کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب چینی آلات

اگر کسی در خواب دید که چینی آلات زیبا و قشنگی دارد، دلیل بر این است که همسری زیبا نصیب او می شود و اگر همسر دارد، همسر وی با او خوش رفتار خواهد بود. اگر کسی ببیند که به دست خودش به هر میزان از چینی آلاتش صدمه دید و یا شکست، در تعبیر به خلق و خوی همسرش ارتباط پیدا می کند که در رفتار وی حرکات غیر معقول مشاهده می گردد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

5 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

معصومه احمدی 2

معصومه احمدی 2 : سلام خانم هراتی عزیز.. خاله من خواب دیده اومده خونه مامانم و میبینه که مامانم یه عالمه ظروف چینی زیبای جدید توی خونه داره و داره اینا رو مرتب می کنه..تعبیرشو لطف می کنید.. ممنون

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما بهترین تلاش و سعی خودش را می کند که تاثیر خوبی روی یک موقعیت بگذارد. موقعیت ظریف و حساسی هست که مادرتان سعی می کند که کارهای او در این موقعیت ظریف و حساس به خوبی پیش برود.افکار و ایده ها و رفتار مادرتان عالیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶:۱۵
رویا

رویا : سلام خسته نباشید،ممنون از زحمتی که می کشید.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کار بسیار درستی کردید که شرایطتان را یادآوری کردید چون صدها نفر هر روز با تشابهات اسمی خواب ارسال می کنند. شما می خواهید موفق باشید و احساس امنیت داشته باشید. می خواهید در زندگی تان تعادل و گرما و هارمونی و عشق به وجود بیاید و به سعادت خانوادگی برسید. هر کسی در زندگی اش نیازهایی دارد که سعی می کند به آنها برسد و قسمت و شانس به او رو بیاورد. شما می خواهید کار یا بختی خوش داشته باشید که زندگی تان تامین شوید و به ثروت برسید و شخصتیی بی گناه و بی ریا و مهربان و آسیب پذیر دارید. می خواهید زندگی تان را متحول کنید. و همینطور هم خواهد شد. شما می خواهید که پسرتان به گرمی و راحتی و آرامش برسد و به اهدافش برسد و از زندگی اش لذت ببرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۴۲
zaahraa

zaahraa : سلام. خواب دیدم که توی یک باغ بودم که تو این باغ پسر یکی از دوستامون که نوجوان هست، بود که کلی گیاه کاشته بود و گلدون های کوچیک کوچیک اونجا بود بعد من از اونجا یه دونه چینی خریدم که میگفتن اسمش چینی عُمره بعد این چینی رو اوردم خونه گذاشتم رو تاقچه یه دونه کاسه گل دار بود که در این حین تو خونمون مراسم ازدواج خواهرمم بود (در بیداری خواهرم مجرده و خودمم مجردم) که در خواب شوهرش یه پسری بود که ریش داشت وکت و شلوار مشکی تنش بود همینطور که همه برای ازدواج خواهرم خوشحال بودن یه دفعه اون چینی از اون بالا افتاد رو زمین و خرد شد بعد اون یکی خواهرم که متاهله رو کرد به مامانم گفت که دیدی عمر شیرین(یعنی خودم) چقد کوتاهه حالا چیکار کنیم خیلی ناراحت بودن که من دیگه از خواب بیدار شدم. ممنون

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۰:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهرتان که دیده اید ازدواج کرده به انجام کاری متعهد می شود و گشایش کار می یابد. شکستن چینی به شکستن دل شما در موقعیتی ظریف و حساس اشاره می کند که ممکن است نگران شده و مضطرب شوید. شما باید برای سلامتی خودتان و خواهرتان بگویید یکی یک عدد مرغ قربانی کنند و گوشتش را به فقرا ببخشید. در این کار قربانی به هیچ وجه کوتاهی نکنید. چشم زخم پشت سر شماست و باید خیلی سریع قربانی بدهید برایتان انجام دهند!! تا قضا بلا از خودتان و خواهرتان دور شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳:۴۵
Sarv

Sarv : سلام و عرض ادب حضور خانم هراتی عزیز‌.

خواب دیدم با فامیلهای نامزد برادرم تو پذیرایی خونمون مشغول نظافتیم. دو تا میز غذا خوری هست؛ ابعادشون یکیه ولی از نظر ارتفاع یکی مثل بیداری همون حالت استاندارده ولی دومی ارتفاعش دو برابره. روی میز بلندتر پر از چینی های سفیده با مدلهای شیک، ولی بعضی هاشونو گرد و خاک گرفته.
من میرم روی صندلی و چینی ها رو یکی یکی از روی میز بلندتر برمیدارم و خاله و دختر عموهای نامزد برادرم میگیرن و میچینن روی میز استاندارد تا بعد از چیدن بشوریمشون.
مادربزرگ خدا بیامرزم روی زمین نشستن و میگن همشونو نده وقت نیست (انگار تو خواب قراره به مراسم دختر عموی نامزد برادرمم بریم) و من میپرسم ساعت چنده و میگن ۳ نیمه شب و من با خودم میگم هنوز نیم ساعت وقت داریم و بعد مادربزرگ نامزد برادرمم میپرسن مگه شما نمیائین مراسم و من میگم میاییم.
بعد از دادن همهء چینی ها، از صندلی میام پائین و اول چند تا از چینی های شکسته رو جدا میکنم و بعد آماده میشم برای شستن که صدای جیغ و آمبولانس میاد و میرم کنار پنجره و میگن خونهء یکی از همسایه ها عروسی بوده و یه نفر بیمار شده و آمبولانس اومده ببردش و از پنجره میبینم آمبولانس میره و پست سرش یه ماشین لوکس که انگار مال عروس و داماد بوده و ماشینهای دیگه که مهمونهای اون عروسی بودن پشت سرشون میرن به سمت بیمارستان و منو فامیلامون از پنجره نگاه میکردیم.
من ۳۴ ساله و مجردم.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما و فامیل های نامزد برادرتان به ارزیابی شخصیت عروس و داماد می پردازید و می خواهید برای آینده برنامه ریزی کنید. ایده ها و مفاهیم و نگرشهای اینان را با هم مقایسه می کنیدو سعی می کنید که چشم انداز ناامید کننده را از زندگی اینان بردارید تا زندگی اینان از فقر و بی کفایتی دور باشد. سه بیانگر زندگی، نشاط و سرزندگی، قدرت درونی، تکامل، تصور، خلاقیت، انرژی، کشف خود و تجربه است. یکی از همسایه هایتان کارهای بی ملاحظه و سبک سرانه ای انجام می دهد که زندگی اش به مشکل می خورد و شما می ترسید که زندگی خانواده شما مثل ایشان شود یا کلا از این می ترسید که از لحاظ روحی و احساسی ضربه ببینید. برای دفع شر صدقه بدهید تا از چشم زخم و مشکلات در امان باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۵۶
Sara

Sara : سلام خواب دیدم با مادرم رفته بودیم مرکز چینی فروشی . و من داشتم دنبال سرویس چینی می‌گشتم .وارد مغازه ای شدم و فروشنده سه نوع چینی بهم نشان داد.خیلی خوشم نیومد ولی انگار مغازه رو نشون کردم تا جاهای دیگه رو هم ببینم .بعد رفتم طبقه بالا .انگار اونجا یک انبار بود و مادرم یک چیزی از انبار نمی‌دونم برداشت یا گذاشت .

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما روی مسائل، مفاهیم و نگرش مثبتی دارید. بهترین سعی خودتان را انجام می دهید تا بیشترین و مثبت ترین تاثیر را روی دیگران و کارهایتان بگذارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۴:۵۶

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت