کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کُشتی گرفتن

اگر کسی در خواب دید با کسی که از خود او زورمندتر است کشتی می گیرد، دست به کاری می زند که توانایی انجام آن کار را ندارد. اگر زمین خورد، در آن کار مغلوب می شود و زیان می بیند. اگر فاتح شد، تعبیر آن برعکس است.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر دید که با کسی کشتی گرفت و او را بینداخت، دلیل که حالش نیکو شود. اگر هر دو ایستاده بودند، دلیل که بر او گزندی رسانند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

omidi

omidi : سلام روز شما بخیر وشادی خانم هراتی عزیز من چند روز دیگه مسافر وزائراربعینم دیشب خواب دیدم مادر شوهرم به خانه ما اومده وسه تا کله گوسفندی رو از فریزر منزل ما درآورده وداره بار میکنه تا خورش بادمجون درست کنه از دیدن این کار او همه تعجب زده شدند حتی خود من ولی هیچ عکس العملی از خودم نشون ندادم تا ناراحت نشه وکینه نگیره به نظر شما این خواب چه تعبیری میتونه داشته باشه؟ممنونم از سایت خوبتون

پاسخ
لینک۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۰:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. انشالله به سلامتی و موفقیت و التماس دعا. اولا که قبل از تعبیر خدمتتان باید عرض کنم شما خوابتان را در هر جایی که دم دست باشد نباید ثبت کنید!! بارها در سایت اطلاع رسانی شده که هر خواب را فقط در صفحه ی تعبیر خواب مربوط به خودش مجاز هستید که ثبت کنید. الان شما خواب کله ی گوسفند دیده اید برای چه باید در تعبیر خواب کشتی گرفتن ثبت شود؟! چنانچه منبعد از این قوانین سایت تبعیت نکنید از تعبیر خواب شما معذور خواهم بود. اینبار به احترام امام حسین ع خوابتان را استثنائا" تعبیر می کنم. مادر شوهر شما امیدوار است که شما از منابع دست نخورده ی مالی تان استفاده کنید و برای سلامتی و طول عمرتان قربانی بدهید. او می خواهد که شما به سلامت بروید و برگردید و از موانع و مشکلات راه و سفر و خطرات ایمن بمانید. شما باید باو اجازه دهید که با پول و هزینه ی خودتان برایتان قربانی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹:۳۲
حسین ب

حسین ب : سلام خواب دیدم با یکی از آشناها ک قبلا رابطمون خب نبود الان بگی نگی بد نیس،دارم کشتی میگیرم دوبار کشتی گرفتیم دوبارشم من زدم زمین!

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۹:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قادر خواهید بود که کارها و عادات و عقایدتان را به خوبی کنترل کنید و تسلط خودتان را در زندگی بسیار بالا ببرید و این شخص هیچ ایرادی نمی تواند از شما بگیرد و پیش شما احساس افتادگی و خجالت خواهد کرد یا از هر لحاظ خودش را پیش شما کم می داند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴:۰۳
Reza

Reza : با سلام و وقت بخیر.خواب دیدم که با داییم دارم کشتی میگیرم.البته داییم از سن و سال خیلی بزرگتر و هیکلی تره.میزنمش زمین که ی دفعه بچه هاش میان و دخترش به باباش میگه که تو نباید شوخی کن و برات خوب نیست.ممنون میشم که اگه این خواب تعبیری داره برام بگید.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما با دایی تان سر مسئله ای درگیر می شوید و حرفتان صحیح تراست از او و می توانید حرفتان را ثابت کنید و پیش ببرید ولی خانواده ی او دوست ندارند که دایی تان با شما بحث کند و شخصیتش کوجک شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۳۹
vaid

vaid : سلام ... خواب دیدم تو خونمون مسابقات کشتی برگزار شده و همه بازی کردن و قرار شد استاد دو نفر آخرو شانسی نتخاب کنه که من دستمو بردم بالا و منو با یکی دیگه انتخاب کرد و بعد که بهش گفتن من رزمی کارم و کشتی گیر نیستم خودش با خوشحالی پاشد تا باهام کشتی بگیره و و تو کشتی منو خیلی دست کم گرفته بود و بالای۵ تا ۶ بار بهش بارنداز زدم(ینی ازش امتیاز خوبی گرفتم) و خلاصه به هر زحمتی بود با اختلاف خیلی زیاد شکستش دادم ...تعبیرش چی میشه؟

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با یک مسئله خاص در زندگی شخصی یا کاریتان درگیر خواهید شد و اینکه شما با عقاید و عادتهایی سرو کار دارید که لازم است دوباره آن اخلاقیات را بازبینی کرده و تحت کنترل خودتان در بیاورید. شما زندگی مدرنتر را ترجیح می دهید به افکار سنتی ، و به خودتان و دیگران ثابت خواهید کرد که با روشنفکری می توان مسائل را خیلی قوی تر و راحت تر حل کرد. شما با اعمالی انسانی، جسورانه، ماهرانه و پر رنگ، و با هماهنگی با حواس پنج گانه تان و صرف احساس بیشتر در زندگی؛ قادر خواهید بود به تعادل، گرما؛ عشق؛ سعادت خانوادگی و همه حالات و خواسته های احساسی تان به نحو احسن برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱:۵۱

ایمان : خواب دیدم با ی پسر که خیلی ازش بدم می اومد کشتی گرفتم و بالاخره باهزار بدبختی شکستش دادم تعبیرش چیه لطفا بگید ممنون میشم

پاسخ
لینک۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷:۴۴

محمد T : با سلام حدود ساعت نه و نیم صبح بود خواب دیدم یه نفر که نمیشناختمش اومد جلو اول خیلی احوال پرسی کرد بعدش یه دفعه منو بلند کرد زد زمین پسرعموم دید که یارو منو زمین زدهو اومد محکم طرف رو گرفت وبا حالت دعوا زمینش زد بعد یه مدت دوباره همون طرف رو دیدم بازم محترمانه باهام حرف زد و دوباره یهویی منو گرفت و زمینم زد تو همین حین کوچه شلوغ شد پرسیدیم چی شده گفتن الان یه جنازه رو از تو کوچه بردن توی همین شلوغی پسرعموم دوباره یارو رو دید گرفتش اول زدش زمین بعد هم کتش زد بعدش از خواب پریدم این خواب ذهنمو خیلی درگیر کرده ممنون میشم اگه زحمت تعبیرش رو بکشید با تشکر

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی به بهانه بالا بردن شما قصد تخریب شخصیت شما را دارد. پسر عموی شما هم از این مسئله خوشحال است و هم تظاهر می کند به اینکه طرف شما را گرفته و با آن شخص مخالف است. شخصی از آشنایان شما به مسافرت خواهد رفت. پسر عموی شما به شما وانمودمی کند که انتقام شما را از کسی که با شما دشمنی دارد می گیرد. ولی در واقع او را تشویق می کند که قصد دارد شما را پست و کوچک جلوه دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸:۱۴

سید : سلام
خواب دیدم تو روستامون قحطی شده ولی ما غذای خوب برای خوردن داشتیم
قرار بود یکی برای همسایمون غذا تهیه کنه
من خونه همسایمون منتظر نشسته بودم
یه خونه خالی از سکنه که حتی تیر چراق برق وسط حیاط هم لق بود
یهو یه کلاغ اومد تو.
ظاهرا از طرف کمک کننده بود
اولش ازش ترسیدم
راش دادم
کلاغ ازم غذا خواست
گفتم اوضاع اینه تو غذا میخوای
یه پرتغال دراورد جلوم خورد
یهو دیدم تو حیاط دوتا شیر با هم در گیر شدن
شیر ور دنبالم کرد
از دستش فرار کردم
اون لابلا با یکی دونفرم کشتی گرفتم که پشتشونو به راحتی به خاک میمالیدم

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۲:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ضررهای غیر منتظره ای در راه است و شخصی از بزرگان و نزدیکان شما به مشکل اقتصادی یا سلامتی دچار می شود. آدم ریاکاری از هم نشینان شما دم از بیچارگی و فقر می زند ولی اوضاع اقتصادی خوبی دارد. دشمنان قوی شما با هم خصومت پیدا می کنند ولی شما از مشکلات و سختی ها به راحتی فرار کرده و بر دشمنان خود غلبه می کنید.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳:۴۰

محسن : با عرض سلام
محسن هستم
عصر روز شنبه ساعت چهارونیم بود که این خوابو دیدم
خواب دیدم که با یکی از بستگانم که هم سن من بود و سه سال پیش فوت کرده دارم کشتی میگیرم و هر لحظه امکان داشت ببازم در آخرکشتی یه دفه تصمیم گرفتم هر جور شده شکستش بدم و کمرشو محکم گرفتم دورش زدم در همین حین صورتم بصورتش خورد و کشیده شد و آب بینی مرحوم حسابی روی لبمو دهنمو صورتم کشیده شد که حتی مزه شم توخواب حس کردم و منم با یه زور زدن بیشتر هر جور بود کمرشو خوابوندم وپایان کشتی دیدم تماشاگران زیادی دارن تشویقم میکنن و فامیلمو داد میزنن که بعش بیدار شدم . بد جور ذهنمو روحمو گرفتار خودش کرده .لطفا تعبیرش چی میشه . سپاس گزارم از شما

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که خبر خوشی به شما خواهد رسید و مشکلاتتان حل خواهد شد. از سختی ها نجات پیدا خواهید کرد و به ثروت می رسید. اگر متاهل باشید، صاحب فرزند پسر خواهید شد و دیگران برای شما خوشحالی خواهند کرد و واقعا مورد تشویق دیگران قرار خواهید گرفت. گذشته از همه اینها، ثروت شما پایدار خواهد بود و به این زودی ها تمام نمی شود. برای شادی روح او و اینکه این خبر خوش را به شما داده برایش فاتحه بخوانید. روحشان شاد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۱:۱۹

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت