کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کشتن (قتل)

اگر کسی خواب ببیند که او را کشتند، عمرش طولانی می شود و اگر ببیند که دشمن خود را کشت، بر دشمن پیروز می شود.

امام صادق (ع) می فرماید: اگر دید ستوری یا جانوری یا چیزی دیگر را بکشت، دلیل که بر خصم غالب شود.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر درخواب ببیند که او را بکشتند، دلیل که عمرش دراز شود. اگر دید کسی را بکشت بی آن که سرش را از تن ببرد، دلیل که منفعتی بدان کس رساند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر دید او را گروهی بکشتند، دلیل منفعت است. اگر دید شخصی او را بکشت به ظلم، دلیل که بیننده مظلوم است و حق تعالی کسی را به او بگمارد تا مکافات آن باز کند.

جابر مغربی می گوید: اگر دید فرزند خود را بکشت، دلیل که روزی حلال یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

127 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Nasibeh SOURILAKI

Nasibeh SOURILAKI : سلام ، خواب دیدم دوستام که دو نفر بودن داشتن مانتو میفروختن منم یکی و دوتا ازشون گرفتم که برم پرو کنم که اونجا دیدم بابای پسرم یه بچه گربه آورده که با پسرم بازی کنه اما من نمیزارم بعد همونجا خواستگاری من بود که بهمش زدم رفتیم اون ور تر یه خانوم نشسته بود داداشم میخواست بکشتش اما نمیتونست داشت زجر میکشید خانومه که من یه چاقو دادم داداشم که همه گفتن داری اینو خوب بده که اینو راحت کنه که بعد من رفتم واینستادم نگاه کنم که خانومه رو کشت من از پشت دیدم خانومه رو رو صندلی نشسته بود ولی دیگه مرده بود ،ممنون

پاسخ
لینک۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوستان شما سعی می کنند که به شما یاد دهند که چطور باید رفتار کنید یا رفتارهای خوب خودشان را به رخ شما می کشند. همسر سابقتان می خواهد با فرزندتان با رفتاری معصومانه و بی گناه تعامل کند اما شما حرف او را باور ندارید و به او اعتماد نمی کنید. شما از فکر هرچه مرد و ازدواج است، دوری می کنید. سعی می کنید که مقاوم و مصمم باشید و دنیای خودتان را عوض کنید. شما باتمام قوا سعی می کنید که زندگی تازه ای برای خودتان بسازید و دیگر هرگز به دنیای سابق و شرایط سابقتان برنگردید. همینطور شاید برادر شما سعی می کند که شرایط زندگی اش را عوض کند و در اینکار هم موفق خواهید بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۳:۴۴
آرزو

آرزو : سلام .باید پریروز مدارک پدرم را می رساندم و توان نداشتم (شیمی درمانی می کنم) .پریروز جمعه صبح خواب دیدم مادرم و خواهرم به خانه ام آمدند (مادرم در سختی‌ها فرشته ام بوده اما خواهرم.
.. ) درضمن اینکه به مادرم می گم خودش مدارک را برساند . گرسنه ام ومی خواهم ازیخچال کهنه ای غذا بردارم خواهرم می رقصد می خواهد برقصیم اما من اورا به کناری می زنم غذایم را برمی دارم و می خورم ته این غذای سالادی که در خواب هم مادرم برام گذاشته بود برس کوچکی بود من از مامان می پرسم که برس چه کسی ست .
بعد من به خواهرم می گویم اگر مردی بچه اش را دوست داشته باشد زنش را هم دوست داشته . (مطلقه مادرسرپرستم و در دل پدر بی مسئولیت پسرم را مقصر می دانم.)
و هر دو به آبی نگاه می کنیم که ما را از اتاق به دریا می برد .سه مرد یک مرد را با نردبانی از کشتی پایین می آورند آن مرد می داند آنها او را می کشند و با مقاومت به دست آنها خفه می شود.(مرگش را ندیدم فقط در خواب می دانستم) بعد خود را در پیاده رویی می بینم مردم دور جسدی جمع شده اند جسد یکی از قاتلین است و ساعتی دردست دارد ساعتی که می دانستم مقتول در درگیری زیر آب از یکی از قاتلین کنده بود .مردم می گفتند قاتلین 5! نفر بوده اند و این مرد قرار بوده به کمک مقتول برود !
دیدم شب قبل سه پسربچه ی این مرد خاکی و زخمی بودند و مردم به آنها پناه داده بودند.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۳۹:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. با آرزوی شفا برای شما. شما نیاز به حمایت روحی دارید و امکانات و منابع داخلی شما تضعیف شده. مادرتان سعی می کند که شما سلامتی تان را بدست بیاورید و ذهنتان را مرتب کنید تا مشکلاتتان را حل کنید. خواهرتان غصه می خورد و می خواهد که شما آرامشتان را حفظ کنید ولی به خاطر اختلافاتی که با او دارید، احساس او را رد می کنید. شما به شدت از دست همسرتان عصبانی هستید و او در تمام زمینه های زندگی و با تمام وجودش احساسات شما را نادیده گرفته و شما نمی خواهید که او بیشتر از این شما را قربانی شرایط کند. شما سعی کرده اید که قوی باشید ولی مجبورتان کرده اند که به این همه سختی تن بدهید. اما شما می دانید که هر کسی که باعث و بانی ناراحتی شما بوده، خودش هم تقاص کارش را پس خواهد داد. شما البته خودتان به همسرتان با دوستی های بیش از حد و محبتتان به او کمک کردید که با شما بد رفتاری کند و به خودش اجازه دهد که از شما سو استفاده کند. اما شما نگران فرزندتان هستید که در گذشته و حال و آینده باید با سختی های ناشی از اختلاف شما و همسرتان کنار بیاید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۴:۴۲
نسترن سیاه

نسترن سیاه : با سلام.بعد تعبیر,حذف بفرمایید.

پاسخ
لینک۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۳:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که نقشه ای را طرح کنید که با موازین فرهنگی تان هماهنگ باشد و آن نقشه را عملی کنید تا به موفقیت برسید. اما نقشه ی شما با توجه به حجم بالای مسئولیت ها و کارهای سنگین پیش رو، موفقیت امیز نیست و مخالفت شما با عده ای که خلاف جهت شما فعالیت می کنند باعث خواهد شد که در کارتان با شکست مواجه شوید. ( نقشه ی شما باید عوض شود- خواب هشداری برای شماست). سود مالی از این ماجرا نخواهید برد و فکرتان به هم می ریزد و آشفته می شوید. در باره ی تصمیماتتان عجولانه و کورکورانه قضاوت نکنید و بیدار باشید!!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۵:۳۶
Hanist

Hanist : خواب‌دیدم‌رفتم مدرسه و مدرسمونم اون مدرسه قبل نبود‌داخل اون مدرسه هم از دوستای امسالم بودن ۲ نفر و ۲نفر از. سال متوسطه اولم و ۲تا خم نقریبا تز دبستان‌اون۴نفر‌امسال‌و‌متوسطه‌اولم‌یهو‌غیبشون‌زد‌و‌خب‌به‌ما‌گفتن‌برید‌داخل‌کلاس‌ها‌ما که رفتیم یه راه پله بزرگ بود و یجورایی بخاطر کرونا یه حالت زلزله مانند داشت یا بخاطر یه باد شدید بود که پله ها خیلی میلرزیدن و من بزور ازین پله ها تونستم برم بالا وفتی رفتن داخل کلاس دیدم همه ی بچه ها دارن گریه میکنن و وقتی ازشون پرسیدم گفتن یکی از بچه های پایه کوچیکتر که ما اونقدر باهاش خوب نبودیم خودکشی کرده ، و من هم از قبل میدونسم
زنگ خورد و ما باید میرفتم بیرون ، و همینطور که داشتم میرفتم بیرون دوست دبستانیمو دیدم و با اون رفتم به سمت بیرون
بیرون مدرسه،خیابونش.یه‌طرفش اسفالتاش‌ کاملا کنده شده بود و دیدم تا منو دوستم رفتیم از در بیرون یه مرد دیوانه مامند که لنگ میزد و میدویید سمتمون ( بیشتر سمت دوستم) و یه چیز بزرگ هم برای اسیب رسوندن دستش بود من خودم خیلی ترسیده بودم و مثل اینکه دوتا مرد دنبالمون گذاشتن من یکیشونو رفتم جلوش و انداختمش زمین و اون دیوونه هم با سختی تونستم جلوشو بگیرم این خواب شاید اونقدر تعبیر مهمی نداشته باشه ولی یه چند تا از قسمتاش توجهمو جلب کرده که ببینم برای چی ممکنه باشه

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۴:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحیات شما عوض خواهد شد و تحولات تازه ای در زندگی تان به وجود می آید. شما به کسانی که از زندگی تان رفته اند و غیبشان زده، فکر کرده اید و در پس زمینه ی ذهنتان خاطرات آنها باقی مانده. شما می خواهید شروعی تازه داشته باشید ولی شرایط پیشرفت شما مهیا نیست. تکان های شدیدی که به خاطر کرونا و یا مشکلات اجتماعی در زندگی مردم به وجود آمده باعث شده که شما پایه های موفقیت تان را لرزان و متزلزل ببینید. بعضی از دوستان شما سعی می کنند برای زندگی شان تصمیماتی اتخاذ کنند که روی آینده ی آنان تاثیر منفی خواهد گذاشت. شما سعی می کنید که خوشبین باشید و اجازه ندهید که شرایط بد اجتماعی و تاثیرات منفی مسائل مختلف در زندگی تان، سد راه موفقیت شما بشوند و البته موفق هم خواهید بود. در نهایت اینکه از شما استدعا می کنم که وقتی برای من خواب ارسال می کنید بین کلمات متفاوت فاصله ی کافی را رعایت کنید تا خواندنشان سخت نباشد. الان خودتان این خط را دوباره ببینید هم پر از اشتباه و غلط است و هم خواندنش واقعا سخت است!! ۲تا خم نقریبا تز دبستان‌اون۴نفر‌امسال‌و‌متوسطه‌اولم‌یهو‌غیبشون‌زد‌و‌خب‌به‌ما‌گفتن‌برید‌داخل‌کلاس‌ها‌ما ک... تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵:۵۹
فاطمه

فاطمه : سلام وقت بخیر ، خواب دیدم بین جمعیتی هستم چند نفر کشته شده بودن و کمی خون آلود بودن یکی از آنها رو من کشتم و من در حین فرار از صحنه وارد حرم امام رضا میشم که کلی گریه میکنم و فقط زمزمه میکنم خودت این مشکل رو حل کن .

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما باعث ناراحتی و افسردگی و ایجاد تحولی منفی در زندگی کسی خواهید شد و از این بابت احساس گناه و استرس خواهید کرد. شما می خواهید که متوسل به امام رضا ع شوید تا دعاهای خیر او در حق شما باعث بخشش و آمرزش شما شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۸:۳۶
Khanomeirani

Khanomeirani : سلام وقت بخیر لطفا خواب نمایش داده نشه

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۸:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما احساس می کند که باید با جان و دل برای رشد و پرورش فرزندش از خودش مایه بگذارد و این همه زحمت بکشد در حالی که همسرش به این کار او ارزشی قائل نیست و در نتیجه احساس عشق او به فرزندش به خاطر اینکه بخشی از او ثمره ی وجود همسرش است، منفی شده و در رفتارش نسبت به فرزندش ناخودآگاه جوری رفتار می کند که روحیه ی فرزندش تضعیف می شود و عشق کافی را به فرزندش نمی رساند. خواهر شما دارد افسردگی می گیرد و این افسردگی را به فرزندش هم انتقال می دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۰:۴۲
Paniz

Paniz : برادرزاده ۲۶ ساله ام را با مخمر کشتم و مخفی کردن اینکه من کشتمش از همه بجز خواهرانم که از اول در جریان کشتنش بودن(البته در حقیقت ۵۰ روز است که او مرده و در حال بررسی است که خودکشی کرده یا کشتنش در کمپ ترک اعتیاد)

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در زندگی بیداری تان؛ برادر زاده تان را با خوشی های ناسالم و تصمیمات ناعاقلانه ای آشنا کرده اید و یا از تصمیمات ناعاقلانه ی او و خوشی های ناسالم او، ممانعتی به عمل نیاورده اید. توانایی رهبری شما در مقابل او بالا بوده و شما تاثیر گذاری زیادی روی شخصیت و روحیه ی او داشته اید. شاید به این دلیل است که برادر زاده تان اصلا فکرش را به کار نیانداخته و صرفا از شما تبعیت کرده است و در جایی از زندگی احساس کرده که دیگر عقلانیت و خِرَدش را برای کنترل زندگی اش از دست داده است. از یک جایی به بعد او صرفا تابع غرایز حیوانی و هوس های خودش شده و اراده ی خودش را برای کنترل مغز و اعصابش از دست داده است. همه ی اینها به خاطر این است که خشت اول چون نهد معمار کج --- تا ثریا می رود دیوار کج!!. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۰:۳۶
b

b : سلام
خواب دیدم تو فضای سبز طبیعتی خونه دارم که دم در خونم یک شیر نر بزرگ و یک شیر ماده لمیده هستن داخل خونه هم پر از راکن و و راسو و جوجه تیغی و البته یکی دوتا گرب6 ی سیاه هم بودن. یک مرد قوی هیکلی بود که خیلی بهم زور میگفت که دم در خونه وقتی منو از رو زمین بلند کرد با یک پیچ گردن ، اونو کشتم و نقش زمین شد . اومدم داخل خونه با پا در تلاش برای بیرون کردن راسو وراکن ها بودم ولی میرفتن بالای سقف درونی اتاق و بیرون نمیرفتن . یسریا هم محکم پای منو بغل کرده بودن و تکون نمیخوردن . یسریا هم دمشونو گرفته بودن بالا و تولید بو های ناجور میکردن ممنونم

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۷:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما روحیه ای قوی و مسلط و رهبر منشانه دارید و می خواهید که ایده هایتان را با قدرت و اراده ی زیاد عملی کنید. شما امیدوار هستید که با سرسختی و استقامت بتوانید به اهدافتان دست پیدا کنید و به موفقیت برسید. گاهی پرخاشگر می شوید ولی قدرت غلبه بر مشکلات عاطفی در شما قویست. باید سعی کنید که خویشتندار باشید. شخصیتی مغرور و با وقار و تاثیر گذار دارید. اما با این وجود شما گاهی خشم خودتان را به حدی سرکوب می کنید که در آستانه ی انفجار قرار می گیرد و احساسات واقعی تان را حتی در زمانی که با موضوعی موافق نیستید، ابراز نمی کنید ولی در آن موقع، مردم را از خودتان می رانید یا آنها را ناامید می کنید. شما اجازه نمی دهید که افکار منفی ذهنتان را درگیر کند و خیلی راحت بر این افکار منفی غلبه می کنید اما از جهتی هم نگران هستید. شاید کسی در زندگی بیداری تان از جانب شما تهدید شده است و از شما می ترسد ( بو کردن راسو). شما در مورد بعضی مسائل هم کاملا صادق نیستید. چیزی را پنهان می کنید یا رازی را مخفی می کنید. شما زیادی حساس هستید و بعضی وقتها هر چیزی را شخصی برداشت می کنید و در این زمان است که بعد معنوی تان را از دست می دهید. باید سعی کنید که مراقب خودتان باشید و خودتان را از آسیب های احساسی و عاطفی حفظ کنید. سعی کنید که اعتماد و صداقت را در وجودتان قوی کنید. موقعیتی وجود دارد که شما مشتاقانه می خواهید آن را دنبال کنید. کسی در زندگی بیداریتان در حالت تدافعی قرار گرفته و نمی خواهد به شما نقطه ضعف نشان دهد. اشخاصی سعی می کنند که برای شما با توسل به جنیان و انرژی منفی مشکل آفرینی کنند ولی این کارها هیچ فایده ای ندارد اگر توکلتان به خدای بزرگ باشد و واقعا معتقد باشید که شیطان در مقابل خداوند هیچ نیرویی ندارد. اما اگر نیروی شیطان را بزرگ تصور کنید و فکر کنید که خداوند شما را رها کرده و دوستتان ندارد ( که این گمان واقعا دروغ و باطل است)، در آنصورت شیطان و نیروهای منفی به شما غلبه خواهند کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰:۵۳
zohreh

zohreh : سلام. قبل از ٥:٣٠ صبح داشتم خواب ميديم كه توي جمع فاميل توي خونه قديميمون بوديم، يكي از پسربچه هاي فاميل رو بردم توي حياط كه بازي كنه اما به سيماي برق دست زد و برق گرفتش. من خودمو مقصر ميدونستم. توي خوابم ٦ ماه گذشت. داشتم دم خونه يه سري آشغالارو آتيش ميزدم كه يه دختربچه غريبه صورتشو نزديك آتيش گرفت و مرد. من بازم عذاب وجدان شديدي گرفتم. ممنون ميشم تعبيرشو بگيد.

پاسخ
لینک۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۷:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در خاطرات گذشته تان؛ مرتکب اشتباهی شده اید و این اشتباه شما منجر به تغییرات برگشت ناپذیری در زندگی کسی شده است و به این خاطر شاید عذاب وجدان دارید. تعبیر دوم این است که شما به خاطر افکار قدیمی و سنتی تان باعث می شوید که کسی با مشکل بزرگی در زندگی اش مواجه شود که هرگز نخواهد توانست از این مشکل رها شود. عدد 6 به رسیدن شما به تعادل و سعادت خانوادگی بعد از این ماجرا اشاره می کند و در این صورت، شما دوباره با بیان خاطرات منفی و غیبت از این و آن، شر به پا می کنید و باعث می شوید که آبروی کسی برود و وجهه ی کسی خراب شود و یا با ضرر مالی شدید مواجه شود و زندگی کسی را خراب می کنید. لطفا مراقب باشید که از روی سادگی و بی ملاحظه بودنتان حرف های اشتباه نزنید و کارهای بی فکر انجام ندهید. خوابتان هشداری به شماست که اگر چه تعمدا نمی خواهید بدجنس باشید ولی اگر مراقب رفتارتان نباشید خیلی ها را ناخواسته بدبخت می کنید. غیبت نکنید. خداوند می بیند و بعدا یک روزی باید تقاص همین کارهای اشتباهی که امروز اصلا متوجه شان نیستید را پس بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۵:۴۹
Ghoncheh

Ghoncheh : سلام من خواب دیدم یکسری حمله کرده بودن و ادم های می کشتن وبعد یکسری از ادم های مرده بودن و افتاده بودن رو زمین و من دیدم سربازی اومد و تیر می زد که زنده نباشن اونای که مرده بودن و روی زمین افتاده بودن یکی از اون ادم ها زنده بود و صدای کرد و اون سرباز فهمید واومد و می خواست بهش تیر بزنه که فشنگ نداشت نتونست بکشه و‌جمله گفت به زبان دیگه ای مثل یک ذکر و منظورش این بود که قسمت نبود بمیری و باید زنده می موندی و رفت ومن مثل یک فیلم که میبینیم فقط نگاه می کردم

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۹:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شاهد این هستید که مردم با هم تفاوت های بسیاری دارند و از این تفاوت های زیاد، مضطرب شده و می ترسید. برای شما پذیرفتن اشخاصی که با شما متفاوت هستند، سخت است. شاید شما در مورد دشمنی هایی که مردم جهان با هم دارند، نگران هستید. اما این که شما شاهد قتل عام دیگران هستید به این اشاره می کند که شما در اصل یک مبارز نیستید که برای رسیدن به خواسته هایتان بجنگید بلکه یک پیرو هستید و می خواهید بدون سوال و شک کردن، با ایده های دیگران همراه باشید تا جایگاه امن خودتان را از دست ندهید. شما مراقب عملکرد و کلامتان هستید تا کسی با شما بد رفتاری نکند. شما می دانید که زمان محدودی برای انجام کارهایتان دارید و نمی خواهید که فرصت را از دست بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷:۳۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت