کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب هواپیما

دیدن سواربودن در هواپیما یعنی برای رسیدن به هدف خود به موقعیتی بالا تر از دیگران نائل خواهید شد که بودن در این موقعیت خطراتی را برای شما به همراه دارد خصوصا اگر هواپیما دچار مشکل فنی گردد. اگر هواپیما به مقصد برسد از غم رهائی یابد. اگر در هواپیما نشسته بود و از جان و موقعیتش هراسی نداشت به عزت و بزرگی دست یابد.

لیلا برایت می گوید : اگر خواب ببینید که با هواپیمایى در حال پرواز هستید، بیانگر آن است که در کارهاى خود موفق خواهید بود. اگر خواب ببینید که هواپیمایى آتش گرفته و یا در حال سقوط است، نشانه‏ى آن است که دچار ضرر و زیان خواهید شد. دیدن هواپیماى شکارى در خواب، نشانه‏ى مشکلات و گرفتارى است.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
یک هواپیما از زمین بلند می شود : موفقیت در کارها.
یک هواپیما به زمین می نشیند : مراقب بعضی از دوستان باشید.
شما با هواپیما مسافرت می کنید : از پستی و بلندیهای بسیاری باید عبور کنید.
با یک دوست در هواپیما هستید : یک تغییر در زندگی شما رخ خواهد داد.
با شخصی که دوست دارید در هواپیما هستید : از روی بیفکری کاری نکنید.
با اعضاء خانواده در هواپیما هستید : نقشه های خیلی دقیق بکشید مطمئناً موفق می شوید.
شما دچار سانحه هوائی می شوید ولی نمی میرید : منفعتهای مالی در پیش دارید.
شما در یک حادثه هواپیما کشته می شوید : از نظر روحی قدرت و پیشرفت حاصل می کنید.
هواپیمای دیگران به زمین می نشیند : مراقب خیانت یک دوست باشید.
هواپیمای شخص بسیار مهمی به زمین می نشیند :نقشه های شما عملی می شود.

تعبیر خواب خلبان هواپیما
خلبان در خواب، کسی است که برای رسیدن به اهداف بالا و موفقیت های چشمگیر، موقعیت های خطر پذیری را هدایت می کند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

117 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

پری

پری : با سلام ؛ دیشب خواب دیدم داخل هواپیما هستیم (باهمسرم) ودرحال سفر(احتمالا) به کشور خارجی هستیم ، من در حال گشت زنی داخل سالن هواپیما بودم که یکدفعه چشمم به یه مخزن بزرگ شیشه ای که در دیواره هواپیما بودخورد ، که بعد از دقت فهمیدم که کانال سوخت هواپیما بود ، برایم جالب بود که مخزن سوخت هواپیما چقدر جالب طراحی شده بود که دیواره شیشه ای داشت وقابل رویت بود.تا حالا مخزن سوخت هواپیما را به این شکل زیبا ندیده بودم ؟!

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که زندگی تان در هرج و مرج قرار دارد و می خواهید بر مشکلاتتان پیروز شوید و گامهای بزرگی در راه موفقیت بردارید. شما در امنیت به سر می برید و استرس و نگرانی از شما دور خواهد بود. بر موانع سر راهتان غلبه خواهید کرد و به آزادیها و آگاهی بیشتری دست می یابید. بر اعصابتان مسلط خواهید بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۲۳
mmar

mmar : سلام و عصرتون بخیر ، من مدتی پیش خواب دیده بودم که با مامانم سوار هواپیما شدیم و مهماندار میگه کمربندتون رو ببندین و البته ما در کابین جداگانه ایی بودیم و من چون از هواپیما می ترسیدم ( در واقعیت هم خیلی میترسم) رفتم روی پای مامانم نشستم و گفتم منو محکم بگیر و مامان منو بغل کرد تا ترسم کمتر بشه و بعد هواپیما بلند شد و من کاملا بلند شدنش رو حس کردم ولی مقصد یا چیز دیگه رو یادم نیست و نمی دونستم فقط صحنه بعدش رو دیدم که تو ساختمانی هستم که از پشت شیشه داشتم صحنه سقوط ی هواپیما رو می دیدم با خودم گفتم ما داریم سقوط می کنیم ولی بعد یادم افتاد که من الان اینجا تو ساختمان هستم و این هواپیمای ما نیست که سقوط می کنه و بعد از پشت شیشه دیدم هواپیما رو زمین نشست ولی آتش گرفته بود و داشتن کمکشون میکردن فکر کنم کسی آسیب ندیده بود.
(بعد از این خواب من مدتی بعد دیشب مجددا خواب سقوط ی هواپیمای شخصی دونفره رو ، کنار هواپیماهای شخصی روی زمین نشسته دیگه ، دیدم که البته به سلامت روی زمین نشست ولی من داخل اون هواپیماها نبودم برای همین خواب اول دوباره برام تداعی شد) ممنون میشم خواب اول رو تعبیر بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما جاه طلب و بلند پروازید و می خواهید به آرزوهای بالایی که دارید برسید و جانب احتیاط را هم نگه می دارید و ریسک نمی کنید. سعی می کنید بین احساس و منطقتان تعادل برقرار کنید و کاری که اشتباه باشد را انجام ندهید. شما برای رسیدن به موفقیت به مادرتان تکیه می کنید و نصایح و حمایت او را می پذیرید. شما ایده هایی در سردارید که به آن خواهید رسید ولی باید دقت داشته باشید که آرزوهای دور و دراز و دست نیافتنی برای خودتان درنظر نگیرید چون در اینصورت استرس و اضطراب زیادی وجودتان را فرا خواهد گرفت و خدای نکرده نقشه هایتان به ثمر نخواهد رسید. باید سعی کنید که همیشه تعادل داشته باشید و عجله نکنید و ریسک نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۳۳
atrinV

atrinV : سلام خانم هراتی عزیز
خواب دیدم یه دورهمی با دوستان خانودگیمون داخل خونه‌ای که لب دریا بود داشتیم، من صدای هواپیما شنیدم و برای تماشای آن از خانه خارج شدم، هواپیماهای شکاری و مسافربری بسیاااار زیاااادی در آسمان در حال پرواز بودند که من از تماشایشان لذت میبردم. ناگهان هوا ابری شد و ابرهای سیاه آسمان را فراگرفتند و باران شدیدی گرفت. من در تعجب بودم که چگونه این همه هواپیما بدون مشکلی در آسمان ابری و بارانی در حال پرواز است که ناگهان از دور یک هواپیمای مسافربری را دیدم که در حال سقوط بود. من فریاد میزدم که همه (برادر و دوستانم) از ساحل به خانه برگردند تا اسیب نبینند، سریع به خانه برگشتیم و گفتم صورتهایتان بطرف دیوار باشد تا در اثر انفجار هواپیما اسیبی نبینید. هواپیما بالاخره سقوط کرد و منفجر شد. ما شاهد سوختن لاشه‌ی هواپیما بودیم ولی هیچ آسیبی متوجه ما نشد .متشکرم

پاسخ
لینک۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و دوستانتان راجع به مسائل احساسی با هم صحبت می کنید و آرزوهای زیادی دارید ولی اهداف دور از دسترس و غیر واقعی برای خودتان تعیین کرده اید و می دانید که نمی توانید به این اهداف برسید. شک شما و نبود قدرت یا نبود اعتماد به نفس شما برای رسیدن به اهدافتان منجر به این می شود که از این اهداف بگذرید و باور داشته باشید که عملی نیستند. لااقل یکی از اهداف شما خیلی دور از دسترس و غیر قابل باور است و هرگز عملی نخواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۲:۳۹
Seyamak

Seyamak : با سلام و عرض احترام.
در خوابم با چند همکار داخل هواپیما بصورت دورهمی کف هواپیما نشسته بودیم. در مورد نحوه نمرات ارزیابی خودمان در اداره صحبت می کردیم. هواپیما در حال فرود بود که من متوجه شدم از مسیر فرود کمی انحراف دارد و بال هواپیما درحال برخورد با پایه برق روشنایی در ابتدای باند فرود هست.
با فریاد به همکاران گفتم کمربندهای خودتون رو ببندید و سعی می کردم خودم هم یک کمربند در حالی که تکان خوردن شدید هواپیما پیدا کنم. .باهمان تکان های شدید ، هواپیما ادامه باند فرود را بر روی یک پل بزرگ برای فرود ادامه داد و سرعت حرکت در همان حالت تکان نیز شدیدتر و در روی پل بزرگ منحنی همچنان ادامه حرکت داشت.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما به تصمیمات و دستاوردهای خودتان اعتماد دارید ولی نباید اهداف دور از دسترس و غیر واقعی برای خودتان در نظر بگیرید و نباید با کسی که از شما قدرت و مقام بالاتری دارد دربیافتید! زندگی شما متحول خواهد شد و باید سعی کنید که کنترل کامل روی خودتان و مقصد زندگی تان داشته باشید. باید سعی کنید احساستان را کنترل کنید و اعتماد به نفستان را از دست ندهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۴۰
mahta

mahta : عرض سلام و احترام، پاییز گذشته قصد مطالعه برای ادامۀ تحصیل داشتم، تا حدودی کار را شروع کردم و جلو بردم، طی این چندماه آمادگی مقدماتی در حالیکه تردیدهای من برای شروعِ این کار کمرنگ شده بود و عزم جزمی برای تداوم مطالعه پیدا کرده بودم، شبی در خواب دیدم در سالن بزرگی هستم که جمعیت زیادی بی توجه به هم در حال رفت و آمد هستند، در خواب میدانستم کتاب و دفتر و تمام امور مربوط به مطالعۀ من در سمت راست من است، یعنی اگر میخواستم سراغ جزوات و کتابهایم بروم، باید به سمت راست سالن می‌رفتم، در دل شوق زیادی برای رفتن بسمت کتابهایم داشتم اما با اضطراب، عجله و نگرانی فراوانی میدانستم اگر معطل کنم، پرواز را از دست خواهم داد، برای رسیدن به پرواز باید از محلی که ایستاده بودم، سمت چپِ سالن را در پیش می‌گرفتم. در آخرین لحظات خواب درحالیکه از وانهادن کتابها و جزواتم غرق افسوس بودم، به خودم گفتم من فرصتی ندارم که با دقت و صرف وقت مشغول مطالعه شوم، سریع باید بروم به فرودگاه تا به پرواز برسم. (امتدادِ سمت چپ من، سالن به فرودگاه می‌رسید). قدری پس از این خواب درگذشت پدر اتفاق افتاد و برای ادامۀ مطالعه واقعا در دام تردید و اتلاف وقت روزمره افتادم. نظر شما معبر گرامی چیست؟ آیا با این خواب می‌شود از تردید رها شد و با قطعیت راهی را انتخاب کرد؟

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. بودن شما در فرودگاه بیانگر احساس بی هویتی شماست. شما مطمئن نیستید که کی هستید یا چه کسی می خواهید باشید. هنوز تصمیم درستی نگرفته اید. اینکه کتابهای شما سمت راست قرار دارد به این معنی است که ادامه ی تحصیل برای شما کار درستی است. پرواز در سمت چپ به اشتباه بودن فرار از این جریانی که از قبل دنبال می کردید اشاره می کند. شما می خواهید به ایده های بالا، جاه طلبی های جدید و امید های جدید برسید. روح پدرتان شاد. اما اشتباه نکنید. همیشه فرصت برای پرواز هست ولی بهتر است با دست پر پرواز کنید تا با جیب خالی!! آدم با سواد همه جا جا دارد و اگر خودتان را امروز قوی نکنید و زمان بگذرد به کل میل و شوق درس خواندن را از دست خواهید داد. درستان را ادامه دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴:۴۴
shadi

shadi : سلام خسته نباشید من خواب دیدم ب همراه همسرم داخل هواپیما هستیم و ب هند سفر میکنیم هواپیما نشست و رسیدیم هند خیلی زیبا بود و من خیلی خوشحال بودم و ذوق داشتم انگاری رسیدم خواهرم هم کنارم بود. تشکر

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و همسرتان اهداف بلندی دارید و می خواهید بر مشکلات و سختی ها غلبه کنید و به موفقیت های بالایی برسید ولی زندگیتان دچار هرج و مرج شده و احساس می کنید که دیگران برایتان تصمیم می گیرند و اختیار خودتان را ندارید. احساس می کنید که همه اش باید وقتتان را صرف راضی کردن دیگران کنید و زود عصبانی می شوید و هر روز یکرنگ جدید پیش می آید که باید با آن مقابله کنید. زندگی شما دچار تباهی شده. لطفا برای دفع شر و حل مشکلاتتان صدقه بدهید که قطعا بلایا با صدقه حل و فصل خواهند شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۱۱
مریم موحد

مریم موحد : سلام
روزتان بخیر
من در خواب دیدم که به همراه یکی از آشنایان در حال برگشت از یک مهمانی هستیم که چند جنگنده را در آسمان دیدیم ، آنها وقتی نزدیک تر شدند نقاط مختلف شهر را بمباران کردند و آتش و دود آن مناطق به وضوح دیده می شد . ما سعی می کردیم فرار کنیم و پناه بگیریم حتی در یک لحظه یکی از آن جنگنده ها نزدیکمان شد و ما به اصطلاح سرمان را دزدیدیم طوری که بعد از رد شدنش من به آن شخص همراهم گفتم که شانس آوردیم اگر فقط ۱۰ سانت بالاتر بودیم سرمان رفته بود .
بعد هر طور بود خودمان را به خانه رساندیم و دیدم که خواهرم مشغول پاک کردن شیشه ها از بیرون است ، از اینکه از ارتفاع بیافتد ترسیدم و احساس کردم که حالت شناوری دارد ولی وقتی جلو رفتم که به او هشدار دهم دیدم که خانه در طبقه همکف است و روی سکوی بالکن ایستاده ، همینطور که شیشه ها را پاک می کرد یک چیزهای براقی مثل کرم شبتاب روی شیشه می چسباند و بعد برمی داشت و بعد دیدم که سعی می کند چیزی شبیه به یک کاکتوس را در فضای باغچه مانند کوچکی که در حاشیه بالکن قرار داشت بکارد ، البته چند فضای باغچه مانند بود که بعضی پر و بعضی خالی بود که او سعی می کرد در فضای پر و کنار گلی دیگر آنرا بکارد که من متعجب بودم و هی با خودم می گفتم که خوب اون ور خالیه ، اونجا هم میشه کاشت

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما زیاد کار می کنید و ذهنتان هم خسته است و از نگرانی های موجود و تنش های اجتماعی می ترسید. شاید خوابتان متاثر از اخباری که از جنگ در بیداری می شنوید، شده باشد و در این صورت نگرانی شما راجع به چنگ در واقعیت را بیان می کند. شما دلشوره دارید ولی می دانید که خطراتی متوجه شما که قدرتی در دست ندارید نیست! خواهر شما سعی می کند که خوشبین باشد و تا جایی که برایش امکان داشته باشد روشنگری کند و دیگران را از منفی بافی دور کند. خواهرتان حس می کند که دورو برش شلوغ شده و احساس خفگی می کند و می خواهد محدوده ای برای خودش درست کند که دیگران در کار او دخالت نکنند یا اینکه شرایط سخت را پذیرفته و نمی خواهد تغییری در شرایطی که دارد به وجود بیاورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۵۸
فرزانه

فرزانه : سلام ، وقتتون بخیر ، خواب دیدم داشتیم با هواپیما سفر میکردیم به مقصد نامعلومی که سقوط کردیم و همگی کشته شدیم و بعد از لحظه ی مرگ باز هم زندگی میکردیم بطوری که مثل روح نیاز جسمانی نداشتیم و من اول ازین بابت ناراحت بودم ولی بعد چند روز عادت کردم ، ممنون.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما اهداف غیر واقعی و دور از دسترسی برای خودتان انتخاب کرده اید و ممکن است در کاری که می خواهید انجام دهید شکست بخورید و احتمالا بعد از این مشکل، اعتماد به نفستان کم خواهد شد ولی کم کم مجددا به شرایط جدید عادت خواهید کرد. تعبیر دوم این است که خدای نکرده خواب صادقه باشد و در اینصورت شما دقیقا واقعیت را مثل کسی که فوت می کند دیده اید و این خواب به شما می گوید که دنیای پس از مرگ به اندازه ای واقعی و جدی است که کسانی که فوت می کنند، از نظر خودشان اصلا به جز جسمشان چیزی را از دست نمی دهند و همانقدر کامل و واقعی هستند که زنده هایی که جسم دارند واقعی اند. برای سلامتی و دفع شر بگویید اندازه وسعتان برایتان مرغ یا گوسفند قربانی کنند و گوشتش را به فقرا ببخشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳:۴۳
Ali

Ali : سلام.
پیام من رو چرا جواب ندادید؟
چرا دسترسی من رو به دادن پیام بستید؟
مدیون شدن چیز خوبی نیست.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز پاسخ شما 48 دقیقه پیش داده شده. از تاریخ امروی جمعه 24 خرداد ماه ساعت کاری سایت از 12 شب تا 19 روز بعد است به این جهت در تمام صفحات تعبیر خواب به شما اطلاع رسانی شده است. کپی پاسخ شما را مجددا برایتان ارسال می کنم: سلام مجدد. خوابی که شما دیده اید می تواند بازتاب افکارتان در بیداری باشد چون منزلتان نزدیک فرودگاه است و مرتب هواپیما رد می شود. ولی وقتی چیزی را در خواب بزرگتر از حد واقعی اش می بینید، به غیر واقعی بودن و دور از دسترس بودن اهداف اشاره می کند. ناامیدی شما در زندگی همان دور از دسترس بودن اهداف است چون می دانید که نمی توانید به چیزی برسید که می خواهید از این رو می گویید بی هدف هستید! اگر قطعا می دانستید که به چیزی که می خواهید برسید، می رسید که دیگر ناامید نبودید. تعبیر خواب چیزی نیست که بتوان با صرفا مطالعه از رفرنس هایی که معبران قدیم به جا گذاشته اند، آن را انجام داد چون باید مسائل دیگری دخیل باشند و بتوانید مضمون خوابها و احساسی را که در بیننده ی خواب هست را درک کنید و خواب را تعبیر کنید. به عبارتی این کد شکنی های خواب نوعی استعداد ذاتی می خواهند که می توان با تمرین آن را بسط داد. علم تعبیر خواب هم بر اساس مطالعات زیاد در این زمینه می تواند به دست آید و هم تا حدودی به توانایی های خدادادی در هر انسان مربوط می شود. گاهی بعضی افراد استعداد خاصی در حل ریاضی دارند، بعضی آشپزهای قابلی هستند یا خیاطان ماهر یا نقاشی های زیبایی می کشند که هر کسی از عهده این کارها در حد و توان آنها بر نمی آید و این جور استعداد ها را استعداد ذاتی می گویند. داشتن درک بالایی از اصول دینی و شناخت احساسات و عواطف آدمی، و نوعی توانایی ذاتی به همراه خوش قلبی و انرژی مثبت در وجود کسانی که قلبا زندگی خود را به عشق خداوند پایه و اساس می ریزند، موجب می شود که آنها توانایی آن را داشته باشند تا معمای خواب را در مغز خود کد بندی کرده و این کدها را با آموزه هایی که بزرگان دینی و امامان ما از قدیم، آموخته اند، باز گشایی کرده و بتوانند مفهوم خواب را درک کنند. همه معبران هم خواب ها را یکسان تعبیر نمی کنند و نباید خواب را به اشخاصی که انرژی منفی زیادی دارند، تعریف کرد چون انرژی افراد منفی باف، تعبیر خواب را منفی خواهد کرد. به هرحال یکی از ارکان اصلی تعبیر خواب، خواست و اجازه خداست که در صورت عدم خواست او، به هیچ وجه این امکان و توانایی در کسی وجود نخواهد داشت حتی با مطالعه منابع.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۵۳
Ali

Ali : سلام.
نمی دونم کجا میتونم در مورد خواب هواپیما که تعبیر فرمودید کامنت بذارم. فقط من در حال حاضر یکی از بی هدف ترین ادم های روی کره زمینم که اونقدر ناامید هستم که مرده و زنده بودنم فرق چندانی نداره. چه برسه به اهداف خیلی بالا و غیر واقعی که در تعبیر خواب فرمودید.

با این توضیح اگه خوابم تعبیر دیگه ای داره بفرمایید.
یک سوال هم دارم. شما تعبیر خواب رو تجربی یاد گرفتید یا اینکه بهتون از طرف ائمه عنایت شده؟

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام مجدد. خوابی که شما دیده اید می تواند بازتاب افکارتان در بیداری باشد چون منزلتان نزدیک فرودگاه است و مرتب هواپیما رد می شود. ولی وقتی چیزی را در خواب بزرگتر از حد واقعی اش می بینید، به غیر واقعی بودن و دور از دسترس بودن اهداف اشاره می کند. ناامیدی شما در زندگی همان دور از دسترس بودن اهداف است چون می دانید که نمی توانید به چیزی برسید که می خواهید از این رو می گویید بی هدف هستید! اگر قطعا می دانستید که به چیزی که می خواهید برسید، می رسید که دیگر ناامید نبودید. تعبیر خواب چیزی نیست که بتوان با صرفا مطالعه از رفرنس هایی که معبران قدیم به جا گذاشته اند، آن را انجام داد چون باید مسائل دیگری دخیل باشند و بتوانید مضمون خوابها و احساسی را که در بیننده ی خواب هست را درک کنید و خواب را تعبیر کنید. به عبارتی این کد شکنی های خواب نوعی استعداد ذاتی می خواهند که می توان با تمرین آن را بسط داد. علم تعبیر خواب هم بر اساس مطالعات زیاد در این زمینه می تواند به دست آید و هم تا حدودی به توانایی های خدادادی در هر انسان مربوط می شود. گاهی بعضی افراد استعداد خاصی در حل ریاضی دارند، بعضی آشپزهای قابلی هستند یا خیاطان ماهر یا نقاشی های زیبایی می کشند که هر کسی از عهده این کارها در حد و توان آنها بر نمی آید و این جور استعداد ها را استعداد ذاتی می گویند. داشتن درک بالایی از اصول دینی و شناخت احساسات و عواطف آدمی، و نوعی توانایی ذاتی به همراه خوش قلبی و انرژی مثبت در وجود کسانی که قلبا زندگی خود را به عشق خداوند پایه و اساس می ریزند، موجب می شود که آنها توانایی آن را داشته باشند تا معمای خواب را در مغز خود کد بندی کرده و این کدها را با آموزه هایی که بزرگان دینی و امامان ما از قدیم، آموخته اند، باز گشایی کرده و بتوانند مفهوم خواب را درک کنند. همه معبران هم خواب ها را یکسان تعبیر نمی کنند و نباید خواب را به اشخاصی که انرژی منفی زیادی دارند، تعریف کرد چون انرژی افراد منفی باف، تعبیر خواب را منفی خواهد کرد. به هرحال یکی از ارکان اصلی تعبیر خواب، خواست و اجازه خداست که در صورت عدم خواست او، به هیچ وجه این امکان و توانایی در کسی وجود نخواهد داشت حتی با مطالعه منابع.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴:۰۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت