلاقی این خانم بالاتر از قبل رفته و مورد توجه دیگران قرار گرفته است. به صورتی شما توانسته اید این احساس مردم نسبت به این خانم و قضاوتی که راجع به او و شخصیت خانوادگی او کرده اند را به صورت تله پاتی در خواب ببینید. در مورد شما فقط این قسمت به شما مربوط می شود که شما به ثروت خواهید رسید و امور مالی تان قویتر از قبل خواهد شد به صورتی که انتظارش را ندارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹:۵۱
Reza

Reza : با عرض سلام و وقت بخیر. خواب دیدم که تو دفتر کاریابی نشستم و میخوان برام ی کاری معرفی کنن که مسئول کاریابی میاد و بهم به حالت مسخره آمیز میگه که دنبال کار مهندسی هستی و منم نشسته بودم و هیچی نگفتم و از خواب بیدار شدم. ممنون میشم که تعبیر خوابمو بگید.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما مسئول زندگی تان هستید. باید سعی کنید که موقعیت ها را خوب ارزیابی کنید و سعی کنید که مولفه ها و عناصری که در خوشبختی تان دخیل هستند را با هم جفت و جور کنید. باید قوی باشید و خودتان دنیای خودتان را خلق کنید. اینطوری شما از نگرانی بیرون می آیید و منتظر نمی نشینید تا دیگران برای زندگی تان برنامه ریزی کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۴۸
سمیه جهادی

سمیه جهادی : سلام خسته نباشید و ممنون از تعبیر خواب‌های خوبتون. خواب دیدم تو یه کلاس درسم و می خوام پیش یکی از همکاران خانمم بشینم ولی اون دوست نداره و می ره جای دیگه می شینه بعد خانم‌هایی که تو کلاس بودند منو مسخره کردند و بهم خندیدند منم اشک توی چشمام جمع شد و خیلی ناراحت شدم

پاسخ
لینک۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما درسهای زیادی هست که باید از زندگی بگیرید. مهمترین آنها هم این است که اعتماد به نفستان را بالا ببریدو خودتان را بپذیرید و دوست داشته باشید. شما نباید اجازه دهید که نظر دیگران اینقدر روی شما اثر بگذارد و باید قابلیت ها و توانایی هایتان را بالا ببرید. شما کارهای خودتان را جدی نمی گیرید و حس می کنید که قربانی شرایط شده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵:۵۳
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی
خواب دیدم بیرون خونه قبلی نشستم و دارم کتاب میخونم بعدش ی آقای مسن اومدن روبروی من نشستن اونم کتاب دستش بود انگار مربی ورزشی بودن و میخواستن با من دوست شن اینجوری تو خواب احساس کردم بعد شروع کرد به صحبت کردن با من، ته دلم میگفتم اینو نگاه میخواد با من دوست بشه! بعدش در حیاط باز شد و برادرم اومد بیرون و شروع کرد کلاه اون آقاهه رو مسخره کردن اون آقاهه هم هیچی نمیگفت من خجالت کشیدم پشت سرش،مادرم که فوت شد اومد و کنارش ایستاد اونم شروع کرد به مسخره کردن اون پیرمرد و دوتایییشون داشتن میخندیدن ولی بی صدا بود خنده مادرم و دندون هاش خیلی خراب و نوک تیز بود و من تو خواب میگفتم چقدر دارن کار زشتی میکنن.ممنون میشم تعبیرش رو برام بگید.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم شما می خواهید نسبت به مسائل آگاه شوید و علم و دانشتان را بالا ببرید. آقای مسن در خواب شما عقل و فراست است و اینکه مربی ورزش بوده یعنی شما باید خودتان را تمرین دهید تا رفتاری عاقلانه و شایسته از خودتان نشان دهید. کلاه سرش به این معناست که نباید افکارتان را برای همه بازگو کنید و بعضی چیزها را باید پوشاند و در اختیار کسانی که عقلشان کم است نباید بعضی حرفها را گفت. برادر شما از اینکه شما بخواهید دانش و آگاهی تان را بالا ببرید خنده اش می گیرد و شما را جدی نمی گیرد. مادرتان هم روحشان شاد ایشان در زمان زندگی شان حرف های نیش داری به دیگران می زده اند که برای آنان دردناک بوده و خیلی ها را از خودشان رانده اند. شما مثل ایشان نباشید و بگذارید بعدا همه از شما به خوبی یاد کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵:۳۱
bani

bani : سلام خواب دیدم یکنفر که دیگه باهاش رابطه ای ندارم داره منو مسخره میکنه کنارش هم اعضای خانوادش بودن ،بعد یکی ازاعضای خانوادش بمن لوازم ارایش داد درواقع سایه چشم بود ،ممنون میشم تعبیرش رو بدونم

پاسخ
لینک۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احتمال قوی آنها می گویند که رفتار شما درست نبوده و شما هم احساس می کنید که قربانی شرایط شده اید. سایه چشم او به این تعبیر است که او می گوید شما فیلم بازی می کرده اید و خود واقعی تان نبوده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷:۲۷
ترانه

ترانه : سلام خواب دیدم در سرویس دانشگاه بودیم که دوتا از دوستانم بدون دلیل بامن دعوا کردند و منو مسخره کردند ودر آخر هم عذر خواهی کردند ولی من نبخشیدمشون

پاسخ
لینک۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۸:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در موقعیتی در بیداری نادرست رفتار می کنید و یا کارتان را جدی نمی گیرید، و یا احساس می کنید که قربانی شرایط و موقعیت ها شده اید. شما ستمی را که به شما روا داشته اند نخواهید بخشید چون با شما بدرفتاری شده است.

پاسخ
لینک۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱:۲۴
یسنا

یسنا : ممنون از تعبیرتون فقط میخواستم بدونم تعبیر برا سارا چی میشه

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : هیچی احساس ترحم به دوستش.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۴۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت