کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب افتادن

افتادن در خواب به چند وجه دارای تعابیر مختلف است. افتادن از پشت بام خانه، دلیل بر نزول امکانات مالی است. اگر کسی که از بام افتاد، ضایعه ای در جسمش پیدا شد، خسارت جسمی در بیداری خواهد دید و اگر ضایعه ای در جسمش پیدا نشد، زیان مالی دربر دارد.

افتادن به رو، بدون ضایعه و سلامت برخاستن، وارد شدن خطری است که گذراست. اگر در حال دویدن بود و بر زمین افتاد، دلیل بر اینکه در کاری شتاب به خرج می دهد که زیانبخش است.

اگر سقف و یا دیواری از منزل افتاد و بر اهالی منزل صدمه ای وارد نشد، خطری برای آنان در راه است که به دعا و صدقه برطرف می گردد. اگر کسی شما را پرت کرد و در نتیجه به زمین خوردید، شخصی موجب کاهش مقام شما می شود و اگر شما کسی را به پایین انداختید این آسیب از شما به دیگری وارد می آید.

تعبیر خواب افتادن آرام و آهسته

اگر افتادید ولی آرام و آهسته (مثل یک ورقه کاغذ در هوا) به زمین رسیدید خطری شما را تهدید می کند ولی زیان نمی بینید. اگر از ارتفاع افتادید اما زیر پای شما آبی صاف و روشن بود، حادثه ای اتفاق می افتد که به خشنودی شما پایان میابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

36 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الهام : من توى خواب ديدم شخصى که دوسش دارم براى يه خانوم مسنى که حالش زياد خوب نبود ميره دنبال دکتر که به دکتر علائمش رو بگه تا بفهمه چشه که کمکش کنيم و منم تو اون مدت کنار اون خانوم ميمونم،بعد مدتى ميرم دنبالش که بببنم کجاست،ميبينم که سوار يه موتور سيکلتى برگشته اما وقتى ميخواد بايسته از روى موتور ميافته زمين و من ميدوم سمتش که خوابم تموم ميشه.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که کسی که دوستش دارید، حرص اصلاح دنیا را در دل دارد و می خواهد کل جامعه را اصلاح و درست کند ولی این کار او خدای ناکرده باعث آزار و شکست او می شود. لطفا فورا برای سلامتی او صدقه کنار بگذارید و به او بگویید که حتما از درگیری های جامعه اجتناب کند.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰:۰۲
    ایلیا

ایلیا : سلام.برادر دامادمان برای او خواب دیده که از بالای یک ساختمان۴طبقه می افته بعد بلند میشه بره سوار ماشین بشه دوباره نرسیده به ماشین میخوره زمین.تعبیرش چی میشه؟ممنون.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۹:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیرش عدم امنیت و حمایت در بیداری و اگر صدمه جسمی ندیده بود، صرفا ضرر مالی است. و اینکه او قادر نخواهد بود انگیزه ها و جاه طلبی های خود را برای کنترل زندگی اش حفظ کند. باید صدقه بدهند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹:۵۵
Leila

Leila : سلام و خسته نباشید
برادر من یه دختر یک و نیم ساله داره که تازه داره راه میوفته خواب دیدن یکی از همسایه شون که یهودی هست خونشون هست و پشت دخترش تو حال وایستاده و دخترش وقتی میخواست راه بره به پشت افتاده. ممنون میشم تعبیر کنید خیلی نگران هستن.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. برای او صدقه کنار بگذارید تا چشم زخم از او دور شود انشالله. اگر گوسفند عقیقه نکرده اند حتما باید گوسفندی برای دخترشان عقیقه کنند و گوشت آن را درسته برای تهیه غذای عقیقه به فقرا ببخشند و هیچ از آن برندارند.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸:۱۳
maryam

maryam : با عرض ادب، خواب دیدم با دو تا از همکارام هستم ، من و یکی از همکارام زیر پامون انگار خالی میشه انگار داریم میفنبم پایین ، یکی از همکارام که بالا ذاره اون یکی رو نجات میده ، منم دستمو به لبه اونجا که دارم میفام گرفتم، بعدش خیلی آروم پاهامو خوذم به زمین می‌رسونم .

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. لطفا برای دفع خطرات و شر صدقه بدهید. احتمال دارد تحت شرایطی کار یا ثروت شما به خطر بیافتد که دفع شر خواهد شد.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۰۵
Zohre

Zohre : سلام
با عرض معذرت از ارسال کامنت مجدد ، همسرم اصرار داره برای ادامه تحصیل خارج از کشور اقدام کنم ؛ فکر کردم شاید به این خواب مربوط باشد .
با تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۱۱
Zohre

Zohre : سلام
وقتتون بخیر ؛ خواب دیدم در خانه نا آشنایی هستم همسرم در ورودی رو با کلید باز کرد اومد داخل و بلوز سبز رنگ تنش بود و بعد دیدم رفت بیرون از بین نرده پله ها افتاد پایین ؛نرده ها هم سبز رنگ بود من به شدت هول کردم رفتم کنار نرده ها دیدم به جایی گیر کرده و پایین نیفتاده و بعد دوباره دیدم از اونجا در حالی که 5 تا شاخه گل قرمز کنارش بود پرت شد توی حیاط مدرسه .
در ضمن دیدم میخوام یا اینکه مشغول خواندن دوره دکترا هستم و از پله ها پایین میرم .
با تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ایده ی جدیدی به ذهن شما رسیده و همسرتان به شما اجازه عملی کردن ایده تان را می دهد . سبز روشن تغییر مثبت و صلح است و سبز تیره خیانت و مادی گرایی است. پایین آمدن از پله ها به افکار سرکوب شده و موانعی که در زندگی تجربه می کنید اشاره دارد و افتادن از پله ها نشانه کمبود اعتماد به نفس یا کمبود حمایت در زندگی است. پرت شدن به افسردگی و احساسات منفی و ناامیدی و رنج اشاره دارد. تحصیل شما شاید مقام شما را بالا ببرد ولی به زندگی تان لطمه خواهد زد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵:۲۴
Fati

Fati : سلام.خواب دیدم تو یه مدرسه هستم و از در که وارد سالن شدم یه کت و کیف دیدم که همینطوری افتاده کف سالن.دقت که کردم دیدم اینا برای یکی هس که اینجا زمین خورده یا از جایی افتاده وسایلش همینطوری اینجا مونده.بعد فهمیدم اینا برای برادر شوهر کوچیکم هست و تو بیداری هم همچین کتی داشت.خیلی نگران شدم رفتم دفتر و در رو باز کردم و معلم چن سال قبل خودمو که خانوم خوب و صمیمی بود رو دیدم همونطوری هول هولکی ازش پرسیدم اینا مال فلانیه؟!گف اره.گفتم اتفاقی افتاده براش حالش خوبه.یادم نیس دقیقا چی گف ولی اینطور فک میکردم که برده بودنش بیمارستان.تو خواب حس میکردم که نمبخام بقیه بدونن من نگران اونم و اون برادر شوهر منه.حتی خود برادر شوهرم.یهو خانومه رفت کنار و برادر شوهرم از پشت اون اومد بیرون.بنظرم سرش بانداژ شده بود از سن الانش چن سالی کوچیکتر بود(البته هنوزم تو سن مدرسه هس)با دیدنش هم جا خوردم هم خجالت کشیدم و هم خیالم راحت شد خوبه.و گفتم الان پیش خودش میگه نگران من بوده.البته بنظرم لبخند رو لبش بود ک از اینکه به فکرش بودم راضی بود.اون ایستاده بود و من دستامو رو بازو هاش گذاشم و ازش حالشو پرسیدم.البته اون چیزی نگف فقط لبخند میزد و میخاس زودتر بره.اگه تعبیری داره ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۴:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شوهر شما از مسئله ای ناراحت است و احساس عدم امنیت یا عدم حمایت می کند ولی مشکلی نیست که حل شدنی نباشد و به او مشاوره فکری داده اند و فکرش راحت و باز خواهد شد. او نسبت به شما مهربان است ولی نمی خواهد این را بروز دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸:۰۲
nazanin

nazanin : سلام..خواب دیدم من با دو تا بچه رو بام یا بالکن مانند بودیم بعد اون دوتا بچه از انجا می افتند زمین. بعد یه عده پایین بررسی می کنند برای این دو بچه چه اتفاقی افتاده..

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. بچه ها در خواب شما به موقعیت های خوبی تعبیر می شوند که از دست می روند و یا به شرایط بدتری تنزل پیدا می کنند. اگر شما با آنان رابطه ای داشتید، خواب شما می گوید که شما این موقعیت ها را از دست می دهید و در غیر اینصورت شاهد از بین رفتن این موقعیت ها خواهید بود.

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴:۱۵
Sepidesamimi

Sepidesamimi : سلام.وقت بخیر خانم هراتی....بلا از شما به دور...امیدوارم حالتون خوب باشه
من خواب دیدم که منو همسرم و مادرشوهرم تو یه کوه هستیم و قصد داریم از یه بلندی به سمت پایین بریم که از طریق پله میخواستیم بریم البته پله هاش کمی خطرناک بودن...شوهرم پایین پله بود و من و مادرشوهرم بالای پله..(در بیداری مادر شوهرم بدلیل ضایعه ی نخاعی نمیتونن راه برن)زیر بغل مادر شوهرم دوتا عصا بودکه داشت با اونا راه میرفت (ولی کلا در بیداری نمیتونن راه برن)...خیلی اصرار کردم و گفتم مامان اینجا خطرناکه اجازه بدین من دست شمارو بگیرم با هم بریم پایین ولی قبول نکرد و دستم رو پس زد...داشت میرفت پایین که یعو افتاد و منم درجا شوهرم رو صدا کردم که امید نامان افتاد پایین....شوهرم تو بغلش اونو گرفت....گفتم مامان منکه به شما گفته بودم اجازه بدین کمکتون کنم چرا گوش نکردین
تعبیرش چیه ..ممنونم....

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۳:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر. روحیه مادر شوهر شما خراب شده است و از شرایط سختی که با آن مواجه است خسته شده احساس ناامیدی می کند و در ضمن دلش نمی خواهد سربار شما یا کسی دیگر باشد. هر چند می داند که باید از چپ و راست او راحمایت کنند تا بتواند به زندگی خود ادامه دهد. شوهر شما با تواضع خود در مقابل مادرش، از کمک به او دریغ نخواهد کرد و تکیه گاهی محکم برای اوست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵:۲۰
Sepidesamimi

Sepidesamimi : ولی دقیقا روز بعد از این خواب با وجود تمام احترامی که برای مادرشوهرم قائل بودم و همه جوره و بی منت واسه رضای خدا کمکش کردم حرفی زد که دلمو خیلی شکوند و گفت تو ۶ ماهه عروس ما شدی و به تو هیچ ربطی نداره ...و باعث شده خیلی نسبت بهشون سرد بشم....بعد خوابم صدقه هم انداختم....ممنونم از تعبیرتون...

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : روحیه او خراب است و بی ادبانه صحبت کرده چون کنترل خودش را ( از لحاظ روحی) از دست داده. خواهش میکنم.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۳۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت