کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب مسخره کردن

خالد بن علی بن محد العنبری گوید : مسخره کردن در خواب، به شکست و ناکامی تعبیر میشود. اگر کسی در خواب ببیند که او را مسخره میکنند در خرید و فروش او را فریب میدهند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

6 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

سمیه جهادی

سمیه جهادی : سلام خسته نباشید و ممنون از تعبیر خواب‌های خوبتون. خواب دیدم تو یه کلاس درسم و می خوام پیش یکی از همکاران خانمم بشینم ولی اون دوست نداره و می ره جای دیگه می شینه بعد خانم‌هایی که تو کلاس بودند منو مسخره کردند و بهم خندیدند منم اشک توی چشمام جمع شد و خیلی ناراحت شدم

پاسخ
لینک۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما درسهای زیادی هست که باید از زندگی بگیرید. مهمترین آنها هم این است که اعتماد به نفستان را بالا ببریدو خودتان را بپذیرید و دوست داشته باشید. شما نباید اجازه دهید که نظر دیگران اینقدر روی شما اثر بگذارد و باید قابلیت ها و توانایی هایتان را بالا ببرید. شما کارهای خودتان را جدی نمی گیرید و حس می کنید که قربانی شرایط شده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵:۵۳
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی
خواب دیدم بیرون خونه قبلی نشستم و دارم کتاب میخونم بعدش ی آقای مسن اومدن روبروی من نشستن اونم کتاب دستش بود انگار مربی ورزشی بودن و میخواستن با من دوست شن اینجوری تو خواب احساس کردم بعد شروع کرد به صحبت کردن با من، ته دلم میگفتم اینو نگاه میخواد با من دوست بشه! بعدش در حیاط باز شد و برادرم اومد بیرون و شروع کرد کلاه اون آقاهه رو مسخره کردن اون آقاهه هم هیچی نمیگفت من خجالت کشیدم پشت سرش،مادرم که فوت شد اومد و کنارش ایستاد اونم شروع کرد به مسخره کردن اون پیرمرد و دوتایییشون داشتن میخندیدن ولی بی صدا بود خنده مادرم و دندون هاش خیلی خراب و نوک تیز بود و من تو خواب میگفتم چقدر دارن کار زشتی میکنن.ممنون میشم تعبیرش رو برام بگید.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم شما می خواهید نسبت به مسائل آگاه شوید و علم و دانشتان را بالا ببرید. آقای مسن در خواب شما عقل و فراست است و اینکه مربی ورزش بوده یعنی شما باید خودتان را تمرین دهید تا رفتاری عاقلانه و شایسته از خودتان نشان دهید. کلاه سرش به این معناست که نباید افکارتان را برای همه بازگو کنید و بعضی چیزها را باید پوشاند و در اختیار کسانی که عقلشان کم است نباید بعضی حرفها را گفت. برادر شما از اینکه شما بخواهید دانش و آگاهی تان را بالا ببرید خنده اش می گیرد و شما را جدی نمی گیرد. مادرتان هم روحشان شاد ایشان در زمان زندگی شان حرف های نیش داری به دیگران می زده اند که برای آنان دردناک بوده و خیلی ها را از خودشان رانده اند. شما مثل ایشان نباشید و بگذارید بعدا همه از شما به خوبی یاد کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵:۳۱
bani

bani : سلام خواب دیدم یکنفر که دیگه باهاش رابطه ای ندارم داره منو مسخره میکنه کنارش هم اعضای خانوادش بودن ،بعد یکی ازاعضای خانوادش بمن لوازم ارایش داد درواقع سایه چشم بود ،ممنون میشم تعبیرش رو بدونم

پاسخ
لینک۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احتمال قوی آنها می گویند که رفتار شما درست نبوده و شما هم احساس می کنید که قربانی شرایط شده اید. سایه چشم او به این تعبیر است که او می گوید شما فیلم بازی می کرده اید و خود واقعی تان نبوده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷:۲۷
ترانه

ترانه : سلام خواب دیدم در سرویس دانشگاه بودیم که دوتا از دوستانم بدون دلیل بامن دعوا کردند و منو مسخره کردند ودر آخر هم عذر خواهی کردند ولی من نبخشیدمشون

پاسخ
لینک۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۸:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در موقعیتی در بیداری نادرست رفتار می کنید و یا کارتان را جدی نمی گیرید، و یا احساس می کنید که قربانی شرایط و موقعیت ها شده اید. شما ستمی را که به شما روا داشته اند نخواهید بخشید چون با شما بدرفتاری شده است.

پاسخ
لینک۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱:۲۴
یسنا

یسنا : ممنون از تعبیرتون فقط میخواستم بدونم تعبیر برا سارا چی میشه

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : هیچی احساس ترحم به دوستش.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۴۵
یسنا

یسنا : سلام این خواب رو یکی از دوستانم تعریف کرده
خواب دیدم همه بچه ها ی دانشگاه دور هم تو دانشگاه جمع بودیم( خیلی وقته فارغ التحصیل شدیم) من و سارا طبق معمول بگو بخند داشتیم و مسخره بازی درمیاوردیم یک بوته هلو وسط دانشگاه بود که میخواستم در بیارم وبخورم یک درخت بزرگ که شلیل یا آلو داشت هم وسط حیاط بود البته جلو شاخه ها خار بود از سارا خواستم که بره ازشون برام بچینه وبه من بده تا بخورم سارا هم رفت یکی چید وبه من داد بخورم بعد به سارا گفتم نگاه کن این بوته هلو رو از جا کندم سارا وقتی بوته هلو رو تو دستم دید غش کرد از خنده از کار من.( در واقعیت وبه ظاهر دوستم هنوز بیکاره و گویا از لحاظ مالی کمی ضعیفه، ولی سارا به جاهایی رسیده )

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما ریشه خوشی و لذت را از زندگی اش با ندانم کاری هایش در آورده و به خودش غصه و ناراحتی را تلقین می کند و دم از بد شانسی می زند و همین کارهای او برایش بد شانسی می آورد. او دوست دارد دیگران به حالش ترحم کنند و بگویند بنده خدا چرا موفق نیست !! در حالی که این حالت افسردگی و تلقین عدم خوشبختی او به خودش است که به او بد شانسی می دهد. طرز فکرش را باید عوض کند تا به خواسته هایش برسد.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹:۵۹

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت