کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کاه و کاه گل

اگر در خواب کاه ببینید به این معنی می باشد که شما زندگی بیهوده ای را گذرانده اید. کاه در اصل به معنای پوچی می باشد. دیدن کاه در خواب به معنای سردرگمی در زندگی است. اگر کسی در خواب دید که به دامهایش کاه می دهد به این معنی است که روزگاری در آن سر می کند به شادی و خوشحالی خواهد گذشت.

اگر کسی در خواب دید که کاه را دارد در آتش می سوزاند به این معنی است که شما می توانید از پس مخارج زندگی خانواده ی خود بر می آیید.

آنلی بیتون می گوید : دیدن کاه در خواب، نشانه آن است که زندگی شما به بیهودگی کشیده خواهد شد. اگر خواب ببینید توده ای کاه در آتش میسوزد، علامت آن است که ایامی همراه با شادمانی پیش روی شما خواهد بود. اگر خواب ببینید به دامها کاه میدهید، نشانه آن است است که مایحتاج نزدیکان خود را بخوبی تأمین خواهید کرد.

تعبیر خواب کاه گل
دیدن کاه گل به غم و اندوه تعبیر شده است به خصوص اگر در خواب به آن آلوده شده باشیم. درست کردن کاه گل، نشانه انجام کاری است که باعث رنجش و یا بدبختی ما می شود. اگر دیدید کاه گل لگد می کنید به غم و غصه ای مبتلا می شوید.
اگر دیدید دیگری کاه گل برای شما لگد می کند و آماده می سازد، غمی به شما می رسد که منتظر آن بوده اید و فکر می کردید دامن شما را بگیرد.

امام صادق (ع) می فرمایند: چنانچه از گل بیرون آیید و خود را بشویید و لباس دیگری بپوشید که اثر گل در خواب از بین برود رفع بلا و نگرانی می شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

6 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Mohsen

Mohsen : سلام .خواب دیدم تو کوچه‌هایی که خونه قدیمی کاهگلی وجود داره گذر میکردم و حسرت می‌خوردم وقتی داخلشون رو نگاه میکردم میگفتم یادش بخیر ،داخل کوچه ها هم بوقلمون بود صدا نمیدادن ولی می افتادن دنبالم منم فرار میکردم

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما یاد گذشته ها و محدودیت ها و ناراحتی های اقتصادی و اجتماعی گذشته می افتید که با وجود این محدودیت ها همه اهل خانواده و معاشرت و گردهم آیی های خانوادگی بودند. آدمها آنزمان فکرشان خوب و واضح کار نمی کرد ولی خانواده بودند و با هم بودند ولی شما از این رفتارها فراری بودید و می خواستید آزاد باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵:۳۴
محمد

محمد : سلام. وقت بخیر
خواب دیدم خونه بابام رو بعنوان تعمیرات داشتند کاهگل میکشیدند. مامانم هم خودش انگار تواین کار کمک میکرد. (البته قرارنبود کاهگل جای نمای خونه روبگیره بلکه بعنوان یه لایه اضافه تر استفاده میشد) واین کار رو داشتند تویکی از اتاقها انجام میدادند. منم بیرون از خونه بودم ودیر وقت رسیدم خونه بابام واین موضوع رو فهمیدم. بعد یه مقدار از کاهگل رو برداشتم وتوی دستهام گوله کردم وپرت کردم یه طرفی. ممنون.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما را به خاطر اشتباهات اخلاقی که داشته تحقیر می کنند و او را گناهکار می دانند و توبیخش می کنند و پدرتان ناراحت می شود. قرار نیست که جلوی دیگران اشتباهات پدرتان را به رخ او بکشند اما در مقطعی از زمان لازم است که اشتباه او را به خودش بگویند تا متنبه شود. شما از این دعوا و ناراحتی ها کلافه می شوید. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱:۵۰
حسین

حسین : خوابدیدم‌مغاز‌ام‌پراز‌کاه‌‌شده

پاسخ
لینک۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شاید شما بعضی چیزها را خیلی بی اهمیت می دانید. کاه احساس بیهودگی و پوچی و سردرگمی است. شما درآمد خود را خرج اطرافیان و خانواده تان می کنید و شاید جواب متقابل مثبتی دریافت نمی کنید. اگر به روابط آدمهای اطراف خودتان توجه کنید، شاید بتوانید قید و بندهای قوی تری با آنها ایجاد کنید و احساستان را بهتر بیان کنید که حالت پوچی به زندگی تان نیاید. برای دفع شر و سختی ها هم کمی صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸:۳۶
نازی

نازی : سلام خانم هراتی عزیز براتون از خدا آرزوی سلامتی وتندرستی دارم انشاالله حالتون بهتر باشه
خواب دیدم روی کاه که از یه ماشین بزرگ رو زمین میریخت بپر بپر میکردم زمین پراز کاه بود

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر عزیزم. شما ثروت دارید و زندگی تان هم خوب و شاد است اما احساس سردرگمی و بیهودگی می کنید و راضی نیستید.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۴۸

ميثم : با سلام خسته نباشيد خدمت شما من در خواب ديدم كه كاه ها را جمع ميكنم و يك نفر بر روي كاه ميخوابد و من آن كاه را هول ميدم ميرود انبار كاه اگه تعبيرش كنيد ممنون ميشوم

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. شما از بیهوده گذراندن زندگی خود بدتان می آید و میخواهید به زندگی تان سرو سامانی بدهید. آن یک نفر که روی کاه می خوابد اگر زن است، کسی است که به همین پوچی و سطحی بودن رابطه اش با شما دل خوش کرده و اگر مرد است، او کسی است که بر خلاف شما الکی خوش است و می خواهد باری به هر جهت، ایام بگذرد. هول دادن کاه سمت انبار کاه به این تعبیر می شود که این دوران پوچی و بطالت را به گوشه ای از ذهن خود می سپارید و همانجا نگه اش می دارید... تا در واقعیت تلاش و همت بیشتری برای زندگی خود بکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۹:۲۶

ک : سلام میشه بگید تعبیر خواب کاه چیه اینکه خواب ببینی که کاه هایی داری و اونها رو دور بریزی به چه معنیه البته کاه خالی نه کاه گل ,میشه برام تعبیر کنید ممنون

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر کاه در اصل به معنای پوچی می باشد. دیدن کاه در خواب به معنای سردرگمی در زندگی است. اینکه کاه را دور می ریزید به این تعبیر می شود که زندگی خود را هدفدار خواهید کرد و اجازه نمی دهید وقتتان به بطالت بگذرد و زندگی شما معنای خوب و درستی پیدا خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴:۳۸

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت