کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اشک ریختن

اگر کسی در خواب ببیند که در حال اشک ریختن بر ماتم عزیزی است، به عمر آن که بر وی اشک می ریزد، افزوده می شود. اگر در درون خود غمی احساس می کرد و اشک می ریخت، غمهای او به شادی تبدیل می شود. اگر حالت گریه داشت ولی اشکی از چشمانش جاری نمی شد، آدمی خود خور است و بیهوده خود را آزار می دهد.

    امام صادق (ع) می فرماید: تعبیر اشک که از چشم بیاید بر سه وجه است:
  1. شادی و خرمی،
  2. غم و اندوه،
  3. نعمت.

تعبیر خواب گریه كردن برای مرده

اگر ببینید کسی بر غم عزیز خود اشک می ریزد و می گوید که او مرده است، طول عمر آن شخص اضافه شده و عمری دراز خواهد داشت و دیگران برای سلامتی او به شادی می پردازند.

اگر خواب کسی را که واقعا مرده است ببینید و بازماندگان آن شخص در خواب شما برای او اشک بریزند، گناهان آن مرده کاملا پاک و از آمرزیدگان درگاه خداوند محسوب می شود و انشالله جای او در بهشت است.

تعبیر خواب گریه بر سر قبر

اگر خواب ببینید که بر سر قبر کسی که در بیداری زنده است و شما خواب می بینید که مرده، نشسته اید و گریه می کنید، آن شخص در بیداری خانه می خرد و شما به شادی نزد او رفته و به او خرید خانه اش را تبریک می گویید.

اگر خواب ببینید که کسی که در بیداری مرده، سر قبر او دیگران نشسته اند و گریه می کنند، این تعبیر را دارد که آن مرده آمرزیده شده و دیگران از شادی روح آن مرحوم به وجد می آیند چون چنین شخصی آخرتی نیکو خواهد داشت.

تعبیر خواب گریه كردن دختر

گریه کردن دختر در خواب به تعبیر رسیدن شادی و خبر خوش از جنبه مادی و دنیوی تعبیر شده است. اگر خواب ببینید دختری که نمی شناسید برای شما اشک می ریزد، دنیا به شما رو آورده و سراسر زندگی شما پر از شادی و نشاط خواهد شد.

تعبیر خواب قطره اشک

قطره های اشک، اگر از روی غم در خواب از چشم کسی ببارد، به تعبیر نعمت و رسیدن شادی است.
اگر کسی قطره های اشکش از روی خنده های بسیار زیاد از چشم ببارد، به غم و اندوه در بیداری تعبیر می شود.

تعبیر خواب بعض کردن(بغض گلو)

اگر کسی در خواب از روی غم برای خود و یا دیگران بغض کند، در بیداری خبری خوش به او خواهد رسید که بسیار خوشحال خواهد شد.
اگر خواب ببینید که کسی در خواب بغض کرده ولی اشکی از چشمان او نمی ریزد، آن شخص آدمی خودخور است که بیهوده خود را آزار می دهد و یا آدمی است که در دل شادی بسیاری دارد ولی این شادی را از دیگران مخفی می کند و نمی خواهد که دیگران بفهمند که او شاد است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

65 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مایا

مایا : سلام وقتتون بخیر و شادی
خواب دیدم خواهرم رو اقایی میبوسید که میشناختمش(هیچ علاقه ایی بهش ندارم ) و من و مادرم نگاه میکردیم مادرم هیچ عکس العمل تندی نشون نداد ولی من از ناراحتی بخاطر اینکه اون اقا خواهرم رو بوسیده بود بشدت گریه کردم (فکر کنم حسودیم شده بود ) در صورتیکه در بیداری اصلا اینطور نیستم نه در مورد خواهرم و نه در مورد اون آقا
سپاسگزارم

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما گشایش کار خواهد یافت و اوضاع برای او خیلی خوب پیش می رود. به خاطر خواهرتان خوشحال می شوید و خیلی در مورد خواهرتان بالا فکر می کنید. شما به او خیلی احترام می گذارید و احساس می کنید که زندگی او بالاتر است از زندگی شما و می خواهید شما هم اینطور زندگی موفقی داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۶:۳۰
بهار

بهار : سلام دیشب بابت موضوعی خیلی ناراحت شدم وخوابیدم خواب دیدم ک جایی هستم و روبروم یک کوه بزرگه ک بامن فاصله داره ومن همینطور راه میرم وغصه دارم بعد یهو غم از دست دادن برادر جوونم منوب هم ریخت باصدای بلند وباهمه وجودم برای برادرم ک سه ماهه فوت شده وبرای همه بدبختیهام گریه میکردم گریه عجیبی بود بشدت وباهمه وجودم وبا صدای بلند گریه میکردم و ناامید بودم و ب کوهی ک رو بروم بود نگاه میکردم انگار صدای گریه من از همه اعماق وجودم بلند میشد انگار تک تک سلولهای بدنم گریه میکردن

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که با چالشی بزرگ در زندگی تان مواجه هستید و به خاطر برادرتان ( روحش شاد) روحیه تان خراب شده و احساس تنهایی می کنید. شما بسیار ناراحت هستید و باید به این فکر کنید که برای بالا رفتن در زندگی و موفقیت باید اول سعی کنید به سلامت و روحیه تان بیاندیشید و خودتان را به عشق خداوند قوی کنید. چون انسانی که ضعیف است به هیچ جا نمی رسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱:۳۴
لیلا

لیلا : سلام خسته نباشید خواب دیدم که یکی از دوستام که من نمیشناسمش در مورد من با عشقم صحبت میکنه اونم میگه که بمن علاقه ای نداره و وجودمو انکار میکنه و همش میگه منو اون بدرد هم نمیخوریم خلاصه توی خوابم دوسم نداره نزدیک صبح هم دوباره خواب دیدم که روی یه نیمکت داخل تنها نشسته سرشو گذاشته روی دستش و بلند گریه میکنه وقتی میرم پیشش انگار اصلا منو نمیبینه ولی وقتی بقیه دخترا میان پیشش با اونا حرف میزنه حتی وقتی هم که کنار منو دوستم نشسته منو نمیبینه انگار که اصلا وجود ندارم و منو نمیشناسه

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. لطفا هیچوقت در یک کامنت دو خواب ننویسید اینکار خلاف مقررات سایت است. احتمال قوی کسی که شما دوستش دارید به شما علاقه ای ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۲۳
مهدی

مهدی : با سلام. خواب دیدم که در مراسم تشییع پیکر مادربزرگم که 3 سال پیش فوت شده هستم و در حین راه رفتن با جمعیت به شدت و از ته دل با صدای بلند برای مادربزرگم گریه و زاری می کردم و همینطور هفته پیش نیز خواب دیدم که تابوت پدر بزرگم که 7 سال پیش فوت شدن در اطاق خانه قدیمیشان است و رویش پارچه سبز کشیده اند و آنجا هم به شدت گریه و زاری می کردم ولی یادم نمیاد که کسی در اطاق بود یا خیر ولی بیرون از اطاق را یادم هست که همه حضور داشتن و ناراحت بودن. با تشکر

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما دلتان برای مادر بزرگ و پدر بزرگتان تنگ شده. روحشان شاد. احساس می کنید که انگار مردم آنها را فراموش کرده اند و از آنها خیلی یاد نمی کنند. یا جنبه هایی از وجود آنها دیگر مثل قبل در زندگی فامیلتان با ارزش محسوب نمی شود و انگار آنها، از نظر فامیل مهم نیستند یا فراموش شده اند. شما از این شرایط احساس خوبی ندارید و خصلت هایی از پدر بزرگ و مادر بزرگتان در وجود شما زنده است که به نظرتان باید به آن خصلت ها اهمیت داد و آنها را زنده نگهداشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۱۳
mehdi

mehdi : سلام..خواب ديدم يکى از بستگان رو که سه ماهه فوت شده رو در خونشون بغل کرده ام گريه ميکنم

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۷:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. عمر شما طولانی است و او هم روحش آزاد و آمرزیده شده و می تواند راحت به خانواده اش سر بزند، بیاید و برود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸:۱۹
Mona

Mona : سلام..خواب دیدم. منو نامزدم با هم همکاریم.( البته تو واقعیت هم قبلا همکار بودیم ) بعد درزا کشید بود منو و ی آقای لخت بودیم نامزدم این آقارو معرفی کرد که با من داشت سکس میکرد.و ما نمیتونستیم.یعنی درد میگرفت نمیزاشتم انجام بده.نامزدمم داشت نگاه میکرد..که یهو بی صدا بود اشک از گوشه چشم دوست پسرم اومد بیرون من اشکشو دیدم..بعد یهو با همکارا دعوا کردم گفتم دیگه من اصلا اینجااا نمیمونم..و کلا از کار اومدم بیرون..بعد من تو خیابون همینجوری گریه میکردم..صورتمو میپوشوندم کسی منو نبینه..بعد سوار اسکیت شدم انگار تو خیابون اسکیت بازی میکردم..از تو جاده رد شدم از پیاده رو هااا...ممنون

)تو واقعیت من نزدیک به دو ماهه بیکار شدم..از محل کار قبلیم که با دوست پسرم همکار بودم اخراج شدم.فعلا دوستیم اما نامزدیم قصدمون ازدواجه و خانوادها تقریبا در جریان هستن)گفتم اینارم بگم شاید تاثیر تو تعبیر خوابم داشته باشه.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اینکه شما نتوانسته اید با مرغ غریبه سکس کنید یعنی شما گشایش کار نداشته اید و همانطور که فرمودید اخراج شده اید. با این وجود شما سعی می کنید که تعادلتان را در زندگی تان حفظ کنید و با سرعت ثابت به اهدافتان برسید. دوست پسر شما به خاطر شما ناراحت است و دوستتان دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۴۹
Najme

Najme : مرسی از لطفتون

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۲۶
Najme

Najme : سلام،تعبیر کجا میتونم ببینم؟

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : به دلیل اختلالات سرعت نت پاسخ من ثبت نشده بوده. با پوزش مجددا پاسختان را ارسال می کنم.

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵:۰۰
Najme

Najme : سلام صبتون بخیر.خواب دیدم که مادرم قصد فرار با پسری که همسال منه دارن،من اول شروع کردم به گریه کردن و به ضجه رسید به طوری که از هوش رفتم .در همین حین مادرم ی کفش که مشکی بود و‌پاشنه سفید داشت از چمدونشون بیرون آوردن و‌گفتن این مناسب سن من نیس و‌من با خودم گفت پس مال من شد چون میدونسم سایزش فقط به من میخوره.وقتی به هوش اومدم بازم سروع به گریه کردم و با خواهرم دعوا که وقتی میدونسه چرا از من پنهون کرده ولی اون جوابی نداد وقتی سراغ مادرم رفتم دیدم خوشحال از رفتن داره واسه داداشم فال پاسور میگیره.با تشکر

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۶:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما قصد دارند کاری را انجام دهند که شما فکر نمی کنید که او قادر به انجام آن باشد. او گشایش کار خواهد یافت و شخصیتی زنده دل دارد. امیدوار است که شما خوشبخت باشید و همسری یا کاری داشته باشید که به خوبی بتواند شما را تامین مالی کند. مادرتان می خواهد آینده ی برادرتان را کاملا در کنترل داشته باشد زیرا بسیار نگران اوست و سعی می کند همه چیز را در مورد او بداند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷:۱۸
سجا

سجا : سلام خانوم هراتی عزیز
خواب دیدم گویا درخواب پدرم فوت کردن بعد من زنگ میزنم خونه پسری که 2سال پیش باهاش دوست بودم و الان خیلی وقته باهم نیستیم وقتی زنگ زدم گفت سلام عزیزم بعد من گفتم گوشی رو بده مادرت بعد به مادرش گفتم بابام با یکی تو بازار شریک بود ورشکست شد(درواقعیت اصلا پدرم بازاری نیست )بعد گفتم پدرم فوت کرد بعد با صدای بلند شروع کردم به گریه کردن زیاد و قطع کردم (چیزی که برام تواین خواب عجیب بود اینکه زنگ زدم خونه اون پسره!!!)

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما روحیه شان خراب است و دارد افسرده می شود. او به دلائلی تحت فشار است و نیاز به محبت و حمایت زیاد دارد و شما هم احساس می کنید که باید مراقب باشید تا تنها نمانید و روحیه تان را نبازید. اینکه به او زنگ زده اید به این دلیل است که در پس زمینه ی ذهن شما او به عنوان کسی که رویش حساب باز کرده بودید وجود دارد و به عنوان سمبلی از یک دوست در ذهنتان نشسته. ( نه اینکه او دوست واقعی تان باشد). و خودتان هم می دانید که رابطه با او فایده ای ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۲۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت