کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کاسه (پیاله، قدح)

اگر کسی در خواب دید قدحی پر از شربت گوارا دارد و خود به تنهایی از آن می خورد، همسر خوش خلق و خویی اختیار می کند و از آن زن صاحب فرزندی نیکوکار می شود ولی اگر کسی در خوردن آن شربت با وی شریک بود، در کار شریکی مورد اعتماد قرار خواهد گرفت.

بنا به تعبیری دیگر، اگر خواب ببینید از کاسه ای شربتی گوارا می نوشید، در مجلس شادی شرکت می کنید و اگر ببینید که کسی از شربت درون کاسه ای می خورد، مجذوب کاری می شوید که فکر می کنید انجام آن به نفع شما است. اگر کسی ببیند که کاسه چوبی دارد و در آن خوراکی گذاشته، به او روزی حلال می رسد.

اگر کاسه خالی باشد، درمانده می شود. کاسه مسین و پاکیزه به مال فراوان و خدمتکار جوان یا همسری جوان تعبیر شده و کاسه نقره ای و یا طلا، کسب مال حرام است. کاسه شیشه ای به زن تعبیر می شود. دیدن کاسه سفالی نو در خواب، در تعبیر آن است که اگر کسی به بیننده خواب کاسه سفالی داد، از او حرف های دلپسند می شنود و اگر کاسه سفالی شکست، بی اثر ماندن گفتاری است که شنیده است.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن کاسه چوبین به خواب، چون خوردنی در آن است، دلیل که از سفر روزی حلال یابد. اگر کاسه را تهی ببیند، دلیل بر فروماندگی خواهد بود. دیدن کاسه در خواب، دلیل بر خادمی است که بر دست او خیرات برود، اما کاسه سیمین و زرین چون خوردنی در آن باشد، دلیل بر روزی حرام است و کاسه قلعی و سفیدروی، دلیل بر روزی شبهت زده و کاسه آبگینه، دلیل بر زن است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند در کاسه چیزی خوش بود و بخورد، دلیل منفعت است. اگر چیزی ترش بود، دلیل غم و اندوه است و دیدن کاسه تهی در خواب، دلیل بر فروماندگی و مفلسی است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

9 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

احمدرضا

احمدرضا : سلام و درود
خواب دیدم که در یه جایی که برام نا آشنا بود به همراه پدرم بودم جایی شبیه به به سالن که افراد زیادی هم توش بودن.اونجا حالا دقیق یادم نیست یکی بهم یه لیوان استیل جایزه داد.از همون لیوان هایی که قدیمی ها توش آب میخوردن.یه لیوان استیل ساده.نه کوچیک بود نه خیلی بزرگ
تازه وقتی لیوان رو طرف بهم داد توش آب هم بود و ازش خوردم و مجدد از آبخوری اونجا توش آب ریختم و خوردم.
ممنونم از تعابیر دقیق تون

پاسخ
لینک۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید که خردمندانه و آگاهانه به اطرافتان توجه کنید تا از دیگران بیاموزید و بتوانید نظراتتان را آزادانه ابراز کنید. شما متعالی تر، آگاهتر، مثبت اندیش تر از گذشته خواهید شد. عزم و اراده و قدرت شما برای رسیدن به خواست هایتان بالاتر خواهد رفت و به قلمرو آگاهی بالاتری وصل و متعالی می شوید. همچنین ممکن است کسی به شما پیشنهاد دوستی و رفاقت بدهد که آگاه و مثبت اندیش و متعالی و قوی و بااراده است تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۷:۰۰
dostan

dostan : با عرض سلام و خداقوت
خواب دیدم می خوام برای مهمانهایی که قرار بیاند (یادم نیست چه کسانی بودند) ابگوشت بپزم . احساس کردم کاسه ابگوشت خوری کم دارم ( در بیداریم کاسه کم دارم ) رفتم مغازه تا چند کاسه بلور بگیرم . مغازه دار یک سری برام آورد.اندازه ی کاسه ها خوب بودولی پایه ی یکی از کاسه هاشکسته بود قبول نکردم (کاسه ها پایه های کوچکی داشتند ) .سری دیگر برام آورد داشتم به طرح و اندازه شان نگاه می کردم تا ببینم مناسبند یانه ! که مغازه دار گفت برای ابگوشت خوری کمی کوچک هستند . در مغازه ظرفی بلورین طرح داربه صورت گلدانی بود برداشتم . این ظرف طوری ساخته شده بود که باز می‌شد و می تونستی به آن حالت بدی . باز کردم حالتم دادم ولی از ظرف خوشم نیامد سرجایش گذاشتم . باتشکر

پاسخ
لینک۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید مهربان باشید و به دیگران خوبی کنید ولی دلتان می خواهد که آدمهای با ظرفیت و خوش رفتاری در زندگیتان وجود داشته باشند. شما می خواهید از رفت و آمد با دوستانتان احساس آرامش و امنیت کنید. از کسانی که زیر قولشان می زنند و یا قهر می کنند و برای اینور و آنور رفتن پایه نیستند خوشتان نمی آید. از آدمهای کم طاقت و کم ظرفیت هم خوشتان نمی آید. دلتان هم نمی خواهد که از شما سو استفاده کنند و به خاطر مردم دم به دقیقه مجبور باشید خودتان را عوض کنید. بلکه می خواهید خود الانتان باشید و دوستان خوب داشته باشید. فعلا به خواسته تان نرسیده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۶:۳۲
Arman

Arman : با عرض سلام
۲ شب پیش خواب دیدم ک یه جایی هستیم مثل خونه های بافت قدیم و جلوش سرسبز و حوض آب بود و خیلی از اعضا فامیل هم بودن کنار هم بودیم منم ۲ تا کاسه چینی تقریبا بزرگ دستم بود. کاسه های سفید رنگ با گلهای آبی و همه کنار هم ایستاده بودیم. جمع خوب و آروم بود. اکثرا هم چهره های شادی داشتن
ممنون بابت تعبیراتون

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به عقاید و سنت های قدیمتان پایبند هستید و از صفا و صمیمیت های قدیم و صافی و صداقت و انرژی مثبت زیادی در زندگی خانوادگی تان برخوردارید. شما احساس امنیت می کنید و موقعیتی وجود دارد که به شما سپرده شده و شما خیلی ظریف و حساس با آن برخورد می کنید و بهترین سعی خودتان را خواهید کرد. کارهای شما برایتان هموار و به خوبی پیش خواهد رفت و تاثیر گذار خواهید بود. ممکن است به ازدواج فکر می کنید و این نیز مثبت پیش خواهد رفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴:۲۷
سایه

سایه : سلام مادرشوهر خواهرم خواب دیده که شوهرش منظور پدرشوهر خواهرمه که در واقعیت فوت کرده یک کاسه برنجی به دامادمون که شوهر همین خواهرم هستش داده دامادمون می گفته نمی خوام مال خودت ایشان گفتن که برای تو گرفتمش

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. دعای خیر او پشت شوهر خواهرتان است و به امنیت و شفا می رسد. ایده های تازه ای به فکر شوهر خواهرتان می رسد و ارتباطش با دیگران خیلی خوب خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۱۱
neda

neda : سلام. وقت بخیر
من خواب دیدم که من و خانم برادرم روبه روی هم نشستیم. اون یک کتاب زبان دستش هست و داره می خونه و من یک کاسه مسی خیلی بزرگ جلوم هست و داخلش یک کتاب زبان و من دارم از روی کتاب میخوانم . و اون خانم با حیرت به من نگاه می کنه چون من به زبان دیگری می خواندم .

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و خانم برادرتان پیش هم خودتان را رو نمی کنید و برای هم خیلی کارهایتان مفهوم و روشن نیست. شما از روی قدرت با او برخورد می کنید و احساستان را محکم و قاطع در رابطه تان با او بیان می کنید. حرف همدیگر را نمی فهمید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۴۸
مریم

مریم : سلام خواب دیدم دم در یخچال وایستادم دارم با عموم صحبت میکنم میبینم دختر عموم ی کاسه روی دستش داره با برادرش میره بیرون و در عین حال عموم میگه دختر عموت داره میره خودکشی کنه برو جلوشو بگیر منم از یخچال بستنی میگیرم و میرم و میبینم ک دختر عموم و داداشش و مامانش و یکی دو نفر دیگه رو پشت بام خونه بابا بزرگمم و خبری ا خودکش نیست من بستنی ها رو بهشون میدم و ی بستنی بزرگتر میفته داخل اب و تو دلم میگم کاش اون بستنی بزرگه ب دستم برسه ممنون میشم تعبیرشو بگید

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر عموی شما کم ظرفیت است و می خواهد از بار مشکلات فرار کند و زندگی اش را متحول کند او احساس گناه می کند یا عصبانی است و می خواهد در زندگی به مقام بالایی برسد. شما به او می گویید که خونسرد باشد و از زندگی اش لذت ببرد و شیرینی آن را در زمان بچشد و البته دختر عمویتان بیشتر شعار می دهد تا بخواهد برای حل مشکلاتش اقدامی انجام دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳:۲۷

یگانه : سلام من خواب دیدم یک کاسه چینی ک از قرار معلوم ,مدت طولانی بود داشتمش.کاسه قیمتی و خوشگل بود اب ریخته بودن توش و من خوردم...انگار بقیه ی طوری نگام میکردن ک چرا با کاسه اب میخوری, منم گفتم این ی هدیه هست ک مدت ها قبل عمم بمن داده.میشه لطفا تعبیرشو بگین

پاسخ
لینک۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به منفعت و ثروتی خواهید رسید و قدر کسانی که به شما محبت کرده اند را می دانید و از آنان به خوبی یاد می کنید. کسی به شما محبت کند از یاد نخواهید برد.

پاسخ
لینک۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰:۳۶

بنورا امیری : با سلام من خواب دیدم دیگی پر از حلیم است و در بىن افراد توزیع میشود با اصرار مادرم به زور یه کاسه حلیم به من دادند اما نمیدانم وسط راه کاسه شکست در ناراحتی و تاریکی بودم که یه دفعه از پله ها بالا رفتم دربین راه خواهرمو دیدم که ته ظرفش خیلی کم حلیمه و داره میخوره ازش گذشتم جایی بالاتر رفتم دو کاسه پر حلیم با روغن و دارچین تزئئن شده برا من گذاشته بودند سرمو که بالا آوردم در پایین و روبه رو سفره پهن شده بود همه داشتن سر سفره میخوردن منم شروع کردم از دو کاسه خوردن لطفا مرا راهنمایی کنید

پاسخ
لینک۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که برای آینده و خوشبختی خود نباید دلشوره و ناراحتی بیجا داشته باشید. چیزی که خودتان با سعی و تلاش بدست بیاورید ولی قسمتتان نباشد، به شما نخواهد رسید و دلشوره ها و اندوه هم فایده ای ندارند و بی جا هستند چون تقدیر شما این است که پیشرفت خواهید کرد پله های ترقی را طی خواهید کرد و روزی و برکت زیاد و ثروت چرب و نرمی منتظر شماست که به موقع به شما خواهد رسید. نه چشم به کاسه دیگری داشته باشید و نه با حرص کاسه اندوزی کنید. ریلکس باشید و تلاش کنید که در زندگی موفق باشید ولی حرص نخورید.

پاسخ
لینک۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵:۱۵

ناشناس : سلام خواب دیدم یه کاسه فلزی که آیات قرآنی توش نوشته شده دستمه و آب داخلشه بعد یه نفر میاد از من آب میخواد تا رفتم براش آب بریزم و برگردم اون شخص گم شد و رفت منم کاسه و آب تو دستم موند و بسیار ناراحت شدم که نموند آب رو بهش بدم...

پاسخ
لینک۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۳:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قدرت و توانایی انجام کمک به دیگران را دارید و با خلوص نیت و در جهت رضای خدا به این کار هم اقدام می کنید اما کسی که بسیار کم طاقت است و نتواند صبور باشد، به هدف خود نخواهد رسید.

پاسخ
لینک۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵:۳۷

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت