کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب کلوچه

اگر کسی خواب ببیند که کلوچه می خورد، راحت و خوشبخت خواهد بود و پول بدست می آورد. اگر کلوچه برای خورنده، گلوگیر بود، یا آن پول حرام است یا متعلق به دیگری است. اگر عطر و بوی کلوچه از زنجبیل و دارچین و ادویه تند و از این قبیل باشد و تصور وجود چنین چیز هایی در خواب برای شما پیدا شود، به نعمتی می رسید که در پایان غم و اندوه می آورد و شما را به گریستن وا می دارد. اگر دیدید کلوچه می پزید کاری مفید انجام می دهید.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن کلوچه درخواب بر چهار وجه است:
  1. مال حلال،
  2. روزی فراخ،
  3. نعمت بسیار،
  4. عیش خوش.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن کلوچه در خواب، دلیل بر عیش خوش و مال بسیار است. اگر ببیند که کلوچه می خورد، دلیل است مال حاصل کند. اگر ببیند که کلوچه در دهان نهاد و نتوانست بخورد، دلیل است مال او از دیگران است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

9 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Masihaa

Masihaa : مرسی عزیزم از اینکه سوالمو جواب دادین.بارها برام پیش اومده برا شخص خودم (به غیر از این مدتی که شما برام تعبیر کردین ببخشید اگر سوالم رو درست نپرسیدم)منظورم این بود که بفهمم ایا شکی که برام در گذشته بوجود اوردن درست بوده یا نه ،همیشه این شک رو بعضی از نزدیکان،حالا شایدم به جهت دلسوزی بهم میگن مثلا توجه نکن حالا یه چیزی دیدی،گاها به تمسخر و تخریب،ولی همیشه ته قلبم میدونم خدا میخواد مطلبی رو بهم بگه و از وقتی خدا شما رو برام فرستاده کلا متوجه شدم بعضی خوابها حقایقی دارن که حتما باید توجه بشه،خواستم شما جواب این سوالمو بگین که اطمینان قلبیم زیاد بشه.شما به حدی دقیق وریز بین و آگاه هستید که ادم رو به وجد مییارین ،بازم ممنون از لطف و مهربانیتون بانو جان :)))

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۳:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم. مردم وقتی به محتوا و ماهیت چیزی آگاه نیستند، ترجیح می دهند بی خیال آن شوند و با یک باطل است یا تعبیر ندارد، ذهن خودشان را از موضوع منحرف می کنند تا فکرشان آزاد و راحت باشد و این، کاریست که آنها به شما هم پیشنهاد کرده اند. شما تاحالا خواب بی معنی ارسال نکرده اید. تشکر از محبت و تعاریف مثبت شما.

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸:۳۵
Masihaa

Masihaa : سلام خانم هراتی گل ان شاالله که در پناه خدا سلامت و شاد باشید.دیروز عصر خواب دیدم تو خونه ایی هستم ولی اصلا شبیه خونه الانمون نیست یه بسته کلوچه تازه بود باز کردم خوردم به حدی خوشمزه و شیرین و خوش عطر بود که همه ی وجودم لذت شد تعجب کردم که اینقدر عالی بودن بعد دخترم اومد گفت منم بخورم گفتم اره بخور شوهرم تو اتاق دیگه بود دخترم رفت تو اون اتاق به دخترم گفتم ببین اگه بابات بیداره چایی دم کنم که شوهرم شنید گفت نه میخوام بخوابم تو خواب فهمیدم زن داداشم کلوچه ها رو فرستاده.خانم هراتی عزیز یه سوال برام پیش اومده بعضی وقتا بهم میگن تو از کجا میدونی خوابت تعبیر داره شاید شیطان اینجور برات خوابتو بروز داده.کلا شیطان چقدر درخوابمون میتونه اثر بزاره(اکثرا با وضو و ذکر خدا میخوابم) از کجا بفهمم کدوم خوابم رو باید توجه کنم کدومو نه.لطفا راهنماییم کنید

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. همینطور شما. تعبیر خواب شما این است که زن برادرتان برای خوشبختی شما دعا می کند و زندگی تان انشالله رو به خوشی و خوبی به پیش می رود. شما نیت تان دوستی با همسرتان است، ولی او گاهی در خواب غفلت است و تمایلی به ابراز محبت ندارد. دختر شما نگران پدرش است و سعی می کند که او را درک کند. خوابهایی شیطانی هستند که سرو ته آنها بی ربط است و هرگز کسی که با وضو می خوابد و ایمانش قویست، شیطان نمی تواند به او مسلط باشد. مضافا به اینکه من هنگام تعبیر خوابها، این موضوع را متوجه می شوم که چه خوابی واقعیست و کدام شیطانیست. و اگر خوابی باطل باشد، هرگز تعبیر باطلی را عرض نمی کنم که صرفا بخواهم کسب درامد کرده باشم. همیشه مبلغ پرداختی خوابهای باطل توسط کاربران، به ایشان عودت داده می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۶:۵۲
سحرم

سحرم : با سلام خسته نباشید.ممنون میشم خوابم پنهون باشه .مچکر

پاسخ
لینک۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۱:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما سعی می کند که خانم رئیستان را از لحاظ فرهنگی و روحی بیشتر مورد بررسی قرار دهد و سعی می کند که درک کند که او چطور آدمیست و چرا به شما نقدا بابت خدماتی که ارائه داده اید پرداخت نکرده و یا چرا مبایلتان آنجا گم شده. در واقع خانواده ی شما روی زندگی او تحلیل کرده اند و یا صحبتی کرده اند و شما از اینکه غیبت این خانم را کرده اید زیاد خوشحال نیستید که خدای نکرده به او گمان بد ببرید و او را محکوم به داشتن اخلاقیاتی بکنید که خدای بزرگ خوشش نیاید. هر چند که شاید از نظر خانم رئیس، صحبت شما و مادرتان در باره ی او طبیعی باشد و او از این بابت ناراحت هم نشود. شما می دانید که اگر هر کسی به جز شما برای این خانم کار می کرد، می توانست از او سو استفاده کند و یا اموالش را بی اجازه بردارد ولی شما به شدت با این کارها مخالفید و امانتدار هستید. اما در عین حال به شدت هم مهربان و دل رحیم هستید و اگر باز هم او از شما کمک بخواهد حاضرید به کمکش بروید ولی منوط به اینکه حقتان را ضایع نکنند و به شما ظلم نکنند. شما بابت این مهربانی تان پاداش خواهید گرفت و دنیا به شما رو می آورد. شما به ثروت و شادی خواهید رسید و بخشی از ثروتتان را برای کسانی که محتاج هستند در نظر گرفته و خرج می کنید. شما باید ارتباطات خودتان را با دیگران حفظ کنید و بدنبال کار جدید برای خودتان باشید. همه ی مردم بد نیستند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۹:۳۷
pari

pari : سلام خواب دیدم توی یه اتاق انباری بودم خمیر کلوچه درست کردم و دارم فر و شلنگ گاز را با کمک چند نفر دیگه اماده میکنم بعد گذاشتم داخل فر،بعد دیدم مادرم مهمون دعوت کرده توی یه حیاط و منتظر کلوچه بودن، بعد دیدم چند نمونه از کلوچه ها توی یه ظرف دستم بود که خیلی کوچیک بودن به قطر حدود ۱ سانت میگفتم واای این کلوچه ها که پختم اینطوری کوچیک میشن زشته ابروم میره که بدهم مهمون بعد چندتا از اون‌نمونه ها هم خوردم خیلی کوچیک بودن طعمش زیاد توی دهنم مزه نکرد

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در پس زمینه ی ذهنتان می خواهید که کاری کنید که به ثروت برسید و روزیتان بیشتر شود و به کمک چند نفر دیگر هم وسائل کار را فراهم می کنید. مادرتان هم می خواهد که از افتخارات شما برای دیگران بازگو کند ولی این کار، برای شما اصلا خوب پیش نخواهد رفت و سودی نخواهید برد فقط خستگی کار به شما می نشیند و بس. انجامش به صلاحتتان نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۳:۴۰
Samira

Samira : سلام روزبخير
خواب ديدم رفتم به يه سوپرماركت كه توي خواب مال پسرعموم بود.پسرعموم اونجا مشغول صحبت با كسي بود و عموم پشت دخل ايستاده بود.(در واقعيت هيچكدوم همچين شغلي ندارند) .گفتم از همون كلوچه ها ميخوام..كلوچه رو گرفتم و ٨٠٠٠ تومن پول دادم.تو ذهنم فكر كردم شايد عموم ازم پول نگيره ولي گرفت و يه پاكت پول بهم داد.يه لحظه از لاي پاكت دو تومني و هزاري كه توش بود ديدم.با ترديد بهم داد.منم گرفتم و فكر ميكردم توش ٦٠٠٠ تومن بقيه پولم باشه ولي وقتي رفتم خونه و پاكت رو باز كردم ديدم ٨٠٠٠ تومن بود يعني همون مبلغي كه داده بودم.به اين فكر بودم كه برا بابام تعريف كنم كه اينطوري شد.
توي خونه تو يه كمد شلوغ دنبال بيسكويت گشتم ولي پيدا نكردم.خوابم تمام شد.(از اول قصدم اين بود كه كلوچه و بيسكويت رو با چاي بخورم).
مرسي از تعبيرتون

پاسخ
لینک۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۲:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید نظرات مثبتی برای رسیدن به موفقیت و اختیار بالا و دستاوردهای مالی و رسیدن به ثروت از عمویتان بگیرید و با او در این موارد مشورت کنید. اما پاسخی که از او می شنوید هیچ چیزی بیشتر از این معلوماتی که امروز در این مورد دارید نیست و اصلا باعث دانش بیشتر شما و رسیدن شما به هماهنگی و هارمونی و موفقیت در زندگی تان نمی شود که هیچ، بعضی از حرفهای او هم شما را ناراحت می کند. اخر سر هم همان مجموعه از تجربیاتی که از اول مبنی به رسیدن به قدتر و موفقیت و دستاوردهای مالی که امروز دارید را تحویل خودتان خواهند داد. شما سعی می کنید به گذشته و خاطرات قدیمتان برای رسیدن به موفقیت های بیشتر رجوع کنید ولی چنین تجاربی را هنوز کسب نکرده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۲۱
Fofo

Fofo : سلام خواب دیدم ۵یا۶بسته ی بزرگ کلوچه دارم.در یکی از بسته ها رو باز کردم و یه دونه کلوچه خوردم.وسط کلوچه خرما بود و کلوچه ها بزرگ بودن و تازه.جعبه هاشونم سفید بود.رنگ کلوچه تقریبا سفید بود.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به ثروت و آرامش و سعادت خانوادگی می رسید و شیرین کام می شوید. فکرتان راحت می شود. تشکراز همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹:۱۸
نسیبه

نسیبه : سلام
خواب دیدم دارم کلوچه سنتی می پزم و عمه ام نون تازه می پخت و می فروختیم من داخل کلوچه نگاه کردم که مواد داخلش کم نباشه و حلال و حرام رعایت کنم انگار پدرم پیش ما بود .بعدا تو خیابون بودم مانتوی به رنگ زرد روشن و خوشرنگ تو تنم بود بارون می اومد نمی دونم لباسمو شستم آستین و دور مانتوکوتاه شد یا آب بارون باعث شد کوتاه شه بعد یه کم پارچه ساتن مات به رنگ آبی روشن به آستین و دور مانتو دوختم که بلند شه وخیلی زیبا شده بود. یه نفر تو خواب بهم گفت که ترکیب رنگ زرد و آبی، رنگ سبز می شه.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و عمه تان به ثروت و خوشی و شادی زیادی خواهید رسید و به دیگران نیکی می کنید. شما باهوش و عاقل هستید و سعی می کنید در زندگی به هارمونی و هماهنگی برسید. در شرایط احساسی از خودتان زیاد مایه می گذاریدو شاید باعث شود که از حق خودتان هم کوتاه بیایید. ولی بلدید چطور با سیاست و خوشرویی شرایط را جبران کنید و با از خود گذشتگی و آرامش و وفاداری به دیگران ، خوش بینی خودتان را نسبت به شرایط حفظ کنید. شما امیدوار، سرزنده، مثبت نگر و صلح طلب هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۳۹
katayun

katayun : سلام
خواب دیدم قسمتی از پارک شهرمون چند تا قبر هست که یکیشون قبر بستگانمون بود کنار قبرها شلوغ بود ولی وقتی من رسیدم کنار قبر دو سه نفر بودن من فاتحه گفتم دیدم برای خیرات براش کلوچه گذاشتن یه تیکه ازش خوردم و اون جایی که کلوچه رو گذاشته بودن یه قفسه شیشه ای بود قفلش باز کردم کمی داخلش مرتب کردم و دوباره قفلش کردم ،قفسه زیر اون کلوچه ها هم یه جعبه کادو با ربان قرمز بود با خودم گفتم آخی براش کادو آوردن مگه امروز مناسبتیه بعد رفتم سمت مامانم اینا که دورتر از این محل نشسته بودن

پاسخ
لینک۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شخصی که دیده اید قبرش آنجاست واقعا فوت شده است یا زنده است؟

پاسخ
لینک۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۰۶
katayun

katayun : فوت شدن

پاسخ
لینک۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : روحشان شاد. خاطرات خوش او در زمان زندگی اش، حزن و اندوه ناشی از نبودنش را بیشتر می کند. عشق دوستانش به او از صمیم قلبشان وجود دارد و ابراز می شود.

پاسخ
لینک۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵:۴۵
Fati

Fati : سلام خواب دیدم زنعموم از باغ پشت خونمون که درخت گردو و زردالو و انگور داره کلوچه چیده!تو خواب فک میکردم انگار درخته زردالو کلوچه بار میده هرسال.خودشم میگف تلخه کلوچه هاش منم امتحان کردم سه نوع بود اولی سبز پسته ای رنگ بود شبیه زردالو.دومی یادم نیس ولی طعم تلخی نداشتن.سومی خود کلوچه بود و زنعمو منظورش اینا بود که تلخه.باز کردم یه گاز زدم دیدم اره تلخه.بعد بلن شدم از خواب.ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زن عموی شما به ثروت زیادی خواهد رسید ولی قسمتی از این ثروت حلال نیست و تلخی آن به این تعبیر می شود که باعث تلخکامی خواهد شد مگر اینکه صدقات زیاد دهند و به فقرا کمک کنند تا ثروتشان پاک شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶:۵۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت