یوتاب گلچینی از بهترین ها

درباره ما

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت در ایران روزانه کاربران بسیار زیادی از سراسر ایران به شبکه جهانی اینترنت اضافه می شوند تا از مطالب مختلف آموزشی، اخبار، سرگرمی، ورزشی و ... استفاده کنند. در سال های اخیر اینترنت توانست از سایر رسانه ها مثل تلویزبون، مجلات و روزنامه سبقت بگیرد به طوری که امروزه بیشتر این رسانه ها مجبور به حضور در فضای مجازی نیز شدند. در کشور عزیزمان ایران نیز با وجود اینکه میلیون ها وب سایت و وبلاگ فعالیت می کنند اما تعداد وب سایت های حرفه ای بسیار کم است.

در اواخر سال 1394 وب سایت یوتاب با هدف ایجاد یک وب سایت با طراحی به روز و مطالب معتبر فعالیت خود را آغاز کرد. با وجود نوپا بودن وب سایت ما توانستیم در مدت زمان بسیار کم بالغ بر 1500 صفحه مطلب در بخش های مورد دلخواه کاربران اینترنتی به کمک نویسندگان سایت در اختیار بازدید کننده ها قرار دهیم. این در حالی است که الویت ما در نوشتن یا گردآوری مطالب کیفیت بوده نه کمیت!

در حال حاضر بخش های آشپزی، تعبیرخواب، خواص مواد غذایی، فال حافظ گردآوری و نوشته شده است. به مرور زمان بخش های متفاوت و جدیدی به سایت اضافه خواهد شد که بتواند تمام نیازهای کاربران اینترنت در داخل ایران را برطرف سازد.
از نقاط قوت سایت یوتاب می توان به سازگاری آن با تمام تلفن های همراه و تبلت ها و کامپیوتر ها اشاره کرد که با به روز ترین تکنیک های جهانی طراحی و اجرا شده است. این موضوع می تواند به دلیل کاربرپسند بودن باعث محبوبیت روز افزون در بین کاربران شود. بر خلاف فعالیت سایر وب سایت ها اهمیت زیادی به تجربه کاربر از وب سایت داده شده است و تمام تلاش بر این بوده که کاربران رضایت کامل از کار با سایت یوتاب را داشته باشند.

کلیه فعالیت های وب سایت yotaab.com تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. یوتاب، امروز با ایده آل خلق شده در ذهن سازنده خود فاصله دارد اما با یاری خداوند و تلاش و پشتکار تیم قدرتمند خود خواهد توانست در بین کابران ایرانی به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شود.