کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ائمه اطهار (ع)

اگر کسی در خواب ببیند که به زیارت حضرت امام رضا (ع) رفته و در حال طواف حرم است، زندگی وی با برکت و نعمت همراه خواهد شد.
اگر حضرت امام زمان (ع) را در خواب دید، و آن حضرت با خوشروئی و ملاطفت برخورد کرد، آن شخص نسبت به اعمال دینی، مراقبت های لازم را معمول می دارد. اگر خلاف آن دید، حضرت از وی ناخشنود است و در امر دین مسامحه کار است.

اگر کسی خود را در حال زیارت هر یک از امام زادگان علیم السلام دید، اگر مجرد باشد، به زودی ازدواج خواهد کرد و صاحب فرزندانی صالح خواهد شد و اگر متاهل باشد، درامر دین کوشاست. دیدن و رضایت امامان معصوم علیهم السلام، نشانه رضایت خداوند است.

تعبیر خواب امام علی (ع)

ابن سیرین می گوید: هر که در خواب حضرت امیرالمومنین علی (ع) را دید، در صورتی که خوش رو باشد، علم و کرامت و شجاعت و سخاوت خواهد یافت. اگر حضرت را زنده در شهری ببیند، انصاف و تقوی در آنجا حکمفرما باشد و ظلم و ستم از آن دیار رخت بربندد.

تعبیر خواب حضرت فاطمه (س)

اگر زنی حضرت فاطمه سلام الله علیها و یا هر یک از بانوان شاخص را در خواب دید، چنانچه آن بانوان در خواب با وی با خوشرویی و ملاطفت برخورد کردند، نشانه آن است که وی در حفظ عفت و تقوای خود کوشا است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

266 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

العبد

العبد : سلام
سال نو مبارک
خواهرم خواب دیده اند که ما در جایی بودیم که یک حالت روحانی داشته است.، فردی بنده را به چیزی یا جایی فراخوانده است؛ من گفتم من نمی ایم، من در. اینجا خداوند و اهل بیت را دارم.
ممنونم

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. شما روحیه ای معنوی و پاک دارید و برای شما اولویت در زندگی تان خدای بزرک است و اعتقاد به ائمه اطهار و بعد هم خانواده تان. و این اولویت ها را به همه چیز ترجیح می دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۳۲
Mehrsa

Mehrsa : سلام صبحتون بخیر و شادی این خواب رو زنداداشم دیدن :خواب دیدم توی حرم امام حسین توی کربلا بودم و بشدت گریه میکردم و میگفتم یا امام حسین (ع) یا امام حسین(ع) ،مطهری ،مطهری(منظورم شهید مطهری بود) نمیدونم چرا ! و گفتم امام حسین خیلی دوستت دارم. و توی عالم خواب فکر کردم باید چندتا از کتابهای مطهری رو بخونم و برای انتخاب پنج تا از انگشتهای شهید مطهری رو برداشتم ممنون

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که خودتان را پاک و مطهر کنید و به شیوه ی درستی زندگی کنید برای اینکار به امام حسین ع متوسل می شوید تا در نیت خودتان موفق باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵:۲۰
Mehrsa

Mehrsa : سلام صبحتون بخیر خسته نباشید این خواب رو دوستم دیدن :خواب میدیدم توی یه زیارتگاهی بودم ازیه زنی پرسیدم اینجاکجاست گفت این زیارتگاه علی اصغروعلی اکبره من شروع کردم برای دوتادوستام وکسانه دیگه دعاکردن اخرشم براخودم دعاکردم بعدگفتن زودزیارت کنیدزیارتگاهای دیگه هم میخایم بریم جمعیت زیادی هم بودیم جای دیگه رفتیم گفتن مال حضرت رسوله بازاونجاهم برادوتادوستام وخودم دعاکردم باخودم میگفتم چه جوری اومدم اینجامن پریودبودم هفتمم رفتم غسل کردم بازلکه دید خدایاقبول میشه زیارتم گناه نداره بعدبردن جای دیگه گفتن زیارتگاه امام حسینه بازدعاکردم برادوتادوستام دیگران وخودم ممنون

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما از غم فارغ خواهید شد. در کارهایتان متوسل به حضرت علی اصغر و علی اکبر ع ، رسول خدا ص و حضرت امام حسین شوید که دعایتان مستجاب خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۱۷
مهتاب

مهتاب : سلام وقت بخیر
صبح روز دوشنبه 6 اسفند ساعت 5:55 دقیقه صبح خواب دیدم نوری سفید وشفاف جلوی من توی هوا معلق بود و وارد بدنم شد.بعد از اون روی مهر اگه کلمه الله نوشته بود اون نوشته رنگی میشد به رنگ مشکی یا سبز.یا یه سری جاها اگه اشتباه نکنم من کلمه الله یا لا اله الا الله رو میدیدم بدون این که وجود خارجی داشته باشن و کس دیگه ای اونها رو ببینه.یعنی هیچ کس بغیر از خودم این کلمات رو نمیدید و اونها رو به رنگ مشکی یا سبز میدیدم.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انرژی مثبت زیادی وارد وجود شما خواهد شد. درک و بینش شما وسیع می شود ایمانتان قوی تر می شود. خدای مهربان محب شماست و شناخت شما از خدای بزرگ بیشتر از باقی افرادی که می شناسید می شود. ویژگی های معنوی و صفات الهی در شما زیاد تر می شود و سرشار از صلح و آرامش و امید، شفا و سرزندگی خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷:۴۵
مهتاب

مهتاب : ممنونم

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰:۲۷
محمد

محمد : سلام
من همون پسری هستم که خواب دیدم امام حسین فرموده تو رو‌به دختر مورد علاقت میرسونم و تقویم بخر و بین مردم پخش کن
دیشب خواب دیدم به من توجهی نمیکنه و کفشاشث نصف پا کرده و داره راه میره و روشو کرده اونور. کفشاش رو کامل پاش نکرده بود و سرپاش بود و نگاه خوبی بهم نداشت . اگه امام حسین فرمود که تو رو
بهش میرسونم پس این خوابا چیه ؟ هرشب از این خوابای بد میبینم.
ممکنه خواب امام حسین واقعی نباشه؟ منظورم اینه که چطور شخصی مثل من میتونه چهره امام رو ببینه و این قد هم چهرشون قشنگ باشه؟

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز شما برای اینکه خوابتان درست تعبیر شود لازم است چند نکته را از قبل توجه بفرمایید. اول اینکه من علم غیب ندارم. خواب شما را از روی چیزهایی که می نویسید تعبیر می کنم و بس. دوم اینکه اصلا هیچ وقت من متوجه نشدم که او هم شما را می شناسد؟ دوستتان دارد یا خیر؟ اگر آشنایی با هم دارید و با شما قهر و بی محلی می کند، حکایت فرق می کند ولی اگر اصلا او شما را نمی شناسد و یا نمی خواهد و رابطه ای با او ندارید، باید جدا یک موضوع را خدمتتان عرض کنم. امام حسین ع که جای خودشان را دارند، خود خدای بزرگ هم اگر از او بخواهید که کسی را به شما بدهد، نخواهد داد مگر اینکه آن شخص هم نسبت به شما احساس داشته باشد و مانعی برای رسیدن به شما دو نفر وجود داشته باشد و خدای بزرگ آن مانع را از بین ببرد. شما به این نکته توجه نکرده اید که انسان اختیار و آزادی عمل دارد. هیچ جبری در قانون خدا برای بندگان او وجود ندارد که بخواهد آنها را به جبر به ایمان آوردن وادار کند. حتی در دین آمده که لا اکراه فی الدین . اگر قرار بود که انسان اختیار و آزادی عمل نداشته باشد، دیگر بهشت و جهنم چه معنی داشت؟ اگر خدا می خواست کسی به جبر خوب باشد برود بهشت؛ یا به جبر بد باشد برود جهنم. این دختر شاید از خدای بزرگ خواسته که به کسی دیگر برسد. شما می خواهید خدا او را وادار کند که به جبر به شما برسد؟!!! مگر او عروسک است یا شی ء است یا میوه است که یک کیلو از آن را بخرند بدهند به دست شما؟ او آدم است. مثل شما حق انتخاب دارد. در خوابتان در دفعه قبل گفتم که ( هرگاه شما به خاطر این دختر خانم، مجبور شوید کاری انجام دهید که امام حسین ع از کار شما راضی نباشند، حمایت او را دیگر نخواهید داشت!! "عشق اول" شما باید خدا باشد و نه این دختر خانم. حمایتتان را از امام حسین دارید و نه این دختر خانم. کسی که توکل به خدای مهربان می کند هرگز افسرده و ناامید نمی شود. اما خدای نکرده انسانها به آدم بد می کنند!! مبادا در قلبتان عشق این دختر را بالاتر از عشق خداوند قرار دهید، که در این صورت دیگر نمی توانید حمایت امام حسین ع را داشته باشید.) حالا پاسخ مرا بدهید عشق اول شما اوست یا خدا؟ اگر عشق اول شما خداست که کارتان را به او واگذار کنید. اگر عشق اول شما این دختر است پس چطور توقع دارید که امام حسین ع او را به شما بدهد؟ منظور من هم از اینکه گفتم او را به شما بدهد به این دلیل بود که فکر کردم شما همدیگر را دوست دارید و مانعی برای رسیدن شما به هم وجود دارد. اما اگر او شما را نمی خواهد هرگز با هیچ دعایی هرگز نخواهید توانست با زور او را وادار کنید که همسر شما شود. در خوابتان هم که تمام شواهد حاکی از این است که او شما را دوست ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳:۵۲
مر

مر : سلام بچه که بودم خواب دیدم که امام زمان به خانه مان آمده اند، ایشان کت و شلوار قهوه ای پوشیده بودند، جذاب و جوان بودند و با عده ای مرد داخل مهمان خانه ما نشسته بودند و من از پشت شیشه نگاهشان می کردم، ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانواده شما در آن زمان کار خیری انجام داده بودند که امام زمان ع محب ایشان بوده است. کت و شلوار در خواب به حمایت شخص تعبیر می شود و نه چنبه ی مدرنیته و غربی آن. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷:۵۷
مر

مر : سلام پریشب خواب دیدم که در خانه قدیمیمان بودیم، من و خواهرم که چهار سال از خودم کوچکتر است داخل ایوان خانه ایستاده بودیم و تمام وقایع که در ادامه می گویم را تماشا می کردیم، آسمان پر بود از ابرهای خاکستری و متراکم به طوریکه هوا نیمه تاریک بود و نمی دانستیم چه ساعتی از شبانه روز است، باران سیل آسا می بارید، ناگهان ابرهای سیاه آسمان را گرفت و باران ادامه داشت، دوباره ابرهای سیاه رفتند و ابرهای خاکستری و متراکم همچنان بودند، ناگهان یک دست در آسمان رنگ سیاه به آسمان پاشید ، همه آسمان سیاه نشد و کمی از آسمان سیاه شد و رنگ‌ها همراه باران به زمین ریختند، دیدم که روی آب‌ها که در حیاط خانه مان جمع شده بود یک اسم نوشته شده، اینطور که یادم مانده ، اسم حجت اله و در ادامه آن انگار کلمه طاهری بود، در تمام این مدت مادرم داخل حیاط زیر باران نشسته بود و خواهر کوچکم بین حیاط و ایوان بازی می کرد، من و خواهرم که داخل ایوان بودیم، به خواهر کوچکم گفتیم که اینها مواد شیمیایی است و ضرر دارد و بیاید زیر ایوان، او هم آمد ، وقتی آمد دیدم که کنار یکی از چشم‌هایم چند دایره کوچک سیاه باقی مانده ، انگار از همان مواد سیاه بود که به آسمان پوشیده شد ،بعد با اشاره دست ، به مادرم فهماندیم که بیاید زیر ایوان، او هم دوید و آمد، و از ترس از خواب پریدم، در خواب همه ما خیلی جوان‌تر از سنی بودیم که الان داریم... ممنون می شوم که تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم لطفا همیشه خوابتان را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با خودش بنویسید. تعبیر خواب باران صحیح ترین صفحه برای تعبیر خواب شما بود نه ائمه اطهار. چنانچه منبعد در صفحه نامربوط به خوابتان آن را ثبت کنید، خوابتان حذف خواهد شد. شما به خودتان خواهید آمد و به گذشته نگاه خواهید کرد که چطور استرس و نگرانی های زیاد و سختی های زیاید به شما رسیده و چطور طول کشید تا مادرتان متوجه شود که دارند سرش را کلاه می گذارند! عده ای به اسم خدا، گناهان زیادی را مرتکب شده و باعث تیرگی حال و روز دیگران شدند. این خواب به شما می گوید که شما نسبت به آدمها بدبین خواهید شد و دیگر حرف هر کسی را زود باور نخواهید کرد. اما خدای مهربان خودش این اضطرابات و نگرانی ها را از آسمان خواهد شست و سختی ها تمام خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴:۰۸
Nur

Nur : سلام وقتتون بخیر
خواهر من زمانی که کوچیک بودن خواب حضرت عیسی مسیح رو میبینن ایشون از آسمون اومدن و روی یه تخته ی سبز اسمشون با رنگ سفید مینویسن«عیسا»، که خواهر من توی خواب بهشون میگن درستش«عیسی»هستش، لبخند میزنن و همون مسیرو برمیگردن سمت آسمون، خواهرم وقتی از خواب بیدار میشن خیلی تعجب میکنن که املای درست این کلمه رو بلد بودن آخه قبلش جایی به چشمشون نخورده بود و هنوز سنشون به مدرسه رفتن نمی خورد... با اینکه چندین سال از این خواب میگذره، ولی هنوز مثل روز اول جلوی چشمشونه و خیلی دوست دارن تعبیرش رو بدونن... ممنونم

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۷:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. حضرت عیسی ع زنده هستند و در بین مردمان زندگی می کنند. توجه ایشان به خواهرتان نشانه ی قلب پاک خواهرتان است که حضرت عیسی ع محب اوست. خواهرتان در دعاهایشان باید همانگونه که متوسل به امامان می شوند به حضرت عیسی ع هم متوسل شوند چون او به خواهرتان نظر محبت دارد و خواهرتان به مقام و علمی خواهد رسید که انتظارش را هم ندارد. شخصیت خواهر شما نیکوکار و مهربان است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴:۳۴
Nur

Nur : بله اعتقاد ماهم به زنده بودن ایشون هستش و ان شاالله با ظهور امام ایشون هم رؤیت خواهند شد، به امید اون روز که ان شاالله دور نباشه و ما باشیم... خدا رو شکر چه تعبیر خوبی... عاقبت همگی به خیر ان شاالله... سپاس از تعبیر زیباتون

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴:۰۱
Soheil

Soheil : سلام.دیشب خواب دیدم تو یه شهر ویرانه بودم با دوستام داشتیم راه میرفتیم و ترس وحشتناکی بر همه جا حاکم بود
انگار چیزی توی دلمون افتاد که اخر زمان شده و اقا امام زمان قرار ظهور کنه
من به دوستام گفتم ولی توجهی نکردن
یه چند قدمی که راه رفتیم متوجه شدم که شمشیر تو دست من و یکی از دوستامه بعد بهش گفتم که من فکر میکنم اخر زمان شده و وقت ظهور اقاست که گفت نه اینجور نیست
بعد بهش گفتم که یکی از نشانه های ظهور اقا خاموشی خورشیده و همین که من اینو گفتم خورشید خاموش شد و باز برای لحظه کوتاهی روشن شد و باز کاملا خاموش شد
باز بهش گفتم ولی توجهی نکرد که یکهو صدایی از اسمون اومد که گفت به یاری امام زمان بشتابید و من اینبار هم بهش گفتم که نگفتم بهت اخر زمان شده و باز هم توجه نکرد و من راهمو کج کردم به سمت مقر اقا
بعد به یه دروازه خیلی بزرگ رسیدم و دیدم جلوی جمعی وایسادم که همه پشت دروازه منتظر باز شدن دروازه اند و متوجه شدم عصایی شبیه به عصای حضرت موسی(تداعی شد تو ذهنم) و فانوسی به دست دارم و در رو که باز کردن به همه گفتم که بلند بگید یا امام زمان
و همه تکرار کردن پشت سر من
و بعد رفتیم تو یه اتاق و من جلوی جمع وایساده بود که امام زمان با قدی فوق العاده بلند و لباس سفید و عمامه سبز اومد که برای ما سخنرانی کنه
که از خواب پاشدم
سپاس فراوان

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۹:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله سختی ها در دنیا رو به اتمام است و امام زمان ع هم ظهور خواهند کرد. اما برای درک ایشان شما باید ایمان قوی داشته باشید و بنده ی خوب خدا باشید. هر زمان که وقتش برسد خدای مهربان به شما قوت و انرژی خواهد داد که در راه امام زمان ع مبارزه کنید. شما از بندگان خوب خدای بزرگ هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲:۳۳
Aylar

Aylar : سلام خانم هراتی عزیز تقریبا آذر ماه بود این خوابو دیدم خیلی مشتاقم تعبیرشو بدونم...من تا نه سالگیم تو یه شهرک خانه سازی سازمانی بزرگ شدم که اونجارو دوس داشتم توی خواب دیدم یه خانوم زیبا با چشمان درشت و سیاه و پلکهای زیبا و لاغر اندام و جوان و پوستی سفید و زیبا چادر و روسری سیاه به سر و لبای خوشگل رو اونجا سوار کردیم و همراه یک تور بودیم که این خانوم رو من فک کردم همسر استادمونه اما اصلا شباهت نداشت به ایشون، ولی تو خواب انگار حسم همسر استاد بود و بهش احترام میذاشتم که یهو توی شهر ظاهر شدیم توی خیابون به اسم امامیه ی شهرمون و جلوی دانشگاه پیام نور که توی همون خیابونه خانوم برگشت بهم گفت من حضرت فاطمه هستم و کسی ندونه فاطمه هستم و تو باهامون اومدی...منم همونطور محو تماشای زیبایی چهره ایشون که غبطه میخوردم گفتم چشم، خیلی صمیمی بودن اما من ازشون حساب میبردم، کنیزشون فضه هم با لباس و چادر قهوه ای وسطمون نشسته بود و قیافش خیلی شبیه حضرت بود اما حضرت خوشگلتر بودن...همش حس میکردم حضرت علی و امام حسن و امام حسین هم جلوتر از ما نشستن و دارن تور رو هدایت میکنن ،یه اتوبوسی بود که سقف نداشت رو باز بود و هممون تو اون بودیم، (من مذهبی نما نیستم ولی) دوتا دوستانم که مذهبین یهو دیدن گفتن چرا بما نگفتی که رفتی مگه نگفته بودیم بگی منم از ناراحتیشون ناراحت شدم گفتم بهم گفته شده بود به کسی نگم که زنعموم که اسمش زهراست اونم حس کردم تو اون حوالیه...هنوز هم خوشگلیشون تو ذهنمه چقدر با وقار و متین بودن...امیدوارم خود واقعیشون بود چون بعد این خواب عاشقشون شدم...قبل اون چند بار نماز استغاثه شونو میخوندم بی دلیل بدون اینکه حاجتی داشته باشم یا حسی داشته باشم بهشون...شب قبل خوابم دلم شور زد که نکنه از کسایی باشم که از امر حضرت مهدی خارج میشن.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قلبتان پاک است و خدای بزرگ بهتر از خود شما به روحیات شما واقف است. چون شما نماز حضرت فاطمه س را خوانده اید، او به شما پیامی از نور ( خدا) داده است و بر شما ظاهر شده در راهی که ( امامیه) نام دارد تا بدانید که حضرت فاطمه س محب شما هستند و به روح زیبای شما علاقه و محبت دارند. ایمان چیزی نیست که کسی بتواند آن را تظاهر کند چون خداوند از ذات و قلب همه با خبر است. چه بسیارند آدمهایی که ظاهری مذهبی دارند اما بی رحم و بی ایمان هستند و چه بسیارند آدمهایی که ظاهری بی دین دارند اما قلبشان سرشار از عشق الهی و رئوفت است. فقط خداست که به ذات و طینت انسانها آگاهی دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷:۰۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت