کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب چادر زدن

اگر در خواب ببینید که برایتان خیمه ای بر پا کرده اند، حمایت کسی باعث خواهد شد تا با اتکا بر او، به پیشرفت خود در کارها و یا خوش بختی تان امیدوار شوید. اگر خودتان نظامی باشید، ارتقاء مقام خواهید یافت و اگر تاجر یا کاسب باشید، به منفعت مالی خواهید رسید. اگر بزرگی خواب ببیند برایش خیمه ای به پا کرده اند، درجه بزرگی او افزون تر می شود.

بر پا کردن خیمه سیاه، وارد شدن به غم و اندوه است. کهنه گی و یا پاره گی خیمه، نشانه رسیدن آسیب و زیان مالی است. اگر ببینید که خیمه می زنید کاری را بنیاد می نهید و اگر خیمه ای را جمع می کنید به کاری پایان می دهید. اگر خیمه های زیادی دیدید با عده ای اشخاص بزرگ آشنا می شوید.

دوزنده خیمه مردی است مدبر و کاردان که کارهای خراب را صورت می بخشد و امور گسیخته را پیوند می دهد. دیدن خیمه بزرگ درخواب و نشستن در آن، کسب مال و متاع دنیوی است و اگر سفید رنگ باشد، خیمه نشین روزگاری نیکو دارد. اگر خواب ببینید در خیمه کسی دیگر نشسته اید، از او به شما بهره مالی می رسد. نشستن در خیمه سرخ، به لهو و لعب و عیاشی پرداختن است. خیمه سبز تعبیرش کوشا بودن در امور دینی است و خیمه کبود رنگ دلیل بر رسیدن اندوه و مصیبت است؛ چه آن خیمه مال خودتان باشد و چه متعلق به دیگری.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن سراپرده درخواب بر پنج وجه است:
  1. سلطنت،
  2. ریاست،
  3. ولایت،
  4. مهتری،
  5. سرهنگی.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که سراپرده زده بود و دانست که سراپرده ملک او است، دلیل که بزرگی و منزلت یابد و باشد که مهتر لشگر شود. اگر ببیند سراپرده پادشاه بود، دلیل که از پادشاه حرمت و جاه یابد، زیرا که سراپرده نشست گاه پادشاه است.
اگر ببیند که سراپرده متعلق به پادشاه است و بیفتاد، دلیل که ملک او را زوال است. اگر ببیند سراپرده پادشاه بسوخت، دلیل که پادشاه از دنیا رحلت کند. اگر ببیند پادشاه از سراپرده بیرون آوردند، دلیل هلاکت است. اگر ببیند که سراپرده پادشاه بگرفت و بر هوا برد، دلیل که پادشاه بزرگ در آن دیار آید و ملک از وی بستاند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

7 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

عبد خدا : سلام تشکر از راهنمایی های شما در تعبیر خواب ها
بنده دیشب خواب دیدم که قرار است به کربلا برم و خوش حال و خرم بودم اما یک دفعه بهم خبر دادند که سفر کربلا یک شوخی بوده و سفری در کار نیست در همان خواب نیز دیدم در یک خیمه سفید رنگ خواب هستم که یک دفعه چادر روی سر من و بقیه ای که در چادرند افتاد

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر از همراهی شما. شما برای کسی کار می کنید که خیال می کنید شخصی صالح و درستکار است و تمام اهداف او را مقدس می شمارید. اما او فقط شما را بازیچه خود کرده است و نه تنها ایمان ندارد بلکه فقط برای کسب ثروت و مال دنیایی شما را گول زده. بنابر این به اسم قربت به امام حسین ع شروع می کند ولی اصلا امام حسین ع از او راضی نیست... و او را نطلبیده و شما نیز که اطاعت او را می کنید باید بدانید که او در درگاه حق محترم نیست و با استقبال امام حسین مواجه نخواهد شد. مضافا به اینکه سراپرده حمایتی پاکی که شما فکر می کنید بر سر شما و دیگر کسانی که از او حرف شنوایی دارند، انداخته است، در اساس سست و بی اساس است... و او کسر مقام و شان خواهد یافت.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳:۳۳

ماری موری : سلام شب و روزتون شاد. من خواب دیدم داخل یه چادر نشستم که باد اونو بلند میکنه و بجایی دیگه میبره نه با فاصله دور و من سعی در محکم کردن چادر درجای جدید دارم اشخاص دیگه هم میبینم که کمکم میکنن و مادر و خواهرم رو هم میبینم. بعد میبینم دوتا چادر دیگه هم کنار چادر من هست. کمی اونطرف تر منظره فوق العاده زیبایی از طبیعت و گل های زیبا هم وجودداره. ممنون میشم مثل تعابیر زیبای دوستان خواب من رو هم تعبیر کنید.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام به خیر و شادی. شما در موقعیتی قرار دارید که منزلت و شان شما زیاد است ولی ناخواسته مجبور به تحول می گردید و در شرایط بهتری قرار می گیرید. دیگران از شما حمایت می کنند و زندگی شما سرشار از سلامتی و شور و نشاط و عشق خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۱:۱۰

زهرا : خواب خيمه امام حسين (ع) را ديدم كه شربت ميدن،البته از تخم شربت متوجه شدم، با پسر شوهرم بودم ، به أو گفتم بريم شربت نذري بخوريم ولي انگار كه خجالت بكشه يه دفعه غيب شد ،

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما حاجت روا خواهید شد ولی حاجت شما و پسر شوهرتان یکی نیست.

پاسخ
لینک۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷:۵۸

مهناز : سلام واقعا ممنون از سایتتوت فدای دستتون
شرمنده من خواب دیدم در بیابانی مردی که اورا بسیار دوست دارم وعاشقش هستم پشت سر هم خیمه کوچک و بزرگ نصب میکند و خانواده ام زیر انها میروند و لی من از این خیمه به جایی دیگر میروم ولی او بخاطر من مدام خیمه نصب میکند (منظورم از خیمه چادر صحرایی است )

پاسخ
لینک۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام دوست عزیز. تشکر از محبت و همراهیتون. کسی که شما عاشقش هستید از شما و خانواده تان حمایت مالی می کند ولی شما مرتب دنبال ارتقای مقام و ثروت بیشتر و بیشتر هستید و تقاضاها و مطالبه های بیشتری از او دارید.

پاسخ
لینک۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳:۰۰

فريبا : خواب دیدم تو خیمه های عشایری هستیم ک تو یکی از خیمه کلی گل هست منم میرم ی گل درس میکنم میبرم دست شوهرم میدم
میشه تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شوهر شما از شما حمایت کرده و با اتکا به او در زندگی موفق می شوید و بزرگی و منزلت می یابید. شما هم در عوض به او ابراز عشق و محبت می کنید.

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳:۲۹

محبوبه : سلام خواب دیدم من و پدر و برادرم خیمه خیلی بزرگی به پا میکنیم که بخ سقفش به هم نرسیده و اسمان پیداست تعبیرش چیه ممنون میش

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و خانواده تان بزرگی و منزلت پیدا خواهید کرد و عظمت این بزرگی تا سقف آسمان بالا خواهد رفت. اینکه سقف خیمه به هم نرسیده و آسمان پیداست یعنی منزلت و بزرگی در اندازه ای که حدی ندارد.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳:۳۳

نیل : خواب دیدم کسی را که دوست دارم زیر خیمه یا همون چادر نماز میخواند و همه جا برف است و من از دور نگاهش میکنم در ضمنروغن دنبه را هم در خواب دیدم که روغن دنبه را آب میکنم و در یک قوطی میاندازم لطفا تعبیرش را بگویید.. خصوصی..ممنون

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۶:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : کسی با شما در کاری شریک و همفکر است. در موفقیت و ایمنی و عزت و جاه حاصل از این کار او با شما شریک است و به ثروت خواهید رسید. شما رفتار او را همیشه با دقت بررسی می کنید. آب کردن روغن دنبه رسیدن به ثروت و جمع کردن ثروت است.

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹:۰۹

نیل : از شما واقعا سپاسگذارم برای تعبی کردن خواب من ممنونم ک خیلی خوشحالم از اینکه سایت زیبای شما را پیدا کردم

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲:۴۵

نیل : من همیشه یعنی اکثر اوقات خواب میبینم که مواظب یک بچه ای کوچک هستم که او بچه ای من نیست همش زندگی او را در خطر میبینم اما در خوابهایم همش از بچه ای که نمیدانم مال کی است مواظبت میکنم لطفا این خوابم را تعبیر کنید..سپاسگذارم از لطف شما

پاسخ
لینک۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام دوست خوبم. تشکر از محبت شما. خوشحالم که توانستم به شما کمک کنم. از شما تقاضا دارم، هر خوابی که می بینید، فقط در صفحه مربوط به همان خواب، مطلب خود را بنویسید تا پاسخ داده شود. خواب بچه را در صفحه تعبیر خواب کودک بنویسید تا پاسخ داده شود. این خواب ربطی به چادر ندارد. تشکر.

پاسخ
لینک۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰:۳۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت