کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب هواپیما

دیدن سواربودن در هواپیما یعنی برای رسیدن به هدف خود به موقعیتی بالا تر از دیگران نائل خواهید شد که بودن در این موقعیت خطراتی را برای شما به همراه دارد خصوصا اگر هواپیما دچار مشکل فنی گردد. اگر هواپیما به مقصد برسد از غم رهائی یابد. اگر در هواپیما نشسته بود و از جان و موقعیتش هراسی نداشت به عزت و بزرگی دست یابد.

لیلا برایت می گوید : اگر خواب ببینید که با هواپیمایى در حال پرواز هستید، بیانگر آن است که در کارهاى خود موفق خواهید بود. اگر خواب ببینید که هواپیمایى آتش گرفته و یا در حال سقوط است، نشانه‏ى آن است که دچار ضرر و زیان خواهید شد. دیدن هواپیماى شکارى در خواب، نشانه‏ى مشکلات و گرفتارى است.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
یک هواپیما از زمین بلند می شود : موفقیت در کارها.
یک هواپیما به زمین می نشیند : مراقب بعضی از دوستان باشید.
شما با هواپیما مسافرت می کنید : از پستی و بلندیهای بسیاری باید عبور کنید.
با یک دوست در هواپیما هستید : یک تغییر در زندگی شما رخ خواهد داد.
با شخصی که دوست دارید در هواپیما هستید : از روی بیفکری کاری نکنید.
با اعضاء خانواده در هواپیما هستید : نقشه های خیلی دقیق بکشید مطمئناً موفق می شوید.
شما دچار سانحه هوائی می شوید ولی نمی میرید : منفعتهای مالی در پیش دارید.
شما در یک حادثه هواپیما کشته می شوید : از نظر روحی قدرت و پیشرفت حاصل می کنید.
هواپیمای دیگران به زمین می نشیند : مراقب خیانت یک دوست باشید.
هواپیمای شخص بسیار مهمی به زمین می نشیند :نقشه های شما عملی می شود.

تعبیر خواب خلبان هواپیما
خلبان در خواب، کسی است که برای رسیدن به اهداف بالا و موفقیت های چشمگیر، موقعیت های خطر پذیری را هدایت می کند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

125 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

رعنا

رعنا : درود برشما مهربان خوش قلب. من خواب ديدم در يك كافي شاپ نشستم. سوار اسانسور شدم و ميخواستم برم طبقه سوم به يه كافه ديگه به نام كافه ليپوُ (در واقعيت نميشناسم) درِ اسانسور كه باز شد چيزهاي عجيبي ديدم: در به يك اتاق لوكسِ هتل مانند باز شد، مبل هاي خوشگل وخوشرنگ، ظروف شيك. يه مقدار پلوي زعفروني هم ته مونده يه بشقاب زيبا بود. وارد شدم و نگاه كردم. ناگهان اون اتاق با همون شكل تبديل به يه هواپيماي اختصاصي شد كه تنها مسافرش من بودم و تماما شيشه اي بود. همونجور كه ايستاده بودم سمت چپ رو نگاه ميكردم كارخونه و پالايشگاه و كلا صنعتي بود، حس بدي بهم ميداد. سمت راست اما سراسر پوشيده از درخت و سرسبز. راست رو ترجيح دادم. هواپيما در ارتفاع پايين پرواز ميكرد، چون مقصد نزديك بود؛ اما سرعتش بالا بود و من استرس گرفتم. روزتون لبريز از بركات الهي

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید که زندگی اجتماعی تان را بیشتر پیشرفت دهید و بیشتر با دوستانتان بچرخید و به دور همی های اجتماعی تان اهمیت ببیشتری بدهید. می خواهید دوستی های قوی تر و پربار تر داشته باشید و در همه ی دوران عمرتان و یا در مورد جسم و ذهن و روحتان، احساس آرامش بیشتری داشته باشید و دوستی هایتان را پربار و غنی نگه دارید. به این منظور شما باید سعی کنید که هویت و عادات گذشته ی خودتان را تغییر دهید و یک رعنای تازه بار آورید. باید با آدمهای درست و حسابی و ایده ها و مفاهیم و نگرش های با ارزشتر مواجه شوید و بهترین تلاشتان را انجام دهید تا تاثیر گذار و مثبت باشید. شما قادر خواهید بود که شخصیت خودتان را قوی کنید خودتان را بالا ببرید و بر تمام مشکلاتتان غلبه کنید. شما قادر خواهید بود از تمام خطرات و ناراحتی های زندگی خودتان را مصون و در امان نگه دارید. شما از نظر احساسی تجاربی دارید که می دانید خیلی ها باید سعی کنند روی خودشان کار کنند و خودشان را عوض کنند و اخلاق های بدشان را پالایش کنند و کنار بگذارند و کلا باید سعی کنند که به کسی تبدیل شوند که امروز نیستند!! یعنی خیلی ها از نظر احساسی همانی نیستند که نشان می دهند و الکی از عشق دَم می زنند. اما اگر منطقی فکر کنید و احساسی فکر نکنید، شما با زندگی سراسر موفقیت و خوشبختی روبرو خواهید شد. شما ترجیح می دهید که منبعد عقلانی و منطقی رفتار و فکر کنید و خیلی بلند پروازی نکنید بلکه سعی کنید که در امنیت بیشتری به سر ببرید به جای اینکه رویاپردازیهای خطرناکی برای خودتان داشته باشید. شما خیلی زود به هدفتان خواهید رسید و انشالله خبرهای خوشی خواهید آورد. همینطور برای شما عزیزم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰:۵۹
nasim

nasim : سلام خانوم هراتی عزیز من خواب دیدم با مادرم سواره هواپیما شدم که بریم مشهد اولش تو دلم ترس بود کمی بعدش گفتم نه خلبانش وارده . و خیلی سریع رسیدیم مشهد(انگار پرواز کرد درجا نشست) هواپیما موقعه نشستن خیلی سرعت داشت خیلیا ترسیده بودن اما من گفتم نگران نباشین چیزیمون نمیشه با اون که شب بود و خیلی سریع رسیدیم از هواپیما پیاده شدیم انگار روز بود و همه جاا پر از نورخاصی بود هنگام پیاده شدن منو مادرم حس میکردم یه فرش قرمز کم داره

پاسخ
لینک۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۶:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان در اوج سختی هایتان متوسل به امام رضا ع خواهید شد و مطمئن هستید که خیلی زود مشکلاتتان تمام می شود و به حاجاتتان می رسید و همین هم خواهد شد. تا شما امام رضا ع را صدا کنید انگار مثل این است که به زیارت او رفته اید و او صدای شما را درجا می شنود و حالات شما را درک می کند. امید و نور و برکت به زندگی تان راه می یابد و شما به شور و نشاط و خوشبختی خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۲۸
Fatemeh

Fatemeh : با سلام
من صبح خواب دیدم بلیط هواپیما برای روز بعد به تهران دارم شب خسته بودم خوابیدم صبح بیدار شدم و متوجه شدم که از پرواز جاموندم زنگ زدم به فرودگاه با خلبان حرف زدم و تا پرواز پانزده دقیقه مونده بود و گفت نمی رسی .صد و نوزده هزار تومان هم پول بلیط داده بودم. پدرم وقتی فهمید جاموندم سرش رو با تاسف تکان داد . در خواب با خودم می گفتم چرا من شب چمدانم را نبستم برای مسافرت و آماده نبودم و می گفتم تقصیر خواهرم است از بس که بهانه می گرفت و منو ناراحت کرد که مسافرت نرو حتی یادم نموند چمدان برای سفر ببندم و کلی ناراحت شدم که جاموندم از پرواز . به مادرم گفتم مهم نیست دوباره بلیط می خرم من باید برم تهران .هزینه می کنم و می رم . ممنون میشم از تعبیر خوابتون . سلامت باشید.

پاسخ
لینک۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواستید که در زندگی تان به سرعت پیشرفت کنید و تمام سختی ها و موانعی که برای رسیدن به موفقیت، در سر راهتان وجود داشته را کنار بگذارید. شما می خواستید که استقلال داشته باشید و بر کشمکش های شخصی تان غلبه کنید و می خواستید که پای حرف و عمل خودتان بایستید. شما در پذیرش کمک از جانب دیگران یک دندگی و تردید از خودتان نشان داده اید چون می دانستید که صد درصد موفق خواهید بود ولی به خاطر یک سری مسائل احساسی، شما فکر می کنید که گیر کرده اید و نمی دانید که چه کار باید بکنید. تجربه ی کافی هم ندارید. ولی مصمم هستید که دوباره از اول برای رسیدن به خواسته هایتان اقدام کنید و تمام شرایط سخت زندگی تان را حل و فصل کنید تا مشکلاتتان به زودی ناپدید شوند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۰۸
مهربانو

مهربانو : با سلام. امروز صبح ۲۸ صفر خواب دیدم دارم با مسافران وارد هواپیما می شوم. مسافران راجع به سفر قبلیشون صحبت می کردن که چقدر بهشون خوش گذشته بود. اکثر مسافران خانم بودند و کاملا غریبه. یه برگ کوچک سفید که توش چیزی نوشته شده بود به عنوان بلیط نشون دادم و رفتم ردیف دوم سمت راست روی صندلی نشستم. هواپیما هنوز حرکت نکرده بود و خلبان خانم پشت فرمان منتظر حرکت بود.به کیف یکی از خانمها که نگاه کردم دیدم پر از پاسپورت به رنگ سفیده. یادم افتاد که من بدون پاسپورت سوار شدم. به دختری که پشت من نشسته بود نگاه کردم بعد از روی دستش و رنگ ناخنهاش فهمیدم که اونها ارواح طیبه هستند که دارن میرن زیارت. وقتی به دستش نگاه کردم دستش رو قایم کرد ولی بهش گفتم من متوجه شدم که شما ارواح طیبه هستید او فقط نگاه کرد و جوابی نداد بعد به دستهای خودم نگاه کردم بسیار زیبا و سفید و ظریف که معلوم بود من زندم و خون تو دستم جریان داره. افراد هواپیما معلوم بود از کشورهایی مختلف بودند شاید مثل هند ولی با حجاب کامل. یه ماشین با دوتا آقا اومد رو باند فرودگاه و کنار هواپیما ایستاد و به مسئول کاروان گفت که یکی از ۱۴ معصوم. فکر کنم پیامبر ص را می گفتند میاد دیدن یکی از مسافران این هواپیما. به خودم گفتم نکنه اون یکی من باشم؟! در این حال پاشدم و به مسئول کاروان گفتم که من پاسپورت ندارم و می خوام پیاده بشم. اون آقا گفتند نگران نباش یکی از پاسپورتها رو بهت میدیم که بندازی گردنت. فقط باید مشخصات اون فرد رو بلد باشی که اگه ازت پرسیدن مشکلی پیش نیاد. از خواب بیدار شدم. با تشکر

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به درک بسیار بالا و اوج موفقیت خواهید رسید و بر مشکلات و سختی های زندگی تان غلبه خواهید کرد. عبادات شما مورد قبول حق تعالی قرار گرفته و نامه ی اعمال شما پاک است و امروز که وفات پیامبر اکرم است شما توانسته اید شفاعت او را بخرید و باید سعی کنید که در زندگی تان به عقاید و زندگی رسول خدا شناخت کافی پیدا کنید و او را الگوی زندگی تان قرار دهید. عمر شما به دنیاست و شما بعد از 120 سال حیات در زندگی تان از بهشتیان خواهید بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۳۹
Ghoncheh

Ghoncheh : سلام
من دم صبح خواب ديدم باكسي سوار هواپيما بوديم بلند شدهواپيما و يك دفعه ديدم خلبان خيلي نزديك كوه بزرگ شد و از كنارش پيچيد و دور زد البته من ترسيده بودم و فكر مي كردم به كوه مي خوريم ولي خلبان ريلكس بود و مي كفت اتفافي نمي افتد وحواسم هست و با ارامش و خونسرد حرف مي زد با كمك خلبان و ديدم كه برعكس شديم يعني پاهامون بالا بود سرمون پايين حركت مي كرد و مي رفت و ترسيده بودم

پاسخ
لینک۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شرایط شما کاملا وارونه نسبت به امروز خواهد شد. شما به اوج موفقیت می رسید و بر همه ی مشکلاتتان غلبه می کنید. بلند پرواز و جاه طلبانه به اهدافتان می رسید و خیالتان راحت خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۱۷
Mohsen

Mohsen : با درود فراوان خدمت شما خانم هراتی عزیز
وقتتون بخیر با عرض معذرت این خوابو نتونستم موردشو پیدا کنم برای همین تو این قسمت بلزگو کردم، دم دمای صبح خواب دیدم تو یه محیطی هستیم که یه بنده خدایی که نمیشناختمشون یه عالمه بالن داشتن هوا میکردن که انگار تازه اختراع کرده بودن خیلی بالن رو هوا بود به رنگ نارنجی و کلی ادم داشتن نگاه میکردن که من پیش خودم فکر کردم برای امتخان یه اختراع یا تست بالن یدونه هم کافی بود برای چی این همه بالن ساخته که امتحان کنه دیگه داشتم به بالنها تو اسمون نگاه میکردم که خیلی زیاد بودن
با تشکر

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما از اینکه بخواهید دنبال عشق خودتان باشید و آن را پیدا کنید ناامید می شوید و احساس می کنید که رفتارهای دوستانه، متواضع، سخاوتمند، سرزنده و طبیعتی برون گرا و اجتماعی شما کارساز نبوده است. به این فکر می کنید که اگر فقط با داشتن یکی از این خصلت ها ، نتوانستید در رسیدن به عشقتان موفق باشید، باید درک کنید که جاپای قرص و محکمی در رابطه تان ندارید و این رابطه به جایی نمی رسد وای به حال اینکه این همه خصلت های مثبت در وجودتان باشد و به او نرسید!! از نظر شما دل بستن به چیزی که قبلا آزموده شده و نشان داده که رابطه ی موفقیت آمیزی هم نمی تواند باشد، خطاست. همینطور ممکن است احساس کنید که کسی که دوستش دارید یا خود شما متکبر شده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴:۰۱
Emirhossien

Emirhossien : با عرض سلام و ادب خدمت شما
خواب دیدم که ؛ به همراه پدر و مادر و خواهر و دامادمون به فرودگاه رفتیم که سوار هواپیما بشیم که فک کنم مقصدمونم مشهد بود...بعد از فرا رسیدن زمان سوار شدن ، ما سوار هواپیما شدیم و پروازمون شروع شد...
مدت زیادی از پرواز نگذشته بود که من متوجه ی علائم هشدار روی مانیتور هواپیما شدم که انگار هواپیما در حال سقوطه....اول به خودم دلخوشی دادم که چیزی نیست...توی همین حین کمک خلبان داشت با سیستم ور میرفت که درست بشه...بعد از چند لحظه من دیدم چشمای کمک خلبان که خانم بودن اشک بار شده و داره میگه تا چند لحظه دیگه توی اقیانوس سقوط میکنیم و میریم ته آب... شاید کسی هم جنازه هامونو پیدا نکنه...
در ادامه هم گفتش ؛ بخاطر اکسیژن توی کابین هواپیما شاید چند دقیقه دووم بیاریم و بعدش به دلیل نبود اکسیژن میمیریم...منم توی این فکر بودم که دیگه راستی راستی همینجا همه چی تموم میشه و میمیریم!؟
و کم کم احساس میکردم نفس دارم کم میارم و داشتم سعی میکردم آروم نفس بکشم تا لااقل چند ثانیه دیر تر بمیرم...
در ضمن؛ خبری از ترکیدن و آتیش گرفتن و تیکه تیکه شدن هم نبود فقط توی مانیتور که هشدار میداد داشتم سقوط و حرکات نامعمول هواپیمارو میدیدم...

ممنون میشم راهنمایی کنید...با تشکر...

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۱:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما همگی می خواهید به حوائج و خواسته هایتان برسید و متوسل به امام رضا ع می شوید. شما قادر خواهید بود موانع و مشکلات زندگی تان را پشت سر بگذارید و جاه طلبانه و بلند پروازانه به اهدافتان برسید. ولی باید سعی کنید که اهداف دور از دسترس و غیر واقعی برای خودتان در نظر نگیرید چون در غیر اینصورت خواسته هایتان براورده نخواهد شد. انتظارات دور از عقل و غیر معقول برای خودتان نداشته باشید. شما فکر می کنید که هرگز به آرزوهایتان نخواهید رسید. منظور از این خوابتان این است که باید سعی کنید منطق و عقلانیت در خواسته هایتان داشته باشید. مثلا اگر فکر کنید که یا امام رضا فلانی را عاشق من کن، این یک خواسته غیر عقلانی و غیر معقول است چون هر انسانی مختار است که آزادانه بر طبق قانون خداوند در زمین زندگی کند و راه زندگی اش را انتخاب کند. شما نمی توانید با اختیار خودتان عاشق کسی شوید و با جبر و زور الهی کسی دیگر را وادار کنید که عاشق شما شود! قانون خداوند برای همه یکسان است و آن شخص هم آزادی و انتخاب خودش را دارد که شما را انتخاب کند یا نکند. یا نمی توانید آرزو کنید که یا امام رضا فردا صبح یک درخت با میوه ی الماس از حیات ما سر دراورد. عقلانیت باید پشت آرزوهایتان باشد وگرنه با نذر و نیاز هزار ساله هم به خواسته هایتان نخواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷:۲۷
سارا

سارا : سلام وعرض ادب
خواب دیدم تو یه هواپیمادر حال پرواز هستم که انگار به خارج از کشور می رفتیم انگارمادرو خواهرام هم بودن بعددیدم مادرم به همراه خلبان از هواپیمای در حال پرواز بیرون رفتن انگار رو سقف هواپیما بودن که دیدم هواپیما دچار سانحه شدوبه طرف یه رودخونه مواج که بین کوههابود رفت وداخل رودخونه افتاد وبدنه هواپیما قر شده بود ورنگش طوسی بود من با نگرانی دنبال خانوادم می گشتم که انگار خواهرام امده بودن بیرون
رودخونه کم عمق بود ومسافرا به راحتی بیرون میومدن بعد دیدم پدر خدابیامرزم امد بیرون هواپیما(البته اصلا قیافش شبیه بابام نبود ) با خودم گفتم همه هستن به جز مامان با نگرانی وبا صدای بلند مادرم و صدا می کردم مادرم در واقعیت کمر وپاهاش مشکل داره ونمیتونه درست راه بیادوتو خواب نگران این بودم بعد دیدم تو یه اتاق کوچک هستم ومامانم با کمک به دیوار وبا کمر و قامت راست داره راه میاد

پاسخ
لینک۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما می خواهید به موانع و مشکلات زندگی تان غلبه کنید و ممکن است در بعضی زمینه ها احساس کنید که زندگی شما رو به هرج و مرج می رود. مادر شما سعی می کند که کنترل زندگی تان را به دست بگیرد و به جاه طلبی های بالایی که دارید برسد ولی او قادر نیست به خوبی زندگی تان را کنترل کند و نقشه های شما با مشکل و شکست مواجه خواهد شد. شما قادر نخواهید بود بر چالشهای بزرگی که دارید غلبه کنید و تحت تاثیر مسائل موجود، احساساتی خواهید شد و فکرتان ناراحت می شود. ممکن است اهداف غیر واقعی و دور از دسترسی برای خودتان تعیین کرده باشید و یا اعتماد به نفس کافی برای رسیدن به خواسته هایتان نداشته باشید. روح پدرتان شاد. مشکل بزرگی برای شما به وجود نخواهد آمد و دعای خیر پدرتان پشت سر شماست و به زندگی شما کاملا آگاه است. به خاطر همین دعاهای خیر پدرتان، مادرتان قادر خواهد بود که دوباره استقلال خودش را به دست بگیرد و برای رسیدن به اهدافی که دارید مجددا روی پای خودش بایستد و تلاش کند تا زندگی تان را با موفقیت به پیش ببرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱:۴۵
Seyamak

Seyamak : سلام. در خوابم داخل هواپیما و در صندلی انتها نشسته و منتظر دخترم بودم . در این بین با شخصی در خصوص نحوه فروش بلیط هواپیما صحبت می کردم که دخترم آمد و هواپیما شروع به حرکت برای پرواز کرد.

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۷:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما بر موانع و مشکلات زندگی تان غلبه خواهید کرد و اهداف بالایی برای خودتان در نظر دارید . به تصمیمات و دستاوردهایتان اعتماد دارید و دخترتان هم شخصیت موفقی خواهد داشت. شما در مورد مسیر زندگی تان تصمیمی گرفته اید و هزینه ی رسیدن به هدفتان را هم پرداخت کرده اید و حالا شروعی تازه خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۳۱
آرام

آرام : سلام خسته نباشید.خانم مهربان.

پاسخ
لینک۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید به مشکلاتتان غلبه کنید و اهداف بالایی برای خودتان در نظر گرفته اید. تصمیم دارید از خدای بزرگ طلب حمایت و یاری کنید و همسر شما از شما ایمانی قویتر دارد و دعایش بیشتر از شما امکان استجابت دارد. شما گناهانی کرده اید که همسرتان نکرده و به خاطر این روحیه ی پاک تر او، از او می خواهید که شما و برادرتان و بچه هایتان را دعا کند. باید در واقعیت اینکار را بکنید و از همسرتان بخواهید که به درگاه خداوند برایتان دعا کند تا انشالله دعایتان مستجاب شود. رضایت همسرتان از شما باعث خوشنودی خداوند خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۱۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت