کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب پنهان کردن، پنهان شدن، مخفی کردن

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ پنهان شدن نماد موضوعات زیر عنوان شده است: پنهان شدن: فرار از احساسات، اجتناب از آگاهی یافتن درباره چیزی که نمی‌خواهیم آن را می‌بینیم؛ در حالت ایمنی به سر بردن، پنهان کردن احساس واقعی‌مان یا میل جسمی‌مان نسبت به کسی، ندانستن.

تعبیر خواب پنهان کردن یک جسد یا شی
رو به رو نشدن با دشواری‌های مربوط به فردی که جسدش را در رویا پنهان می‌کردید یا آن شی.

تعبیر خواب مخفی شدن (پنهان شدن)
معبرین غربی گویند: دیدن رویاهایی در مورد مخفی شدن و پنهان شدن نشانه این است که بیننده خواب در درون خود از رازهایی محافظت کرده و آن‌ها را بروز نمی‌دهد. این گونه خواب‌ها می‌تواند علائمی از ترس روبرو شدن با مشکلات و مسائل پیش رو باشد. اگر چه که بایستی بیننده خواب این موضوعات را بیان کرده و قبل از اینکه دیگران به رازهای وی پی ببرد خود آن‌ها را اعتراف کند.

لوک اویتنهاو می‌گوید:
پنهان شدن: تشویش
پنهان کردن چیزی: نیات بد

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید که خود را پنهان می‌کنید، بیانگر آشفتگی روحی شما است. اگر دختری در خواب چیزی را پنهان کند، یعنی مورد اتهام دیگران قرار می‌گیرد.

تعبیر خواب پنهان شدن از دست دیگران (پلیس)
معبرین غربی گویند: دیدن مخفی شدن از دست دیگران (پلیس، والدین و...) بیانگر احساس مقصر بودن در زندگی واقعی بیننده خواب است.

تعبیر خواب مخفی شدن دیگران
معبرین غربی گویند: اگر دیگران را در حال مخفی شدن مشاهده کردیده به این معنی است که شما به دنبال پیدا کردن احساس امنیت و حفاظت برای خود هستید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

7 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

کیمیا

کیمیا : سلام وقت بخیر ،من دیشب خواب دیدم هرچی به دوست پسرم زنگ میزنم جواب نمیده تا اینکه دیدم همسایه شونم توی یه نایلون مشکی براشون چیزی آورده و گفتم درشونو بزنین بیان بگیرن من میدم بهشون، به هوای همسایه اومد دم در و از بغل در منو دید غافلگیر شد و انگار یه پلیور میخواست بده به همسایه و همه در رو وانکرده بود و از بغل که دید منم درو با هول بست، از پنجره دیدم که با مامانش توی اتاق روبروی هم روی یه میز نشستن و همو با تبسم نگاه میکنن مامانش توی خواب جوانتر و صورتش تپل تر بود درحالیکه در اصل لاغره و پیر، با خودم گفتم پس راست میگفت پیش مامانم هستم و من الکی شک کردم(در بیداری دیشب چهار ساعت تلفنشو جواب نداد و بعد چهار ساعت پیام داد که مامان پیشمه و زنگ نزن، منم حس کردم شب خونه دوست دختریه) بعد دیدم خونه مون هستم و مامانم هم زنده است و با یه خانمی صحبت میکرد و بعد اون خانم با من از هیجاناتش میگفت و نمیدونست من دوست دختر امیرم و میگفت صبح من دیرم شد و رفتم و امیر تنهایی صبحانه خورد ، پرسیدم مگه شب خونه شما بود با خوشحالی گفت اره، گفتم خیلی وقته باهمین؟ گفت یه هفته است خونه ما میمونه و دفتر کارشم از بیمه پارسیان به بیمه پاسارگاد تغییر داده، گفتم چرا؟ گفت اون پول بیشتری براش داشت و اینجور تصمیم گرفتیم،با خودم گفتم پس باهم شریکن مه نمیذاره من برم محل کارش ، دختره گفت بیست سالی میشه که دوستیم و پرسیدم حتی وقتی ازدواج کرد باهم بودین؟ گفت اره اون موقع هم باهم بودیم ولی مراعات میکردیم و سکس نداشتیم و میرفتیم کافی شاپ، یه دختر لاغر و نحیف و عینکی و قیافه اش هم زیاد خوشگل نبود و شبیه سوسن پرور بازیگر بود، بعد دیدم حیاط خونه مون ناراحتم، امیر دوست پسرم اومد پیشم، گفتم من خیلی چیزا فهمیدم و باید حرف بزنیم، گفت مشکلی نیست و دستمو گرفت و گفت تصمیم گرفتم دیگه باهات صادق باشم درحالیکه فکر میکردم مثل همیشه بگه بعدا صحبت میکنیم و بپیچونه، رفتیم که بهش همه چیزو بگم دیگه یادم نیست گفتم یا نه؟ بقیه خواب یادم نمیاد

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواب شما ساخته و پرداخته ی ذهن شماست به خاطر اینکه او جواب تلفن شما را نمی دهد. ولی در ضمن او و مادرش رفتار شما را قضاوت کرده و کارهایتان را ارزیابی می کنند و مادر او از اینکه دوست پسرتان به شما بی محلی کند احساس خوشحالی می کند و این کار او از روی کم عقلی اش است. دوست پسر شما دنبال کسب درامد است و می خواهد ثروت بیشتری به دست بیاورد. هر قدر شما بیشتر به دوست پسرتان اصرار کنید که با او صحبت کنید، کمتر در دل او جا باز خواهید کرد. به او بی محلی کنید اگر دوستتان داشت خودش می اید و اگر نداشت امروز برود بهتر است از فردا. حتی مادر شما هم ( روحش شاد) به خاطر این بی تابی های شما غصه می خورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۵۹
Sara

Sara : سلام وقت بخیر.من بین ۸تا ۱۰ صبح خواب دیدم که دوست پسرم اومده خونمون و توی ساعتی بود که برادرم باید سر کار میبود و مامانمم یه شهر دیگه بود.تو اتاق من داشتیم باهم حرف میزدیم که متوجه شدم برادرم توی اتاقشه واسه همین دوس پسرم‌ رو توی کمد لباسیم قایم کردم!اولش با کلی ترس رفتم کفششو از دم در برداشتم بردم دادم دستش بعدش برادرم دنبال یه سری چیز میگشت اومد تو اتاقم و من همش سعی میکردم نره سمت کمد لباسی و هرچی میخواس رو سریع میدادم بهش که زودتر بره تا اینکه رفت تو‌ اتاقشو درو بست ، دوست پسرمم سریع از کمد اومد بیرون که از خونه خارج شه داشتم بهش میگفتم وقتی از خونه رفتی بیرون کفشتو بپوش ،که یه نفر زنگ خونه رو زد، مامانم بود و باز دوست پسرم مجبور شد بره توی کمد قایم شه!مامانم که اومد عصبی بودم یه ذره باهم بحثمون شد(موضوع خاصی نبود فقط انگار چون استرس داشتم و ترسیده بودم حرف عادیمون به بحث کشیده شد) و از خواب بیدار شدم.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما موضوع دوست پسرتان را می خواهید از برادر و مادرتان مخفی کنید و او را به صورت راز برای خودتان نگه داشته اید. او به شما فکر می کند ولی شما ترجیح می دهید در شرایط حاضر هیچ اقدامی از جانب او صورت نگیرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶:۲۱
روژان

روژان : سلام وقتتون بخیر. من حدود ساعت 1 ظهر خوابی ارسال کردم گویا ارسال نشده. خواب دیدم آقایی ک بهش علاقه دارم خونه ماست کنارمه (ما در حال حاضر ارتباطی نداریم خونه ی توی خوابم شکل خونه قدیمیمون بود)بعد یکی از اقوام ک رابطه کاری با ایشون دارن گفتن ک از زنم خسته شدم میخوام طلاقش بدم من گفتم وا این چه کاریه سه تا دختر داری(در واقعیت با خانومشون مشکل دارن ولی من ب موضوعشون فکر نکرده بودم)بعد میخواستم با آقایی ک دوستش دارم حرف بزنم رفتم خواهرم گفت بین دوتا یخچال تو آشپزخونه نشسته میگه میخوام فکر کنم بعد ک رفتم اونجا نبود و هرجا رو گشتم پیداش نکردم. البته دیشب من خیلی نگران آینده این موصوع بودم نمیدونم خوابم از سر نگرانی بوده یا نه

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی که دوستش دارید بین 2 شخصیت سرد و احساسات سردی که امروز با آن مواجه است نشسته و دارد فکر می کند که چه کار کند و برای شما دستیابی احساسی در زمان حال، با او ممکن است. هر چند که شما به عقاید قدیمتان هنوز وابسته هستید و اهداف و روحیاتتان عوض نشده. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۲۹
روژان

روژان : متوجه نشدم یعنی چی شخصیت سرد و احساسات سرد؟ منظورتون این هست ک اون نسبت ب من بی احساس هست؟

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : همانطور که گفته اید در حال حاضر ارتباطی ندارید و این یعنی سردی روابط خصوصا که بین 2 یخچال نشسته.

پاسخ
لینک۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷:۳۸
aroshash

aroshash : سلام خسته نباشید
من خواب دیدم عشقمو ک ازم دوره ولی باهم در ارتباطیمو چند بار همو دیدیمو در شهر خودمون دیدم و باهم بیرون رفتیم اما پدرم منو میبینه ولی متوجه کار خطای من نمیشه چون عشقم خودشو پنهان میکنه اما قبل از این ماجرا ها برادرم میفهمه که باهم در ارتباطیم
ممکنه تعبیری نداشته باشه اما من به شدت به خواب اعتقاد دارم و میترسم به همین دلیل مزاحمتون شدم آیا تعبیری داره؟

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۸:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عشق شما به شما و شرایطی که دارید فکر می کند و روابطتان بیشتر خواهد شد. ممکن است برادر شما از افکار و رفتار شما با خبر شود. اما پدرتان متوجه چیزی نمی شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷:۴۸
bani

bani : سلام من خواب دیدم که شخصی داشت یک کاری رو انجام میداد با خانوادش مثل رفتن به مهمانی بود ولی اون شخص خودش رو از من مخفی میکرد ولی من تاحدودی میدیدمش مثل جشن عروسی یا خواستگاری بود ولی یکهو دعوا شد خانواده اون شخص درگیرشده بودند البته به صورت لفظی،اون فرد خودش رو از من مخفی میکرد ولی مادر اون فرد اومد وبرای من ماجرارو تعریف کرد،ممنون میشم تعبیرش رو بدونم

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او نمی خواهد شما از کارش سر درآورید. دوستان جدیدی پیدا کرده و روابط مثبتی با دیگران ساخته. دعوا در خواب شما به دوستی و حل کشمکش ها و احساسات معنی می دهد. احتمالا بعدا شما از این موضوع با خبر خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶:۴۳
maryam

maryam : سلام عزیزم روزتون بخیر
من خواب دیدم چند تا خانم اومدن خونم که پنهان بشن بعد من هرچی بنجره هارو میبندم پرده هارو میکشم میبینم ی پنجره دیگه بازه هر کاری میکردم پنجرها بسته نمیشد

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دنیا به شما رو می آورد و ثروتمند می شوید و هر قدر سعی کنید که از دیگران مخفی بماند نمی شود. خبرش به همه می رسد! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۴۹
پرهام

پرهام : سلام.خواهرم خواب دیده که رفته خونه خواهر شوهرش ومیبینه که اوقسمتی از خونشو پنهان میکنه بعد که خواهرم میره دراون قسمت میبینه آشپزخانه است که بادیگران شریکه.خواهرم به خواهرشوهرش میگه آشپزخانه ات شریکیه ؟! الان که هوا گرمه وتابستانه راحتی بعد که هوا سردشد میخوای چکارکنی؟سختته.

پاسخ
لینک۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شوهر خواهرتان به دیگران کمک می کند و از آنان مراقبت می کند. خواهرتان می گوید الان وضعت خوب است بعد که سختی و بی پولیها بیشتر شد و گرانی شد چه کار می کنی؟

پاسخ
لینک۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰:۳۱

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت