کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب هواپیما

دیدن سواربودن در هواپیما یعنی برای رسیدن به هدف خود به موقعیتی بالا تر از دیگران نائل خواهید شد که بودن در این موقعیت خطراتی را برای شما به همراه دارد خصوصا اگر هواپیما دچار مشکل فنی گردد. اگر هواپیما به مقصد برسد از غم رهائی یابد. اگر در هواپیما نشسته بود و از جان و موقعیتش هراسی نداشت به عزت و بزرگی دست یابد.

لیلا برایت می گوید : اگر خواب ببینید که با هواپیمایى در حال پرواز هستید، بیانگر آن است که در کارهاى خود موفق خواهید بود. اگر خواب ببینید که هواپیمایى آتش گرفته و یا در حال سقوط است، نشانه‏ى آن است که دچار ضرر و زیان خواهید شد. دیدن هواپیماى شکارى در خواب، نشانه‏ى مشکلات و گرفتارى است.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
یک هواپیما از زمین بلند می شود : موفقیت در کارها.
یک هواپیما به زمین می نشیند : مراقب بعضی از دوستان باشید.
شما با هواپیما مسافرت می کنید : از پستی و بلندیهای بسیاری باید عبور کنید.
با یک دوست در هواپیما هستید : یک تغییر در زندگی شما رخ خواهد داد.
با شخصی که دوست دارید در هواپیما هستید : از روی بیفکری کاری نکنید.
با اعضاء خانواده در هواپیما هستید : نقشه های خیلی دقیق بکشید مطمئناً موفق می شوید.
شما دچار سانحه هوائی می شوید ولی نمی میرید : منفعتهای مالی در پیش دارید.
شما در یک حادثه هواپیما کشته می شوید : از نظر روحی قدرت و پیشرفت حاصل می کنید.
هواپیمای دیگران به زمین می نشیند : مراقب خیانت یک دوست باشید.
هواپیمای شخص بسیار مهمی به زمین می نشیند :نقشه های شما عملی می شود.

تعبیر خواب خلبان هواپیما
خلبان در خواب، کسی است که برای رسیدن به اهداف بالا و موفقیت های چشمگیر، موقعیت های خطر پذیری را هدایت می کند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

119 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Emirhossien

Emirhossien : با عرض سلام و ادب خدمت شما
خواب دیدم که ؛ به همراه پدر و مادر و خواهر و دامادمون به فرودگاه رفتیم که سوار هواپیما بشیم که فک کنم مقصدمونم مشهد بود...بعد از فرا رسیدن زمان سوار شدن ، ما سوار هواپیما شدیم و پروازمون شروع شد...
مدت زیادی از پرواز نگذشته بود که من متوجه ی علائم هشدار روی مانیتور هواپیما شدم که انگار هواپیما در حال سقوطه....اول به خودم دلخوشی دادم که چیزی نیست...توی همین حین کمک خلبان داشت با سیستم ور میرفت که درست بشه...بعد از چند لحظه من دیدم چشمای کمک خلبان که خانم بودن اشک بار شده و داره میگه تا چند لحظه دیگه توی اقیانوس سقوط میکنیم و میریم ته آب... شاید کسی هم جنازه هامونو پیدا نکنه...
در ادامه هم گفتش ؛ بخاطر اکسیژن توی کابین هواپیما شاید چند دقیقه دووم بیاریم و بعدش به دلیل نبود اکسیژن میمیریم...منم توی این فکر بودم که دیگه راستی راستی همینجا همه چی تموم میشه و میمیریم!؟
و کم کم احساس میکردم نفس دارم کم میارم و داشتم سعی میکردم آروم نفس بکشم تا لااقل چند ثانیه دیر تر بمیرم...
در ضمن؛ خبری از ترکیدن و آتیش گرفتن و تیکه تیکه شدن هم نبود فقط توی مانیتور که هشدار میداد داشتم سقوط و حرکات نامعمول هواپیمارو میدیدم...

ممنون میشم راهنمایی کنید...با تشکر...

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۱:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما همگی می خواهید به حوائج و خواسته هایتان برسید و متوسل به امام رضا ع می شوید. شما قادر خواهید بود موانع و مشکلات زندگی تان را پشت سر بگذارید و جاه طلبانه و بلند پروازانه به اهدافتان برسید. ولی باید سعی کنید که اهداف دور از دسترس و غیر واقعی برای خودتان در نظر نگیرید چون در غیر اینصورت خواسته هایتان براورده نخواهد شد. انتظارات دور از عقل و غیر معقول برای خودتان نداشته باشید. شما فکر می کنید که هرگز به آرزوهایتان نخواهید رسید. منظور از این خوابتان این است که باید سعی کنید منطق و عقلانیت در خواسته هایتان داشته باشید. مثلا اگر فکر کنید که یا امام رضا فلانی را عاشق من کن، این یک خواسته غیر عقلانی و غیر معقول است چون هر انسانی مختار است که آزادانه بر طبق قانون خداوند در زمین زندگی کند و راه زندگی اش را انتخاب کند. شما نمی توانید با اختیار خودتان عاشق کسی شوید و با جبر و زور الهی کسی دیگر را وادار کنید که عاشق شما شود! قانون خداوند برای همه یکسان است و آن شخص هم آزادی و انتخاب خودش را دارد که شما را انتخاب کند یا نکند. یا نمی توانید آرزو کنید که یا امام رضا فردا صبح یک درخت با میوه ی الماس از حیات ما سر دراورد. عقلانیت باید پشت آرزوهایتان باشد وگرنه با نذر و نیاز هزار ساله هم به خواسته هایتان نخواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷:۲۷
سارا

سارا : سلام وعرض ادب
خواب دیدم تو یه هواپیمادر حال پرواز هستم که انگار به خارج از کشور می رفتیم انگارمادرو خواهرام هم بودن بعددیدم مادرم به همراه خلبان از هواپیمای در حال پرواز بیرون رفتن انگار رو سقف هواپیما بودن که دیدم هواپیما دچار سانحه شدوبه طرف یه رودخونه مواج که بین کوههابود رفت وداخل رودخونه افتاد وبدنه هواپیما قر شده بود ورنگش طوسی بود من با نگرانی دنبال خانوادم می گشتم که انگار خواهرام امده بودن بیرون
رودخونه کم عمق بود ومسافرا به راحتی بیرون میومدن بعد دیدم پدر خدابیامرزم امد بیرون هواپیما(البته اصلا قیافش شبیه بابام نبود ) با خودم گفتم همه هستن به جز مامان با نگرانی وبا صدای بلند مادرم و صدا می کردم مادرم در واقعیت کمر وپاهاش مشکل داره ونمیتونه درست راه بیادوتو خواب نگران این بودم بعد دیدم تو یه اتاق کوچک هستم ومامانم با کمک به دیوار وبا کمر و قامت راست داره راه میاد

پاسخ
لینک۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما می خواهید به موانع و مشکلات زندگی تان غلبه کنید و ممکن است در بعضی زمینه ها احساس کنید که زندگی شما رو به هرج و مرج می رود. مادر شما سعی می کند که کنترل زندگی تان را به دست بگیرد و به جاه طلبی های بالایی که دارید برسد ولی او قادر نیست به خوبی زندگی تان را کنترل کند و نقشه های شما با مشکل و شکست مواجه خواهد شد. شما قادر نخواهید بود بر چالشهای بزرگی که دارید غلبه کنید و تحت تاثیر مسائل موجود، احساساتی خواهید شد و فکرتان ناراحت می شود. ممکن است اهداف غیر واقعی و دور از دسترسی برای خودتان تعیین کرده باشید و یا اعتماد به نفس کافی برای رسیدن به خواسته هایتان نداشته باشید. روح پدرتان شاد. مشکل بزرگی برای شما به وجود نخواهد آمد و دعای خیر پدرتان پشت سر شماست و به زندگی شما کاملا آگاه است. به خاطر همین دعاهای خیر پدرتان، مادرتان قادر خواهد بود که دوباره استقلال خودش را به دست بگیرد و برای رسیدن به اهدافی که دارید مجددا روی پای خودش بایستد و تلاش کند تا زندگی تان را با موفقیت به پیش ببرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱:۴۵
Seyamak

Seyamak : سلام. در خوابم داخل هواپیما و در صندلی انتها نشسته و منتظر دخترم بودم . در این بین با شخصی در خصوص نحوه فروش بلیط هواپیما صحبت می کردم که دخترم آمد و هواپیما شروع به حرکت برای پرواز کرد.

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۷:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما بر موانع و مشکلات زندگی تان غلبه خواهید کرد و اهداف بالایی برای خودتان در نظر دارید . به تصمیمات و دستاوردهایتان اعتماد دارید و دخترتان هم شخصیت موفقی خواهد داشت. شما در مورد مسیر زندگی تان تصمیمی گرفته اید و هزینه ی رسیدن به هدفتان را هم پرداخت کرده اید و حالا شروعی تازه خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۳۱
آرام

آرام : سلام خسته نباشید.خانم مهربان.

پاسخ
لینک۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید به مشکلاتتان غلبه کنید و اهداف بالایی برای خودتان در نظر گرفته اید. تصمیم دارید از خدای بزرگ طلب حمایت و یاری کنید و همسر شما از شما ایمانی قویتر دارد و دعایش بیشتر از شما امکان استجابت دارد. شما گناهانی کرده اید که همسرتان نکرده و به خاطر این روحیه ی پاک تر او، از او می خواهید که شما و برادرتان و بچه هایتان را دعا کند. باید در واقعیت اینکار را بکنید و از همسرتان بخواهید که به درگاه خداوند برایتان دعا کند تا انشالله دعایتان مستجاب شود. رضایت همسرتان از شما باعث خوشنودی خداوند خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۱۹
پری

پری : با سلام ؛ دیشب خواب دیدم داخل هواپیما هستیم (باهمسرم) ودرحال سفر(احتمالا) به کشور خارجی هستیم ، من در حال گشت زنی داخل سالن هواپیما بودم که یکدفعه چشمم به یه مخزن بزرگ شیشه ای که در دیواره هواپیما بودخورد ، که بعد از دقت فهمیدم که کانال سوخت هواپیما بود ، برایم جالب بود که مخزن سوخت هواپیما چقدر جالب طراحی شده بود که دیواره شیشه ای داشت وقابل رویت بود.تا حالا مخزن سوخت هواپیما را به این شکل زیبا ندیده بودم ؟!

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که زندگی تان در هرج و مرج قرار دارد و می خواهید بر مشکلاتتان پیروز شوید و گامهای بزرگی در راه موفقیت بردارید. شما در امنیت به سر می برید و استرس و نگرانی از شما دور خواهد بود. بر موانع سر راهتان غلبه خواهید کرد و به آزادیها و آگاهی بیشتری دست می یابید. بر اعصابتان مسلط خواهید بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۲۳
mmar

mmar : سلام و عصرتون بخیر ، من مدتی پیش خواب دیده بودم که با مامانم سوار هواپیما شدیم و مهماندار میگه کمربندتون رو ببندین و البته ما در کابین جداگانه ایی بودیم و من چون از هواپیما می ترسیدم ( در واقعیت هم خیلی میترسم) رفتم روی پای مامانم نشستم و گفتم منو محکم بگیر و مامان منو بغل کرد تا ترسم کمتر بشه و بعد هواپیما بلند شد و من کاملا بلند شدنش رو حس کردم ولی مقصد یا چیز دیگه رو یادم نیست و نمی دونستم فقط صحنه بعدش رو دیدم که تو ساختمانی هستم که از پشت شیشه داشتم صحنه سقوط ی هواپیما رو می دیدم با خودم گفتم ما داریم سقوط می کنیم ولی بعد یادم افتاد که من الان اینجا تو ساختمان هستم و این هواپیمای ما نیست که سقوط می کنه و بعد از پشت شیشه دیدم هواپیما رو زمین نشست ولی آتش گرفته بود و داشتن کمکشون میکردن فکر کنم کسی آسیب ندیده بود.
(بعد از این خواب من مدتی بعد دیشب مجددا خواب سقوط ی هواپیمای شخصی دونفره رو ، کنار هواپیماهای شخصی روی زمین نشسته دیگه ، دیدم که البته به سلامت روی زمین نشست ولی من داخل اون هواپیماها نبودم برای همین خواب اول دوباره برام تداعی شد) ممنون میشم خواب اول رو تعبیر بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما جاه طلب و بلند پروازید و می خواهید به آرزوهای بالایی که دارید برسید و جانب احتیاط را هم نگه می دارید و ریسک نمی کنید. سعی می کنید بین احساس و منطقتان تعادل برقرار کنید و کاری که اشتباه باشد را انجام ندهید. شما برای رسیدن به موفقیت به مادرتان تکیه می کنید و نصایح و حمایت او را می پذیرید. شما ایده هایی در سردارید که به آن خواهید رسید ولی باید دقت داشته باشید که آرزوهای دور و دراز و دست نیافتنی برای خودتان درنظر نگیرید چون در اینصورت استرس و اضطراب زیادی وجودتان را فرا خواهد گرفت و خدای نکرده نقشه هایتان به ثمر نخواهد رسید. باید سعی کنید که همیشه تعادل داشته باشید و عجله نکنید و ریسک نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۳۳
atrinV

atrinV : سلام خانم هراتی عزیز
خواب دیدم یه دورهمی با دوستان خانودگیمون داخل خونه‌ای که لب دریا بود داشتیم، من صدای هواپیما شنیدم و برای تماشای آن از خانه خارج شدم، هواپیماهای شکاری و مسافربری بسیاااار زیاااادی در آسمان در حال پرواز بودند که من از تماشایشان لذت میبردم. ناگهان هوا ابری شد و ابرهای سیاه آسمان را فراگرفتند و باران شدیدی گرفت. من در تعجب بودم که چگونه این همه هواپیما بدون مشکلی در آسمان ابری و بارانی در حال پرواز است که ناگهان از دور یک هواپیمای مسافربری را دیدم که در حال سقوط بود. من فریاد میزدم که همه (برادر و دوستانم) از ساحل به خانه برگردند تا اسیب نبینند، سریع به خانه برگشتیم و گفتم صورتهایتان بطرف دیوار باشد تا در اثر انفجار هواپیما اسیبی نبینید. هواپیما بالاخره سقوط کرد و منفجر شد. ما شاهد سوختن لاشه‌ی هواپیما بودیم ولی هیچ آسیبی متوجه ما نشد .متشکرم

پاسخ
لینک۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و دوستانتان راجع به مسائل احساسی با هم صحبت می کنید و آرزوهای زیادی دارید ولی اهداف دور از دسترس و غیر واقعی برای خودتان تعیین کرده اید و می دانید که نمی توانید به این اهداف برسید. شک شما و نبود قدرت یا نبود اعتماد به نفس شما برای رسیدن به اهدافتان منجر به این می شود که از این اهداف بگذرید و باور داشته باشید که عملی نیستند. لااقل یکی از اهداف شما خیلی دور از دسترس و غیر قابل باور است و هرگز عملی نخواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۲:۳۹
Seyamak

Seyamak : با سلام و عرض احترام.
در خوابم با چند همکار داخل هواپیما بصورت دورهمی کف هواپیما نشسته بودیم. در مورد نحوه نمرات ارزیابی خودمان در اداره صحبت می کردیم. هواپیما در حال فرود بود که من متوجه شدم از مسیر فرود کمی انحراف دارد و بال هواپیما درحال برخورد با پایه برق روشنایی در ابتدای باند فرود هست.
با فریاد به همکاران گفتم کمربندهای خودتون رو ببندید و سعی می کردم خودم هم یک کمربند در حالی که تکان خوردن شدید هواپیما پیدا کنم. .باهمان تکان های شدید ، هواپیما ادامه باند فرود را بر روی یک پل بزرگ برای فرود ادامه داد و سرعت حرکت در همان حالت تکان نیز شدیدتر و در روی پل بزرگ منحنی همچنان ادامه حرکت داشت.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما به تصمیمات و دستاوردهای خودتان اعتماد دارید ولی نباید اهداف دور از دسترس و غیر واقعی برای خودتان در نظر بگیرید و نباید با کسی که از شما قدرت و مقام بالاتری دارد دربیافتید! زندگی شما متحول خواهد شد و باید سعی کنید که کنترل کامل روی خودتان و مقصد زندگی تان داشته باشید. باید سعی کنید احساستان را کنترل کنید و اعتماد به نفستان را از دست ندهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۴۰
X120

X120 : عرض سلام و احترام، پاییز گذشته قصد مطالعه برای ادامۀ تحصیل داشتم، تا حدودی کار را شروع کردم و جلو بردم، طی این چندماه آمادگی مقدماتی در حالیکه تردیدهای من برای شروعِ این کار کمرنگ شده بود و عزم جزمی برای تداوم مطالعه پیدا کرده بودم، شبی در خواب دیدم در سالن بزرگی هستم که جمعیت زیادی بی توجه به هم در حال رفت و آمد هستند، در خواب میدانستم کتاب و دفتر و تمام امور مربوط به مطالعۀ من در سمت راست من است، یعنی اگر میخواستم سراغ جزوات و کتابهایم بروم، باید به سمت راست سالن می‌رفتم، در دل شوق زیادی برای رفتن بسمت کتابهایم داشتم اما با اضطراب، عجله و نگرانی فراوانی میدانستم اگر معطل کنم، پرواز را از دست خواهم داد، برای رسیدن به پرواز باید از محلی که ایستاده بودم، سمت چپِ سالن را در پیش می‌گرفتم. در آخرین لحظات خواب درحالیکه از وانهادن کتابها و جزواتم غرق افسوس بودم، به خودم گفتم من فرصتی ندارم که با دقت و صرف وقت مشغول مطالعه شوم، سریع باید بروم به فرودگاه تا به پرواز برسم. (امتدادِ سمت چپ من، سالن به فرودگاه می‌رسید). قدری پس از این خواب درگذشت پدر اتفاق افتاد و برای ادامۀ مطالعه واقعا در دام تردید و اتلاف وقت روزمره افتادم. نظر شما معبر گرامی چیست؟ آیا با این خواب می‌شود از تردید رها شد و با قطعیت راهی را انتخاب کرد؟

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. بودن شما در فرودگاه بیانگر احساس بی هویتی شماست. شما مطمئن نیستید که کی هستید یا چه کسی می خواهید باشید. هنوز تصمیم درستی نگرفته اید. اینکه کتابهای شما سمت راست قرار دارد به این معنی است که ادامه ی تحصیل برای شما کار درستی است. پرواز در سمت چپ به اشتباه بودن فرار از این جریانی که از قبل دنبال می کردید اشاره می کند. شما می خواهید به ایده های بالا، جاه طلبی های جدید و امید های جدید برسید. روح پدرتان شاد. اما اشتباه نکنید. همیشه فرصت برای پرواز هست ولی بهتر است با دست پر پرواز کنید تا با جیب خالی!! آدم با سواد همه جا جا دارد و اگر خودتان را امروز قوی نکنید و زمان بگذرد به کل میل و شوق درس خواندن را از دست خواهید داد. درستان را ادامه دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴:۴۴
shadi

shadi : سلام خسته نباشید من خواب دیدم ب همراه همسرم داخل هواپیما هستیم و ب هند سفر میکنیم هواپیما نشست و رسیدیم هند خیلی زیبا بود و من خیلی خوشحال بودم و ذوق داشتم انگاری رسیدم خواهرم هم کنارم بود. تشکر

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و همسرتان اهداف بلندی دارید و می خواهید بر مشکلات و سختی ها غلبه کنید و به موفقیت های بالایی برسید ولی زندگیتان دچار هرج و مرج شده و احساس می کنید که دیگران برایتان تصمیم می گیرند و اختیار خودتان را ندارید. احساس می کنید که همه اش باید وقتتان را صرف راضی کردن دیگران کنید و زود عصبانی می شوید و هر روز یکرنگ جدید پیش می آید که باید با آن مقابله کنید. زندگی شما دچار تباهی شده. لطفا برای دفع شر و حل مشکلاتتان صدقه بدهید که قطعا بلایا با صدقه حل و فصل خواهند شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۱۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت