کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ائمه اطهار (ع)

اگر کسی در خواب ببیند که به زیارت حضرت امام رضا (ع) رفته و در حال طواف حرم است، زندگی وی با برکت و نعمت همراه خواهد شد.
اگر حضرت امام زمان (ع) را در خواب دید، و آن حضرت با خوشروئی و ملاطفت برخورد کرد، آن شخص نسبت به اعمال دینی، مراقبت های لازم را معمول می دارد. اگر خلاف آن دید، حضرت از وی ناخشنود است و در امر دین مسامحه کار است.

اگر کسی خود را در حال زیارت هر یک از امام زادگان علیم السلام دید، اگر مجرد باشد، به زودی ازدواج خواهد کرد و صاحب فرزندانی صالح خواهد شد و اگر متاهل باشد، درامر دین کوشاست. دیدن و رضایت امامان معصوم علیهم السلام، نشانه رضایت خداوند است.

تعبیر خواب امام علی (ع)

ابن سیرین می گوید: هر که در خواب حضرت امیرالمومنین علی (ع) را دید، در صورتی که خوش رو باشد، علم و کرامت و شجاعت و سخاوت خواهد یافت. اگر حضرت را زنده در شهری ببیند، انصاف و تقوی در آنجا حکمفرما باشد و ظلم و ستم از آن دیار رخت بربندد.

تعبیر خواب حضرت فاطمه (س)

اگر زنی حضرت فاطمه سلام الله علیها و یا هر یک از بانوان شاخص را در خواب دید، چنانچه آن بانوان در خواب با وی با خوشرویی و ملاطفت برخورد کردند، نشانه آن است که وی در حفظ عفت و تقوای خود کوشا است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

266 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

خرسند

خرسند : خيلي ممنون از وقتي كه مي گذاريد، خداوند بشما سلامتي بدهد. اين قضيه مربوط به هفت سال پيش مي شود. شخصيت ايشان همانطور كه فرموديد كلاغي بود، اما اينكه امام زمان (عج) آقاي هاشمي را در خواب من آوردن كه ازدواج دومشان اينطور كامل شده بوده و ارتباطش با معلم كلاغيم را نمي فهمم. فاصله ازدواج اول و دوم آقاي هاشمي نه سال بوده. آيا اين به اين معناست كه معلمم بعد از نه سال آدم خوبي مي شن و دوباره خواستگاري مي كنن؟

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۸:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم خیر اصلا ارتباطی ندارند به هم. شما ممکن است در خوابتان 100 مورد مختلف مشاهده کنید که کاملا بی ربط به هم باشند. تنها ربط قضیه به توجه امام زمان به شما اشاره می کند. این مورد سالها هم که شمرده اید اشتباه است.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۴۷
خرسند

خرسند : سلام خانم هراتي عزيز
مدتهاي خيلي پيش من به معلمم خيلي علاقمند شده بودم. اما ايشان با وجود ابراز علاقه أوليه قدم جدي برنداشتند. من متوسل به امام زمان (عج) شدم تا يا از اين بند رها شوم يا اينكه قضيه به سرانجام برسد. در خواب ديدم كه در خانه قديم مادربزرگم هستم كه توالت و حمام و آشپزخانه اش در كنار هم در حياط بود. من در توالت بودم و و از دور فضولاتم را با دست مستقيم بچاه توالت مي انداختم. از توالت بيرون آمدم. پدرم در حمام بود. اما صداي دوش نمي آمد، معلوم بود غسلش را كرده و دارد خودش را خشك مي كند. اينطور بود كه انگار در داخل مهماني شام است و معلمم هم در آن مهماني است. من خوشحال بودم كه او به حياط مي آيد تا باقي غذا و وسائل را به آشپزخانه بياورد. از طرفي انگار مانعي غير مادي وجود داشت كه من معطل شوم و بداخل نروم. اما خواهرم آمد و در دستش يك سيني باقيمانده از عدس پولوي خوشرنگ مهماني بود و من كه شام نخورده بودم مي توانستم از آن تناول كنم. او گفت كه معلمتان نبود بلكه امام زمان (عج) بود. آقاي هاشمي هم بود (آقاي هاشمي معلم قران و بسيار به امام زمان (عج) علاقه دارند).او با خانمش دعواش شد و بعد با امام زمان (عج) رفتن. (همسر آقاي هاشمي كه بعد فهميدم كمي هم با ايشان اختلاف داشتند سالها پيش فوت كرده بودن و براي همين من فكر نمي كردم خوابم تعبير مهمي داشته باشد.اما بعد متوجه شدم زماني كه من اين خواب را مي ديدم ايشان با داشتن سه فرزند پسر بزرگ با خانمي جوان اما بيوه كه سه فرزند كوچك دختر دارند ازدواج كرده اند كه من خبر نداشتم. نكته قابل توجه اينكه معلم من هم كه فرموديد روح تاريكي دارند ابراز علاقه أوليه خود را كاملا در اين قالب كه من مكمل ايشان هستم ابراز كردند. براي همين متوجه شدم كه امام زمان (عج) به كار من نظر دارند)

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۳:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به اعتقادات قدیمی و سنتی خانواده تان پایبند هستید. سعی می کنید هدفمند رفتار کنید و مشکلاتتان را دفع کنید. پدر شما شخصیت پاکی دارند. شما تکلیف نهایی تان را با معلمتان می خواهید خیلی دوستانه حل و فصل کنید. شما از اینکه در روابط اجتماعی تان با او سرو کار دارید خوشحال هستید و به صلاحتان نیست که خیلی زود از لحاظ احساسی با او قاطی شوید. امام زمان ع محب شما هستند و از لحاظ عاطفی شما را حمایت و هدایت خواهند کرد. اینکه معلمتان ازدواج مجدد کرده هیچ اشکالی ندارد چون اولا که در شرایط حاضر مجرد است و دوم هم اینکه اصلا با همسرش ( روحش شاد) از لحاظ روحی هماهنگی نداشته است. من متوجه نشدم که خواستگارتان کی به شما ابراز علاقه کرده است. ولی خواب قبلیتان که او را کلاغ جلوه داده بود. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵:۴۲
خرسند

خرسند : سلام خانم هراتي عزيز
مدتهاي خيلي پيش من به معلمم خيلي علاقمند شده بودم. اما ايشان با وجود ابراز علاقه أوليه قدم جدي برنداشتند. من متوسل به امام زمان (عج) شدم تا يا از اين بند رها شوم يا اينكه قضيه به سرانجام برسد. در خواب ديدم كه در خانه قديم مادربزرگم هستم كه توالت و حمام و آشپزخانه اش در كنار هم در حياط بود. من در توالت بودم و و از دور فضولاتم را با دست مستقيم بچاه توالت مي انداختم. از توالت بيرون آمدم. پدرم در حمام بود. اما صداي دوش نمي آمد، معلوم بود غسلش را كرده و دارد خودش را خشك مي كند. اينطور بود كه انگار در داخل مهماني شام است و معلمم هم در آن مهماني است. من خوشحال بودم كه او به حياط مي آيد تا باقي غذا را به آشپزخانه بياورد. از طرفي انگار مانعي غير مادي وجود داشت كه من معطل شوم و بداخل نروم. اما خواهرم آمد و در دستش يك سيني باقيمانده از عدس پولوي خوشرنگ مهماني بود. او گفت كه معلمتان نبود بلكه امام زمان (عج) بود. آقاي هاشمي هم بود (آقاي هاشمي معلم قران و بسيار به امام زمان (عج) علاقه دارند).او با خانمش دعواش شد و بعد با امام زمان (عج) رفتن. (همسر آقاي هاشمي سالها پيش فوت كرده بودن و براي همين من فكر نمي كردم خوابم تعبير مهمي داشته باشد.اما بعد متوجه شدم بتازگي ايشان با داشتن سه فرزند پسر بزرگ با خانمي جوان اما بيوه كه سه فرزند كوچك دختر دارند ازدواج كرده اند. نكته قابل توجه اينكه معلم من هم ابراز علاقه أوليه خود را كاملا در اين قالب كه من مكمل ايشان هستم ابراز كردند. براي همين متوجه شدم كه امام زمان (عج) به كار من نظر دارند)

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۱۰
4564mahshid

4564mahshid : سلام وقت بخیر
واس یک امامزاده قالیچه به نیت حاجتم بافتم هدیه کردم و یک پارچه سبز هست که قرار بعد از تعمیر روی قبر امام بیندازم چون حاجتم نگرفتم منصرف شدم تصمیم گرفتم قالیچه پس بگیرم پارچه به دیگری واگذارم تا کسی دیگر این کار کند، دیروز عصر خواب دیدم در ضریحی باز شد آبجیم دستش دراز کرد قرآن برداشت وقسمش داد که حاجت منو بده(اسم منو برد)خودم رفتم به طرف در وارد ضریحی بشم چون پریود بود جرئت نکردم(در واقع من پریودم زمانی این خواب دیدم)گفتم پارچه بیارید بدهید تا بندازن روش گفتن ن خودت باید بیندازی

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواب شما می گوید که نباید زود نتیجه گیری و تصمیم بگیرید. شما نمی توانید برای خداوند زمان تعیین کنید چون برای حاجت شما شرایطی لازم است که شما از آن بی خبرید. مثل اینکه شما اگر هر قدر هم قرآن بخوانید که خورشتتان نیم ساعته بپزد این اتفاق نخواهد افتاد و حداقل 3-4 ساعت زمان لازم است که خورشت پخته و جا افتاده شود. انشالله حاجتتان را خواهید گرفت و نباید ناامید باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶:۴۳
Parisima

Parisima : سلام خدمتتون
خواب ديدم دو شب پيش كه وارد دشتي شدم كه اطرافش كوه بود مردم فوج فوج در اونجا قرار داشتن من جدا بودم از بقيه و نظاره گر بودم وقتي يك سگي بزرگي دنبال هر گروه مي ذاشت همه فرار ميكردن و بالاي كوهي ميرفتن من هم اول ترسيدم اما بعد در حين برگشت از از اون دشت متوجه شدم اون سگ به من كاري نداره يك خانم امد كنارم و خودش رو از بستگانم معرفي كرد گفت مادربزرگت ( فوت شدن ) خيلي دوست داشت بياد به ديدنت اما نتونست و اون خانم انگار خودش رو توي دنيا زنده معرفي ميكرد در حالي كه مرده بود بعد من از كوه بالا رفتم ، بالاي كوه يك صحنه و دشت ديگه رو ديدم مكاني بود كه ميگفتن ديدين گفتم اخر امام حسين اينجا مياد ( حتي فك كنم كلمه امام زمان هم گفتن ) و يك اقا رو از پشت سر اونجا ميديم كه حالا دو زانو با دست هاي باز نشسته بودن و فك كنم يك دست هم نداشتن و لاغر بودن ( در خواب حس ميكردم اون اقا امام حسين و اون دشت ،دشت كربلاست)

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مردم ممکن است از سختی ها و مشکلات جامعه بخواهند فرار کنند و با چالشهای بزرگی در زندگی مواجه خواهند شد. شما درک بالایی نسبت به مسائل اجتماعی دارید و انسان خوبی هستید. روح مادر بزرگتان شاد، او با شما هم عقیده و هم مرام است. شما قادر خواهید بود با سختی های زندگی به راحتی مبارزه کنید و به اوج موفقیت برسید. زمانی شده که فقط خداوند می تواند مشکلات مردم را حل کنید و حالت دعای امام حسین ع به این موضوع اشاره دارد که او می داند که مردم به استیصال و سختی خواهند رسید و نیاز به یاری خداوند دارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲:۱۱
pouriadavarpanah

pouriadavarpanah : سلام من ماه پیش خواب دیدم که به یه نفر مدیونم.بعد تصمیم گرفتم برم طلب حلالیت کنم.بعد به هزار سعی تلاش فهمیدم تو فلان مسجد معمولا زیاد میاد.خلاصه وقتی رفتم اونجا(البته بگم تمام کوچه منهی به مسجد به نام من بود ...و اینکه یه شخصی هم باهام همراه بود که من نمیشناختمش)بعد رفتم داخل مسجد بعد نماز مغرب یه بنده خدایی اونجا بود گفتم این شاید بشناسه طرفو.وقنی جریان بهش گفتم سرش انداخت پایین گفت اون شخصی تو دنبالشی پسرمنه.ولی متاسفانه شهید شد.دیه منم ناراحت شدم گریه کردم.بنظرشما تعبیرش چیه؟

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم قبل از هر چیز از شما خواهش می کنم به این مسئله دقت کنید که هر خوابی که ثبت می کنید باید در صفحات مربوط به خودش ثبت شود و نه در صفحاتی که هیچ ربطی به خواب شما ندارند. شما خواب مسجد یا کوچه دیده اید و باید در تعبیر خواب مسجد یا کوچه ثبت می شد. دقت داشته باشید که خوابهایی که بعد از این بار، در صفحات غیر مرتبط با خودشان ثبت شوند، از سایت حذف خواهند شد و تعبیر نمی شوند. اما اینبار پاسختان را خدمتتان عرض می کنم. تعبیر خوابتان این است که شما گزینه های محدودی دارید و باید سعی کنید که خیلی روشنفکرانه عمل کنید. شما به خاطر مسئولیتی که دارید، از اهدافتان منحرف شده اید و شرایط بغرنجی را تجربه خواهید کرد. فرصتی از دست شما می رود و باید سریع آن را جبران کنید. اعتبار شما در خطر است و اگر می دانید که دینی دارید که باید پرداخت کنید به هیچ وجه در انجام آن کوتاهی نکنید. خداوند به شما فرصت داده تا متوجه باشید که شرایط غیر قابل تغییری در جریان است که باید سریعا جبران خطای خودتان را بکنید. کسی که به او ظلم شده، به خوبی مشهور می شود و شما هم با جبران اشتباهتان آمرزیده می شوید. کسی که همراه شماست فرشته ی مراقب شماست که به شما اخطار داده است. به هیچ وجه در اینکار کوتاهی نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱:۰۰
pouriadavarpanah

pouriadavarpanah : سلام من ماه پیش خواب دیدم که به یه نفر مدیونم.بعد تصمیم گرفتم برم طلب حلالیت کنم.بعد به هزار سعی تلاش فهمیدم تو فلان مسجد معمولا زیاد میاد.خلاصه وقتی رفتم اونجا(البته بگم تمام کوچه منهی به مسجد به نام من بود ...و اینکه یه شخصی هم باهام همراه بود که من نمیشناختمش)بعد رفتم داخل مسجد بعد نماز مغرب یه بنده خدایی اونجا بود گفتم این شاید بشناسه طرفو.وقنی جریان بهش گفتم سرش انداخت پایین گفت اون شخصی تو دنبالشی پسرمنه.ولی متاسفانه شهید شد.دیه منم ناراحت شدم گریه کردم.بنظرشما تعبیرش چیه؟

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۵:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز برای تعبیر ثبت شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۴۴
pouriadavarpanah

pouriadavarpanah : سلام.من چندشب پیش خواب دیدم دارم با یه نفر سر یه بازی شرط بندی میکنم.من بار اول و دوم بردم و رقیبم در هر دو دست بازی هرچی که داشت تو قمار به من باخت.بار سوم گفت بیا بازی و گفت این تنها چیزیه که من دارم تا سرش قمار کنم.بعد وقتی نشونم داد دیدم یه مهرمانندی که روش اسم امام حسین نوشته و کامل قشنگ زیبا بود.اینو که دیدم گفتم ناراحت شدم گفتم من سراین شرط نمیبندم....تعبیرش چیه بد یا خوب؟

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در یک رابطه یا موقعیت کاری که ممکن است انتخاب عاقلانه ای هم نباشد، ریسک می کنید. بار اول و دوم قضاوت و عملکرد شما درست خواهد بود. شما اما حاضر نیستید در مورد دینتان ریسک کنید و یا در کاری که شما را به امام حسین قسم می دهند که درست رفتار کنید، حاضر نیستید که خطایی کنید!. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹:۲۱
Sahbaaa

Sahbaaa : سلام وقت بخیر خواب دیدم که توی خونه قبلیمون هستیم و دیواری که عکس امام علی رو نصب کرده بودیم‌میدیدم ولی عکسش یه جور دیگه ای بود،انگار واقعی تر بود،بعد یه لحظه یه صحنه ای دیدم که یه مرد رو داشت آب میبرد و دقیق یادم نمیاد یه ادمی هم بهم گفت توروخدا از امام علی بخواه چیزی نشه بعد من رو به عکس امام علی بلند بلند با گریه گفتم بحق علی تا۳بار بحق فاطمه تا۳بار،بحق حسن۳بار بحق حسین که گفتم دیدم از چشمای امام علی اشک جاری شد و از خواب بیدار شدم،معنیش چی میتونه باشه،تشکر

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۶:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که شما ریشه ی اعتقادی تان نسبت به حضرت علی ع قوی و پابرجاست و حضور حضرت علی ع در زندگی شما فقط یک عکس یا خاطره نیست بلکه شما با اعمال مثبتی که در زندگی انجام می دهید، باعث شده اید که حضرت علی ع محب شما باشند و روحشان ناظر بر کارهای شما باشد. شما به ایشان متوسل شوید و ایشان برایتان دعا خواهند کرد و حاجت روا خواهید شد. دعای شما در حق مردمی که به استیصال رسیده و دچار سیلی از انرژی منفی شده اند و راه به جایی ندارند مستجاب خواهد شد. بنابراین از خدای بزرگ بخواهید تا به حق حضرت علی ع.... و مثل خوابتان و به حق امام حسین ع مشکلات را از سر مردمی که به استیصال و درماندگی رسیده اند دفع کند. سید الشهدا امام حسین ع کسی است که اگر حضرت علی ع را به او قسم دهید محال است دعایتان ( اگر به صلاح تان باشد) برآورده نشود. التماس دعا. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۱۴
shadi

shadi : سلام خسته نباشید، من هر چند وقت یکبار خواب میبینم ک بلند اسم امام حسین رو فریاد میزنم هی تکرار میکنم از ته دلم و دیشب هم باز خواب دیدم ک باز هی میگم یا حسین یا حسین از ته دل و مادرم نذری کوکو سبزی پخته بود و چند تیکه زیاد اومده بود ک میخواست ببره واسه دوستش، من نمیدونم باید نذری بدم یا ن

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما برای رسیدن به خواسته هایتان متوسل به حضرت امام حسین ع می شوید و باید بدانید که همانطور که انتظار دارید به شما محبت شود، باید خودتان هم به دیگران محبت کنید تا در کارتان گشایش به وجود بیاید. بله. ولی نه اینکه الزاما کوکو سبزی بپزید. منظور این است که برای سلامتی و نشاط دیگران از خودتان و ثروتتان مایه بگذارید و می توانید نذر کنید که زندگی کسی را با استفاده از پولتان به رفاه بیشتری برسانید و مبلغی برای کمک به مثلا سیل زدگان در نظر بگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۵۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت