کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کلم

خوردن کلم در خواب و در فصل، سود بردن از سرمایه و ثروت یک زن است. خوردن کلم پخته در خواب بهتر از کلم خام و خریداری آن نیز مفید و سودآور است.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن کلم در خواب، دلیل منفعت است از قِبَل زنان و پخته آن به تاویل، بهتر از خام است. اگر دید که کلم خورد، دلیل است از زنش منفعت یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ارام

ارام : سلام مهربان. همسرم دیشب دیده که داره با یه کلم بروکلی (به عنوان توپ) فوتبال بازی میکنه. در واقعیت اصلا اهل فوتبال نیست، نه تماشاکردن و نه بازی؛ ولی بروکلی موردعلاقشه. ایام به کام

پاسخ
لینک۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۶:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. همسر شما می خواهد که در مورد خاصی، از نظر روحی تغذیه و حمایت بشود و از او دفاع کنند یا از خودش دفاع کند. او نسبت به مسئله ای حالت رقابتی به خود گرفته و می خواهد که به هدفش برسد. در شرایط حاضر او با چالش های زیادی در زندگی روبروست و همکاری و حمایت کافی را دریافت نمی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۳:۴۳
Sara

Sara : با سلام و احترام

ممنون میشم نشان ندهید

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۱:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. روح مادرتان شاد. مادر شما می خواهد که شما روح و مغزتان و قابلیت های ذهنی تان را در محیط کارتان قوی کنید و سعی کنید که به ثروت بیشتری برسید. دعای خیر او پشت سر شماست و او می خواهد که این بینش و آگاهی شما در جهت کسب ثروت بیشتری برایتان کارآیی داشته باشد. دعای خیر او پشت سر شماست. او می خواهد که ناراحتی ها و زمانهای سختی که شما تجربه کرده اید، تمام شود و البته تمام هم خواهد شد. شما ثروت فزاینده و مزه و قدرت بالاتری را تجربه خواهید کرد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷:۵۰
منیره

منیره : وقتتون بخیر. پریروز فکر کنم دم صبح بود خواب دیدم آقایی که قبلا دوستش داشتم و مدت زیادی میشه که باهاش در ارتباط نیستم، اومده بود خونمون ولی خونمون به شکل قبلی بود(چون الان چند سالیه آپارتمان شده) من چای دم کرده بودم و داشتم براش ظرف میوه آماده می کردم که دیدم تو دستش یه کلم قرمز کوچیک و خیلی تازه س و میخواست برگاشو جدا کنه و بخوره. یه جای دیگه از خوابم دیدم که پدرش هم خونه ی ماست داشت صبحانه میخورد و اون آقا داره پیش پدرش از من تعریف میکنه و منو تحسین میکنه.
ممنون از تعبیرتون.

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او به شما فکر می کند و شما را با همان روحیات قبلی تان تصور می کند. او سعی می کند که وقتش را صرف حل و فصل و مبارزه با چالشهای کوچک زندگی اش کند و کم کم در زندگی رشد و پیشرفت کند. او انتخاب ها و تصمیمات ناعاقلانه ای در زندگی اش می گیرد و باید سعی کند که قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرد دوباره روی آن فکر کند ولی او تحت تفشار عصبی یا شور و شوق خودش عجولانه تصمیم می گیرد. شاید فکر می کند که اگر با شما رابطه داشت می توانست از ثروت شما استفاده کند. شما رفتاری دوستانه با او داشته و به او حاضر بودید که برای بهبود زندگی اش کمک کنیدو پدر او امیدوار است که بتواند شروعی تازه داشته باشد و آنها غیبت شما را می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۱۴
Shamim

Shamim : سلام
دوست پدرم خواب دیدن که برادرم که فوت کرده ،کت سفید ،اسپرتی تنش بوده و خیلی خوشتیپ بوده و دست تو دست پدرم می‌رن پیش این آقا .
دوست پدرم به برادرم میگه :احمد آقا کجایی پیدات نیس.برادرم هم میگه همین دور و برام .بعد دوست پدرم میبینه یه کلم برگ ،سبز و بزرگی تو دست برادرم بوده.
این خواب دو یکشنبه ظهر دیدن
ممنون واسه تعبیر

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما امرزیده و حالشان خوب است و به منفعت بزرگی رسیده ولی دوست پدرتان ممکن است بخواهد که تصمیماتی در زندگی اش بگیرد، و باید به انتخاب هایی که پیش رو دارد مجددا فکر کند و مراقب باشد که تصمیم ناعاقلانه ای نگیرد. او نباید عمر و وقتش را صرف چیزهای کوچک در زندگی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸:۴۰
Pardis

Pardis : با سلام و عرض ادب، خواب ديدم كه نيمه شبه و من مي بينم كه خاله و دو دختر خاله ام تو منزل ما، هر سه روي يك تخت يك نفره خوابيدن. وقتي اين صحنه رو ديدم با خودم فكر كردم كه جاشون خيلي تنگه، چه جوري راحت خوابيدن. بعد از مدتي يكي از دختر خاله هام بيدار شد و به اتاق ديگه اي رفت و خوابيد. صبح كه همه بيدار شدن، خاله ام مقداري گل كلم و كلم بروكلى از ما مي خواست و ما هم انگار تو خونه داشتيم و بهشون داديم. ممنون مي شم تعبيرش رو بفرمايين

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خاله شما احساس می کند که او و دخترانش در زمانهای سختی بسر می برند و او از شما کمک ذهنی می خواهد تا بتواند قابلیت های فکری اش را بالا ببرد و بر سختی ها غلبه کند. او می خواهد که شما در مورد یک موقعیت خاص از او دفاع کنید. دختر خاله شما تحمل این شرایط را ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۱۶
behnaz

behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم خواب دوستم برگهای کلم خوراکی منظورش بوده کلم برگ، که عمه اش عکس برادرش رو بین برگهای کلم گذاشت و گفت صفحه ۹ و مادر دوستم بین برگهای کلم گذاشت و گفت صفحه ۸،من هم متوجه نشدم ولی اینجور توضیح داد،و گفت سنتی در بیداری نیست ولی توی خواب عروس داماد بودن که پشت سرشون این کارو انجام دادن و‌انگار توی خواب یکجور رسم بود مثل پرتاب گل عروس که اگر کسی بگیره ... اینجور توضیح داد اگر تعبیر خاصی هم نداره بفرمایید تا بهشون بگم

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۳:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. دیدن کلم در خواب به این اشاره می کند که شما نباید وقتتان را صرف چیزهای کوچک در زندگی بکنید. مادر دوستتان انتخاب ها و تصمیمات ناعاقلانه ای برای فرزندانش در زندگی می گیرد و نیاز دارد تا دوباره روی تصمیماتش فکر کند. او برای خودش چالش و دردسر به وجود می آورد ولی نیت او از اینکار خوب است و نمی خواهد به ضرر بچه هایش کار کند. ۹ نمادی از طول عمر، احیا، تولد دوباره، الهام بخش بودن و تهذیب است. مادر او می خواهد که زندگی او در مسیری سازنده قرار بگیرد و شرایط او بهبود پیدا کند.او برای دخترش هم عدد 8 را می خواهد و عدد 8 هم بیانگر قدرت، اختیار، موفقیت، کارما، دستاورد های مادی، احیا و ثروت است. وقتی که عدد هشت در خوابتان ظاهر می شود، به غرایز و شهود خود اعتماد کنید. عمه دوستتان برای فرزندش کار غیر عاقلانه ای می کند که به ظاهر خوب می آید و مادر دوستتان هم می خواهد کورکورانه از او تقلید کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱:۳۸
behnaz

behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم
دوستم خواب دیده عمه اش عکس برادرش رو لای صفحه ۹یک کلم میگذاره و انجا عروس دامادی بودن که دوستم اصلا ندیدشون مثل این رسمها که پشت پای عروس داماد این کار رو انجام داد که داداش دوستم بعد از اونها ازدواج کنه و بعدش دید که مامان خودش عکس خودش رو یعنی عکس دوستم رو لای برگه های کلم میگذاره و انگار صفحه ۸کلم میگذاره ولی مال داداشش صفحه ۹کلم بود

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۸:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. لای صفحه 9 یک کلم؟؟ کلم چیه؟ من متوجه منظور شما نمی شوم. حتی نمی فهمم رسمی که پشت پای عروس داماد انجام می دهند یعنی چی . لطفا توضیح دهید برایم به کلی نامفهوم است.

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰:۲۰
Maryam

Maryam : سلام و صبح بخیر خانم هراتی عزیزم
من خواب دیدم جایی بودم با شوهرم که شبیه انباریه میوه فروشی بزرگ بود.انگار یه میدون تره بار کوچک که البته رو یه جای شیب دار بود و سکو های سیمانی با شیب و دیواره خیلی کوتاه د حد یه اجر که تقسیم کننده باشه داشت جدا جدا واسه هر میوه و سبزی جدا .من مقداری کلم سر داشتم.تو دستم بود .من وایساده بودم شوهرم هم روبروم و صاحب اونجا هم که مردی جوان بود کنار شوهرم.شوهرم مثل همیشه با من کمی سرد وسرسنگین بود و اصلا حرفی نمیزد.مرده گفت این کلمها بدرد من نمیخورن برو بریزش اونا تو قسمت کلمها ی ضایعاتی .من رفتم کلمهارو ریختم کنار چندتا کلم که پلاسیده بودن.بعد اون قسمت رو جارو دستی کردم خیلی تمیز و کل کلمها و برگهاشونو و کمی خاک اون قسمت هم باهاش جمع شد.البته خاک انداز نداشتم ولی گفتم بذار یه جا جمعشون کنم تا کارگراراحتتر و زود جمعشون کنن. شوهرم و صاحب اونجا رو دیگه ندیدم انگار ررفته بودن .من تنها اونجا بودم و یه سکوی دیگه که یه ردیف بالاتر و اونورتر سکوی کلم ها بود رو تمیز جارو زدم و خاکروبه هاشو یه جا جمع کردم .بالاتر دیدم یه دختر و یه پسر جوان که ظاهرا کارگر اونجا بودن دارن میان سمت پایین. اونا انگار از بالا سطلهای اب میریختن تا اصطلاحا تمیزکنن.من به مرده گفتم اب نریزین اول این اشغالها رو که من جمع کردم یه جا رو جمع کنین بعد راحتتر و سریعتر تمیز میشن .ولی اون کارگر فقط انگار شنید وکار خودشو میکرد.و من دیدم دختره اومد یه سطل اب بزرگ ریخت از بالای اون سکویی که خاکروبه هاشو جمع کرده بودم و همه خاکروبه ها رو شست.اولش من ناراحت بودم ولی بعد دیدم چه تمیزشد. همینطور وایساده بودم تو سطح شیب دار سکوو پاهامو تو اب کم عمقی دیدم که از بالا از روی هه سکوها می امد و پایین میرفت مثل یه لایه اب تمیز و شفاف که از بالا میامد زیبا بود من به پاهام که اب از روش رد میشد نگاه کردم.انگار کار روتینشون بود.کارگر مرد رو هم دیدم رفت پایین تر تا قسمت کلمها رو هم سطل اب بریزه .و من دیگه اصراری واسه جمع کردن کلمها و خاکروبه ها قبل اب ریختن نبودم.گفتم با اب تمیز میشن به من چه زیادی شور بزنم.
ممنون میشم که با توجه به شرایط زندگانیم که میدونین زحمت بکشید تعبیر بفرمایید.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شوهر شما فکر می کند که شما به حرف پدرو مادرتان عمل می کنید و نه به اراده خودتان و نمی خواهید که سرزنشتان کنند. شما می خواهید راجع به تصمیماتتان فکر کنید و از خودتان دفاع کنید و از همسرتان جدا می شوید و مشکلات شما هم حل می شود و نگرانی هایتان شسته شده و می رود. نگران نباشید همه چیز خودش خوب حل و فصل خواهدشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲:۳۷

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت