کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب نامزدی

لوک اویتنهاو می گوید: تعبیر خواب دیدن نامزد، مردمی بودن است. تعبیر خواب نامزد بودن، ازدواجی موفق در انتظار شماست. تعبیر خواب آن ها را بر سر سفره عقد بردن، آرامش درونی است. تعبیر خواب آنها را مرده دیدن، زندگی مشترک طولانی و خوشبخت است.

آنلی بیتون می گوید: تعبیر خواب نامزد خوش برخورد و خوش هیکل، همسرتون مایه سر بلندی شما می شود. تعبیر خواب نامزد بداخلاق و زشت، پشیمانی از ازدواج است. تعبیر خواب بی حرکت بودن نامزدتان، بداقبالی است.

کتاب سرزمین رویاها :
تعبیر خواب شما نامزد می كنید، منتظر مشكلات خانوادگی باشید.
تعبیر خواب به شما قول نامزدی داده شده، مشكلات عشقی در پیش است.
تعبیر خواب دوستان نامزد می كنند، خواسته های شما برآورده می شود.
تعبیر خواب بستگان نامزد می كنند، مشاجرات فامیلی است.
تعبیر خواب نامزد خودتان را ببینید، یك تجربه غم انگیز در انتظار شماست.
تعبیر خواب نامزد دخترتان، یك سوتفاهم بعد از یك مشاجره برطرف می شود.
تعبیر خواب نامزد پسرتان، یك نارضایتی و ناهماهنگی فكری برطرف می شود.
تعبیر خواب نامزد یك شخص دیگر، روحیه شما بسیار قوی و پایدار خواهد بود.
تعبیر خواب نامزدی دختر مجرد این است که، در عشق شانس كمی خواهد داشت.
تعبیر خواب نامزدی بهم می خورد، باید ناكامیها را تحمل كنید.
تعبیر خواب یك نامزدی در بین افراد مرفه اجتماع، دردسر و ناامیدی در آینده است.
تعبیر خواب نامزدی دیگران بهم خورده، شوك است.
تعبیر خواب شخص زیبا و سلامتی نامزد می كند، دسیسه است.
تعبیر خواب شخص آرام و متواضعی نامزد می كند، آینده بسیار روشنی خواهید داشت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

84 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Reza

Reza : با عرض سلام و وقت بخیر.خواب دیدم که پیش نامزد سابقم هستم و قراره که با هم ازدواج کنیم.خیلی خوشحال بودیم. میگفتیم و میخندیدیم و از کنار هم بودن لذت میبردیم.ممنون میشم که تعبیر خوابمو بگید.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به او فکر می کنید و از اینکه نسبت به او متعهد شوید احساس خوشایندی دارید ولی از اینکه امروز از او دور هستید هم ناراحتید. احتمال قوی احساس او نیز نسبت به شما همینطور است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶:۵۹
هیمن یاری

هیمن یاری : سلام من خواب دیدم که نامزدم شب نامزدی ول میکنه میره اصلا پیدا نمیشه شاید گمشده یا بردنش ولی وقتی بهش زنگ میزنم خاموشه و وقتی روشنش میکنه اشغالش میکنه تعبیرش چیه

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۶:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احتمالا با مشکلات خانوادگی مواجه خواهید شد و شما و نامزدتان قدرت درک همدیگر را ندارید و ارتباطتان با هم قطع خواهد شد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۲۹
هیمن یاری

هیمن یاری : سلام تعبیر این خواب چی میشه من شب نامزدیم نامزدم جا میزاده میره دیقا نمیدونم شاید گمشده باشه ولی هر چقد بهش زنگ میزنم خاموشه بعد که روشن میکنه مشغوله

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۳:۳۵
Tt

Tt : سلام، تعبیر این خواب چطور میشه؟ من چند شب پیش خواب دیدم که انگار یه خانم مدام داشت غر میزد من نمیدونستم کی هست اول فکر کردم من نامزد کردم و مادر نامزدمه، بعد به خواهرزادم گفتم باورت میشه به این راحتی نامزد کردم! بعد متوجه شدم انگار در خوابم (خواهرم که البته در دنیای واقعی ازدواج کرده ) نامزد کرده و اون خانم مادر نامزدشه و من نامزد نکرده بودم. به مادر نامزدش گفتم نگو غر نزن خواهرم میشنوه ناراحت میشه، نامزد خواهرمم اصلا تو خوابم نبود اما یک لحظه تو خوابم حس کردم یکی از خواستگارا ی خودم بود که ۲ سال پیش مستقیم از خودم تقاضا کرده بود و اصلا ازش خوشم نمیومد و ۱۰ سال از من بزرگتر بود و ردش کردم و با خانوادم درمیون نذاشتم. که با خودم گفتم چطور جرئت کرده الان نامزد خواهرم شده و مدام چشم تو چشم میشه. اما برعکس اصلا نبود تو خوابم. بعد انگار یه عده اومدن به نامزد همون اقا صدمه بزنن اما نشناختنش البته انگار اینجا دیگه خواهرم نبود و من کنارنامزدش بودم. با ویدئو پروژکتور تو یه جای شلوغ تصاویر مستهجن پخش میشد تا اینکه به بهونه ای فرار کردیم بعد من گمش کردم و تنهایی رفتم اول دستشویی عمومی که انگار اشتباه دستشویی مردانه بود و شیشه های مات داشت هنوز تازه در رو بستم که برم بشینم دیدم یه اقا که فکر کنم چینی بود چسبیده به شیشه تا داخلو ببینه رفتم بیرون و از خیر دستشویی گذشتم و نگاهی عاقل اندر سفیه بهش انداختم بعد رفتم یه جایی که انگار کفشامو در اورده بودم، برگشتم بیرون دیدم کفشام سر جاش نیست، چند تا کفش تقریبا مشابه دیدم گفتم شاید صاحبشون اشتباه برای منو برده ولی کفشامو پیدا نمیکردم. مردمم میدیدن سردرگم دنبال کفشامم و یکی میگفت طبقه بالام چند تا کفش هست و ... اما پیدا نکردم.
ممنون

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. قسمت بزرگی از خواب شما باطل است و صرفا ساخته پرداخته ی ذهن شماست به جز قسمتی که کفش هایتان را گم کرده بودید و آن به این تعبیر است که شما باید تجربه های زیادی کسب کنید تا اعتماد به نفستان در زندگی بالا برود. هر بار که با عده ای می نشینید، احتمالا شیفته و جذب روش های آنها برا ی موفقیت در زندگی شان می شوید و به فرصت های از دست رفته و موقعیت های نا بسامان می اندیشید و توانایی های خودتان را به حدی دست کم می گیرید که هاج و واج می مانید چکار کنید. تعبیر دیگر می تواند این باشد که شما فکر می کنید که همه می خواهند چیزهایی را از شما بگیرند یا از شما سو استفاده کنند و مرتب نگران عشق خود یا کار خود یا مقام خود هستید که کسی با حسادت آن را از چنگ شما در نیاورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۴۷
طيام

طيام : سلام خواب ديدم با يكى از آشناها هستم و همه مارو نامزد ميدونن اولش تعجب ميكردم و نگران بودم كه اون دوست نداشته باشه بقيه اينطورى فكر كنن اما ديدم كه براش مهم نيس و اتفاقا مشكلى نداره با اين قضيه و باهم بيرون ميريم و خانوادمم ميفهمن و فاميلا هرجا مارو ميبين تبريك ميگن يا آب ميريزن پشت سرمون!!يطورى انگار خبر مهميه و همه جا ميپيچه به اين شخص هم حس خوبى دارم اما دلم نميخواد كسى بفهمه و بهش ميگم پنهون كنيم يا كلاً باهم نباشيم.وارد يه ساختمون ميشم كه پر از عروس هست و طبقه پايين يهو ميبينم عشق قبليم كه ازدواج كرده با زنش تو لباس عروسى ميان و دست هركدوم يه دسته گله كه روش راجب ازدواجشون نوشته رو دسته گل پسره نوشته من جز همسر خودم چشم رو هركسى بستم!فورى تو ذهنم گفتم حتماً زنش ميخواسته بهم بفهمونه من وجود نداشتم تو زندگيش!!انگار تازه عقد كردن و براشون خوشحالى ميكنن مخصوصا دختره و خواهرش.بعد پسره به زنش ميگه خب ديگه من بايد برم اما زنش كلى اصرار ميكنه كه نه كجا برى بيا بريم بيرون باهم اون ميگه نه بايد برم اما آخرش قبول ميكنه و خوش و خرم باهم ميرن بيرون.وقتى اين صحنه رو ديدم ازينكه خبر نامزدى منم پيچيزه و به گوشش ميرسه راضى بودم. ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما هم قادر خواهید بود خیلی راحت عشق را به زندگی تان راه دهید و آینده ی خودتان را بسازید. خیلی ساده تر از آن که فکرش را بکنید. عشق سابق شما مربوط به ذهن و گذشته ی شماست و در زندگی تان وجود خارجی ندارد. او هرگز نمی خواهد که مجددا به شما فکر کند و این باعث می شود که احترام و علاقه ی همسرش نسبت به او بیشتر شود. علیرغم مسائلی که در اخلاقیات او وجود داشته ( در زمان رابطه با شما)، اینبار او از همسرش تبعیت خواهد کرد و به پای او راه می آید. شما هم امیدوار هستید که خوشبخت باشید و حتی به گوش او هم برسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۰۵
لادن

لادن : سلام وقتتون به خير.مدتيه خواب كسى كه از هم جداشديم ولي خيلي همو دوست داشتيمو داريم رو ميبينم.ديشبم خواب ديدم كه اصلا انگار نه انگار جداشده بوديمو گويا نامزد بوديم. باهم صحبت ميكرديم اينور اونور ميرفتيم پربودم از حس خوش و آرامش.ازاون خواباي شيرين كه وقتي يادت ميوفته غرق حس خوب ميشي.و اينكه باهم عكس ميگرفتيمو سعي ميكرديم بيشتر كنار هم باشيم و باهم وقت بگذرونيم.يه تيكه هايى هم انگار خانواده مون بودن.ممنون ميشم تعبيرشو بهم بگين مرسي

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طبیعی است که وقتی کسی را دوست داشته و دارید و از او جدا شده اید نمی توانید از فکرش بیرون بیایید و ضمیر ناخوداگاه شما برای جبران نگرانی شما به خاطر جدایی تان در بیداری، خوشی ها و مسائل مثبتی که قبلا بین شما بوده را بازسازی می کند یا به نوع دیگری شکل می دهد تا جبران فشار و استرس بیداری شما بشود. ضمن اینکه او هم احتمالا همینطور است و به شما فکر می کند و نکات مثبت شما را به خودش یادآوری می کند. بنابر این خوابش را می بینید ولی این خوابها تعبیری ندارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱:۰۷
Reza

Reza :
سلام خانم هراتی وقتتون بخیر.این خواب من مربوط به دو ماه پیشه ولی خیلی کنجکاوم بدونم که ایا تعبیری داره یا نه.خواب دیدم که تو ی کوچه یکی از همسایه هامون دست منو گرفته و میگه تو باید ازدواج کنی.البته اون شخص آقا بود و در ضمن من جواب رد از اون خانواده شنیده بودم.ممنون.

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه دیده اید او می خواهد شما را وادار به ازدواج کند به این دلیل است که شما از طرف ضمیر ناخودآگاه خودتان تحت فشار هستید. شما خشم یا احساس نفرت یا تهاجمی نسبت به این آقا یا خانواده اش دارید و احساستان را سرکوب کرده اید ولی نیاز دارید که احساستان را بروز دهید. دوست دارید که او به شما بگوید که ما خیلی هم دلمان می خواهد که تو با دختر ما ازدواج کنی. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۵:۲۸
Reza

Reza : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر.این خواب من مربوط به دو ماه پیشه ولی خیلی کنجکاوم بدونم که ایا تعبیری داره یا نه.خواب دیدم که تو ی کوچه یکی از همسایه هامون دست منو گرفته و میگه تو باید ازدواج کنی.البته اون شخص آقا بود و در ضمن من جواب رد از اون خانواده شنیده بودم.ممنون.

پاسخ
لینک۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید. سایت روزهای دوشنبه و پنج شنبه تعطیل است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۴۴
majkml

majkml : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر .

پاسخ
لینک۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام مجدد. دختر عمه ی شما در شرایط بغرنجی قرار دارد و بسیار ناراحت است. اما کسی باعث خواهد شد که او از نگرانی بیرون آمده و به منفعت برسد و خواهرش برای او آرزوی موفقیت دارد و در کارهای او از او حمایت می کند. دختر عمه ی شما برای موفقیت خودش اقدام می کند و قرار نیست در رابطه با کسی یا برای تعهد نسبت به کسی اقدام به انجام کاری کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶:۳۱
Nedaroz

Nedaroz : سلام خانم هراتی عزيز وقت بخیر.بنده خواب دیدم تو ماشینم با خانوادم بعد پشت یه پورشه پارک کردیم توی خواب از ماشین خیلی خوشم اومد همون لحظه یه پسری که سیگار دستش بود از پورش پیاده شد و نامزد من شد.قیافشو دیدم انگار چشماشم رنگی بود تو خواب میخواست منو ببره مشهد اما من خیلی دوست داشتم مادر وخواهرمم ببرم بعد به هوای اینکه مامان اینارو ببریم بهش گفتم خب تو هم مامانتو بیار اما اون گفت ماشین جا نداره اینبار خودمون میریم دفه بعد مامان اینارو هم میبریم.خدمتتون عرض کنم خیلی وقته مدام خواب میبینم نامزد کردم حتی مادرمم خواب دیده نامزد کردم اما چهرشو ندیده از پشت سر دیدش.ممنون از وقتی که میذارید.

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر . شما می خواهید از زندگی تان لذت ببرید و انرژی تان را صرف کارهای بیهوده کنید. می خواهید از تنهایی بیرون بیایید و به امنیت برسید و دوست دارید حالت حمایتی از خودتان نشان دهید. می خواهید دلسوز باشید و کسی به زندگی تان بیاید که مثل خودتان احساساتی و دلسوز باشد. شما اجتماعی هستید ولی دقت داشته باشید که سیگار در خواب به مشکلات و دردسر اشاره می کند و اگر کسی به خواستگاریتان بیاید که صرفا پولدار باشد نباید فکر کنید که خوش شانس هستید!! بلکه این می تواند برایتان در آینده دردسر درست کند. با کسی ازدواج کنید که اخلاقش را بپسندید و نه ظاهرش را. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۳۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت