یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب نامزدی

لوک اویتنهاو می گوید: تعبیر خواب دیدن نامزد، مردمی بودن است. تعبیر خواب نامزد بودن، ازدواجی موفق در انتظار شماست. تعبیر خواب آن ها را بر سر سفره عقد بردن، آرامش درونی است. تعبیر خواب آنها را مرده دیدن، زندگی مشترک طولانی و خوشبخت است.

آنلی بیتون می گوید: تعبیر خواب نامزد خوش برخورد و خوش هیکل، همسرتون مایه سر بلندی شما می شود. تعبیر خواب نامزد بداخلاق و زشت، پشیمانی از ازدواج است. تعبیر خواب بی حرکت بودن نامزدتان، بداقبالی است.

کتاب سرزمین رویاها :
تعبیر خواب شما نامزد می كنید، منتظر مشكلات خانوادگی باشید.
تعبیر خواب به شما قول نامزدی داده شده، مشكلات عشقی در پیش است.
تعبیر خواب دوستان نامزد می كنند، خواسته های شما برآورده می شود.
تعبیر خواب بستگان نامزد می كنند، مشاجرات فامیلی است.
تعبیر خواب نامزد خودتان را ببینید، یك تجربه غم انگیز در انتظار شماست.
تعبیر خواب نامزد دخترتان، یك سوتفاهم بعد از یك مشاجره برطرف می شود.
تعبیر خواب نامزد پسرتان، یك نارضایتی و ناهماهنگی فكری برطرف می شود.
تعبیر خواب نامزد یك شخص دیگر، روحیه شما بسیار قوی و پایدار خواهد بود.
تعبیر خواب نامزدی دختر مجرد این است که، در عشق شانس كمی خواهد داشت.
تعبیر خواب نامزدی بهم می خورد، باید ناكامیها را تحمل كنید.
تعبیر خواب یك نامزدی در بین افراد مرفه اجتماع، دردسر و ناامیدی در آینده است.
تعبیر خواب نامزدی دیگران بهم خورده، شوك است.
تعبیر خواب شخص زیبا و سلامتی نامزد می كند، دسیسه است.
تعبیر خواب شخص آرام و متواضعی نامزد می كند، آینده بسیار روشنی خواهید داشت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

78 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Reza

Reza :
سلام خانم هراتی وقتتون بخیر.این خواب من مربوط به دو ماه پیشه ولی خیلی کنجکاوم بدونم که ایا تعبیری داره یا نه.خواب دیدم که تو ی کوچه یکی از همسایه هامون دست منو گرفته و میگه تو باید ازدواج کنی.البته اون شخص آقا بود و در ضمن من جواب رد از اون خانواده شنیده بودم.ممنون.

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه دیده اید او می خواهد شما را وادار به ازدواج کند به این دلیل است که شما از طرف ضمیر ناخودآگاه خودتان تحت فشار هستید. شما خشم یا احساس نفرت یا تهاجمی نسبت به این آقا یا خانواده اش دارید و احساستان را سرکوب کرده اید ولی نیاز دارید که احساستان را بروز دهید. دوست دارید که او به شما بگوید که ما خیلی هم دلمان می خواهد که تو با دختر ما ازدواج کنی. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۵:۲۸
Reza

Reza : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر.این خواب من مربوط به دو ماه پیشه ولی خیلی کنجکاوم بدونم که ایا تعبیری داره یا نه.خواب دیدم که تو ی کوچه یکی از همسایه هامون دست منو گرفته و میگه تو باید ازدواج کنی.البته اون شخص آقا بود و در ضمن من جواب رد از اون خانواده شنیده بودم.ممنون.

پاسخ
لینک۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید. سایت روزهای دوشنبه و پنج شنبه تعطیل است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۴۴
majkml

majkml : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر .

پاسخ
لینک۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام مجدد. دختر عمه ی شما در شرایط بغرنجی قرار دارد و بسیار ناراحت است. اما کسی باعث خواهد شد که او از نگرانی بیرون آمده و به منفعت برسد و خواهرش برای او آرزوی موفقیت دارد و در کارهای او از او حمایت می کند. دختر عمه ی شما برای موفقیت خودش اقدام می کند و قرار نیست در رابطه با کسی یا برای تعهد نسبت به کسی اقدام به انجام کاری کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶:۳۱
Neda

Neda : سلام خانم هراتی عزيز وقت بخیر.بنده خواب دیدم تو ماشینم با خانوادم بعد پشت یه پورشه پارک کردیم توی خواب از ماشین خیلی خوشم اومد همون لحظه یه پسری که سیگار دستش بود از پورش پیاده شد و نامزد من شد.قیافشو دیدم انگار چشماشم رنگی بود تو خواب میخواست منو ببره مشهد اما من خیلی دوست داشتم مادر وخواهرمم ببرم بعد به هوای اینکه مامان اینارو ببریم بهش گفتم خب تو هم مامانتو بیار اما اون گفت ماشین جا نداره اینبار خودمون میریم دفه بعد مامان اینارو هم میبریم.خدمتتون عرض کنم خیلی وقته مدام خواب میبینم نامزد کردم حتی مادرمم خواب دیده نامزد کردم اما چهرشو ندیده از پشت سر دیدش.ممنون از وقتی که میذارید.

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر . شما می خواهید از زندگی تان لذت ببرید و انرژی تان را صرف کارهای بیهوده کنید. می خواهید از تنهایی بیرون بیایید و به امنیت برسید و دوست دارید حالت حمایتی از خودتان نشان دهید. می خواهید دلسوز باشید و کسی به زندگی تان بیاید که مثل خودتان احساساتی و دلسوز باشد. شما اجتماعی هستید ولی دقت داشته باشید که سیگار در خواب به مشکلات و دردسر اشاره می کند و اگر کسی به خواستگاریتان بیاید که صرفا پولدار باشد نباید فکر کنید که خوش شانس هستید!! بلکه این می تواند برایتان در آینده دردسر درست کند. با کسی ازدواج کنید که اخلاقش را بپسندید و نه ظاهرش را. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۳۰
معصومه احمدی 2

معصومه احمدی 2 : خانم هراتی عزیز سلام. من یه خانم مجردم. دیشب خواب دیدم انگار در تدارکات مراسم نامزدی خودم هستم.. خیاطی میرم برا لباس.. دسته گل سفارش دادم و چیزای دیگه.. خیلی منو آشفته کرده. لطف کنید تعبیرش بهم بگین. ممنون

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نامزدی شما نمادی از تعهدات شما و میل شما به امنیت و رهایی از تنهایی است. می خواهید به شما احترام بگذارند، تاییدتان کنند تحسینتان کنند و عشق به زندگی تان بیاید. اگر شما شخصیتی آرام و متواضع داشته باشید، آینده ی شما بسیار روشن خواهد بود. اصلا جای نگرانی نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴:۱۳
sarigol

sarigol : سلام خانم هراتى عزيز.....شبتون بخير......دوست من چند شب خواب ديده كه جايي بوده كه پسرى كه بهش علاقه داره و مدتى بينشون ناراحتى افتاده ، ميبينه كه در كنار يه دختر خانمى هست كه ميگفتن كه نامزدش هست......ممنونم از لطفتون

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. این خواب دو تعبیر متفاوت می تواند داشته باشد. اول اینکه این اقا دنبال کسب ثروت است ( به احتمال قوی). دوم اینکه ممکن است خواب واقعا صادقه باشد و او به دنبال خانم دیگری رفته و سرش گرم است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹:۳۹
Pourya

Pourya : سلام من یک ماهی هست که به صورت رسمی با دخترداییم نامزد کردم، به شدت به هم علاقه و اعتماد داریم، خواب دیدم جایی شبیه خونه سابق پدریم (الان بازسازی شده) نامزدم با شخصی(احتمالا دوست پسر قبلی که میدونم وجود خارجی نداشته) که ظاهرا کاری باهاش داشته رفته بودن توی یکی از اتاقها صحبت کنند و من ازونجا که به خانومم (نامزدم) اعتماد کامل داشتم پشت در اتاق بودم ولی حس نگرانی اذیتم می‌کرد از طرفی هم نمیخواستم بخاطر القا کردن حس بی اعتمادی وارد اتاق بشم ، اگه اشتباه نکنم بالای چارچوب در هم یه چراغ قرمز بود، حس نگرانی داشت اذیتم می‌کرد تا اینکه در اتاق باز شد و دیدم در کنار هم دراز کشیدن و... خداحافظی کردن، چهره اون پسر غریبه رو دیدم که خارج شد، من به شدت عصبانی شده بودم توی خواب و بدون دعوا به اتاق سابق خودم رفتم و نامزدم هم که متوجه عصبانیت من بود بدون اینکه حس ناراحتی بروز بده و با خنده دنبالم اومد تو اتاق (درواقعیت خیلی نگران میشه از نگران کردنم ) که ناگهان با حس ترس و نگرانی شدید، ظاهرا بیدار شدم و روی تختم همونجا که خوابیدم بودم، گوشیم رو برداشتم که توی سایتها دنبال تعبیر خوابم باشم و سرچ کردم و داشتم نتایج رو نگاه میکردم که صدای نامزدم رو شنیدم که انگار کنارم بود (نمیدیدمش، حس کردم از طریق واتس اپ داریم حرف می‌زنیم) گفت "تعبیر خواب دوستان" (فکر کنم اسم یکی از سایت‌ها بود) رو انتخاب کنم، چون "تعبیر خواب جن" هم داره
بعد دوباره در همون حالت ولی اینبار بصورت واقعی از خواب بیدار شدم که بعد از جستجو در چند سایت اینجا رو پیدا کردم.

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۰:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر دایی شما گشایش کار پیدا خواهد کرد و او می خواهد که کاری کند که بتواند به شما کمک کند تا مثل افکار خانواده ی خودتان که مرد و زن باید هوای همدیگر را داشته باشند، رفتار کرده باشد. اینکه چراغ قرمز را دیده اید یعنی شما نباید خیلی در این هدف او ممانعت به عمل آورده یا دخالت کنید چون او می خواهد کمک خرج شما باشد و دوست دارد به شما در زندگی مشترکتان کمک کند. مرد غریبه همان گشایش کار است که او سعی می کند به آن برسد. صدای نامزدتان مبنی بر تعبیر خواب دوستان و تعبیر خواب جن را هم دارد به این تعبیر است که او می خواهد شما با کسی در تعبیر خواب آشنا شوید که بتواند به شما بگوید که دوست و دشمنتان کیست و اشتباه برداشت نکنید و بیخود فکرتان را ناراحت نکنید. نامزد شما قطعا دوست خوبی برای شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۳۱
Sara

Sara : سلام وقت بخیر.یک ماه پیش دوست پسرم که 5 ساله با هم در ارتباطیم با خانوادش اومدن خونمون برای آشنایی دو خانواده و هیچ کس از رابطه ی 5 ساله ی ما خبر نداشت ،حتی مراسم اون شب هم فقط خانواده ها خبر داشتن.دقیقا همون شب یکی از دوستای صمیمیم که خارج از کشور زندگی می کنن و بخاطر همین خیلی از هم خبر نداریم خواب دیدن که از یه جایی شنیدن که من نامزد کردم و وقتی از من پرسیدن، من گفت نامزد کردم و صیغه ی محرمیت خوندیم ولی فعلا هیچکس خبر نداره.اسم و فامیلشون رو ازم پرسیدن (دوست پسرم همشهریم نیستن و ما توی شهری زندگی میکنیم که همه ی نام خانوادگی ها رو میشناسیم) وقتی اسم و فامیلشون رو گفتم (فامیلی که توی خواب گفتم خیلی شبیه به فامیل واقعی دوست پسرم بوده) از فامیل هایی که توی شهرمون هست نبوده ولی وقتی ازم پرسیدن همشهری خودمون نیست؟ من گفتم چرا هست و در آخر هم ازم من خواستن عکسشون رو بهشون نشون بدم که از خواب بیدار شدن.
البته من و دوست پسرم رفتیم پیش مشاور قبل از ازدواج و پیشنهاد دادن یه مدت از هم جدا شیم که از تصمیمون مطمئن شیم و الان یه هفته اس که جدا شدیم.

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست شما در خارج از کشور تله پاتی خیلی قوی ای دارد و همه چیز را از طریق انرزی که شما از احساس خودتان متصاعد کرده اید، دریافت کرده و یک رویای صادقه دیده است. اینکه اخر سر گفته اید هم شهری هستیم یعنی همدیگر را درک می کنید و از یک گروه فکری و احساسی هستید. امان از این مشاوره ها!!! شما که از هم دور بودید !!! این کار مال کسانی است که یک ریز پیش همند و به هم عادت می کنند و نه برعکس. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰:۵۷
کیمیا

کیمیا : با سلام، دیشب خواب دیدم دوست پسرم اومده دنبالم بریم بیرون، توی محله هرچی دنبالش گشتم نمیدیدمش بعد دیدم با دوستش اونطرف ایستاده و از ماشین پیاده شد تا ببینمش و رفتم پشت نشستم، دوستش رانندگی میکرد و اون بغل دستش نشسته بود اما ماشین مال خودش بود، بهم گفت اسمش امید3 هست و اون اقا خیلی سنش کمتر از دوست من نشون میداد، از ما پرسید کجا میرین؟ منم بلند گفتم به شما چه ربطی داره؟ بعد پیش خودم ناراحت شدم که دوستم خوشش نمیاد با بی ادبی توی جمع حرف بزنم و از خودم ناراحت شدم، رفتیم بازار و توی بازار دوستش پیاده شد و انگار عید بود و بعد دیدم خونه ماست و اونو در شمایل داداش وسطی ام دیدم، میخواستیم باهم بریم عید دیدنی و انگار نامزد شده بودیم، با خودم گفتم تا حالا توجه نکرده بودم که این اخلاقش شبیه داداش وسطمه، بعد داشتم کفشهامو میپوشیدم که بریم، کفش نو هم داشتم ولی نپوشیدم و یه جفت کفش سفید قدیمی داشتم که دیدم تازه مونده ،گلهای صورتی داشت و اونهارو برداشتم دستمال کشیدم و اونهارو پوشیدم بریم بیرون

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما به شما فکر می کند ولی از لحاظ روحی همپایه ی شما نیست. او برای دوستانش ارزش بیشتری قائل است از آنچه که شما فکر می کنید و اجازه می دهد که گاهی آنها زندگی اش را کنترل کنند و تابع نصایح آنان می شود و شما احساس می کنید که نظریات تان خیلی هم مهم نیست. رابطه شما زیاد مثبت پیش نمی رود و شاید کم کم متوجه شوید که شخصیت مهربان و رمانتیک قدیمی خودتان بهتر است از چیزی که او از شما می خواهد که رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳:۳۱
Fofo

Fofo : سلام خسته نباشید من نذر کردم اگه قسمت هست به اون کسی که میخوامش برسم و خدا یه نشونه بده که میرسم بهش....دوستم که هیچ اطلاعی از دوستی من با اون پسر و نذر من نداره خوابی دیده درست بعد نذرم.خواب دیده تو یه جمع نشسته بودیم و من بهش گفتم نامزدی کردم و صیغه محرمیت خوندیم.اونم گفته آخه چجور یه دفعه ی نشناخته.منم گفتم اشکال نداره.چیز دیگه یادش نمیاد

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۱:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه دیده که شما نامزد کردید به دلیل این است که او به صورت تله پاتی افکار شما را خوانده که دوست دارید تعهد و امنیت در زندگی تان داشته باشید و نمی توان قطعا گفت که این پاسخ خداوند به نیت شماست. هر چند که نمی توان با قاطعیت هم گفت که این پاسخ خداوند به نیت شما نیست. اما اگر واقعا نیت شما را خداوند پاسخ داده باشد، شما به خواسته هایتان می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰:۳۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت