کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کرسی (تخت چوبی، مادون عرش)

دیدن این مرکز الهی در خواب، دلیل بر انسانی با کمال و صاحب صلاحیت و حکمرانی است. اگر کسی دید که بر کرسی نشسته بود، کارش بالا گیرد و به مرادها برسد و در بین مردم عزیز و با احترام گردد. دیدن کرسی که درودگران آن را ساخته و تراشیده اند، تعبیرش زن است و هر نیک و بدی که در کرسی ببینند به زن باز می گردد.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن کرسی به خواب علم است.

ابراهیم کرمانی می گوید: دیدن کرسی به خواب، دلیل احاطت و قدرت حق تعالی است.

جابر مغربی می گوید: تاویل کرسی به خواب، دلیل بر امامی مطیع و زاهدی به کمال یا پادشاهی عادل است.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن کرسی به خواب بر شش وجه است:
  1. عدل،
  2. انصاف،
  3. عز و شرف،
  4. مرتبت،
  5. ولایت،
  6. بلندی قدر و جاه.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

7 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

سیما محمد حسینی

سیما محمد حسینی : صبح پسر۳۵ سالم رو که دوماهه فوت شده در خواب دیدم به سمتش دویدم عقب عقب میرفت تا اینکه بهش رسیدم بغلش کردم بوسه بارونش کردم گونه چپش کمی زرد بود گفتم چیشده جوابی نداد باهم رفتیم روی تختی چوبی نشستیم اون قسمت سایه نشست من قسمتی که کمی آفتابی بود کلی صحبت کردیم بعد رفتیم خونه به گوشه ای از سقف آشپزخونه اشاره کردو گفت سیاه شده باید رنگ بشه گفتم باشه تعبیرش رو لطف میکنید؟
(پسرم خیلی ناگهانی فوت شد بدون بیماری ولی از دوری پسرش که در دست خانمش که بی دلیل ترک زندگی کرد ناراحت بود و پسر دوسالش رو هفته ای یک روز میدید)

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۹:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. او احساس می کند که به هدفش نرسیده و کارهایش نتیجه ی برعکس داده است. شما می خواهید از پسرتان حمایت کنید. به او از لحاظ احساسی، کم توجهی شده و احساسات او جریحه دار شده است. او نمی خواهد از شرایطی که دارد یا از اطلاعاتی که از آنها با خبر شده است صحبت کند. به عنوان روح، انسان از خیلی چیزها با خبر می شود که در زمان حیات از آنها بی خبر است. او می خواهد که شما آرامش داشته باشید و امیدتان ناامید نشود و به گرمی و امنیت در زندگی تان برسید. پسر شما از بابت خانم و فرزندش احساس آرامش نمی کند و نتوانسته زندگی خوبی برای پسرش بسازد اقلا از جانب شما می خواهد خیالش راحت شود و دوست ندارد که شما غصه بخورید و افسرده باشید. این تقاضای او از شماست. خداوند به شما صبر عنایت بفرماید و تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۲:۴۵
نگین

نگین : سلام.خسته نباشید.
دیشب خواب دیدم که به روستای خودمون رفتم وخیلی صدای شلوغی روستا وصدای سازودهل میومد.من وارد خونه قدیمی پدربزرگم شدم که الان هراتاقش تقسیم شده بین ماوعموهام.در هراتاقی میرفتم عموهام باخانوادش بودن وطبقه بالا که رفتم واتاقش برای ماهست امادیدم عموم اونجا رفته ودرش بازه وتعجب کردم چرا وارد اتاق ماشدن.داخل اتاق خودمون شدم به همون شکل قدیمش بود که الان خراب شده وبازسازیش کردیم.داخل اتاق که شدم یه کرسی وسط اتاق بود که بابام و پدربزرگم ودوتا ازعموهام دور کرسی و زیر لحاف نشسته بودن.بابام وپدربزرگم فوت شدن.بابام درازکشیده بود ولم داده بود زیر لحاف کرسی.به همشون دست دادم وسلام کردم.اما به دوتااز عموهام زیادمایل نبودم دست بدم .به پدربزرگم که دست دادم،دستمو گرفت واشک توچشماش جمع شد وچشماش قرمزشدوشروع کردبه گریه وبوسیدن من وگفت خیلی دلم برات تنگ شده بود باید دفه قبل تورومیدیدم،پسرعموتو دیدم اما تورو ندیدم ازت خداحافظی نکردم،پسرعموت گفت بایدتاوقتی هستیم هوای همو داشته باشیم وازاین حرفش ناراحت شدم وحالا میخام ببینمت اشتباه کردم.بعد من اومدم بیرون از اتاق رفتم سمت خونه پدرمادرم که شیشه هاشون شکسته بود و انگار شعله بخاری دم درخونشون روشن کرده بودن.خوشحال شدم که اوناهم اومدن دست خاله امو گرفتم به حالت شادی باهم انگار میرقصیدیم وصدای سازو دهل وشلوغی بیشترمیومد.
تشکر

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به خاطر مسئله ای با فامیلتان به مشکل و اختلاف نظر خواهید رسید و از این بابت ناراحت می شوید. روح پدر و پدر بزرگتان شاد. آنها آمرزیده هستند و روحشان آزاد است و پیش شماست ولی پدر بزرگتان می خواهد که شما او را حلال کنید و از بی توجهی که به شما کرده او را ببخشید. شما احتمالا از جانب عموهایتان که در کارتان دخالت می کنند و یا حقوقتان را زیر پا می گذارند ناراحتید و پدر بزرگتان خودش را به نوعی مسئول ناراحتی های شما می داند. او امیدوار است که شما او را ببخشید و برایش دعا کنید. حرمت های افرادی در زندگی پدر و مادرتان شکسته شده و اشخاصی در کارهای شما دخالت می کنند ولی هنوز محبت و عشقی مشترک در زندگی خانواده تان وجود دارد که فکرتان به خاطر آن آرام است. اختلافات خانوادگی شما هنوز باقیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۱۸
میثم

میثم : سلام خدمت خانم هراتی عزیزباتشکر

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۴:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم با توجه به حجم و تعداد بالای کاربرانی که تعابیرشان را برای بنده ارسال می کنند و با توجه به کمبود وقت از شما خواهش می کنم سعی کنید همیشه خوابتان را خیلی کوتاه ارسال کنید و از ارسال خوابهای طولانی و با توضیحات اضافه جدا خودداری کنید. دوست شما به شما پیشنهاد کار می دهد و شما به مشکلاتی که در آن کار وجود دارد فکر می کنید ولی قادر خواهید بود که مشکلات را خیلی راحت و قوی از بین ببریدو اوضاع را کنترل کنید. با دوستتان راجع به منافع کارتان و همینطور نگرانی های دوستتان راجع به کاری که انجام می دهد صحبت می کنید و اینکه سرمایه و انرژی دوستتان به خاطر کاری که انجام می دهد چطور دستخوش تغییرات و نگرانی هایی شده و قبلا سوددهی بیشتر بوده. شما سعی می کنید راجع به محاسن و معایب این کار فکر کنید و متوجه خواهید شد که اگر نکات منفی در این کار وجود دارد همه شایعه است و با به خاطر افکار منفی مردم است که اینکار سخت به نظر می رسد. شما سفید بخت خواهید شد و کار یا ازدواجی در پیش خواهید داشت که در آن راحت و آبرومند زندگی خواهید کرد. این کار یا ازدواج اشتباهات و معایب کوچکی هم دارد ولی در کل بسیار برازنده و مناسب شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۶:۵۳
یاسمن

یاسمن : سلام خواب دیدم کنار یک بخاری هستم, و شعله آتش درون بخاری به فرش میگیره و فقط لبه های فرش رو آتش بصورت نورانی میگیره و آسیب نمیزنه بلکه فقط لبه های فرش نورانی میشن و من با دستمال روشون کشیدم و خاموش کردم.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۸:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خطری متوجه زمینه زندگی شما می شود که شما با کار خیری که از قبل انجام داده اید، موجب می شوید که اصلا هیچ آسیبی به شما نرسد و در امنیت کامل و خیال راحت و خاطری خوش زندگی خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۳۳
آسمان

آسمان : سلام وقت بخیر . خواب دیدم در خانه پیرزنی درحالی که چادر مشکی به سر دارم(چادری نیستم) زیر کرسی نشستم و به پشتی تکیه دادم و دارم از یک کاسه آش میخورم کلا جایم راحت بود و همزمان یک خانمی هم بغل من نشسته بود و یک چیزی شبیه به سجاده کوچک زیبا که انگار مثل فرش بافته شده بود دستش بود و بمن نشون میداد و میگفت ای کاش پرز بلند بود منم بهش گفتم پرز کوتاه هم خوبه همزمان در خونه پیرزن را زدن و دوتا خانم دیگه اومدم که با خودم گفتم حتما اومدن آش بخورن یخورده دلخور شودم از اومدنشون

پاسخ
لینک۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۹:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام خوش. شما در دنیا صاحب شرایطی خوش و جایی گرم و نرم و مرفه خواهید بود و دنیا به شما رو آورده و پولدار می شوید. صاحبت مقام و منزلت خواهید شد. تشکر ازهمراهیتون.

پاسخ
لینک۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵:۵۷

احمد م : سلام خواب دیدم که زیر لاف کرسی خوابیدم

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۱:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر مجرد هستید ازدواج خواهید کرد و اگر متاهل هستید زندگی زناشویی گرم و با محبتی خواهید داشت.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴:۰۷

هاشم : سلام من پدر مرده ام رو خواب دیدم روی بازوی دست راستش نوشته بود 96/9/26 بعد به من گفت سرکه و خاکستر کرسی البته من قبل از خوابیدن مشکلی پیش اومده بود و ناراحت بودم سپاس گزارم

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که از زنی به شما ارثیه یا مالی حلال خواهد رسید و احتمالا در تاریخ مذکور.

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳:۱۱

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت