کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اسباب کشی

اگر در خواب در حال جمع آوری وسائل خودتان (به منظور اسباب کشی یا هر دلیل دیگری) بودید، به احتمال زیاد نگران تغییر و تحولات مهم و بنیادینی هستید که در زندگی روزمره تان رخ می دهد. در غیر این صورت ضمیر ناخودآگاهتان در حال سازماندهی و رها کردن بارهای عاطفی و احساسی است.

برخی معبران معتقدند که دیدن این گونه خوابها، صرفا به منزله اشاره ای از ضمیر ناخودآگاهتان به همین مضمون است. شما درگیر فعالیت های زیاد و متعددی هستید که احتمالا لازم است برخی از آنها را جمع آوری کرده و رهایشان نمایید.این رویا می‌تواند درباره عقایدی باشد که درباره خودتان دارید و یا تصوری که از خود در ذهنتان پروراندید.

خالد اصفهانی گوید: اگر بیند به خانه بزرگ‌تری اسباب کشی کرد دلیل آن است که اشتیاق زیاد برای پر معنا کردن و مفهوم دادن به زندگی دارد.

دیدن اسباب کشی کردن خود در خواب
آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب خود را مشغول اسباب کشی دیدید، نشانگر آن است که به زودی اتفاقاتی رخ می‌دهد که مجبور می‌شوید، حالت مبهم خود را تغییر دهید.

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ آمده است که: دیدن اسباب منزل در رویا نمایانگر طرز فکر و رفتاری است که خانواده یا زندگی درون خانه در شما شکل گرفته‌اند، به ویژه اگر در رویا یکی از اسباب منزل خانوادگی و یا خانه مسکونی گذشته خود را دیده باشید، نگرش‌ها و باورهایی که ذهنمان را با آن‌ها مبلمان و فرش می‌کنید.

آنلی بیتون می گوید: اگر در خواب ببینید که چیزی را بسته بندی می کنید، نشانه تغییر و تحولاتی در زندگی است. اگر در خواب چیزی را بسته بندی شده ببینید، به این معنی است که به زودی به مسافرت هایی خواهید رفت که تجربه های زیادی به دست می آورید.

در سرزمین رویاها آمده:
اشیایی را به وسیله نخ بسته بندی می کنید: سلامتی شما به خطر می افتد.
اعضای خانواده شما چیزی را بسته بندی می کنند: پول.
یک بسته بندی کاغذ دیواری: نگرانی ها باعث کاهش وزن شما خواهند شد.
کارگران در حال بسته بندی: شانس در کار.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

48 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مریم فلاح

مریم فلاح : سپاس از مهرتان. بزرگوارید بی نهایت

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۴۴
مریم فلاح

مریم فلاح : ممنون از لطف و عنایت شما.
پدرم مرحوم شده ۲۱ سال پیش
ایا این مطلب که فراموش کردم بگم در تعبیر خواب تاثیر ندارد?

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بله البته که تاثیر دارد. روحشان شاد. شما احساس می کنید که به پدرتان احتیاج دارید و می خواهید در زندگی تان باشد و به شما کمک روحی بدهد ولی می دانید که او فوت شده و این امکان پذیر نیست. چطور می توانید نگرانی های خودتان را جایی دفع کنید که احساس می کنید که کمکی از انجا به شما نمی رسد و سرتاسر حس منفی به آنجا دارید. شما نمی خواهید بمیرید و دوست دارید زنده باشید و سایه تان روی سر بچه هایتان باشد. شما خیلی ناامید هستید. به مرگ فکر نکنید. انشالله خداوند مشکلاتتان را حل می کند .

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲:۴۴
مریم فلاح

مریم فلاح : عجیبه دیروز عصر ثبت کردم
بهرحال مجدد عرض میکنم

خواب دیدم قراره به اسباب کشی کنم به ملک پدری ام ولی شرایط فیزیکی و مهندسی خانه اصلا شبیه ملک پدری ام نبود. اتاقها کج ساخته شده بود یعنی زوایای اتاقها ۹۰ درجه نبود. خانه بسیار قدیمی بود و از همه عجیب تر اینکه سرویس بهداشتی خیلی خوف داشت طوریکه عمق سنگ سرامیک توالت حدود ۱۰ متر بود. وقتی,نگاه کردم به داخل سنگ دستشویی وحشت کردم که مبادا بچه هایم داخل توالت بیفتن. خیلی ناراحت بودم که مجبورم به این ملک اسباب کشی کنم ولی از طرفی هم در خواب فکر میکردم که برای مدت کوتاهی اونجا سکونت خواهم داشت همین از ترسم کم میکرد. در خواب نگران این بودم که چطور باید اسبابهایم را در این اتاقهای کج و کوله بچینم که بیدار شدم باصدای زنگ ساعت

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مجبور می شوید به یک سری از اعتقادات و باورها و سنن پدرتان که از آنها خوشتان نمی آید تن در دهید و آنها را بپذیرید. شما فکر می کنید که نمی توانید افکار منفی تان را به راحتی با ایشان در میان بگذارید و استرس و نگرانی های شما از بین نمی رود و از لحاظ روحی با شرایط جدید ست و هماهنگ نخواهید بود. برای دفع شر صدقه بدهید.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶:۱۹
مریم فلاح

مریم فلاح : درود بر شما شبتان خوش.
خانم هراتی عزیز دیشب خوابی برایتان بازگو کردم ولی تعبیرش هنوز ثبت نشده. ممنون میشم اگر تعبیرش را اعلام کنید

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. متاسفانه خواب شما ثبت نشده وگرنه تا الان تعبیر شده بود. این اولین کامنت شما برای امروز است. تازیخ 8 دی هم هیچ خوابی از شما ثبت نشده. لطفا خوابتان را مجددا ارسال کنید.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲:۰۹
2020

2020 : سلام خسته نباشید
مادرم خواب دیدند که در خانه پدریشان که در قید حیات نیستند اسباب و اثاثیه نو و تمیزشون میدهند بیرون و اثاثیه کهنه و قدیمی نگه میدارند و نمیدونند چطور اثاثیه را بچینند...

پاسخ
لینک۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. کسانی که جوانهای فامیل هستند، ارتباط روحی قوی ای با پدر ایشان ندارند و به درد ایشان نمی خورند و کسانی که مسن تر هستند، آنها هستند که الان به درد پدر ایشان خورده و برایش فاتحه و خیرات می دهند اما اینکه چه کسی بیشتر با پدر مادرتان صمیمی بوده یا چه کسی کمتر... این را نمی توانید تعیین کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱:۲۶
Seyamak

Seyamak : سلام و عرض ادب
درخوابم خانه ای را که مشغول اسباب کشی بودم دیدم. برگشتم شیشه خرپشته را که شکسته بود که قطعه شیشه ای را برای تعویض بیندازم. ظاهرا یکی ازهمسایه آن را تعویض کرده بود و بعد میزی را که به عنوان چهارپایه با خود به خرپشته برده بودم روی بام گذاشتم که باران نسبتا خوبی می بارید و میز در باران ماند.
داخل خانه شدم برای کنترل نهایی خالی بودن که درون حمام وسایل جامانده بود در فکر جعبه خالی بودم که وسایل را بردارم دیدم وسایل و تخت خواب فرزندم هم جمع آوری و گوشه اتاق جا مانده که بفکر اینکه یک بار دیگر برگردم وسایل جا مانده را ببرم بودم.

پاسخ
لینک۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. فکر شما متحول خواهد شد. امنیت، ارزشها و نیازهای اولیه زندگی تان را با دیده و تفکری جدید بررسی می کنید و زندگی تان به فاز جدیدی وارد می شود. سیستم باوری تان را تغییر خواهید داد و می خواهید از شر روشهای قدیمی خلاص شوید و زندگی تان را بهبود ببخشید. پیش خداوند سربلند هستید و نگرانی ندارید که شما را ارزیابی کند. سعی می کنید که اشتباهات گذشته تان را جبران کنید و از دیگران حلالیت بطلبید. باید سعی کنید که فکرتان را از افکار منفی پاک کنید و شرایطی را فراهم آورید که فرزندتان هم بتواند با آن کنار بیاید. روابطتان را با دیگران مجددا ارزیابی می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۲۶
Shamim

Shamim : ببخشید خواستم خلاصه کنم اینویادم رفت که بگم .تو اسباب برادرم به جز لباسا و وسایل شخصیش وسایلی مثل سبد میوه و چندتا نایلون مواد غذایی هم بود.
بازم ممنون

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱:۱۶
Shamim

Shamim : سلام شب بخیر
چند شب پیش خواب دیدم تو اتاق برادرم (فوت کرده)نگاه میکردم میدیدم همه وسایلش مرتبه و سر جای خودش گذاشته(الان وسایلش رو تختش گذاشته).بعد همش نگران بودم که برادرم اسباب کشی کنه بره خونه ی خودش،اخه خودش خونه داشت .بعد رفتم تو راه رو خونمون نگاه کردم دیدم برادرم اسبابشو جمع کرده که بره خونه خودش زندگی کنه .منم التماسش میکردم که نرو اگه بری مامانی ناراحت میشه .اون هم چیزی نمیگفت .بعد که خیلی بهش اصرار کردم بهم گفت آخه مامانی میاد بهم سر میزنه.
بعد توی یه صحنه ی دیگه دیدم دارم با کسی که دوسش دارم معاشقه میکنم و خوشحال بودم و بعد بهم رابطه جنسی داشتیم ولی دقیق یادم نیس.(منو اون آقا الان ماه هاست همدیگه رو حتی ندیدیم ولی بعضی وقتا صحبت میکنیم)
بعد از اون مکان اومدم بیرون و با کسی دیگه رفتم ازمایشگاه و دوتایی آزمایش دادیم و بعد آزمایش چند قطره از خون من از سرنگ ریخت رو زمین .بعد از اون دیدم یه سری صندلی هایی که در واقعیت برا مراسم عزا میبرن قبرستون رو دارن میچینن و پسر عموم میگفت عروسی رامینه(رامین یکی از فامیل های دورمون هست که ما هیچ ارتباطی باهاش نداریم و فکر میکنم تو خواب پسر عموم لباس سیاه تنش بود)
ببخشید طولانی شد و ممنون

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح برادرتان شاد. او الان می داند که شما به زنده بودن او باور دارید پس به اذن خدای بزرگ گاهی هم به دنیای بعد از مرگ سفر کرده و به همه چیزهایی که دوست دارد سر می زند و می داند که شما هم او را به عنوان شخصیتی زنده قبول دارید که گاهی هم برای سرزدن به جسم او که فوت شده، به دیدارش می روید. او می خواهد روحش آزاد باشد و خودش را فقط محصور در خانه شما نبیند. شما دلتان برای کسی که دوستش دارید تنگ شده و با احساسات، باورها و ترسهای درونی تان آزمایش می شوید. شما رابطه تان را با او تحت آزمایش قرار می دهید. از این رو استرس دارید و زندگی تان متحول خواهد شد. کسی فوت می کند که یا فامیل رامین است یا خدای نکرده خودش فوت می کند. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱:۱۵
     sogand

sogand : سلام وتبریک سال نو وارزوی سلامتی وارامش برای شما صبح خواب دیدم در خانه ایی هستم که اتاق های زیادی داشت وداشتم ان را برانداز می کردم که اسباب کشی کنم چند تا دختر شیشه های پنجره را تمیز می کردندودر کمد را با کردم مقداری لباس ازقبل بود این خانه بزرگوقدیمی شبیه مدرسه بود که اتاق زیاد دارد در فکرم بود که اتاق جلویی یا عقبی را فرش نکنم اما خواهرم گفت برای عروسی دخترش لازم می شود بعد فرشی دستباف در اتاق پهن بود مال مادر شوهرم که فوت شده بود خودش انجا بود داد به من که اتاق را فرش کنم کوشه فرش کمی نخ نما شده بود به رنگ قرم خانمی انجا بود که از اقوام هست کارتنی داشت که داخلش ظرف پلاستیکی داشت وافتابه انگار قبلا اینجا ساکن بود واین وسایل را می خواست ببرد من افتابه را برداشتم واب تویش ریختم واین خانم می گفت بده به من این خانه پشت یک مطب دکتری بود که در واقعیت دکتر معروفی است ومی گفتند به انجا راه دارد سپاس وتشکر از وقتی که می گذارید

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شمام مبارک. شما از خدای بزرگ می خواهید که زندگی تان به آرامش و موفقیت ها و امکانات و موقعیت های بسیار خوبی برسد و نسبت به آینده خوشبین باشید و دید وسیعی نسبت به مسائل پیدا کنید. به خواسته خودتان خواهید رسیدو ایده ها و روحیات بسیار مثبتی به زندگی تان راه می یابد. شما روابط خوبی با خانواده تان خواهید داشت و خاطره ی مرحوم مادر شوهرتان را هم با خوبی و ذهنیتی مثبت در خاطرتان حفظ خواهید کرد. از رفتار تصنعی و ظاهرسازی اجتناب می کنید مگر اینکه بخواهید گاهی با سیاست در زندگی به آرامش برسید. رازهایی از گذشته در ذهنتان هست که باعث شده از زندگی درس بگیرید و الان آن دروس را در زندگی تان عملی و پیاده کنید و موفق زندگی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۰۲
تیرداد

تیرداد : سلام
خواب دیدم دارم کمک کسی اسباب کشی میکنم دوباره امشب خواب دیدم دارم کمک کسی اساس های منزلش رو بار میزنم در این حال که داشتم کمک میکردم پدر اون که کمکش میکردم کفی داخل کفش من رو واسه پسر خودش با قیچی درست میکرد . اخر سر هم با قیچی نصف کرد و نبردشون

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به کسی کمک می کنید که فکرش را عوض کند و تغییر و تحولی بنیادین در زندگی اش به وجود بیاورد. پدر او می خواهد که از شما الگوبرداری کند و به فرزندش یاد دهد که چطور مثل شما رفتار کند ولی از شما شناخت کافی ندارد و نسخه ای که برای فرزندش می پیچد به درد او نمی خورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱:۵۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت