کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کش

خواب كش : شانس شما بيشتر می شود.
يك شيء كشی : يك دوره خوش آغاز مي شود.
يك زيرپوش كشی : يك شادی بزرگ.
دور يك پاكت يا بسته كش می بنديد : مراقب دوستان حسود باشيد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

leili

leili : خانم هراتی عزیز
خیلی بابت زجرایی که مادر خدابیامرز شما کشیدن متاسف و اندوهگین شدم ، از خدا می خوام همواره از ته دلتون شاد باشین و روح مادرتون هم از شادی شما خوشحال باشه.
برای من دعا کنید ، اصلا شرایطم جالب نیست.

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : چشم عزیزم. در پناه خدا باشید.

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳:۳۰
leili

leili : خانم هراتی عزیز
مادر خودم راضی به مرگش شده، ولی من اصلا دوس ندارم حالا حالاها این اتفاق بیفته، دوس دارم شاهد موفقیتا و خشبختی بقیه بچه هاش باشه،
مامان من پارسال آمبولی ریه کرد و همون پارسال همه ی دکترا جوابش کردن ولی معجزه شد و زنده موند ولی زنده موندنی که هر چند وقت یکبار یه ماه بیمارستان بستری می شه.
اگه بمیره فقط من آسیب می بینم بقیه یا سرخونه زندگی خودشون هستن یا از لحاظ روحی ساپورتن. فقط منم که برام سخته

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : لیلی عزیز من دقیقا وقتی مادرم سرطان مغز گرفت مثل شما فکر می کردم. اما وقتی دیدم خیلی زجر میکشه از خدا خواستم که منو به خاطر خودخواهیهای خودم ببخشه و بهش گفتم من نمی خوام مادرم به خاطر اینکه من خوشحال باشم، زجر بکشه. گفتم خدایا من مادرمو بیشتر از خودخواهی خودم دوست دارم. لطفا مادرمو نجات بده و آرامش بهش بده و خیلی زود بعد این خواسته من مادرم مرد. اما بعد به خوابم اومد و گفت فکر نکنی که من نیستم ها... من همیشه پیش توام. همیشه. بنابراین شما مطمئن باش مادر شما بدون مریضی هاش بیشتر شاهد موفقیت های شما خواهد بود. وقتی کسی میمیره فقط جسمشه که می میره و روحش هست و میبینه و می شنوه ...ولی شما اونو نمی بینید. زندگی پس از مرگ همچنان ادامه داره عزیزم. واقع بین باشید.

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۲۴
leili

leili : با سلام واحترام
خانم هراتی خواب دیدم ما در حیاطمون یه چاه بزرگ داریم ، مامانم می خواست بره توی چاه، ولی می ترسید بعد یه کش مشکی شبیه کش چادر به خودش وصل کرد و رفت توی چاه من کشو گرفته بودم ولی کش در رفت و مامانم رفت ته چاه و دیگه پیداش نشد و متوجه شدم که مرده. خیلی ناراحت شدم به برادرم زنگ زدم که داستان را بگم برادرم گفت فعلا مراسم نگیرید تا من بیام، من خیلی از این قضیه ناراحت بودم و همش گریه می کردم. بعد مادرم در خواب من اومد و گفت جای من خوبه، فقط چرا برای من مراسم نمی گیرید؟ مامانم گفت فقط از این ناراحتم که چرا منو سفت گرفتی. بهش گفتم برادرم گفته صبرکنید.
انگاری توی خواب همه خوشحال بودن که مادرم مرده.
خانم هراتی مامان من در بیداری یه چند وقتیه مریض شده. مادرم یه ماه پیش در بیمارستان بستری بود و برادرم هزینه ی بیمارستان را داد. در حال حاضر مامانم مرخص شده و تا چند وقت پیش رو به بهبود بود اما الان یکی دو روزی میشه باز سرگیجه داره به طوریکه از شدت سرگیجه می خوره زمین .
دقیقا در همون جایی که در خواب گفتم در حیاط چاه داریم دیروز در همانجا خورد زمین.
با سپاس فراوان استاد محترم

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۰:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما کنترل احساسی خود را از دست می دهد و فکر می کند که هیچ راه حلی برای درمان او وجود ندارد. مادر شما فکر می کند که بیماری اش خیلی کش آمده است و دیگر از این طولانی شدن بیماری خسته شده است و در رفتن کش یعنی او بیش از حد به خودش سختی وارد کرده و مقاومت کرده است ولی دیگر باید نگرش و طرز فکر خودش را گسترش بدهد و به تغییر شرایطی که در راه است تن بدهد و آن را بپذیرد. او از این همه تعهد و کار خسته است! لطفا برادرتان را خبر کنید تا اگر مسافرت است برگردد و به مادرتان سر بزند. همه شما از اینکه مادرتان از این همه سختی نجات پیدا کند، برای او خوشحال خواهید بود. شاید امروز برای شما درک این موضوع سخت باشد ولی وقتی کسی را عاشقانه دوست دارید باید او را بیشتر از خودتان دوست داشته باشید و این یعنی که برای آرامش خودتان، نباید او را وادار کنید تا در سختی و رنج بماند. باید بگذارید تا خدای بزرگ تقدیر و آرامش را به روح و جسم او بدهد. این یعنی عشق واقعی!

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۲۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت