کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب میگو

دیدن میگو در خواب مانند دیدن ماهی نشانه ثروت و برکت است. ولی میگو نشانه ثروتی است که برای رسیدن به آن باید زحمت بیشتری بکشید. اگر خواب ببینید از دریا میگوهای فراوان و درشت و پرگوشتی را صید می کنید، ثروت هنگفتی به دست خواهید آورد. اگر خواب ببینید گوشت میگو می خورید، نشانه سلامتی و برکت است و نشانه روزی فراوان است.

اگر خواب ببینید میگوهای ریز خریده اید یا شکار کرده اید، به ثروتی می رسید که برای رسیدن به آن باید سختی های زیاد ولی کوچک را تحمل کنید و زحمت بکشید، همانطور که پاک کردن میگو سخت است و هرچه میگو کوچکتر باشد، پوست کندن آن برای رسیدن به گوشتی مطلوب، زحمت بیشتری را طلب می کند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

12 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

حسنا

حسنا : سلام خانم هراتی جانم،خوبین؟من دو سه شب پیش خواب دیدم کلی میگو پوست کندم،البته فقط پوستهاشو میدیدم که خیلی زیاد بود ولی توی خواب میدونستم که میگوها مال خودم بوده (یعنی خریده بودم) و پوست کنده بودم.ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید. بووووس

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید پولدار شوید ولی احساس ناچیز بودن و مغلوب بودن می کنید. حس می کنید که می خواهید از دنیا پنهان شوید و مدتی تنها بمانید. این همه بار سختی را مرتب برای خودتان مرور نکنید. دنیا می گذرد و سختی فقط به کسی تاثیر می گذارد که همه اش نشسته و غصه می خورد. کارتان را به خدای بزرگ بسپارید او کمکتان خواهد کرد . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۵۵
roya

roya : سلام حال شما من خواب دیدم که به خانه ی مادرم رفتم مادرم یه عالمه پنیرومیگو خریده بود پنیرهارا به تکه های کوچک تقسیم کرده بودوهرتکه را درکیسه های فریزرگذاشته بود میگو هاراروی سفره ای بزرگ وسط اتاق گذاشته بود به میگوها نگاه کردم خیلی بزرگ بودند باچشم های بزرگ ازدیدن میگو هاازکارمادم تعجب کردم توی فکرفرورفته بودم امامادرم با صدای خیلی بلند می خندیداز خنده ی مادرم هم تعجب کردم باتشکر

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به ثروت و مایه زیادی خواهید رسید و سرمایه ای به شما می رسد که باید برای رسیدن به آن تلاش کنید و زحمت بکشید. مادر شما احساس می کند که باید سرمایه هایش را حفظ کند و مدتی از ارتباط داشتن زیاد با مردم خودداری کند و هیجان و نگرانی زیادی دارد که کارهایش را خوب انجام دهد. ترجیح می دهد که مدتی تنها بماند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳:۱۳
ساره

ساره : سلام ایام بکام
من چند شب پیش خواب دیدم با دوچرخه یه مسیر که زیاد آشنا نبود می رفتم اما خیلی راحت مقصد پیدا کردم. مسیر از یه جایی شبیه زیر گذر بازارچه می گذشت و زیر یکی از چارسوق های بازارچه بساط منقل و کباب پزی بود. انگار مهمونی یا بزمی برپا بود و آدما دور منقل و اطراف بودن. روی منقل سیخ های شاه میگو بزرگ کبابی و میگو و کباب برگ بود. من شاه میگو رو خیلی راحت پوستشو کندم و خوردم. بعد انگار دوباره با دوچرخه اون مسیری که اومده بودم برگشتم و دوباره با دوچرخه همین مسیر رو اومدم. این بار مسیر رو برای خودم نشونه گذاشته بودم و خیلی راحت تر پیدا کردم با اینکه نگران بودم پیدا نکنم. و این بار بازم شاه میگو رو خیلی راحت پوستشو کندم و خوردم میگو های بدون پوست کبابی هم خوردم. چندبار این مسیر رو با دوچرخه رفتم و اومدم انگار یه مسیر روزمره عادی شده بود. این بار که اومدم سر منقل کبابا به مهمونا گفتم این دفعه کباب برگ هم بخوریم.
ممنون می شم خوابمو تعبیر کنید.

پاسخ
لینک۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۹:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما موفق می شوید تعادلتان را در زندگی به دست بیاورید و راه رسیدن به ثروت را پیدا کنید و با چند بار تمرین و ممارست خواهید توانست در کارتان خبره شوید و به ثروت زیادی برسید. اول کارتان شما مجبور می شوید برای رسیدن به ثروت کمی به خودتان زحمت بدهید ولی بعد مقام بالاتری خواهید داشت و از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸:۳۱
Sara

Sara : سلام وقتتون بخیر. خواب دیدم با خانوادم یه جایی بیرون از خونه هستم یه بشقاب پپپپر پلو میگو جلوم هست و دارم میخورم یه جاهایی فقط گوشت های میگو رو برمیدارم و میخورم بعد یهو یادمه علاوه بر گوشت میگو گوشت ریش ریش شده ی مرغ هم داخلش بود و همزمان گوشت میگو و مرغ رو با هم میخورم و واقعا خوشمزه بود. بعد در ادامه انگار خونه ی خودمون هستم لباسام رو از لباسشویی درمیارم و دونه دونه تا میکنم یجا از جلوی اشپزخونمون رد میشم میبینم یک عالمه لباس تو خونه ای رو تا کردم خیییلی مرتب و تمیز چیده شدن بعد تعدادشون برام عجیب بود چون خیییییلی زیاد بودن.... یه عالمه سوتین روی هم گذاشته یه عالمه بلوز خیلی خوشکل روی هم تا کرده بعد یه عالمه لباس و سوتین هم تو دستم بود

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. ثروت بی دردسر و زیادی به شما خواهد رسید و وجهه ی خوبی نزدی مردم پیدا خواهید کرد. آبرویتان بالا خواهد رفت و سرافراز خواهید بود. حمایت و پشتیبانی خواهید یافت و در زندگی تان نظم و دیسیپلین حکمفرما خواهد بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲:۳۳

مینو : من خواب دیدم کنار یه برکه م که میگو داخلشه آبش هم انقد زلاله ک میگوها پیداست،یکیشون ک خیلی بزرگ بود گازم میگیره من ترسیدم ک نیشم زده و همش منتظر درد بودم اماهیچ دردی احساس نکردم،و براشون توی اب قیصی_زردآلوی خشک مینداختم اوناهم میخوردن و ای تاب میخوردن زیر آب

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۷:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ثروت خواهید رسید و سرمایه های خود را افزایش خواهید داد. از سرمایه های خود منتفع خواهید شد.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸:۲۷

کامران : سلام , منتظر پاسختون هستم لطفآ تعبیرش رو بگویید> ممنونم

پاسخ
لینک۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز پاسخ شما دیروز داده شد. لطفا به صفحه تعبیر خواب میگو در سایت مراجعه کرده و پاسخ خود را پیدا کنید.

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷:۵۰

کامران : سلام, در خواب دیدم داخل یک کشتی هستم و زیر پاههایم پر از میگوهای باهم مخلوط شده وبصورت انبوه وخمیر مانند به شکلی که جای خالی برای پا گذاشتنم روی کف کشتی نیست وهمه کف کشتی وجود ندارد وپاههایم در میان میگوها در این اثنا با 2 دستم 2 بار یا 3 بار قدری از میگوهای داخل کشتی که عرض کردم مخلوط بود و خمیر مانند و سفید را داخل آب دریا ریختم ونگاه کردم زیر پاهام هنوز پر از میگو بود. لطفآ تعبیرش را بدرستی بفرمایید ممنونم

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به دلیل کاری که انجام می دهید به ثروت بسیار زیادی دست خواهید یافت که البته برای رسیدن به این ثروت باید زحمت کشید و حاضر و آماده در گلوی هیچ کسی نمی رود. قدم های مثبتی در زندگی برمیدارید و از این ثروت به دیگران بخشش می کنید و خداوند روزی شما را همچنان زیاد نگه خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹:۴۱

مریم : خواب دیدم برام میگو آوردن نصفشو پختن و بقیشو نپختن میخواستم پاک کنم ازم گرفتن برام پاک کردن.ولی انگار یه جای دیگه خونم بود.بعد انگار نگاه کردم دیدم دست و پام لخته.ولی جمع زنونه بود.میخواستم برم لباس بپوشم

پاسخ
لینک۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۸:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما به ثروتی می رسید که برای داشتن آن باید زحمت زیادی کشید ولی شما بدون زحمت به آن می رسید. حرکات و کارهای شما را زیر نظر دارند و با سیاست برخورد نمی کنید. حرمت و احترام شما بالا رفته و به ثروت زیادی خواهید رسید.

پاسخ
لینک۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶:۳۴

ملیسا : من در خواب دیدم میگوی خام و بزرگ میخورم تعبیرش چیست؟

پاسخ
لینک۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما به ثروت بزرگی می رسید که برای رسیدن به آن باید تلاش بسیاری بکار ببرید. گوشت میگو سلامتی و برکت حلال و پاکیزه است.

پاسخ
لینک۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰:۴۴

اسما : به عنوان غذا میگو پخته شده با پوست به ما دهند

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : به ثروتی خواهید رسید که برای رسیدن به آن خیلی زحمت بکشید.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳:۴۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت